Den hemmelige politiker C

Som ganske ung havde jeg stået i flokken og sukket tungt, når Hans Engell gik fra et KU-møde med Kylle, Pylle og Rylle ..

Forfatter: Den hemmelige politiker
Læs også “Den hemmelige Politiker”  AB

Jeg satte forsigtigt tungen på revnen på spidsen af pikhovedet. Jeg lod meget forsigtigt tungen køre op og ned et par gange. Samtidig med at jeg trak tungen ind i munden lod jeg læberne lukke sig omkring kransen på pikhovedet. Jeg holdt pikken fast med læberne, mens jeg forsigtigt legede med revnen med tungen.

Jeg slap pikken og satte tungen mod det punkt, hvor pungen og pikken mødes. Det var fantastisk at slikke en helt glatbarberet pik. Jeg lod tungen følge pikken hele vejen op ad skaftet. Jeg fulgte kransen på pikhovedet hele vejen rundt, før jeg lod hele pikken glide ind i min mund. Jeg stødte et par gange frem og tilbage med hovedet, så mit svælg og min hals klemte sammen om pikken.

Jeg tog blidt den ene kugle i munden og klemte forsigtigt læberne sammen på den anden side af kuglen. Jeg slap kuglen og lod min tunge glide hele vejen op ad skaftet, mens jeg søgte øjenkontakt med ham. Hans øjne viste, at han nød min behandling. Jeg lod pikken glide langsomt ind i min mund, mens jeg sugede alt hvad jeg kunne. Hans øjne viste, at det var godt.

Jeg havde da slikket pik før, for fyrene virkede til at kunne lide det. Men det var først da jeg så Roden med en pik i munden, jeg virkelig lærte det. Hun kunne i den grad vise en mand, at hun forgudede hans pik og at hun virkelig elskede at slikke på en pik. Når hendes blå øjne strålede op mod fyren, så var han fortabt.

Jeg nåede slet ikke op på siden af hende, men jeg havde lært at elske at slikke pik. Jeg kunne mærke, at det blev værdsat. Når jeg tog en pik i munden, så mærkede jeg kun ren nydelse fra ejermanden. Jeg havde fundet ud af, at jeg bare skal tilbede pikken, så følger ejermanden altid efter.

Jeg tog pikhovedet ind i munden og lod tungen cirkle omkring kanten. Samtidig holdt jeg kuglerne i den ene hånd. Jeg lod den ene pegefinger arbejde på hans mellemkød. Det var noget jeg havde lært af den åbne folkesocialist.

Som ganske ung havde jeg stået i flokken og sukket tungt, når Hans Engell gik fra et KU-møde med Kylle, Pylle og Rylle som små ællinger efter sig. Jeg havde håbet, at det var mig en dag.

Men da jeg blev valgt ind i Tinget, var vi en afkræftet gruppe. Heldigvis holdt vi møder på kryds og tværs. Den åbne folkesocialist havde taget mig i sine arme en dag. Hun havde lært mig at slikke fisse. Hun havde presset mig hoved ned mod sit skød og højlydt kommanderet mig til at følge hendes instrukser.

Da hun bad om at få to fingre op i fissen, for at finde hendes g-punkt, så havde hun fortalt, at det også virkede på fyre. De havde også et g-punkt.

Jeg fugtede to fingre i min mund, før jeg forsigtigt pressede en finger op i hans anus. Jeg arbejdede lidt med fingeren, mens jeg lod pikken glide helt ned i min hals. Jeg pressede den anden finger op sammen med den første og fandt hurtigt hans prostata.

Jeg startede med at massere det blidt, mens jeg lod min mund køre frem og tilbage over skaftet på hans pik. Jeg forsøgte at få øjenkontakt med ham, men han stod med lukkede øjne og nød min behandling af hans pik.

Med den anden hånd greb jeg fat i hans kugler og nussede dem stille, mens jeg masserede hårdere og hårdere på hans prostata. En del af teknikken ved et godt blowjob er også at have gang i mindste tre punkter på en gang.

Jeg mærkede hans pik begynde at svulme op. Jeg pressede hovedet helt ind over pikken, så den gled ind til roden. Jeg brugte mine hænder flittigt, mens jeg mærkede hvordan min hals begyndte at trække sig sammen om hans store pik.

Pikken sprøjtede lange strenge af sperm direkte ned i min hals. Jeg pressede hovedet så langt ind mod hans maveskind, at min hage skubbede hans pung bagud. Jeg greb fat om hans hofter og holdt ham fast, mens han sprøjtede færdig.

Jeg slikkede pikken helt ren og håbede lidt, at jeg var færdig nu. Men han var i godt humør, så han trak mig op at stå. Han vendte mig og pressede mig ind over bordet. Jeg frygtede det næste, men alt for hans skyld.

Han trak mine bukser og min trusse ned midt på mine lår. Heldigvis var pikken stadig godt våd af mit spyt, så da han trængte ind i min røv, så gjorde det ikke så ondt. Jeg forsøgte at lære at nyde det, men ydmygelsen jeg følte ved at blive taget på denne måde var for stor. Jeg følte det lidt som om, jeg bare var et hul.

Han tog mig hårdt. Det var et godt tegn. Det betød, at det ville gå stærkt. Mit ansigt blev presset ned mod bordet, da han greb fat i min nakke. Han holdt stramt om min nakke, mens han stødte hårdere og hårdere ind i mig.

Endelig kom han med et brøl. Han rettede på sit tøj og lod mig stå der ved bordet brugt og uforløst. Jeg skyndte mig at få mit tøj på plads, før der var andre der kom og overtog mig.

Da jeg kom ind i festlokalet igen søgte jeg hans øjne. Jeg kunne se, at jeg havde fri for i aften. Det vil sige rigtig fri har man jo aldrig. Jeg skulle jo spille min rolle og sørge for, at næste generation også fik Gud, Konge og Fædreland banket ind.

Jeg gik hen og talte med de andre i folketingsgruppen. Der gik ikke mange sekunder, før der stod en smuk ung lyshåret KU-tøs og trippede foran mig. Hun spurgte om jeg ville danse. Selvfølgelig ville jeg danse med en tøs, der var 20 cm lavere end mig og med fri udsigt ned til brysterne. Man er vel officer og gentleman.

Efter to danse, hvor jeg fik mærket både balder og bryster, sagde jeg tak for dansen. Hun styrtede straks hen til sin veninde og de to stod og stak hovederne sammen. Jeg snuppede en enkelt øl i baren, før jeg gik hen til dem. Jeg spurgte, om de skulle med hjem begge to.

De kiggede lidt på hinanden og stak hviskende hovederne sammen et kort øjeblik. Den lyshårede svarede, at det ville de gerne.

Vi var knap kommet ind i taxaen, før jeg sad og snavede med den lyshårede. Jeg havde den ene hånd på den mørkhåredes ene bryst. Hun flyttede hånden, så den kom inden for hendes kjole.

Før vi nåede min lejlighed havde jeg en hånd oppe under kjolen på hver af pigerne. De var så våde, at de var lige til at kneppe, når vi kom ind.

Da vi kom ind i min lejlighed bad jeg dem begge smide tøjet. De tog i første omgang kun overtøjet af, så jeg måtte lige markere og forklare dem, at når jeg gav en kommando, så forventede jeg at blive adlydt. Tøserne kom hurtigt af tøjet.

to unge piger spreder balder ballerJeg trak dem ind i stuen og fik dem til at sætte sig på knæ i sofaen. Jeg trak hurtigt af mit tøj. Lagde det pænt sammen og gik så hen til pigerne. Jeg bankede pikken hårdt op i fissen på den lyshårede. Hun var så våd, at det var svært at mærke modstand, selv om hun var ung og stram.

Jeg trak pikken ud og satte den mod hendes røv. Hun forsøgte at protestere. Jeg forklarede hende, at jeg gjorde dem en tjeneste nu, ved at gøre dem klar til de næste mange fester i KU og med partiforeningen. De skulle som gode konservative kvinder være klar til at stå til rådighed med alle deres huller og alle deres evner.

Jeg pressede stille og roligt min pik helt i bund i hendes røv. Hun gav sig lidt, men selv om det helt åbenlyst gjorde vanvittigt ondt på hende, så viste hun sig som en god konservativ kvinde og adlød manden og magten.

Jeg trak mig pik ud og satte den mod den mørkhåredes røv. Hun brokkede sig lidt, så jeg bankede den et par gange ud og ind af hendes fisse. Hun var også godt våd. Da jeg for anden gang satte pikken mod hendes røv, havde hun affundet sig med sin skæbne. Jeg fortalte hende, at hun skulle presse imod, så det ikke gjorde så ondt. Hun forsøgte og jeg bankede pikken i bund i hendes røv.

Efter et par stød trak jeg pikken ud igen. Jeg sagde til pigerne, at de nu kunne vælge mellem at gøre mig færdig med munden eller at lade mig kneppe dem på skift i røven. Begge piger vendte sig øjeblikkeligt og begyndte at slikke på min pik. Jeg nød deres ubehjælpsomme blowjob og begyndte at oplære dem.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg kiggede på deres små uskyldige øjne og tænkte, at inden aftenen var ovre, så var de enten hærdet eller også ville lyset være slukket i deres øjne for altid.

Læs også “Den hemmelige Politiker” F

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

37 kommentarer

  1. Jakob

    21/04/2016 kl 9:27

    Sofie…. Du ved hvad jeg foretrækker.

    Hit med svaret. Er pisse nysgerrig.

    3+
  2. Den hemmelige politiker

    18/04/2016 kl 16:33

    I afsnit B afsløres, at han hedder Rasmus – så måske ikke et helt dumt gæt.

    Sofie har allerede for en uge siden gættet hvem jeg er med 99,99% sikkerhed, så jeg glæder mig til at hun får den sidste tiendedel af en promille på plads.

    Og så er der jo den åbne folkesocialist 🙂

    4+
    • Sofie

      21/04/2016 kl 7:52 - som svar på Den hemmelige politiker

      Er 101% procent sikker nu 😀
      skal jeg bare skrive det her, eller skal jeg vente?

      3+
      • Den hemmelige politiker

        21/04/2016 kl 15:52 - som svar på Sofie

        Klar, læg an, fyr…..
        Med den stigning i sikkerheden skal du bare fyre gættet af 🙂
        Jeg glæder mig til at se om du har ret.

        1+
      • Sofie

        22/04/2016 kl 15:09 - som svar på Sofie

        hihi 😛 .. nåmen her får i så mit svar som jeg véd er det helt rigtige:

        Den hemmelige forfatter er:

        *tadaaaa*

        Slem fyr og/eller Salsaluderen

        Hvad har jeg vundet? 😀

        5+
        • Anonym

          22/04/2016 kl 15:24 - som svar på Sofie

          Intet, for det er Kommunisten…? 😉

          3+
          • Sofie

            22/04/2016 kl 15:35 - som svar på

            nahaj! 😀 for jeg har allerede fået medhold i at det er en som begynder med S … 😉

            4+
            • Anonym

              22/04/2016 kl 15:39 - som svar på Sofie

              Kan man nu også stole på en kommunist? 😀

              4+
        • MarLou

          22/04/2016 kl 18:32 - som svar på Sofie

          Vil den ægte hemmelige politikker træde frem

          2+
          • Den hemmelige politiker

            23/04/2016 kl 0:49 - som svar på MarLou

            Hvis nu det uheldige, at jeg rent faktisk blev taget med fingrene nede i Sofies trusser eller på tastaturet, skulle ske, så ville jeg med glæde træde frem.
            Men Sofie tager fejl på to punkter:
            1) Hun gætter på to forskellige forfattere, derfor afslører hun, at hun ikke har set mine fingre 😉
            2) Jeg bekræftede faktisk ikke, at mit navn starter med S. Jeg skrev bare, at det ikke var et dumt svar. Sofie skrev nemlig, at hun gættede 🙂
            Så: Keep up the good work 😛

            3+
            • Jakob

              23/04/2016 kl 13:40 - som svar på Den hemmelige politiker

              Du er nødt til at afsløre det snart.

              Jeg har væddet med kæresten om hvem af os der har ret. Får den lækkerste præmie hvis jeg har ret.

              Hvis en af os herinde gætter rigtig, indrømmer du så??

              1+
              • Den hemmelige politiker

                23/04/2016 kl 16:40 - som svar på Jakob

                Der er jo mange afsnit tilbage, så der er tid til at gætte løs. Hvis nogen afslører mig som mere end et rent gæt, så går jeg selvfølgelig til bekendelse.
                Læs H.C. Andersens eventyr “Hvad Fatter gør” for Marlou og lad hende aflevere præmien 🙂
                Rasmus Prehn er jo heller ikke blevet afsløret rigtig, selv om mange gættede meget kvalificeret på ham som den hemmelige socialdemokrat.

                2+
                • Jakob

                  23/04/2016 kl 17:06 - som svar på Den hemmelige politiker

                  God ide med “hvad Fatter gør” ? Den skal bruges når jeg kommer hjem fra det store udland.

                  Den her præmie er en som jeg VIRKELIG skal gøre mig fortjent til. Så den kræver jeg har ret.

                  Mit gæt er Jann.

                  Selv om sproget ikke er så blomsterende som det plejer så er der noget i skrivestilen og ordernes rytme der får mig til at tro det.

                  1+
                  • Den hemmelige politiker

                    23/04/2016 kl 18:35 - som svar på Jakob

                    Jeg er bange for, at du kommer til at ligge på knæ foran Marlou i timevis med hovedet under hendes nederdel for at fedte så.
                    Du må håbe, at hun også gætter forkert 🙂
                    Men forklar hende, at det er til jeres fælles bedste, så du fortjener virkelig præmien.

                    1+
                    • MarLou

                      23/04/2016 kl 18:45 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Kære DHP.
                      Den bemærkning kan jeg tolke på to måder.

                      1. At Jakob er så meget under tøflen at jeg skal tilfredsstilles før der er bare en lille chance for han får noget.

                      2. At du håber han får sin “præmie” hvis han fedter længe nok.

                      Jeg vælger at tro det sidste.????

                      Mit eget gæt er som jeg allerede har sagt er SugarDaddy. Men det blev benægtet.

                      Er dog sikker på det er en mand, som er fast medlem her på legepladsen.

                      1+
                    • Den hemmelige politiker

                      23/04/2016 kl 20:39 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Kære MarLou
                      Jeg kunne da ikke drømme om at antyde, at Jakob er under tøflen. Hvis du forsøger noget sådant, så må Jakob øjeblikkelig kontakte Kaptajnen og få dig med på et togt på Bounty. En tur Limfjorden rundt burde give dig så meget respekt og anstændighed, at du indser, at Jakob skal have sin præmie uden at gætte rigtigt.
                      Men ellers har du jo fuldstændigt ret. Han bliver nødt til at fedte, for jeg er hverken Jann eller SugarDaddy.
                      Men ja, jeg er en mand og ja, jeg er fast her på legepladsen.

                      1+
                    • MarLou

                      23/04/2016 kl 20:46 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Er det mine valgmuligheder??

                      Præmien eller Kaptainen??

                      Begge dele er grænseoverskridende, men vælger nok præmien. Er ret sikker på min røv ikke er pæn med piskestriber ????

                      Nå kan jo håbe han har glemt alt om det når han kommer hjem.

                      1+
                    • Den hemmelige politiker

                      23/04/2016 kl 20:50 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Alle mænd elsker bacon – og bacon minder meget om stribet flæsk.
                      Hvis jeg var dig, så ville jeg finde dit bredeste silkebånd frem. Når du står pænt pyntet med en sløjfe og tilbyder præmien, så glemmer Jakob måske, at du antydede, at han var under tøflen 😉
                      Husk nu, at Kaptajnen også er meget menneskelig. Han viser faktisk stor kærlighed til de piger, der smager hans pisk 🙂

                      2+
                    • MarLou

                      23/04/2016 kl 20:57 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Hmm kender jo en anden der elsker bacon, især baconsandwich….

                      Er du ham??

                      Og lige meget hvad, så skal den kære Jakob gøre sig fortjent til præmien.

                      0
                    • Den hemmelige politiker

                      23/04/2016 kl 21:10 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Elsker alle mænd ikke baconsandwich?
                      Jeg er ret sikker på at vi ikke kender hinanden irl. I hvert fald ikke hvis Jakob rent faktisk er slagtermester 🙂

                      2+
                    • MarLou

                      23/04/2016 kl 21:46 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Det er han skam, det er der vel ingen grund til at lyve om ?

                      Ville bare tjekke.

                      Men glæder mig både til næste afsnit og til at finde ud af hvem du er

                      Lige før TS må komme med en præmie til den der først kommer med det rigtige gæt

                      1+
                    • NoShitSherlock

                      24/04/2016 kl 15:59 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Der kastes røgslør hid og did; Kpt. Bligh antydes, i næste hug; kvinde og vegetar? ?
                      Har kun den her tilbage; Will the real slem shady, please stand up, please stand up… ?

                      2+
                    • Sofie

                      25/04/2016 kl 12:02 - som svar på Den hemmelige politiker

                      meeega god ide med en præmie fra TS 🙂

                      Det må gerne være noget med chokolade og lakrids. på forhånd tak 😛

                      3+
                    • NoShitSherlock

                      25/04/2016 kl 15:44 - som svar på Den hemmelige politiker

                      En mother af en lakridspibe ? og en Magnum i hvid chokolade ?

                      1+
                • NoShitSherlock

                  23/04/2016 kl 17:28 - som svar på Den hemmelige politiker

                  Haha, hvad er alternativet til et ‘rent gæt’? Sherlock Holmes? Mit, rigtige, baserer sig på ‘nytårsaften i køln’ (?) og især et enkelt ord, du selv må gætte ?

                  2+
                  • Den hemmelige politiker

                    23/04/2016 kl 18:33 - som svar på NoShitSherlock

                    Alternativet til et rent gæt er et kvalificeret gæt, hvor der er forskellige argumenter for gættet.
                    Dermed bliver dit svar et mere kvalificeret svar end et rent gæt.
                    Faktisk må det jo være Sofie, der er Sherlock Holmes og jeg er bare den onde Moriarty.
                    Hvis jeg var kommunist, så ville det jo være svært at skrive om Folketinget, da de ikke er præsenteret 😛 Men måske kender Kommunisten også enhedstvillingerne 🙂

                    2+
                    • Sofie

                      23/04/2016 kl 19:25 - som svar på Den hemmelige politiker

                      AHA! 😀 det tager jeg som en indirekte indrømmelse: (Sofie=klog og på sporet) og (Moriarty=Slem fyr) 😉

                      3+
                    • Den hemmelige politiker

                      23/04/2016 kl 20:44 - som svar på Den hemmelige politiker

                      Ha-ha-ha Sofie. Du er kvik og sød (og sikkert også smuk som Irene Adler). En dag vil du sige Elementært, Kære doktor Watson og komme med de tre logiske argumenter, der viser at du har ret.
                      Indirekte må jeg jo indrømme, at du altid har ret i noget af det du skriver, for Moriarty er da en slemmer fyr 🙂

                      3+
                  • Sofie

                    23/04/2016 kl 19:31 - som svar på NoShitSherlock

                    Hej NoShitSherlock .. hvad er det for et ord? 🙂

                    0
                    • NoShitSherlock

                      23/04/2016 kl 19:58 - som svar på Sofie

                      Haha, frem med luppen ? ‘Streng’ (af sperm) går igen i et par afsnit af familie-tingen, og er rimeligt unikt, men kan selvfølgeligt være samlet op.
                      Også den hyppige brug af ‘jeg’ som indledning på de korte sætninger (minder om ‘min brors kæreste’) – igen, kan bare være tillagt. Eneste markante spor, aka kvalifikation, er den næsten pedantiske omhu med tegnsætningen (og ditto kommentatorstil ?)

                      2+
                    • Sofie

                      23/04/2016 kl 20:14 - som svar på Sofie

                      hehe 🙂 tak det må jeg lige studere nærmere med min aller største lup 😉

                      4+
                    • NoShitSherlock

                      23/04/2016 kl 20:30 - som svar på Sofie

                      Også kaldet ‘lørdagsunderholdning’ ?

                      3+
                    • Den hemmelige politiker

                      23/04/2016 kl 20:46 - som svar på Sofie

                      Det giver fantastiske billeder på nethinden, at Sofie sidder med sin allerstørste lup og undersøger strenge af sperm…..
                      Det er da en lørdagsunderholdning, hvor en hver frisk ungersvend kunne få lyst til at give sit besyv.

                      5+
            • Sofie

              23/04/2016 kl 13:44 - som svar på Den hemmelige politiker

              oki så er jeg bare tilbage på 99,99% 😛

              3+
              • Den hemmelige politiker

                23/04/2016 kl 16:42 - som svar på Sofie

                1/10 promille er jo ikke meget usikkerhed. Du mangler bare at fortælle præcis hvem jeg er og hvorfor. Hvis du har ret, så bøjer jeg mig i støvet for dine evner i tekstanalyse – men overvej, at jeg læser en del, for at prøve at ramme en bestemt skrivestil 🙂

                2+
  3. Anonym

    18/04/2016 kl 12:50

    Jarlov? ?
    Bevare sløret eller vil du outes? ?

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *