Glædespigen – Del 5

.. Da han så Lise i gang med at sutte sin søn, trak han resolut bukserne af . .


Forfatter: Kristian P

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

** ADVARSEL: Denne novelle er fiktiv og indeholder fiktive scener, som godt må foregå i den virkelige verden **

Pipfugle i træerne. Dæmpet belysning. ‘Mormors kolonihavehus’ ud ad højtalerne. En sød duft af roser og en sjat spilt kirsebærvin ned ad tøjet.

Lise sad ubevægelig og gloede formålsløst ud ad vinduet i seniorboligerne der lå niveauet under gadeplan, og kun havde skærme, duft-maskiner og fantasien til at genskabe virkeligheden udenfor – hun var i den grad rutsjet ned ad bakke til bunden af samfundet, et sted for mennesker som ikke længere kunne.

Som samfundets indretning var systematiseret var Lises hverdag, og da klokken var slået 12:27, lå de næste mange timer hen i intethedens ligegyldighed. Kun medicinmanden havde sin entré om præcis 2½ minut, for at give Lise de 3 gule piller, som hun nu havde fået i årevis.

Ganske præcist gled skydedørene lydløst op og en ung mand med blå øjne kom ind. Kitlen var ureglementeret knappet op i toppen så Lise kunne skimte hans hud, og fornemme hårene på brystet. Det eneste reglementerede var navneskiltet hvorpå der med fine bogstaver stod “Jørgen.” Spørge-Jørgen, tænkte Lise, og lod et svagt smil over læberne.Der var et eller andet med ham, kunne Lise se, men hun kunne ikke komme i tanke om hvad det var. Var det øjnene? Nej. Ørene? Heller ikke. Han Hun kiggede længe på ham, og så så hans næse, og der slog det hende – den havde hun set før. Den var ikke grim, men bare sådan en næse man lægger mærke til.Var der ikke noget med at han som ung, havde solgt bøger eller sådan noget? Lise var god til at huske ansigter, og var ikke i tvivl. Hun undrede sig dog over at hun kunne se hans brystkasse behåring, for netop behåring andre steder end hovedet var blevet forbudt ved lov, siden den kvindelige statsminister havde kuppet landet og gjort sig selv til en slags ‘wannabequeen’, men havde tabt håret ved sygdom.

Den unge mand kom tættere på med bakken, som han stillede på bordet, og henvendte sig til Lise, “Nårh frk. Lise, nu skal vi have dagens rolighedspille” smilede han og rakte tallerken på 3 gule piller frem til Lise, der monotont en efter en tog dem, og slugte dem med et glas saft. Den unge mand ventede tålmodigt til Lise havde sunket, og rakte så ud efter glasset, da Lise u-forventet greb hans hånd. Jørgen stod lidt og lod hende roligt holde hans arm. Det var uden for reglerne, men lidt menneskelighed måtte han trods alt godt tilbyde, tænkte han.

“Jørgen…” sagde hun med bævende stemme, “åh lille Jørgen …” forsatte hun. “Jeg er jo blevet en gammel heks …” hun tarv og lod en tåre dryppe ned på brystet.” Jørgen lyttede opmærksomt. “En gammel brugt heks der ikke har meget i sig mere, men hvor har jeg dog …. ” Jørgen trak hånden til sig.

Igen tarv hun et par og forsatte så “jeg har dog gjort mange glade i min tid.” og greb atter hans hånd, og denne gang holdt hun den fast. Jørgen prøvede at hive den til sig, men Lise holdt godt fast. Der var dog alligevel et og andet der fik ham til ikke at flå den til sig, og det skulle meget snart vise sig hvorfor. “Hør Lise,” sagde han, “lad mig lige få min hånd” sagde han roligt og trak en stol hen under sig, med den anden. Lise løsnede grebet men lod ham sætte sig. Hendes blik var nu fast og fokuseret og ikke sløvende som da Jørgen kom ind ad døren. De sad lidt før Jørgen greb ordet “Lise, du holder stadig min hånd, vil du godt slippe mig?” Men Lise gav ikke slip. I setdet kiggede hun på ham, “Jørgen” startede hun, “du ligner … er du ikke lille Jørgen, som engang solgte bøger sammen med din veninde, for at I kunne komme på skolelejr?” Hun måtte være sikker, og minderne stod klart i Lises hukommelse. Hun var på ingen måde i tvivl om, at medicinmanden som sad over for hende nu, var den lille dreng hun havde haft sex med godt og vel 45-50 år siden. Jørgen så forvirret ud, og det fik Lise til at udbryde i en latter så patterne næstede gyngede på hende, tænkte Jørgen. Jørgen lyttede, og Lise fortalte at hun bestemt huskede ham som den lille dreng han var, og veninden. Jørgen sad stille. Så nikkede han. Lise tog tudkoppen og slubrede saftevandet i sig, men kom til at hoste og grine meget at det sprøjtede ud på hendes tøj. Jørgen tog en serviet og tørrede pletterne af Lises bluse.

“Åh, Jørgen, rør ved mig, lad mig føle hud engang til i mit liv”, bad Lise, så Jørgen næsten troede hun græd. “Lad mig være din moar, din moster, søster, ja storesøster, hvis jeg må” tryglede hun.
Jørgen var i tvivl, men bestemte sig for at gå, for det var mod reglerne at komme tæt på patienterne, som de blev kaldt. Lise slaps hans hånd, men strakte så armen ud og lod den knortede hånd glide rund direkte i Jørgens skridt uden på kitlen. Det gav et sæt i Jørgen, og han frøs.

Lises øjne strålede bemærkelsesværdigt klart, og erfaren brugte hun fingrene til at danse uden på Jørgens pik, mens hun havde øjenkontakt med Jørgen og samtidig legede med tungen. Jørgen var lammet, og kunne intet stile op da patienten pludseligt med begge hænder åbnede hans kittel, trak ham tæt på sig, knappede hans bukser op og trak dem ned, og hev hans pik ud ad underbukserne.

Nu var Jørgens pik ikke en af de mest almindelige, og han havde været gunstig at have en god økonomi, så ud over at han havde haft råd til en effektiv hårfjerningskur som var pålagt af staten, så var det også blevet til en XL-penisforlængelse, så han nu stolt – og mest over for sit eget ego – kunne præstere hele 22cm. Desværre kunne han ikke rigtigt bruge det nogle steder officinelt, da sex også var blevet forbudt af denne såkaldte statsminister, der selv aldrig havde fået pik, men altid var ude efter borgerne, længere nede i systemet. Han var i tvivl om hvad det var hun hed, men mente det var noget med med Pia, eller … var det Inger eller Mette?

Tvivlen lod han usikkerheden komme til hjælp, og blev hurtigt revet ud ad tankerne da han mærkede Lises to kolde knoglede og knortede hænder tage et stramt greb om ham.

Han så til forfærdelse hvordan hun åbnede gabet, hvor kun 4 tænder var tilbage, lod ham komme mere end halvdelen af pikken ind, og næsten slugte ham. Det føltes dog vanvittigt godt at læberne sugede godt om hans pik, og da hun begyndte at slikke og sutte-suge voksede den i hendes mund. Han vidste godt hvad sex var, og der var flere kolleger han havde fantasier om. Lige fra Bolette den nye praktikant, hvis nok en datter af en af lægerne. Hun var en fræk skønhed med små strittende ungpigebryster, og ikke særlig gammel, og så var der Oda, en madamme, vel 10-15 år yngre end Lise. Lise var 69, måske 70, så Oda var vel nok 53-55, gættede han på. Nuvel, så var tal ikke hans stærke side. Han selv, var dog midt i fyrrenem og elskede modne kvinder, og især Oda havde, hvad Jørgen i fantasien forestillede sig store tunge mælkepatter. Der var en del litteratur som Jørgen fandt interessant og meget af det var på internettet. Lise lod fortsat hans pik køre ind i sit nærmest tandløse gab, og Jørgen lod den monotomt banke dybt ind i hende. Selv da den ramte drøblen lod hun upåvirket pikken banke ind hende. Veltrænet og dygtig var hun, og hun nød at få en velvoksen pik. Det gik op for Jørgen, hvem det var han stod over for. I korte faste stød mindedes han hvordan han som 13 årig havde fået noget af sin første gang fremmed kusse, om hvordan Lise havde brugt ham, lade sig kneppe af hans drengepik, og hvordan de havde suttet og slikket hinanden, for slet ikke at glemme hvordan hun havde givet ham mælk fra sine patter. Nu så hun rigtignok anderledes ud, men udover at tænderne næsten var borte, så suttede hun en god pik. Han skulede over til dørene der var låst, og fiskede sin AI-assistent frem af lommen på kitlen, og fik officielt afsluttet besøget. Så fik han lempet kitlen af sig selv, og trukket skjorten af. Hans pik var blevet godt hård, men han ville have bukserne af, og trak sig ud af Lises mund. Bukserne smed han på gulvet, satte sig på stolen nøgen og hjalp Lise op at stå, og ned på sit skød. Med ansigtet mod hinanden sagde Jørgen “Jeg husker dig godt Lise, og jeg kan se du husker mig. Nu er jeg så blevet stor ….,” og Lise tilføjede “ja og din pik også.”

Jørgen rykkede sig lidt på stolen så pikken kunne komme op mellem Lises ben, mens hun sad på hans skød. Den var så stiv og lang at hun lige kunne få fat i den. Han fortsatte, “min veninde som jeg solgte bøgerne med, ser jeg ikke mere, men efter vi havde ‘besøgt dig’ havde jeg sex med hende også et par gange – mest blowjob, og jeg slikkede hendes lille kusse. En dag tog hun mig med hjem til naboens, og her fik vi sodavand hvis vi havde sex med ham, så du fik mig da trods alt lært noget. Desværre er hun her ikke længere, men sutte pik kunne hun og, uhmmm hendes lille kusse var … så lækker” sagde Jørgen, og tog Lises ansigt mellem hænderne. “Men nu har vi to, måske ved et tilfælde fundet hinanden, så længe efter.” Jørgen stak sin tunge ind i Lises mundhul og de kyssede længe. “Jeg er blevet godt voksen, og jeg tænker du stadig er en liderlig kneppedukke” sagde han. Lise blinkede for at tilkendegive med øjnene, da hun ikke både kunne kysse og tale. Hendes hånd kørte på Jørgens pik, og Jørgen havde taget fat i Lises silekonepatter, der trods de omtrent halvfjerds år, stadig var fyldige, selvom de hang lidt længere nede ad maven. Brystvorterne så heller ikke ud til at være lige så stive som sidste gang, og Jørgen var sikker på der ikke var mere mælk i dem. Alligevel kunne han ikke dy sig. Han rejste sig og fik Lise bakset over på sengen, og kravlede op mellem hendes ben og tog et på hver sin skulder, og bukkede sig ned og forsatte kysseriet, så ned ad halsen og til patterne. Et højlydt støn undslap Lises mund, for samtidig med han suttede på hendes patter og bed lidt i vorterne, ramte hans pik direkte op i kussen, der stod åben, og blot tog i mod, og lod ham komme ind. Fornemmelsen af kusse der omsluttede pikken gjorde Jørgen så stiv at han kun kunne tænke på at kneppe Lise der klynkede. Var det af liderlighed og pikken, eller gjorde det ondt? Jørgen pumpede løs og tid efter lod han en tyk stråle ramme i Lises kusse. Vandt stak hun hånden ned mellem benene og fingrene op i kussen og lugtede og slikkede på dem bagefter. Hun rejste sig op på armene, “kom tættere på lille skat” sagde hun, og tog fat i Jørgens pik der stadig stod lige ud, “lad mig …” sagde hun, og uden et ord greb om den og tog den ind i munden og suttede ham ren. Jørgen hev sin pik til sig, “kom, Lise, en sidste gang” sagde han, og satte sig på stolen han havde trukket tættere på, “sæt dig på mig moar, og lad mig sutte dine patter igen.” Han fik hjulpet Lise med et ben på hver side, og tog selv sin pik og lod hende glide ned over sig. “Rid mig moar” stønnede han, og tog Lises ene pat og suttede den, mens hun red ham. s¨det andet gyngede. De var alligevel så lange, tænkte han, at han ligeså godt kunne sutte på dem, mens hun behandlede ham.

De var begge to så liderlige at de hverken hørte klokken ringe. Jørgen registrerede intet, men pludselig udbrød Lise, “åhh lille skat, kom du her over til mormor.” En lille lyshåret knægt på 13-14 år kom hen til Lise, der lidt akavet bukkede sig ned og kyssede drengen på panden, og inden Jørgen skulle til at skubbe Lise af, stod en voksen mand ved siden af. “Det er Kristian, mit barnebarn, og Kristians far Åge” sagde Lise, og red påvirket Jørgens pik der forblev stiv. “Årh Lise, sikke du stadig kan” udbrød Åge, og tog sin jakke af. “Sæt dig lige derover” sagde han og pegede på stolen i hjørnet. Kristian satte sig surmulende over i hjørnet. Åge stod lige ved siden af Jørgen og lynede hurtigt sine bukser ned, “Lise, som jeg har sagt før til dig, så knepper Ulla, din datter og jeg ikke mere, og hvis du siger noget om det her, så får du ikke Kristian at se mere, så tag og sut mit pik nu!” Han lød bestemt, og Lise turde ikke gøre andet. Hun skulle lige til at gribe Åges slatne pik, da Jørgen greb den i et snuptag. Åge blvev mundlam og forvirret, men lod Jørgen gabe over den, og hurtigt fik han suttet Åge stiv. Åge syntes åbenbart at et hul og en mund var hvad det var, for han drejede kroppen og tog Jørgens hoved, og pressede sig til roden, så Jørgen var ved at kvæles. Men Jørgen fik styr på det og den, og suttede snart Åge så han stønnede, og snart kom i Jørgens mund. Lise bukkede sig fremover og nåede lige at lege med tungen på Åges glinsende pik, før Jørgen tungekyssede hende og delte Åges sæd. “Åhhh hvor dejligt Kristi… Åge mener jeg” stønnede Lise. Åge samlede sig sammen og pressede pikken ned i bukserne igen, “jeg … skal …” stønnede han, “lige ud på toilettet.”

Døren gled i, og Lise sad stadig og red Jørgens pik, da Kristian pludselig stod bag hende, med armene om hende og gramsede på hendes patter. Den lille frækkert nev i hendes brystvorter, og det tændte et eller andet i hende. “Kom min dreng” sagde hun og trak ham om foran. Hvad Lise ikke havde set var, at han allerede havde trukket sine bukser af og stod i små lyseblå underbukser. Jørgen så fascineret på den lille dreng, og fantaserede allerede om hvad han mon gemte på. Men Lise rejste sig bemærkelsesværdigt let op og lod Jørgens pik være pik, mens hun hjalp drengen op at sidde på sengen. Hun trak stolen væk fra Jørgen, og satte den foran drengen, og satte sig på den. Så trak hun underbukserne af ham. Han sad mussestille som han var til lægen, men da hans tissemand kom ud i ‘det fri’ nærmest strittede den skråt op mod Lise. Den lille bandit havde fået ståpik, fnes Lise for sig selv, og bukkede sig ned og lod tungen slikke på drengens spids. Han peb og stønnede, men da Lise tog ham i munden tog han om hendes hoved og hviskede “åhh knep mig mormor.” Jørgen kunne se på drengen at han nød det, og hvordan han tog om Lises hoved og kneppede det.

Jørgen sad mere end forbløffet, og hans pik var på vej ned i vandret stilling. Det var godt nok mere end han ville finde sig i, så han rejste sig, gik om bag Lise, tvang hende op at stå, og pressede sin trods alt stive pik op i hende. Stram og alligevel våd gled han op i hende, og kunne høre et liderligt støn. “Åhhh ja, knep mig lille Jørgen” stønnede hun, “knep min røv…” Jørgen var ligeglad, og han var i det hele taget ligeglad med Lise. Hendes patter hang og gyngede, så han kunne let få et tag i dem mens han fortsatte med at kneppe.

Pludselig gled døren op igen og Åge kom tilbage fra toilettet, “ej for helvede” udbrød han, og kom nærmest halsende ind på stuen, og da han så Lise i gang med at sutte sin søn, trak han resolut bukserne af og satte sig ved siden af ham. Lise var ikke for fin, så hun skiftedes nu til at sutte sin svigersøn og barnebarn. Kristian var blevet tændt af al virakken, og hans drengede pik var lige ved at eksplodere. Alligevel havde han energi til at bukke sig og tage den store, og ret så klicheagtige og ekstreme tykke dog korte mandepik i munden.

Pludselig kom Åge i et brøl og fyldte Kristians mund” og Lise fik tungekysset sit barnebarn og delt den tykke sæd med ham. Da Jørgen stadig stod og forsøgte at komme i Lise, trak hun sig fri. Men både Lise og Kristian og Åge satte sig på hug foran ham, og Kristian tog hans pik og startede med at sutte ham. Efter en rundtur kom Jørgen ud over Lises patter. Kristian lagde sig hurtigt til rette og ammede på dem, selvom der naturligvis ikke var mælk i. Sæden løb ned over dem og han fik klatter af Jørgens sæd i munden. Åge hjalp til med at sutte Jørgen helt ren og nu var de hans tur til at tungekysse. Der var kunne sutte-, slikke-lyde og støn at høre, og alle havde hver deres opgave.

“Sikke hyggeligt I kom forbi” sagde Lise, da Åge og Kristian var på vej hjem. “Det bliver jo nok”, hun tav, og fortsatte lidt tid efter, “nok den sidste gang vi ses.” Åge var helt tavs, men Kristian kiggede og sagde så “tak for alt mormor, du kneppede godt, og det gør mor og lillesøster Ina også.” Lise vinkede da de forlod stuen.

En uge senere var Lise ikke længere, men de fik alligevel lov at se hende en sidste gang i kapellet, som eneste familie tilbage De passerede i stilhed forbi, en efter en efter …. Kristian lagde en rose på hendes bryst, men da blomsten røg ned ved siden samlede han den op, og lagde den igen, men måtte tage på Lises patter for at få den til at ligge imellem. Inden han gik kørte han en hånd over området hvor kussen var. Det var det sidste han så af sin mormor.

Som det hør og bør sig, drak man kaffe bagefter og Kristian fik en citronvand og så en til. Den skulle naturligvis ud igen, så lige så stille stille forlod han bordet med Åge, Ulla og Ina, og listede ud på toilettet, hvor han trak bukserne ned og begyndte at tisse. Pludselig stod Jørgen ved siden af ham med sin ret så store pik i hånden og tissede. Kristian kiggede nysgerrigt, og deres blikke mødtes. “Kom min dreng” sagde Jørgen, og åbnede en dør ind til det nærmeste toilet. Han satte Kristian på kummen, hjalp hans mund åben, og lod ham slikke op og ned af det halvstive skaft, og tage ham helt i munden. Efter nogle minutter kom Jørgen. Kristian havde nu lært det, og slugte Jørgen og gjorde ham færdig, og rejste sig så op og trak selvtilfreds bukserne op, og satte sig ud og fik endnu en sodavand.

“Ina, jeg kender en der hedder Jørgen” sagde Kristian, og lagde en hånd på Inas lår under bordet. Ina kiggede på ham. Han fortsatte “I morgen efter min 15 års fødselsdag, skal vi besøge ham,” og lod en finger glide op under Inas lyserøde kjole, så den ramte Ina i revnen. Ina spredte benene lidt, og Jørgen bevægede fingrene, uden at nogen lagde mærke til noget.
Historien fortsætter under reklamen

På vej hjem i bilen sad Jørgen med en halvstiv drengepik, og da de kom hjem spurgte Ina om hun måtte se hans pik. Hun var godt nok blevet en stor pige, tænkte Kristian, mens verden susede forbi og vejbumpene kildrede i underlivet.

Her slutter fortællingen om Lise. Vi møder dog snart Kristian igen der får en reserve mor i skolelærerinden.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *