Magnus i Frankrig – kapitel 4: Den gamle madame

.. Pludselig pressede Madame dildoen hårdt mod min lukkemuskel som gav efter. Dildoen forsvandt op i mig ..

Forfatter: Lester Crest

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Da det blev morgen blev først Simone og derefter mig befriet fra sengen og spændetrøjen for at tage et bad og gå på toilettet.

Vi skulle tage uniformerne på igen. Var der kunder morgenstunden? Nej, Serge fortalte at ægteparret skulle til Nantes og indkøbe en ting til forretningen og de ville være væk over weekenden. Vi skulle bo hos Antonettes gamle Herskerinde som lærte hende op i faget.

Vi tog vores uniformer på, bortset fra støvlerne. Da vi skulle køre over til Madame i bil, så fik lange regnfrakker på, selvom det ikke var vejr til det og til sidst nogle normale sko. Hætterne blev snøret tæt til hovedet så forbipasserende ikke kunne se de sorte masker der dækkede vores ansigter så tydeligt.

Sammen med Simone sad jeg på bagsædet, mens Serge og Antonette førte den gamle Citroën Ami der sneglede sig afsted på det små veje. Vi ankom til Madames lille slot som lå lidt uden for landsbyen Roze i et skovområde.

Det var et meget lille slot. 20 værelser sagde Serge. Det havde tilhørt en Baron, hvis slægt uddøde under 1. verdenskrig da alle huset sønner faldt i krigen. Madame havde købt det lige efter 2. verdenskrig da hendes forretninger i Paris blev forbudt. Indtil 1948 havde bordeller været lovlige og selv om Madame havde hjulpet modstandsbevægelsen med oplysninger som blev pumpet ud af tyske officerer der var kunder i hendes bordel, var den almindelige folkestemning imod dens slags forretninger, så de blev forbudt.

På slottet havde hun så en lille fritidsbeskæftigelse. Det var her vi skulle bo indtil Serge og Antonette kom tilbage fra Paris. Vi var lidt spændte. Vi kendte Antonette som herskerinde, men hvordan Madame var, var faktisk lidt spændende. Når jeg kigger tilbage på tiden dengang, forstår jeg ikke hvorfor jeg bare fulgte med som det tynde øl, men det var en anden tid hvor alt nyt var spændende og skulle prøves.

Vi gik indenfor. En tjenestepige som gik klædt som os tog imod os og vi blev vist ind i et værelse så vi kunne tage overtøjet af og tage masken og de højhælede støvler på. Serge kom ind og vi fik til sidst vores halsbånd på som signalerede at vi tilhørte Antonette.

Vi fulgte efter tjenestepigen og Serge op på første sal. Det var ikke nemt at gå med høje hæle op af trappen når man ikke var vant til det. Simone havde det heller ikke nemt. Høje hæle var der nok ikke så mange af i det simple fiskerhjem, hun var vokset op i.

Inde i et rum ventede Madame. Hun var en dame i 70’erne. Alle kunne mærke at det var hende som bestemte. Selv Antonette stod diskret ved væggen. Hun var som Antonette slank. Læderbukser, sort læder-top uden ærmer, et læderkorset som dækkede hendes bryster og lange sorte læderstøvler. Hun havde lange sorte handsker på som gik hende op til albuen.

“Det er de to nye slaver?” spurgte hun Antonette. Hun gik hen til os og mærkede os i skridtet og konstaterede til tilfredshed at vi intet havde under kjolen.

“Ja. Han er turist på gennemrejse. Hun er måske en kommende herskerinde, som lige skal ind i faget.” svarede Antonette.

“Jeg skal nok passe på dem. De vil lære værdien af hårdt arbejde.”. Hun klappede i hænderne og stuepigen trådte frem. “Vis dem ned til deres værelser” Stuepigen nikkede og vi fulgte efter hende. På vej ned i kælderen kunne vi svagt høre Serge starte bilen. Vi kom til et rum hvor der var to bure med en madras i. Det var vores værelser! Stuepigen låste os ind i hver vores bur.

Vi lagde os på madrasserne. “Hvad tror du der sker?” spurgte Simone.

“Jeg ved det ikke. Jeg er begyndt at blive lidt nervøs med dette arrangement.

I det samme gik døren op. Det var stuepigen. Hun låste op for mig. Jeg gik ud af rummet med hende. Halvt henne af gangen spurgte hun om jeg ville på toilettet for det skulle hun. Vi gik en i hvad der var toilettet. Var det ikke kønsopdelt? Da var det at jeg fik øje på skikkelsen, der sad på knæ på gulvet. Det var en mand. Hans hænder var bundet på ryggen og et halsbånd som han havde om halsen var sat fast til en bjælke der sad på væggen så han ikke kunne bevæge sig. Hans ansigt var skjult af en gasmaske og værre endnu. På gasmasken sad der en tragt.

Stuepigen gik hen til manden, løftede op i kjolen og jeg kunne se at stuepigen var en mænd eller rettere sagt nok en teenager på min alder. Han tog sin pik frem og lagde den tæt ved tragten hvorefter han begyndte at tisse. Der lød nogle lyde inde fra gasmasken. Stuepigen gjorde sig færdig og vendte sig så mod mig. “Det er din tur.” Jeg gik hen til manden og løftede op i kjolen. Jeg kunne se at der var helt dugget på de glas i gasmasken som han skulle kunne se ud gennem. Gad vide om han kunne se mig? Jeg begyndte at tisse. Der kom nogle gurglende lyde inde fra masken. Gav vide hvordan det måtte være at sidde der og være ude af stand til at andet end at tage imod?

Stuepigen kom hen til mig og pegede på manden. “Dette sker for dig, hvis du overtræder reglerne. Spil med og du skal nok få noget ud af det.”

“Men hvad vil der ske og hvem er du?” spurgte jeg.

“Man er nysgerrig, men Ok. Jeg er Geoff, Madames nevø. Mine forældre døde i et trafikuheld så min tante tog mig ind. Jeg finder mig i at gå klædt sådan her fordi alt det bliver mit den dag hun er væk og så er det ikke så slemt som det kan være andre steder. I det mindste er der ikke en på kostskolen som vil tage en bagi hele tiden. Nu må du tie. Madame hader at tjenestepigerne snakker.”

Jeg fulgte efter Geoff op til Madame. Hun kom hen til mig. “Kan du se hvor beskidt der er? Du skal støvsuge og gøre rent – i stilhed!” Hun tog en gagball frem. Jeg åbnede villigt munden og snart havde hun spændt den fast med en rem omkring hovedet.

Geoff kom med en støvsuger og så var det ellers bare at gå igang. Madame gik sammen med Geoff.

Efter noget tid kom Geoff tilbage. “Hænderne om på ryggen!” Jeg gjorde som han sagde, hvorefter jeg fik manchetter på som blev bundet sammen. Han gav mine til at jeg skulle åbne munden så han kunne fjerne min gagball. Den blev erstattet af et knebel med en gummikugle på. Da han havde spændt den fast, skruede han en fjerkost på og jeg vidste nu at jeg skulle støve af.

Jeg var således godt igang da døren gik op og en mand kom ind. Madame tog imod. “Er det nu dig igen – din usling?”

“Jeg undskylder forstyrrelsen og accepterer min straf.”

“Sæt dig ned på knæ og sut den af på min nye stuepige.” Hun pegede på mig. Jeg gik hen foran manden og han rakte under skørtet på min kjole og tog min pik i hans mund. Han havde prøvet det før. Det varede ikke længe før at jeg følte mig helt svævende. Jeg bed hårdt om gummiet for at holde det uundgåelige tilbage så længe som muligt. Et grynt hørtes fra min mund da jeg fik udløsning. Manden slugte mine safter som om at han aldrig havde lavet andet og vendte sig så mod Madame.

“Frøken G. Før denne mand ind i hobbyrummet og fikser ham. Jeg kommer om lidt.”

Geoff gik foran og manden fulgte ham.

Madame gik helt hen til mig. “Jeg ser at du er en naturlig slave.” Hun klappede mig på kinden uden på masken. “Forsæt din rengøring!” Hun vendte rundt og gik.

Fra rummet hvor manden var forsvundet ind til. lød der nu piskeslag og forskellige udbrud. Længe efter kom Geoff ud med kunden, som så ud som om at han havde grædt. Madame forlod rummet lidt efter og kom hen til mig. “Følg mig” sagde hun

Jeg gik ind i rummet. Hun skruede fjer-kosten ud af kneblen som jeg fik lov til at beholde i munden. “Jeg tænker at jeg vil malke dig.” sagde Madame. Hun førte mig over til en bænk, som jeg skulle læne mig ind over. Mine ben blev sat fast med manchetter og mine arme løst på ryggen for kun at blive låst fast til nogle beslag på gulvet. En læderrem blev ført over min krop så jeg lå temmelig fikseret på bænken. Jeg lå nu på maven hjælpeløst med enden i vejret mens Madame gjorde sig klar.

Hun gik om bag mig og jeg mærkede noget blive presset mod min lukkemuskel. “MFFF” udstødte jeg. “Slap af som når du skal lave stort” sagde Madame.

Jeg vred mig. Jeg skulle til at skrige, men så gav min lukkemuskel efter og tingesten som hun havde presset op i mig fandt hvile. “Så er din buttplug på plads” sagde Madame. Nu kan du ligge lidt der og vænne dig til den. Hun gik.

Når min lukkemuskel klemte om pluggen så det de dejligste følelser i min pik. Det var underligt tænkte jeg. Min pik var halvstiv da døren gik op og Geoff kom ind. Han gik hen itl mig og løftede op i skørtet. Han smilte da han så min halvstive pik. Så klappede han mig bagi og det gav en slags stød til min pik så jeg var lige ved at få udløsning. Han forlod lokalet. Et stykke tid senere gik døren op. Det var Madame som trak Simone ind i en kæde. “Kan du se din ynkelige ven af en slavetøs? Han er fyldt godt op bagi. Det skal vi nok gøre noget ved, men nu skal du prøve tronstolen. Det er første prøvelse i din rejse mod at blive herskerinde.”

Hun trak en gardin til side. På en forhøjning. Det stod en stol med remme så personen der blev sat i den ikke kunne bevæge sig. På stolen var der monteret en stor buttplug. “Der skal du sidde” sagde Madame.

“Men Madame. Den er alt for stor.” kom det fra Simone.

Madame låste hendes manchetter op. “Du vil sidde på den eller du vil aldrig blive herskerinde. Kom herover. Se på den ynkelige slavetøs. Hun trak op i skørtet. Han har allerede en blog op i sig. Hvis han kan, kan du også. Geoff har smurt den ind til dig.

Simone gik langsomt hen til stolen og positionerede sig over buttpluggen. Den så faretruende stor ud. Hun placerede sine arme på armlænene og sænkede så langsomt kroppen ned over buttplugen. “Ugh.” udstødte hun.

Hun vrikkede sine numse fra side til side. “Nej. Den er for stor” stønnede hun med et anstrengt udtryk i øjnene”. Madame kom over til hende. “Vil du virkelig det her? Skal du ikke hjem til din fattige familie igen og være fiskerkone, når en mand forbarmer sig over dig?”

Simone tog sig sammen. “Åhhh.” stønnede hun, mens pluggen gled lidt længere op i hende. “Gør som når du skal lave stort og kør lidt op og ned” kom det opmuntrende fra Madame.

“Åhhh.” udstødte Simone højt. “Du er der næsten” sagde Madame og lagde sine hænder på Simones skuldre.

“Ahhh.” udstødte Simone højt og i det samme gled hun ned over det brede stykke. “Jeg bliver splittet i to!” hulkede hun.

“Slap af! Den er på plads” kom det fra Madame. Hun begyndte at spænde remmene så Simone ikke kunne rejse sig fra stolen. Både arme og ben blev fikserede. Simone trak vejret hurtigt og stødvis.

“Åbn munden” sagde Madame og da Simone beredvillig gjorde det, fik hun en gagball i munden. Simone brugte lidt tid på at vænne sig til stolen. Hun kiggede på mig med et blik som fortalte mig at hun forventede at nyde hvad jeg skulle udsættes for. I det samme trak Madame en svær læderhætte ned over hendes hoved. “MFFFF!” udbrød hun. Men hætten dækkede hurtigt hendes hovedet og Madame spændte en rem som gik omkring hendes hals. Så rakte hun ud efter en smal gummislange som hun stak op under stolen. For enden af slangen sad der en lille gummibold. Hun begyndte at trykke på den og Simones krop vred sig. “Nu skal den bare pumpes lidt så slavetøsen kan fyldes ordentlig ud.” mumlede hun.

Da hun var blevet tilfreds med arbejdet så tog hun en vibrator og placerede gummi-hovedet på Simones klitoris. Hun tændte for vibratoren og Simones krop frøs. Madame forlod derefter Simone til sin skæbne og gik over for at trække i en snor der hang ned fra loftet. En fjern klokke kunne høres og lidt efter kom Geoff ind.

“Vores lille slavetøs her vil underholde os mens hans med-slave nyder behandlingen over i stolen. Jeg har besluttet at give dig en belønning. Kom herover. Geoff gik over til Madame. Hun løftede op i kjolen og jeg så at Geoff havde et bur omkring hans pik. Madame låste op så han kunne lege med den.

“Nu ikke for mange ideer! Tålmodighed” indprentede hun Geoff, der straks begyndte at lege med sig selv. Hun kom hen til mig. Jeg gik kneblen taget ud af munden, men den blev erstattet af en knebel med rør ind i min mund, så jeg ikke kunne bide sammen over hvad der blev stoppet ind.

Så gik hun hen til en kommode og tog en stor dildo med remme op. Hun spændte den om livet og pludselig forstod jeg hvad der skulle til at ske. Jeg gryntede nogle bizarre lyde hvilket var det eneste jeg kunne frembringe på grund af røret. Madame gik hen til Geoff og bad ham om at sætte sig ned og sutte på dildoen, hvilket han beredvillig gjorde. Da hun var tilfreds gik hun om bag mig. Jeg kunne mærke hvordan hun tog fat i den buttplug som jeg havde fået op i mig. Imens var Geoff ved at have en stiv pik, som han kærtegnede som om at han ikke havde fået lov til at kneppe nogen i et stykke tid.

Pluggen blev taget ud. Det gjorde ondt et øjeblik men så blev det godt da den var helt ude. Men så mærkede jeg spidsen af dildoen mod min lukkemuskel. “Jeg skal sprætte dig op, din ynkelige slavetøs, men frøken G mundknepper dig”. I det samme tog Geoff fat i mit hovedet og pressede sin pik gennem røret. Jeg var lige ved at få den i gal hals.

“Brug din tunge!” beordrede Madame. Jeg begyndte at sutte Geoff’s pik af. Han stønnede af vellyst.

Pludselig pressede Madame dildoen hårdt mod min lukkemuskel som gav efter. Dildoen forsvandt op i mig. Jeg fik en mærkelig svævende bevægelse i kroppen. Hun lod den hvile et øjeblik hvorefter hun begyndte at pule mig. Jeg glemte helt mig selv. Jeg suttede Geoff’s pik som om om jeg intet andet formål i livet havde. Madame stødte dildoen op igen og igen imens at hun forpustet udstødte den ene sætning efter den anden om hvordan hun ville flå mig op mig med dildoen. Pludselig begyndte spermen at strømme ud fra min pik og strømmen af væsker løb ned af indersiden af skørtet. Madame bankede dildoen så langt op i mig som muligt og udstødte et suk. “Sådan skal en slavetøs have det”. Geoff råbte “Ja!” og jeg mærkede hvordan hans væsker bredte sig i min mund. “Drik det hele eller jeg finder en større dildo” kom det forpustet fra Madame. Jeg tvang mig selv til at drikke hvad Geoff havde ydet mig. Han trak sig forpustet ud.

Madame trak også dildoen ud af mig og jeg fik buttpluggen ind igen. Jeg kunne mærkede hvor lukkemusklen spasmede som følge af den voldsomme indtrængen.

“Kom herover.” sagde Madame til Geoff og han fik slukøret buret ført over sin pik. Buret blev låst fast med to ringe, hvoraf en gik omkring penisroden.

Jeg kom langsomt til mig selv. Savl løb ned fra min mundvige til gulvet. Jeg kiggede over på Simone hvis krop vred sig i stolen. Jeg kunne se hvordan muskler og sener blev spændt i en så det så ud til at læderremme kunne springes hvert øjeblik det kunne være. Remmene som hun var spændt fast med gjorde at hun ikke kunne flytte sig væk fra vibratoren som snurrede. Hendes krop begyndte at sitre og der kom nogle høje lyde – nærmeste skrig inde fra hætten. Så sank hendes krop sammen.

Madame slukkede for vibratoren. Jeg kunne se væske løbe ud over stolekanten. Hun måtte have været meget våd.

“Hun kan få lov til at sidde der i et kvarters tid. Så får hun en tur mere. Frøken G. Før den anden slave ned i kælderen.”

Geoff kom hen til mig og befriede mig fra bænken. Jeg fik røret ud af munden og blev ført ned i et køkken, hvor en kokkepige gav mig noget at spise. Hun rystede på hovedet da hun så mig. Noget senere kom Simone ned i køkkenet. Jeg kunne se at hun var udmattet. Hun fik også serveret noget mad. Da vi havde siddet der et stykke tid efter at være færdige med at spise kom Geoff og førte os ned til vores bure efter at have tilbudt os et toiletbesøg, hvor jeg fik taget buttpluggen ud af mig.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg var helt færdig da jeg lagde mig ned i buret og faldt trods de ubekvemme omgivelser hurtigt i søvn.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Bjarne Jensen

    08/12/2022 kl 14:04

    Spændende og fræk historie, kunne godt blive lidt misundelig på de to nye slaver.

    Noget af det kunne jeg godt tænke mig at prøve selv

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *