- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Onins barndom 2
Hr. Astrup stryger mig blidt hen over lårene – længe – frem og tilbage. Glider ind mellem lårene ..
Forfatter: Onin
Her kommer anden del af Onins erindringer, hvor han kommer i puberteten, begynder at sperme og bliver udnyttet af et par ældre mænd.
HR. ASTRUP
Vi skal have gæster – og jeg elsker det. Jeg kan sidde i timevis og bare høre på, at de voksne snakker. Min mor er perfektionist – alt er smukt og festligt, og vi får kaffe og fine kager. Det var helt almindeligt i min barndom, at man inviterede gæster til kaffe kl. halv otte om aftenen, selv om de kom fra den anden ende af byen.
Denne aften skulle der komme et nyt par – hr. og fru Astrup. Min far gik på aftenseminariet med fru Astrup. Hun var også kirkesanger og tog sangundervisning. Min mor opfordrede hende til at synge for os. Hun var koket og beskeden, men ville altid gerne – når vi var sammen. Hun rømmede sig: “Jeg ved ikke, om det går idag (host), der er en lille tudse!”. Men det gik næsten altid – med min far ved det sorte opretstående. Vi fik “Den blå anemone”, “Gyldensol”, “Byssan lul” og allerdejligst: Griegs “Våren”. Og jeg elskede det. Også når vi alle stemte i på fællessangene: Vandrevise – Nu er jord og himmel stille osv.
Men det var hr. Astrup, jeg faldt for, den høje, kraftige, flotte 50-årige mand med muskler. Han løftede mig op i strakte arme og snurrede mig rundt som en helikopter-rotor til jeg var helt ør. Og bag efter sad jeg i arm hos ham i sofaen med nakken mod hans biceps. Og så var det, at han spændte og slappede sin muskel rytmisk, så mit hoved begyndte at hoppe op og ned. Nej, hvor jeg grinede. Og så prøvede vi det en gang til. Og som om det ikke var nok, begyndte han at rokke med ørerne – og med næseborene – og til sidst med hovedbunden, frem og tilbage. Alt det havde min far aldrig gjort. Er der noget at sige til, at sådan en 9-års knægt var totalt leveret. Jeg beundrede ham næsegrust. Senere tog vi med Hareskovbanens motortog ud til Farum og besøgte hr. og fru Astrup. Det blev til mange besøg efterhånden.
Da jeg var fyldt 11 år, begyndte jeg at cykle til Farum og besøge hr. og fru Astrup. Men det var ham, der interesserede mig. De havde ingen børn selv, men han var et stort “legebarn”. Der var ikke det han ikke havde af spændende ting inden for værktøjer og elektronik. Og så blev jeg med jævne mellemrum stillet op af dørkarmen, så han kunne se, hvor høj jeg var blevet og sætte blyantsmærke. Han kyssede mig også på kinden – ikke noget, jeg ligefrem brød mig om, men det var OK.
Det blev oftere og oftere, at jeg cyklede afsted til Farum. Jeg var altid genstand for stor opmærksomhed og venlighed, som jeg lappede i mig. Der var bare det med kyssene. Nu kyssede han mig også på munden og jeg var den pæne dreng, der føjede ham. Også selv om en lille, fræk tungespids forsøgte at trænge sig ind imellem mine sammenpressede læber. Jeg tog det med – og det blev oftere og oftere. Men jeg forgudede ham jo, og der var også så mange spændende ting i vores samvær – dybe samtaler om UFO’er, reinkarnation og telepati – store emner for en 11-12 års knægt – ting, der blev siddende for livet.
Nattergalene. Hr. Astrup fortalte om nattergalene. De synger hele natten, det vidste jeg ikke. Jeg ville gerne opleve det. Det blev besluttet, at jeg skulle cykle til Farum en lørdag eftermiddag i slutningen af maj. Ved 10-11 tiden om aftenen skulle vi tage ud og høre nattergalene, hr. Astrup og jeg. Og så skulle jeg sove hos Astrups til om søndagen.
Det blev en uforglemmelig tur – så smuk, som de lyse nætter kan være. Og nattergalene gjorde alt for at gøre mig ør.
Det er hen under midnat, da vi kommer hjem til det mørke hus. Fru Astrup sover tilsyneladende dybt. Vi går ind i opholdsstuen, hvor der er redt op til mig på sofaen. Hr. Astrup sætter sig i den dybe lænestol og ryger på sin cerut. Kun et svagt lys er tændt. Han snakker lavmælt, mens jeg langsomt tager tøjet af. Som sædvanlig tager jeg alt tøjet af og rækker ud efter min pyjamas.
“Morten…” siger han. Ikke andet.
“Ja”, svarer jeg stille og går lydigt hen og sætter mig på hans skød.
“Går det godt i skolen?”
“Ja”.
“Hvilken klasse er det, du går i efterhånden?”
“Sjette – jeg skal i syvende efter sommerferien.”
Hr. Astrup kæler blidt for mig mens vi taler. Han stryger mig blidt hen over lårene – længe – frem og tilbage. Glider ind mellem lårene, kæler for de bløde inderlår. Opad. Hans hånd finder min bløde tissemand mellem benene. Forsigtigt stryger han hen over den med tre fingre – frem og tilbage, frem og tilbage, ganske langsomt uden at trække forhuden med. Bare ganske blidt.
Vi lader som om det er helt normalt. Begge to. Taler bare. Om alt muligt.
Eller rettere: Han spørger, jeg svarer med enstavelsesord.
Mens han langsomt stryger frem og tilbage over den bløde hud.
Åh nej, tænker jeg. Bare den ikke bliver stiv, bare den ikke bliver stiv. Det vil være det allerfloveste, der er ingen, der må vide, at jeg er sådan.
Men stiv bliver den, mens hr. Astrup stadig gnider min drengepik – frem og tilbage, frem og tilbage – ganske roligt med tommel, pege og langemand, mens han taler om, at vi skal prøve at dyrke telepati med hinanden. Han antyder ikke med et ord eller en bevægelse, at han er klar over, at jeg er vildt ophidset. Heller ikke, at han finder det skandaløst at en lille dreng tillader sig at få ståpik. På det ydre plan er situationen ganske begivenhedsløs. Verden styrter ikke sammen, fordi en voksen bliver klar over, at jeg har sexuelle følelser.
Men min sjæl er i oprør. Jeg er rystet. Noget, som jeg ikke vidste om de voksne, får jeg nu en anelse om.
Lidt efter bliver jeg lagt i seng og kysset godnat. Lyset bliver slukket.
“Og dette her er vores hemmelighed, den skal du ikke fortælle til nogen,” siger han inden han går.
Den næste dag cykler jeg hjemad. Jeg tænker på nattens begivenheder, og pikken bliver stiv. Jeg har et hul i lommen. Det lykkes mig at lirke pikken ind i hullet, så jeg kan lege med den i lommen mens jeg cykler. På den måde går den lange cykeltur hurtigere. Jeg får orgasme på cyklen.
JENS OLE
Vi leger i jordbunkerne bag husene. Finder de store bliklåg fra malerdunkene og bruger dem som flyvende tallerkener. Skriger og ler. Vi er mange børn i dette nybyggerkvarter.
Det mørkner og gruppen af børn bliver mindre. Kun Peter, Jens-Ole og jeg er tilbage. Jens-Ole fortæller, at han har fundet et blad med nøgne damer – de har kun en lille klud over fissen – ellers er de helt nøgne, helt nøgne. Det er nogen ordentlige babser de har, nogen ordentlige nogen. Pludselig har Jens-Ole pikken ude af bukserne. Han er en køn, slank dreng et par år yngre end jeg med mørkt krøllet hår. Hans pik er lang og flot, men ikke så tyk som min. Peter er forsvundet. Jeg slipper også min stivert ud. Vi danser grinende mod hinanden med vuggende underliv, så pikkene vajer strunkt mod hinanden. Vi laver fægtekamp og nyder hinandens varme pikke. Så spiller vi den for hinanden. Jeg ruller pølsen mellem håndfladerne i rasende fart, mens jeg med sløret blik ser på Jens-Ole, der kan trække rullekraven helt tilbage. Vi kommer samtidigt, griner velfornøjet til hinanden og lukker svaberne tilbage i bukserne, inden vi skilles.
Siden da er vi sammen mindst en gang om ugen. Vi cykler ud til huler under buske, som er vores hemmelige steder. Her ordner vi kaloriusserne sammen – ofte tager det kun et par minutter før den går på os. “Må jeg prøve din”, spørger han, og det må han, men fem sekunder efter er den ved at gå på mig, så dejligt er det.
SPERM
Jeg er 12 år, og min pik rører oftere og oftere på sig. Når jeg går på WC og tisser, bliver den altid stiv inden jeg bliver færdig og lukker den tilbage i bukserne. Somme tider må jeg rulle den mellem håndfladerne, indtil den går på mig, for at få den tilbage i bukserne. Det er også så flovt når man kan se den store bule foran på bukserne – det er der bare ingen der må se.
Det begynder at irritere mig, at jeg ikke kan trække forhuden tilbage. Det strammer for meget, når jeg prøver. Jeg får den idé, at når tissemanden er lille, må det lettere kunne lade sig gøre. Men det er lettere sagt end gjort, jeg skal bare lige tænke på det, så er den stiv, den sjover. En aften lykkes det dog. Med et snuptag trækker jeg forhuden tilbage i samme øjeblik som jeg får idéen, og inden den er helt stiv har jeg kørt frem og tilbage et par gange, så forhuden er løs. Jeg mærker også, hvor lækkert det er på den måde, og et øjeblik efter går den på mig. Nu kan jeg rigtig spille pik.
Jeg har en fornemmelse af, at der snart vil ske noget med mig. Der begynder at komme små hår rundt om pikken, og når jeg leger med den kommer der en klar væske ud, men det kan ikke være sperm, det er jeg da klar over. Men der sker snart noget, det er jeg sikker på.
Jeg har været på besøg hos hr. og fru Astrup. Det er en smuk sommeraften, da jeg cykler hjemad. Der er langt, og tankerne går som sædvanlig til pikken. Den bliver stiv, og et stykke tid muntrer jeg mig med at spille den af gennem lommen. Men det er ikke nok, jeg må af og ind i skoven her. Jeg stiller mig op foran et træ og haler kalorius frem som om jeg skulle tisse. Men jeg har kun tanke for et – at spille pik, og jeg hiver forhuden frem og tilbage mens jeg sagte stønner. Det er bedre end nogensinde, og det varer ikke mange sekunder, før jeg kommer til det gode, hvor jeg ikke længere kan styre det, hvor orgasmen er uundgåelig. Så kommer det pludselig: spermklatterne sprøjter ud – sparsomt men ubønhørligt, mens benene bliver som gummi under mig. Jeg ryster over hele kroppen og har svært ved at få vejret. En orgasme af en helt anden, stærkere karakter, end jeg har været vant til. Jeg er helt klar over, at dette var min første sædafgang, men jeg er chokeret, slet ikke glad, og jeg jeg lover mig selv, at det vil jeg ikke gøre mere, det var bare for meget. Jeg holdt løftet – i de næste 24 timer.
Næste aften tvang spændingen mig til at prøve igen. Etagesengen med de knirkende fjedre, der foregik mange ting, men man skulle styre sine bevægelser, ellers var man afsløret.
HR. BØGH
Jeg boede med mine forældre på en gård en sommer. På naboejendommen boede hr. Bøgh sammen med sin gamle mor. De var kultiverede mennesker, der spillede klaver, havde kostbart indbo og befandt sig milevidt fra almindelig dansk bondekultur. Det var noget. Jeg tog derop alene en weekend den næste sommer og hørte fru Bøgh spille på flyglet iført kittel og pragtfuld, hullet stråhat.
Jeg er 15 år og passioneret onanist, men med en udpræget mistillid til alle voksne – i hvert fald m.h.t. det sexuelle – det er kun mig, der er sådan – og så min ven, Jens. Men hr. Bøgh er rar. Det er hedebølge, så vi tager til stranden og finder en klit for os selv. Da vi kommer ud i vandet, foreslår hr. Bøgh, at vi smider badebukserne, og det er jeg med på – trods de sexuelle tabuer i vores familie, har vi dog altid badet nøgne sammen – det nøgne er ikke forbudt, men bare lækkert – og en lille smule pirrende. Vi tager badebukserne af og trækker dem på armen, så vi kan tage dem på, når vi skal op – vi er trods alt kun i 1962. Og så leger vi i vandet. Jeg kan ikke svømme, men hr. Bøgh trækker mig gennem vandet – først i armene og siden i benene. Det er sjovt, men jeg opdager, at han kigger. Med sine små, tætsiddende øjne stirrer han på min slappe, men dog ret velvoksne tissemand. Det er faretruende, men også pirrende, og den tætte kontakt med en voksen mand, der tør markere sig, gør mig godt.
Siden spiser vi til middag sammen med hans mor, kartofler og grøntsager fra haven og en lille smule kød.
Om aftenen går vi mænd til køjs i gårdens gamle hestestald, der er omdannet til soveværelse med direkte indgang fra det frie. Selv om det er sent, er det stadig kvælende varmt, og det er ikke svært at få mig overtalt til at lægge mig nøgen under den tunge fjerdyne. Og så går snakken i det mørke karlekammer. Hr. Bøgh fortæller og spørger om emner, der i ly af mørket bliver friere og friere. Vi taler om vores nøgenbad ved stranden – hvor dejligt og naturligt, det er. Han fortæller mig, at jeg har en stor og flot tissemand. Vi taler om min forhud kontra hans manglende. Han fortæller om sin ungdomsven, der havde en kæmpepik og i øvrigt kunne holde sig i timevis, selv om han var tissetrængende. Han spørger til min ven, om han har en stor pik, om vi onanerer. Jo, jeg indrømmer, at det gør vi da. Men jeg aner ikke uråd, denne nattesnak er helt på det teoretiske plan. Voksne mennesker gør ikke den slags, det er kun mig, der er liderlig.
Natten er brændende hed og hr. Bøgh har gjort mig vildt ophidset. Pikken står – stor som på en voksen mand – hos den endnu langt fra udvoksede knægt. Dynen er alt for varm, og jeg skubber den af. Vi taler om heden, om at ligge uden dynen på. Hr. Bøgn tænder sin lommelygte og lyser over for at kigge – ser pikken, ser og ser i mørket. “Det var dog en kollosal tissemand, du har”, kommer det imponeret. Jeg er taknemmelig og glødende rød som en ung pige. Han taler videre til min pik, som kvitterer med små spjæt, når det rigtig gibber i den af vellyst.
“Nå, skal vi køre den af og så sove,” kommer det så. Jeg tror næppe, at jeg har hørt rigtigt, sådan noget tror jeg jo ikke, at voksne mænd kan finde på. Men jeg kan slet ikke protestere, og før jeg ved af det ligger hr. Bøgh i min seng med armen om mig.
“Det er en fantastisk følelse at ligge sådan hud mod hud,” siger han, mens han kæler for min pik, “det må være noget elektrisk”. Og så hiver han forhuden ned med et par fingre – “Dut!”. Og op igen “Dut!”. “Dut – dut,” siger han, mens jeg kigger betuttet til.
“Nå, skal vi gøre den færdig,” siger han og tager ordentlig fat. To gange til op og ned, så sprøjter den, så det næsten når loftet.
“Men dog – allerede”, siger har. Bøgh. Hans pik er ikke blevet helt stiv – han har haft fåresyge som ung, og jeg skal heldigvis ikke gøre noget på ham. Han går over til sig selv og kører den af på en avis, som han har lagt på maven. Så sover vi.
Næste dag er vi på stranden igen. Vi bader igen uden tøj på. I den ensomme klit tager vi også det våde badetøj af. Hr. Bøgh kigger sig nervøst omkring. Han er jo en respekteret mand på egnen. Vi skal prøve at måle, hvem, der har de længste ben – hans fod mod mine nosser og min fod mod hans nosser. Og kort efter filer han igen på min stive drengepik, mens han ser sig nervøst omkring. Han sætter sig også med sit skridt mod mit og onanerer begge pikke samtidig. Denne gang kommer jeg ikke så hurtigt.
Historien fortsætter under reklamen
Da vi går afsted lidt senere med hans dameindkøbstaske imellem os, føler jeg mig lidt som en misbrugt ung pige. Det bliver ikke bedre af, at han køber en stor is til os hver.






Henrik461
30/04/2024 kl 13:44
Dejligt med dine godt fortalte erindringer. Man ville gerne have været legekammerat med dig dengang.