- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Nudistresort kapitel 3
De to piger bliver sat nøgne på hver deres stol med benene helt spredte, mens deres forældre bliver sendt tilbage

Forfatter: Ayou6
De næste par dage foregår som de foregående. Vi er begge travlt optaget med vores nye hverdag, og får ikke lejlighed til at tale med hinanden. Vi sover begge to når hovedet rammer puden og vågner op til seksuelle ydmygelser hver morgen.
Alex starter sin dag i køkkenet og jeg begynder hver dag med sex i teltet typiske med en eller flere drenge og så hos de ældre mænd, før jeg træner i at smide tøjet på scenen, med de mennesker i lejren der gider se på som tilskuer.
Da vi nåede fredag havde jeg tabt tal på hvor mange mennesker jeg havde haft sex med. Efter min dansetræning på den lille scene bliver jeg hentet af Jan og en mand jeg aldrig har set før.
Den fremmede mand er i modsætning til os andre fuld påklædt og han får mig og Alex til at stå sammen foran ham, men han finder sin telefon frem og tager adskillige billeder af os nøgne. Han har en nøgen pige ved sin side og siger noget til hende på et sprog vi ikke forstår, men pigen knapper hurtigt hans bukser op og trækker hans stive pik frem. Hun gør tegn til at vi begge skal sætte os på knæ foran manden.
Vi behøver ikke nogen instruktion, men begynder begge at sutte og slikke mandens pik, men pigen interesseret ser på. Ind i mellem røre hun os på fissen og pikke og siger nogen til manden der griner.
Jeg er sikker på hun fortæller ham hvor våde jeg er og hvor hård Alexs pik er mens vi betjener ham i fællesskab med vores munde. Pigen fører Alexs hånd ned så han kan spille sin egen pik og da manden tømmer sig ud i ansigtet på os begge kan jeg mærke min mand samtidig sprøjter sin sperm ud, så noget af det ramme mig.
Pigen får os til at slikke hinanden rene, før hun ligger sig på ryggen og helt tydelig forventer vi også tilfredsstiller hende. Midt på scenen i lejren med flere tilskuere lægger jeg mig ned og begynder at slikke pigens fisse, mens Mia kysser med pigen og ind i mellem slikker på pigens brystvorter.
Da pigen kommer i en voldsom orgasme er der flere af tilskuerne som klapper af vores optræden og manden nikker tilfreds.
Vi mærker han sætter hundesnorer fast i vores halsbånd, og fulgt af den unge pige, trækker han os ud til en ventende minibus lige uden for lejren.
Ved siden af bussen holder der en politibil og de to betjente slikker sig om munden da de ser Mia blive ført nøgen op i bussen. Hendes store patter gynger hver gang hun tager et skridt og hun er et pragtfuls skue. De mørke store brystvorter stritter indbydende op i luften.
Chaufføren i bussen gør tegn til jeg skal sætte mig ved siden af en anden mand jeg har set i lejren et par gange, mens han får Mia til at stå foran sig.
Vi er allerede 8 i bussen lige mange mænd og kvinder når vi ikke regner chaufføren med, og vi kan nu alle se ham finde sin pik frem og lade Mia placere sin fisse over den inden han brutalt presser hende ned så hans pik går i bund i hendes fisse.
Sammen med resten af passagerene må jeg bare sidde og se på mens Mia knepper sig selv næsten stående på mandes pik. Vi kan se hvordan hendes ben muskler er på overarbejde mens hun gør sit bedste for at få manden til at komme hendes store kloder hopper lystigt op og ned i takt med hun hæver og sænker sin krop på mandes pik. Mens Mia knepper sig selv på chaufførens pik, komme manden op med endnu et ungt par som også bliver sat på hver deres sæder hos en fremmet.
Chaufføren må være kommet oppe i Mia, for vi kan alle se ham skubbe hende væk fra sin pik og presse min kones ansigt ned til den så hun kan slikke ham ren for deres fælles safter.
Da alt er klaret starter chaufføren bussen mens Mia sætter sig hos en anden ung kvinde på det eneste tomme sæde, og vi begynder en køretur mod et ukendt sted. Jeg prøver at spørge manden ved siden af os hvor vi skal hen, men han ryster hel tydelig skræmt på hovedet og gør tegn til jeg ikke må tale, så jeg prøver bare at se ud af forruden og følge med i hvor vi skal hen.
Sideruderne er helt mørke og gør det umuligt at se noget over hovedet. Vi sidder nøgen i bussen så det passer os egentlig godt at man ikke kan se hverken ind eller ud. Vi kan se en anden bus og endnu en politibil holder lidt længer fremme midt ude i ingenting, og det undre mig ikke at bussen svinger ind bag vores bus sammen med den politibil der også holdt og ventede så vi nu e en lille kortege.
Efter en lang køretur kan vi ud af forruden se vi nærmer os en storby, og de to politibiler sikre at vi uden at stoppe bliver ledt gennem byen og standser bag en bygning med en stor parkeringsplads.
Der holder ganske få, men store biler og de to busser bliver parkeret så vi kan blive ført direkte ind i bygningen. Der er et skilt over indgangen, men ordene siger mig ikke noget, men det ligner en klub af en slags.
De 4 betjente står mellem busserne og bygningen, så vi ikke har nogen mulighed for at slippe væk. Jeg ser på Alex og tænker flygtigt på, at vi helt nøgne på et fremmet sted i en ukendt by, nok alligevel ikke har mange steder at flygte hen. Jeg kan mærke alle 4 betjente stirre på min nøgne krop og især min store bryster.
Vi er de første som bliver ledt ind i klubben og jeg når lige at se døren blive åbnet til den anden bus, før jeg koncentrer mig om den klub vi er blevet ført ind i.
Der er små runde båse med plads til en 8 – 10 personer og rundt langs væggene i det store rum er der placeret flere scener og langs den ene væg er der en lang bar, hvor der står en stor brutal udseende mand og pudser glas.
Både Alex og jeg bliver fanget af optrinnet på den eneste scene der er i brug. Der står en mand og herser med en anden mand, en kvinde og to meget unge piger som vi er sikre på må væres deres døtre. De liger kvinden meget.
De 2 piger og deres mor gnider sig alle 3 op af manden vi skyder på må være deres far og ind i mellem kysser de på skift med ham. Ikke bare et let kys på kinden, men de kysser alle 3 dybt med ham, mens de tager på hinanden, som manden der bestemmer siger de skal.
Jeg har slet ikke haft blik for personerne fra den anden bus der nu er kommet ind, før døren bliver smækket og jeg drejer hovedet. Jeg står som ramt af lynet da jeg ser mine kollegaer og venner Louise og Jens stå nøgne blandt de andre med bøjet hoved, og helt tydelig prøver at undgå øjenkontakt med mig eller Alex.
Jeg når hverken at kalde eller løfte armen før en brutal udseende mand stikker mig en hård lussing. Han er helt klar over jeg kender Louise og Jens, for han peger hen på dem, og kommandere mig til ikke at se på dem, og overhovedet ikke tale til andre, med mindre jeg har fået lov først.
Da jeg ikke må vende hovedet og se på vores vennepar der står nøgne bag os, bliver jeg igen fanget af optrinnet på scenen. Begge forældrene slikker nu pigerne mellem benene, mens alt bliver filmet helt tæt på af en anden mand med et stort kamera.
Jeg undre mig kort over hvorfor de kun filmer nærbilleder, og så slår en tanke ned i mig, at familien sikkert skal optræde med det samme show, når klubben er fyldt med gæster?
Louise og Steen skynder sig forbi os uden at hæve blikket. Der er noget skræmt og jaget over deres udseende, og deres opførsel gør mig rigtig bange.
De andre par er nu i gang med at gøre båsene klar. De sætter stole ned og tænder lys, og manden der slog mig giver mig og Alex besked på at gøre vores egen bås klar. Vi ser hvad de andre gør og gør så det samme selv.
Alex bliver sendt op til bartenderen mens jeg ordner det sidste.
Den brutalt udseende bartender griner da jeg nærmer mig baren, og peger så ned på Mia.
”Din kone ser sgu lækker ud med de store tunge patter, jeg kan ikke vente med at se hende i aktion i aften. Ved du hvorfor I blev bragt her hen?” Han kan se jeg ikke har fået noget at vide og griner ad mig, før han fortsætter.
”Vi åbner klubben her om lidt, og så kommer vores gæster. Vi er ikke en almindelig strip klub, vi er nærmere et bordel hvor pigerne også stripper, og Din kone bliver den første der bliver sendt på scenen. Når hun er færdig med at danse er det hendes opgave at server for de mænd der er i jeres bås.” Han holder en pause mens han lader oplysningen sive ind hos mig før han fortsætter.
”Vores gæster kan tage på pigerne som de vil, og pigerne kan ikke sige nej til noget en kunder gør. Kunderne må ikke kneppe pigerne eller få suttet pik. Hvis de har lyst til at bruge en pige må de tage hende med ud gennem forhænget der.” Han peger hen i hjørnet.
”Din opgave er så at følge med hen til den første bås, som er Mias i dag. Du tager pengene fra kunden og venter så uden for båsen til kunden er færdige med din kone. Uanset hvad du hører der inde fra, vedkommer det ikke dig, om så din kone skriger hun ikke kan klare mere eller det gør for ondt, bliver du stående uden for og lader som om hun skriger af glæde over at blive kneppet hårdt.” Han holder igen en lille pause og lader beskeden bundfælde sig.
”Nogen af mændene kan godt lide du kommer ind og ser på, og hvis de kalder på dig er det selvfølgelig Ok for dig. Du adlyde alt gæsterne siger til dig, og gør alt de forlanger.” Hans blik er hårdt og gennemborende og jeg nikker skræmt til ham.
”Når en kunde er færdig med at bruge din kone, tørre du hende ren med de klude der ligger i båsen og så gør du sengen i orden mens Mia genoptager servering her inde. Når aftenen er slut afregner du de penge Mia har tjent oppe på kontoret.” Han peger på en dør for enden af en lille kort trappe med et skilt hvor der står privat.
”Kan du se familien oppe på scenen?” Jeg nikker forvirret til ham.
”De glemte at afregne alle pengene, så nu har de taget deres døtre med for at gøre det godt igen. De bliver aftenens hoved attraktion, vi havde ellers planlagt at en speciel optræden for Mia, men den bliver vi nødt til at udskyde til en af de andre dage!” Det var helt tydelig at han nød at skræmme mig, og han var meget god til det.
”Der hænger en prisliste uden for Mias bås. Hvis nogen af mændene giver dig en rød jeton, må de gør hvad de har lyst til ved Mia. Hvis andre gør andet end de har betalt for stopper du dem ikke. Det er alene et anliggende mellem klubben og kunderne!” Så vinkede han Mia ned til os.
Da hun stod ved baren åbnede han en lem så hun kunne komme ind til ham, og han placerede hende så vi stod ansigt til ansigt.
”Giv din kone et dybt kys mens jeg presser min pik op i hende.” Mine læber møder Mias og jeg kan mærke på min kones reaktion da mandens pik glider op i hendes fisse og han begyder at kneppe hende. Hans hænder får hurtigt fat om Mias store patter som han brutalt ælter.
”Så kan du fortælle din kone hvad jeg lige har fortalt dig, så hun også ved hvad vi forventer af jer de næste uger.” Mens Mia bliver kneppet, genfortæller jeg hvad jeg lige har hørt og jeg kan se Mias spærre sine øjne op i angst, men hun siger ikke noget eller prøver at gøre sig fri fra manden bag sig.
Da jeg endelig er færdig har Mia tårer i øjnene og jeg tørre dem forsigtig væk, hvilket får manden bag Mia til at blive endnu mere brutal og komme i en voldsom orgasme. Han trækker Mia ned mellem sine ben med hårdt tag i hendes lange hår og jeg må se på min kone rengøre hans store pik.
”Husk på at når din kone er i båsen med en kunde står du uden for uden at sige noget, med mindre manden kommandere dig ind til dem. Eller bliver su stående uanset hvad, om så din kone skriger at hun bliver slået ihjel, eller hun får tæsk, så smiler du og går under ingen omstændigheder der ind.
Så løfter han ubesværet Mia op på baren og spreder hendes lår, og jeg må så slikke hendes fisse ren for sperm. Da han er tilfreds giver han Mia en lille bylt med tøjet hun har øvet sig i hele ugen, og peger op på en scene centralt i rummet.
Jeg følger Mia med øjnene da hun krydser gennem lokalet og bestiger den lille scene. Hun trækker først de sparsomme klædningsstykker på da hun står der, og står så med bøjet hovedet og venter på musikken.
Jeg bliver sendt hen til vores bås og må vente der. Der er et kort med priser på drikkevare og de ting man skal betale for koster næsten intet, og de fleste drikkevarer er alligevel helt gratis, så klubben tjener åbenbart på sex og ikke øl.
Jeg sender skjulte blikke mod Louise og Steen. Jeg kan ikke lade være med at beundre min kones kvindelige kollegas lækre krop, og jeg kan se Steen ind imellem sender blikke op på den scene hvor Mia står ensom og fortabt i et meget udfordrende kostume.
Så bliver der stille i klubben og en af udsmiderne åbner døren ud til gaden, og i løbet af ganske kort tid er lokalet fyldt med larmende og støjende mænd, og der breder sig en lugt af øl og cigaretter. Der er pludselig tunge rytmer af musik der fylder lokalet og jeg ser Mia begynder at bevæge sig i takt til dem.
Der har hurtigt samlet sig en kødran af mænd omkring scenen og de kommer alle med tilråb til min kone der smider tøjet foran dem.
Jeg kan se på Mia at det er ekstremt ydmygende at hun som en respekteret lærerinde nu er reduceret til at være stripper på en natklub.
Fra scenen kan jeg se hvordan der samler sig et hav af fremmede mænd omkring den. Jeg er klar over jeg ikke kan slippe for at skulle strippe og danser foran mændene. Jeg har virkelig svært ved at få smidt det første stykke tøj. Et var at strippe i lejren hvor alle andre også var nøgne, men her er alle mændene påklædte, og jeg befinder mig i en slags stripklub.
For at udgå blikket fra de mange liderlige mænd der er samlet foran scenen lader jeg mit blik vandre og ser Alex står ved vores bås og se forskrækket på scenariet der udspiller sig omkring mig.
Mit blik vandre videre mens jeg vrider mig liderligt foran mændene som jeg er blevet trænet til den sidste uges tid, og jeg får øje på Louise der helt nøgne servere øl for mændene i det der må være hendes bås. Jeg kan se alle mændene tager på hendes nøgne krop og hun ind i mellem giver små spjæt når en finger bliver presset op i hende.
Hun forsøger på intet tidspunkt at forhindre mændene i at tage hvor de vil heller ikke når en af dem er særlig hårdhændet.
Bag hende ved indgangen til de små kabiner står Jens helt nøgen, og hans blik er klistret til scenen hvor jeg stripper. At en af mine kollegaer ser mig stripper for en flok liderlige fordrukne mænd, gør ydmygelsen endnu voldsommere for mig.
Alligevel får jeg smidt mine trusser først og danser i den gennemsigtige natkjole og lader alle mændene studere min blottede nu meget våde fisse. De er så tæt på, at jeg kan se deres øjne bevæge sig hen over min udstillede krop og dvæle ved min fisse og mine bryster der hopper i takt med musikken.
Da jeg smider min natkjole ser jeg igen ned på Jens, han sender mig en gennemborende blik inden jeg ser ham vende sig om, og følge efter Louise og en mand ud til de små kabiner. Manden har sine hænder på Louises nøgne krop mens han fører hende af sted, og Jens følger efter som en lydig lille hund.
Mit blik bliver fanget af båsen ved siden af min og Alexs hvor en meget ung kvinde danser en lapdans på en ældre mand. Hun presser sine patter ind i ansigtet på manden mens hans hænder glider rundt på hendes nøgne krop.
Da musikken stopper bliver Mia trukket ned fra scenen og jeg kan se hun bliver opslugt af alle mændene og der går et stykke tid inden hun helt rød i hovedet og med tydelig mærker efter brutale hænder over alt på sin krop dukker frem fra flokken.
Hun sender mig et bedende blik om tilgivelse inden hun uopfordret begynder at tage mod ordre fra de mænd der er i vores bås. Jeg kan se mændene alle tager på hende når hun er i nærheden af dem, og de er ikke blide. Mia spjætter hver gang en ny finger bliver presset op i hendes huller, men hendes påtagede smil forsvinder aldrig fra ansigtet, og hun prøver på intet tidspunkt at stoppe mændene fra at gøre hvad de vil med hende.
Mens jeg iagttager min kone bliver raget på af en flok fordrukne mænd kommer Jens og Louise ud fra de små kabiner i selskab med manden der har brugt Louise. Han har armen om skuldren på dem begge som om de er gamle venner. Han stopper dem alle 3 foran mig.
”Så du er manden fra det nye par vores venner her har har skaffet os!” Han studere mig mens han lader sin hænder glide ned på de nøgne bagdele på Louise og Jens og presser dem frem mod mig.
”Jeg syntes det er rimeligt du også får et stort varmt velkomstkys, syntes I ikke også det tøser?” Manden ser på Jens og Louise der ikke tør andet end at svare ja.
Han spreder bene på Louise og stikker en finger op i hendes våde brugte hul lige foran mig. Så skubber han Jens hen imod mig.
”Lad os alle se jer kysse dybt mens i leger med hinandens pikke som de små tøser I er!” Jeg skal lige til at protestere, men noget i mandens blik får mig på andre tanker og jeg griber fat om min kones kollegaes pik og han om min, mens vi kysser hinanden dybt. Jeg har aldrig kysset en mand før, men jeg tør ikke protestere, og kan heller ikke hjælpe da Jenses hånd gør min pik stiv til stor morskab for mændene der ser os.
Manden lader os kysse mens han har fingren begravet i Louises kusse lige indtil Mia kommer op til os med en fremmet mand, der nonchalance har armen om hendes skuldre, og sin frie hånd på hendes store patter.
”Så I to stop med at kysse og lege med hinandens pikke, så manden til klubbens nye luder kan følge sin stor pattede kone ind til hendes første sex kunde! Så kan han se hvad en rigtig mand kan bruge en stor pattet luder som hende til!” Jens sender små skjulte blikke på Mias krop som han ser helt tæt på for første gang.
Louise tør slet ikke se på nogen af os, men står med bøjet hoved og en finger fra en fremmet mand i sin våde fissen.
Manden med fingrene i Louises fisse tager som den naturligste ting i verden på Mias store patter og kommandere Jens til at se på dem.
”Hun er en dejlig So syntes du ikke?” Han ser på Jens der nikker inden manden trækker af med dem og efterlader Mia og jeg begge fuldstændig ydmyget før vi nu forsvinder ind til de små båse med en fremmet mand der skal kneppe Mia og gøre hende til luder.
Manden betaler mig for at kneppe Mia, og jeg står uden for og kan høre han kommandere hende ned på ryggen og til at sprede sine ben. Så kommer der et hårdt klask og Mia skriger af smerte. Mine øjne fyldes af tårer da der kommer endnu et klask og et skrig fra Mia.
”Kom her ind tøs!” Manden ord svier i mine øre, men jeg adlyder og træder ind i den lille bås hvor Mia ligger på ryggen med spredte ben. Begge hendes lår er prydet af røde aftryk fra mandens hånd.
”Din luder har lidt svært ved at blive våd. Slik hende klar til mig!” Mens jeg lægger mig på knæ mellem Mias ben og begynder at slikke hende våd, får Mia ordre på at hiv hårdt i sine store brystvorter så hendes patter bliver strakt op fra kroppen, og hun modtager adskillige slag fra mandens flade hånd på begge de store patter mens hun hulker af smerte. Jeg kan se mandens pik vipper op og ned mens han mishandler min kones patter.
”Det er altid rart med lidt forspil.” Manden træder ned og skubber mig væk med sit knæ.
”Tag fat og hjælp mig med at få pikke op i hendes fisse!” Jeg spreder skamlæberne på min kone og tager fat om mandens pik og placere den i åbningen så han kan støde op i Mias fisse der nu er fugtig fra mit spyt.
Han banker uden vider sin tykke pik op i Mias kusse mens hun hulker og vrider sig af smerte. Det er helt tydeligt han nyder at være så hård ved hende mens jeg hjælpeløs må se til. Han har ikke trukket forhænget for og flere mænd passere båse og ser os blive brugt.
Flere af dem stiller sig op i åbningen og ser på. Det er tydeligt de nyder at se det show manden laver for dem med min smukke unge kone.
Da han tømmer sin pik oppe i Mia vrider han hendes bryster brutalt rundt og får hende til at skrige af smerte.
Åh ja din lille luder, skrig for mig det gå lige i pikken!!”
Endelig trækker han sin pik ud af hendes kusse og hiver mig i håret ned så jeg kan slikke hende tom for sperm, mens han selv stikker pikken op til Mias mund og forlanger hun gør den ren.
”Mmmm næste gang skal jeg prøve din mund og din lækre røv!” Han griber fat om kinderne på Mia og spytter ind i hendes åbne mund.
”Hvad hedder det så?” Mia ser skræmt på ham.
”Tak Hr. fordi de gider bruger min krop!” Jeg ser Mia synker hans spyt og viser ham den tomme mund. Han nikker tilfreds med hende.
”Du fortjener en bedre mand end en som ham, der lader fremmede mænd kneppe dig mens han bare står og ser på!” Han peger på mig, og ordene gør mig helt rød i hovedet, og jeg sender et skjult blik op mod Mia for at se hendes reaktion, men kan ikke se andet end tårer.
Manden fører Mia ud af båsen med en finger helt oppe i hendes bagerste hul, mens jeg bliver og skifter lagen og gør båsen i stand. Jeg lægger pengene manden har betal mig i en lille skuffe og sørger for at låse den og hænge nøglen op.
Da jeg endelig kommer ud til min plads igen er Mia i gang med en lapdanse. Jeg kan se hun har serveret øl for alle mændene i båsen. Min smukke kone vrider sin lækre krop foran manden og stikker ind imellem sine store velformede bryster i munden på ham. Hun bevæger hele tiden sin krop der er badet i sved nu, mens jeg kan se mandens hænder rager over alt på hende. Ind i mellem kommer der trækninger af smerte på Mias ansigt, når manden bider hårdt i hendes strittende følsomme brystvorter eller hans fingre brutal presses op i et af hendes huller.
Efter hendes første Lapdanse er Mia igen helt nøgen rundt og server øl for alle mændene og jeg må se på at de alle som en benytter lejligheden til at tage på hende, inden endnu en fremmet mand trækker hende hen mod båsen og jeg atter må følge efter dem ind bag ved til de små kabiner.
Maden stikker mig en rød jeton som jeg endnu mere skræmt tager imod, velvidende at han nu kan gøre alt hvad han har lyst til med min kone.
Med et brutalt greb om Mias ene nøgne balle fører han os ud til den lille bås som er Mias. Jeg kan se hvordan hans fingre og negle borer sig ind i ballen på Mia, der må kæmpe for ikke at skrige af smerte mens han fører hende af sted.
Han skubber hende brutalt ned på madrassen og klapper hende hårdt på den ene baller så bagdelen nu er prydet af et stort rødt aftryk fra slaget og den anden kan man tydelig se aftegningen ag hans fingre i kødet.
”Rul rundt og læg dig på rygge din billige so, så jeg kan se dine store fede So patter, og dig hanrej, tag min livrem ud af bukserne.” Manden så overleget på og begge da vi adlyder hans ordre uden at sige noget. Jeg får besked på at give ham livremme som han folder mens jeg må hjælpe ham af med hans bukser og underbukser.
Hans pik er allerede hård og står lige ud i rummet mens han med et sultent blik studere Mias nøgne krop.
”Spil forsigtig på min pik mens du kysser den, så skal jeg lege lidt med din forsømte kone imens!”
Jeg ser fortvivlet på Mia der ligger med benene helt spredte da jeg falder på knæ ved siden af mandens lår og tager fat om hans pik og kysser den. Han venter til jeg har fundet en stille rytme før han endelig koncentrer sig o m Mia igen.
Hans livrem glider hen af Mias solbrune lår og hen over hendes fisse.
”Du ser dejlig våd ud, jeg tror det virkelig tænder dig at være en billig luder. Sådan er i blonde nordiske piger jo.,” Han tjatter til Mias lår med livremmen. Jeg kan se Mia må koncentrer sig om ikke at samle sine spredte lår hver gang livremmen rammer dem.
Så gør han noget uventet og slår Mia brutalt på hendes skamlæber så hun samler lårene og kommer med et højt vræl.
”Få de lår fra hinanden luder, eller jeg pisker dig til blods!” Selv jeg kan høre på hans stemme at det ikke er en tom trussel og Mia fornemmer det samme og spreder sine lår for manden, for at modtage endnu et hårdt slag lige på fissen.
”Du kan jo godt tøs! Skal du have to mere på fissen eller et på hver bryst?” Jeg ser ud af øjenkrogen at der er et par mænd der har taget opstilling uden for båsen for at se showet. Mia ligger med benene helt spredte så alle kan se de røde mærker efter mandens læder bælte på hendes nu meget røde skamlæber.
”Ikke fler på min fisse please?” Mia ser bedende op på manden der står med bæltet i hånden. Jeg er stadigvæk på knæ ved siden af ham og spiller ganske langsomt på hans stive pik og kysser den ind i mellem som han har beordret mig til.
”Så sæt dig op og hold dine bryster frem til mig og bed mig om at slå dem rigtig hårdt tøs!” Mia hulker nu da hun kommer op og sidde på knæene. Så tager hun fat under sine store kloder og løfter dem op mod den fremmede mand.
”Vil de ikke nok slå min patter rigtigt hårdt med deres livrem. Please?” Mændene uden for har hver deres kvinde om livet og griner forventningsfuld. Pigerne der er nøgne ser langt fra glade ud ved situationen.
”Hvis du slipper dine So patter, tæller det ikke så får du en nyt slag er det forstået?” Jeg mærker hvordan det giver små ryk i mandens pik, mens han stirre på min kones ansigt og de store indbydende kloder hun holder frem til ham, men hun nikker skræmt til ham.
Jeg forsøger at få ham til at komme ved at spille lidt mere på hans pik og bruge min mund mere aggressivt. Jeg snor min tunge om hans pikhoved og tager den også ind i min mund og sutter på den mens jeg spiller den.
”Stop det der din lille bøsse dreng. ” Jeg får en hård lussing af manden.
”Jeg bad dig om at spille den forsigtig og kysse min pik. Jeg ved godt du vil elske at smage min varme sperm, men du har ikke fået tilladelse til at sutte min pik, luder dreng. Du gør som du får besked på!” Jeg tør ikke andet end at kysse og spille forsigtigt på hans pik igen.
Så hamre han livremme ned over Mias ene bryst og hun skriger af smerte. Til min overraskelse slipper hun ikke sine bryster eller trække dem tilbage, men fortsætter med at holde dem frem mod manden. Jeg kan se der toner en helt tydelig ildrød streg frem på det ene bryst.
Mandens pik vipper op og ned nu, og han griner hånligt inden han hamre sin livrem ned over Mias anden bryst og får hende til at hyle op igen.
Så lader han sig falde ned over Mia og slår luften ud af hende så hun hoster og kæmper for at få luft. Han ignorer fuldkommen Mias kamp og hamre sin stive pik op i mellem hendes spredte ben så pikken glider i bund, i et langt brutalt stød.
Hans tænder bider sig fast i det ene bryst, mens han brutalt voldtager min kone, mens jeg bare må stå og se på.
Heldigvis kommer manden hurtigt og stamper sig igennem sin udløsning i Mias kusse. Han ligger pustende oven på Mia der endnu kæmper for at trække vejret igennem.
”Lig stille din dumme So!” Manden rejser sig op på den ene arm og stikker Mia en brutal lussing, der synger i hendes kind. Han ruller væk fra Mia så hun ligger med spredte ben og hans sperm der siver ud mellem de røde skamlæber.
Så griber han mig i håret og trækker mit ansigt ned til min kones fisse.
”Få hende slikket ren!” Jeg kan se flere nu har taget opstilling og nydt showet. Manden trækker Mias ansigt op så hun kan se jeg slikker hende ren, inden han brutalt stikker sin pik i munden på hende.
”Du er sgu en dejlig billig luder. Få min pik gjort ren!” Mia tør ikke andet end at kaste sig over pikken og slikker ham helt ren. Også hans nosser maveskind og hårene renser hun klinisk inden manden tilfreds stikker hende en lussing igen. Han samler sin livrem op og hamre den mod min røv, inden han grinende tager sin bukser på og forsvinder ind i baren igen.
Jeg finder en varm klud frem og renser Mia der ligger hulkende på briksen. Hun tørrer sine øjne og kæmper sig på benene, mens jeg støtter hende. Da hun har fået vejret ser hun fortvivlet på mig.
”Jeg må ind igen inden det bliver værre.” Jeg kunne dårligt forestille mig hvordan det skulle kunne blive værre, men ved inderst inde hun har ret. Jeg kysser hende og klemmer hendes hånd.
”Jeg rydder lige op så kommer jeg også ind.” Mia nikker og vakler ud af kabinen og ind i baren, mens jeg skifter sengetøj og rydder op efter manden.
Da jeg igen står i baren kan jeg se Mia har fået serveret øl for sine borde og nu er i gang med en lapdans på en meget overvægtig ældre mand, hvis hænder er over alt på min smukke unge kone, der vrider sin krop mens hun står hen over mandens skød.
Da hun er færdig kommer hun over og aflevere pengene til mig, men mande hæver sit glas i en skål til mig. Kort efter er endnu en mand på vej med hånden på Mias baller og jeg følger igen efter dem hen til kabinen.
Mia må først ligge med spredte ben og onanere for manden inden han finder sin pik frem og boller hende.
Der sænker sig pludselig en sær stilhed over klubben da musikken bliver sænket og der kommer lys på scenen, hvor familien jeg så da jeg var i baren nu igen står. Forældrene står med armene om deres to meget unge døtre , som ser skræmte ud på de mange mænd der betragter dem.
”Mine Herre. I kender jo begge Annabelle og Mikkel som har været hos os flere gange nu. Desværre har de ikke afregnet alle pengene de har tjent i klubben, og for at gøre det godt igen så vi kan komme videre fra den lille forglemmelse, har de bragt deres 2 smukke døtre med.” Der kommer et jubelbrøl fra mændene i klubben og pigerne ser om end endnu mere skræmte ud.
Da der igen faldt lidt ro over gæsterne startede der stille musik, og de 2 piger begynder at danse sammen med deres mor. Der går ikke længe før den unge mor begyndte at knappe sin kjole op og den ældste af pigerne følger hendes eksempel, mens faren må hjælpe den yngste.
Da de 3 piger alle er nøgne, hjælpes de ad med at klæde manden af så alle 4 nu er nøgne på scenen. Der er store kameraer der filmer familiens optræden, da de nu alle begynder at kysse og kæle med hinanden.
Alle kan se at det de gør er indstuderet, men ingen syntes at tage sig af det, men mange kommer med liderlige tilråb til familien. Der kommer høje tilråb da forældrene begynder at slikke fisse på de 2 piger og der kommer nærbilleder op på lærred bag familien. Man kan se begge pigerne vrider sig mens forældrenes tunger rammer de rigtige steder.
Så bytter de og manden bliver nu mål for alle 3 pigers tunger. Vi kan alle se han har svært ved at stå imod, og pigerne stopper da også hurtigt med at sutte ham. I fællesskab får de den ældste af pigerne lagt ned på en briks, og de 3 andre går nu i gang med deres tunger over alt.
Til sidst har den yngste af pigerne sin tunge begravet i sin storesøsters fisse og får hende til at vride sig af liderlighed.
”Så mine Herrer. Nu er vi kommet til den store finale. Vi syntes det var mest passende hendes far fik lov at gøre hende til sin lille luder, så værsgo Mikkel! Scenen er din.” Manden trådte tilbage og med tårer i øjnene tager Mikkel opstilling mellen sin datters ben.
Annabelle står med hans pik i sin hånd og fører den op til deres datter fisse og hjælper ham med at få den presset ind i hendes lille våde fisse. Der lyder takt faste klap fra hele baren. Alle mændene ser betaget på og klapper i takt mens Mikkel presser sig op i sin datter.
Da pikke er begravet i datteren, tager den mindste datter og Annabelle fat på at kysse og lege med brysterne på den ældste datter. Alt bliver filmet og man kan se nærbilleder af den lille familie på bagvæggen af scenen.
Klappene bliver ved i takt med at Mikkel knepper sin datter for første gang. Den unge pige slår på et tidspunkt bene om sin far og presser ham dybere op i sig mens hele salen jubler.
Lige før Mikkel kommer læner han sig frem og kysser sin datter dybt, hvilket får den yngste datter til at gribe fat om hans nosser og lege med dem. Det er helt tydelig at Mikel nærmest eksploder i sin lille datters fisse, og larmen fra mændene i klubben bliver fanatisk.
Først nu går det op for mig at alle kvinderne der arbejder i baren, sidder på knæ og sutter pik på kunder, mens de alle bliver bollet af en anden. Det er åbenbart kutyme at kvinderne kan bruges frit når der er show som dette på scenen.
Da larmen lægger sig, må den mindste af søstrene slikke sin far pik ren for sperm og sin søsters fisse saft, mens Annabelle må rengøre sin ældste datters gennem pulede fisse for hendes fars sperm.
”Skal vi give Annabelle, Mikkel og deres piger en stor hånd?” Der bliver klappet og piftet fra baren da manden træder op på scenen sammen med 3 andre brutalt udseende mænd og griber hver sit medlem af familien.
De to piger bliver sat nøgne på hver deres stol med benene helt spredte, mens deres forældre bliver sendt tilbage for at arbejde på gulvet. Hver gang en mand tager Annabelle med ud for at kneppe hende, går de først op på scenen til de 2 nøgne piger og betaler dem for at bruge deres mor. Hver gang bliver pigerne taget på af de liderlige mænd.
Resten af aftenen forløber på samme måde. Jeg bemærker hver gang Mia er i nærheden af manden der mishandlede hende, trækker han hende ned og kysser passioneret med hende, mens han kører sin fingre hen langs de røde mærker fra bæltet som endnu er synlige på min kones lyse hud.
Ved 1. tiden tynder det ud blandt kunderne og vi bliver sat til at rydde op og gøre rent i klubben. Os mænd må gå ind på kontoret en efter en og afregne. Jeg bliver modtaget af en moden kraftig bygget mand med et ond blik i øjnene. Annabelle og Mikkel sidder med tårer i øjnene på knæ med bøjet hoved ved hans side, men deres ældste datter sidder nøgen mellem manden ben og sutter hans pik.
Deres yngste datter ligger helt nøgen på skrivebordet og onanere for manden, og jeg må lægge pengene på hendes mave og kysse hende med tungen inden jeg bliver smidt ud af kontoret igen.
Da jeg kommer ud i baren er alle stole sat op på bordene og de fleste står nøgen og afventende ved døren. Kun Mia og en anden kvinde er travlt optaget med at tilfredsstille bartenderne og 2 udsmidere. Før de er færdige bliver vi andre ført ud til 4 ventende minibusser og fordelt efter hvor vi skal hen.
Jeg bliver sat ved siden af en pige på 17 år og hun lægger sit hoved på min skulder og sover allerede inden bussen sætter sig i gang. Jeg er lettet da Mia lige når ind i bussen inden vi kører, og ser hun sætter sig på den eneste ledige plads der er tilbage lige bag chaufføren.
Vi bliver eskorteret hele vejen af en politibil og da vi endelig når lejren sover vi alle. Halvt i søvne vakler vi alle ud af bussen og bliver ført ind i den store fælles telt, hvor jeg bliver placeret med den unge pige fra bussen på en smal briks.
Hendes varme krop presser mod min, og duften af sex hænger ved hende og gør min pik stiv. Hele aftenen har jeg set og hørt piger dyrke sex, og at jeg nu har en ung kvinde liggende nøgen med sine faste baller op af min pik, gør den så hård at det smerter.
Historien fortsætter under reklamen
Selv i sin udmattede tilstand må hun have fornemmet at jeg havde svært ved at kontrollere mig, og hun griber fat om min stive pik og fører den op i sin fisse, og malker min pik til en udløsning på rekordtid. Med min pik begravet i hendes fisse falder vi begge udmattet i søvn på den smalle briks.






Læserne siger: