- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Fra MSN til IRL…
Det tager ikke mange split sekunder inden hun har min pik i munden mens hun spiller den af på mig for at smage min sperm. ..
Forfatter: Sexy Satan
sexy-satan@live.com
Det var egentligt en lidt kedelig aften. Intet i fjernsynet og havde ikke andre planer, så tændte computeren og loggede på datingsiden hvor jeg tidligere havde chattet nogle gange.
Inden længe var jeg i gang med at chatte med Sasha87 og snart havde vi været i gennem de første formaliteter med hvor vi kom fra, hvad vi lavede til dagligt osv.
Udseendet var blevet smugkigget på hendes profil og da chatten stille og roligt tog en lidt frækkere drejning udvekslede vi mails og snart var det hul i gennem på MSN, med cam. Dette afslørede straks at hun IKKE havde snydt med billederne på profilen.
På skærmen tonede det dejlige billede frem af Sasha, med kulsort, glat hår ned til lige over brysterne. En slank figur, et frækt glimt i øjnene og en rød natkjole.
Den lette brune kulør stod i lækker kontrast til det røde satin.
Hun sad i en cremefarvet lænestol og hendes cam stod lidt væk så jeg kunne se hendes fulde figur, desværre var kjolen lang nok til at skjule hendes nedre regioner. Computeren stod på et lille bord der sad på hendes armlæn.
Hun sad og skiftevis spredte og samlede benene, mens hendes hænder kælede for hendes bryster og maveskind, kunne se i hende øjne at hun var ved at være ret tændt.
Jo mere og jo frækkere vi skrev, jo længere ned over hendes mave – og snart hendes skød – rørte hun sig selv. Men kun uden på tøjet.
Hun kørte frækt fingrene i gennem håret, mens hun kiggede direkte ind i kameraet. Med den anden hånd skriver hun på computeren om jeg var skuffet over hvad jeg så?
Jeg svarede at det skal hun ikke være bange for, måske lidt for meget tøj, men ellers var hun langt pænere end forventet.
Hun grinte lidt for sig selv og lod derefter hendes hænder glide ned over kjolen, hun kælede blidt for hendes inderlår, frem og tilbage et par gange inden hun tog i det sarte stof mellem benene og trak det lidt op.
Hun afsløre det frækkeste skød, lige så brunt som resten af kroppen og kun en tynd trimmet stribe sorte hår hen over revnen. Hun køre forsigtigt hånden op og ned langs læberne mens hun drillende skriver om det var bedre?
Jeg tager mine bukser, boxers og T-shirten af og retter lidt på kameraer, så hun tydeligt kan se min begejstring inden jeg svare at det er da en start, men jeg er sikker på hun kan gøre det MEGET bedre. 😉
Hun rykker lidt frem i sædet, spreder læberne med pege- og langfinger før hun presser dem op i det varme, våde indre et par forsigtige gange, inden hun trækker fingrene ud, kigger intenst i kameraet som ser vi hinanden i øjnene og slikker så fingrene rene.
Hun rejser sig op, vender ryggen til cammet og trækker de to tynde stropper til side og lader den tynde natkjole glide ned over hendes krop.
Forsigtigt trækker hun den ned over den fyldige røv og læner sig lidt forover, så jeg rigtig kan nyde de bløde former.
Hendes hænder kæler for ballerne, spreder dem forsigtigt for straks der efter at sætte sig ned igen.
Hun ligger det ene ben over armlænet, bruger den ene hånd til at trække læberne lidt til side, så der er frit udsyn til hendes indre mens den anden hånd køler for de små dejlige bryster. Der går ikke længe inden de stive brystvorter bliver sluppet, for i stedet at lade hånden glide glat hen over den stramme lyserøde åbning.
Hun fugter fingrene ved at lade dem kæle for læberne et par gange, inden hun fingerknepper sig selv, mens den ene hånd stadig holder læberne spredte. Jeg er ved at komme ved det frække syn.
Hun slikker igen fingrene rene inden hun fortæller om hvor liderlig hun er, hvis bare hun kunne smage min sperm når jeg kommer, hvis bare… Mere skriver hun ikke, før fingrene igen finder hendes liderlige skød. Tempoet bliver sat voldsomt op og jeg kan ikke holde til mere. I det jeg kommer, rykker hun tættere på kameraet og spreder læberne helt mens hun igen sætter tempoet op et øjeblik, for derefter at slikke fingrene rene en sidste gang, hvor efter hun takker for orgasmen og spørger om jeg snart kommer og ser det IRL?
—
Få dage efter ringer jeg på hendes dør. Vi har ikke cammet i mellemtiden, til gengæld har vi sms´et en del.
Hun får et kram og et kys på kinden, inden jeg med et glimt i øjet spørger om hvad det er for noget tøj hun har på? Det er ikke den røde natkjole som aftalt.
Hun minder mig om aftenen er ung endnu, og mon ikke det ville ende med maden brændte på, hvis han havde den på allerede nu? Jeg giver hende modvilligt ret og følger efter hende ud i køkkenet.
Efter et yderst veltilberedt måltid, hvor både snakken og rødvinen flød uden problemer skulle Sasha på WC, og straks hun forlod lokalet fandt jeg telefonen frem og sendte hende en SMS om at nu var det vist snart tid til den røde kjole og der gik ikke lang tid inden jeg fik svar på det skulle jeg ikke blande mig i med en smiley bagefter.
Jeg nåede kun lige at rydde af bordet, inden hun vendte tilbage, iført et par stramme shorts der ikke var meget større end mine boxers og en skjorte der var bundet i en knude lige under Bh’en.
Hvilken skønhed der tavst kom mig i møde, hun sagde intet, skubbede mig bare forsigtigt men bestemt over mod og ned på en af hendes spisestole.
Hun står foran mig og lader hænderne glide over hendes krop, over brysterne, kæler forsigtigt for dem uden på tøjet, mens hun holder øjenkontakt. De kæler forsigtigt hele hendes krop, hun bøjer let i knæene, så hun kan nå godt ned af hendes inderlår, inden hun vender tilbage over hendes skød, til de sparsomt tildækket bryster. Hun drejer en halv omgang og lader fingrene nusse hendes baller lidt, inden hun bøjer sig forover og skyder enden lidt hen i mod mig. Jeg ser det som en invitation og hjælper hende med at massere ballerne et split sekund inden hun rejser sig og vender rundt igen.
Hun sætter en fod op ved siden af mig på stolen og svajer blidt foran mig, mens hun igen kæler for de dejlige små bryster. Hun binder skjorten op og giver frit udsyn til blonde Bh´en mens jeg forsigtigt kæler hendes inderlår oppe langs kanten på hendes shorts.
Har trækker skjorten af og lader forsigtigt en hånd glide inden for hendes shorts, hun lukker øjnene og stønner let, mens hendes hånds bevægelser er skjult bag det sorte stof.
Men de glinsende finger hun afsløre og presser i munden på mig afsløre hvad hun har lavet.
Hun læner sig forover og bider mig i øreflippen, mens jeg finder hendes bryster med mine hænder, kæler for dem uden på Bh´en men der går ikke længe inden jeg åbner hægterne og trækker den af hende, så jeg rigtig kan se og mærke de vidunderlige små kupler. Vorterne stritter allerede som to granithårde kugler der giver stød gennem hendes krop, hver gang de bliver kælet for og nevet lidt i.
Hun rejser sig igen, åbner shortsene og mens hun trækker dem ned over de lange glatte ben sætter hun sig ned på hug foran mig. Når kun lige at se et glimt af den frække hipster der matcher hendes BH.
Knap sætter hun foran mig, før hun åbner mit bælte og knapper bukserne op. Jeg letter mig lidt fra stolen, mens hun trækker bukserne tilpas langt ned til mit lem er helt blottet. Hun nyder synet et øjeblik, inden hun først slikker hen over den glatbarberet pung, og der efter op over det trimmet skaft, for til sidst at tage den i munden to gange, inden hun rejser sig igen.
Hun stiller sig foran mig og lader en hånd find vej ned i trusserne og der er ingen tvivl om hun leger med sig selv, mens den anden hånd skiftevis leger med brysterne. Jeg tager pikken i hånden og spiller den af mens hun følger alle mine bevægelser nøje. Hun nærmer sig tydeligvis en orgasme, da hun trækker trusserne til side men hun sætter en fod op på kanten af stolen jeg sidder på.
Jeg læner mig lidt frem og smager på hendes drivvåde skød. Det giver et ryk i hendes krop da min tunge rammer de våde læber og hun tager fat om nakken på mig og holder mig fast, mens jeg slikker det bedste jeg kan komme til. Hun kommer inden for få sekunder og falder lidt sammen mens jeg bliver ved med at slikke.
Hun trækker sig lidt tilbage, mens jeg tager fat om pikken igen. Hun knæler foran mig og skubber min hånd væk for selv at tage fat om den. Jeg lader i steder for min ene hånd fingerkneppe hende mens den anden niver hende let i den ene brystvorte. Hun er ved at komme igen, da hun bøjer sig ned for at sutte min pik igen. Men i stedet for løfter jeg hende op, trækker trusserne af hende inden jeg selv tager resten af mit tøj af.
Jeg ligger mig på gulvet og beordre hende til at sætte sig overskrævs over mit ansigt, med front mod min pik. Jeg vil være på første parket, mens jeg ser hende fingerkneppe sig selv til en orgasme.
Jeg kan næsten ikke styre min liderlighed, mens jeg ser hende lege med sin klit og hendes fingre der igen og igen forsvinder op i hendes skød. Jeg spiller pik for hende med den ene hånd, mens jeg kæler for hendes baller med den anden. Det vare ikke længe inden effekten kommer og hun skriger sin anden orgasme ud i rummet. Mere når hun ikke, inden jeg fjerner hendes hænder og lader hende glide ned over mit ansigt, mens jeg presser hende fremover.
Det tager ikke mange split sekunder inden hun har min pik i munden mens hun spiller den af på mig for at smage min sperm. Og jeg skuffer hende ikke, med min tunge dybt begravet i hende kommer vi begge to.
Hun sluger hver en dråbe inden vi falder sammen over hinanden og ligger helt udmattet noget tid.
Endelig får vi samlet kræfterne til at krybe ind i seng. Som altid sover jeg nøgen, mens hun finder et, umiddelbart lidt små kedeligt, nat sæt bestående af en grå bomulds top og et par matchende trusser. Et øjeblik senere sover vi i hinandens arme.
Næste morgen vågner jeg til det blideste, blødeste, mest dybtfølte blowjob. Mærker hver eneste blide strøg over det stive skaft, mens hendes tunge og mund leger op og ned over stoltheden.
Der går et øjeblik inden jeg åbner øjnene og opdager hun ligger modsat i sengen, så hendes trusser er stort set ud for mit hoved.
Jeg lader straks mine fingre kæle for hende, uden på trusserne, mens jeg glædeligt tænker på hvad dette nye bekendtskab mon kan føre til…
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





clitten - 19
07/03/2012 kl 0:45
mmmmhh, må give Bella og Fie ret – en som skriver såen, ved også hvordan en quinde skal tages — ville gerne tages af en som sexy satan………………..ssf
clitten - 19
07/03/2012 kl 0:46 - som svar på clitten - 19
behøver jeg sige, at din fortælling gik lige i min trusse……stort frækt knus til dig – sf
Sexy Satan
07/03/2012 kl 9:04 - som svar på clitten - 19
Det glæder mig at høre, så har det jo være skrivetiden værd. *SF*
Choppie93@hotmail.com
04/03/2012 kl 11:23
Mhm alt for fræk fortælling! 😉
Ville ønske der var en mand der kunne tænde mig på samme måde.
Sexy Satan
03/03/2012 kl 20:55
Og jeg modtager naturligvis stadig gerne ris og ros både her og på mail. Så jeg kan blive en bedre skribent; noget der mangler, noget der er for meget eller for lidt af osv.
Camlover
02/03/2012 kl 16:19
Lækker lamsebamse der 😛
Jeppe
02/03/2012 kl 13:46
Hej hvordan og hvor fandt du såda en fræk tøs?
Sexy Satan
02/03/2012 kl 19:44 - som svar på Jeppe
Det er der vist ikke grund til at afsløre, der skal jo gerne være lidt spænding og mystik overladt til fantasien. *G*
Jeppe
04/03/2012 kl 5:34 - som svar på Sexy Satan
Det kan der selvfølgelig være noget om 😀
lasse
02/03/2012 kl 12:09
fin fortælling
Fie
02/03/2012 kl 10:13
Uhhmmmm Sexy Satan, jeg tror du må være rigtig god at knalde med *S* 🙂
Sexy Satan
02/03/2012 kl 19:37 - som svar på Fie
Det skal jeg så ikke kunne sige noget om. *SF*
Fie
03/03/2012 kl 15:30 - som svar på Sexy Satan
Hehe nej, men jeg er sikker på du er. Du tænder i hver fald mig meget *SF*
Sexy Satan
03/03/2012 kl 20:46 - som svar på Fie
Det glæder mig at høre. Så har jeg ikke helt glemt at skrive, selvom jeg ikke får holdt det så meget ved lige som tidligere. *SMF*
Bella
04/03/2012 kl 6:44 - som svar på Fie
Også mig , han måtte gerne give mig sådaan en tur *GF*
sj
04/03/2012 kl 7:23 - som svar på Bella
I kan da bare skrive tøser sweetyjensen@gmail.com
Bella
04/03/2012 kl 9:19 - som svar på Bella
Nej tak, det var Sexy Satan som gerne måtte give mig en tur. Han kan jo dokumentere at han ved hvad som tænder en kvinde *GF*
Sexy Satan
04/03/2012 kl 10:49 - som svar på Bella
Par på med hvad du lover, det kunne jo være jeg tog dig på ordet en dag. *SF*