Mit barnebarn 3

jeg slikker hendes lille våde tissefisse og hendes numse, alt imens hun leger med min stive pik


ADVARSEL: Incest – KUN fantasi

Forfatter: Jøsse
Læs del 1 del 2

Jeg er allerede godt og grundig morgenliderlig, bare ved tanken om hvad der venter mig i dag, så med strittende pik står jeg op og går i klædeskabet, hvor jeg har et ny vådliggerlagen liggende som jeg købte i Ikea i sidste uge, sådan bare for at være på forkant med udviklingen i det jeg havde gang i med min lille tissefisse. Vi kravler tilbage i sengen og ligger og snakker om dagen der skal til at starte, og jeg mindede hende lige om at hun lovede hun ville tisse mig i munden hvis jeg havde lyst, og det har jeg altså nu min skat.

Ok, morfar, jeg trænger også til at tisse, og sætter sig på skrævs over mit hoved, og næsten med det samme sjasker pisset ud over mit ansigt, så jeg skynder mig at åbne min mund så hendes lækre nektar ikke går til spilde og kommer så tæt på hendes fisse jeg kan uden at røre den med min læber så ingen dråber går til spilde. Hun tisser temmelig meget og jeg sluger det hele med velbehag, og da hun har dryppet af slikker jeg hendes fisse som jeg plejer.

Smagte det godt morfar griner hun, nu behøver du jo ikke og drikke morgenjuice, og det kan jeg jo kun give hende ret i, og hvad vil du have at drikke til morgen. Juice svarer hun ved ikke rigtigt om jeg har lyst til at drikke tis, men vil gerne prøve at smage det.

Jeg lægger mig på ryggen, tager fat i min pik og tisser en stråle op ad maven på mig selv. Lige under brystkassen har jeg en hulning hvor der danner sig en lille sø og siger at nu kan hun jo prøve.
Hun sidder lidt og kigger på den lille gule sø, men siger så, at det kan hun altså alligevel ikke tænke sig at gøre, så hun får selvfølgelig lov til at slippe.

Der er blevet lidt vådt på lagnet, men jeg regner med at det tørrer en gang i løbet af dagen inden vi skal i seng igen og rigtigt afslutningshygge inden hun skal hjem i morgen.

Efter morgenmaden kører vi i Superbrugsen, for at få handlet ind til hele dagen, og inden vi kører hjem snupper vi lige en is på en bænk ved havnen og sad og nød udsigten og det dejlige vejr, men hun begynder at blive lidt urolig og sidder og rokker lidt ved siden af mig.

Jeg skal altså sådan tisse nu morfar, kan vi ikke skynde os hjem. Nej, vi er jo lige nød til at spise vores is først, jeg kan ikke køre bil samtidig med at jeg spiser sådan en stor isvaffel. Altså morfar, så kommer jeg snart til at tisse i bukserne og så er det din skyld, og så sætter jeg mig bare på skødet af dig, så det ser ud som du har tisset i bukserne.

Det gør du bare min skat svarer jeg hende kækt, og straks hopper hun op på mit skød og siger til mig at hun altså gør det, og har ikke mere end lige placeret sin lille numse på mit skød, før hun bliver helt salig i blikket, og jeg mærker varmen sprede sig i mit skød, og det pjasker ned på jorden under bænken. Jeg blev vildt liderlig, især da jeg mærker duften af det varme tis der rammer mine næsebor, men det ramte mig også pludselig, at jeg om lidt skulle gå sammen med Silke i våde bukser, op til bilen.

Det både tændte og skræmte mig, for tænk nu hvis vi mødte nogen vi kendte, men heldigvis var det lige midt i turistsæsonen hvor det vrimlede med mennesker, så vi kom uset frem til bilen, fik lagt et par plasticposer på sæderne, og så ellers hjemad. Indtil videre holdt vores aftale, men vi måtte se hvordan resten af dagen gik.

Jeg havde også besluttet med mig selv, at jeg ikke i løbet af dagen ville have udløsning, men gå og være liderlig hele dagen og så først få den totale udløsning når vi skulle i seng i aften.

Vi gik begge rundt med vores tissetøj og legede hele dagen som om intet var hændt og jeg nød at jeg konstant kunne dufte det indtørrede tis. Det var en helt igennem pisse liderlig dag hvor jeg konstant gik og tænkte på hvornår hun mon skulle tisse igen, og om det blev på mig eller i mig, egentligt var jeg lige glad, for jeg nød begge dele og nød at gå rundt og være våd i bukserne, især fordi det var hendes tis.

Da vi efterhånden var trætte af at gå rundt med konstant vådt tøj, klædte vi os nøgne, og da hun skulle tisse næste gang, satte jeg med ned på gulvet og lod hende stå op og presse fissen mod min mund, og det føltes næsten som om jeg sugede tisset ud af hendes fisserevnen, og der benyttede jeg så lige muligheden for at slikke hende til en orgasme,med en finger oppe i hendes skede og en anden i hendes røvhul, og det var noget hun kunne lide, for sikken da en orgasme hun fik, har aldrig oplevet at hendes krop sitrede så meget, og det gjorde mig godt nok liderlig, men havde besluttet at jeg ville gemme min liderlighed til vi skulle i seng i aften, for jeg havde planer med den lille.

Som dagen gik og hun flere gange havde tisset på mig var der efterhånden en ret gennemtrængende duft af tis i hele huset hvilket var med til at holde min lidenskab kørende på højtryk, og kunne snart ikke vente med at komme i seng, så jeg besluttede at vi skulle gå i seng og lege det var aften, en gang midt på eftermiddagen, bare for at få udløst spændingen, og så kunne vi jo bare fortsætte dagen når det var overstået.

Tisselaget lå stadig på sengen, det var tørt men duftede af indtørret tis, og jeg fandt en gammel dyne jeg alligevel have besluttet skulle smides ud. Trak mørklægningsgardinerne for, så det sirmullerede nat, og så krøb vi i seng, begge forventningsfulde.

Hun fordi hun ikke rigtigt vidste hvad der skulle ske, ud over lidt tisseri, og jeg fordi jeg var meget spændt på hvor langt jeg kunne gå med hende uden hun sagde fra.

Vi putter os tæt sammen under dynen, begge nøgne og lader som om vi skal sove, og hun vidste godt, at hvis hun skulle tisse, skulle hun bare gøre det lige når hun havde lyst og hvor hun havde lyst. Jeg tror jeg var lige ved at falde i søvn, for det giver et sæt i mig da hun pludselig ruller hen over mig og lægger sig hen over mig, lægger armene omkring mig, ligger stille et øjeblik, og så mærker jeg den varme våde fornemmelse da hun tisser ud over mig.

Der bliver dejlig vådt under dynen og jeg mærker den dejlige duft af hendes tis da jeg vender mig rundt og slikker hendes lille våde tissefisse og hendes numse, alt imens hun ligger og leger med min stive pik ved at gnide på den som jeg havde lært hende, og ind imellem give hun den også et lille kys, sådan lige midt på hovedet med de små bløde læber, og det var bare så vildt dejligt.

Jeg slikker hende indtil hun tager et fast tag om min pik og på den måde viser mig hun igen har fået en orgasme, og jeg var også lige ved at kommen men nåede at bremse det ved at flytte hendes hånd, jeg vil stadig gemme det til aller sidst og gerne aflevere det hele dybt oppe i hende, hvis det var muligt.

Vi ligger lidt efter hendes orgasme, og pludselig bryder hun stilheden ved at spørge om vi ikke kunne stoppe vores leg nu, for hun skulle sådan lave pølser.

Nu var det mig der blev stille, for lige da hun sagde ordene fik jeg en underlig fornemmelse som jeg aldrig havde haft, eller for den sags skyld tænkt før, men jeg fik en uimodståelig lyst til at gøre det her fuldt ud, vidste ikke om jeg kunne gøre det færdigt, men det skulle prøves, for det påvirkede mig så meget at jeg rystede over hele kroppen og ikke kunne styre min tale ordentligt, men på en eller anden måde fik jeg sagt at hun bare skulle sætte sig overskrævs på mig og tisse på mig, og kom der mere var det helt ok med mig, jeg ville gerne.

Hun kunne mærke på mig jeg mente det men sagde, altså morfar, det mener du bare ikke, men jeg forsikrede hende om at det mente jeg, og at absolut intet fra hende var ulækkert for mig. Hvor skal jeg gøre det siger hun stadig lidt usikkert. Lige hvor du har lyst får jeg fremstammet, bare gør det. Så skider jeg dig lige i hovedet siger hun og troede vist at jeg så ville sige nej, men tvært imod skyndte jeg mig at sig jaaaa, meget gerne, kom med det, og når det er overstået, stopper vi med at lege vores leg.

Hun sætter sig overskrævs på mit hoved og begynder at presse. Først strømmer tisset ud over min hals og mit bryst inden hendes røvhul åbner sig og jeg sætter munden omkring hendes hul og åbner den. Jeg mærker hvordan hun fylder min mund, og jeg sluger det hele. Modsat hvad jeg havde forventet, smagte det slet ikke grimt, tværtimod, og jeg slikkede hende helt ren da hun endelig var færdig, og jeg var nu så liderlig som jeg aldrig har været før, så da hun gravler ned af mig med ordene at jeg da godt nok var en mærkelig morfar og lægger sig på ryggen i den våde seng, tager jeg fat i hendes ben og trækker dem fra hinanden samtidig med at jeg lægger mig hen over hende med min vildt stive og sprøjteklare pik rettet lige mod hendes lille åbning.

Pikhovedet var godt fedtet ind af præsperm og jeg kommer en masse spyt på skaftet og presser mig op i den lille stramme pigefisse som selvfølgelig er vildt stram, men trods det glider jeg op i hende. Jeg kan godt mærke på hende at det gør lidt ondt, men hun holder det ud de få sekunder det varer inden jeg sprøjter alle mine safter op i bunden af hendes skede men jeg brøler som et vilddyr. Bliver i hende i et kort øjeblik inden jeg trækker mig tilbage. Det gjorde altså lidt ondt morfar siger hun bebrejdende, og jeg undskylder og siger at næste gang vi prøver at gøre det vil det ikke gøre nær så ondt.

Inden vi står op ligger vi lige et øjeblik og putter inden hun siger, at det der med tis og pølser, vil hun ikke være med til mere, men hvis det ikke gør så ondt, kan det da godt være vi kan prøve at bolle en anden gang.

Dyne og langen bliver rullet sammen og smidt i skraldecontaineren, der bliver luftet ud i soveværelset og så går vi ellers i bad og sletter alle synlige og duftende spor, inden vi går i gang med første del af resten af dagen, som gik som intet var hændt, med leg, sjov, pjat og seriøs aftensmad og masser af hygge til langt ud på aftenen inden vi gik i seng for alvor og sov til den lyse morgen, hvor jeg vågnede ved at hun vækkede mig ved at ligge og gnide på min morgenstive pik. Da jeg var helt vågen og får sagt godmorgen, det var da godt nok en dejlig måde at blive vækket på, siger hun gud hjælpe mig at hun gerne vil prøve at bolle igen, og jeg lægger mærke til at den hånd der ikke holder om min pik, er nede mellem hendes ben og nusser fissen.

Er du sikker på det min skat spørger jeg, men det er hun, hun synes det var sjovt og kildede dejligt selv om det gjorde ondt, så hvis jeg lover at gøre det forsigtigt vil hun godt prøve igen, og hun skal jo hjem i dag, så der går lang tid inden hun kan sove hos mig igen.

Min pik er allerede godt stiv, og jeg snupper lige en tube glidecreme jeg har liggende i natbordet og fedter den godt ind, inden jeg trækker hende ind mod mig og retter lansen mod hendes lille våde skræv. Langsom og forsigtigt glider jeg op i hende og laver forsigtige kneppebevægelser i hendes stramme skede imens hun kigger mig dybt i øjnene, og det er tydeligt at både se og mærke, at det ikke gør nær så ondt på hende som det gjorde i går eftermiddags, hun begynder oven i købet at leve små vridninger med sit underliv.

Da jeg godt og grundigt fik taget trykket i går eftermiddags kan jeg holde noget længere her til morgen, og det lykkedes mig at kneppe hende indtil jeg på min pik kan mærke at hun får orgasme, og alle de der krampetrækninger i hendes skede får med det samme malket min pik tom, og endnu engang fylder jeg hendes underliv med sperm. Jeg bliver i hende indtil den er helt slap, og et par stramninger i hendes skede nærmest spytter den ud.

Jeg kunne mærke din pik sprøjtede det der sperm op i mig siger hun idet vi går på toilettet, og jeg lægger mærke til at det løber ned af benene på hende. Vi blive hurtigt gjort klar og får spist lidt morgenmad inden hendes mor kommer og henter hende.

Der kom til at gå mange år før hun igen kom til at sove hos mig fordi hendes farmor bosatte sig lige i nærheden og kom til at overtage alle pasningsaftalerne, især fordi hun var hjemmegående og altid havde tid.
Historien fortsætter under reklamen

Det er nu 8 år siden og hun er på besøg hos mig, og hun har valgt årets varmeste dag, så vi er taget til stranden og ligger nøgne og solbade da hun pludselig siger: Det var så hyggeligt at besøge dig da jeg var lille griner hun, klør sig lidt i fissen og kigger over på min nu halvstive pik.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Peter

    23/03/2020 kl 13:47

    Jeg håber du har tid og lyst til at skrive, mens det hele er lukket ned. Det kunne være dejligt med lidt inspirerende læsning 😉

    5+
    • Jøsse

      23/03/2020 kl 20:19 - som svar på Peter

      Der skal ikke herske tvivl om at jeg har lyst til at skrive og jeg har lagt an til det flere gage, men tankerne flyver væk fra det som jeg forsøger at skrive, men jeg arbejder på en fortsættelse, og den kommer sådan lidt efter lidt.

      3+
  2. Peter

    06/03/2020 kl 16:26

    Skøn historie.
    Og dejligt med lidt Scat også.
    Mange tak

    3+
  3. Damernes Ven

    05/03/2020 kl 21:58

    Kære Jøsse… DU skriver intenst… som altid…
    godt forløb i ord…
    rent 5-tal…
    Damernes Ven

    2+
    • Jøsse

      06/03/2020 kl 8:25 - som svar på Damernes Ven

      Tusind tak Kære Damernes Ven, det er altid rart når jeg får tilbagemelding om, at det jeg skriver er af en sådan substans at man har lyst til at læse det.

      3+
    • Peter

      06/03/2020 kl 9:42 - som svar på Damernes Ven

      Fantastisk historie.
      Mange tak

      4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *