Lærerindens liv som fisse 12

negerpik blowjob slikke pik”Sut min luksuspik ren, din hvide mær!” beordrede min 8. klasseelev…

Forfatter: Frøken Fræk

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Lejrskolen #4

”Ååååh… jaaah… Adam! Nu får jeg spermen! Jeg kan mærke hvordan din sydende sæd poster ind i min livmoder og fylder hele mit underliv med fed klistret afrikansk SPÆÆÆRM! Det har min kærestes latterlige hvide minipik sgu aldrig præsteret,” hvinede jeg gennem trusserne, og med drengens gigantpik fræsende i min udkneppede kusse, blev jeg pulet rundt på det rå trægulv så jeg peb af smerte når jeg fik splinter i røven.

”Du er godt nok min bedste hvide kneppedukke Frøken Fræk. Meget bedre end din elev Sofie. Men i morgen nat her på lejrskolen træner min fede sorte pik igen fisserne på både Christina og Sofie. De to 15-årige tøjter skal oplæres i at blive et par DRESSEREDE kneppekaniner. Når bare tæverne hver dag spreder ben og får masser af pik, så får jeg i løbet af kort tid kneppet hjernen langt op i fisserne på de to horetøser. Præcis som min gigantpik har kneppet min klasselærerindes krybdyrhjerne op i kussen på dig Frøken Fræk.”

Shit! Adam have for længst gennemskuet, at jeg var så besat af drengens formidable 23 centimeter sorte Congopik, at han havde kneppet mit intellekt – ikke bare op i fissen på mig – men helt ind i min livmoder. Det var syret perverst at få fissen gennempulet at hvalpens megastore sorte pik. Og når kneppekæppen gik på teenagedrengen pløkkede han sit fede sorte glinsende pikhoved helt i bund i kussen; hvorpå Adams 15-årige negernossesperm postede direkte ind gennem min livmodermund og overspulede hele mit underliv.

Når min søde kæreste én gang om ugen fik lov til at kneppe mig, så havde Henriks latterlige 14 centimeter pik og hans lille fedtede spermsprøjt ikke én chance for at sende sædcellerne ind i mit underliv, som konstant var sølet ind i afrikansk sperm, fordi den liderlige sorte knægt hver eneste skoledag fyldte mere sperm på min sædsultne livmoder. Tænk om jeg glemte min p-piller i nogle dage! Og tænk om jeg som 25-årig lærerinde – og med en kæreste gennem 5 år – blev kneppet tyk af min kun 15-årige SORTE elev! Det var en vanvittig svimlede pervers tanke – og så gik fissen på mig igen… og igen… og igen!

”Hold kæft du er en mega liderlig hvid tæve Frøken Fræk,” sagde Adam hovedrystende, da jeg vred mig på gulvet med orgasmen detonerende i kussen, som klampende bed sig fast i min 8. klasseelevs fede spermindsmurte halvslappe pikpølse – som drengen med et svup trak ud af min sjappede fisse.

Derpå kravlede den sorte knægt op over min udkneppede krop og… SMAAAT… slaskede Adam pikken ud i mit kønne ansigt så sperm og fissesaft sprøjtede til alle sider.

”Sut min luksuspik ren, din hvide mær!” beordrede min 8. klasseelev, og siddende overskrævs på mine store struttende patter proppede Adam sin slappe spermsølede pik ind mellem mine røde suttelæber – hvorpå jeg slubrende suttede drengens klistrede kneppekæp skinnende ren.

”Du er jo vild med porno, Frøken Fræk. Så i morgen nat klokken 24 står du i skjul bag buskene kun iført din røvkorte natkjole. Så kan du se mig gennemkneppe dine favoritelever Sofie og Christina ovre på havebordet. Når jeg har sprøjtet fissen på én af de liderlige tøser fuld af min luksus-sperm beordrer jeg de to tæver ind i seng; og så kommer min klasselærerinde kravlende på alle fire hen til mig. Og som den liderlige tæve du er slikker du min pik ren for sperm og tøsernes fissesaft og sutter den stiv igen – og så tager vi din fisse derfra Frøken Fræk,” meddelte min dominerende 15-årige elev.

”Glem det Adam! Du får rigeligt med fisse på de to teenagetøser, og jeg kunne ikke drømme om at kravle rundt uden for lejrskole-hytterne for at blive kneppet af dig,” fastslog jeg med max klasselærerautoritet. Og var samtidig hamrende jaloux på Sofie og Christina, som nu stillede deres stramme 15-årige fisser til rådighed for den liderlige negerdreng.

SMAAAK… SLAAAM… KLAAASK… Jeg peb af smerte da Adam med flad hånd spankede mine stramme røvballer så splinterne i røven gjorde endnu mere nas.

”Hør så her Frøken Fræk! Du er MIN private fisse. Og på et hvilket som helst tidspunkt hvor jeg har brug for min private fisse, møder du op som beordret, for at få PIK – masser af SORT PIK! Røg den melding ind på spermtavlen i min klasselærerindes pikfikserede kusse-hjerne?” spurgte Adam retorisk, og smed hundehalsbåndet og hundelænken på gulvet foran mig. ”Læs højt din horetøs!”

”Javel Adam!” snøftede jeg og samlede halsbåndet op. ”EVA ER EN HVID FISSE SOM TILHØRER ADAMS SORTE CONGOPIK,” læste jeg højt fra inskriptionen i halsbåndet.

”Og hvad mere har du lært på pornosiderne – din hvide mær?”

”I am Your Black Cock Whore – Jeg er en luder for din sorte pik. I Submit Your Big Black Dick – Jeg underkaster mig din store sorte pik. Og jeg kommer underdanigt kravlende i morgen nat, så din sorte luksuspik kan kneppe min fisse vind og skæv. I am Your White Cunt – Jeg er din hvide kusse,” sagde jeg ydmygt.

”Og du har halsbånd og hundelænke på, så jeg kan styre dig – din liderlige lærerindetæve!” sagde min 8. klasseelev, og forsvandt ud af mit værelse; mens jeg sad tilbage på gulvet med en øm rødstribet røv fuld af splinter fra det rå trægulv og den 15-årige hvalps fede sperm sivende ud af min gennempulede kusse.

Næste aften klokken 22 var der endelig ro i lejren. Alle eleverne sov på deres værelser, og det samme gjorde Bio-Bent, der heldigvis var gået ud som et lys efter han havde stået for alle dagens biologiske aktiviteter. Jeg havde mit vindue på klem, og ret præcis klokken 24 hørte jeg hviskende stemmer udenfor hytten. Stemmerne forsvandt ned mod havebordet, der var godt skjult bag høje buske. Du er bimlende gal Eva, sagde jeg til mig selv, da jeg låste læderhalsbåndet med inskriptionen EVA ER EN HVID FISSE SOM TILHØRER ADAMS SORTE CONGOPIK omkring min hals. Hvorefter jeg klikkede hundesnoren i halsbåndet.

Uden BH og uden trusser! – kun iført en sort løsthængende røvkort natkjole (så jeg ikke kunne ses i mørket) begav jeg mig lydløst ud i natten og ned bag buskene, hvor jeg i måneskinnet havde frit udsyn til havebordet. Til min overraskelse var de to teenagetøser splitternøgne, og søde Sofie sad allerede på knæ med Adams store fede sorte pik i sin røde 15-årige mund.

”Jaaah… sug pikken helt ned i halsfissen – din lille liderlige hvide tæve. Sut for satan din mær!” gispede Adam, mens stakkels Sofie var ved at blive kvalt i Congopik.

”Er det ik’ snart min piksuttetur?” spurgte Christina utålmodigt.

”Jo, Christina overtager blowjobbet! Du har meget at lære endnu Sofie. Når du mangler 12 centimeter i at tage min luksuspik helt i bund i halsfissen, er pikpræstationen kun til karakteren 4,” afgjorde den dominerende sorte dreng og klaskede sin næsten stive pik ud i Sofies kønne ansigt – mens tøsen sad på knæ og så skamfuld ud. Christina kastede sig sultent over Adams nu sådan cirka 20 centimeter lange sorte pik og sugede, slubrede og suttede som en prof ludertøs.

”Skide godt din lille hvide piksuttetøs! Helt ned i din stramme halsfisse med min fede sorte luksuspik,” stønnede Adam – hvorpå hvalpen med begge hænder tog om nakken på Christina og huggede megapikken ind i tøjtens rødmalede mundfisse, så knægtens liderligt opsvulmede pikhoved blev pløkket langt ned i horens halsfisse.

”Du mangler stadig sex centimeter før min luksuspik er helt i bund i din halsfisse,” brokkede Adam sig – mens stakkels Christina gurglende og rallende fægtede vildt i luften med armene; hvorpå tøsen gispende efter luft drattede omkuld på græsset med spyt og savl spruttende ud af sin røde mund.

”Du skal trænes i halsfissen til pikken går helt i bund og mine nosser klasker dig på hagen – din hvide horetøs. Præstationen er til karakteren 7,” fastslog Adam.

”Juuuhuuu… Jeg er bare den bedste PKSUTTETØS, Sofie!” jublede Christina med stolthed i stemmen, mens Adam tværede sit glinsende sorte pikhoved rundt i fjæset på tøjten, som blev fedtet ind i savl.

”Nu skal i have piktrænet jeres 15-årige lyserøde fisser. Christina lægger sig på ryggen på havebordet; og Sofie lægger sig på maven oven på Christina, så jeres to savlende fisser er placeret lige over hinanden,” beordrede den sorte dreng.

”Nej altså Adam! Jeg vil godt nok ikke ligge helt nøgen oven på Christina. Jeg er altså ikke til piger,” protesterede Sofie. SMAAACK… SLAAAM… SLAAAASK… ”Av min stakkels numse!” peb tøsen, da Adam klaskede Sofie benhårdt på tøsens lækre stramme røvballer. Derpå tog hvalpen fat i tøjtens lange lyse hestehale og hvæsede ind i ansigtet på den skræmte tøs: ”Du er MIN PRIVATE FISSE Sofie. Du er MIN LILLE HVIDE BOLLEDUKKE! Du er MIN KNEPPEKANIN! – Og jeg bruger dig som SEXLEGETØJ fuldstændig som det passer mig,” sagde Adam og flåede Sofie i hestehalen hen over Christinas nøgne krop, så de to 15-årige tøser lå klasket op på havebordet og deres struttende teenage-patter gned mod hinanden.

”Træk benene op langs jeres kønne hvide kroppe – I to horetøser,” kommanderede Adam; og de to tøjter parerede straks ordre. Der lå Christina og Sofie patter mod patter, mave mod mave og gned de glatbarberede skamben mod hinanden så det slubrede i tøsernes saftige lyserøde teenage-fisser.

Det var nu jeg som ansvarlig klasselærer burde gribe ind og standse Adams vanvittige sexsjov med mine to favoritelever! Men for det første stod jeg her med bar røv og store struttende patter i en røvkort natkjole. For det andet ville det måske blive afsløret, at jeg også var Adams private fisse – og det ville koste mig lærerjobbet. Og for det tredje!!

Når den sorte dreng var færdig med at kneppe de to 15-årige tøser blev det min tur til at få mega meget sort pik! Mig ville knægten også totalt dominere! Jeg ville få præcis samme nedværdigende og ydmygende behandling af min 8. klasselev som Christina og Sofie. Og min gejle fisse tapløb allerede ved tanken om, hvilke perverse idéer Adam havde med mig, nu hvor jeg var iført læderhalsbånd og hundelænke.

Eva for fanden! Du kan slet ikke få nok af den 15-årige negerdreng med hans gigantiske sorte pik. Hvalpen tager dig når det passer ham og i øvrigt behandler han dig som en billig hvid luder – en gemen saftig kusse og en savlende liderlig tøjret tæve. Hvor dum kan man være som drengens 25-årige klasselærerinde?! – tænkte jeg.
Historien fortsætter under reklamen

”But I am just a White Cunt for a Big Black Cock – Men jeg er bare en Hvid Kusse for en Stor Sort Pik!” hviskede jeg i den lune sommernat…

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. julie lover

    04/03/2020 kl 22:43

    ah jeg synes næsten hun ska deltage i legene mon ikke pigerne også er med på at holde det hemmeligt.

    0
  2. Donnord

    04/03/2020 kl 22:18

    Spændende om den dejlige læreinde overhøre en samtale mellem de to søde piger, hvor en af dem sige hun har glemt sine p piller der hjemme , men er så luder agtig hun konstant vil have negersperm .
    Og hvem ved om læreinde bliver så misundelig af hun selv stopper med sine p piller

    7+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *