- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Diskret bekendtskab
En liderlig gift kvinde på frække eventyr i en massageklinik
Forfatter: Jette
Hej jeg er en gift kvinde på 34 år. Ansat på deltid som kontorassistent i en bank. Min mand er 48 år og er indkøber af stof i Tyrkiet, hvorfor han ofte er i Tyrkiet. Har ingen børn.
Mener at vide, at jeg er en køn slank pige med kort mørkt hår og brune øjne.
Fik en dag lyst til at finde min skoleveninde fra folkeskolen på Facebook.
Fik svar fra hende ret hurtigt. Vi snakkede en del i telefonen. Hun boede kun ca. 50 km fra os.
Aftalte at jeg skulle komme og besøge hende en dag, når jeg havde min ugentlige fridag.
Fik adressen. Aftalte at jeg kunne komme ved 10 tiden.Glædede mig meget til at gense hende.
Så den pågældende dag klædte jeg mig lækkert på, så hun kunne se jeg stadig var pæn.
Fandt huset, et lille sødt hus.Bemærkede at huset hed “Romantica”, men tænkte nu ikke nærmere over det.
Ringede på døren, men ingen lukkede op. Prøvede så at åben døren alligevel. Døren var ikke låst.
Gik ind og min veninde kom mig i møde. Hun var en køn pige, lignede stadig mig, men blot lys. Hun gav mig et ordentligt kram og et langt kys på munden. Du er stadig dejlig sagde hun og i lige måde sagde jeg,lidt overrasket over velkomstkysset.
Hun var meget udfordrende klædt, men dejlig at se på. Kom med ind i stuen sagde hun.
Vi snakkede i et stykke tid om hvad vi havde lavet og lavede nu.
Hun sagde at jeg nok ville blive noget overrakset over, hvad hun lavede i dag.
Hun havde sin egen massageklinik.Derfor navnet på huset.
Vi snakkede en del om at have sex med flere hver dag. Jeg fortalte at jeg havde været gift i 10 år og aldrig havde været min mand utro, selvom tanken dog havde strejfet mig flere gange.
Hun sagde så om ikke jeg ville prøve at kneppe med en af kunderne, bare sådan uden videre. Efter megen snak om det, accepterede jeg at prøve.
Hun forklarede det hele. Altid pengene først, altid kondom, ikke sutte pik eller analsex og ikke kysse på munden.
Hun viste mig at lille kighul, så hun kunne se hvem der kom. Jeg havde nemlig sagt, tænkt hvis der kommer en fyr som kender mig.
Hun vidste mig 2 værelser forberedt til sex.
Vi aftalte så at jeg skulle kneppe med den næste som måtte komme.
Skulle kun have små frække trusser på. Tog min nederdel af og bluse. Stod nu foran hende kun i mine små trusser. Du er lækker, sagde hun og igen kyssede hun mig på munden og kærtegnede min krop.
Når fyren var færdig, skulle jeg give ham en lille plastik pose, hvor han kunne putte sit kondom i, samt en serviet til at tørre pikken med. Herefter skulle jeg følge ham ud af en bagdør og låse døren bagefter.
Jeg var meget spændt, tænkte at hvad er det jeg gør, men kunne mærke tanken tænde mig meget.
Vi snakkede en del om det og grinede.
Fortalte at hun nok i gennemsnit havde 2-3 om dagen, i week-ender lidt flere. Havde havde sin klinik i 1½ år og havde aldrig fortrudt det. Fortalte endvidere at hun altid havde haft et stort sexbehov. Fortalte at jeg også havde haft, men aldrig havde fået det opfyldt.
Pludselig gik døren op og en mand på omkring 55 år trådte ind i “venteværeslet”.
Vi kiggede på ham gennem nøglehullet. En pæn velklædt mand.
Nu er det nu sagde hun. Smilede til mig.
Åbnede døren ind til “venteværelset”.
Goddag og velkommen sagde jeg smilende.
Mærkeligt at stå i trusser foran en en hel fremmed mand og vide at han havde fri adgang til at kneppe mig om et øjeblik.
Du er en dejlig tøs, sagde han og gav mig uden videre pengene som betaling.
Gik foran ham ind i soveværeslet.
Læg dig på sengen og træk trusserne af, sagde han, hvilket jeg gjorde.
Han smed hurtigt sit tøj og stod nu foran mig med en stor stiv pik.
Lagde sig ned ven siden af mig og gramsede på mine bryster og mærkede med fingrede også min kusse. Du er da dejlig våd sagde han. Var godt klar over at jeg var vild liderlig nu.
Han tog et kondom og snart første han sin pik op i min kusse og begyndte stille og roligt at kneppe mig, men snart blev han dejlig vild og kneppede mig hårdt og hurtigt. Kunne mærke at jeg snart ville få orgasme og da jeg var sikker på at han også snart ville komme, ville jeg nyde min første orgasme med en anden mand i 10 år. Han kom og stønnede vild meget samtidig med at jeg fik orgasme.
Bagefter lagde han sig igen ved min side og sagde at jeg var en dejlig luder og var alle pengene vær. Gav ham plastik posten og en serviet.
Fulgte ham ud til bagdøren og sagde farvel.
Da jeg kom ind til min veninde Tove, smilede hun og sagde, hvad siger du så ?
Skønt sagde jeg.
Vil du prøve igen senere ? Er hel flov over at indrømme det, men jeg nød det meget og vil gerne igen, sagde jeg.
Vi spiste så lidt frokost og pludselig kom der igen en kunde.
Vi kiggede. Det var en ældre mand, pæn og velklædt, nok omkring de 65 år.
Vil du igen, spurgte hun, ja sagde jeg.
Gik ind til ham. Du er da en meget køn pige , sagde han.
Tog ham med ind i soveværelset.
Jeg kan desværre ikke kneppe, men gerne slikke dig. Ok, sagde jeg.
Du skal sætte din kusse over mit ansigt og så vil jeg slikke dig og nyde dine safter i munden, sagde han.
Trak mine trusser af, han lagde sig på ryggen. Hvis du skulle komme til at tisse mig i munde er det meget skønt for mig.
Satte mig op på hans ansigt og lod ham slikke mig. Det var vild mærkeligt og dejligt.Tænkte om jeg skulle tisse ham i munden men turde ikke.
Fik en dejlig orgasme. Rejste mig op. Kan du ikke tisse, spurgte han. Jo , er du sikker på du ønsker det det. Ja sagde han.
Havde aldrig nogen sinde spekuleret på at det kunne man godt i forbindelse med sex.
Satte mig igen over hans ansigt og tissede ham nu stille og roligt direkte i munden. Var lige at få orgasme af det, var enormt anderledes og liderligt.
Bagefter takkede han meget og sagde jeg var en meget skøn pige. Håbede at kunne træffe mig igen. Spurgte om jeg var her hver dag. Sagde at det var jeg ikke, men oftest om mandagen kun.
Fulgte ham ud og sagde farvel.
Fortalte Tove om det. Du har hurtigt lært det, smilede hun. Måske men det har været en vild spændende at mødes med dig.
Vi aftalte at jeg kunne komme på mine fridage, hvis jeg havde lyst. Sagde at det ville jeg meget gerne. Så vi aftalte hver mandag og i week-ender når min mand var i Tyrkiet.
Havde aldrig i min vildeste fantasi forestillet mig at jeg skulle have et lille job på en massageklinik.
Kom de følgende mandage og blev oftest kneppet 2 gange, i week-ender måske 5 gange i alt.
Tove spurgte mig om jeg kunne passe klinikken selv en mandag. Sagde ja.
Så den dag kom der en pæn høj fyr på omkring 50 år.
Gjorde som sædvanlig.
Kaldte mig en dejlig kælling. Han smed alt sit tøj foran mig. Han havde en meget stor tyk pik.
Nå, tøs sæt så et kondom på pikken, sagde han. Plejer jeg aldrig at gøre, men tog fat om hans dejlige store varme pik. Rullede kondomet på.
Nå nu skal du have pik, min dejlige tøs.
Trak min trusser af og lagde mig på sengen.
Forsigtigt pressede han sin dejlige pik op i mig, begyndte så at kneppe mig hårdt i lang tid. Det var vidunderligt. Kunne mærke at jeg snart ville opnå orgasme. Han kneppede nu hurtigt og da jeg kom, stønnede han vild meget og kom .
Lagde sig ved min side. Du er da bare en dejlig pige – ikke længere tøs eller kælling -kærtegnede mine bryster.
Du må godt trække kondomet af, sagde han.
Kravlede længere ned i sengen og trak kondomet af. Tog en serviet og begyndte stile og roligt at tørre hans pik. Tog om pikken og ubevidst begyndte jeg at onanere lidt på den.
Han begyndte at få rejsning igen.
Trak mig op til sig, vendte mig om på ryggen. Nu stod hans pik igen stiv og stor.
Uden protester fra min side, førte hans sine stive pik op i min kusse og begyndte at kneppe mig. Vi stønnede begge og på et tidpunkt tog jeg om ham og klemte ham ind til mig mens han kneppede. Pludselig begyndte han at kysse mig og jeg gengældte det lidenskabeligt. Var nu så liderlig at jeg snart kom igen. Pludselig kunne jeg mærke at han snart kom og så fik han udløsning, men vi stønnede vild meget sammen.
Han havde kneppet mig uden kondom og tømt sin pik i min kusse.
Det snakkede vi en del om. Sagde jeg ikke havde fortrudt det, fordi han var så dejlig at kneppe med.
Aftalte at han hvergang fremover måtte kneppe mig uden kondom.
Han skulle være min sidste kunde hvergang, præcist som i dag.
Næste gang vi mødtes, aftalte vi at vi skulle mødes på en diskret sted i byen.
Mødte op og han sad og ventede på mig. Havde klædt mig så flot som jeg kunne finde på. Det var jo sommer, så jeg havde taget en luftig lårkor sommerkjole på. Lettere gennemsigtig, hvide mine trusser og en bh. Sandaler.
Han gav mig diskret et lille klem.
Tak fordi du kom.
Han lagde sin hånd på mine knæ, du er dejlig sagde han.
Han fortalte at han ejede en lille café, som hans kone passede. Han syntes jeg skulle gå derhen bagefter og se hende. Han håbede at det ville give mig et kick at se hende og vide hun intet var i forhold til mig. Hun er 42 åg kedelig sagde han, så derfor var han gået på massageklinik og heldigt at møde mig.
Sagde det skulle jeg nok.
Fortalte ham om mit arbejde og om min mand, som rejste meget.
Blev mere og mere liderlig af at være ved hans side.
Min mand var i øjeblikket i Tyrkiet, så jeg ved næsten ikke hvorfor, men jeg fortalte hvor vi boede.
Vi bor i en boligkompleks på 3. sal.
Spurgte om han havde mulighed for at besøge mig i løbet af aftenen.
Det ville han meget gerne.
Vi skiltes og jeg gik hen for at se hans kone.
Tænk, det tændte mig at vide at hendes mand knepper mig og senere i aften skulle få lov til alt med mig.
Nød faktisk at tænke på at han kalder hende en kedelig sæk og ikke ønsker at ride på hende, som han udtrykker det.
Han kom som aftalt og vi kneppede så meget som vi kunne. Suttede og slikkede.
Bare vild dejligt.
Han måtte komme så ofte som det var mig muligt, så han behøvede ikke at mødes med mig på klinikken. Ville droppe nogle mandage, så han kunne besøge mig hjemme.
Min mand er bortrejst ca, 1-2 uger om måneden. Så i de dage kom han faktisk hver aften.
Nå livet gik videre for mig på klinikken. Var blevet tændt af at kneppe med forskellige. Tove og jeg havde det dejligt sammen. Hun kærtegnede mig ofte og kyssede mig meget.
I en week-end hvor jeg overnattede hos hende, dyrkede vi sex med hinanden, dejligt , havde aldrig prøvet pige sex før.
En mandag kom den ældre mand som kunne ville slikkes og gerne tisses i munden.
Jeg opfyldte hans ønsker.
Bagefter sagde han, om jeg kunne tænke mig at komme med ham på ferie til Portugal.
Sagde jeg var gift, så det var ikke så let at arrangere for mig. Ville dog gerne. Han ville betale alt.
Lovede at finde på en undskyldning for at kunne komme med.
Sagde så til min mand at en ældre kunde i banken på omkring 75 år gerne ville invitere mig med til Portugal. At have en så yndig pige i sin nærhed, ville gøre hans ferie perfekt.
Min mand sagde at hvis han betaler alt, er det da ok, når han fx er i Tyrkiet.
75 år, så er der nok ikke nogen fare med det – han skulle lige vide, hvor slem en pige jeg er og han kun er 65 år.
Næste gang han kom på klinikken , fortalte jeg at det var ok at tage med ham på ferie. Skulle lige finde en uge hvor jeg kunne holde ferie og hvor min mand var i Tyrkiet.
Ugen blev aftalt og vi skulle så forinden mødes et diskret sted og aftale det nærmere.
Dan han jo skulle købe flybillet til mig, måtte jeg jo oplyse mine data og adresse.
Så næste gang min mand var i Tyrkiet, inviterede jeg ham hjem til mig, så vi kunne aftale det hele.
Han fik naturligvis lov til at slikke mig og jeg tissede ham igen direkte i munden, en mærkelig fornemmelse men meget frækt.
Sagde til Tove at jeg skulle på ferie med min mand til Portugal, det samme sagde jeg til min dejlige elsker.
Så skulle jeg afsted, min mand var rejst. Mødtes i toget med min rejseven. Han havde givet mig togbillet. Han kom og satte sig ved min side.
Var meget diskret i lufthavnen, så ingen kunne se vi var sammen.
Vi landede i Portugal i en by som hedder Faro.
Her var der varmt.
Vi tog en taxa til hans hus ca. 30 km væk. Byen han havde hus i, hedder Tavira.
Undervejs fortalte han, at han købt huset sammen med 2 andre, men de boede nu ikke længere i huset, men han købt et hus hver i nabobyen.
Han havde en portugisisk dame ansat til at passe huset.
Havde bedt hende om at have en frokost klar når vi kom.
Jeg skulle ikke lave noget arbejde i huset, damen var ansat til at servicere os.
Et skønt hus. Med en dejlig lukket have og udsigt over havet.
Fik mit eget værelse med eget bad.
Frokosten stod klar.
Vi spiste og fik lidt vin til.
Han sagde han var så lykkelig for at have mig med.
Foreslog at jeg kunne tage et dejligt bad og hvile mig lidt.
Senere på eftermiddagen, ville han give mig penge til at købe noget let tyndt tøj.
Han gav mig 500 euro til køb af tøj, han ville vise mig en butik, men skulle selv handle. Han ville gerne om jeg ville købe en kort og fræk kjole eller nederdel, små trusser og sandaler.
Fandt noget dejligt tøj. Han havde givet mig så mange penge, så det var spændende at kunne vælge frit. Udvalgte en meget kort nederdel i hør og let gennemsigtig med knapper foran. Hvide trusser med tilhørende bh, og sandaler.
Glædede mig til at vise mig i det foran ham.
Han inviterede mig ud at spise om aftenen og da ville jeg tage det nye tøj på.
Da vi kom hjem nød vi et glas på hans dejlige terrasse.
Han spurgte mig om han ofte måtte slikke mig på ferien, sagde han måde lige så ofte som han havde lyst til.
(Det blev næsten til 3 gange i døgnet – dejligt).
Tog mit nye tøj på. Hvis det havde været hjemme, ville det måske havde været for dristigt. Men flot så jeg ud, syntes jeg ihvertfald selv. Knappede så mange knapper op at mine trusser var synlige når jeg gik.
Nej hvor er du flot, du er garanteret byens flotteste pige.
Vi spise en dejlig middag med diverse vine.
Havde aldrig tidligere oplevet at blive opvartet som jeg blev her.
Da vi kom hjem , sagde han at havde lyst til at tage tøjet af mig og slikke mig. Så denne vidunderlige dag sluttede med det.
Sagde at han havde aftalt med damen at hun skulle have morgenkaffen klar kl. 08.
Efter morgenkaffen satte vi os ud på terrassen, mens damen dækkede af.
Hun kiggede noget, bemærkede jeg godt, for jeg havde kun meget små trusser og en næsten gennemsigtig kort skjorte på.
Da vi havde siddet der et stykke tid og hun var færdig og var gået, ville han gerne slikke mig og se mig onanere, så begge dele fik han lov til.
Tænkt hvilken tilværelse.
Om eftermiddagen kørte vi tur i hans bil for at se området. Her var meget smukt.
Fandt et lille sted til frokost tæt på stranden.
Da vi kom hjem,syntes han at jeg kunne tage lidt solbad , hvis jeg havde lyst. Måtte gerne ligge nøgen, for så ville han sidde i skyggen og nyde synet af mig.Så det gjorde jeg.
Det var meget varmt, så jeg lå der ikke så længe. Gik ind og tog et bad.
Råbte til ham, om han gerne ville slikke mig ? Han kom straks og slikkede mens jeg denne gang lå ryggen.
Om aftenen var vi igen ude at spise, men et andet sted.
Lækkert.
Da vi kom hjem satte vi os på terrassen og nød den lune aften mens vi drak vin.
Snakkede om næste dags program.
En af hans venner , en tysker på omkring 55 år, er massør og ville gerne komme den næste dag om eftermiddagen og give mig helkrops massage, hvis jeg havde lyst.
Ville jeg da gerne, sagde jeg.
Inden vi skulle sove, ville han gerne slikke mig, så det fik han lov til.
Næste dag kom tyskeren på besøg sidst på eftermiddagen. En nydelig kraftig mand.
Han havde sin massagebriks med.
Min ven sagde at han ville gå ud at handle imens.
Tyskeren sagde at jeg var endnu flotte end han var blevet fortalt.
Gjorde briksen klar, og sagde jeg skulle tage tøjet af og ligge mig på maven.
Nu lå jeg så splitternøgen på maven foran en fremmed mand, spændende.
Han begyndte så at massere mig. Nød han kom meget tæt på min kusse, mens han masserede mine baller.
Nu kan du godt vende dig om. Lå nu nøgen foran ham. Han kiggede og sagde igen, du er dejlig. Han masserede mig dejligt. Da han kom til mine lårer, kærtegnede han let min kusse. Kunne mærke jeg var liderlig nu. Pludselig stak han sin finger op i min kusse, åh du er dejlig våd.
Må jeg ikke kneppe dig, spurgte han.
Han fik lov og vi kneppede dejligt.
Nød han tømte sin pik op i mig.
Han ville gerne at jeg slikkede hans pik bagefter, så det gjorde jeg. Straks vi han rejsning, så jeg suttede til at kom i munden på mig.
Min ven kom hjem og spurgte om det var gået godt.Ja, sagde tyskeren, hun er vidunderlig at knepper. Min ven smilede til os.
Da vi kom hjem efter at have spist et dejligt sted om aftenen, blev jeg slikket som sædvanlig.
Sov dejligt bagefter.
Næste aften skulle vi sammen med hans anden ven.
Fik at vide at han havde købt en kjole til mig, som min ven havde beskrevet og betalt.
Vi kørte hjem til ham, ca. 15 km.
Han var også en pæn fyr , igen på omkring 55-60 år.
Han hentede kjolen.
Min ven sagde at jeg skulle se om den passede. Han havde også købt trusser og bh.
Gik ind på et værelse for at klæde om.
Det var godt nok en fræk kjole. Blomstred og mega lårkort og udringet.
Trusserne var næsten gennemsigtige og da jeg ikke er glat, kunne mit sorte hår på kussen, godt ses.
Kom ind til dem. Nej hvor er du flot. Er den ikke for fræk , spurgte jeg , nej slet ikke.
Kunne godt se de kiggede på kjolen hvor trusserne viste mit sorte kussehår.
Vi fik en dejlig middag i byen.
Kørte tilbage, for jeg havde jo mit tøj liggende i huset.
Må jeg kneppe dig, spurgte min nye ven.
Gerne sagde jeg, blev derefter så dejlig kneppet.
Hans pik suttede jeg også bagefter til udløsning i min mund.
Da vi kom hjem , gik jeg i bad. Min ven ville så gerne slikke mig, mens jeg sad på hans ansigt. Var sikker på han kunne smage spermen.
Sidste aften kom de 2 venner på besøg , dammen havde anrettet en fin middag til os.
Vi spiste og hyggede os.
Min ven spurgte mig om de måtte kneppe mig på skift efter han havde slikket mig.
Naturligvis.
Så jeg blev skikket mens de kigged på, bagefter blev jeg knepper af dem begge på skift, sluttende af med at jeg suttede dem begge til udløsning i min mund.
De havde så begge en lille gave til mig, som tak for en skøn oplevelse med mig.
Fik 500 euro af dem hver.
Efter hjemkomsten til Danmark, aftalte jeg med vin ven, at han måtte besøge mig hjemme hos mig, da jeg ikke havde tid til mere at være på massage klinikken.
Han fik et tlf. nr. til mig i banken, så kunne vi aftale når det var muligt.
Meddelte min dejlige veninde Tove, at jeg ikke turde fortsætte hos hende, men det havde været en spændende og dejlig oplevelse. Regnede med at jeg nåede at kneppe med ca. 30 forskellige.
Min elsker fra cafén, er fortsat min faste elsker.
Han siger ofte til mig at han ikke gider længere ar ride på den kedelige sæk. Igen, mærkeligt at en sådan udtalelse kan tænde mig.
Iøvrigt har min mand aldrig opdaget noget og jeg har ingen dårlig samvittighed.
Knuz.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







tom
04/05/2014 kl 18:24
En dejig artikel. Hvis du får tid og lyst så kom herned, syd for grænsen en weekend:)
Jørgen
04/05/2014 kl 15:51
Sig til, hvis du finder på at genoptage din hobby 🙂
kongen
04/05/2014 kl 8:17
Du må sige til hvis du trænger til pik!
Sexy Satan
26/04/2014 kl 10:03
Det er mange gode elementer i historien, men jeg savner at går mere i dybden med en eller flere af oplevelserne.
Det føltes næsten som at læse en dagbog over kunderne og deres ønsker, eller en samling stikord til en historie.
Lasse9819
26/04/2014 kl 0:28
Må jeg prøve?