13 Mai er syg

På videoen krængede hun nederdelen af og lagde sig på en seng i sine små, lyserøde trusser. Her lå hun lå lidt og

Forfatter: migogsusanne

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Mehmet stod udenfor og røg med en øl i hånden. Han vendte sig om, da jeg nærmede mig:

– Åh Hej Tommy! Tillykke med brylluppet!

– Ja, det er fint, Mehmet. Men jeg har lige et spørgsmål til dig: Var det et led i din behandling, da du kneppede Mai i sakristiet, to minutter inden hun skulle giftes med mig?

– Lad nu være Tommy, du kender jo betingelserne. Jeg kan gøre, hvad jeg vil med hende. Desuden ved du jo, hvor lykkelig min pik gør hende. Og så er hun er formentlig den eneste brud, der er kommet på en anden mands pik, lige inden hun skulle sige ja til sin elskede. Det er da et fantastisk minde fra jeres bryllup!!

Det skålede vi på, og så stod vi lidt i tavshed, indtil jeg brød den:
– Hun ligger oppe i brudesuiten uden tøj på. Hun har allerede fået, så hatten passer, men hun kan godt klare én mere. Specielt når det er dig!

Mehmet svarede ikke, men rakte mig sin smøg. Jeg stod og røg på den, mens jeg så ham tage trappen op til min og Mais bryllupssuite i to trin ad gangen.

Der var stadig godt gang i festen indenfor, men alligevel kunne jeg høre Mai tage imod Mehmets pik oppe på første sal. Jeg havde svært ved at tyde hendes høje jamren. Var hun i ekstase over hans tykke pik, der høvlede ind i hende igen og igen? Eller var hun så hudløs i fissen efter at taget imod seks mænd på én dag, at hendes lyde var smertensskrig?

To dage efter sad jeg hos min advokat, Bent Meldahl. Vi sad og så på videoen, som jeg havde optaget, mens Henning og Kenneth havde taget sig af Mai på bryllupsnatten:

Hun lå nøgen på dobbeltsengen, som jeg havde efterladt hende, med arme og ben bundet til sengestolperne. Jeg zoomede ind på hendes underliv. Hendes skamlæber var røde og opsvulmede efter at mine to chefer, Bertel og Vagn, havde kneppet hende, mens jeg var spærret inde på badeværelset. Henning stod et øjeblik og nød synet af hende.

Mai så, hvordan han kiggede på hende og så derefter desperat på mig, mens hun rystede på hovedet. Henning kravlede han op i sengen og lod sin hånd glide ned over kinden og videre ned til brysterne og maven. Hun blev ved med at ryste på hovedet, mens hun hviskede nej til Henning. Han lagde sig ind over hende. Mais øjne blev store, og hun gispede langtrukkent, da han begyndte at kneppe hende i et højt tempo. Hun prøvede at få Henning til at være blidere ved hende, men han havde kun interesse for sin egen tilfredsstillelse.

Så blev det Kenneths tur, og da han midt i det hele vendte Mai om på maven og tog fat om hendes frække baller for at trænge ind i hendes røv, fik Meldahl et kraftigt hosteanfald og måtte lægge min telefon og hoste færdig, mens tårerne løg ned ad kinderne på ham.

Jeg forstod ham godt. Mai var en meget fræk kvinde, og der var ikke nogen mand på denne jord, der kunne være upåvirket af at se, hvordan de brugte hende. Da han efter nogen tid kom tilbage fra toilettet med en serviet, som han duppede sine øjne med, satte han sig ned over for mig og så alvorligt på mig:

– Tommy, det her er meget stærke sager. Med det her bevismateriale, kan du få en skilsmisse umiddelbart. Der er jo tale om serielt utroskab på selve bryllupsnatten.

Han tog sig til skridtet for at rette på sin stive pik:

– Uha, Tommy, det var godt nok voldsomt at se på. Mai er en meget smuk og lidenskabelig kvinde. Det må være hårdt for dig at se hende hengive sig til alle de mænd! Men jeg er desværre nødt til at have videoen til at dokumentere din sag. Kan du ikke lige sende den til mig?

Så lænede han sig ind over skrivebordet med servietten i hånden og så på mig med store, røde øjne:

– Og så på jeres bryllupsnat!

Da Mai modtog skilsmissebegæringen, ringede hun straks til mig, og jeg blev mødt af hendes grådkvalte stemme:

– Det her må du ikke gøre mod mig! Du skulle være min cuckoldmand, og jeg din hotwife. Du må kalde begæringen tilbage! Uden dig er der ikke noget ved det. Tommy, skat, Jeg kan ikke nyde sex med andre mænd, hvis du ikke er en del af mit liv!

– Det er forbi Mai. Jeg skal videre. Du er fuld af tomme ord og brudte løfter. Jeg er færdig med dig. Vi havde problemer med vores sexliv, og jeg fandt mig i, at du fik behandlinger på Mehmets sexklinik. Jeg fandt mig i, at du blev kneppet af Mehmet og hans kolleger. Jeg troede på dig, når du fortalte mig, at det ville løse vores problemer. I stedet kom du på deres pikke, mens jeg var ved at sprænges af jalousi. Og det gjorde ikke nogen forskel for vores sexliv. Eller jo, det gjorde det faktisk. Nu kunne jeg kneppe dig, men kun når andre havde været der først. Så kunne jeg stikke min pik i din spermfyldte kusse…DET ER SLUT!!!

Men Mai var ikke typen, der gav op, og hun kendte mig desværre for godt. Den næste tid modtog jeg dagligt billeder af hende på telefonen. Første gang var det et nærbillede af hendes barm. Hun havde nulret brystvorterne godt og grundigt, så de var hårde og erigerede. Der fulgte en besked med:

”Længes du ikke efter dem? Kan du huske, hvor meget du elskede at slikke og bide i dem?”

Næste dag kom der et nærbillede af hendes fisse, der skinnede af kussesaft, med teksten:

”Se så liderlig, du gør mig! Den venter på dig – og kun på dig! Det lover jeg. Kom og ta´ den skat!”

Så hørte jeg ikke fra hende i en uge. Men så lørdag aften kom der en video fra hende. Hun havde lavet et stripshow for mig. Jeg havde allerede jern på, da hun havde smidt toppen. Hun vred sig til musikken, mens hun legede med sine bryster. Og da fik jeg øje på piercingerne i brystvorterne. De var nye – og meget frække. Staven gennem vorterne havde en sølvkæde monteret med et lille skilt. Der stod noget på skiltet, men jeg kunne ikke tyde det.

På videoen krængede hun nederdelen af og lagde sig på en seng i sine små, lyserøde trusser. Her lå hun lå lidt og kærtegnede sin frække krop. Hendes hænder endte nede mellem benene. På grund af optagevinklen kunne jeg ikke se detaljerne, men jeg havde en ret sikker fornemmelse af, hvad hun lavede. I et par minutter lå hun og kærtegnede sig selv, og hun begyndte at ligge uroligt og gispe efter vejret.

Pludselig stoppede hun og rakte ud efter noget på natbordet. Det var en tyk og lang, sort dildo. Den var meget livagtig med tykke blodårer på skaftet og var ikke til at skelne fra den ægte vare. Med den ene hånd krængede hun trusserne til side, og med den anden pressede hun langsomt dildoen helt i bund i fissen. Jeg sad og så videoen med åben mund og var fuldstændigt tryllebundet.

Mai så intenst ind i kameraet og stønnede med åben mund, mens dildoen gled ind og ud mellem hendes udspilede skamlæber. Da hun kom på dildoen, faldt hun tilbage i sengen. Hendes ben var spredte, og hun vred hofterne og hviskede mit navn igen og igen. Det blev for alt for frækt for mig, og jeg krampede gispende sammen og leverede min ladning på køkkengulvet.

Dagen efter sagde det pling på telefonen, og jeg rakte automatisk ud efter den. Endnu en video. Mai lå nøgen på en seng. Kameraet panorerede ned over hendes krop. Da jeg så nærbilledet af Mais kusse, rykkede det i pikken. Så skiftede fokus til brysterne. Jeg så igen piercingerne med sølvkæden og skiltet, men der blev panoreret væk, før jeg kunne se detaljer.

Mens jeg så videoen dukkede noget op i underbevidstheden, en fornemmelse som jeg ikke kunne formulere eller fastholde. Jeg bandede for mig selv. Hun gjorde mig så liderlig, at jeg ikke kunne tænke klart. Jeg havde forsøgt at gøre mig fri af hende, men var blevet endnu mere afhængig. Det var alt sammen meget ynkeligt.

Samme aften lige inden jeg faldt i søvn gik det op for mig, hvad det var, der nagede mig. Den første video, Mai havde sendt til mig var optaget med stationært kamera. Men i den anden video havde kameraet panoreret ned over hende og fokuseret på forskellige dele af hendes krop . Hun havde ligget nøgen på sengen og onaneret, og en person havde stået med et kamera og filmet det. Hvem var det, og hvad havde de mon lavet bagefter?

Mai havde fuldstændigt nedbrudt min modstand. Jeg havde gennem lang tid forsøgt at frigøre mig fra hende og komme videre i mit liv, da jeg havde indset, at vores forhold var håbløst. Men jeg kunne kun tænke på hende. Jeg kunne ikke sove om natten, fordi jeg tænkte på hende, og hvad hun lavede. Og om dagen var der alle mulige frække billeder af hende i mit hoved.

Jeg måtte langt væk fra hende, ud af landet. Jeg tog telefonen for at finde et rejsebureau. Men inden jeg kom så langt, tikkede en besked ind:

”Hej Tommy, jeg har det ikke så godt, ligger i sengen. Jeg tror, jeg har feber. Det er meget varmt, så jeg har taget tøjet af. Kommer du ikke over og ser til mig, please? Måske er du interesseret i mine nye, frække piercinger?”

Jeg lagde opgivende telefonen i skødet. Tankerne hvirvlede rundt i hovedet på mig, Mai nøgen i sengen, hendes tunge bryster og de nye piercinger. Hvem havde lavet dem? Jeg måtte vide det!

Hun åbnede ikke, da jeg ringede på. Jeg tog i døren. Den var ikke låst, og jeg gik ind, mens jeg kaldte på hende. Intet svar.

Hun lå under dynen inde i soveværelset. Da hun blev opmærksom på mig, åbnede hun øjnene og sagde stille:

– Hej Tommy…

– Hej!

– Kommer du ikke hen og mærker på min pande?

Jeg lagde hånden på hendes pande. Den mærkede ikke specielt varm.
– Jeg tror ikke, du har feber, Mai.

– Kan du ikke tage min temperatur for en sikkerheds skyld? Jeg har det rigtigt varmt. Termometret er i badeværelset i skabet over håndvasken.
Da jeg kom tilbage med termometret, havde Mai trukket dynen af. Jeg sank en klump. Hun var nøgen bortset fra trusserne, der ikke rigtigt dækkede noget. Sølvstaven gik igennem hendes stive brystvorter. Der hang en lille sølvkæde fra enderne af staven. Og på kæden var det lille skilt.

Før jeg kunne se, hvad der stod, vendte hun sig om på maven:

– Du er nok nødt til at tage trusserne af mig, hvis du skal tage min temperatur.

Svimmel af ophidselse tog jeg fat om trusserne i hver side. Det tynde stof hang kortvarigt fat mellem hendes fyldige baller, men slap hurtigt, og så lå hun helt nøgen. Hun skød røven bagud, da jeg pressede termometret ind mod hendes bagerste hul:

– Åååh, forsigtigt Tommy! Jeg er stadig lidt øm efter vores bryllup, da du inviterede alle de mænd ind i vores bryllupssuite. De kneppede mig så hårdt i begge huller, helt uden at ta’ hensyn til mig…

Hun stønnede svagt, da jeg fik termometret i bund i hende. Ingen feber.

Hun lå på maven og vred hofterne for at vise sin røv frem:

– Ååååh Tommy! Hvad skal vi så gøre? Der er stadig noget galt med mig. Jeg har det ikke så godt! Hvad vil du gøre ved det?

Jeg smed termometret og kastede mig over hende. Jeg tog heller ingen hensyn og ænsede ikke hendes smertensskrig og hendes forsøg på at få mig til at være forsigtig, men huggede mig op i hende og kneppede hende, indtil jeg gispende med sorte pletter for øjnene kom og kom dybt inde i hendes røv.

Bagefter lå vi tæt sammen, svedende og udmattede efter den voldsomme sex. Mai lå halvt ind over mig med ansigtet mod min kind. Hun åndede tungt mod mit øre. Vi sagde ikke noget i lang tid. Men pludselig brød hun tavsheden:

– Jamen Tommy, du skal jo se mine nye smykker!

Jeg havde fuldstændigt glemt skiltet i kampens hede. Hun rullede om på ryggen og trak let i kæderne, så brystvorterne rejste sig. Hun så glad og stolt på mig:

– Kan du li’ det?
Historien fortsætter under reklamen

– Meldahl? Hvorfor fanden har du min advokats navn på din brystpiercing? Hvad er det her?

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *