- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Badehotellet Del 4
Instinktivt begynder Leslie at kneppe sin tvillingesøster. De stønner begge, og det varer ikke længe før Leslie kramper…
ADVARSEL: mindreårig – incest
Forfatter: Kinky&Dirty
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Et par dage senere ankommer fru Frigh’s tvillinger Leslie og Bertha, og den almindeligt øgede travlhed gør, at staben bliver udvidet med frk. Fie’s lillesøster Ane. En lige så naturligt smuk pige, som sin storesøster og formoder jeg, ikke over 20 år. Hun er en fiks lille sag i sin stuepige uniform. Jeg møder hende dagen efter, i stalden, da hun er ude efter æg.
“Goddag, er De frk. Fie’s søster?” Spørger jeg, velvidende, at det er hun.
“Ja, jeg hedder Ane.”
“Mit navn er Palle Møller, jeg er opsynsmand på hotellet. Vil det være i sin orden, at vi er dus?”
“Naturligvis, det er det nemmeste.” Svarer hun med et sødt smil.
“Jeg vil ikke forstyrre dig i dit forehavende, vi kan jo tales ved senere.”
“Bestemt!” Svarer hun og går op til hotellet med sine indsamlede æg.
Jeg fortsætter ned til strandhuset. Det er en overskyet dag, så der er ikke nogen på stranden. Det giver mig mulighed for at kontrollere strandudstyret, uden at genere gæsterne.
Der kommer fniselyde inde fra huset. Jeg kigger ind gennem et vindue. Jeg ser fru Frigh’s tvillinger. Bertha ligger på en solseng. Hun har kun trusser på, og Leslie sidder med et stykke reb, med den ene ende i øret og den anden på Bertha’s brystkasse.
“Hihi, det kilder.” Griner hun.
Historien fortsætter under reklamen
Bertha er ikke helt færdigudviklet, men har nogle små fine bryster, som Leslie ikke forspilder en chance for at røre ved.
Jeg går hen og åbner døren, og lader som om jeg ikke aner, at det er nogen.
“Træk mig baglæns ind i fuglekassen, hvad skuer mit øje?!” Udbryder jeg.
De farer sammen, forskrækket over den pludselige afbrydelse.
“Hvad foregår der her?” Spørger jeg brysk.
“Vi leger bare doktor.” fremstammer Leslie.
“Det ser ud til at være spas og løjer, hvor gamle er I?”
“Vi er 13 år, snart 14.” Svarer Bertha, mens hun skjuler sine bryster med armene.
“Spændende alder, der sker en masse. Bertha, er du begyndt at bule ud foroven?” Spørger jeg, som om jeg intet har set.
“Lidt.”
“Har I hørt om blomsterne og bierne?”
“Hvad mener De?” Spørger Leslie.
“I kan bare sige du og kalde mig Palle… Blomsterne og bierne handler om forplantningens kunst. Også mellem mennesker. Vil I lære noget om emnet?”
“Ja, måske, vil du undervise os?” Spørger Bertha.
“Ja, men vi gør det til en leg, så er det mere spændende. Har I leget doktor før?”
“Ja, vi synes at det er sjovt og spændende.”
“Har I set hinanden helt nøgne?”
“Nej da, ikke helt.” Fniser Bertha.
“Lad os starte med dine bryster, Bertha.”
Hun sænker sine arme og Leslie og jeg kigger på hendes søde små bryster.
“Så er det din tur, Leslie, af med trøjen og benklæderne.”
Nu har de kun undertøj på.
“Så nu kan I tage jeres undertøj af samtidigt.”
Leslie rødmer, og det opfanger Bertha.
“Kom nu Leslie, tør du ikke? Skal jeg gøre det først?”
Han nikker. Hun aftager sine trusser og vi stirre igen på hendes lille mis, der har fået lidt pubeshår.
“Kan du se, at Bertha er ved at blive en stor pige. Hun er ved at blive kvinde…. Har du også hår på revnen, Bertha?”
“Nej, ikke endnu, ikke ret meget ihvertfald.”
“Må vi se?” Spørger Leslie.
Hun nikker og rødmer, lægger sig og spreder benene lidt, så vi kan se hendes fine lille glatte revne.
Jeg ser at Leslie gnubber sig i skridtet.
“Se Bertha, nu sker der noget med Leslie. Hans tissemand vokser, fordi han bliver ophidset af, at se din revne. Lad Bertha se dig helt nøgen, Leslie.”
Leslie trækker ned og ud springer hans, ikke helt udvoksede, stive pik.
“Se Bertha, nu er Leslie klar til at forplante sig med en pige… Så kan man lege lidt med hinanden og så får man rigtig lyst til at have samleje.”
“Hvad er samleje?” Spørger Leslie.
“Det er hvis, for eksempel, at du stikker tissemanden ind i Bertha’s revne.”
“Hvordan leger man, så man får rigtig lyst?” Spørger Bertha.
“Så røre man hinanden og slikker på hinanden. Du kan for eksempel slikke på Leslie’s stive tissemand,
vil du prøve?”
“Ja, men hvordan gør man.” Svarer hun.
“Tag fat i den, slik på pungen, og tag den ind i din mund og sut, som på en slikkepind.”
Hun gør som jeg foreslår, sætter sig på knæ foran Leslie og det giver nærmest et elektrisk stød i Leslie, da hendes tunge rører hans nosser. Hun tager sin brors pik i munden og sutter.
“Det kilder i mit underliv, det er dejligt.” Siger Bertha.
“Det er fordi, du synes at det er spændende og fordi din tissekone er klar til at få noget op i sig. Du er nok våd nu. Har du noget imod at jeg mærker efter?”
“Det tror jeg ikke at jeg har noget imod.”
Jeg lægger en hånd på hendes lille pariserrøv, lader en finger glide ned og skille hendes skamlæber. Hun giver et lille spjæt.
“Uhhh, det kilder.” får hun sagt, selvom hun har Leslie’s pik i munden.
“Du kilder også mig, Bertha.” Siger Leslie.
“Har du stadig din jomfruhinde, Bertha?”
Hun rødmer og siger, “jeg tror det ikke, for jeg kom til at putte et rundt cigaretui op i skeden, fordi jeg havde en masse uartige tanker, og det gjorde lidt ondt og så blødte det. Jeg blev bange og har ikke fortalt nogen som helst om det.”
“Det skal du ikke være nervøs for, det er helt naturligt, du er bare nysgerrig på din egen krop. Fremover vil det være nemmere at få noget derop. Jeg prøver at stikke fingeren ind, så du kan mærke det.”
Jeg føler mig som en gammel gris, men det er alt for fristende. Jeg stikker fingeren op i Bertha’s ubrugte fisse. Hun er våd og ryster, da hun mærker min finger glide op i sig.
Hun slipper sin brors pik og han står bare og måber, mens jeg knepper hans søster med min finger. Jeg bliver liderlig og min pik bliver hård. Hun er så stram og ny.
“Vil I prøve at gøre det rigtigt?” Spørger jeg.
“Hvordan rigtigt?” Spørger de i kor.
“Bertha, læg dig på ryggen på solsengen, og spred dine ben, så Leslie kan komme til. Ja, sådan. Nu stiller du dig på knæ, Leslie, mellem Bertha’s ben og så stikker du pikken, det kalder man tissemanden, når man er voksen, ind i Bertha’s åbning.”
Hans lille pik er jernhård, men han kan ikke rigtig finde vej, så jeg spreder Bertha’s skamlæber, så han kan se hullet. Nu presser han pikken ind i hendes fisse.
“Årh, det er dejligt.” siger han.
“Se om du kan få den helt ind, bevæg den ind og ud.”
Hans pik glider efterhånden helt i bund i Bertha’s fisse.
“Ihhh, det gør slet ikke ondt, det er lidt dejligt.” Siger Bertha.
Instinktivt begynder Leslie at kneppe sin tvillingesøster. De stønner begge, og det varer ikke længe før Leslie kramper, og han bliver forskrækket, da han mærker suget i hele mellemgulvet, efterfulgt af, at hans pik sprøjter den ungdommelige sperm op i ungpigefissen. Midt i udløsningen trækker han pikken ud i ren befippelse og sprøjter videre på Bertha’s mave.
“Hvad skete der?” Spørger han med store øjne.
“Du fuldendte forplantningen, du fik udløsning. Var det ikke en behagelig oplevelse?”
“Det kildede så vældigt.” Svarer den høflige ungersvend.
“Må vi se din, Palle? Du er jo voksen, så har du vel en pik og ikke en tissemand?” Spørger Bertha nysgerrigt.
“Ja, det der er en pik, vil I virkelig se den?”
“Ja, ligner den min?” Spørger Leslie lige så nysgerrigt.
“Ja, næsten, men den er lidt større.” Svarer jeg med et blink.
Jeg trækker ned i benklæderne, og nu står min kæmpepik og duver i luften.
“Novra, den er stor,” udbryder Leslie, “den kan da ikke komme ind i Bertha.”
“Kan den?” Spørger Bertha.
“Måske, hvis jeg lige forbereder lidt, vil du prøve?”
“Ja, det kildede dejligt med Leslie’s, så jeg vil også gerne prøve din.”
“Vi skal bare lige være enige om, at alt hvad der sker her i strandhuset, må og skal være vores hemmelighed. Jeg tror ikke at jeres moder synes, det er en fornuftig og gavnlig undervisning, I får.”
“Vi fortæller ikke noget til nogen, vi synes at det er spændende, ikke også Leslie?” Spørger Bertha sin bror.
“Bestemt, jeg siger ikke noget og jeg vil vældig gerne se Palle stikke den store pik ind i dig.”
Jeg lægger mig ned mellem Bertha’s ben, slikker hendes endnu næsten glatte skamlæber, hun har kun fået lidt hår, mest på venusbjerget. Jeg stikker tungen op i hendes fisse, som stadig rummer noget af Leslie’s drengesæd. Jeg tænker at der da så, er smørelse nok. Da jeg slikker hendes klitoris, sker der noget med Bertha. Hun bliver med et, mere voksen i sit udtryk. Hun stønner og vrider sig.
“Uhhh, det er dejligt, jeg har lyst til mere pik.”
Jeg slikker og suger i hendes lille knop, og der går ikke længe før hun ryster og klemmer om solsengens kanter, og kommer i en brusende orgasme.
“Jeg tror at du er klar, Bertha, kom med.” Siger jeg og lægger et par hynder op på et stort bord.
“Læg dig op på bordet.”
Hun lægger sig op og spreder villigt sine ben. Først nu tænker jeg over Leslie’s tilstedeværelse. Han sidder med åben mund og polypper, mens han piller ved sig selv. Jeg presser pikken mod Bertha’s åbning, smører hendes kønslæber og trykker pikhovedet indenfor.
“Av! Den gør ondt, den er for stor.” Klynker Bertha.
“Jeg skal nok være forsigtig, du kan godt.” Jeg har ikke lyst til at stoppe, jeg er for liderlig nu.
Hendes lille stramme fisse giver sig, lidt efter lidt. Jeg får mig presset så langt ind, at min store pik er halvt forsvundet i hendes grotte. Jeg begynder at kneppe hende, og hendes ansigt udviser en blanding af nydelse og smerte.
Leslie høvler løs på sin drengepik.
Bertha’s fisse er så stram og lækker at jeg bliver ekstremt stimuleret på glansen og det rykker næsten med det samme i pik og nosser. Det bliver for meget at se hendes skamlæber strukket ud, spændt rundt omkring kæmpepikken.
Jeg trækker mig ud i det øjeblik kaskader af sperm forlader min pik. Jeg oversprøjter hendes fisse og mave, helt op på hendes ungpige bryster. I samme øjeblik klatter Leslie på sig selv, og griner lettere fjoget, “Årh ja, Bertha, du kunne rumme den store pik.”
Hun ligger og trækker vejret heftigt, og til min overraskelse ser jeg, at jeg har ramt hende, helt oppe i ansigtet, og hun slikker sig i mundvigen, og smager på min sperm.
“Det smager da godt.” Siger hun smilende.
“Du er en gæv pige, Bertha. Nu må I hellere vaske jer og så finde tilbage til hotellet, men husk, at det er vores hemmelighed.”
“Det skal vi nok huske, det var spændende undervisning. Jeg tror at Leslie og jeg vil lege mange flere doktorlege.” Svarer Bertha.
Jeg ser dem 10 minutter senere gennem vinduet, gå glade op til deres mor.
Hvor har jeg været forsynet med held, at jeg har fået ansættelse på syndens og liderlighedens hotel.
Jeg taler ofte arbejdsrelateret med frk. Fie. Jeg smigrer hende ofte for hendes dygtighed, og kan heller ikke lade være med at flirte. Hun er ikke upåvirkelig overfor mine små hentydninger om hendes smukke udseende.
Det har Ane åbenbart overværet, for hun spørger mig om jeg kun synes, at hendes søster er smuk.
“Nej, bestemt ikke,” svarer jeg, “du er også billedskøn, Ane.”
Hun smiler, “er det så muligt, at du vil følges med mig til Skagen? Jeg skal op for at se, om faren til mit barn er der. Han er musiker deroppe om sommeren, og han skal afleverer et lovet underholdsbidrag til mig og barnet, betinget af, at jeg så klare mit barn selv. Han var åbenlyst kun interesseret i at forføre mig, men ikke villig til at tage konsekvensen. Nu er min dreng i pleje, men jeg håber at kunne få ham tilbage så snart, jeg har midlerne.
Fie har givet mig lov at tage derop, betinget af, at jeg skynder mig tilbage dagen efter. Jeg foreslog at du kunne ledsage mig og det synes hun er en god idé, for således er der en til at holde øje med mig. Hun har givet mig penge til to værelser deroppe.”
“Det vil jeg da gerne, jeg har aldrig været i Skagen.” Svarer jeg.
“Fint, så er det en aftale.”
Den unge dame var altså allerede blevet mor. Gad vide om hun så er velbevandret udi elskovens kunst. Det vil jeg se om jeg kan få afprøvet, funderer jeg over, i mine egne tanker.
Vi tager afsted dagen efter og ankommer til Skagen sen eftermiddag. Vi opsøger musikeren med det samme, og Jesper, som han hedder er ikke umiddelbart interesseret i at aflevere pengene, så jeg må træde i karakter som Ane’s hårdtslående assistent. Jeg løfter den lille skidespræller i kravetøjet, så han ikke er i tvivl om, at han risikerer en overhaling, og det får duksedrengen på bedre tanker.
“Tag en slapper, jeg skal nok betale.” fremstammer han, mens hans fødder hænger og flagre, for at finde gulvet.
“Det var bedre, jeg fristes til at sige skæppeskønt, min herre.” Svarer jeg kålhøgen.
Da vi forlader musikanten, Ane en del rigere, siger hun, “tak, du er vist en værre karl, Palle. Et rigtigt mandfolk, der kommer damerne til undsætning. Jeg ved ikke hvordan jeg skal gengælde din hjælp.”
“Jamen, sødeste Ane, jeg kan sagtens komme i tanke om noget.” siger jeg og giver hende et lille klem bagi.
“Ihhh altså, Palle!”
Hun bliver helt forfjamsket, og jeg ved nu, at jeg nok skal få skovlen under hende.
Vi spiser på en af de lokale fiskerestauranter og går en tur i byen og på Grenen. Hun er klædt i en blomstret kjole, som fremhæver hendes fine figur. Hun er en lille fiks sag, som jeg bare må erobre. Jeg tager hendes hånd, mens vi går retur mod byen. Hun er slet ikke afvisende, så jeg gør forsøget.
“Ane, du er meget smuk og fristende, må jeg komme ind på dit værelse i aften?”
“Ja, jeg håbede at du ville spørge, jeg trænger til en herres opmærksomhed.”
“Den skal du få, men din søster skal nok ikke vide noget om affæren.”
“Nej, det tror jeg ikke, det ville gøre hende ked af det, for jeg tror hun har et godt øje til dig.
Men jeg vil have dig først, jeg har en sød kløe forneden, og er lysten.”
Ane er åbenbart den bramfri type, det kan jeg godt lide, vi slipper for dansen om den varme grød.
Da vi når kroen, hvor vi er indkvarteret, går vi til vores værelser.
“Kom ind til mig om en time, så er jeg klar til dig.” Siger hun og giver mig et kækt lille blink. Jeg mærker allerede, at min pik vokser. Det bliver en lang time, for nu er jeg fisselysten.
Tiden bruger jeg på at bade og tænke på, hvad der venter mig i naboværelset.
Da jeg banker på, hører jeg Ane bede mig vente et øjeblik.
Døren bliver åbnet og jeg træder ind. Ane står med et hvidt lagen omkring sig. Jeg betragter hende, kan se antydningen af hendes nøgne krop under lagenet. Hun lader lagenet falde og står nu i al sin prægtige nøgenhed. Hun er en meget veldrejet pige, slanke ben, en lille dusk på hendes venusbjerg, på trods af fødsel, en slank, flad mave, velformede runde bryster og det smukke ansigt med det lange mørke hår, der falder ned over dele af hendes ansigt og skuldrene.
“Gør med mig, hvad du vil, tag mig!” Siger hun med sensuel stemmeføring.
Min pik dunker allerede. Jeg griber hende og presser hende ned på knæene, jeg åbner knapperne og lader benklæderne falde. Pikken står stiv og strunk. Hendes ansigt lyser op,”hvor er den stor og flot, jeg har aldrig set en så stor en.”
Jeg tager fat i hendes hår, og presser hendes ansigt mod pikhovedet, og maser det ind i hendes mund. Jeg knepper hendes mund uden nåde og helt ned i svælget. Hun tændes af den hårde behandling, sutter begærligt, og lader begge sine små hænder kører op og ned af skaftet. Hun kommer med halvkvalte lyde, når pikken dunker nede i halsen på hende. Jeg tager fat i hende og befaler hende op på alle 4 i sengen. Nu står hun med sin dejlige røv i vejret og en fisse der safter. Jeg stiller mig an bag hende, tager hårdt fat i hendes balder og fører pikken ubesværet op i hende, hun er meget modtagelig, stram men drivende våd.
“Åhhh, du er så stor og dejlig, brug mig helt.” Stønner hun.
Jeg glider helt i bund. Fissen sluger alle 11 tommer, kan virkelig rumme den udfordrende størrelse. Jeg tager godt fat i hendes hofter og starter med hårde dybe stød, knepper hende uimodståeligt. Hun vrider sig, hver gang mit store lem dunker mod hendes livmoderhals. Men hun tager bare imod, stønner og klynker, når mine nosser klasker mod hendes klitoris. Hun bliver mere og mere intens, orgasmen bygger sig op i hendes unge krop. Jeg lægger mig ned over hendes ryg, tager hende på brysterne og stønner hende i øret, med min pik helt oppe i hende. Fissen malker, slipper sit tag og strammer hårdt til. Ane kan bruge sin fisse som få piger, jeg har mødt.
“Arhh, jeg kan ikke modstå dig, Ane, jeg kommer.”
“Åhh ja, giv mig hele din ladning, gør dig færdig i mig.”
Jeg rejser mig fra hendes ryg, nosserne spændes til bristepunktet, og i hårde stød banker jeg min sperm op i hende. Hun kommer med et skrig, da orgasmen sitrer i hele hendes krop.
“Uhhh, Palle, jeg kunne mærke din varme ladning, og du fik det til at bruse helt oppe fra mit hoved, og ned i tæerne.”
“Du er fantastisk i sengen, Ane, et sandt naturtalent.” Jeg kysser hende i nakken.
Vi lægger os tilfredsstillede, Ane med hovedet på min brystkasse, mens hun leger med min pik, hun slynger den halvslatne, tykke slange rundt, og hiver op og ned i den. Den når ikke at blive helt slap, før hendes behandling gør den stor og stiv igen.
“Det er mere end almindelig rart, kære Ane.”
“Jeg kan godt lide at lege med den, den er så flot og mandig.”
Hun sætter sig op og skiftevis sutter og onanerer, blotter hovedet og suger, intensiverer hastigheden i sine ryk.
Jeg kæler med alle dele af hendes krop.
Hun lægger sig op på mig, så jeg har hendes stadigt spermdryppende fisse over mit ansigt. Jeg slikker hende straks med stor lidenskab, smager hendes safter og min egen sperm. Stimulerer hendes klitoris intenst, mens hun nærmest høvler løs på min enorme pik. Hun giver nogle små spjæt, da hendes klitoris giver hende endnu en orgasme, hvilket blot øger rykkene i pikken, der til sidst sender stråler af sperm forbi hendes hoved og op på ryggen og helt ned på hendes balder, der beskytter mig selv mod beskydningen.
Vi siger hinanden tak for samværet, og tilbringer natten hver for sig, på vores respektive værelser.
Om morgenen drager vi atter mod badehotellet…..
Historien fortsætter under reklamen
Jeg tænker på vejen hjem, at nu må jeg snart forsøge mig med frk. Fie, for det tyder på at det kan lykkes.






julie lover
05/09/2019 kl 22:08
årh det var da super fedt at du fik inddraget hendes søster og tvillingerne. glæder mig til mere.