- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Lærerindens liv som fisse 115
”Den hvid so fandme godt hul for min megastor pik! Den hvid luder sejlende saftig i sin liderkusse!”
Forfatter: Frøken Fræk
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Her lå Idræts-Ida og jeg – Frøken Fræk – på den megastore kneppeseng i Haremssalen og var hvide danske haremsslavinder for Sheik Salman-ibn-al-Dick og hans tre tæskeliderlige sønner i hele vores efterårsferie.
SHIIIIT! Da jeg foreslog fisseblindtesten, havde jeg forventet, at Sheiken og hans tre sønner testkneppede Ida og mig. Nu havde det syrede sjov udviklet sig til 9 gange Pik-I-Hvid-Fisse-Blindtest når vores nymfomanfisser skulle kneppetestes af sex stangliderlige araberpikke og tre gigantiske afrikanske pikke!!! Min umættelige fisse sjappede allerede i kogende kussesaft ved tanken om at få så mega meget kulørt pik – lige i streg!!!
Da Ida og jeg var pakket ned i hver sin sorte sæk og med en latexmaske over vores ansigter, kunne vi ikke se en hylende papfis af, hvad der foregik i Haremssalen. Så jeg lyttede intenst til hvad der blev sagt.
”Haremsvogteren henter vores to kokke i køkkenet og gartneren ude i parken. Du fortæller dem at vi er overordentligt tilfredse med deres arbejdsindsats, og derfor tilbyder vi dem en helt speciel oplevelse,” sagde Sheik Salman.
Kort efter hørte jeg Haremsvogteren vende tilbage med de tre ansatte, som var stillet en HELT SPECIEL OPLEVELSE i udsigt!
”Sheik Salman ibn al-Dick har inviteret jer til at deltage i Fisse-Fuck- Blindtesten af Sheikens to hvide haremsslavinder. Som I kan se, er de to slavinder pakket ind, så kun deres fisser er synlige. Men det er jo også præcis de to HULLER der skal testes!” annoncerede Haremsvogteren; hvorefter han fortsatte:
”Følgende har Sheiken personligt udvalgt til at deltage i fisseblindtesten af de to hvide slavindeludere: Sønnerne Adil, Bahir og Fahim. Den arabiske Køkkenchef og køkkenhjælper. Den afrikanske gartner. Sorte 15-årige Adam samt mig selv som Haremsvogter. Sheik Salman ibn al-Dick vil som den sidste selv foretage blindtesten af han to hvide haremsslavinder.
Hør nu godt efter reglerne for fisseblindtesten: På hver af de sorte sække står skrevet KUSSE 1 og KUSSE 2.
REGEL 1: Jeg trækker lod om jeres kneppe-testrækkefølge.
REGEL 2: Nummer 1 i knepperækkefølgen propper sin stive pik ned i hullet på Kusse 1. Nummer 2 stopper samtidig pikken i hullet på Kusse 2.
REGEL 3: Haremsslavinde Zahra tager tid. I får 2 minutters kneppetid i hver sin kusse. Når Zahra siger SKIFT er det ud med pikken, og så kører du kæppen i bund i den modsatte kusse. På den måde vil der aldrig være én af de to kusser, der IKKE får pik! Sådan skifter du mellem Kusse 1 og Kusse 2 hver gang Zahra siger SKIFT! Du fortsætter med at skifte kusse indtil pikken går på dig, og du sprøjter din sperm ud i det HUL du tilfældigvis har pikken i, når den går på dig.
REGEL 4: Når pikken er færdig med at sprøjte sperm i HULLET, sidder slavinderne Lila, Maya, Aysha og Shakira parat med deres pivåbne rødmalede mundfisser. Du vælger selv hvem af de fire ludertøser du vil bruge som SUTTSO. Når du propper din sædsølede og fissesaftdrivende pik helt ned i halsfissen på én af de fire teenageludere, får du pikken renset og suttet skinnede ren.
REGEL 5: Nu har du en klar fornemmelse af de to hvide fissers kvaliteter. Så du går hen til computeren, og ud for dit navn giver du KUSSE 1 og KUSSE 2 mellem ét og sex point. Sheik Salman ibn al-Dick har personligt udfærdiget en vejledning, som du skal benytte når du giver point. Vejledningen har jeg slået op her på væggen; og jeg læser lige højt, så alle har forstået hvordan I giver point til de to hvide fisser:
1 point = Klam kusse
2 points = Kedelig kusse
3 points = Middelmådig kusse
4 points = Godkendt piksulten kusse
5 points = Forslugen orgasmekusse, der malker pikken så spermen syder i nosserne.”
Sex points = Grådig og glubsk orgasmekusse, der malker pikken så spermen sprøjter ud af pikhovedet og direkte ind i den hvide luders livmoder.
Sådan sluttede Haremsvogteren sin megalange forklaring på, hvordan Ida og jeg skulle have vores fisser blindtestet af ni stangliderlige pikke, så vi fik en STATISTISK SIGNIFIKANT RETFÆRDIG vurdering af hvem af os, der var BYENS BEDSTE HVIDE DANSKE KUSSE!
”Da de to hvide slavinder ikke må vide hvem de bliver kneppet af, peger jeg på de to første, som uden et ord går hen og propper deres stive pikke i hvert af de to huller,” kommanderede Haremsvogteren.
SPLOOOOSH… KLOOOONCK… så fik jeg den første pik kørt direkte i bund i fissen – og det samme fik Idræts-Ida. Er du vimmer vi fik PIIIIK!! Det svuppede, sjappede og sjaskede i vores sejlende saftige kusser når de stangstive ukendte pikke fræsede fisserne op på os. Jeg skal lige love for, at de hamrende liderlige gutter hensynsløst høvlede hullerne igennem. Og det var lige hvad vi var: To lyserøde fucking frække HULLER! Ikke en skid andet end to plørede PULEHULLER for fyrenes sprøjtegale kulørte pikke!
Aldrig havde jeg været så rablende liderlig i skrævet! Det var fuldstændig syret perverst at ligge her som et tarveligt, vulgært PIKHUL! Jeg kunne ikke se en skid – jeg kunne ikke hyle af lider på grund af gagballen! Jeg kunne bare tage imod – været et simpelt HUL for den pik der igen og igen bestialsk hamrede mod bunden af kussen og fyrens stramme underliv, der rytmisk hamrede mod mine rårøde fisselæber så kussen svulmede op. Min liderboblende fisse hang lige på kanten af orgasmen da Zahre råbte SKIIIFT!!
SVUUUUP… den brutale pik fløjtede ud af fjamsen, som dog kun manglede pik i sex sekunder! HUUUUCK… PLØØØCK… så blev fissen flækket af en ny megastiv kulørt kæp, som brutalt hamrede mod kussebunden, så det sortnede for mine bimlende blå øjne. Hold kæft det gjorde nas i dåsen at blive voldtaget, pikpulet og råkneppet fuldstændig hensynsløst dyrisk. Men jo mere min stakkels livmoder blev kneppet rundt i hele mit udpulede underliv jo mere sygt liderlig blev jeg – og så gik fissen på mig!
”KUSSE 2 får orgasme! Kussen malker min PIIIIK… og nu GÅÅÅR den på mig!” Hvem det var der råbte kunne jeg ikke vide; men det lød som én af sheikens tre altid liderlige sønner – og sperm fik jeg! Liderpikken fortsatte med at fræse ud og ind af min kogende kusse, mens spermen sprøjtede i kaskader ud af det opsvulmede pikhoved der spulede den klæge klistrede sæd direkte ind i min spermsultne livmoder.
”SKIIIFT!” råbte Zahre – hvorpå den spermtømte pik blev trukket ud af min sædsølede kusse, der straks blev flækket af en ny brutal pulepik.
Og sådan fortsatte det! Pik efter pik pløjede min fisse op, og jo mere hamrende barbarisk og hensynsløs pik jeg fik jo mere hæmningsløs og uregerlig blev fissen, som nu uafbrudt gik på mig i lange syrede serieorgasmer.
”Hold da kæft! KUSSE 2 er fuldstændig vild i skrævet! Tæven ka’ ik’ få pik nok… og nu sprøjter fissesaften ud fjamsen på soen… så ska’ du eddermame også ha’ SPÆÆÆÆÆRM!” brølede den ukendte kneppegale fyr. Og jeg mærkede hvordan kaskader af kogende kussesaft sprøjtede UD af dåsen omkring den stangliderlige pik, der samtidig spulede gigantiske mængder sperm IND i min udkneppede kusse og livmoder.
”SKIIIFT!” råbte Zahre.
”SUUUUUT for satan din slavindeso!” hørte jeg fyren, der lige havde fyldt mig med sperm, brøle – og SPLOOOSH… SUUUTTTE… SMOOOVSE… SLUUUURP… så var der én af de fire teenageslavinder der fik mundfissen på overarbejde.
PLØØØØCK… FLÆÆÆÆKKE… KLOOOOCK… det var DEN jeg spændt havde ventet på! Men jeg var ikke forberedt på at den var SÅ GIGANTISK!
”Hvad med vores sorte afrikanske gartner. Han er megastor, og har garanteret en gigantisk testpik. Han får aldrig fisse – så det kunne være skægt at se ham pløkke pikken i bund i de to hvide luderfisser,” havde sheikens yngste søn Fahim foreslået.
Og nu var jeg ikke i tvivl om hvem der fuldstændig hæmningsløst smadrede min stakkels lyserøde fisse! Hold kæft jeg gurglede og rallede bag gagballen, da gigantpikken flækkede fissen og det sorte liderligt opsvulmede pikhoved hamrede mod kussebunden så min stakkels livmoder blev kneppet rundt i hele underlivet.
Historien fortsætter under reklamen
”Den hvid so fandme godt hul for min megastor pik! Den hvid luder sejlende saftig i sin liderkusse! Det bare skide skægt at knæppe den dansk smatso i sin stram fisse!” skraldgrinede den stangliderlige afrikanske gartner. Og hvis ikke jeg havde haft mundfissen proppet med gagballen havde jeg skreget, hylet og hvinet, mens den afrikanske gigantpik igen… igen… og igen pløjede min stakkels svuppende og slubrende kusse i smadder og hamrede mod bunden af fissen så jeg følte at hele mit pikgennempulede underliv blev ommøbleret.
”SKIIIFT!” råbte Zahre – samtidig med at min smertende udkneppede fisse gik på mig igen!
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Nexux
16/06/2023 kl 21:38
Mega fedt Frk Fræk er tilbage👍🤩🤩🤩
Vild med at den godt stil fortsættes uhæmmet!
Hanrej der må bruges af kvinder
04/06/2023 kl 19:52
Dejlig der igen kom liv i Læreindens liv som fisse håber du har overskud til at forsætte med mange flere afsnit kunne være fedt hvis du kunne rinde de 500 afsnit da min kone kopiere dine afsnit dog men få ændringer jeg skal altid sidde bundet og må se på hun får pik eller mange pikke en gang til et gangbang fik hun 18 mænd i en hel weekend det var frækt min tunge og mund var mega ømme hun var nu også meget øm og kunne knap gå den kommende uge så hun sygemeldte sig med dårlig ben men hun siger jeg har en fornuftig stor pik som hun nu har givet mig ordre på ander kvinder også skal have brugs ret på dog er der en betingelse hun vil på ingen måde deltage og se på da hun ikke vil være under mine sexbehov mene jeg altid skal se op til hende som min herskerinde og jeg har klasse som hendes hanrej