Peters Teams møde

Kim stod og så hvordan hans datter kneppede løs mens han spillede sig selv af. Pludselig bøjede Nana sig ned, og ..


Forfatter: Eremitten

Peter bandede og svovlede indvendigt, det skulle have været en kort dag, få ordnet nogle småting og så smutte, leverancen ugen før var på plads og de sidste fejl i koden var der kommet styr på, men nu sad han så i et teams møde. Det var selvfølgelig Nicklas, Kim og Mette der havde insisteret på at det var super vigtigt, og at alle potentielle stakeholders (kors hvor han hader det ord) skulle deltage. De var nu 45 minutter inde i mødet, det var sat til at tage en time, men de var nået til punkt fire af ni, så den tidsplan var røget, for ham var det bare hvornår han kunne holde fri, men han vidste at både Jakob og Inger havde nogle hårde deadline der skulle nås, så det her betød bare endnu mere overarbejde. Selvfølgelig var der indtil videre kun tre, der havde snakket – Nicklas, Kim og Mette, de andre fem havde ikke sagt et ord.

Det var ikke første gang, og helt sikkert ikke sidste. Tidligere havde det været sådan at de havde spillet GeoGuessr eller noget lignende under den her slags møder, men da de en gang missede at der lige blev aftalt noget der gav dem fire måneders ekstra arbejde var de stoppet med det, og nu sørger de for at notere ned hvad pokker der blev sagt som give problemer så de kunne styre det inden det gik for vidt. De havde også i en periode spillet bullshit-bingo, men det blev kedeligt for vinderen blev normalt fundet inden introduktionen til mødet var færdigt. Så nu sad han og prøvede ikke at falde i søvn mens han noterede ned hvad der eventuelt kunne være en bombe under deres andre planer, mens han tænkte over hvad det var der drev de tre til at lave den slags møder, var det en eller anden ide om at det var sådan man beviste at man arbejder med alle de vigtige ting, at alle ens møder krævede en masse andre vigtige personers deltagelse.

Heldigvis var det her en af de lettere omgange, han havde selv kun noteret tre punkter, og da han tjekkede chatten med de andre fire var der samlet max tolv ting der skulle styr på, det var fint for det var ham der skulle tage et kald med Kim bagefter, bare de to hvor deres overvejelser blev drøftet, han havde meldt sig frivilligt til at tage kaldet den her gang for han vidste at de andre havde langt mere travlt end han havde.

Hen mod slutningen af mødet kom der en kort distraktion, Kim sad hjemme og han havde ikke sløret baggrunden, så man så to kønne piger gå bag ham. Han genkendte straks den ene, det var Malou, Kims datter som måtte gå i 2.g nu, hun havde været med på kontoret nogle gange, og med sit blonde hår, brune øjne og slanke krop med lidt former var det svært ikke at lade blikket hænge ved hende når hun var på besøg, og hun havde også besøgt hans fantasier en gang imellem. Sammen med hende gik en anden køn pige, han nåede ikke at se så meget af hende andet end det mørke hår og en lysebrun hud, så var de forsvundet væk.

Efter lidt over halvanden time var mødet endelig slut, Nicklas havde sluttet af med at takke alle for et produktivt møde, hvordan han ikke fangede at der kun var tre af de otte på mødet der havde talt var en gåde, men i det mindste var det ovre. Listen af punkter der skulle vendes med Kim var vokset, men han var sikker på, at det max ville tage lidt over en halv time at komme igennem de vigtigste. Kim var fin nok på tomandshånd, men især sammen med Nicklas og Mette blev hans ideer ofte for flyvske og uden super meget hold i virkeligheden, i dag var det så ham der skulle få Kim tilbage nede på jorden.

Kim startede med at beklage at det forrige møde løb over, han vidste godt at alle havde travlt og han havde faktisk også selv en aftale så han håbede at de kunne fokusere på de vigtigste punkter. Peter var helt tilfreds med det, han kunne ikke vente med selv at få det afsluttet, så han kunne holde fri, der stod en øl i køleskabet, der bare ventede på at blive drukket. Han tjekkede listen med punkter og sagde at hvis de fokuserede på de vigtigste behøvede det ikke tage mere end en lille halv time, så kunne han sende en opsummering af de resterende på mail senere.

De var fløjet igennem de to første punkter, Kim havde været mere end villig til at lytte og havde intet imod at følge de forslag, Peter var kommet med. Lige da han havde forklaret det tredje, blev Peter dog mere distraheret, Kim havde endnu engang glemt at slå sit baggrundsfilter til og bag ham kom Malou og hendes veninde gående igen. Hvor de før havde været i hvad han gik ud fra var hvad gymnasiepiger havde på til daglig var de nu ikke i andet end deres undertøj, han måtte anstrenge til for at holde fokus på mødet, og det gik op for ham at det ikke ville blive lettere for de to piger havde sat sig i en sofa bag Kim.

De havde nået et par punkter mere da der skete endnu mere bag Kim, de to piger havde smidt bh’erne og sad nu og stor snavede hinanden. Peter vidste ikke præcis hvad det var for et “møde” Kim havde bagefter, men det måtte helt sikkert involvere de to piger. Hold kæft en røv tænkte Peter, de var stadig engang med det samme punkt som åbenbart var det mest besværlige, men pigerne havde langt mere fart på, Malou veninde havde trukket trusserne af Malou, der nu lå med spredte ben med sin veninde siddende på hug foran sig og med hendes ansigt begravet i sit skød, venindes røv pegede direkte mod kameraet og gjorde det meget svært for Peter at koncentrere sig. Peter tog sig bevidst god tid, dels for at pine Kim en smule, han skulle nok få det sjovt om ikke så længe, men også for at nyde synet af de to piger der gav ham en fantastisk show. Han måtte indrømme at Malous brune veninde tændte ham helt vildt, han havde på fornemmelsen at han kendte hende, men han kunne ikke sætte fingeren på hvor fra.

De var igang med det tredjesidste punkt da Peter valgte at lade Kim slippe, bag dem hvad der nemlig sket endnu mere, en anden mand havde sluttet sig til de to tøser, og under meget kyssen og kælen var pigerne begyndt at klæde ham af, Kim havde været distraheret et kort øjeblik da han kom ind, men han havde hurtigt fået fokus tilbage. Så da de var blevet enige om det tredje punkt, foreslog Peter at de stoppede, han ville sende en mail omkring de sidste ting, og så kunne de se om der var noget alvorligt der skulle afklares. Kim var en kæmpe fodboldfan og vildt passioneret om sit hold, men selv når de havde vundet et mesterskab, havde Peter aldrig set Kim så lykkelig som da han hørte hvad Peter sagde. Han fik nogenlunde ansigtet tilbage i professionelle folder og nikkede og sagde han var enig. Efter en hurtig ønsken god aften skulle Peter til at logge af, men det gik op for ham at i sin iver for at komme med i løjerne havde Kim glemt at logge af mødet. Så Peter kunne nu sidde og følge med i hvad der skete, det var et tilbud han ikke kunne sige nej til, han så at Kim meget hurtigt kom ud af tøjet. Peter tøvede, kiggede på ikonet, tøvede lidt igen, men så trykkede han på optag-møde knappen, ikke alene ville han se hvad der skete, han ville kunne se det igen senere.

Det var ren porno nu, og han kunne ikke lade være med at onanere til hvad han så. Den lækre brune tøs sad nu på knæ foran Kim og suttede løs på ham, mens Malou gav den anden mand samme behandling. Han fik en bedre udsigt til venindens krop, og den var rigtig lækker, et par bryster der var lidt større end en håndfuld, og en helt igennem trimmet krop. Peter var i tvivl om Kim kun ville være sammen med Malous veninde eller om han virkelig også ville være sammen med sin egen datter, men efter at de to piger havde suttet løs i nogle minutter skiftede de, og nu sad Malou foran sin far og suttede løs på ham. Peter nød synet af den utroligt velskabte blondine, og fantasierne om hende fyldte hans hoved.

Han kunne ikke få øjnene af den skønne brune tøs, nu lå hun ind over sofaen mens den fremmede mand tog hende bagfra, han kunne ikke høre noget, men Peter forestillede sig lyden af nosserne der klaskede mod hendes røv hver gang manden stødte helt i bund. Han kunne ikke finde ud af hvad det var der tiltrak ham så meget ved hende, hendes lækre krop havde en masse at gøre med det, men det var også fornemmelsen af at han burde vide hvem hun var.

Han var ikke længere i tvivl når det kom til Kim og hvad han ville og ikke ville med sin datter, præcis som sin veninde lå Malou ind over sofaen, Kim stod bag hende og pumpede løs mens han trak hendes hoved tilbage. Det var vildt liderligt at se på dem, og Peter var sikker på at hvis han kunne høre noget ville det ikke være pæne gloser der kom ud af hverken Kim eller Malou.

De to mænd havde sat sig i hver deres ende af sofaen og betragtede nu Malou og hendes veninde, der sad og kælede for hinanden. Der blev kysset og slikket, og der var ikke det sted hvor deres hænder ikke besøgte, det så virkelig ud som om de to piger tændte på hinanden, og Peter kunne ikke komme på noget sted han hellere ville være end i den sofa med de to piger, nu måtte han nøjes med at se dem på afstand via et kamera, men det var helt klart bedre end ingenting.

Peter var imponeret over hvor længe de to mænd kunne holde fingrene, eller nok rettere pikkene fra de to piger, men til sidst kunne de ikke holde sig tilbage længere, desværre endte de i en position hvor det eneste Peter kunne se var ryggen af de to mænd og deres bagdelen der bevægede sig frem og tilbage, han kunne også se at de to piger holdt hinanden i hånden imens.

“Hej Peter, ved du hvor Nana er ?”, han blev afbrudt af en stemme ude fra gangen, han skyndte sig hen til døren så hun ikke kom ind og så hvad han sad og så på. “Jeg troede ikke hun havde nogle planer i dag og ville komme hjem efter hendes timer, men jeg har ikke set hende”. Nana var deres yngste, da hans kone havde født deres tredje barn var der en del helbredsproblemer for hende, og lægerne havde advaret hende om ikke at blive gravid igen, men de havde begge haft lyst til at få et barn til, så da deres tredje var blevet fire besluttede de sig for at adoptere. Valget var faldet på en pige fra Ghana, så hun havde de to drenge og to piger. Lille Nana var en sød pige der voksede op til at blive en sød teenager, og var i sommers begyndt på gymnasiet. Hun havde været det lette barn, der aldrig gav dem problemer, og både Peters og hans kone elskede hende, som var hun deres egen. “Næh, jeg tror ikke jeg har hørt noget…” begyndte han, men så slog det ham at han vidste præcis hvor hun var, han skævede over til skærmen, og kunne se at lige nu red hun Kim, han så hendes røv køre op og ned over hans pik, og for kort tid siden havde han siddet og spillet pik til at en fremmed mand tog hende bagfra. “Åh forresten, jo, hun sagde i morges at hun ville besøge en af sine veninde fra gymnasiet, så det er sikkert der hun er, mon ikke hun er hjemme inden middag” Hans kone smilede gav ham et kys, “Arbejd nu ikke for længe skat”

Han stirrede på skærmen, han var overbevist om at han havde ret og at det var Nana. Det ændrede ikke hans tanker, tværtimod, han tændte endnu mere på hende nu. Han var også jaloux på Kim som lige nu fik fornøjelse af at se hende ride sin pik, hvis Kim kunne kneppe Nana ville han kneppe Malou, men det var nok ikke noget der ville røre Kim særligt meget med tanke på hvad der foregik.

Mens han tænkte, fortsatte løjerne på skærmen. Den fremmede mand lå nu på sofaen mens Malou red ham, Kim stod og så hvordan hans datter kneppede løs mens han spillede sig selv af, Nana havde først kælet lidt for Malou, men havde nu taget et godt greb og hendes hofter og tvang Malou længere ned. Pludselig bøjede Nana sig ned, og begyndte at slikke Malous røv, hun så op på Kim, der nikkede, og så spredte Nana Malous baller. Peter havde regnet ud hvad der nu skulle ske, og selvom det virkede helt surrealistisk, tog det ikke Kim længe at presse sig op i sin datters røv, og nu pulede han hende. Han var overrasket over at Malou kunne klare den hårde behandling de to mænd gav hende, og lige så overrasket over at de to mænd ikke for længst var kommet.

Hans søde Nana, hende der aldrig havde givet problemer, hende der altid var høflig og grundig, og altid gjorde sine pligter og lavede sine lektier. Hende der altid var sød og lattermild og altid råbte og skreg. Hun lå nu på en sofa, med en af hendes fars kolleger under sig, med hans pik dybt oppe i sin fisse, og en ukendt mand bag sig med pikken begravet i hendes røv. De blev ved og ved, efter at have sundet sig lidt kom Malou over og begyndte at kæle for Nana, det så ud som om begge piger nød den behandling de fik.

Peter nåede i sidste øjeblik at undgå at sprøjte ud over keyboard og skærm men der kom en del pletter på gulvet, han havde ikke kunne holde sig tilbage, efter han havde set Nana og Malou sidde på knæ, mens de to mænd havde sprøjtet ud over deres ansigt, og bagefter havde de kysset og slikket hinanden. Der var meget Peter var i tvivl om, men han var helt sikker på at de også skulle smage hans sperm.

Peter vidste ikke om de fortsatte, han stoppede optagelsen og loggede af mødet, og fokuserede på at få skrevet mailen, det tog meget længere tid end det burde, men det var svært at koncentrere sig når alle hans tanker var på to nøgne gymnasie tøser og hvad han ville gøre med dem hvis han fik chancen.

Nana kom ganske rigtigt hjem lige før aftensmad, hun var den samme søde lattermilde pige som hun altid var, og han kunne ikke tro at det virkeligt var hende han lige havde set, hun gav ham et knus og for første gang tænkte han mere på formerne på den krop der trykkede mod hans end noget andet, og han var lige ved at flytte sine hænder ned på hendes baller, men tog sig i det. Han tænkte på de gange, hvor de havde leget, når de var ude at svømme, de gange hun puttede sig ind til ham når de så film sammen, sidste gang var vel ikke mere end et par uger siden.
Historien fortsætter under reklamen

Da de satte sig til bords lagde han mærke til at hun satte sig lidt mere forsigtigt ned end hun plejede, hun så over på ham og spurgte med et smil, “Hvorfor ser du sådan på mig”

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *