Isabellas Historie del 2: weekenden

Mit hjerte hamrede..Jeg tænkte over hvad der ville ske hvis mor opdagede hvad der foregik mellem far og jeg.


Forfatter: PerlensLyst

Læs første afsnit

Efter det var tingene aldrig det samme. Når vi var alene trak han mig tæt ind til sig og kyssede mig dybt, selv en gang i hjørnet af køkkenet, trak han sin pik ud. Han trak mig ned på knæ med det samme mens vi begge kunne høre mor pusle i stuen. Mit hjerte hamrede. En sær frygt skød ind i mig mens jeg tænkte over hvad der ville ske hvis mor fandt ud af hvad der foregik mellem far og jeg. Jeg var bange for at blive opdaget, men jeg vidste ikke hvorfor. Med en hånd bag mit hoved tvang han mig til at tage hans pik i munden. Det tog et øjeblik inden den var helt inde i munden, så begyndte han at støde den længere og længere ind. Jeg støttede med mine små hænder mod hans lår og forsøgte at give mig selv mulighed for at trække vejret, men jeg var overvældet af den store pik, der tvang sig vej ind og ned i halsen på mig. Hans stød var hurtige og hårde og jeg kneb øjnene sammen mens tårer samlede sig i øjenkrogene.

På en eller anden underlig måde kunne jeg mærke det dunke mellem benene, selvom der slet ikke skete noget dernede. Det gik hurtigt, eller også glemte jeg tiden, da jeg pludselig mærkede ham standse lidt op og kvæle et højt udbrud. Varm sæd skød ind over min tunge og gane og gled ned i halsen på mig mens han pressede sig helt i bund. Jeg kunne smage det salte, mørke sæd og mærkede hans kønshår kradse mit ansigt. Han trak pikken ud af munden så savl og spyt hang i guirlander fra den. Han tørrede ham selv og mit ansigt af med noget køkkenrulle inden han rakte op i slikskabet og gav mig en slikkepind fra weekend-slik skålen, der stod højt oppe. Han kyssede mig på panden og gav mig lov til at gå ind og spille PlayStation helt til klokken 20.

En weekend skulle mor afsted på en tur med sit arbejde. Jeg kunne allerede se, at far havde planlagt noget, for så snart hun var gået, vendte han sig mod mig og sagde, vi havde en hel weekend sammen nu. Han havde efterladt en kjole på min seng, som han ville have, at jeg skulle have på i dag, samt undlade at tage trusser på. Han ville gerne være kunne få mig til at have det rigtig godt, når han ville. Han havde inviteret nogle venner til et middagsselskab, hvor jeg kunne være venner med dem, og vi alle kunne have det sjovt.

Jeg gik ind og klædte mig som han bad mig om og kom tilbage til ham, hvor han nu kun var iført en badekåbe. Han sad på sofaen og fik mig til at komme nærmere, og han rakte ind under min kjole og kærtegnede min fisse. Jeg gispede og han smilede da han gled en finger op og begyndte at massere mig indeni. Det var ikke længere fremmede og uvant, men hver gang det skete blev jeg hed i kinderne med det samme og mit hjerte begyndte at banke hårdere.

Han satte sig på knæ, mens jeg stadig stod op og pressede sin mund op til min fisse og begyndte at sutte og slikke mig. Jeg støttede mig med en hånd i hans hår og mærkede hans tunge over min lille klit, fugtige skamlæber og helt inde ved mit hul. Jeg havde allerede vænnet mig til følelsen af, at min fisse ofte pulserede en hel dag efter, at han havde lagt mig i seng. Det var ømt og varmt, og jeg kunne ikke lade være med at bevæge mine smalle hofter så min fisse blev presset frem og tilbage over hans ansigt, mens han fortsatte et stykke tid, indtil han satte sig tilbage i sofaen, løsnede stropperne på badekåben og afslørede sin hårde pik.

Han bad mig klatre op og sætte mig ned. Jeg gjorde, som han fortalte mig, men jeg satte mig kun ned, så min fisse gled op og ned af hans skaft. Han styrede mine hofter med sine hænder, før han trak mig op til spidsen af hans pik og pressede mig ned på den. Det var meget anderledes, end jeg havde været vant til, men det gjorde ikke længere så ondt, som det gjorde første gang, og han lod mig indstille rytmen, mens vi kyssede, og han holdt mig tæt. Varmen var dejlig, han fyldte mig og jeg følte mig tryg i hans arme, mens jeg masserede hans dunkende pik med min pulserende våde fisse. Jeg gik hurtigere og hurtigere op og ned, mens jeg mærkede varmen byggede sig op, og i et dybt kys stønnede han, mens han skød sin varme sæd ind i mig. Det dryppede ned omkring hans pik, da jeg rejste mig og satte mig for at slikke og sutte ham ren. Han kaldte mig sin lille tøseprinsesse og sagde, at det var noget, gode piger var, fordi de elskede deres fars pik så højt. Han spurgte mig, hvordan det føltes at ride ham, og jeg sagde, at jeg kunne lide det, for det var sjovt. Han lo og gik ind for at ringe til sine venner.

De ankom omkring klokken 7, og alle sagde pænt hej til mig og gik for at skifte til en badekåbe, de hver især havde medbragt. Så spiste de aftensmad og drak lidt vin. Jeg var også ved bordet og fik at vide, ved slutningen af måltidet, at jeg skulle rejse mig op og vise mig lidt frem mens jeg drejede rundt, så de bedre kunne se mig. Jeg så glimtet i mændenes øjne, det samme glimt, som jeg vidste, at min far fik, når vi var alene. Far sagde, at jeg skulle trække min kjole op og vise dem, at jeg ikke havde noget på under. Jeg rødmede, men gjorde, som han sagde til mig, og jeg så nogle af mændene rykke sig lidt i stolen.

Far afsluttede middagen og bragte alle ind i stuen. Det var fem af fars venner der skulle overnatte i weekenden. De slog sig ned i sofaerne og lænestolene, og jeg blev bedt om at bringe dem cognac og andre drinks fra barskabet. Far spurgte, om jeg også ville smage, og jeg sagde ja, og han gav mig et lille shot sød likør. Men den var stadig meget stærk og brændte min hals og tunge, og jeg hostede meget. Han sagde, at jeg havde brug for en mere til at vaske den første væk, og den anden smagte bedre. Jeg følte mig varm og min krop slappede af, som om en tyngde satte sig i mine muskler.

Jeg fik igen besked på at lave en tur foran mændene, og far sagde, at disse venner var kommet for at få både mig og dem selv til at have det godt. Han fortalte dem, at jeg var hans tøseprinsesse og pikluder, og jeg havde gjort det meget godt indtil videre og vist et stort potentiale og snart ville begynde med mine piller for at sætte gang i min avlsevne. En spurgte, hvornår min bedstefar ville bede om at se mig, og far sagde, det ville være om en måned eller deromkring. Jeg forstod ikke, hvad det betød, men jeg følte mig også lidt sløv af spiritus, så jeg satte mig bare i sofaen mellem to af mændene.

De løsnede badekåbernes stropper, og jeg kunne allerede se deres pikke, halvhårde og store. En af dem var endnu større end fars. De begyndte at røre ved mig og bad om at kysse mig. Den ene kyssede mig, og han løftede min kjole over mit hoved og efterlod mig nøgen midt imellem dem alle. Han rørte ved mine brystvorter og kyssede mig med en stor, våd tunge presset helt ind mellem mine læber. Den var næsten lige så stor som når jeg suttede fars pik. Den anden gled sin hånd over mit lår og kørte den op til min fisse hvor fingrene begyndte at lege min klit. Deres kærtegn var meget anderledes sammenlignet med fars, men jeg følte mig tung og varm og gled hurtigt ind i en slags rolig, afslappet tilstand, da en af de andre mænd trådte frem og skubbede sofabordet af vejen for at sætte sig ned foran mig. Han spredte mine ben og jeg mærkede hans læber og mund omslutte min allerede våde fisse. Jeg kunne ikke undgå at stønne, meget højere end jeg selv troede jeg gjorde, for jeg hørte dem juble og grine stille, tilsyneladende tilfredse med mine tegn på nydelse.

En af mændene i sofaen rejste sig og puttede sin pik i min mund, og jeg begyndte at sutte med det samme. Den anden tog min hånd til sin pik og fik mig til at gnide den op og ned. De dirigerede mig, og jeg fulgte med i deres dans, villigt og let i hovedet. Varmen spredte sig i min krop, mine muskler spændte og mine ben dirrede, da manden suttede hårdt på min klit.

I et stykke tid brugte de mig sådan, indtil manden foran rejste sig og trak mig ned for at sidde på gulvet på mine knæ. Pludselig omringede de mig alle med deres pikke og ville have mig til at gnide og sutte. Deres smag fyldte min mund, og jeg lod dem sætte mit hoved til den næste pik i rækken og tvinge mit hoved frem og tilbage. Mine læber rullede hen over den stramme hud og de mange bugtninger og rynker. Jeg kunne mærke pulsen stige i dem mens de dunkede mod min tunge og gane.

Da de trak sig tilbage, lagde en af dem mig tilbage på sofaen og lagde mig ned, så jeg kunne hvile mit hoved på armlænet. De trak mine ben fra hinanden, og han rejste sig over mig, nøgen og høj og bred. Før jeg vidste af det havde han placeret sin pik mod min fisse og presset sig selv ind. Jeg kunne ikke nå at gøre eller sige noget, men en høj lyd undslap min strube. Han var meget større end far, og de andre holdt mine arme tilbage, da han begyndte at pumpe med det samme. Min krop blev presset ned i sofaen for hvert stød han gjorde ind i mig, og jeg kæmpede for at få vejret når det føltes som om hans pik bankede op i mit mellemgulv. Jeg kiggede rundt for at se, hvor far var, og så ham sætte op og tjekke allerede kørende kameraer fra forskellige vinkler. En af mændene havde endda et kamera i hånden, da han stod ved siden af mig.

Manden blev ved med at pumpe, indtil jeg blev følelsesløs og varm, og jeg kunne ikke lade være med at stønne og klynke. En anden indtog hans plads, og igen mærkede jeg den brændende smerte, da han pressede sig op i mig, men da den aftog, var der ikke andet end varme og de hvidglødende gnister, der fik mig til at sno og vride mig. De slap mine arme, mens jeg slappede af og følte, at de brugte mig, som de havde lyst til. En af dem lagde sig på gulvet og en hev mig op og stå og dirigerede mig hen til at sidde ned over den anden. Jeg sank ned over den stive pik men blev skubbet forover da en anden pludselig krøb op bagved og pressede sig ind i min røv. Far havde gjort sådan noget før, og følelsen overvældede mig så meget, at jeg spændte op i hele kroppen, mens jeg stønnede højlydt og hvide glimt i hele min krop satte en ild i mig. Væske sprøjtede ud af mig, da jeg blev fyldt med de to pikke, og de begyndte at pumpe ind i min lille krop. Jeg var proppet ind imellem dem, og de andre mænd tilbød deres pik, så jeg kunne sutte og slikke og gnide, indtil den hvide sæd skød ind i min mund og over mine hænder. Jeg mærkede mændene, der pumpede i mine huller, også skyde deres sæd ind i mig, og det piblede ud af min udmattede krop, da de rejste sig og forlod mig for at få noget mere at drikke og sætte mig ned.

Far tog mig med ud på badeværelset, hvor han badede mig og kyssede mig dybt. Mens vandet løb ned over os roste han mig og fortalte hvor dygtig jeg var. Han holdt mig oppe og stå mens han vaskede mig med sæbe og skyllede mig af. Jeg så hans pik blive stiv igen og forstod, at det ikke var ovre endnu for mig. Han vendte mig om og skubbede mig op ad væggen. Presset fra hans krop mens han maste sig op imod mig, var hårdt og intenst. Jeg mærkede pikken mellem mine baller og følte den glide ind i min fisse, der stadig sitrede og prikkede efter at være blevet kneppet af alle mændene. Hans stød ind i mig holdt mig fastlåst mod flisevæggen. Jeg var for udmattet til overhovedet at kunne registrere, om han kom eller ej, og til sidst slukkede han for vandet og tog mig ind i sin store seng, hvor han så tog gæsterne med. De lagde sig sammen med mig og begyndte at røre og kærtegne mig og kysse hver en centimeter af min krop. Jeg var for træt til at tænke eller endda holde mig vågen og døsede hen, selv da jeg mærkede deres fingre begynde at trænge op i mine huller. De tog mine hænder i deres og formede dem om deres pikke, og en havde fundet vej op til hovedpuden hvor han lænede sig ind og begyndte at gnide sin pik frem og tilbage over mine læber.

Jeg blev efterladt alene, da de havde skudt deres sæd ud over mig igen, og far tørrede mig ren med en vådserviet og sagde, at nu skulle jeg sove, og i morgen ville det også være sjovt. Min fisse var øm og dunkede smertefuldt, men nydelsen og varmen var stadig så intens, at jeg mærkede mine muskler rystede og gjorde ondt.

Jeg er ikke sikker på, hvornår far kom i seng, men jeg vågnede ved siden af ham i hans seng, og han kyssede mig godmorgen. Han lavede morgenmad til mig på sengen, og så skulle jeg ind på mit værelse, og mændene ville komme og besøge mig en efter en i løbet af dagen. Jeg gjorde, som han sagde til mig, og han gav mig nogle piller og et glas juice, da jeg spiste min morgenmad. Han sagde, at det ville gøre det hele nemmere, og så gik jeg hen og blev på mit værelse. Jeg mærkede, at pillerne gjorde mig døsig, men ikke søvnig. Bare tung, som alkoholen aftenen før, og mine tanker var ikke så tunge eller nærværende. Jeg var ikke bekymret eller ked af det eller noget. Jeg var der bare og mærkede min krop afslappet og varm og øm. Ingen smerte eller smerte kunne mærkes.

Den første mand, der trådte ind, kom ind og lukkede døren.

Han trak badekåben af, som de havde på nu i morges, og kom hen til sengen, hvor han satte sig ved siden af mig. Han fortalte mig, at han ville elske at kalde mig Christina, og jeg sagde ok, for det lød som en sjov leg jeg kunne finde ud af. Så begyndte han at kysse mig og pressede mig ned i sengen. Hans hånd famlede rundt mellem mine ben, og inden jeg vidste af det havde han allerede presset sin pik ind i mig. Jeg gispede og mærkede hvor følsom jeg var efter jeg var blevet misbrugt aftenen forinden. Men jeg kunne ikke gøre modstand, og han begyndte at køre ind og ud af min fisse, der blev våd med det samme, som om den forrådte mig og ville have mere, selvom jeg godt kunne mærke det allerede var alt for meget.

Han prustede og stønnede og jeg mærkede hans sæd skyde ind i mig efter kort tid mens han stønnede mit falske navn og efterlod mig med et smil og et klap på kinden.

Den næste, der kom ind, tog tøjet af så snart han var indenfor. Uden et ord stillede han sig ved sengekanten, trak mig hen og ligge så jeg havde hovedet ud over kanten og så op på hans pik. Den var bred og glinsede allerede fugtigt. Uden advarsel stak han den ind mellem læberne på mig. Jeg åbnede så godt jeg kunne og mærkede ham støde langt ned i halsen på mig, længere end nogle af mændene aftenen forinden havde gjort det. Min krop gav et spjæt da jeg ikke længere kunne få vejret og han trak sig ud igen, men kun kortvarigt inden han igen gled helt ned i min stramme, snævre hals. Jeg kunne mærke tårene stå i øjnene af mig mens savl og spyt gled ned over ansigtet når han trak sig ud for at lade mig få luft. Efter noget tid vænnede jeg mig nok til følelsen til at jeg ikke behøvede luft lige så ofte, men så snart han fornemmede det, blev hans stød brutale og hårde, som om min hals kunne indeholde hele ham. Jeg hostede og kæmpede for at få vejret. Flere gange vendte det sig i maven på mig og jeg spjættede i sengen mens han holdt mine arme fast og kørte ind og ud af munden på mig. Til sidst skød han endelig sin sæd langt ned i halsen på mig, så jeg måtte kæmpe for ikke at kaste op, og han forlod mig uden at sige mere. Jeg nåede at rulle rundt på sengen og tørre mig om munden med en serviet fra natbordet.

En anden mand kom ind og ville have mig til at give ham et show, hvor jeg sad i sengen og gned min klit og puttede fingrene ind i min fisse og stønnede for ham, mens han sad og så på og gned sin pik, indtil han kom og også gik.

Jeg mistede overblikket over, hvor mange mænd, der kom og gik, der var helt sikkert flere, end der havde været aftenen før, hvilket betød, at far lejede mig ud. Jeg følte mig underligt stolt over at være noget, der fik andre mennesker til at have det så godt.

Far kom ind undervejs med mere juice og endnu en pille. Han spurgte, om det havde føles rart, efter jeg fik pillen, og jeg sagde ja, og han lod mig få en anden pille, en lille blå én. Jeg spurgte, hvad det var, og han sagde, at det ville gøre mig til en mor hurtigere. Jeg spurgte om, hvad de andre havde ment, når de havde talt om bedstefar. Far forklarede, at jeg skulle hen til bedstefar, når de blå piller virkede, og så blive der, indtil jeg blev en mor, fordi bedstefar var den, der gjorde mig til mor som den første. Jeg spurgte, hvorfor han skulle gøre det, og far svarede, at sådan var det bare man gjorde i familien, men at bedstefar elskede mig lige så højt, som far gjorde. Jeg spurgte, hvornår mændene var færdige med at besøge mig, og han sagde, at jeg kunne tage en lur nu og så slappe af ind til aftnesmad, hvor der ville være lidt sjovere med noget legetøj, og en af mændene ville tage en hund med. Jeg sagde, jeg elskede hunde, og far sagde, han var sikker på, at jeg også ville elske den her hund.

Jeg sov et stykke tid og kom ud igen, da aftensmaden blev serveret. Der var kun tre mænd nu. De så gamle og rige ud og havde ikke været her den foregående nat. Jeg satte mig på min plads, men mærkede noget sjovt på min pude, som begyndte at vibrere og fik mig til at gispe. Mændene lo, og far forklarede, at jeg skulle spise nu og være en god, stille pige ved bordet. Jeg prøvede mit bedste, da vibrationerne steg og faldt i intensitet. En gang tabte jeg min gaffel, og den klaprede mod pladen, da vibrationerne steg til den højeste top, og jeg mærkede, hvordan den hvidglødende varme trængte gennem alle mine ømme muskler, og mine ben krampede op under mig. Mændene lo igen, og vibrationen aftog til en lav rysten, som nogle gange steg en smule i intensitet, men aldrig nok til, at jeg kunne få orgasme igen, mens vi sad der.
Efter middagen gik vi tilbage ind i stuen, hvor der allerede var opsat kameraer. Far viste mig hen til sofaen og bad mig sætte mig ned midt i sofaen, sprede mine ben og begynde at lege med mig selv. Jeg gjorde, som han sagde, og blottede min våde fisse, som jeg havde vasket inden aftensmaden, men den var stadig klistret af min orgasme ved middagsbordet. Jeg brugte væden til at glatte mine hævede skamlæber op og gned dem, før jeg gled et par fingre indenfir.

Far sagde til mig, at jeg skulle stønne mere, mens han justerede kameraerne, og mændene slog sig ned og begyndte at klæde sig af. Jeg så deres pikke i mørket, da de begyndte at gnide dem, og de så mig lege med mig selv et stykke tid, før en af dem rejste sig, tog en kuffert frem og bragte nogle lange ting hen til sofaen. De andre mænd rejste sig og to af dem satte sig på hver side af mig, før den tredje nærmede sig med en lang ting, som han begyndte at skubbe op i mig. Til at starte med følte det ligesom det havde gjort, men den var så langt og jeg mærkede hvordan den ramte noget helt oppe i mig. En af de andre holdt en lille vibrator imod min følsomme klit imens. Det var næsten for meget at håndtere med det samme, og jeg skreg og vred mig men lige lidt hjalp det.

De andre mænd havde været tavse, men disse lo bare og holdt mig nede, mens jeg kæmpede så godt jeg kunne, men uden held.

De delte en flaske vin, indtil den endte hos den tredje person, der tog den og stak den op i min fisse. Jeg mærkede det udvidede mig, og jeg hulkede og græd, indtil far kom med et shot cognac og endnu en pille, som blev tvunget ind i munden på mig. Det virkede næsten øjeblikkeligt, og jeg sank ned i sofaen, da de skiftede fra at bruge flasken til en af dem satte sig ned og forsøgte at få hele deres hånd ind i mig, men endte med at droppe idéen, da det ringede på døren.
De kiggede alle op med store smil på læben, og jeg blev skubbet ned på gulvet fra sofaen, hvor far stillede mig på alle fire og pressede mit hoved mod gulvet og bandt mine håndled til mine ankler, så jeg ikke kunne bevæge mig. Jeg hørte dem snakke, og far kom til mig og sagde, at Brutus var her for at se mig.

Jeg så en stor, sort hund ud af øjenkrogen. Han lignede en stor labrador og mærkede, at nogen gned en olie på min ryg, da Brutus blev ført hen til mig. Jeg nåede ikke engang at klappe ham, før de satte ham fri og trak sig tilbage.

Hunden kredsede om mig, indtil den standsede bag mig. Far fortalte mig, at Brutus ville få mig til at have det rigtig godt, og at hvis han kunne, ville Brutus gøre mig til en hvalpemor. Jeg tænkte på at føde alle de små, søde hvalpe og smilede, da jeg pludselig mærkede hundens vægt på ryggen. En af mændene kom hen og tog nogle små sokker på Brutus’ forpoter. Jeg syntes, de så søde ud, men min opmærksomhed blev pludselig vendt tilbage til min ømme, dunkende fisse, da jeg fornemmede hundens pik nær min åbning og manden, der førte den ind. Næsten øjeblikkeligt begyndte hunden at kneppe mig, så snart han var inde. Han var så stor og hård allerede, og min fisse var våd og øm og klar til at tage ham efter mændene havde udvidet den. Jeg havde svært ved at tænke klart, jeg mærkede bare al varmen og skød op med hofterne og stønnede og vred mig under hunden, da jeg hørte dens våde gisp og små klynken.

Mændene var stille, mens de så på, og jeg mærkede dens store knude presse sig ind i mig og vokse, så jeg var fuld til randen af hundepik. Jeg kunne mærke, at den udspilede min mave, mens den skubbede ind og ud, og den blev ved med at kneppe mig, så dens knuder trak og pressede i min fisse. En varm væskestrøm skød ud, mens jeg mærkede varmen overvælde mig, og jeg kom mens jeg stønnede og hulkede. Hunden faldt til ro og stod stille og forsøgte at trække sig væk. Knuden føltes som en tennisbold i mavehulen, der pressede på inden i min fisse, indtil hævelsen til sidst var aftaget nok til, at den kunne trække den ud. Jeg stønnede igen, og gav efter for den ømme nydelse og smerte, som fyldte hele min krop, mens jeg kom endnu en gang.

Hunden blev ført væk, og far tog mig med for at vaske mig og puttede mig i seng igen og fortalte mig, hvilken god pige jeg havde været. Jeg var halvt bedøvet, halvt bevidstløs inden jeg blev lagt under dynen.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg vågnede næste morgen til et rent hus og ingen gæster. Far lavede æg og bacon til mig til morgenmad, og jeg rystede den lange gruppevoldtægt af min lille krop. Han gav mig endnu en blå pille og bad mig fortsætte med at tage dem nu og fremover.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Bizarr

    19/07/2024 kl 16:28

    For pokker din historie tænder mig😛

    Lyst til at skrive lidt sammen over mail om piger, mænd og animal???😛

    Vh Poul-Bizarr-poul450@hotmail.com

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *