Mine vilde forældre del 1

Sexnovelle med liderlig incest mellem far og datter. Far knepper sin egen datter, men hvad sker der, hvis mor kommer hjem og overrasker dem?

Forfatter: Lille pige

Nu vil jeg fortælle om den gang jeg var 13 år, og fik taget min mødom, af min far. Jeg var en fræk lille trunte dengang. Langt helt glat brunt hår, til midt på mine C skåls bryster. Og et par frække brune øjne, der kunne overtale alle, en lille strittende røv. Og en lidt fræk påklædning, min mor havde en mand der var 55, hun var selv 50. Her kommer historien.

Det var min tretten års fødselsdag, men min mor skulle på arbejde, så min far skulle gøre festen klar. Da min mor tog tidligt afsted om morgnen, vågnede jeg. Jeg havde besluttet at det skulle være idag, idag skulle jeg få taget min mødom. Men hvem vidste jeg ikke. Jeg tog min fars arbejds tshirt på, og skiftede mine trusser, med en gstreng.

Jeg gik ned i køkkenet til min far. ” Godmorgen far” sagde jeg, og satte min i sofaen. ” Godmorgen skat” Jeg kunne mørke min fars blik på min røv. ” kommer du ikke hen og slapper lidt af? Spurgte jeg, en smule fræk. Han vred sig og svarede ” Okay min pige ” Han satte sig ved min side han havde kun boxershorts på. Jeg satte mig ret tæt på ham. Han kiggede på mine bryster, som man kunne spotte gennem blusen. Han Agede mig kind, ” tænk du er blevet så gammel ” sagde han. ” Ja far, tænk det ” Jeg rejste mig op, og krammede ham. Jeg kørte hånden lidt op og ned af ryggen, den ene hånd lod jeg hvile på hans pik. Han gav et lille hop, men blev forført, og agede min ryg. Han tog sine hænder ned og kærtegnede mig røv frækt. Vi stod og kyssede, ikke familie kys, men vild og intens kys.

Jeg blev lidt våd, og begyndte at knappe hans bukser op, han stod og tog på sin egen datters røv. Hvor var det ophidsende. Han hev min bluse af, og tog hårdt, og vildt på mine bryster, som et vilddyr. Han stønnede lavt, og spændte bh’en op. Og rev den af, ” Nu skal du få hvad du vil ha” Sagde han. ” Jeg kunne ikke svare, men lagde mit hovede tilbage og stønnede. Han rev ine trusser ned, og så på mine skamlæber der dryppede.

Han satte sig på knæ, og begyndte at kysse mig lidt ude for hullet. ” hvor ser du lækker ud skat” Han begyndte at slikke mig på skamlæberne og, og førte sin tunge op i mig. Og slikkede mig, så godt som han kunne. Jeg kom i en vild orgasme, og skreg og stønnede og vred mig.

Jeg tog hans bukser af, og gav ham en ordenlig tur med munden, slikkede det bedste jeg havde set på pornofilmene. Kærtegnede hans nosser, og slikkede pikhovedet. Kørte hånden op og ned. Og han nød det, han stønnede. ugh hvor var det frækt. Han satte sig ned på sofaen, ” rid din far skat, rid mig” Han lagde hovedet tilbage. Jeg satte mig langsomt på hans pik, og stønnede vildt. Hans stive, hårde pik, var oppe i hans datter. Jeg havde faktisk mistede min mødom, for en månede siden, men det var et uheld. Jeg red ham, og vi stønnede begge. Han lagde hovedet tilbage og sagde ” vores hemlighed? “J… aaa” skreg jeg, da jeg kom i en orgasme, min fisse strammede om hans dejligt våde stive pik.

Han skreg ” jeg kommer” Og der tømte han sin pik for sæd, og i hans egen datters fisse. Jeg hoppede af ham, og lagde mig på sofaen. Der var porno i tvet, Det ophidsede ham, og han var ikke færdig.

Historien fortsætter under reklamen

Han slikkede så frækt han kunne min fisse, Da han hørte en dør smække. Ind af døren kom min mor, hun så os, og sagde ” Leger i, uden mig? Hun var vildt liderlig, jeg fik et chok. Min far slikkede min fisse. Min mor rev nærmest sit tøj af.

Mere?

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

0 kommentarer

  1. preben

    18/08/2011 kl 15:25

    Mere! Ja tak

    1+
  2. preben

    06/08/2011 kl 14:20

    heldig familie

    0
  3. ferri

    20/07/2011 kl 1:38

    ja kom med det

    0
  4. hans

    20/07/2011 kl 1:29

    ja meget gerne glæder mig til at læse mere

    0
  5. drengen

    19/07/2011 kl 19:11

    jaa

    0
  6. Lillepige

    19/07/2011 kl 16:57

    Haha, kan i lide den?

    0
    • kim

      19/07/2011 kl 21:53 - som svar på Lillepige

      ja lad os endelig få mere.

      0
    • BT

      22/07/2011 kl 21:31 - som svar på Lillepige

      Fed historie… men du må gerne give dig mere tid om detaljerne! 🙂

      0
    • ask

      03/08/2011 kl 17:59 - som svar på Lillepige

      supernice. Mere, mere.

      0
    • borkopmanden @ hotmail .com

      06/08/2011 kl 15:28 - som svar på Lillepige

      ja lillepige…
      vi kan godt lide den….
      håber at der kommer mere..
      og er du frisk på at skrive sammen
      over msn

      0
    • SeekerP

      07/08/2011 kl 22:11 - som svar på Lillepige

      fed historie, ville gerne ha været far der

      0
  7. den liderlige

    19/07/2011 kl 16:32

    Du måtte gerne være min datter

    0
  8. Henrik

    19/07/2011 kl 15:35

    vil ihvertfald gerne høre mere om den entre 😉

    0
  9. drengen

    18/07/2011 kl 19:01

    jaaaaaaaaaaaaaaaaa

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *