Sekretæren Tina 4 (Sexskandalen)

Bjørn skælver og nyder følelsen mens han onanerer pikken. Dorthe læner sig forover og kysser pikhovedet .. ..

Forfatter: Chris
Chrishistorier@gmail.com
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Tina er næsten lige mødt og sidder passivt ved sit skrivebord og stirrer på pcen uden at se den. Normalt er hun ellers rolig og ordentlig, men i dag er hun forfjamsket og helt ved siden af sig selv. Bjørn er for nogle dage siden vendt tilbage og fortalt om en ny leg. Hun nægtede og syntes han var begybdt at blive lige lovlig frisk, men så kom filmen på intra for en kort tid og hun er blevet nødt til at følge ham.

Hun rykker lidt på numsen og mærker de uvante små trusser under den korte nederdel. Trusserne er en ‘gave’ fra Bjørn og er den første del af legen. Det er en af årsagerne til hendes ukoncentration. Trusserne er små bundløse g-streng trusser. Udover trusserne og nederdelen, har hun sit sekretær-outfit på t-shirt, selvsiddere og høje hæle.

Hun trækker vejret dybt, går hen til Rektors dør og banker på. “Ja?”, siger han med et spørgende udtryk på hen. “Undskyld…”. “Holy… Hvad er det for et outfit, Tina?”. “Øh Det er bare … nederdel og t-shirt”. “Nå Øh Ja OK”, siger han med et skælmsk blik. “Du ville?”. “Ja. Der er en pakke, jeg ikke kan finde. Må jeg lede her? Den skal afleveres i dag”. “Selvfølgelig”.

Tina leder højt og lavt og i alle mulige og umulige steder, mens Rektor arbejder uanfægtet videre. Men Rektor bliver forstyrret af flere glimt af hendes krop og inderste beklædning. Bar hud da hun strækker sig op til øverste hylde. Endda også et flygtigt kig til et bryst. Hun kommer også i udfordrende stillinger på alle fire for at lede ind i de mørke glemte hylder. Her leder hun længe og blotter hun både baller og trusser.

Til sidst står hun opgivende og ser sig omkring. “Den er væk”. Rektor sidder på skrivebordskanten med et tomt blik og sageligt smil over munden. “Øh Nå Ja … Kan du slet ikke huske hvor du har lagt den. Kan den ikke være på i det gamle lagerrum eller … “. “Uh Åh nu ved jeg det. Åh jeg store klump… Den er der hjemme .. Argh. Er det ok hvis jeg smutter nu og ordner den?”, spørger hun. “Ja smut du bare. Vi skal nok klare den”. “Oh Tak”. Hun forsvinder ud af døren, før han får spurgt om noget af det der står skrevet i hans ansigt.

Hun cykler ud af skolen, videre mod stien og når til skoven, hvor stien svinger og der skulle stå et skur. Hun kan ikke se det ved første blik, men får øje på Bjørn i stedet. Han vinker smilende til hende. “Denne vej”, hvisker han. Hun følger ham. De skjuler cyklen og går ind i det lille skur.

Ved indgangen stopper Tina stopper måbende op. Skurets forfaldne vægge bliver lyst svagt op af huller i loftet. På gulvet ligget et tykt tæppe og her står en ung pige. “Det er Dorthe fra 7. Hun er min .. Øh .. kæreste”. “Har hun set videoen?”, spørger Tina strengt. Bjørn nikker. “Vi er jo kærester”. “Den er super fræk”, siger Dorthe og vrider overkroppen ved tanken. “Du kan virkelig noget”. “Hm Øh Det var jo under tvang”. “Nå Ja”, siger Dorthe og nikker, men hendes øjne gnistrer.

“Men … Hvad vil I to bastarder her i denne forbandet hytte … med mig?”. “Hov Hov Det er Bjørns idé. Jeg er bare med”, siger den unge pige uskyldigt. “Hmm”. Tina skuler til den unge pige. “Jeg…”, begynder Bjørn, men stopper befippet. De to kvinder vurderer hinanden intenst. Tina havde troet at det kun var Bjørn, der igen skulle kommandere med hende, så Dorthes tilstedeværelse kommer bag på hende. Men et eller andet ved pigens kropsprog siger hende at pigen ikke er ude på ydmygelser. Hendes blik er blødt og imødekommende. Dorthe har ikke vidst hvad hun gik ind til. Det er så anderledes at se kvinden i kælderen ‘in real’. Hun har kigget på filmen med porno-kulde. Men kvinden foran hende er slet ikke som hun havde forventet og det kommer bag på hende, at hun lige pludselig føler en varme i kroppen. Det slår hende, at hun kunne jo bare …

“Men når du nu spørger”, siger Dorthe fræk mine. “Så kunne det da være interessant … med en lille udfordring”. Bjørn ser spørgende fra den ene til den anden. “Hvilken?”. “Hvis jeg må se din, må du se min”. Tina giver et lille hik fra sig. Tilbuddet kommer bag på hende og hun bliver helt kuldret. Dorthe har gjort hende varm og fra et sekund til det næste, har hun kun interesse for den unge pige.

“Mmm”, siger Tina og vrikker med kroppen, griber fat om den korte kjole og trækker op. Nu er det Dorthes tur til at gibbe og måbe. “Ej, Bjørn. Har du virkelig ladet hende gå i de små trusser på skolen”. “Ja Da”, siger han selvtilfreds. “Håber du har sørget for, at vise dem frem som aftalt”. Tina nikker kort. Dorthes blik rammer venubjerget. “Mmm Så dejlig glat”. “Ja Det var også en af instrukserne”, siger han og går hen til Tina. “Du skulle sørge for at være helt nybarberet”. Han glider et par fingre op ad hendes inderlår og op til hendes fisse og kærtegner granskende hendes skamlæber. Tinas blik er fæstnet til Dorthe, men hun blinker lidt med øjnene over det lidt hårdhændet tjek. Da en finger glide ind mellem skamlæberne udstøder hun et lille støn og kan mærke, hvordan safterne begynder at til at løbe. Med hånden fast om Tinas nakke, kysser han hende med tungen dybt i hendes mund. Samtidig trænger han en finger dybt op i hendes fisse. Hun sitrer og stønner tungere.

Han slipper hende og siger tilfreds. “Oh Hun er også glat”. “Hrmfgh”, brummer Tina mindre tilfreds. Den skid har stadig for meget at skulle have sagt, tænker hun. Det må jeg lave om på. Dorthe fanger hendes opmærkesomhed, da hun trækker lidt i sin knælange kjole. Da hun kommer til lige før ‘stedet’, pauser hun og smiler. Der er stille i skuret, kun lyder ud fra høres .. fugle .. hundluftere .. skolebørn… Men døren er forsvarelig låst … håber Tina.

Mens Dorthe leger med kanten af sin kjole, går Tina over og stiller sig tæt på ad hende. Med et beslutsomt tag trækker kjolen over hovedet på pigen. Tina træder gispende et skridt tilbage. Med undtagelse af et par gummisko, er pigen nøgen. Fine faste a-skål bryster og strittende brystvorter. “Jeg synes … “, begynder Bjørn, men stoppes af Tinas fingre på munden.

De to tøser går på knæ foran hinanden. Lukker øjnene, læberne mødes og de kysser hinanden energisk. Snart hører Bjørn også en svag stønnen fra dem begge. Tina buer overkroppen og skåler et af Dorthes bryster. Med læberne suger hun brystvorten helt ind i munden. Dorthe stønner og kærtegner hendes hår, skulder og ryg. Tina indprinter sig Dorthes sider med hænderne, så hofter og yderlår. Med et let pres spreder hun piges ben og finder hurtigt vej til den fissen. Hun mærker skamlæbernes blødhed, den lige revne og det runde venusbjerg. Dorthe skælver ved dem svage berøring af ‘knoppen’ og kommer med et overrasket højt støn. Så trænger Tina en finger op i pigens fisse og fingerknepper hende i rolige stød.

Dorthe stønner og lader sine negle tænge ind i Tinas ryg, så glider hun dem opad, efterladende røde striber. Tina vrider sig og stønner under smerten. Dorthe finder de små bryster og kærtegner de allerede stive brystvorter. Hun skubber svagt på Tinas skuldre, så hun retter sig op. Nu er det Dorthes tur til at kærtegne bryster. Hun suger og slikker overalt på Tinas bryster. Sekretæren stønner af vellyst.

Bjørn har erkendt at han har været sat ud på et sidespor, men da de to kvinder nu er helt væk i hinanden, kan intet hindre ham ikke i at deltage. Han tager sit tøj af og sætter sig også på knæ, helt tæt op ad Tinas ryg med sin halvstive pik mellem hendes baller. “Åh Ja”, siger Tina sageligt og læner sig bagover. Bjørn tager fat om hendes nakke og de kysser igen. Denne gang er Tina mere deltagende og stikker hele tungen ind i hans mund. De leger en intenst tungeleg. Dorthe fortsætter sin leg med brysterne og lader en hånd glide ned mellem benene og leger med Tinas fisse. Det gibber i kvinden og hun roder stønnende rundt i tøsens hår. Bjørn drister sig og glider en hånd ned mellem ballerne. “Hårmgh. Du er ikke så lidt fræk hva. Skal du ikke spørge om lov”. “Hmm Jeg kender dig jo”. Han finder den lille stjerne. Tanken om den stramme åbning for med det samme hans pik til at stå stor og stiv. Tina mærker den op ad sin ryg. “Mmm Se hvilken virkning man kan have på de unge drenge”, siger hun og smiler udfordrende.

Tina lukker øjnen og sukker og glemmer alt om at gengælde kærtegnene. Hun strækker armene mod Bjørn og nyder følelsen af fingeren i røven, en finger i fissen, kærtegn på både front og ryg, kys på brysterne og på munden. Hun slapper af og tager en hånd ned og spreder ballerevnen. Bjørn trænger op med to fingre. Han presser op, dybt op i hende. Hun stønner anstrengt. “Oh Ja. Knep mit røvhul. Frække dreng … Hng… Oh”. Hun sitrer, da han spreder sine fingre og åbner stjernen. “Der er også plads til dig”, siger Bjørn og smiler. “Tror du?”. “Mmm Hun har jo tidligere fået åbnet sit røvhul med en kæmpe stor pik langt op … “. “Oh Ja”, siger Tina drømmende. “Uuuh Årgh”. Dorthe trænger en finger op mellem Bjørns. “Åh Jeg kan mærke mine fingre i fissen”. “Åh Ja Elsker det… jeres … åh .. Mng…. snak”. Tina er helt væk.

Dorthe lister to fingre op og frydes ved Tinas højlydte nydelseslyde. “Kan du godt lide at få den i røven”. “Oh Ja”, hvisler Tina. “Mmm .. Højere”, siger Bjørn. “Oh Åh Elsker jeres fingre i røven på mig .. Knep mig så i små bastarder”. De to unge smiler og trænger deres fingre langsomt op i den trange kanal. Tina stivner og stønner nervøst. Fingrene trænger længere op. “Uh…”. De unge stopper og trækker deres fingre tilbage og sammen guider de kvinden ned på ryggen på tæppen. Bjørn griber chancen og skræver over hendes ansigt. Tina slikker ivrigt nosserne og mellemkødet. Bjørn skælver og nyder følelsen mens han onanerer pikken. Dorthe læner sig forover og kysser pikhovedet. Han kærtegner hendes skulder og ryg. Mens hun slikker pikhovedet, kilder hun Tinas hofter, lår og front.

Tinas fisse gør Dorthes fingre glinsende våde og hendes højlydte støn gør at Dorthes drages hen imod det bløde underliv. Hun lægger sig mellem sekretærens ben og indsnuser sig Tinas dufte i noget tid, for så at begrave sin tunge dybt i fissen. Mens Dorthes er optaget af Tina vrikker hun fristende med sine to ballerundinger. Bjørn drages og han kravler ned bag hende. Hun stivner og ser utilfreds på ham. De er kun kærester på papiret og desuden …

“Nej, Bjørn! Jeg er jomfru”. Han kigger undersøgende ned på hendes skød. “Øh. Hvorhenne?”. “Ja. Begge. Tosse”. “Lad mig hjælp dig”, siger Tina smilende. “Det går bedre, når man er rigtig varmet op”. Dorthe smiler lettet. “OK. Det lyder lækkert”.

Tina kravler op på siden af en betuttet Bjørn. Hun smiler til ham. Tidligere har hun haft det lidt anstrengt med ham, men efter han har introduceret Dorthe er hun er begyndt at synes bedre om ham. “Mmm”, nynner hun og kysser ham ned ad brystkassen, ned til han lille begyndende pikslips ved pikkens rod. Hun glider tungen ud langs skaftet og kysser pikhovedet.

Så kigger hun hen på Dorthes køn. Ser hendes fristende baller, den lille jomfrustjernen, mellemkødet og de glatte fine unge skamlæber. Hun guider Bjørn op ved siden af sig og mens hun slikker Dorthe fra stjerne til venusbjerg, onanerer hun ham. De to unges stønnen gør hende vild og varm i hele kroppen. “Oh!”, puster Dorthe. “Oh. Jeg tror … Åh Jeg er så klar til den pik”. “Mmm Du skal virkelig være klar”, siger Tina og slikker videre med tungen dybt op i først fissen, så røvhullet.

Dorthe gennemrystes i ekstase. Pludselig stopper Tina og hun mærker at tungen bliver erstattet af hans pik. “Ohhh Ja… Knep mig”. Bjørn støder voldsomt op i pigens fisse. Dorthe næsten spjætter ved den pludselige smerte. Bjørn trækker sig forskrækket tilbage, der kommet lidt blod, men det får de hurtigt væk ved hjælp af nogle blade. Så trænger han op igen og knepper sin ‘kæreste’ voldsomt. Mens han knepper hende, kysser og kærtegner Tina hende.

De to tøser fanger hinandens læber og tungekysser intensivt. Tinas hånd finder pigen klitoris. Al den opmærksomhed får det hurtigt energien til at kappe over for Dorthe og hun kommer i en voldsom våd orgasme. Mens hun ryster høres anstrengte lyde fra Bjørn. “Åh Argh …”. “Hmm Dorthe. Hurtigt vend dig om. Jeg vil smage dig”. Dorthe gør som hendes læremester siger og vender sig gladeligt om på ryggen med hovedet mod Bjørn. Tina lægger sig ovenpå i en 69er med hende. Bevidst med røven mod den unge drengs bristefærdige pik.

De to tøser fortsætter ivrigt deres kærtegn af hinanden og stønner i kor. Bjørn onanerer fascineret til deres show, men kan så ikke holde sig tilbage mere. Den frække ophidsende sekretær, hun har vist sig sådan overfor Rektor, han har garanteret fået ideer til i morgen. Han vådter pikken og trænger meget målrettet op i hendes røvhul. “Åhhhh! Ik .. Åhh A…A..”. Men pikken gennemtrænger ringen med et svup og det gibber i kvinden. “Åh Ja .. Så lækkert”. “Din djævel Haaaa… Åh”.

Pikken trænger længere op og trænger tilsidst ind til roden, med et befriende støn fra Bjørn. “Åh Så lækkert at være inde i dig…. så stram”. Han kneppe hende langsom med tilbageholdt åndedræt. Så øger han stille tempoet. “Åh Ja Du skal kneppes i røven”. “Oh Ja Bjørn… Knep mig i mit beskidte røvhul”. Han støder voldsomt op i hende og røvknepper hende. I ekstasetåger betragter hun pigens glatte skød. Selv med de voldsomme stød i hendes numse, kan hun lægge tungen til klitorissen. De to tøser stønner højt og anstrengt og kommer tilsidst iben fælles orgasme. Bjørn snerrer og sprøjter samtidig sin sæd op i skolesekretærens røvhul.
Historien fortsætter under reklamen

De tre ligger stille og puster ud. Tina ligger smilende i midten. “Hårgh I to. Det var da det mest vidunderlige sex jeg har haft i længere tid”. “Så er du måske frisk på en tur til?”, spørger Dorthe. “Mmm Også i den grad”, siger Tina smilende intenst og indforstået til den unge pige. “Hårgh”, er det eneste der kommer fra Bjørn.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Damernes Ven

    29/05/2021 kl 18:03

    DEJLIGT – NYT afsnit..!!

    eet af yndlings-’emnerne’

    Damernes Ven, “Spørge-Jørgen” og brevven69@yahoo.dk

    0
  2. Tina

    29/05/2021 kl 15:42

    Lækkert at læse om mig selv igen 🙂
    Må tage den hele i aften

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *