- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Smukke Dreng 1
Frederik følte sig som en lille beskidt luderdreng, der bare skulle tilfredsstille de mænd der havde lyst
ADVARSEL: mindreårig
Frederik var en smuk dreng på 9 år. lille spinkel, lysebrunt hår. en tynd dreng ikke så høj. Men havde en rigtig lille bubbel numse, der altid stod tydelig i hans stramme bukser og shorts. den lille tissemand stod næsten altid på ham, han var en meget nysgerrig dreng, der altid tænkte med tissemanden. for et par år siden var han med toget og stod og ventede på at komme på toilettet i toget og en ældre mand havde stillet sig meget tæt på ham og havde rakt hånden frem og havde nulret hans tissemand uden på bukserne. siden den gang havde han elsket nogle legede med hans tissemand og ved en hver lejlighed stod han og legede med den. han var trods sin unge alder begyndt at fantasere om mænd og drenge, han havde en computer på sit værelse og var på nettet hvor han brugte Facebook og spillede meget på nettet. men han chattede også og hans interesse for mænd og drenge kom mere og mere til udtryk. han chattede på en del frække sider han var ganske god til at skrive og chattede med fyre, gerne ældre mænd.
En aften mødte Frederik en gammel mand på Ofir. De skrev en masse fræk sammen Frederik sendte billeder til ham på mail, nøgenbilleder og hvad manden bad om, af frække ting. han viste sin nøgne overkrop og tissemand og numse spredte ballerne og viste den lille drengehul, stak små ting op i det og ALT hvad manden bad om. nogle gange bad manden om han tisse mens han tog et billede og sende til ham det, det viste sig at manden boede ikke så langt fra Frederik, efter de havde skrevet sammen i et par uger følte Frederik de kendte hinanden så meget at han indvilliget at mødes med ham en lørdag aften, meget sent han boede i en lille by, hvor der var en skole som han selv gik på bag skolen lå en boldbane, hvor der var en vold hele vejen rundt om. de aftalte at de skulle mødes på bænken ved omklædnings rummet nede på banen. manden kom først kl. var omkring 23. der var helt mørkt og rimeligt varmt, de havde aftalt Frederik skulle være i shorts og en tshirt og ingen underbukser, og gerne han ikke havde været i bad den dag manden ville gerne have duften af svedig dreng.
Manden sad på bænken og troede ikke på Drengen kom til mødet. men Frederik kunne slet ikke holde sig væk, han var konstant liderlig og ville opleve en masse perverst. manden var lidt nervøs men drengen kom og var i det aftalte tøj. knægten sage Hej til ham og han svarede Hej dreng. skal vi lege. JA sage Frederik. tag tøjet af sage manden til ham. Frederik var så liderlig at han gjorde som manden sage til ham. lig dig ned på græsset. Frederik gjorde som manden sage, han satte sig ned over drengens ansigt og lod nosserne hvile på hans mund, Frederik stak tungen frem og slikkede nosserne og manden kørte underlivet frem og tilbage over Frederiks ansigt. så Frederiks næse kom op i mandehullet flere gange, han kunne godt lide duften af mande numse, samtidig legede manden med sin store pik. han begyndte at pisse ud over drengen og til mandens store overraskelse, trak Frederik sig lige hen foran mandens pik og rettede hans pik ned mod hans ansigt og lod pisset gennem væde ham. han tog en del i munden og slugte også lidt, det tændte ham helt vildt og manden syntes at blive ved og ved med at pisse, på den nøgne dreng der lå der under ham.
Da han havde pisset færdig ,slog han de sidste par dråber af i ansigtet på drengen. og stak pikken i munden på den lille9 årige dreng, der lå under ham. Frederik pattede løs på pikken og manden bukkede sig forover og slikkede på den pisvåde drenge krop, han lage sig helt ned over drengen og pressede hans våde krop ned i græsset og tvang pikken langt ned i halsen på drengen. han tog fat under drengens baller og rullede rundt så Frederik nu lå oven på ham og slikkede stadig som en lille kalv på koens patter.
Manden havde taget drengens pik og nosser i munden og kunne smage de smagte at hans eget pis og drengens pis også. han bad drengen om at sætte sig over hans ansigt, så han kunne smage hans numse. og når han kunne skulle han pisse på ham, som han selv lige var blevet. drengen lukkede op for hanen og lod pisset regne ned over manden der lå og tog i mod. drengen var så liderlig og havde nogen står og kigget på sceneriet med manden der lå under den pissende dreng, ville man ikke kunne andet end at gå hen og lege med.
Frederik følte sig som en lille beskidt luderdreng, der bare skulle tilfredsstille de mænd der havde lyst til ham, og han var klar på at der kunne stå en hel gruppe mænd omkring ham og fylde ham med pis og sperm. han ville druknes i pis og sperm fra liderlige gamle mænd. manden under ham havde rykket sig ind under Frederiks numse og lå med tungen helt oppe i den. han kørte det lille 9 årige drenge hul hurtigt frem og tilbage over mandens ansigt, hans skæg kildede så dejligt mellem hans baller.
Jeg kan snart ikke mere fik manden sagt til ham, du skal have mit sperm langt ind i dig. han tog hårdt fat om den lille dreng og trak hans numse ned over sin pik og bankede pikhovedet inden for i den lille drenge numse. Frederik hylede op og manden stak et par fingre i munden på ham, så der ikke var nogen der skulle komme og opdage han lå med pikken i en helt ung glat dreng på boldbanen. nu sprøjtede han langt oppe i den lille dreng, der ikke kunne komme nogen steder. men han havde jo selv bedt om det. Frederik følte det som om det kom 10 liter sperm op i hans lille numse og det fyldte hans mave op. manden nærmest krampede under hans numse, efter noget tid da han var kommet lidt til sig selv igen, slap han taget i Frederik som sad og kørte numsen lidt rundt på hans pik. han satte sig igen over mandens ansigt og han begravede strakt ansigtet i hans numse og slikke ham i hullet og slikkede en blanding af pis og sperm ud af drengen.
Efter noget tid rejste han sig og bad drengen ligge dig fladt på ryggen, han stillede sig over ham og pissede ham ren for sperm og sved. tog sit tøj på og forlod drengen men inden han gik sage han. jeg ved hvor du bor og skal nok kontakte dig igen.






Anonym
30/12/2016 kl 13:07
Hvad med noget gruppesex i 2eren?
LUSTifer
23/12/2016 kl 3:42
Baggrund god/ok
Udfyldning Meh
Alt for hurtigt til “konklusionen”, ingen handlings og spændingskurve..
Ødelægger lidt en ellers lovende historie (syntes jeg)