RisGnaskeren på træningslejr i brug af mund og røv

RisGnaskeren på træningslejr i mund – og røvafspænding hos Henrik, så RisGnaskerens huller åbnes til fremtidige udlån ..

Forfatter: RisGnasker

 Novellen er en beretning frit efter slavens oplevelser irl. Hvis du har ideer til straffe, ydmygelse eller hvad og hvordan RisGnasker skal opdrages som slave så skriv en kommentar. Hvis du bor i Østjylland og vil låne slaven så skriv til Master: men4men@m4m.dk – eller skriv i kommentarer!

Fra flere indlæg og brugere af RisGnasker er jeg blevet bekendt med at han har en meget lille mund og stramt røvhul, og at han udnytter de smalle huller for at undgå at blive brugt af de mange der ønsker, at bruge hullerne på den stramme RisGnasker.

Flere har talt om RisGnaskeres modvilje mod at hans mund og stramme bagdel bliver brugt, så han mærker hårdheden af at store pigge, gaggs, dildoer og andet der kommer i hullerne på ham.

Som RisGnasker har han ingen ret til at kæmpe mod  behov andre har for at bruge ham, og det er mit indtryk at han spiller på hullerne er stramme og små, så han undgår de store inputt i hans huller, og den slags ulydighed skal selvfølgelig straffes.

RisGnaskeren har før været hos mig. Vi kender hinanden fra nettet hvor vi har skrevet sammen, og han skal som RisGnasker møde her når det passer mig. Han har ingen rettigheder, bortset fra god gammeldags kæft, trit og retning og straf  hvad enten det er fortjent eller ej.

RisGnasker kom fredag kl. 18.00, hvor jeg ventede på ham på gårdspladsen. Jeg befalede ham at gå ind i kælderen, hvor han før har været, og tage alt tøjet af.

Lidt efter låste jeg kyskhedsbæltet af hans krop, og sagde under hulkurren skal du være 100% nøgen, og det er mig der bestemmer alt du skal gøre.

Jeg lænkede hans hænder sammen som jeg spændte til en krog i loftet i kælderen og  smurte hans krop ind i glidecreme og olie. Efter det blev han løsnet og bundet på en smal bænk hvor han fik lov at ligge med en sort sæk over hovedet så han ingen tidsfornemmelse havde, og jeg gik og låste døren og lod ham ligge og vente i uvished om hvad han skulle bruges til den her gang.

Efter nogen tid vendte jeg tilbage og jeg fortalte ham,  at der er blevet klaget over hans opførsel når hans lille mund og smalle røvhul skal bruges, og at det ikke er ok han ikke gør alt for at kunderne får  hans huller de har bestilt, og modvilje og manglende vilje til at åbne huller i fremtiden vil blive straffet hårdt.

Jeg fortalte ham, at temaet for hans ophold hos mig vil være brug og åbning af alle hullerne i hans krop, og at det samtidig er en lektion i lydighed, og jeg tog så sækken bort fra hans hoved og smilede hånligt ned i hans bange øjne.

Jeg bandt ham så fri fra bænken og sagde ”Nu har mulighed for at bevæge dig lidt. Men lad være med det.” For din lydighedsopgave bliver at ligge helt stille mens jeg bruger dine huller, og jeg viste ham en stor dildo og andre stive redskaber.

“Og da jeg jo gerne vil hjælpe dig, har jeg et par foranstaltninger, der vil hjælpe dig med at finde motivationen til at åbne dine små og stramme huller, uanset hvor meget smerte din krop bliver påført, sagde jeg og grinede hånligt alt imens RisGnasker viste, at det der kom nu, ikke ville være godt – for ham.

“Kan du se bænken ved siden af, som du skal over at ligge på? Den er lidt, øhm alternativt indrettet. Smilet var stort hos mig.

RisGnasker kiggede og så, at bænken var beklædt med sækkelærred, bortset fra et stykke på cirka 40 cm – lige dér hvor hans ryg ville komme til at hvile på bænken. “Hvile” var måske ikke det helt rette ord, for i stedet med sækkelærred var der i stedet en plade, hvor mindst 100 metalpigge af ½ cm´s længde stak op. Skulle hans mishandlede og smertende krop huller  udsættes for det? Han begyndte at græde ved tanken.

“Jeg kan se, at du har forstået pointen”, grinede jeg. “Hvis du vil undgå for mange rifter i din krop, vil det være rigtigt klogt af dig at ligge helt stille, og ikke trække dine huller i kroppen til dig, mens jeg bruger dem.”

Jeg befalede så RisGnasker, at ligge sig på den anden bænk, hvor ryggen  blev placeret oven på pigbrættet, og fastgjorde ham med lædermanchetter om håndled og ankler til bænkens ben, og omkring brystet og bænken bandt jeg stramme reb, så han lå godt fastspændt med sømpikkende op i rygsøjlen.

Bænkens nederste del var delt på langs i to dele, således at hver del understøttede et af RisGnaskers ben. Disse to dele kunne trækkes fra hinanden, så hans ben blev spredt fra hinanden. Derved blev der så meget afstand mellem hans ben, så det var let at komme til hullet i hans åbne røvhul.

“Nu kan du jo lige ligge dér og hvile dig lidt, og øve dig i at ligge helt stille, mens du tænker på al den særlige opmærksomhed, du vil få fra mig om lidt.”

Det var sikkert slemt nok for RisGnasker, at mærke metalpiggene mod hans ryg, men tanken om det der nu skulle ske, skræmte ham endnu mere. Hvordan kunne nogen være så onde, og få så meget nydelse af at se ham lide, se hans ydmygelser, høre hans skrig, mens de stramme små og huller blev brugt.

Jeg satte mig og så en film sammen med RisGnasker hvor en negerslavedreng fik pik af en ung Asiat, og jeg tog fat i pikken på RisGnasker og klemte den hårdt, og selv om han lå i en dyb smerte lykkedes det ham ikke at bevæge sig, så jeg klemte mere hårdt på hans efterhånden stive pik, så han efter nogen tid ikke længere kunne beherske sig, og sammen med et højt skrig forsøgte han at trække fødderne til sig – selvfølgelig med det resultat at resten af kroppen rykkede sig, og ryggen flyttede sig hen over de små metalpigge. Hvilket gav anledning til flere og højere skrig.

Til min store fornøjelse kunne RisGnasker i mine skinnende og liderlige øjne både se og mærke jeg glædede mig over han vred sig på bænken.

Således opmuntret til at fortsætte opdragelsen på RisGnasker fortsatte vi med at se filmen et stykke tid, mens han vred sig på bænken, og hans rygsøjle rutchede hen over metalpiggene. Indtil jeg slukkede filmen og sagde pause.

Jeg  måtte hjælpe RisGnasker lidt. Han havde tydeligvis brug for mere motivation til at være lydig og ligge stille. Jeg tror dette her vil hjælpe dig sagde jeg, og fra et skab tog jeg en massiv trædildo frem den. Den var ikke så tyk, diameteren var vel kun 2½ cm, men hele vejen op og rundt sad der små takker af træ. RisGnasker kiggede rædselsslagen på den.

“Ja egentlig ville jeg jo først afstraffe dit røvhul senere, men den kan lige så godt blive forberedt på, hvad der venter den. Og hvis du bare ligger helt stille, så sker der jo ikke noget”, sagde jeg  med et smørret grin.

 

Jeg satte så dildoen  fast til en stang imellem bænkens ben, hvorefter jeg flyttede stangen med dildoen op i retning af RisGnaskers stramme røvhul. “Fordi dit røvhul skal kunne holde til meget de næste dage, er jeg nu så venlig at smøre dildoen ind i lidt olie, så det ikke gør helt så ondt at få den ført ind.”

Da RisGnasker fik dildoen ind i hans smalle røvhul, virkede han helt liderlig ved tanken om at få noget op i sig!

Han sagde stille, at han skammede sig over hans krop reagerede sådan, og han vidste godt, at han var let at tænde, og at han holdt meget af at blive fyldt ud af sine bekendtskaber, men han syntes at det var frygteligt flovt at ligge udstillet, så andre kunne se, hvor liderlig hans RisGnasker krop var.

“Nåh, så man er bare en lille RisGnaskerso, der ikke kan styre sig ved tanken om at få noget op i sig, hva´?”, hånede jeg ham. “Nå, det skal vi nu nok få til at stoppe, når smerten tager over.”

Jeg åbnede RisGnaskers røvhul, så dildoen kunne komme mere ind, og førte den 15 cm ind i det stramme røvhul. Selvom dildoen nu var smurt ind, gjorde det dog tydeligvis meget ondt at få den sat op i endetarmen, fordi takkerne skrubbede mod G-punktet og analkirtlen på ham, selvom jeg førte den langsomt op, alt imens RisGnasker klynkede og skreg.

Så skruede jeg dildoen godt fast på stangen, så den sad urokkeligt fast. “God fornøjelse!” var det sidste ord fra mig, inden jeg begyndte at kæle for RisGnaskers bryst og mave.

RisGnasker forsøgte nu virkelig at ligge helt stille, så dildoen ikke skulle komme til at køre op og ned inde i ham med takkerne mod G-punktett og analkirtlen. Det lykkedes også et lille stykke tid – indtil jeg tog fat i pikken på ham og klemte til, så gjorde det så ondt, at han spjættede og trak kroppen til sig. Hvorved ikke alene ryggen fik sig en ekstra tur på rivejernet af metalpigge, men også den takkede dildo med et ryk for først tilbage, og bagefter længere op i ham, mens takkerne skrabede ubønhørligt mod hans endetarm. RisGnaskeren var et stort skrig, forsøgte at falde tilbage i udgangspositionen, men inden han faldt til ro, klemte jeg igen hårdt på den stive pik som der kom sperm ud fra, så han spjættede igen, dildoen tog endnu en tur op og ned, og han skreg igen.

Sådan fortsatte hans tortur, indtil jeg følte at han havde skreget sig helt hæs, og hans røvhul og rygsøjle var en stor smerte, stoppede torturen. I denne omgang.

RisGnasker blev nu løsnet, og fik lov at hvile sig. Han var ganske udmattet, og først efter nogen tid var han kommet så meget til sig selv, at han havde overskud nok til at sige noget.

Han var nu blevet klar over, at jeg  helt havde magten over hans mund og røvhul, og ikke tøvede med at bruge dem til at tilføre ham smerte. Så han var nødt til at være ydmyg: “Undskyld, men jeg tror ikke at jeg kan klare mere. Jeg ved godt, at jeg har fortjent alt det du udsætter mig for, og at du har ret til at gøre det. Men kan du ikke nok være lidt mindre voldsomt, og ikke afstraffe mig helt så hårdt, for jeg har så ondt i hele min krop?”

Jeg så ham dybt i øjnene, og et øjeblik troede RisGnasker, at han havde formildet mig. Men så rungede min latter: “Godt at høre din ydmyghed. Men det hjælper dig ikke. Og dog: Den næste afstraffelse vil ikke gøre så ondt fysisk. Men du vil nok alligevel finde den yderst ubehagelig og ydmygende.”

RisGnasker blev så bundet solidt fast til en stol, der stod på gulvet. Stol var måske så meget sagt igen, for sædet var ganske kort, kun 25 cm, så hans røv lige kunne hvile på det. RisGnaskers lår blev tvunget langt fra hinanden, og bundet solidt fast til jernstolper i siderne. På den måde opstod der et plateau mellem hans ben, som bragte RisGnaskers mund lige i den rigtige højde til at blive kneppet, og jeg sluttede af med at binde hans arme bag stolen.

Øverst på stolens ryg var anbragt en solid hovedstøtte af læder, der var indstillelig. Den var nu indstillet, så hans hoved blev holdt fast i en helt lige position i forlængelse af hans hals og ryg.

Jeg gik så ned i enden af kælderen, og  RisGnasker kiggede efter mig, og hans øjne viste tydeligt, at han var meget bekymret for, hvad jeg ville dukke op med. Det ville næppe være noget rart…

 

Da jeg kom tilbage til RisGnasker, kunne han se, at det var en særlig slags bidsel, beregnet til at tvinge hans mund åben på en måde, så der var helt fri adgang til munden. Inden han nåede at reagere, havde jeg tvunget bidslet ind i munden på ham, og begyndte at skrue på en anordning på det, så hans mund og tænder blev tvunget længere og længere fra hinanden.

Derefter blev der bundet læderremme fra hovedstøtten stramt om hans pande og hage, så han ikke kunne bevæge hovedet så meget som en millimeter. Jeg havde nu fuld adgang til RisGnaskers forsvarsløse mund… Han måtte bare tage imod, hvad jeg nu ville gøre ved ham.

“Ja, så begynder det sjove”, grinede jeg. Men RisGnasker syntes ikke det tegnede spor sjovt. Han havde altid nægtet at sutte store pikke dybt ind i munden og halsen, og jeg tror han har syntes det var ulækkert. Især hvis de skulle komme inde i han mund.

Hun fik kvalme bare ved tanken om, hvad der nu skulle ske. Og helt sikkert ville komme til at ske, for han kunne se på mine lystne øjne, at hun ikke ville blive sparet for noget.

“Jeg har gået og sparet op til dig siden du sidst var her, og du kan lige så godt være samarbejdsvillig og gøre det hurtigt, og jeg vil råde dig til at sluge det hele, for spilder du så meget som en dråbe ud af munden, så venter der en straf, som du vil bryde dig meget lidt om, og få dig til at længes efter at få lov at sutte pik i stedet for.

Jeg tog mine bukser af, og det var helt tydeligt, at jeg så frem til den ydmygende behandling af RisGnasker, min pik havde en god stor størrelse, og var helt stiv, årerne stod tydeligt frem. Jeg gik hen foran RisGnasker, stillede mig mellem hans vidt spredte lår, helt tæt ind mod ham, og tvang min pik ind i munden på ham. “Hvis du er god til at bruge tungen, så går det hurtigere for dig – det er bare et godt råd”, grinede jeg til ham.

Jeg begyndte at køre pikken frem og tilbage i RisGnaskers mund, og han mumlede – føj hvor var det ulækkert og ubehageligt.  Jeg fandt det derimod ganske behageligt, og jeg holdt fast med hænderne i hovedstøtten bag hans hoved, og blev ved med at tvinge pikken frem og tilbage inde i hans mund. Jeg havde ikke spor travlt med at komme, men nød at trække ydmygelsen og misbruget af RisGnaskers mund ud så meget som muligt.

Da RisGnasker indså det, forsøgte han sig med at bruge mit råd til ham om, at få det overstået, så han begyndte med tungen at slikke min pik, og efter lidt tid lykkedes det RisGnasker til at komme, for pludselig blev hans mund helt fuld af min varme sæd. Der var så meget, at han ikke kunne nå synke det uden at komme til at smage på det, og noget af det blev siddende på tungen, selvom han forsøgte at sluge det hele. Men det lykkedes ham at holde det hele inde i munden.

Jeg tog hårdt fat i RisGnaskers brystvorter, og klemte til. RisGnasker skreg. “Ja, det er godt, det er rigtigt dejligt når du skriger rundt om min pik. Det gør mig ekstra liderlig. Og sut så til!” GrisGnasker begyndte straks at sutte, og opdagede hurtigt at jeg havde nogle helt ualmindeligt velfungerende svulmelegemer. For pikken svulmede op til en tykkelse, der var langt over almindelig piktykkelse – den blev hurtigt et godt stykke over 5 cm i diameter, og fyldte RisGnaskers mund helt ud.

Der var dårligt plads til RisGnaskers skrig i munden også – og dem var der ellers god grund til, for mens jeg kørte pikken ind og ud af GrisGnaskers mund, vred jeg hans brystvorter rundt, først 90 grader til hver side, så 180 grader og til sidst 270 grader, mens jeg satte neglene dybere og dybere ind i brystvorterne.

Imens kneppede RisGnaskers mund hurtigere og hurtigere, mens han skreg mere og mere – og efter hvad jeg oplevede som en evighed, så kom jeg også, og sprøjtede en solid dosis sperm dybt ned i halsen på ham.


Jeg tog min pik ud af munden på RisGnasker og hentede et glas vand til ham og sagde: “Det er vist bedst, at vi lige ændrer din position lidt, så vi begge får den fulde ”fornøjelse af dine huller i munden og bagdelen”

Derpå blev RisGnasker løsnet fra stolen, og i stedet bundet fast på ryggen på en høj læderbænk, der var solidt fastgjort til gulvet, og som havde en hovedstøtte, der blev placeret skrånende en smule nedad. Igen blev RisGnasker bundet godt fast, og hans hoved surret solidt til hovedstøtten, så han ikke kunne gøre nogen modstand mod, hvad der ville blive tvunget ind i munden på ham.

Jeg ville have min store stive pik suttet, så  jeg tog godt fat i de to stolper, der gik op fra siderne af læderbænken, og tvang min pik ind i RisGnaskers lille mund, længere og længere ind, og ned i hans hals.

RisGnasker var ved at få kvælningsfornemmelser, men jeg blev bare ved med at holde mit faste greb om stålstolperne og dermed tvinge mit skridt helt tæt ind mod hans ansigt, og dermed sin pik helt langt ned i halsen på RisGnasker, og når den var helt inde, holdt jeg den dér et stykke tid, og begyndte så med ganske små bevægelser at kneppe RisGnaskers mund og hals.

RisGnasker var tæt på at gå i panik, for det var en frygtelig klaustrofobisk fornemmelse at få mund og hals fyldt helt ud på den måde, men han vidste at han måtte holde ud.

Til sidst kunne jeg ikke holde mig tilbage længere, men kom med en ualmindelig stor ladning sæd. Og jeg havde været udspekuleret, så jeg sørgede for at trække pikken op, så pikhovedet var i munden, og ikke i halsen på ham, da jeg kom. Dels for at RisGnasker ikke skulle undgå at smage min sperm, men også i håb om, at han ikke kunne have det hele i munden, men i sin nu vandrette position ville komme til at spilde lidt ud af munden. Og dermed skulle have en ekstra straf…

Planen lykkedes fint, for selv om RisGnasker kæmpede og kæmpede for at holde al spermen i munden, så dryppede der alligevel nogle dråber udenfor, der langsomt trillede ned ad hans kinder.

RisGnasker gylpede nu noget mere sæd op, der løb rundt over hele hovedet på ham, og smurte ham ind i den varme, klæbrige væske. Jeg kom ham ikke til hjælp, sæden fik bare lov at ligge, og langsomt tørre ind på hans ansigtshud, imens jeg slukkede lyset og gik op fra kælderen og låste døren ind til ham.

Efter nogle timer gik jeg ned i kælderen til RisGnasker og jeg trillede et stativ hen ved siden af ham hvor han sad fastspændt. Øverst på stativet var der en stang hvor der fastgjort en 3 liters plastikbeholder med en tyk, halvt gennemsigtig væske i, hvorfra der gik en slange, der mundede ud i en anden form for bidsel, fastgjort til en læderrem.

Mundspreder-bidslet blev nu udskiftet med det nye bidsel med slangen, og det blev gjort fast helt tæt om RisGnaskers mund på en måde, så der ikke kunne slippe noget ud af hans mund, og så han derfor ville være nødt til at sluge alt det, der kom ind i hans mund via den slange, der gik igennem bidslet. Samtidig blev hovedstøtten løftet lidt og bænken stillet en smule på skrå, så hovedet var lidt højere oppe end maven og benene.

Jeg fortalte ham, at siden han var her første gang har jeg samlet alt min sæd op når jeg har ornaneret, som er lavet sammen til 3 liter sædsuppe, bare til dig! Nu bliver du tvangsfodret med en liter – og hvis du derefter stadig spilder min sæd, når jeg igen knepper din mund, ja så ved du, at der venter 1 liter mere, og det samme gælder når jeg knepper din åbne røv. God fornøjelse.

RisGnasker kiggede med rædsel op mod beholderen der var fyldt med sæd. Det ville blive forfærdeligt at skulle indtage så meget sæd.

Jeg åbnede for hanen, og lige så stille begyndte sæden at flyde ind i hans mund. Jeg havde sørget for at sætte spidsen af slangen lige præcis det stykke ind i hans mund, der gjorde, at han ikke kunne undgå at få al sæden på tungen, og smage og føle hver eneste dråbe af den tykke, kvalme væske.

Da RisGnasker mærkede den første slimede sæd fylde munden, forsøgte han af al kraft at frigøre sit hoved, og med tungen at skubbe slangen ud men helt forgæves. Han var surret helt fast, og var tvunget til at indtage sæden. Den var kvalm og lunken, og virkelig væmmelig at få fyldt munden med. Tanken om at skulle synke al den sæd, var frygtelig for RisGnasker, men efterhånden som munden blev fuld af sæden, var der ikke andet at gøre, hvis han ikke skulle blive kvalt. RisGnasker græd af ydmygelse og ubehag, da han begyndte at synke de første mundfulde.

Sæden fortsatte med at strømme i en lind, men ikke for hurtig strøm. Dels ville jeg ikke risikere at han druknede, men nok så vigtigt var det for, at trække pinen og ydmygelsen ud for ham.

Så spermen blev ved og ved med at komme ind i munde n på RisGnasker og fordelte sig over tungen på ham, hvorfra han centiliter for centiliter skubbede det videre ned i halsen, så der var plads til den næste sæd, der blev tvunget ind i munden gennem slangen.

RisGnasker havde travlt op at gøre med sit arbejde med at sluge sæden, samtidig med at jeg kunne se på, hvor ydmygende det var for ham bare at blive brugt som spermbeholder. Han anstrengte sig rigtigt meget for ikke at spilde mere sæd ud af munden, når han om lidt igen blev mundkneppet.

Der gik et kvarter, før RisGraskeren havde fået tvangsindtaget en hel liter sæd. Tårerne trillede ned ad kinderne på ham efter denne nedværdigende behandling, og han forsøgte igen at bede om nåde, om ikke han var blevet straffet nok nu?

“Nej, du kan slet ikke blive straffet nok. Kan du ikke se, hvordan både du og jeg nyder det? Husk, at vi er stadig kun på første liter Der er lang, lang vej endnu, før jeg er færdig med at lære dig at åbne dine huller så du ikke skal straffes mere.”, lad os bare komme videre.

Jeg sænkede hovedstøtten lidt, og stak straks min pik ind i RisGnaskers mund, der igen havde fået bidslet på, der tvang munden åben. Jeg tog mig god tid, da jeg kunne mærke, at han var ved at blive øm i mundhulen af, at pikken hele tiden ramte ind i ham. Da jeg endelig kom, beholdt jeg pikken inde i munden på ham. “Kan du så gøre ordentligt rent efter dig, dit svin! Sut min pik ren!”, råbte jeg til ham. Åh, hvor var det ydmygende, men RisGnasker vidste godt, at han var nødt til at gøre det. Så han suttede og suttede, så al sæden forsvandt fra pikken. Alt det sutteri gjorde imidlertid RisGnasker liderlig igen, så jeg fortsatte med at mundkneppe ham, indtil jeg kom en gang til.

Efter det lod jeg ham igen få en pause, inden jeg gik hen og tjekkede om han havde spildt noget af min sperm fra pik sutteriet.

Det havde været så hårdt for RisGnasker at han havde spildt, så jeg sagde Du er en ulydig RisGnaskerso du skal straffes med resten af sæden i beholderen!”

Jeg skiftede så bidslet ud med slangen til beholderen med de resterende to liter sæd, og åbnede for ventilen, så den klæbrige og vamle sæd igen fandt vej til hans tunge og mund, og fyldte den op, til RisGnasker igen var nødt til at begynde at synke den. Og det blev bare ved og ved, igen og igen måtte han synke store mundfulde af sæd. nedværdigelsen ville ingen ende tage. Imens stod jeg og grinede, mens den nye liter gled ned, og RisGnaskers mave føltes nu også ganske fyldt med sæd.

Jeg tog så slangen ud af munden på RisGnasker og skruede bidslet fast og tog så min pik frem igen, der nu var vokset til det enorme på 8 cm tykkelse.

RisGnasker skreg han var bange for, at munden ville springes, hvis den skulle ind i ham, men heldigvis havde han nu lært at have en stor og fleksibel mund, så jeg kunne blot skrue på bidslet, så munden åbnede sig endnu mere. Hvor efter jeg tvang min kæmpestore pik ind igennem læberne på RisGnasker, og begyndte at kneppe munden på ham igen i lange, seje tag.

Munden på RisGnasker var helt fyldt af min stive, varme pik, og han følte sig tydeligvis brugt til sin yderste grænse, mens jeg blev ved med at køre min pik frem og tilbage, mens læberne på RisGnasker omslugte den fuldstændigt. Han var ikke andet end en maskine af kød, hvis eneste formål var at blive kneppet igen og igen.

Jeg nød at se, hvor forfærdeligt det var for RisGnasker at blive udsat for min kæmpe pik, så jeg holdt igen, således at først efter at han havde haft sin mund fyldt ud i 10 lange minutter, kom jeg endelig med en kæmpe dosis sperm. Men RisGnasker havde nu lært sin lektie, og sørgede for at synke det hele, i flere mundfulde, uden at spilde.

Jeg sagde: “Hvis du gør det ordentligt, så jeg er tilfreds, og hvis du ikke spilder noget sæd, så får du en belønning. Så får du lov til at være med ved bordet i aftensmaden, inden du tager hjem.

RisGnasker trængte meget til at få noget ordentligt og styrkende mad, og til at sidde afslappet og nyde den. Så han gik i gang med sin opgave, og lod sig mundkneppe og suttede pik, og slugte sæd fra mig den næste halve times tid.

Endelig var han opdraget til at åbne munden helt og ikke spænde sin røv, så han blev løsnet og han fik lov at gå på badeværelset og soignere sig, og fik lov at hvile sig en halv times tid inden aftensmaden, som vi nød sammen mens vi talte dejligt om hans nye liv som RisGnasker med åbne frie store huller til enhver lejlighed.

Inden han skulle hjem tog jeg et metal kyskhedsbælte, med skjold foran, som blev spændt rundt om livet med et bånd der løber ned mellem benene, med huller til enden, så han kan tisse, og jeg satte en analplug i enden på ham, som han ikke kan tage ud så længe bæltet er låst fast på ham..

RisGnasker så på det nye kyskhedsbælte og bad om nåde og sagde han gerne ville slippe for at have det på til vi ses igen.

Jeg stak ham en flad og lagde ham ned på gulvet, og spændte så en stålbøjle omkring hans lår, så de blev holdt samlet, så det vil være umuligt for ham at sprede benene, og så fik han besked på at tage sig tøj på og tage hjem og de næste dage skal han hver dag tjekke sin mail og vi ses igen når jeg befaler ham, at møde op til kontrol. og indtil da skal RisGnasker stille sine huller velvilligt til rådighed for alle der vil bruge hans krop, hvilket jeg også har skrevet til hans ejer Anders som står for udlån af RisGnasker

RisGnasker ved ikke hvor længe han skal vente på mail fra mig, og stål kyskhedsbælte skal nok få ham til at huske, altid at åbne munden og det slappe røvhul.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Jens Pedersen

    28/05/2023 kl 9:37

    Frække fotos til beretningen 

    Tusind tak for nogle dejlige beretninger, men ikke mindst foto af RisGnasker som dokumentere novellen/beretningen er sand. En skam jeg ikke bor i Østjylland, da jeg gerne vil have lånt slaven. Han virker til at være villig efter hvide og sorte pikke modsat hans egen lille asiater diller-mand. Findes i på andre sociale medier, dating sider o.l. Vil gerne se flere ydmygende fotos.

    TotalSex.dk – vil I ikke lave et fotogalleri med RisGnasker da novellerne/beretningerne skiller sig ud ved, at have rigtige fotos af slaven som den handler om?

    Tak for fin beretning. Syntes slaven skulle have monteret stødhalsbånd omkring hans lille pik og så stød hvis han ikke gaber højt nok op når man facefucker ham!

    1+
    • Christian54

      28/05/2023 kl 11:22 - som svar på Jens Pedersen

      Hej Jens

      Det lyder som en god ide med stød halsbånd omkring RisGnaskers lille pik, så kan det være den også vokser og at han åbner munden mere, og ellers kan jeg fortælle et stødhalsbånd om halsen virker – jeg har selv prøvet det – den høje spænding gør at der virkelig kommer “lyd på skrigene” og munden åbnes “helt kæmpe stort”, og her kan der jo så også sættes en el – stødstav i munden /halsen / røvhullet, den slags el-stav der bruges på landet når køer skal drives til en anden mark, vil helt sikkert være god som dildo / gagg på RisGnasker, så han rigtig  kommer i  stødet, til stor morskab for de der ser på den lille Asiats kamp med lille mund og stramt røvhul.

      Og enig det var en god ide med billeder af RisGnaskers liv, hvad med en video med lyd hvor der er fuld gang i slave RisGnaskeren.

      Fortsat god pinse til dig og alle andre her på siden.

      1+
  2. Christian54

    28/05/2023 kl 0:23

    Tak til Henrik, det lyder som et godt 3 dages ophold RisGnasker fik hos dig, og stærkt du fik slaveungen til at lære han med stor fordel og glæde kan åbne munden og den smalle røvhul, så RisGnasker ved hans huller kan bruges til glæde for dem der vil bruge en hvalp som RisGnaskers smalle røv og lille mund.

    Kyskhedsbæltet lyder som et par trusser i stål, som lyder dejligt sikkert i forhold til et bur hvor en lille pik kan smutte ud fra buret, og hvor bagdelen på RisGnasker er godt sikret i trusserne, og analpluggen i enden der er lukket inde bag stål kyskhedsbæltet får mit dyr i skridtet til at vokse og tænker det må være et  helvede ikke at vide hvornår det kolde kyskhedsbælte kommer af så røvhullet kan tømmes for den lede analplug.

    Jeg håber Henrik en anden gang vil sende RisGnasker hjem med munden spændt stramt op med en stålbøjle, så RisGnaskers mund er åben og klar til brug af dem der møder RisGnasker.

    Jeg sidder her pinsedag og tænker på at RisGnakser og andre slaver vil have godt af en unges ophold på en SM lejr hos Henrik, så Henrik kan få enhver genstridhed ud af kroppen og hovedet på slaver der anbringes i hans lejr, og jeg håber Henrik har kræfter til at knægte enhver slave og RisGnasker der kommer i stalden hos ham.

    God hård pinse til jer alle, og tak til Anders for at dusørge fpor at tilflyttere der er RisGnasker og slave unger udlånes til god Dansk opdragelse og lydighed uden de kan flygte eller gøre modstand for den opdragelse slaver og RisGnaskere mangler.

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *