Chris og Lena del 4 -2

.. Åh fuck hvor var det en vild følelse, at mærke en fremmed pik op I sig ..

Forfatter: H.S.S.

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

En svag knurren kom fra dem begge og hun smilede til dem og de gik ned til restauranten, hvor kaptajnen allerede ventede dem.

”Godaften til jer alle”

Tog Lina’s hånd og kyssede den ”så smuk du er i aften” Og guidede dem hen til et bord, maden blev serveret og der var underholdning, show under maden og livemusik efterfølgende.

”Må man byde dig op til dans?”

Kaptajnen kiggede hurtigt på Chris og Mark, da han havde regnet deres dynamik ud, de nikkede begge og Lina blev svunget ud på dansegulvet, 2 danse blev det til, indtil Chris overtog og derefter Mark, kaptajnen tog en dans mere med Lina.

”Jeg har talt med dine gemaler”

”Okay, det ville vel også være underligt andet”

Kaptajnen smilede ” det er lidt af en dynamik i har, og de har nærmest tilbudt, ja eftersom jeg har set jer nogle gange på jeres balkon, at jeg skulle ’prøve’ at have sex med dig”

Lina så forskrækket på ham

”undskyld mig, hvad?”.

”Jeg sagde naturligvis, at det kom an på dig om det var ok, ja indrømmer gerne at det har tændt mig at se dem kneppe dig”

Og idet sluttede musikken og kaptajnen førte hende tilbage til bordet.

”har i lige solgt mig til kaptajnen?”.

Chris og Mark kiggede på hende.

”i kunne godt have advaret mig”

Lina tog sine ting betuttet, dog blinkede hun til Chris, og han vidste hun var med på den, men det skulle gøres mod hendes vilje selvom det med blinket blev aftalt sådan.

Mændene inviterede kaptajnen på en drink, og da de kom ind i suiten kunne de høre hun var ved at gøre klar til natten.

Lina kom ind og så dem i stuen, Chris gav hende et kort nik, og hun vidste Mark var med på den.

”Har i taget ham med her?”.

Kaptajnen var ved at gå, da Mark stoppede ham

”Hun kan faktisk godt lide det rå og hårdt og gerne under tvang”

Chris gik imod hende og flåede silkenatkjolen af hende, så hun stod nøgen foran dem, han gik om bag ved hende så hun ikke gik baglæns, tog fat om hendes hals og bryst, hun gav sig og han fjernede hånden fra brystet til hendes klit, hun gav en støn fra sig.

”Vær nu en sød tøs og sørg for kaptajnen”

”Nej be om” tiggede hun.

Chris strammede grebet om halsen

”Du har kneppet os, foran ham og du vidste han var der, nu er du en sød tøs og sørger for ham”

Lina kiggede på Chris og derefter på Mark, som gav hende et djævelsk smil, de havde regnet hende ud.

Hun gik hen til kaptajnen, stillede sig på tær og kyssede ham, hun smyg sig op af ham og mærkede bulen i hans bukser som hun kærtegnede, hun tog hans jakke af og lagde den pænt og gik om til ham for at kysse ham igen, hun åbnede bukserne og gik ned på huk og tog pikken ud, kaptajnen var veludrustet, og tog den i munden, suttede og gaggede ham og han kom i munden på hende.

Hun rejste sig.

”var det bedre?”

”Det kan du gøre meget bedre”

Hun stirrede på dem, de så hun var ik helt med på at gå videre, hun så at de ville gå hele vejen, Chris tog hårdt fat I hende.

”kaptajn, hvis du vil kneppe hende må tøjet altså af”

Kaptajnen havde fået mere mod på sig og tog tøjet af, gik hen imod Lina som ihærdigt prøvede at komme fri fra Chris, som tog yderligere hårdt fat og smed hende ind på queensize sengen.

”Hun er din, til du ik kan længere”

Hun stirrede på Chris ”nej vent” og kaptajnen stod foran hende.

Han tog fat I hendes ben og hev hende ned til sig og hun røg bagover og lå på sengen, kaptajnen kyssede og slikkede hendes klit og hun måtte gi sig i små støn, han skubbede hende længere op I sengen, og fik hendes ben op på skulderne og trængte hårdt ind i fissen på hende, han fyldte hende godt ud, og hun gav sig for hvert huk, han kom helt I bund på hende, hun hørte hvordan han stønnede og nød hun var stram, han spredte hendes ben og lagde sig halvt over hende, hun fik slag hen over brystet og hun mærkede kroppens reaktion, han gned sig mod hendes klit og hun var tæt på at komme men gik ikke lov, han kom meget hurtigt da han mærkede hvordan hun strammede om hans pik, han lå lidt over hende, rejste sig og fik hende vendt så hun lå på maven, han lod pikke glide mellem hendes skamlæber så den blev godt våd og pressede pikken op I røven på hende, kort efter med hårde stød i bund kneppede han hende, hun skreg og bed derefter i puden, men kort efter nød hun det.

’Åh fuck hvor var det en vild følelse, at mærke en fremmed pik op I sig’

Han forsatte med at kneppe hendes røv til han kom, hun havde endnu ikke fået en orgasme, og fik det heller ikke i de 2 timer kaptajnen kneppede hende hårdt I hvert hul, hun havde til sidst tigget om at komme, men havde ik fået lov.

Kaptajnen gik i bad og gik ind til Chris og Mark, hvad de end talte om da han kom i tøjet vidste hun ikke endnu, da kaptajnen gik kom de ind til hende.

”Nåå nød du det?”

”i har lavet en aftale om jeg ik måtte komme imens han kneppede mig”

Mændene smilte

”Ja, og ham var tæt på at gi dig det, men det må vente til en anden dag.”

Hun stirrede ”hvad” kvækkede hun.

”vi skal jo samme vej tilbage”

Mark tog fat i hende, og førte hende overskrævs på sig og hun lod sig synke ned over hans pik, hun nærmest sukkede af nydelse, Chris var hurtigt bag ved hende og pressede pikken op I røven på hende, hun stønnede højlydt.

”jah åhh fuck ja lad mig nu komme”

De kneppede hende synkronisk, Mark var inde og Chris uden og omvendt, men hun stoppede dem hurtigt, og red dem i bund hårdt og rystede meget hurtigt over hele kroppen i det orgasmen væltede over hende, hun strammede og vrikkede med underlivet og sørgede for de kom sammen med hende.

Hun sank samme, men de var ikke færdige endnu, meget hurtigt skiftede de og tog hende hårdt så hun skreg og kom næsten med det samme fordi hun var så følsom.

Mandag formiddag bankede det på deres dør og Marisa åbnede den.

”hallo? Godmorgen”

Der var intet skilt uden for døren, så hun kunne tillade sig at gå ind.

Lina kom frem i døren ved den ’lille’ soveværelse i en lille silkenatkjole, Chris og Mark ud af den ’store’ soveværelse dør nøgne, Marisa blev rød i hovedet og kiggede befippet på Lina, som kiggede nysgerigt tilbage på hende.

”Er der noget galt?”

”ehm… nej jeg.. de.. ehm jeg troede at du var sammen med en af dem”

Lina smilede

”jeg er sammen med dem begge, men i nat snorkende de om kap, så jeg sov herinde”

Marisa smilede genert, men kunne heller ikke få øjnene væk fra nøgne Chris og mark, som stod ugeneret og kiggede tilbage.

”Ehm nå okay…”

”hey hey, vi snorker slet ikke” sagde Mark og gik mod Lina og Marisa, stadig nøgen og med et dominant drengerøvs smil henvendt mod Marisa, Chris fulgte efter og gav Lina et rap i røven.

”virkelig? Jeg er glad for skroget her, er af metal ellers var taget røget ned over os”

Marisa kluklo af Linas bemærkning og hun gav et gib fra sig da Mark tog hendes hånd og med et spillende blik sagde.

”beklager hvis du er blevet forlegent, men jeg kan ik sove med tøj på i denne varme”

Marisa hænder var bløde og Mark var ikke I tvivl om at den unge lettere buttede kvinde ville være det samme og hans pik viste da også stor interesse for hende, da hans tanke strejfede om at kneppe hende.

”Det.. det er okay, det er min anden tur, så har ik vænnet mig til… andres vaner”

Men Marisa kunne ikke fjerne blikket fra marks voksende pik.

Mark fangede hendes hånd igen idet hun ville trække den til sig og kyssede den.

Lina og Chris trak sig tilbage, for at se showet der var ved at udspille sig, det tændte dem begge men ville ikke gøre noget endnu.

”Marisa?…. Marisa?”

”ja.. åh gud undskyld” svarede hun forfjamsket.

Mark smilede og styrrede hendes hånd ned mod hans pik og lod den kærtegne den.

”Nej.. nej det kan jeg ikke”

Mark greb hendes hånd ”selvfølgelig, hvis du vil…. Jeg vil”

Marisa kiggede mod Lina

”tænk ik på mig, hvis du vil knep med ham, gør det, du vil nyde det”

smilede Lina til hende og det overbeviste Marisa, som lod sig trække ind i Mark arme i et hårdt
lidenskabeligt kys, han hev hende ind i det lille soveværelse imens han knappede hendes skjorte op og tog fat i hendes faste bløde bryst, hun tog den inkl. Den hvide bh af og småstønnede idet han nev vorterne, han fik knap og lynlås op i nederdelen og lod den falde på gulvet, nu stod hun i selvsiddende nylonstrømper og hvide blondetrusser, han nappede hendes vorter og fik hende ned i sengen, kyssede hende ned af maven og trak trusserne af hende, som var lettere våde, de selvsiddende blev på, hun spredte sine ben af sig selv og Mark var hurtigt ved hendes klit, fissen og prøvende ved røven, hun svajede og stønnede ved hans tungeleg.

Lina og Chris hørte deres leg, Chris tog fat I Linas hår og lagde hende halvt over ø’en så hun var i højde med hans pik, som blev presset hårdt ind i fissen, Lina småskreg

”så vi snorker så højt så du flygtede”

Chris bankede pikken hårdt ind i Lina og hun småklynkede af smerte men også af liderlighed over at høre Mark godt i gang med Marisa.

Mark nærmest åd Marisa fisse og hun stønnede højlydt, svajede I ryggen og kom så saften drev af hende, Mark var hurtig og pressede pikken op I fissen og hun skreg

”Åh gud.. du flækker mig… åhhh fuck du fylder mig ud”

Mark trak sig lidt

”nej forsæt, bliv ved… det er så godt”

Og Mark pressede sig halvt i bund og begyndte at kneppe hende blid som hårdt.

Marisa kunne dårligt være I sig selv, hun var fyldt helt ud, troede hun, da Mark bankede I bund skreg hun af lyst og tiggede til sidst ham om at tage hende hårdt og legede yderligere med sin klit, hun pressede sig imod ham, hendes indre masserede hans pik og hun strammede om ham da hun kom og Mark kort efter.

Chris havde knurret af Lina, han havde vendt hende så hun sad på barstole og han kneppede hende, imens de hørte Mark kneppe Marisa.

”mmm… skal du ik også knep hende I fissen.. uh mmm… ja… I røven eller jer begge knepper hende… åh fuck tænk at fylde hende ud med jeres pikke.. åhh eller fuck ja”

Chris knurrede af Lina, at hun skulle passe på, men Lina havde en lille plan.

”Åh fuck jeg kommer.. åh Chris ik kom, men knep hende få hende til at skrige”

Chris nåede ikke at trække sig, men kom oppe I Lina, men de begge vidste at både ham og Mark kunne snart igen.

Marisa lå med fingerne mod sin klit, da hun mærkede en ny pik mod sin fisse, hun lå på siden og ville vende sig.

”det er bare mig, hvis det er okay”

Marisa nikkede ”ja, okay”

Og mærkede Chris halvstore pik I sig og stønnede igen.

Lina kom ind i stuen igen og så Mark med en flaske vand.

”glad nu?”

”Hun er sgu også lækker at knep”

Lina smilede

”Kommer du?”

Og gik ind til Marisa og Chris, lagde sig på siden og kiggede på Marisa som opdagede at Chris pik voksede I
hende.

”Åh wow.. du er.. nej I er jo monster store”

”føles de ik bare lækre?”

Marisa spærrede øjnene op og så Lina lige i øjnene.

”det er okay, nyder at dele oplevelsen med dig”

Mark lagde sig bag Lina og pressede pikken mod hendes røv.

”Åh ja… rolig nu”

”Næ næ du sagde vi snorkede”

Lina rullede med øjnene og svajede da han var halvt oppe I hende, kvinderne kiggede på hinanden og
lænede sig mod hinanden og kyssede lidenskabeligt , Lina legede med Marisa bryster og omvendt, de
stønnede nærmest ind i hinandens munde.

”Knepper han dig i røven?”

”Mmhhmm… ja og vokser”

”hvordan?”

Lina forklarede stønnene hvordan, imens Chris lod fingerne glide op I røven på Marisa, hun stønnede og viste ik om hun turde, det var først gang, Lina smilede og fortalte Chris var hendes første analt og ja hun havde skreget af smerter, men smerten er så intens, at hun bliver mere liderlig af den så fik flere orgasmer.

Chris og Mark var grebet af at se Lina kysse med Marisa, som havde tændt dem, men vidste der ville være mere hvis de kendte Lina ret, Marks pik voksede så det spændte i ham, han fingrede Lina og hun kom flere gange især når han bankede I bund

”fuck du…. Åh ja bliv ved jaah”

Chris havde et godt tag på Marisa, nogle finger I røven og pikken I fissen, hendes egne fingre på klitten, Marisa havde fået mod på analsex, Lina skubbede røven mod Mark og lænede overkroppen mod Marisa kyssede hende, kyssede og nev hendes bryster så hun blev lidt distraheret, Chris pressede sig op I røven på Marisa.

”Åhh av av.. nej.. av åh jo”

Sådan forsatte det indtil han kom igennem ringmusklen og blev, Marisas øjne blev store og klynkede.

”skal han stoppe?”

”Nej.. nej men en underlig følelse, smerten og pikken der…. Okay forsæt”

Chris trængte roligt op i Marisa, og Lina opdagede hvor meget det tændte hende at se udtrykket i Marisas ansigt, smerte, nydelse, tåre da Chris begyndte at kneppe hende I røven.

Mark var kommet i Lina og mærkede hvordan hun blev våd, han så også Marisas udtryk.

”kan du nu bedre forstå, hvorfor vi nyder at knep dig i røven?”

Lina nikkede

”Åh jo, lad os vende os, jeg vil smage hendes fisse”

Chris som var halvt oppe I Marisa stoppede kort og det samme gjorde Mark, Jep Lina havde mere til planen.

Chris forsatte og Marisa følte at han var ved at flæk hende men nød også hans pik I røven, nej hun havde svært ved at finde ud af det og da hun mærkede en tunge på sin klit, pressede hun Chris i bund og skreg i en liderlig smerte

”fuuuuck jaa.. åhh fuck jeg… jeg… ” Hun kunne slet ikke formulere sig.

Mark ville knep Lina igen, men hun fejede ham af

”kun Marisa nu”

Han fangede det hurtigt og fik Marisa til at sut hans pik, hun var faktisk væk, fik flere og hurtige orgasmer, rystede, græd og skreg dem ud og mærkede til sidst at Chris kom op I røven på hende.

Marisa lå udmattet I sengen, da Lina kom med noget vand til hende.

”Er du okay?”

”Mm ja… lever du med det hver dag?”
Historien fortsætter under reklamen

”Ja, man bliver afhængig af dem og deres pikke”

”Men de er jo monstre”

Lina trak på skulderen ”ja og nyder dem hver gang”.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *