Fars pige 2

Far lagde mig på sengen. Jeg havde stadig hofteholder, strømper og stiletter på. Jeg kunne se mig selv i spejlet, det så virkelig frækt ud.

Forfatter: Sandra

Læs del 1

Far og jeg rejste til London den første søndag i min efterårsferie. Fars konference startede om mandagen, så det var mandag aften, at jeg havde min debut, hvor far tog min mødom. Tirsdag havde vi et lækkert knald inden vi gik ned til morgenmaden. Det var skønt at mærke fars pik glide ind og ud ad min fisse. Det gjorde slet ikke ondt som den første gang.

Efter morgenmaden fortsatte konferencen og jeg skulle passe på mig selv dagen igennem. En af de andre, der deltog i konferencen, kom fra Tyskland. Han havde sin ny kæreste med, som også skulle bruge dagen alene. Hun var ikke mere end lidt over 20 år, så vi blev enige om at gøre London usikker sammen. Hun kendte nogle spændende steder, hvor det var til at købe rigtig frækt tøj. Dagen startede dog med, at vi gik til frisøren.

Hos frisøren fik jeg sat en rigtig lækker frisure, der kan få alle mænd til at glo – det fandt jeg ud af, da vi senere gik rundt i Soho sammen. Måske er Soho heller ikke det bedste sted at gå for to unge piger. Til gengæld var det her, at Marion, som hun hed, kendte nogle gode butikker.
Vi gik rundt det meste af dagen, og efterhånden var jeg godt belæsset med poser med rigtig frække ting. Der var hofteholder og strømper, der var stiletter så høje, så jeg ikke troede, at jeg kunne gå i dem, gennemsigtige bluser og frække nederdele.

Vi nåede lige hjem, så jeg kunne gå op og klæde om, inden vi skulle møde mændene i baren til en drink før middagen. Marion hjalp mig med påklædningen. Hun sagde, at jeg skulle tage min frækkeste BH på. Jeg troede egentlig at mænd bedst kunne lide piger uden BH, så de kan se brystvorterne gennem blusen, men Marion kom nogle siliconeindlæg i BH’en, så mine bryster så større ud. Da jeg fik den næsten gennemsigtige bluse på, kunne jeg godt se, at det så rigtig frækt ud. Hun sagde, at jeg skulle tage min ny hofteholder på og så de sorte strømper med søm, som jeg også havde købt. Derefter min halvlange nederdel med høj slids. Det hele blev fuldendt med de høje stiletter. Marion gav mig et lynkursus i at gå i dem, og det var slet ikke så svært, som jeg havde troet.

Det var med lidt blandede følelser, at jeg gik ned i baren. Jeg følte mig utrolig sexet, men også lidt luderagtig. Der er dog ingen tvivl om, hvad fars kolleger syntes om mig. Der blev gloet hæmningsløst. Jeg kunne mærke, at jeg rødmede, men jeg kunne også mærke, at jeg blev fugtig mellem benene. Jeg flirtede åbenlyst med alle mændene – også med far, og jeg kunne fornemme, hvor liderlige de fleste af dem blev.

Under middagen kunne jeg næsten hele tiden mærke fars hånd på mit lår. Det var tydeligt, at han kun ventede på, at vi kunne blive alene. Da vi kom op på værelset fandt han noget stemningsmusik og fik dæmpet lyset. Det var utroligt lækkert, og det påvirkede mig meget. Jeg begyndte selv at knappe min bluse op, men da jeg havde fået den af, sagde far, at han ville have lov at kæde sin lille tøs af, så han trak nederdelen af mig… tog sin hånd ned i skridtet på mig og kælede for mig gennem min tynde g. Han åbnede min BH og trak den af mig og begyndte straks at sutte på mine brystvorter, det føltes dejligt – ligesom dagen før. Jeg pressede mig ind mod ham og fik ham til at kysse mig. Mens vi kyssede trak han min g af mig – den var blevet meget våd. Far lagde mig på sengen. Jeg havde stadig hofteholder, strømper og stiletter på. Jeg kunne se mig selv i spejlet, det så virkelig frækt ud.

Far havde fået sit tøj af og pressede sin stive pik mod min mund. Han vendte sig, så han kunne slikke mig, mens jeg havde hans pik i munden. Jeg suttede ham lige til han sprøjtede i munden på mig. Jeg havde nu vænnet mig til smagen af sperm og kunne mærke, at jeg blev liderlig af det. Lige som dagen før tog far kondom på og kneppede mig til vi kom sammen. Denne gang lå jeg med mine strømpeben slynget om ham. Da han kom i mig brølede han sin orgasme ud, så det må have kunnet høres på de andre værelser.

Da vi havde ligget et stykke tid bankede det stille på døren. Jeg tog dynen om mig og gik hen og åbnede. Udenfor stod Marion med et stort smil. Hun hviskede til mig, om det havde været godt, og om jeg havde lyst til mere. Det havde jeg i hvert fald. Hun spurgte om hun og Gerhardt – hendes kæreste – måtte komme ind til os.

Historien fortsætter under reklamen

Det blev en dejlig og liderlig nat, hvor far og Gerhardt skiftedes til at kneppe Marion og mig. Jeg prøvede også at have pigesex med Marion. Så næste morgen var jeg ikke rigtig frisk og blev liggende i sengen til langt op ad formiddagen. Far kom op i en pause, så vi nåede lige lidt hurtig sex der, men ellers var det en afslappende dag.

Resten af tiden i London gik med at Gerhardt, Marion, far og jeg var sammen så meget som muligt. Vi har også besøgt dem i Tyskland nogle gange, hvor jeg har været hos far.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

0 kommentarer

  1. Ole

    02/03/2012 kl 23:04

    Jeg er gammel nok til å være din far og kåt nok til å gi deg spasmer

    2+
  2. Theis69

    14/09/2011 kl 22:38

    Lækker historie..
    Sandra lyst til at få noget pik af en på 18? (;

    2+
  3. Olsen Erling

    12/09/2011 kl 15:08

    FANTASTISK MERE MERE ÅHHHHH!!!

    2+
  4. lassa

    12/09/2011 kl 6:32

    håber der kommer mere

    1+
  5. Far

    09/09/2011 kl 9:48

    en dejlig datter du er

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *