Første kys/Ikke lige det første kys

Om ALLE lyshårede danske kvinder er ludere? Tror du, det er derfor pedellen har smidt en madras herind i klassen?

Forfatter: Helle

Vi sad ved siden af hinanden og kiggede på min mobil, hun skulle hælpe mig med betalingen for klipningen.
-Der! Hun pegede med en slank finger, denne gang ikke med en falsk negl, men med en pænt klippet og ægte.
-Og så går du videre.

Jeg havde godt nok svært ved at koncentrere mig, når hendes varme skulder trykkede ind mod mig.

Hun var slank, men føltes stærk.
Den svage berøring af hendes tynde, men alligevel faste lår gjorde det heller ikke nemmere for mig. Hendes hår kildede min næse, så tæt sad hun op ad mig.

Hvor jeg fik modet fra, var mig uklart, men jeg lod mit hoved falde meget forsigtigt ind mod hendes. Et tegn på ømhed. Åh gud. Nu om ikke før, blev det i dette øjeblik klart for mig:
Jeg var forelsket i min frisør!

Jeg var forberedt på, at hun ville trække sig lidt tilbage, men der skete intet.

Hun havde været min mobilfrisør i nu årevis efterhånden, så vi kendte efterhånden lidt til hinanden, jeg havde f.eks. gjort det klart, at der ikke var nogen bolleveninde i mit liv, mit ledsagende suk fortalte vist alt.

Hun havde fraværende mumlet noget om, at hun nok skulle se sig omkring efter en til mig, hun kendte et par stykker.
Ærligt talt, jeg var så trængende, at jeg ville have hoppet på hvem som helst.

Hun boede alene vist med to døtre.

Tværtimod havde jeg flere gange fortalt hende, at min bedste ven var en kvinde, men at der bestemt ikke var noget af den slags mellem os.

Så hun MÅTTE være klar over, jeg var nem at plukke. Eller afsætte.

Hun studerede stadig min telefon roligt åndende, indtil jeg fik nok og tog mod til mig. Jeg tog den forsigtigt tog den ud af hendes hånd og lagde den på sofabordet.

Jeg KUNNNE også have lagt hendes hånd på min pik, den var nu mere end halvvejs stiv. Men jeg turde ikke risikere at ødelægge, hvad vi lige nu havde.

Hun kiggede lidt spørgende på mig, hendes rolige åndedrag ændrede sig heller ikke.

Så sprang jeg ud fra 10m vippen og kyssede hendes læber.
Hun nærmest frøs, men bakkede ikke væk.

Mit kys var fjerlet, nærmest kun en svag berøring. Et kys, jeg før havde brugt med held til hende den dengang 21-årige pige, der betød alt for mig.

Det fik den pige til at falde i svime, men det var årtier siden.

Jeg nåede lige at opfange overraskelsen i hendes øjne, og lagde faktisk først nu mærke til, de var grå.

Hendes hår lå i en kort, pjusket hestehale, også kommunefarvet, ned bag hendes nakke.

Hun var omkring de 20 år yngre end mig, dvs. hun var omkring de 40.

-Hvad gør du? mumlede hun mod mine læber.

Jeg kunne ikke længere skjule min længsel efter hende og måtte lade mine hænder glide ned ad hendes hofter og føle varmen i hendes krop:
-Ved jeg ærligt talt ikke. Der er bare noget ved dig, som gør det vanskeligt for mig at styre mig, sagde jeg undrende.
Jeg vidste godt hvad. Vi havde tidlige bevæget os ind på et vovet område. Jeg havde fortalt hende om den gang, jeg som 18-årig med nogle venner lod mig lokke ind i et bordel i Hamburg. Hvordan pigerne stod i en stor kælder kun i trusse og t-shirt. De læede sig op ad hver sin cementsøjle og forhandlede med kunderne.

Når de blev enige og jeg var en af dem, så tog de en elevator op til pigens lille værelse.

Og vi kneppede.
Frisøren kendte det godt. Hun sagde, hun havde set en udsendelse i TV.

Min hjerne blev rykket i stykker: Kendte hun er, der havde…? Havde hun selv haft lyst?
HAVDE hun selv?

Det var kun noget særligt for mig, fordi det var min første gang.

Og fordi hun pludselig standsede og sagde:
-Moment, mal!
Så trak hun mig ud, jeg husker også, jeg med min lilledreng stemme protesterede:
-Aber ich bin nicht färtig!

Hun beroligede mig, trak et defekt kondom af og satte et nyt på. Sikrede sig med sin mund, det sad ordentligt.
-So, ja so. Dänen machen mir so geil!
Hun fortsatte sin liderlige hvisken i mit øre:
-Jeg har kneppet mig gennem hele Danmark, er jeg ikke god til at tale dansk! Nyhavn, Odense, Padborg, Aalborg…Alle steder har jeg kneppet.

Jeg fik min udløsning i hende på hendes smalle seng.
Hun gav mig et øjeblik, klappede mig så på min bag:
-Jeg kan lige nå et hurtigt bad, vil du med?

-Du sidder vel ikke og bliver lidt småforelsket i mig, Bob? Bobby Boy.

Det drillende i hendes tonefald blev ledsaget af et venskabeligt puf af et af hendes ret tynde lår.
Jeg blev igen mindet om, at når hun cirklede om mig for at klippe mit hår, havde hun nogle gange begge sine lår spredt om min krop for at komme til at klippe mig præcist.
Var det mon helt nødvendigt?

Eller var hun også ved at udvikle visse følelser for mig? Følelser. Eller DRIFTER.

Jeg MÅTTE gå lidt videre, ellers vil jeg forbande mig selv i årevis.

En hånd om et af hendes ben trak hende nærmere, jeg viste hende mit mod og beslutsomhed.

Og så kyssede jeg hende igen.
På samme blide måde, men denne gang længere.
Jeg ventede denne gang og blev også belønnet.
Hun gengældte kysset.

Jeg greb om begge hendes ben og halede hende mere ind mod mig.
Igen blev jeg bekymret over, HVOR tynd, hun virkede.
Hun klynkede lidt, brød så kysset og kiggede mig ind i mine øjne med et udtryk, jeg ikke kunne greje.

-Bob, du er vel ikke ved at live lidt forelsket i mig?
Så åbnede hun mit bælte og lynede ned.

-Bob! Du er så slem, mumlede hun.
-Du skal lige vide, at ude i bilen sidder Helle og venter på at blive kørt hjem!

Helle var hendes kollega, der havde været vikar for hende og klippet mig de par gange, min frisør havde måttet melde fra på grund af sygdom.

Så lukkede hendes blanke læber sig om min pik.
-Hun må bare vente, mumlede hun med munden fuld af min pik.

Hun blev ved, indtil hun vidste, hun skulle stoppe.
Så brugte hun et par sekunder den at slikke videre, så tog hun en beslutning.

Dynen knitrede, da hun sank om på ryggen, trak beslutsomt sin nederdel op om de små bryster. De sorte trusser blev også halet af.

Hun spredte sine ben, det udtryk, hun havde i sine øjne, var nærmest usikkert:
-Kom så, Bob. Gør det så, hviskede hun.

Med min ene hånd forsøgte jeg at dirigere min pik frem til hendes revne, den anden forsøgte at åbne hende.

Jeg havde ikke det store held med mine forberedelser, så hun mistede tålmodigheden og overtog grebet om min pik:
-Lad mig.

Det tog hende ingen tid, så med et dybt suk fik hun den på plads, og vi kunne begynde, hvad der senere blev en vigtig del af hendes månedlige klipning af mit hår.

Heldigvis bemærkede hun, at mit skæg voksede en del hurtigere end mit hår.

Så hun var nødt til at sætte sine besøg op til flere gange om måneden.

Det havde jeg intet imod.
Absolut intet.
Heller ikke, at hun syntes at bilde sig ind, hun kunne få mit hår til at vokse hurtigere ved at suge på min pik.

Hendes læber gled op og ned at skaftet, hun kunne ikke holde sine nydende lyde tilbage.
-Bliv ved, hviskede jeg.
Hun kiggede op på mig med min pik i munden:
-Du må godt, bare kom.
Så fortsatte hun.

Da jeg kom på hendes tunge, sagde hun intet så bare med tomme øjne på mig.
Hun sank min ladning, åbnede sin mund og viste mig sin tomme og røde tunge:
-Ahh. Nu har jeg noget at fortælle Helle!
*
-Nu må du altså ikke tro, jeg pludselig er blevet pervers, eller sådan noget. Men du har fortalt mig, at du må bruge et kateder, når du tisser?

Jeg var i gang med at knuge hende så tæt, at det var klart, at jeg ville forsøge at få hendes spinkle krop til at smelte sammen med min.

-Mmhmm, svarede jeg. -Det er ikke så slemt, som det lyder.
-Må jeg ikke se det, spurgte hun forsigtigt? Eller rettere, må JEG ikke prøve det, med din lillemand, mener jeg.
Den måtte jeg lige fordøje, men hendes varme hånd overbeviste mig.

-OK, men hvordan har du tænkt dig det?
Hendes hånd havde allerede overbevist mig.
-Hmm, du er nok nødt til først at klæde dig af, som når du skal tisse. Så forestiller jeg mig, at jeg overtager derfra!
-Hvad! Hvord-?
-Ja, bare rolig, jeg skal nok være god ved dig. Så sætter jeg katederet på din pik, og styrer din stråle! Ned i kummen, vil det ikke være dejligt?

Hun stod bag mig, hendes små bryster pressede mod min ryg, hendes tandpastaånde mod min kind. Hun havde også lidt besvær, men fik omsider katederet på plads i urinrøret på min pik.

Den var nu ved at blive lidt tyk, men ikke rigtigt stiv. Ellers ville der også have været noget bøvl.

Den gule stråle plaskede ned i kummen, hun styrede, og det dampede lidt.

-Nøj, hvor fin, mumlede hun imponeret, hun morede sig med at styre strålen rundt i kummen.
-Bare jeg kunne lide tis, så ville jeg smage på det.
Hun vred sig rundt, så hun kunne se mig i øjnene:
-Der er også dem, der er vild med at tage bad i de der gule stråler.

*
Ikke lige det første kys

-Ja, jeg har været i TV. Ja, jeg hedder Helle, hvad så? Jeg ville bare prøve noget helt andet. Ja, vikar. Lærervikar. Nej, det generer mig overhovedet ikke at komme ind i en klasse med udelukkende sorte drenge, hvorfor skulle det? Fordi, jeg er kvinde, 53 og lyshåret? Hvad har det med det at gøre? Ser jeg ikke ud til at være 53, hvor er du altså sød! Om jeg har fået en operation! Nu må du altså lige. Kan du se det på mine bryster!! Skal jeg mon alligevel til at gå med bh igen. Det vil jeg nu altså ikke. Jeg kan lide, at mænd ser på mig. Og på mine bryster! Hvorfor tror du jeg går i disse gennemsigtige bluser. Ja, jeg HAR set, hvordan du ikke kan få dine øjne væk fra mine brune vorter! Du er altså ikke den eneste, også de andre læreres øjne er ved at trille ud. Om ALLE lyshårede danske kvinder er ludere? Tror du, det er derfor pedellen har smidt en madras herind i klassen? Tror du virkelig det? Tror du, det er MIG, der har bedt om den! Nu er du godt nok fræk. Så vis mig da din sorte pik og lad os se, hvad du kan. Uhaja, den er vel nok flot. I er vel nok stærke, drenge, når I sådan kan løfte mig. Åhja, her ligger jeg så, den madras er godt nok blød, den gynger lidt. Hvad gør I mon ved mig? ÅHHH, den er vel nok dejlig. En i min mund også, please. Ja, to pikke hele tiden, det er, hvad Helle vil have. Den næste skal være klar også. Ja, sådan. Nu skal Helle vise jer, hvordan en rigtig luder arbejder. For en ordens skyld, en luder tager penge for det. Helle gør det gratis. I vil alle? Godt. Fyld min danske kusse med sæd. Ja, sort sæd. Jeg er ligeglad, hvor mange I er. I skal alle have jeres tur. I har garanteret alle fantaseret om at gennemkneppe en hvid, lyshåret kvinde. Og ved I hvad?

Denne hvide kvinde har også en drøm om at blive sønderkneppet af den ene sorte pik efter den anden. Ja, ring bare efter jeres venner. Så kom i gang, bare begynd!

Jeg kendte vist ingen af dem, men de gav mig, hvad jeg ville have.

Da sidste mand havde tømt sig i mig, og stilheden sænkede sig i det tomme lokale, lå jeg bare og smilede tilfreds.

Jeg kunne føle mit hår klistre til mit ansigt og mn kusse var dunkende øm.

En stille jamren var alt, jeg kunne høre.
Mig selv.

Langsomt blev jeg i tvivl:
Var det, fordi min fisse var blevet voldkneppet?
Eller var det, fordi sidste mand var færdig?
Under alle omstændigheder strakte jeg smilende og tilfreds armene over mit hoved.
Historien fortsætter under reklamen

Det blev hurtigt klart for mig, at det var begge dele.
Dette her måtte vi helt sikkert gøre igen.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *