Forført af en Boylover, Del 7 – Håndværkeren der lagde rør ind

Han kiggede ned på mig, og kaldte mig for en sød lille pige, der bare skulle kneppes, uanset om jeg..

advarsel
Forfatter: Elias C.

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Hver gang min træner skulle have lavet nogle småreparationer og den slags, ringede han altid til sin barndomsven, der vist nok var tømrer, men sådan en type der bare kan det hele, og på den halve tid. Så ham havde jeg mødt en del gange før, når han skulle udbrede skader i min træners soveværelse, og der hvor vores sexlege ellers var gået udover inventar og den slags. Og jeg havde åbenbart også mødt hans nu 15årige nevø et års tid før. Jeg tænkte at det nok var til festen, min træner kendte jo Håndværkeren, så det var vel nærliggende at tro, at en af Herrerne havde haft nevøen med.

Men jeg havde nu ikke fået hilst ordentligt på Håndværkeren. Det ændrede sig dog, da jeg var fyldt 11 år, og havde haft mine holdkammerater til fest. Det var gået lidt vildt for sig, så et lille skab og en væg i min mors lejlighed, trængte til en kærlig omgang. Min træner havde jo selvfølgelig sagt til min mor at skaderne var på hans regning, hun vidste bare ikke, at jeg nu var blevet gammel nok, til at blive brugt som betaling for Håndværkerens ydelser.

Min mor havde taget min lillesøster Freja, med sig da hun var gået om formiddagen, og ville nok ikke komme hjem igen før værtshuset lukkede. Så mens Håndværkeren gik i gang med at udbedre skaderne fra vilde drengelege, fyldte jeg badekarret op, og tog mig et dejligt varmt bad. Og efter noget tid, da han havde lappet hullerne i væggen og samlet skabet igen, stod han nu i døren til badeværelset, og smilte sødt til mig. Jeg badede altid for åben dør da vi kun havde et badeværelse, det kunne jo være nogen var trængende. Men det eneste Håndværkeren vist trængte til, var en lille nøgen dreng som mig.

Jeg smilte lettere frækt tilbage til ham, og rejste mig så op, så min lille våde drengekrop, stod skinnende i lysets skær. Jeg trådte ud af badet og spurgte om han ville række mig et håndklæde. Men i stedet for at give det til mig, lagde han håndklædet om min lille nøgne krop. Han krammede mig kærligt, og kælede dejligt med mig, som han tørrede mig og gav mig så Frejas lille lyserøde badekåbe på. Og eftersom hun snart ville fylde 5, var der ikke meget af min ellers lille spinkle drengekrop, der var skjult. Og min lille glatte drengepik stod stiv og liderligt over hans berøringer af mig.

Han løftede mig let op og kyssede mig i hans arme, og satte mig så forsigtigt ned på kanten af badekarret. Han tog så en af min mors læbestifter, og ikke længe efter, var mine læber i en skinnende mørk nuance. Han bad mig sidde helt stille mens han så ordnede mine små øjenvipper. Og fortsatte så med at gøre mig til en lille sød pige, med min mors makeup. Og med mit efterhånden lange blonde hår, og flade brystkasse, lignede jeg vel også en lille 11årig pige, bare med en lille stiv hårløs drengepik, i stedet for en glat lille pigefisse.

Han kiggede ned på mig, og kaldte mig for en sød lille pige, der bare skulle kneppes, uanset om jeg ville eller ej, og smilte så kærligt. Det ville jeg nu gerne, jeg elskede jo sex, selvom jeg nu ikke var blevet kaldt for en lille pige før. Men det var vel bare sådan vi skulle lege tænkte jeg, og det lød nu også meget sjovt. Han knappede sine bukser op, og jeg sad bare i Frejas stramme badekåbe, og betragtede hans dejlige store stive pik, han nu stod med i sin hånd. Han stak sit svulmende glatte pikhoved hen til min lille mund, og greb let fat i mit bløde hår, idet han så pressede sin pik ind gennem mine små våde læber. Og med hans hofte sat i bevægelse, kneppede han nu min lille mund lystigt, mens jeg bare sad og pillede ved mig selv.

Det var nu meget frækt at lege pige, mens hans skønne salte smag, spredte sig i min lille mund. Han holdt meget godt fast i mig, og jeg kunne mærke at han begyndte at sprøjte sine varme ladninger, ud i min lille våde mund. Jeg slugte med stor glæde hver en dråbe jeg kunne, og kiggede frækt op til ham imens.

Han løftede mig op i sine arme, og kyssede mig blidt, og bar mig så ind på Frejas værelse. Han satte mig ned på gulvet ved siden af noget af Frejas legetøj, og satte sig så ned ved siden af mig. Han smilte til mig, og nussede mig kærligt i mit bløde hår, og sagde at jeg var en fræk lille pige. Han fandt et par af Frejas små søde trusser frem fra hendes tøjskab, og trak dem så på mig. De strammede rigtigt meget, og revnede også en lille smule, da han fik dem trukket helt op om min hofte.

Nu var Freja jo heller ikke særlig stor, så min lille stive pik kunne dårligt holde sig indenfor trussekanten. Og selvom min lille spinkle drengekrop heller ikke var særlig stor, så passede hendes natkjole mig næsten, da han fik trukket den ned over mig. Det var heldig jeg elskede at gå i stramtsiddende tøj, for trusserne strammede dejligt om min lille stive pik, så det var ret frækt at sidde der på gulvet i Frejas små trusser og natkjole. Han tog så fat i mig, og lænede sig ind over mig og kyssede mine små læber. Jeg lå nu under ham som han nærmest pressede mig ned i gulvtæppet med sin store krop.

Den ene af hans store hænder gik på opdagelse under Frejas natkjole, og fandt frem til mine små brystvorter. Han nulrede dem dejligt så de blev helt stive, mens vores tunger snoede sig om hinanden. Jeg stønnede højlydt som hans anden hånd fandt vej ned til mit lille glatte pikhoved, der tittede frem fra kanten af Frejas små søde stramme pigetrusser.

Han nulrede og gled på mit lille pikhoved på en vidunderlig skøn måde. Jeg kunne ikke holde min drengeorgasme tilbage, og lod så følelsen overtage, mens han bare lå og kyssede mig. Da han kunne se at jeg var færdig med at nyde de skønne små spasmer i min lille drengekrop, rejste han sig op og tog så sit tøj af. Jeg lå bare på gulvet og nød synet af hans dejlige krop der langsomt kom mere til syne.

Men jeg nåede dårligt at nyde synet af hans store stive pik igen, før han samlede mig op, og placerede mig i Frejas seng. Han havde lagt mig på maven, og jeg mærkede at han løftede op i natkjolen. Han tog så fat i kanten af de små stramme trusser, og trak den ned, så den pressede mine baller let op mod min ryg.

Han spredte så mine små spændstige baller, så min lille stramme drengefisses hul, kom til syne for hans sultne ansigt. Hans skønne våde tunge, viste ingen tøven da han pressede den ind i mit stramme varme indre. Jeg stønnede højt og bed lidt i Frajas hovedpude, for at dæmpe mig for naboerne.

Han slikkede mig dejligt længe mens jeg bare gned min lille krop mod Frejas lille seng, så jeg nærmest kneppede hendes bløde lagen, med mit lille glatte pikhoved. Og da jeg var slikket godt våd i mit varme indre, kravlede han længere op i sengen, og kyssede mig dybt og kærligt. Han pressede så sin store stive pik mod min våde drengefisse, og stak den så dybt ind i mig.

Hans store krop pressede mig tungt ned i sengen, mens han kneppede min lille stramme drengefisse i hurtige bevægelser. Jeg bed alt hvad jeg kunne ned i Frejas hovedpude mens jeg stønnede højt. Han ramte mit dejlige punkt igen og igen, og stønnede selv højlydt, og kaldte mig for et skønt lille pigebarn. Og til et stort støn fra min lille mund, skreg jeg alt mine lungers kraft ned i puden, min søster normalvis sov på.

Jeg mærkede hans skønne sprøjt op i min stramme drengefisse, som han stønnede højere end jeg før havde fået en til. Han holdt godt fast i min hofter som han tømte sine ladninger, og lagde sig ned over mig, stadig med hans store pik inde i mig. Vi lå lidt indtil han lod sin pik glide ud af mig, og derefter mente han at jeg nok hellere måtte tage et nyt bad.
Historien fortsætter under reklamen

Det var vidunderligt frækt at have haft sex i Frejas seng, og hvad hun ikke vidste, ville hun vel heller ikke have ondt af. Heldigvis fandt min mor Håndværkerens arbejde for veludført, og lovede at han ville stå øverst på listen, næste gang hun skulle bruge en handymand.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. kinge1507

    07/07/2022 kl 16:17

    kun nu være lækker med sådan en frisk dreng

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *