- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sexlege med Sasha 4
Din chef lå oven på mig og kneppede mig hårdt. Han var en berygtet trussetyv, der havde kneppet
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg løb nøgen op mod klitterne på flugt fra fire halvfulde mænd. Mit håb var at nå hen på p-pladsen og møde dig, så du kunne tage mig med hjem. Da jeg løb hen over en mindre bakke og ned i en gryde i klitten, måtte jeg stoppe brat op. Det var et ejendommeligt syn.
I gryden sad tre mænd ved et campingbord med champagne og østers. To af dem var asiatere i garbadineshorts og orange hawaiiskjorter.
Den tredje mand genkendte jeg med det samme. Det var James, din chef, som ved flere lejligheder havde forsøgt sig med mig. Jeg husker stadig fornemmelsen af hans hænder på mine bryster og oppe mellem mine ben, når han havde været nærgående til firmafester.
Han har jo ved flere lejligheder været et frækt krydderi på vores sexliv, når vi lå sammen i sengen, og jeg hviskende fortalte, hvordan han havde taget sig friheder med mig på dansegulvet. Det havde været ekstra frækt for dig, fordi han var din chef, din overordnede. Du forestillede dig, at han på en måde havde ret til mig, fordi han bestemte over dig i kraft af sin position.
– Nu stod jeg nøgen foran ham og hans to gæster og forsøgte at dække for mine bryster og skridt. Og for første gang så din selvsikre chef ud til at have mistet fatningen. Han sad med åben mund og gloede på mig uden at sige et ord. Hans øjne gled ivrigt op og ned ad min nøgne krop, men han var helt gået i stå. Der var ikke rigtigt noget, der fungerede på ham.
Vi stod lidt over for hinanden, mens han gradvist kom til sig selv. Langsomt bredte der sig et selvsikkert smil i hans ansigt. Han skiftede karakter og blev sit sædvanlige smilende, selvsikre og selvhævdende jeg:
– Sasha skat, du har altid været en lille frækkert, når du mødte op i dine stramme nederdele til festerne. Men, for fanden! Du er jo perfekt skabt, og du burde altid gå rundt nøgen, så vi alle kunne nyde dine perfekte former. Kom her! Vi skal da skåle på vores sjove møde her på stranden.
Han rakte mig et glas champagne, tog om mig, så han kunne få fat om mine baller med den ene hånd og vendte sig om mod sine gæster:
– Sasha, det her er Mikayo Okamuro og Sato Okinawa. De er to vigtige kunder fra Japan. Vi besluttede at tage til stranden i det gode vejr og afslutte en vigtig handel med en bid mad og lidt vin.
Mikayo og Sato så på mig med ufravendte øjne. De så meget begejstrede ud og tog ivrigt billeder med deres telefoner, mens James´ hånd gled fra mine baller og ned mellem mine ben. Jeg tænkte kun på, hvordan jeg kunne komme væk fra denne her vanvittige og bizarre situation, da jeg mærkede James´ fingre langsomt glide ind i begge mine huller samtidigt.
– Mikayo og Sato, this is Sasha, … eeehh, she is Bjørn Kaspersen’s girlfriend. Bjørn is one of my best employees. He is very much involved in this project, and he is extremely dedicated to it. So much that he wants to offer Sasha, his girlfriend, to close the deal.
Så rejste den ene japaner, ham der hed Sato sig fra sin strandstol og gik hen til James. Han bukkede mange gange:
– Mr. James. Thank you very much for this wonderful surprise. We really appreciate it, she is very, very sexy, and we will enjoy her very much. Please send our regards to your employee, Mr. Kaspersen, and commend him for his admirable commitment to the project. Such a sacrifice is, indeed, very rare.
Jeg stod og vred mig og gispede, men James´ fingre gled ind og ud af min fisse og røv. Han så ned på mig med et let smil på læberne. Han forstod at udnytte enhver situation til sin egen fordel.
Han havde fået Sato og Mikayo til at tro, at du havde tilbudt, at de frit kunne benytte sig af mig som en del af handelen, for at forsegle den vigtige aftale, som firmaet skulle indgå med dem. De troede, at min ankomst var planlagt, og at jeg var en del af betalingen for den lukrative kontrakt.
De to japanere var væsentligt større end gennemsnittet. De var begge på højde med James, og den ene, der hed Mikayo, var noget kraftigere. De gik rundt om mig, mens de så nøje på mig. Så tog de fat, og jeg havde travlt med at skubbe deres hænder væk, mens jeg råbte ”no” og ”don’t”.
Til sidst måtte Sato tage fat om mine arme bagfra, så den anden uhindret kunne komme til.
Mens jeg stod blottet og forsvarsløs tog Mikayo for sig af retterne. Sato, der stod bag mig og holdt mine arme, hviskede i mit øre:
– Keep resisting, please, it’s so sexy, when you pretend, you don’t want it! I can tell that you like rough sex. Your pussy is so wet. You’re really enjoying this.
Sato lagde armen om halsen på mig, så jeg var nødt til at stå stille, og jeg hørte, at han rodede med sine shorts. Sekunder efter hviskede han noget på japansk i mit øre, mens han gned sin pik op ad mine baller.
Jeg så desperat på James for at få ham til at stoppe dette mareridt. Så pludselig trådte han frem og løftede begge arme op:
– Gentlemen! Before you go any further with her, I should inform you that Mr. Bjørn insists that you use condoms. You see, she doesn’t use protection, because they’re trying to get pregnant.
Japanerne havde selvfølgelig ikke kondomer med til en forretningsfrokost ved stranden, og det vidste James godt. Hans plan var formentlig, at få dem af vejen, så han kunne have mig for sig selv.
– You can buy condoms at the grocery shop. It’s just a five minutes walk in that direction. Don’t worry, I will entertain her, until you return.
Da de var gået gav han mig endnu et glas champagne, og tog om mig.
– Læg dig ned og slap af, Sasha. Tag et glas mere. Du er så smuk, og jeg drømmer faneme om dig konstant. Lige siden den aften, hvor vi kyssede, og jeg hørte din stønnen i mit øre, da jeg havde hånden nede i din trusse, ja, så har jeg kun tænkt på én ting: At trænge op i dig. Sasha, skat, jeg må simpelthen ha’ dig! Og jeg ved, at du vil ha’ min pik!
– Nej James, jeg er slet ikke interesseret i dig, og jeg har kun ladet dig tage på mig, fordi det var Bjørns og mit rollespil. Jeg skulle spille op til dig og lade dig gøre frække ting ved mig. Men du skulle aldrig få lov til at kneppe mig. Lad mig gå nu, jeg…
Han holdt en pegefinger op mod læben og tyssede på mig.
– Jeg ved, at du vil sige, at du elsker Bjørn og synes, at jeres lille sexleg er nok. Men Sasha, jeg har gennemskuet dig, jeg så dig ind i øjnene, mens jeg havde pege- og langfinger oppe i din drivvåde fisse, og Du var helt klar til mig!
James tog mig i håret og trak mit hoved bagover:
Og, Sasha, det her er, hvad der skal ske: Du skal lægge dig ned i sandet på ryggen og sprede benene, så dit frække, glatbarberede skød er helt blottet. Og så vil jeg hive min stive pik frem og trænge op i dig, og du vil ligge og se op på mig med store liderlige øjne og stønne, mens jeg ta’r dig. Det er sådan, du vil ha’ det!
Det var en hvinende blå himmel, og der var ikke en eneste sky i sigte. Solen brændte på min nøgne hud, mens jeg ventede på ham. Min puls dunkede i mit hoved, og jeg trak vejret tungt, mens han satte sig på knæ mellem mine ben og fandt sit halvstive lem frem.
Jeg forstod det ikke, men jeg havde lagt mig ned i sandet, som han havde bedt mig om. Og nu ventede jeg på ham. Han stirrede på mig og gned sin pik, og jeg så hypnotiseret på den, mens den langsomt voksede til fuld størrelse.
Om lidt ville din chef kneppe mig, og jeg vidste, at jeg ville lade ham gøre det, selvom jeg slet ikke brød mig om ham. Men hans ord havde ramt noget i mig. Han havde forstået noget, som først nu langsomt var ved at gå op for mig.
Dertil kom, at jeg ikke havde jeg fået pik i lang tid. Du ville jo ikke kneppe mig i morges, da du havde fået mig helt ud på kanten, og jeg lå på badeværelset og rystede af lider, mens du voksede mit skød.
Nu lagde James sig ind over mig og tog fat i mine arme. Da han trængte op i mig med et dybt suk, og hans pik gled op i min glatte, drivvåde kusse i hele sin længde, gjorde jeg ingen modstand. Tværtimod. Jeg lagde hovedet tilbage i sandet og spredte benene yderligere, så han kunne komme helt i bund i mig.
Din chef lå oven på mig og kneppede mig hårdt. Det var ham, jeg havde afvist til firmafester, når han gik for vidt. Jeg vidste jo godt, at han kun havde ét i hovedet. At komme i trusserne på mig, bolle mig og så videre til den næste kvinde. Han var en berygtet trussetyv, der havde kneppet de fleste af sine medarbejderes koner og kærester, og han havde været skyld i adskillige skilsmisser og brudte parforhold.
Desuden havde vi jo vores aftale, dig og mig Bjørn. Det havde moret mig at spille op til ham og lade ham ta’ lidt på mig. Gøre ham liderlig og så ydmyge ham ved leende at afvise ham, når han troede, at den var hjemme.
Men nu lå han oven på mig og stønnede højt. Hans overraskende store pik gled ind og ud af mig i et højt tempo, mens jeg lå gispende under ham og tog imod den. Det var på én gang voldsomt og voldsomt frækt
Hans ophidselse gjorde mig bekymret. Han havde sendt japanerne efter kondomer, men brugte ikke selv noget, og jeg frygtede, at han ikke kunne styre sine lyster, når han var i færd med at bolle sin drømmekvinde.
– James, du skal huske at trække dig ud. Du må ikke komme i mig, vel? Hallo, James?
Han huggede sin pik dybt og hårdt op i mig og stoppede. Mens han holdt pikken der, tog han fat i mit ansigt og så mig dybt ind i øjnene og henvendte sig hviskende til mig:
– Sasha! Husk, at det er mig, der bestemmer, og det er sådan, du inderst inde vil ha’ det!
For at understrege sine ord tog han ekstra hårdt fat i mine arme og holdt dem fast over mit hoved og kneppede mig endnu dybere og hårdere, mens jeg lå liderlig og viljeløs i sandet. Hans totale dominans gjorde noget ved mig, og jeg måtte rystende af lider overgive mig fuldstændigt til ham.
James fortsatte med at bolle mig med stor udholdenhed de næste minutter, og efterhånden blev jeg omtåget og desorienteret.
Det havde været en lang dag, og alle begivenhederne havde sat sig i mig: Dagen var startet med , at Du havde gejlet mig totalt op, da du voksede hele min krop, inden Du tog på arbejde. På stranden i min frække bikini var jeg nødt til at flygte fra de fire liderlige mænd. Forinden havde jeg ligget nøgen i sandet og onaneret foran dem. Derefter kom mødet med James og hans to forretningsforbindelser, der troede, jeg var betalingen for en større handel i Bjørns firma.
Tankerne om alt det, der var sket og James’ ord om min trang til at underkaste mig flød sammen i mit hoved og gjorde mig forvirret og topliderlig på samme tid. At have været centrum for så mange mænds begær på én dag, sendte mig ud over kanten.
Så da James fortalte mig, at han nu skulle til at tømme sig i mig, måtte jeg overgive mig til en kæmpeorgasme. Det var simpelthen for frækt, at han i den grad havde taget kontrol over mig.
Hele den dags akkumulerede begær og lider kom til udløsning i mig, og mens orgasmen fik mig til at vride og vende mig under ham, lagde han sig tungt hen over mig med hele sin store kropsvægt og kneppede sig færdig inde i mig i tunge, dybe stød.
Han kom oppe i min ubeskyttede fisse, fyldte den med sin sæd, men jeg kunne ikke forholde mig til det. Jeg var i en parallelverden, hvor der kun eksisterede min liderlige kusse og James’ fantastiske pik.
Hans gispen aftog langsomt, og han gik ned i tempo, mens han leverede de sidste sprøjt oppe i min gennemkneppede fisse.
Jeg var udmattet og mæt af den voldsomme orgasme og lå slapt tilbage i sandet, stønnende på ryggen ude af stand til at bevæge mig, mens en flygtig sitren fra orgasmen for gennem min nøgne, misbrugte krop.
James havde rejst sig og så selvtilfreds ned på mig med en smøg i hånden og sin mobil vendt mod mig. Jeg var blevet råkneppet af en rigtig alfahan, og nu stod han og filmede mig med sin telefon.
Han gik ned i knæ og tog nærbilleder af min røde, opsvulmede fisse. Den du samme dag havde vokset, så den var helt glat og blød. Jeg vendte mig væk fra ham og krummede mig sammen.
– For fanden dit svin, James! Hold op med det der! Giv mig et håndklæde!
Han grinede og smed et håndklæde og en flaske vand ned til mig.
Håndklædet var ikke stort, så jeg slog det om livet, det var bedre end ingenting. Men mine bryster var stadig blottede, og jeg kunne pludselig mærke, at huden var lettere forbrændt.
Da James kom hen og tog om dem, ømmede jeg mig og vred mig løs af ham.
– Bliv lidt Sasha, bad han.
– Bjørn venter på mig på p-pladsen. Jeg går nu. Det her har aldrig fundet sted, James! Husk det! Ikke et ord!
Pludselig lød der stemmer et stykke væk. Det var de to japanere, der var på vej tilbage. De var i højt humør og snakkede ivrigt sammen på japansk.
– I am very sorry, guys, I must go now, I have to be somewhere. It was so nice to meet you, buy, buy!
Med hjertet oppe i halsen og håndklædet samlet om livet gik jeg i retning mod p-pladsen. Jeg så ikke på mændene, men fortsatte bare og håbede på det bedste.
– Hov vent Sasha, du kan jo ikke gå, ligesom Sato og Mikayo er kommet tilbage!
James var løbet hen foran mig og stod med begge hænder om mine skuldre:
– Du er desværre nødt til at blive af hensyn til projektet. Du er jo en del af handelen, og jeg kan ikke lade den gå i vasken, fordi du fortryder…
– James, Du er en stor nar, og nu går jeg! Jeg kan simpelthen ikke tro, at jeg har ladet dig kneppe mig!
Historien fortsætter under reklamen
Sato og Mikayo stod pludselig på hver sin side af mig. James stod foran mig. Han havde helt skiftet karakter. Fra det ene øjeblik at være bange og bedende var han nu aggressiv og dominerende.








hrsir
29/04/2024 kl 19:07
Spændende hvad der sker frem over for den liderlige Sasha