- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En salsaluders bekendelser – kapitel 72
Sms’en var fra Ole, der meddelte, at der stod 10 fyre i kø til at kneppe mig inde på Havana Night …
Forfatter: Salsaluderen
.
Ugen sneglede sig af sted og endelig blev det fredag. Jeg havde presset min ekskæreste til at hjælpe mig med min næste organisationsopgave på HD-studiet. Så fredag kl. 15:00 stod jeg uden for hans dør med opgaven og min MacBook. Han åbnede og smilede bredt til mig. Han spurgte, om jeg ville have kaffe. Jeg lokkede ham til at gå med mig ind på Behag Din Smag. Derinde fik han lov til at give en kop kaffe og en muffin. Mens vi drak kaffen, snakkede vi om hvilke planer, vi hver især havde for weekenden.
Han havde planlagt at spinne lørdag formiddag. Jeg forsøgte at overtale ham til, at melde fra og gå med mig i Haraldslund i stedet. Han ville lige se, om han kunne nå at melde fra, når vi kom tilbage til hans lejlighed. Jeg fortalte, at jeg havde overvejet at tage et smut til salsa lørdag aften. Han svarede, at det lød meget fornuftigt. Han havde også talt med nogle af sine venner om at gå en tur i byen lørdag aften. Jeg kunne mærke, hvordan raseriet begyndte at koge i mig, men jeg tænkte, at jeg hellere måtte dæmpe mig, indtil han havde lavet min opgave for mig.
Vi gik tilbage til hans lejlighed og startede på opgaven. Jeg tændte for tv’et og fandt en naturudsendelse, mens han skrev et udkast, som vi kunne drøfte. Jeg faldt så småt i søvn, så da han sagde, at nu havde han et udkast klar, så sendte jeg ham ned efter forårsruller og ris, mens jeg læste. Udkastet var lige til at aflevere, så jeg pakkede MacBooken ned i tasken og skyndte mig ned i kælderen. Jeg startede hans Mac og checkede hurtigt hans mail og hans Facebook-profil. Der var ikke kun nogle uskyldige beskeder fra hans veninder, men det var tydeligt, at han stadig havde kontakt med dem. Jeg tænkte over, hvordan jeg skulle forpurre hans planer om at være sammen med dem lørdag aften.
Han kom tilbage med maden og vi spiste. Vi hyggede os med at tale om mit besøg hos mine forældre. Da vi var færdige med at spise, gik vi en tur. Jeg fortalte ham, hvordan jeg savnede ham og håbede at møde ham på mine aftenture, hvor jeg normalt gik fra Henning Smiths Vej hen ad Annebergvej og ned af Kong Christians Allé til Kennedyarkaden i håbet om at støde på ham. Vi talte om, at det kunne være hyggeligt at støde ind i hinanden på vore gåture, når de nu faktisk var samtidigt.
Da vi kom tilbage til hans lejlighed, gik jeg ud og fandt to øl i hans køleskab. Jeg trak ham med over i sofaen. Jeg tændte for tv’et og fik fundet en film, der var værd at se. Jeg gav ham besked på at afbestille sine spinning-tider næste morgen. Han fandt sin mobil og afbestilte dem. Jeg følte mig godt tilpas, så da jeg mærkede hans pik vokse sig stiv mod min ryg, så satte jeg mig på knæ og fandt den frem.
Jeg slikkede langsomt rundt om kanten af hovedet før jeg tog den langt ind i munden. Jeg pressede med to fingre om roden, så han kunne tro, at jeg tog den til roden. Jeg sugede hans kugler hårdt ind i munden, en af gangen. Jeg havde ikke slikket ret længe, da jeg kunne mærke, at han var ved at komme.
Jeg satte mig op i sofaen og trak hurtigt af kjolen. Jeg satte mig op på ham og begyndte at ride ham. Jeg kælede for mine store bryster og opfordrede ham til at nappe i brystvorterne. Han nappede forsigtigt, så jeg sagde, at han skulle nappe hårdere.
Til sidst nappede han så hårdt, at det sendte stråler af varme ud fra mine bryster. Jeg gnubbede hårdt på min klit og kom i en kraftig orgasme. Jeg skreg min orgasme ud i stuen, mens han kneppede mig stille og gned videre på min klit.
Jeg stønnede højere og højere igen og begyndte at ride ham hurtigere og hurtigere. Jeg mærkede, at min næste orgasme var på vej.
Han skød underlivet og pikken op mod mig, men jeg gav ham ordre til at sænke underlivet. Han gjorde, som han fik besked på, men jeg kunne høre på hans stønnen, at han slet ikke var i nærheden af at komme mere.
Jeg lagde mig ned på ryggen og bad ham om at slikke mig lidt. Han lagde sig godt til rette mellem mine lår og begyndte at slikke min fisse. Nej, hvor havde jeg savnet hans tunge. Den ramte lige der, hvor jeg kunne mærke, at det virkede. Han slikkede i forskellige mønstre, men jeg bemærkede, at han var begyndt at kunne holde takten med tungen. Jeg glemte snart alt om det og mærkede varmen spredes fra min fisse ud i hele kroppen.
Jeg trak ham op over mig og han pressede sin pik i bund i min fisse i første hug. Jeg stønnede højt og fortalte ham hvor god hans store pik var. Jeg lå og stønnede højere og højere for at få ham til at komme, da jeg hørte min telefon. Det var en sms, der kom. Jeg fik diskret fisket telefonen op, så jeg kunne læse den bag hans nakke.
Sms’en var fra Ole, der meddelte, at der stod 10 fyre i kø til at kneppe mig inde på Havana Nights. Jeg lagde stille telefonen ned igen og stønnede videre. Snart måtte jeg spørge om han snart kom. Det fik ham til at stoppe helt op og spørge om der var noget galt.
Jeg spurgte om det var meningen, at han skulle i byen med sine blonde veninder lørdag aften. Han svarede, at det ikke var dem, han ville i byen sammen med, men at de nok var der. Det var vel ikke så slemt, når jeg stadig gik til salsa med Bjarne og Puk. Jeg fløj direkte op i det røde felt og råbte og skreg af ham. Jeg råbte til ham, at han aldrig nogensinde mere skulle kontakte mig og at det her var psykisk tortur.
Jeg fik hurtigt min kjole og min jakke på og cyklede hjem med min MacBook. Jeg skyndte mig ind for at skifte kjole, så jeg hurtigt kunne komme ned på salsateket.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Jylland95
23/12/2014 kl 23:05
Du virker virkelig til at være en lille kælling der desperart trænger til at blive sat på plads 😛
Salsaluderen
24/12/2014 kl 0:09 - som svar på Jylland95
Jeg forstår ikke helt, hvad du mener.
ham
23/12/2014 kl 3:32
Ham din x må sku da snart sætte dig på plads når du opfører dig som en forkælet hystade
Salsaluderen
23/12/2014 kl 8:43 - som svar på ham
Du behøver ikke have ondt af den idiot. Han smed mig ud som et brugt kondom. Han kunne slet ikke se mine værdier 🙁
Sharxxx
24/12/2014 kl 1:29 - som svar på Salsaluderen
Dem kan jeg ellers se mange af!!
Salsaluderen
24/12/2014 kl 7:00 - som svar på Sharxxx
Tak 🙂
Dig kan man regne med <3
Sharxxx
25/12/2014 kl 1:33 - som svar på Salsaluderen
Når en tøs kan give så mange mænd så mange rejsninger, og samle så meget sæd ind som du kan på en aften, fortjener du kun RESPEKT (og en masse pik selvfølgelig)
Salsaluderen
25/12/2014 kl 8:06 - som svar på Salsaluderen
Tak 🙂
Det er jo bare at smide tøjet og hoppe op på det nærmeste bord. Så kommer pikkene og spermen af sig selv.
Og det når jeg ofrer mig, så går fyrerne ikke ud og voldtager nogen. Det er ren WIN-win (mest WIN for mig 😉 )
Ingen fyr kan danse salsa uden at få en boner. Vi piger er jo praktisk talt næsten nøgne og fyrene må røre overalt 🙂
Jeg glæder mig bare så meget til nytårsfesten på Brandbjerg.
Glædelig jul.
Knus og håb om pul
Salsaluderen
22/12/2014 kl 15:43
Tak. Og i lige måde 🙂
Viborgfyr38
22/12/2014 kl 14:24
Endnu en god novelle fra dig.Bar det var mig der havde sex med dig og ikke din ex.
Bliver da helt misundelig. 😉
God jul til dig. 🙂