- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sønnens scoringer – min glæde 7
”Mette, nu vi jeg kneppe din datter i flere huller og jeg forventer at du slikker min pik på vejen ind i hende.” sagde jeg grinende …

Forfatter: tøsebrugeren
krammemand@live.dk
Læs del 1 – del 2 – del 3 – del 4 – del 5 – del 6
Lige efter mærkede jeg et par våde læber mod mine og jeg åbnede læberne og lukkede hendes legende tunge ind og gengældte det. Hun kyssede mig krævende i lang tid, og da vi slap hinanden sagde hun med et glimt i øjet: ”slip mig bare løs. Jeg forstår godt Line ikke ville røbe noget. Jeg havde heller ikke ville sige noget, hvis jeg var blevet voldtaget så groft hele weekenden…” og i det samme ringede det på døren…
Jeg tog hurtigt ballgaggen og øjenbind, og gav hende det på: ”ikke en lyd fra dig.” vrissede jeg til hende, og aede hende kærligt på kinden.
Jeg gik ud af værelset, og lod døren stå halvt åben. Regnede med det var min ven der var tidligt på den, så han skulle have et glimt af hvad jeg legede med.
Jeg hev døren op og blev lidt overrasket, for udenfor stod en dame på omkring de 40 år, og hun blev tydeligt lige så overrasket over at se mig: ”undskyld mig, men jeg troede det var en Mikkel der boede her??” sagde hun meget spørgende.
jeg forklarede hende sammenhængen mellem os, og om jeg kunne hjælpe med noget, da han tog på ferie i fredags.
hun tøvede en tid og fortsatte så: ”jeg er Line og Rikkes mor. Line var hos Mikkel hele weekenden, kommer hjem, taler med Rikke, og så styrter Rikke ud af døren med ordene at hun skal have fat i Mikkel… nu svarer hun ikke sin telefon, så jeg troede hun var her hos Mikkel, men han…”
Jeg bød hende indenfor, gik i forvejen ind i stuen, mens jeg trak døren til værelset i på vejen, så hun ikke så ind: ”det roder derinde, det behøver du ikke se.” sagde jeg og bød hende sidde i sofaen, mens jeg hentede noget at drikke til os.
Jeg skaffede to kolde øl og vi satte os ned. Åbnede min mobil og fandt en video med Line: ”du skal se dette her, men først skal jeg have din mobil, du må gerne slukke den, jeg skal ikke bruge den.” hun tog mobilen op af tasken, og rakte den til mig, jeg gav hende mobilen med videoen, gik over og låste den ind i et lille pengeskab, jeg har med kode på, mens jeg iagttog hendes reaktion. Jeg forklarede hende at denne video ville komme frem i hele byen, hvis hun ikke gjorde præcis som jeg forlangte af hende. Hun begyndte at græde, lovede både penge og alt muligt, men jeg sagde bare hårdt: ”smid tøjet, det er din krop jeg vil have.”
Hun hylede op om ægtemand, og at være utro, men jeg skar hende af, gjorde det klart at hvis jeg ikke ringede til min ven, ville han sætte det på inden for en time. Hun smed tøjet, og tog det fremrakte øjenbind på, og jeg trak hende afsted mod soveværelset.
inde i soveværelset, trak jeg Rikke op og stå, hviskede hende i øret at hun skulle prøve noget sjovt, men i øvrigt være helt stille, så ville jeg forklare. Jeg lagde mor på sengen, med hovedet i benenden af sengen, og hviskede til Rikke at hun skulle lægge sig på maven oven på den der lå i sengen, løsnede hendes arme, og guidede hende på plads, så de lå i en 69’er med Rikke øverst.
”I skal ligge stille og tie stille indtil jeg siger I må tale. Jeg tager nu jeres øjenbind af, men lad være med at prøve at se den anden.” sagde jeg og tog Rikkes bind af. Hun stirrede ned på den behårede fisse der var lige under hendes mund. Så tog jeg mors bind af og hun stirrede lige op i en fin trimmet, næsten bar fisse der lå lige over hendes ansigt. Hun stirrede vredt på mig og skulle til at brokke sig, da jeg hurtigt holdt på hendes mund og hviskede hende om videoen og offentliggørelsen.
jeg bad dem slikke fisse på hinanden det bedste de havde lært, og da de gik i gang, fandt jeg et langt reb frem og bandt det rundt om dem begge og under sengen, så de lå fastspændt ovenpå hinanden. Da de var spændt fast, tog jeg et billede af mor som slikkede fisse og viste det til Rikke, som smilede stort og nikkede. Derefter tog jeg et af Rikke mens hun slikkede og viste til hendes mor. Hun spærrede øjnene vildt op og rystede på hovedet. ”jeg ved ikke hvad du hedder, mor?” spurgte jeg til hende, og straks råbte Rikke fra den anden ende, at hun hed Mette.
”Mette, nu vi jeg kneppe din datter i flere huller og du er velkommen til at kigge på. Jeg forventer at du slikker min pik på vejen ind i hende.” sagde jeg grinende og skrævede hen over moderens hoved mens min pik stod stiv ud i luften i sine fulde 22 cm. ”du skal vel have gummi på?” spurgte Mette, og jeg svarede ved at føre min pik roligt hen mod Rikkes ventende fisse. Da jeg havde pikhovedet mod hendes skamlæber, pressede jeg det indenfor og ventede. Lidt efter, kunne jeg mærke en tunge mod mine nosser og jeg hamrede pikken helt i bund og begyndte at kneppe hende hårdt og brutalt op i hendes fisse.
Da hun var godt våd og stønnede, trak jeg mig ud, satte mig over hovedet på mor og sagde: ”nu skal du slikke hendes fisse, mens jeg propper min pik op i røven på hende. Og jeg råder dig til at kigge og lære, for om lidt er det din tur til at blive kneppet i alle huller, og jeg pressede min pik mod hendes stjerne og lod den langsomt mase sig op i Rikkes unge stramme røv, mens jeg vidste at hendes mor havde den bedste tilskuerplads. Når jeg ramte helt i bund i røven, kunne jeg mærke Mettes tungeslik fra fissen og op ad min pik og nosser, og jeg følte det som om jeg var i himlen, og var sikker på jeg ikke kunne holde til det ret længe.
Jeg blev grebet af liderlighed og kneppede hendes røv hensynsløst hårdt og hurtigt, så mine nosser kørte hen ad ansigtet på Mette imens, og jeg kom kort efter i et brøl. Da jeg havde slappet af lidt trak jeg mig ud og sagde: ”nu skal du slikke rent, Mette.” og så gik jeg ud i køkkenet for at tage en tår øl.
Da jeg havde drukket min øl, og gik jeg mod soveværelset, bankede det kort på døren, så jeg åbnede op, og der stod min ven, Bent som lovet. Jeg viste med fingeren at han skulle være stille, satte ham ind i situationen med Line, Rikke og hendes moder, samt at mor skulle bruges for vildt. Vi gik ind i værelset, hilste pænt så de vidste der var en ny mand nu, og gik straks i gang med at vende dem så Rikke lå nederst og mor øverst i en 69’er, stadig bundet.
Bent spurgte om han måtte lege, hvilket jeg sagde ja til, og han var hurtig ude af tøjet. Det var første gang jeg så ham med jern på, og jeg blev noget overrasket, for den var lidt kortere end min men mindst en halv gang tykkere, så det så helt vildt ud. Han gik op til hovedenden af Mette, rev hende brutalt op i håret, og pløjede pikken ind i hendes mund, så hun kom med en grim lyd da han parkerede pikhovedet i hendes halsåbning og bare ventede.
Jeg gik mod Mettes røv og hamrede pikken op i hendes fisse med et brag. Hun havde født flere børn, så hun kunne nok tage det. Men idet jeg hamrede pikken i bund, stødte jeg hende fremad, og dermed ned over Bents pik, så han røg helt ned i halsen på hende, og hun begyndte at sprælle. ”hvad fanden, hun overfalder sku min pik. Jeg tror hun sluger den..” sagde Bent, grinte og begyndte at kneppe hende, mens jeg gled ind i takten så vi hamrede ind i hende samtidig. Hendes fisse drev af safter, hvilket nok var en del Rikkes skyld, men hurtigt var der så vådt at jeg ikke kunne mærke ret meget.
Det var tid til at skifte banehalvdel, så jeg rejste mig op i sengen, skrævede ind over hendes røv og rettede pistolen mod hendes stjerne. Da hun mærkede det, blev hun panisk, og Bent måtte holde pikken nede i halsen for at hun ikke skulle smutte væk. Jeg maste på for at komme ind, og da jeg var i bund, lagde jeg mig ned over hendes ryg, og bad Bent trænge op i fissen. Bent var hurtig som et lyn, nede ved benene og tvang sig op i Mettes fisse. Jeg lå helt i bund og mærkede et kæmpe pres mod pikken da han gled ind fissen. Mette begyndte at skrige op om at sprænge, så Rikke slog resolut sine ben om hovedet på mor så hun blev presset ned i Rikkes fisse med ansigtet, og vi kunne finde en rytme at kneppe hende i.
Pludselig lagde Bent sig næsten ned på ryggen, med pikken i Mettes fisse og sagde: ”prøv om du kan trænge op i fissen mens jeg er der. Så kan hun mærke hun får pik i den slappe skede…” Jeg prøvede at ramme, men det var ikke let, så det krævede en del forsøg inden jeg pludselig kunne mærke at pikken kom ind i varmen, og da jeg var inde, begyndte jeg at kneppe hende hurtigt og voldsomt, mens jeg bad Rikke om at bide og slikke hendes mor alt det hun kunne komme til imens.
Vi lå sådan og kneppede med begge pikke i Mettes fisse i lang tid, før vi pludselig begge kunne mærke at vi kom, og som på tælling kom vi op i hendes fisse, samtidig med at vi pressede vores pikke hårdt op i hende.
Da vi, dejligt tømte trak os ud, fik Rikke travlt for alt spermen løb ud of den udspilede fisse og direkte ned i hendes mund. Så mens hun havde travlt, gik vi op til Mettes hoved og fik suttet pikkene rene – under en del protester.
Da vi havde sundet os lidt, løsnede vi pigerne, viftede med telefonen der spillede videoen, med besked om at vi muligvis havde brug for deres service igen en anden dag, og bad dem tage tøjet og skride…
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





crossdresser
07/04/2015 kl 22:50
Muuums er våd nu. Skriv på skype til clebek1