- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Trine var stadig sin sømand utro
Min dårlige samvittighed vender tilbage, men det gør den billigste del af tøsen også. Jeg bruger ikke prævention ..
Denne novelle kan læses som en fortsættelse af novellen: “Trine var sin sømand utro”, men de er skrevet som to selvstændige noveller med to forskellige synsvinkler.
Mit navn er Trine. Jeg er en ægte blondine på 22 år. Min højde er 164 cm. Jeg har lidt runde former uden at være kvabset på nogen måde. Mine største fortrin er uden tvivl brysterne, som bliver pakket ind i en BH-størrelse på 80C uden bøjle, når jeg er på arbejde som damefrisør. Herhjemme foretrækker jeg at rende rundt uden BH. Mine øjne er store og gråblå.
Jeg er for lille til at være fotomodel indenfor modetøj, men mit ansigt har givet mig nogle småjobs for producenter af makeup- og hårprodukter.
Min kæreste hedder Lars og han er 25 år. Min første kæreste, og det startede allerede i folkeskolen. Han er sømand og har netop fået hyre hos Mærsk som maskinmester. (3 mdr. ude og 3 mdr. hjemme)
Lars er 10 cm. højere end mig. En rigtig flot fyr med kort og sort hår. Meget charmerende på tomandshånd og nem at leve sammen med. En lidt stille type der ikke snakker fanden et øre af til selskaber, men han er altid klar til at fyre en morsom bemærkning af, der passer perfekt til situationen. Jeg kunne aldrig være kæreste med nogen, som jeg ikke kan grine sammen med.
Jeg har altid været den sexuelt udfarende af os. Hvis Lars lægger op til sex, så sker det, når vi alligevel ligger i sengen. Det foregår med lyset slukket. Enten giver jeg ham et blowjob eller også bliver det til en klassisk missionær men dejligt og intimt. Han har altid virket lidt genert uden tøj på. Enkelte gange har han prøvet at slikke mig, men der sker ikke rigtig noget, så vi holder os til det kendte.
Vi bliver bevidste om, at vores sexlyst kører i hver sin retning. Lars anskaffer mig en dildo. Det opfatter jeg som den sødeste kærlighedserklæring, men hver gang jeg vil bruge den, forsvinder min lyst. Det føles helt forkert, og jeg bliver kun mindet om, hvorfor den i det hele taget er der.
Sådan går der noget tid. De tre måneder hvor Lars er afsted har aldrig været et problem, fordi jeg ligesom er indstillet på afsavnet.
Tiden er nu omkring år 2000. Vi flytter til Nyborg, fordi Lars gerne vil have en sejlbåd. Jeg elsker at sejle, så det passer os begge to fint. Vi overtager en villa med stor have, men de forrige ejere gjorde ikke noget ved den det sidste års tid, og så gror det hele bare til. Så meget tid har vi heller ikke, og haven løber rent ud sagt fra os.
Dagene går. Jeg er jo mest hjemme, og det med haven påvirker virkelig mit humør. Det er derfor ikke det bedste, da Lars tager afsted igen. Sommeren er i fuld gang og haven gror endnu mere til.
Vi bor i et villakvarter hvor grundene ligger have mod have med et stisystem imellem. Der er høje hække med låger i. Det er juni måned. Jeg går en lille tur efter aftensmaden. Nede på stien kan jeg høre nogen klippe hæk lidt længere henne. Ham har jeg ikke set før.
Han hedder Frank. Har lysblond hår som jeg selv. Hans hår er måske lidt mere hvidligt, hvor mit hår har et gyldent skær. Den største forskel er, at jeg har glat hår, og Frank har de mest charmerende krøller. Sammen med de klareste blå øjne og et blændende smil, gør det ham til en mand, man lægger mærke til i en flok.
Dette skyldes nu ikke mindst hans højde tæt på de to meter. Bredskuldret og stærk. Jeg kan ane musklerne under den ternede arbejdsskjorte. Ikke som en bodybuilder, men skjorten bliver fyldt godt ud. Frank har også ret flotte ben og en rigtig god røv. Jeg synes omgående, at han ser ret sexet ud.
Da jeg kommer tættere på ham, ser jeg, at han er tatoveret ned ad det venstre ben. Jeg har aldrig set tatoveringer med så fine detaljer før. Selv mindre væsentlige ting som fuglefjer og blade ser helt naturlige ud.
Alt det glemmer jeg dog, da vi får snakket lidt sammen. Det viser sig nemlig at Frank er gartner. Han tilbyder at klippe vores hæk. Lars og jeg er begge nyuddannede, så store regninger, er det sidste, vi har brug for, men Frank overrasker mig ved at sige:
“Du er damefrisør, siger du. Kan man så ikke klippe mænd?”
“Joh – det kan jeg godt…” griner jeg.
“Jamen, så klipper jeg hækken og du klipper mig?”
Det tog lige pusten fra mig, som om nogle tunge skyer blev blæst lynhurtigt væk.
Hækken bliver klippet. Det er faktisk ret hyggeligt, at gå der og ordne have, mens Frank klipper hæk. Haven er stadig uoverskuelig, men Frank tilbyder sin hjælp og jeg klipper ham gerne gratis.
Han bliver vores havemand. Mest i weekender. Det ser så roligt og afslappet ud, men hold da op hvor går det stærkt. Han bruger selvfølgelig maskiner til de grove ting, men selv almindeligt havearbejde går stærkt. På en uge kommer der styr på græsplæne og samtlige bede.
Vi har ikke nogen køkkenhave af betydning, men der skal stadig beskæres en del. Det er til at overse, og jeg går bare der og bliver gladere og gladere. For Frank altså. Samtidig plages jeg af dårlig samvittighed. Begynder alligevel at forkæle ham med hjemmebag. Da han ikke har nogen kæreste, besøger jeg ham oftere og oftere. Nogle hyggeaftener, hvor vi bare sidder og snakker. Ser nogle film.
På intet tidspunkt lægger Frank an på mig. Han virker overhovedet ikke interesseret i mig på den måde. Det ved jeg i virkeligheden heller ikke om jeg ønsker, men min fantasi fejler ikke noget, og efterhånden bliver den fyldt med erotiske tanker om mig og Frank. Det går jeg og hygger mig lidt med, men til sidst kan jeg slet ikke styre det, og en dag giver jeg bare slip.
Vi har fået styr på haven, men udsigten til at Frank ikke længere er en fast bestanddel af haven, giver mig et sug i maven. En længsel efter at mærke en krop. Lars har været på søen i næsten 3 måneder. I en blanding af savn og lyst til Frank bliver jeg tændt i en grad, jeg ikke har oplevet før.
Det opdager Frank og den “pæne” Trine bliver til en utro tøs. Jeg får mit livs første orgasmer. Frank slikker og gennemboller mig på kryds og tværs. Min krop fyldes af berusende lykke og hans kæmpepik.
Sådan en har min kære Lars ikke. Tværtimod. Det har nu ikke den store betydning i sig selv, fordi jeg har en lille stram mis, men nu viser det sig, at Lars bare pumper løs i nogle få minutter, som jeg ikke rigtig får noget ud af. Jo, jeg får kærlighed. Konstant. Det er jeg aldrig i tvivl om.
Efter min udskejelse med Frank, får jeg meget dårlig samvittighed. Det er første gang, jeg overhovedet har set til en anden mands side. Jeg er pludselig blevet rigtig glad for Frank, men det har nu ikke påvirket min kærlighed til Lars. Den er en endda blevet mere intens på en eller anden måde.
Min dårlige samvittighed vinder i første omgang. Jeg havde givet mig fuldstændig hen til Frank, og jeg så bare sol, måne og stjerner. Måske frygter jeg i virkeligheden, at jeg slet ikke kan styre det. Derfor betragter jeg det med Frank som et sidespring. Det må ikke ske igen. Frank har aldrig lagt skjul på, at han var ganske godt tilfreds med at være ungkarl, så han forventer ikke mere fra min side, men jeg kan sagtens fornemme den gensidige tiltrækning.
Sådan har min hjerne indstillet sig, da Lars få dage senere vender hjem fra søen. Min krop har en helt anden opfattelse af situationen. Efter to uger er der et sug af længsel efter Frank. Det er søndag, og Lars skal på kursus i 3 dage.
Jeg giver ham det ønskede blowjob i sengen under dynen fra morgenstunden. Det mest intense blowjob han nogensinde har fået, mens jeg tænker på Franks store pik og hans tunges kyndige behandling af min mis. Der løber saft fra min mis. Da Lars får udløsning, sluger jeg det hele, som jeg plejer. Kan lige høre Lars stønne, at det aldrig har været så godt før.
Samtidigt snurrer det voldsomt i min mis. Jeg behøver kun at lægge min hånd lige der, hvor missen snurrer allermest, og det hele eksploderer i en meget langtrukken orgasme. Den bliver bare ved og ved. Jeg skriger mine støn ned i sengen.
Lars spørger forbløffet, hvad der dog sker med mig. Jeg lægger mig op til ham. Kysser ham varmt og siger oprigtigt, at jeg elsker ham efterfulgt af, det var også rigtig godt for mig.
Han tager afsted lige efter aftensmaden, som er en af hans livretter. Ti sekunder efter at Lars er taget afsted, er jeg på vej gennem haverne. Allerede på vejen over til Frank snørrer min mis sig sammen. Jeg ringer på. Ser smilet, der får mig til at smelte sammen, og jeg kaster mig i hans arme. Nu er jeg hans frække tøs.
Med fuldstændig neutral stemme siger Frank:
“Det var godt du kom. Måske kan vi gemme det frække lidt. Jeg er inviteret til 30 års fødselsdag og vil gerne klippes.”
“Øøhhh joh – ja, selvfølgelig. Det gør vi da lige.”
Jeg havde klippet ham en gang før. Der lod jeg en kam og nogle ekstra sakse blive liggende. Elektriske trimmere har Frank i forvejen. Vi sætter os ud i det store bryggers. Frank har fundet en gammel kontorstol uden armlæn frem. Den er noget slidt men stadig solid. Desuden kan den indstilles ret fleksibelt.
Han får forklædet på og kører stolen helt ned. Indenunder har Frank en kortærmet, lysegrøn t-shirt på i oversize og et par khaki farvede knickers. Det ligner arbejdsbukser.
Jeg står ved siden af ham. Mærker hans stærke arm omkring mig og vupti, så ligger jeg i hans arme.
“Er det for min skyld, eller er du kommet for hurtigt ud af døren i din natkjole?”
Min natkjole!!! Årrhhh – Lars og jeg havde jo gået og hygget hele dagen, så jeg fik aldrig min natkjole af.
“Det … det er vist gået lidt for stærkt.”
“Mmmm – det kan jo ske, men det fungerer nu ret godt, så jeg ser gerne, at min frække tøs fremover ser sådan ud – måske skulle du tage noget udenpå gennem haverne. Ellers kunne det få nogen til at undre sig lidt, men så ved jeg hvornår du er fræk og hvornår du er Trine.”
Frank kysser mig dybt og inderligt. Kan tydeligt mærke et savn. Det er gensidigt, og jeg giver mig fuldstændig hen. Der er hul igennem hele vejen ned til min mis. Lidt senere står jeg ved siden af Frank igen, som giver mig et tungt klask i røven. Det føles faktisk rart.
“Nå, skal vi komme igang?”
Med en lettere snurrende mis, går jeg igang. Starter på venstre side. Pludselig mærker jeg hans hånd bag på mit ene lår. Den glider opad med fingrene ind mellem mine lår. Det sender stød op i min mis. Jeg læner nakken tilbage og stønner heftigt. Han trækker fikst mine trusser med ned.
“Jeg lukker lige Hugo ud. Du fortsætter bare, siger han med sit frækkeste smil.”
Det er kælenavnet på hans store pik. Under forklædet kan jeg se Frank kæle for pikken. Nu ved jeg, han gør det kun for at se min reaktion. Den udebliver da heller ikke. Jeg føler mig fræk og meget tændt.
Fortsætter med at klippe Frank. Min godt fugtige mis drypper lidt, når jeg tager det mindste skridt. Kan næsten ikke koncentrere mig om at klippe, men det lykkedes. Mangler kun lige det sidste med trimmeren i nakken.
Mærker hans store hånd lige på min mis, der nu fungerer som en svamp der bliver klemt. Han kæler for min mis de helt rigtige steder. Jeg kysser ham længe på halsen og siger:
“Uuhhhhh Frank, jeg kan altså ikke holde min hånd i ro, når du gør det der ved mig.”
Frank slipper min mis. Jeg får klaret det sidste. Tager forklædet af Frank. Han har fået sine knickers af og sidder med den største stivert. Jeg hopper op på hans skød, men lige som jeg vil kysse ham, holder han mig tilbage få cm fra sine læber og siger roligt:
“Mangler du ikke noget? Har du ikke glemt at smøre Hugo ind? Det kunne han godt blive fornærmet over. ”
Den kommenderende tone tænder mig. Normalt er jeg selvkontrollens mester. Den pæne pige. Der sker bare noget dybt i min krop ved tanken om at underkaste mig som en billig tøs. Give mig hen til en anden mand. Det er så forkert. Så frækt. Aldrig har jeg følt mig så uartig før.
Jeg glider omgående ned på knæ til Hugo. Det er et kælenavn, som hans kæmpepik med rette har fået.
“Ej – det må du altså undskylde Hugo. Det er kun fordi, jeg ikke har prøvet at være en uartig tøs før.”
“Har du været uartig? Ja , før i tiden gav man jo uartige tøser smæk.” Min krop sitrede af ophidselse:
“Det kan godt være, det bliver nødvendigt.”, får jeg sagt med usædvanlig grødet stemme. Hvad sker der med mig?
Inden jeg ser mig om, ligger jeg bøjet henover hans lår og får en gedigen røvfuld. Først nogle faste slag med hele hånden. Derefter bliver det mere til nogle svirp med fingrene. Varmen fra min røv spreder sig til hele underlivet. Han rammer tættere og tættere på min mis. Den spidse smerte får mig til at klynke og stønne på samme tid.
“Sig noget, så Hugo føler sig værdsat igen.”
“Jeg tænker på dig hele tiden.”, to slag mere.
“Det kan du vist gøre bedre. Hvordan har du det med Hugo?”
“Jeg tilbeder Hugo.”
“Meget bedre.”
“Du må ta’ mig, lige som du har lyst til.”
“Okay – vis Hugo at du mener det.”
Jeg starter med at slikke Hugo fra rod til spids.
“Lidt mere saft.”
Sutter spidsen så savl driver ned ad Hugo. Laver undertryk med munden. Min tunge danser rundt. Frank ugler mit hår, da jeg gnubber roden af den nu stive og hårde pik. Jeg kan godt fornemme, når en fyr kan li’, det jeg gør. Så prøver jeg på at følge med i hans rytme.
“Du har fået lov til behandle Hugo, som du har lyst til.”
“Nu vil jeg gerne mærke Hugo i mig.”
“Det gør du bare.”
Med små nyk glider min stramme mis nedover Hugo. Jeg stønner heftigt. Der kommer mere og mere lyd på mig. Frank løfter mig op og giver slip, så jeg synker ned over pikken. Jeg stønner for fuld kraft. Vi finder en fælles rytme, så hver gang pikken glider i bund, stønner jeg højt i lige så lang tid.
Jeg rider Frank. Føler mig fræk og fri. Det får mig til at larme ret meget. Efter ganske kort tid kan jeg fornemme orgasmen. Jeg trykker pikken helt i bund. Er ved at hive håret af Frank. Min mis krøller sig sammen. Jeg skriger højt nogle gange efterfulgt af flere langtrukne støn. En overvældene følelse af lykke fylder mig. Overdænger Frank med kys og kærlige kram. Mellem hvert kys hvisker jeg:
“Elsker dig …”
Frank rejser sig op. Klasker mig op ad den nærmeste væg. Boller mig kontant. Der bliver revet og flået i min lille mis, så den næsten får vendt vrangen ud. Tempoet sættes op, lige hvor det føles allerbedst, og jeg skriger igen.
Det tænder mig ekstra, at Frank bare bruger mig på stedet, og at jeg kan se det hele. Ikke noget med at lægge sig under dynen med gardinerne trukket for og lyset slukket.
Nu drejer Frank rundt og læner sig opad væggen. Løfter mig op og giver slip, så min egen vægt tynger mig nedover Hugo. Det giver et ekstra sug. Han gør det flere gange. Jeg stønner i en grad, så mine lunger føles lige så varme som min røv. Nu trækker Frank mig ekstra hurtigt ned. Denne gang kommer orgasmen buldrende som et eksprestog.
Jeg larmer ikke så meget nu. Det er som om mine støn når dybere i kroppen på mig. Får lige fremstønnet et: “jeg kommer …” Lige da jeg kommer, trækker han sig ud, hvorefter jeg kommer og kommer.
Frank tager sine boksershorts på og går ud i køkkenet, og jeg går ud på badeværelset uden trusser. Lidt senere sidder vi i sofaen og hygger med Irish Coffee. En klassiker fra den tid hvor jeg besøgte Frank uden at være fræk. Det har forandret sig. Nu sidder jeg overskrævs på Frank og knuger mig ind til ham.
Vi kysser lidenskabeligt. Samtidig med at vi kysser, bliver jeg roligt lagt ned på ryggen i sofaen.
Han fortsætter sine kys ned over min krop. Mine bryster får en særdeles kærlig behandling. Kys og slik ned mod min mis. Jeg ved, hvad der venter. Min mis snørrer sig utålmodigt sammen. Jeg nusser hans krøllede lokker. og trykker ham det sidste stykke ned til missen.
En snurrende varme spreder sig rundt i min mis, indtil den fylder hele min krop. Mine klynkende støn og hænder der febrilsk karter rundt i hans hår viser, at jeg er på randen af orgasme. Først da jeg stønner fuldstændig ukontrolleret, forbarmer Frank sig. Han stikker en finger i min mis. Fortsætter med at slikke.
Endelig kan jeg mærke en rumlende fornemmelse af orgasme på vej, og nu står orgasmerne i kø. Den ene er knap nok overstået, før han får den næste orgasme til at komme rullende ind over mig.
Lige så roligt, som Frank fik mig lagt ned, får han vendt os rundt, så jeg igen sidder overskrævs på hans skød. Jeg nyder virkelig fornemmelsen af at blive vendt og drejet rundt, efter hans forgodtbefindende.
Hans store hænder glider uendeligt langsomt op ad min ryg under natkjolen, som bliver trukket med op. Det er som om hænderne kun lige strejfer min hud, der reagerer ved at blive helt elektrisk. Det føles som en lille sitren, der langsomt flytter sig. Hænderne glider ned ad igen. Fra mine skuldre til balderne. Sådan bliver han ved. Op og ned. Meget langsomt og nænsomt.
“Uuuuhhhhh Frank, jeg elsker virkelig, når du kæler for min ryg på den måde.”
“Det er jeg glad for. Jeg gør det nemlig kun, når jeg er forelsket.”
Så kan jeg bedre forstå, hvorfor jeg føler det som kærlighed direkte fra ham til mig. Først bliver jeg helt salig. Der bliver sendt nogle tingles gennem min krop. Det føles næsten som bitte små orgasmer. Den fase går over i en tilstand af trance, hvor tid og sted ophæves fuldstændig. En tilstand af samhørighed og stor lykke.
Der går er et stykke tid, før jeg opdager, at han er stoppet. Jeg føler det som om, der kun er gået fem minutter, men der er gået tyve minutter.
“Nu vil Hugo gerne slippes løs. Så tænker han kun på sig selv.”
Inden jeg ser mig om, har Frank fået vendt mig rundt på knæ i sofaen, så jeg støtter med hænderne mod ryglænet. Han spreder mine lår ud til kanten. Gnider langsomt sin store pik henover min mis, der hurtigt bliver våd.
Min dårlige samvittighed vender tilbage, men det gør den billigste del af tøsen også. Jeg bruger ikke nogen former for prævention. Det har vi ikke benyttet os af, siden vi blev færdiguddannede. Ikke fordi børn er førsteprioritet lige nu, men sker det, så sker det. Alligevel lader jeg Frank komme i mig, selv om den største ydmygelse for mig, vil være at stå som gravid, når Lars vender hjem fra søen efter 3 måneder.
Frank tager mig bagfra med højt tempo. Min mis begynder at virke lidt følelsesløs. Jeg er ikke rigtig med, men nyder at bliver taget hensynsløst. Så banker han pikken op i mig for fuld kraft. Flere gange. Min mis vågner. Jeg begynder at støde fra med hænderne.
Historien fortsætter under reklamen
Nu hører jeg Franks tunge støn. Det føles som om Hugo bliver dobbelt så stor i mig, og jeg ser sol, måne og stjerner. Da jeg kommer til mig selv, ligger jeg på knæ med hovedet nede i sofaen og røven lige vejret. Kan mærke spermen løbe ud af min mis.






Angert
07/03/2023 kl 13:44
Wow for en fantastisk fortælling, gad sku godt være Frank engang imellem.
Tak for din utro skab Trine. 😘
Knus Angert
Angert9264@gmail.com
Anne
20/10/2022 kl 22:40
Skønt 🥰