Klinik MEGA BIMBO 25 – Med tilskud fra kommunen

.. “Bunny-boo,” hviskede Tiffany. “Sut mig. Nu. Jeg har brug for at blive tømt rigtigt denne gang ..

Forfatter: The Bimbo Maker

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Tiffany vågnede langsomt, en blød varme omsluttede hende. Hendes ene hånd hvilede tungt på en af Bunny Belles enorme babser, som hun tydeligvis havde hygget sig med i søvne. En dyb, men pervers tilfredsstillelse bredte sig i hende.

Men den behagelige følelse blev brat afbrudt af en skarp, pulserende smerte fra hendes underliv – nærmere bestemt hendes futa-testikler. En isnende fornemmelse bredte sig i hende. Forsigtigt trak hun dynen til side, og et gisp undslap hendes læber. Hendes futa-pik var stiv og ekstremt hævet, og hendes testikler var svulmet til dobbelt størrelse og var nu en uhyggelig, dybblå farve.

Tiffanys hyper-hjerne regnede lynhurtigt ud, hvorfor. Gårsdagens mareridt med den uendelige orgasme skyllede over hende. Hun huskede det tydeligt: hvordan hun havde taget sin egen pik i munden, hvordan orgasmerne var væltet ind over hende igen og igen, et endeløst loop af nydelse og tortur. Hun havde sprøjtet sæd i en uendelig strøm, men den var blevet slugt af hende selv, derfra ført tilbage til testiklerne, kun for at blive udskilt igen i en ny bølge af orgasme. Hele systemet var løbet i ring, og der havde aldrig været en egentlig, lettende tømning. Al den sæd var simpelthen blevet akkumuleret helt ekstremt i hendes testikler og hendes pik. Det var det, der forårsagede smerten og den uhyggelige hævelse.

Tiffany strøg sin hånd fra Bunny Belles bryst og op langs hendes hals, før hun kildede let ved øret. “Bunny-boo,” mumlede hun, hendes stemme en smule anstrengt af ubehaget. “Vågn op, skat.”

Bunny Belle gispede, strakte sig og sukkede dybt, hendes enorme babser gyngende under den tynde dyne. Hendes store, blå øjne flimrede åbne, og et bredt, drømmende smil bredte sig over hendes tykke “sausage lips”. “Mmm, Tiff-babe?” sagde hun, og lyden af titlen fik Tiffanys futa-pik til at spjætte smertefuldt.

Bunny Belle satte sig op og gned søvnigt øjne, før hendes blik faldt på Tiffanys skød. Hendes øjne blev store som tekopper, og det drømmende smil forsvandt. “OMG, Tiff! Din… din pik! Den er totalt giga! Og dine boller… de er helt lilla, lizzom!” Hendes stemme var en blanding af chok og barnlig nysgerrighed, mens hun rakte en forsigtig finger ud mod Tiffanys svulmende, dybblå testikler. “Gør de ondt, skat?”

Tiffany bed tænderne sammen. “Mere end du aner, Bunny-boo,” svarede hun og trak vejret tungt. “Crystal Candy og jeg… vi legede en ny leg i går. En grusom leg. Hun lod mig ikke tømme mig. Ikke rigtigt. Det hele er bare… fanget. Indeni.” Hun pegede på sine hævede testikler. “Al den sæd er bare blevet samlet op herinde. Det er derfor, de er så hævede og blå.”

Bunny Belles øjne fyldtes med en ægte, omend naiv, medlidenhed. Hun rynkede brynene. “Ååååh, Tiff, stakkels dig! Det er da totalt nederen! Ingen skal lizzom gå rundt med fanget pik-juice! Det er totalt dumt.” Hun greb Tiffanys pik i sin lille hånd, og et glimt af sult flakkede over hendes ansigt. “Bare rolig, skat. Bunny-boo skal nok sørge for, du bliver tømt. Og jeg er lizzom totalt lækkersulten!”

Hun flyttede sig, så hun knælede foran Tiffany, og før Tiffany overhovedet kunne sige noget, havde Bunny Belles varme, våde mund omsluttet pikken. Hun begyndte at sutte med en voldsom glubskhed, hendes “sausage lips” formede en perfekt forsegling omkring skaftet, mens hun arbejdede sig op og ned. Tiffanys støn var først tøvende, men under den uventede intensitet og den brændende trang, der havde hobet sig op, var der ingen modstand. Hendes krop overtog kontrollen.

Et chok af ren, voldsom nydelse ramte Tiffany som et godstog. Hendes ryg svajede, og et dybt, gutturalt brøl undslap hendes strube. Hendes muskler krampede, og hun skød fremad, hendes pik pumpende uhæmmet dybt ned i Bunny Belles hals. Sæden væltede ud i en kaskade, en voldsom, utøjlelig strøm, der syntes uendelig. Det var ikke bare en sprøjt, det var en udladning af desperat, opbygget tryk. Den var tyk, varm og klistret, og den fyldte Bunny Belles mund til bristepunktet, strømmede ud over hendes læber, dryppede ned ad hendes hage og farvede hendes hvide hud mælkeagtig.

Bunny Belle hostede og gispede, hendes øjne spærret op i ren overraskelse. Hun havde forventet meget, men ikke dette. Mængden var absurd, overvældende. Hun kæmpede for at sluge, men det var umuligt at følge med den konstante strøm. Da Tiffany endelig tømte sig fuldstændigt, stivnede hun i en efterskælvende krampe, og en følelse af lettelse – grænsende til udmattelse – skyllede over hende. Bunny Belle kiggede op på hende, hendes ansigt dækket i sæd, øjnene stadig store. “OMG, Tiff! Det var… det var totalt meget! Jeg har aldrig set så meget pik-juice før! Det var lizzom… en flod!”

Tiffany lå og pustede tungt, hendes krop skælvende efter den voldsomme udladning. En dyb, men sær lettelse bredte sig i hende. Bunny Belle kiggede bekymret på hende, hendes ansigt stadig dækket af sæd.

“Tiff? Er du okay, skat?” spurgte Bunny Belle med en uventet blødhed i stemmen, der stod i stærk kontrast til den tidligere, maniske glubskhed. Hun kravlede op på siden af Tiffany og lagde en blød hånd på hendes pande.

Tiffany nikkede langsomt. “Ja… ja, Bunny-boo. Jeg er… jeg er totalt drænet, men den lettelse…” Hun sukkede dybt og smilede svagt. “Jeg tror aldrig, jeg har følt mig så… tømt før.”

Bunny Belle lagde sig tæt ind til hende, de enorme silikonebryster klemte blødt mod Tiffanys side. De lå stille et øjeblik, lyden af deres åndedræt fyldte rummet. Det var en overraskende intim stund efter den kaotiske udløsning.

“Du var… du var virkelig god, Bunny-boo,” sagde Tiffany efter et stykke tid og strøg en hånd over Bunny Belles ryg. “Helt utroligt god. Jeg har aldrig kommet så hurtigt og så voldsomt før. Du reddede mig.”

Bunny Belle fniste, en lys, piget lyd. “Årh, Tiff, jeg øver mig også totalt meget! Jeg er lizzom nødt til at være god, ikke sandt? Med alt det savl, Crystal Candy laver, er jeg jo pro! Plus…” Hun stoppede op og fik et eftertænksomt udtryk i de store øjne.

Tiffanys nysgerrighed blev vakt. “Plus hvad, Bunny-boo?”

“Jo, for længe siden… totalt lang tid siden, faktisk,” fortsatte Bunny Belle, hendes stemme faldende til en hvisken, som om hun fortalte en hemmelighed. “Jeg var med i en GGG-film. Triple-G. Det var lizzom helt vildt! Der var så meget pik og så meget sperm. Helt sygt meget. Jeg lærte lizzom at suge alt op, så intet gik til spilde.” Hun kiggede stolt op på Tiffany, hendes øjne skinnende. “Jeg er en totalt professionel sutter!”

Tiffany stirrede på Bunny Belle, både forbløffet og fascineret. En GGG-film? Det var ikke just hverdagsinformation, selv i denne verden.

“GGG-film?” gentog Tiffany, hendes øjenbryn løftet. “Hvad… hvad er det for noget, Bunny-boo? Jeg har aldrig hørt om det.”

Bunny Belle puffede sig op, hendes brystkasse skød fremad, som om hun fortalte den mest fantastiske historie nogensinde. “Åh, Tiff, det er totalt top nice! Det står for Gangbang, Gulp, Gush! Det er lizzom film, hvor der er mega mange fyre, og de er alle sammen ude på at fylde pigerne op med deres sperm! Og pigerne skal lizzom sluge alt! Og det gushes bare ud igen, lizzom!”

Hun gestikulerede vildt med hænderne for at illustrere. “Der var så mange cocks, Tiff! Jeg tænkte, at det aldrig ville stoppe! Og de alle sammen skød ind i mig, og jeg skulle bare sluge, sluge, sluge! Min mave blev lizzom helt kæmpestor, og så skulle jeg bare gylpe det op igen og det bare væltede ud!” Bunny Belle fnisede, øjnene glimtende ved mindet. “Jeg fik lizzom at vide, at jeg var den bedste til at sluge, fordi jeg er så god til at gylpe det op igen! De kaldte mig for ‘Sperm-svampen’!”

Tiffany lyttede, mundlam. Hendes nye, hyper-kloge hjerne forsøgte at behandle den enorme mængde information, og det var både frastødende og dybt pirrende på samme tid. Mængden af sæd, sluge, gylpe op… det var en perversitet på et helt nyt niveau.

“Så… så du skulle sluge alt det sæd?” spurgte Tiffany langsomt, hendes stemme en smule hæs.

“Jeps!” sagde Bunny Belle stolt. “Hver en dråbe! Og så skulle jeg lizzom vise, at jeg var en totalt fyldt spand bagefter!” Hun kiggede lystigt på Tiffany. “Jeg er lizzom en super sutter og gylper!”

Bunny Belles øjne, der stadig var store og uskyldige, faldt ned på Tiffanys skød. Et skælmsk smil bredte sig over hendes læber, da hun så, at Tiffanys futa-pik igen var begyndt at stivne, selv efter den voldsomme udladning.

“Nåååh, Tiff,” sagde Bunny Belle lummert, hendes stemme dryppende af drillende sødme. “Du kan vist godt lide at høre om, hvor meget pik Bunny-boo har tømt, hva’? Din pik er lizzom helt stiv igen! Total top nice!” Hun rakte ud og klemte forsigtigt om Tiffanys pik, der pulserede under hendes fingre.

Tiffany stønede, en blanding af irritation over at blive gennemskuet og ren, ufiltreret tændthed. “Ja… ja, Bunny-boo,” indrømmede hun, hendes stemme hæs. “Det tænder mig helt vildt. Tanken om… om al den sæd, du har slugt, og hvordan du bare tømmer dem… det er så… perverst.”

Bunny Belle fniste, hendes øjne glimtende af tilfredshed. “Jeps! Jeg er totalt en sperm-magnet! Jeg har lizzom været med i en film, hvor der var så mange mænd, at jeg ikke engang kunne tælle dem! De stod i kø, Tiff, i en lang, lang række! Og de skulle alle sammen sprøjte ud over mine babser!”

Hun puffede sine enorme silikonebryster frem, som om hun genoplevede det. “Det var lizzom en hvid, klistret regn! De sprøjtede og sprøjtede, og mine babser blev helt dækket i tyk, varm sæd! Helt ned til mine nipler og ned i min navle! Det dryppede ned på gulvet, og det var totalt glat! Jeg var lizzom en levende sæd-skulptur! Det var så meget, at jeg næsten druknede i det! Og det lugtede lizzom af… af sejr!” Hun sukkede drømmende, hendes ansigt badet i en blanding af stolthed og pervers nydelse.

Tiffany kunne mærke en brændende, ny lyst strømme gennem sig, en pervers glød tændt af Bunny Belles historier. Hendes pik pulserede febrilsk, og hun trak vejret dybt, hendes øjne fæstnet på Bunny Belles sædbelagte ansigt.

“Bunny-boo,” hviskede Tiffany, hendes stemme ru af begær. “Sut mig. Nu. Jeg har brug for at blive tømt rigtigt denne gang. Jeg vil bare nyde det.”

Bunny Belle smilte lumsk, et triumferende glimt i hendes store, blå øjne. “Jeps, Tiff! Din Bunny-boo er lizzom klar til at tømme dig igen! Og jeg er stadig totalt lækkersulten!”

Uden tøven flyttede Bunny Belle sig og knælede igen foran Tiffany. Hendes varme, våde mund omsluttede straks Tiffanys pik, og den genkendelige, faste omfavnelse sendte et sus af nydelse gennem Tiffany. Bunny Belle begyndte at arbejde med den samme glubskhed som før, men denne gang var presset anderledes. Hun sugede og slikkede langs skaftet, hendes tunge dansede over spidsen, og de tykke “sausage lips” skabte et intenst vakuum, der trak i Tiffanys følsomme pik.

Tiffany lænede sig tilbage i puderne, lukkede øjnene og stønede dybt. Den første voldsomme overskydende sæd var tømt, og nu kunne hun mærke en langsommere, dybere nydelse brede sig. Bunny Belles mund var et perfekt hylster, der omsluttede hende fuldstændigt. Hun mærkede Bunny Belles kinder suge sig ind, da hun brugte hele sin mund og hals til at trække i pikken, skiftevis med et dybt sug og så en rasende slikkende bevægelse, der arbejdede sig op og ned. Hvert strøg fik Tiffanys hud til at prikke, og hun følte en trykbølge af varme bygge sig op i hendes underliv, en langsom, forførende opbygning af lyst, der var lige så potent som den tidligere udladning. Hun var ikke i fare for at komme hurtigt denne gang; hun ville strække dette øjeblik ud, suge hver en dråbe nydelse til sig, mens Bunny Belles professionelle mund fortsatte sit utrættelige arbejde.

Tiffany var ved at drive sig selv til vanvid af nydelse, fuldt opslugt af Bunny Belles munds rytmiske arbejde, da en svag lyd pludselig trængte igennem tågen af ekstase. Døren åbnede.

Ind trådte Crystal Candy, en åbenbaring i skinnende, lyseblåt latex. Dragten smøg sig om hendes kurver som et andet skind, fremhævede hendes massive bryster og den ufattelige bagdel. Den var helt lukket i halsen med en lille, stående krave, der fremhævede hendes dominerende holdning, og den glinsende latex strakte sig helt ned over hendes fødder og formede sig til spidse, højhælede støvler. Hælene var tynde som stileknive, og under sålen, lige dér hvor tæerne mødte gulvet, var der et lille, rundt, sølvfarvet hjul. Det var som om, hun svævede lydløst hen over gulvet, en perfekt, futuristisk gudinde. Hendes læber, de 40 ml “duck filler lips”, var malet en dyb, lilla farve, der stod i skarp kontrast til den lyseblå latex, og hendes øjne var kolde og beregnende.

Da Tiffany løftede blikket, bemærkede hun, at Crystal Candy holdt et sammenfoldet brev i den ene, velplejede hånd.

“Godmorgen, Tiffany,” sagde Crystal Candy, hendes stemme kølig og klar. Hendes blik gled ned til Tiffanys skød, og et tyndt smil spillede på hendes læber. “Jeg ser, du allerede er i gang med at tømme dig. Effektivt.”

Tiffany mødte hendes blik og returnerede smilet, en ny selvsikkerhed glimtende i hendes øjne. Bunny Belle, fuldstændig fordybet i sit arbejde, havde intet hørt. Hendes læber og tunge fortsatte deres intense dans omkring Tiffanys pik. Tiffany klappede hende kærligt på den massive bagdel, som for at give et stille signal.

Uden at slippe Tiffanys futa-pik fra munden, løftede Bunny Belle hovedet. Hendes ansigt, stadig dækket af Tiffanys sæd, var et syn for guder. Hun forsøgte at sige “Godmorgen, Crystal Candy!”, men det kom ud som en kvælt, utydelig lyd, en blanding af bløde “mmm”-lyde og en dyb, gurglende lyd fra halsen. Hun kiggede op på Crystal Candy med store, sædbelagte øjne, mens hendes kinder pumpede ind og ud i et forsøg på at synke og artikulere, alt imens Tiffanys pik stadig pulserede i hendes mund. Det var tydeligt, at hun hilste, men umuligt at forstå hvad.

Crystal Candy lo, en blød, men klar lyd, der næsten var en kontrast til hendes strenge latexdragt. Hendes blik hvilede med en kold ømhed på Bunny Belles sædbelagte ansigt. “Jeg ser, det vist er anden tur, Bunny Belle har gang i,” sagde hun tørt, men med et strejf af kærlig sarkasme.

Tiffany smilede. “Ja,” svarede hun, hendes stemme en smule skælvende af den fortsatte nydelse og den spænding, der var opstået med Crystal Candys ankomst. “Hun er god til at tømme mig. Især efter gårsdagens ‘leg’.”

Tiffanys øjne mødte Crystal Candys, og et stærkt, gensidigt smil bredte sig mellem dem. Det var et smil, der rummede en forståelse for den perverse humor, den dominans og den uforudsigelige skønhed, der bandt dem sammen i denne ekstreme verden. Bunny Belle, stadig med munden fuld, lykkedes med et entusiastisk, gurglede “Mmm-hmm!” som et bevis på sin egen glæde.

Crystal Candy holdt brevet op, en alvorlig mine bredte sig over hendes ansigt, der fik den lyseblå latex til at virke endnu skarpere. “Jeg har fået et brev fra kommunen,” sagde hun, og hendes stemme havde nu en kant, der fik Tiffany til at spænde op.

Tiffany forsøgte at flytte sit fokus fuldstændigt til Crystal Candy, men det var en kamp. Bunny Belles mund var et forførende sort hul af nydelse, og Tiffanys pik reagerede instinktivt på hver bevægelse. Hun lykkedes med 95% succes; en del af hende var stadig fuldt ud forankret i den sanselige fornøjelse, Bunny Belle leverede.

“Kommunen?” spurgte Tiffany, hendes stemme en smule anstrengt. Hendes øjenbryn løftede sig undrende. Hvad kunne kommunen dog ville MEGA BIMBO klinikken?

Crystal Candy smilte pludselig, og et skælmsk glimt opstod i hendes kolde øjne. “Ja. Det er kommunen, der gerne vil have to taber-piger, der lige er færdige med gymnasiet, i praktik her på klinikken.”

Tiffany blinkede. “To taber-piger? Praktik?”

“Tilsyneladende,” fortsatte Crystal Candy, hendes stemme nu med en let irritation. “De har hørt om klinikken ude i byen. Selvom jeg forsøger at holde en lav profil.” Hun rullede let med øjnene, og hendes blik flakkede ned til Bunny Belle, der, uvidende om samtalen, fortsatte sit dedikerede arbejde.

Tiffany rynkede panden. “Men hvordan?” spurgte hun. “Vi er jo… ret diskrete.”

Crystal Candys øjne blev smalle. “Det er internettet, Tiffany. En plage. Folk graver alt frem.” Hendes blik var skarpt, da hun fortsatte. “Jeg mistænker, at der er sluppet noget ud online. Et billede, et rygte. Måske har en af vores mere… entusiastiske, tidligere klienter ikke kunnet holde sin mund lukket på de sociale medier.” Hun sukkede let, en lyd der var mere irriteret end bekymret. “Jeg må stramme op på klinikkens digitale fodaftryk. Det er ufatteligt, hvor lidt folk tænker, før de deler.”

Hun kiggede igen på Bunny Belle, der udstødte en tilfreds gurglen, mens hun sugede. “Selv de mest loyale kan være… uforsigtige.” Der var en undertone i Crystal Candys stemme, der fik Tiffany til at undre sig over, om Crystal Candy på en eller anden måde mistænkte Bunny Belle, selvom hun vidste, at Bunny Belle sjældent kom ud. Det var en skarp kontrast til Tiffanys egen viden om, hvad der faktisk var sket dagen før.

Tiffany forsøgte at skjule sin lettelse, da Crystal Candy trak på skuldrene. “Nå, men det er heldigvis et problem, jeg selv kan tage mig af. Det er jo trods alt min klinik, og jeg er ansvarlig for dens omdømme.” Crystal Candy smilede et køligt, beregnende smil. “Faktisk er det held i uheld, at de to har anmodet om en praktikplads.”

Tiffany åndede lettet op, hendes skuldre faldt en smule. Hendes hemmelighed var stadig sikker.

“De er lige præcis det, vi står og mangler,” fortsatte Crystal Candy, hendes øjne glimtende af en ny, uhyggelig begejstring. “Jeg har store planer for klinikken, sammen med Bella Bomba.” Hendes blik blev et øjeblik alvorligt, næsten bekymret, da hun så på Tiffany. “Jeg kan altid fortælle dig de nærmere detaljer, hvis du vil. Det er… omfattende.”

Tiffany var mistænksom. Crystal Candys diskretion og pludselige alvor omkring “omfattende” planer, der involverede Bella Bomba – kvinden, der havde aktiveret Tiffanys futa-pik med alfa-sæd – var ildevarslende. Men med den hemmelighed, hun bar på om sit udflugt med Bunny Belle, valgte Tiffany at lade det ligge for nu. Det var ikke tid til at skabe bølger.

Crystal Candys ansigt lyste op igen, og hun blev nu mere munter. “Men nu vi er ved store planer, har jeg også store planer for din futa-cock, Tiffany.”

Bunny Belle, der stadig havde Tiffanys pik i munden, udstødte en lystig sluprelyd som en begejstret kommentar til Crystal Candys ord.

Crystal Candy så kærligt på Tiffany, et blødt udtryk, der sjældent gæstede hendes kolde ansigt. Hun satte sig ned på sengekanten ved siden af Tiffany, hendes latexdragt knirkede let, da hun bevægede sig. Hendes velplejede hånd gled op til Tiffanys massive bryst og begyndte at ælte det blidt, kærtegne det med en kontrolleret ømhed. Tiffany gispede, en bølge af nydelse skyllede over hende. Hendes fyldte læber formede et lille, stønende “åh”, mens hendes krop spændte sig under Crystal Candys berøring. Det var en anden form for tændthed end den, Bunny Belle fremkaldte – mere kontrolleret, mere dominerende.

“Deres møde er arrangeret allerede i dag,” sagde Crystal Candy, hendes stemme en hvisken, der sendte kuldegysninger ned ad Tiffanys ryg. “De to taber-piger. De kommer snart.” Crystal Candys fingre fortsatte deres målrettede leg med Tiffanys bryst, mens hun fortsatte. “Hvilket du vist også snart skal, Tiffany. Du kan ikke bare ligge her i sengen hele dagen og lade dig forkæle af Bunny Belle.”

Et smil bredte sig på Tiffanys ansigt, og hun mødte Crystal Candys blik. De delte et øjebliks forståelse, et stiltiende samtykke til den magt og de perverse lege, de deltog i.

Crystal Candys hånd forlod Tiffanys bryst og gled nu til Bunny Belles hoved. Hendes fingre begyndte at kærtegne Bunny Belles hår blidt, stryge hende over panden og kinnet, mens Bunny Belle fortsatte sit ufortrødne arbejde med Tiffanys cock. Crystal Candys stemme blev endnu mere lummer, mere forførende. “Det er så vigtigt, Tiffany. Du skal fodre din Bunny-boo. Hun lever af at tømme cocks. Den sæd, du giver hende… det er hendes næring. Den holder hende glad, tilfreds.” Crystal Candys tommelfinger strøg let over Tiffanys stenhårde skaft, samtidig med at hun fortsatte med at nusse Bunny Belles ansigt. “Du vil gerne fodre hende, ikke sandt, Tiffany? Fodre din søde, dumme Bunny-boo med dit futa-cum?”

Som svar øgede Bunny Belle intensiteten af sit blowjob. Hendes tunge piskede op og ned, hendes læber sugede vildere, og hun begyndte at gurgle dybere, som om hun intuitivt forstod kommandoen. Tiffanys krop reagerede med det samme på Crystal Candys manipulation, på den subtile gaslighting der vækkede et dybere behov for at tilfredsstille, for at dominere gennem at give.

En dyb, bølgende orgasme begyndte at bygge sig op i Tiffany. Ikke den voldsomme, desperate tømning fra før, men en kontrolleret, intenst nydelsesfuld udladning, styret af Crystal Candys ord og Bunny Belles glubskhed. Hendes ryg svajede, tæerne krøllede, og et dybt, gutturalt støn rev sig løs fra hendes strube. Hendes muskler krampede, og hun skød fremad, hendes cock pumpende i Bunny Belles mund. Sæden væltede ud i en tyk, cremet strøm, der fyldte Bunny Belles mund til bristepunktet. Bunny Belle slugte grådigt, hendes hals arbejdede uhæmmet, og hvert gurglende svelg var en lyd af ren, pervers glæde. Hun sugede de sidste dråber fra Tiffanys pulserende cock, rensede den fuldstændigt, hendes ansigt dækket af et skinnende lag sæd, der dryppede ned ad hagen. Hun havde fodret sin Bunny-boo.

Crystal Candy sendte et køligt smil til Tiffany og Bunny Belle. “Nå, mine kære. Jeg tror, vi hellere må se at få fart på.” Hendes blik var skarpt, som om hun allerede planlagde dagens forløb. “Der er en masse, der skal forberedes, før vores nye praktikanter ankommer.”

Bunny Belle lyste op ved tanken. Hendes øjne blev store og skinnende af begejstring. “Åh, Tiff! Jeg ved lige præcis, hvilke savl-bægere de skal have!” Hun sprang op fra sengen med en entusiasme, der fik hendes massive bagdel til at hoppe, og skyndte sig hen til en stor kasse i hjørnet af rummet. Hun begyndte at rode ivrigt rundt i den, mumlende begejstret for sig selv om farver og designs.

Mens Bunny Belle var fuldstændig distræt med at rode rundt i kassen i hjørnet, mumlende om “lyserøde” og “glimmer”, lænede Crystal Candy sig tættere på Tiffany. Hendes stemme faldt til en lav, fortrolig tone.

“De to taber-piger,” sagde Crystal Candy med en kold foragt, der dog indeholdt et strejf af underholdning. “De er de største tabere, jeg har set længe. Det virker til at være et generelt fænomen med unge piger fra byen, når de er færdige med gymnasiet.” Hun rullede med øjnene.

“Jeg har set på deres karakterer,” fortsatte Crystal Candy. Hendes blik var skarpt, da hun fæstnede det på Tiffany. “Og at dømme ud fra de meget svingende karakterer, de har i de forskellige fag, har de vist i den grad suget en masse pik på de mandlige lærere for overhovedet at kunne bestå.” Hun trak på skuldrene med et uhyggeligt smil. “Total mangel på talent, afløst af en klar mangel på grænser. Typisk.”

Tiffany lo lavt, en dyb, forførende lyd, der kom helt indefra. Hun mødte Crystal Candys blik, og et kærligt smil spredte sig på hendes fyldte læber. “I det mindste havde du stil og selverkendelse nok, da du kom,” sagde Crystal Candy og et strejf af oprigtig varme blandede sig med hendes sarkasme. “At gå i gråt tøj købt i Bilka… det var en ærlig start.”

Tiffany smilede tilbage, en følelse af stolthed boblende op i hende. Hun havde i sandhed gennemgået en enorm udvikling. Fra den usynlige pige i Bilka-tøj til den selvsikre, dominerende kvinde, hun var nu, forkælet af to af klinikkens mest ekstreme bimboer.

Crystal Candy rakte to printede fotos til Tiffany. Hendes kolde smil blev en anelse bredere, da Tiffany tog imod dem. Tiffany genkendte dem øjeblikkeligt: Denise og Laura. De samme to piger, hun og Bunny Belle havde mødt i lingeributikken i går. Men hun sagde intet til Crystal Candy derom.

I stedet lod Tiffany blikket glide over billederne. “Er det… Bilkas billigste mascara, de har brugt?” spurgte hun, en svag antydning af foragt i stemmen.

Crystal Candy nikkede. “Uden tvivl. De skriger af desperation og total mangel på stil. Typisk for den slags piger. Jeg har også set deres tøj. Åbenlyst købt online fra Kina. Billigt, grimt og uden den mindste form for finesse.”

Tiffany grinede, en lyd der nu var fuld af selvsikkerhed og et næsten dominerende overskud. “Så de skal altså formes?” spurgte Tiffany, hendes nysgerrighed vakt. “Hvad er planerne for dem? Skal de også have et Bimbo-makeover?”

Crystal Candy smilede. “Det er en stor opgave, Tiffany. En helt ny simulation er blevet skabt, specifikt til dem, sammen med Bella Bomba. Ikke så meget en træning, som en… nedbrydning. De skal opdrages. Formes. Og jeg er sikker på, at du er mere end i stand til at klare den opgave.”

Tiffany lyttede intenst. Crystal Candys blik var fyldt med forventning, men hun gav ingen yderligere detaljer. “Hvad der er i den nye simulation, og hvordan de skal formes og opdrages, vil stå klart for dig, så snart du er derinde. Jeg vil ikke begrænse din kreativitet ved at sætte for mange grænser og rammer,” sagde Crystal Candy. Der var en udtalt tillid i hendes stemme, som Tiffany anerkendte med et indre smil.

Bunny Belle kom glad tilbage med to lyserøde bægre, der lignede beholdere til energidrik. De var udført i skinnende, lyserød plast med et gennemsigtigt vindue langs siden, der afslørede et indre, der mindede om en spiral – perfekt til at vise, hvordan væsken bevægede sig, når man drak. Hvert bæger havde et stort, lyserødt sugerør, tykt nok til at håndtere selv den mest klistrede væske, og en lille, sølvfarvet, hjerteformet charm hang fra låget. Bunny Belle holdt dem op med en stolthed, der var næsten rørende. “Se, Tiff! Jeg fandt de her! De er lizzom totalt lyserøde og perfekte til vores nye veninder!”

Crystal Candy sendte et køligt, men anerkendende blik mod bægerne. “Fremragende, Bunny Belle. Det ligner en beholder til energidrik. Det er det eneste, sådan nogle tabere drikker.” Der var en klar foragt i hendes stemme, men også et strejf af tilfredshed over Bunny Belles valg.

Bunny Belle rynkede panden, hendes store øjne forvirrede. “Energi… drik? Hvad er det for noget, Crystal Candy? Er det lizzom… en ny slags savl? Er den også god til at fodre mig med?”

Crystal Candy sukkede, en knap hørbar lyd. “Nej, Bunny Belle. Det er en drik, som mennesker udenfor klinikken indtager for at få energi. Den er fyldt med sukker og kemikalier og er ganske forfærdelig for kroppen.” Hun gav et kort, forklarende blik. “Det er det, de fleste almindelige mennesker drikker. Ikke savl.”

Bunny Belle rystede på hovedet, hendes ansigt udtrykte dyb afsky. “Uhh, det lyder lizzom totalt ulækkert! Sukker og kemikalier? Føj! Jeg foretrækker til hver en tid savl. Crystal Candys savl er lizzom den bedste! Meget bedre end energi-drik! Og det er total top nice at blive fodret med!”

Crystal Candy kunne ikke andet end at smile til Bunny Belle, da hun rakte hende de to nye bægre. Det var et sjældent, næsten blødt smil, der kortvarigt oplyste hendes ellers kolde ansigt.

“Tiffany, Bunny Belle,” sagde Crystal Candy, hendes stemme nu med en klar, kommanderende tone. “I må hellere se at klæde jer om og gå i simulatoren. Jeg tager selv imod de to nye praktikanter.” Hun skød brystet frem, hendes latexdragt knirkende, da hun vendte sig mod døren. “Gå direkte ind i simulatoren. Jeg sender dem ind til jer, når de ankommer.” Med de ord gik hun mod receptionen, hendes højhælede støvler svævede lydløst hen over gulvet. “Ikke at jeg som sådan glæder mig til at interagere med de to tabere,” mumlede hun for sig selv, knap hørbart for de to andre. “Men tilskuddet fra kommunen ved at tage to praktikanter kommer som sendt fra himlen til at finansiere det nye hemmelige projekt.”

Tiffany så efter Crystal Candy med et mistænkeligt blik. Normalt var simulatoren hermetisk lukket og låst, når først den var i brug. Brugere var isolerede, fordybet i deres oplevelse, indtil simulationen var afsluttet. Men Crystal Candy sagde, hun ville sende de to praktikanter direkte ind, mens Tiffany og Bunny Belle var derinde. Tiffanys hyperkvikke hjerne, der var vant til at afkode selv de mest komplekse algoritmer, forsøgte at få det til at give mening, men den kunne ikke helt regne det ud. Det tætteste, hun kom på en forklaring, måtte være, at Crystal Candy havde opgraderet simulatoren på en eller anden måde – måske med en ny funktion, der tillod, at flere personer kunne komme ind og ud under en igangværende simulation. Det var en uforklarlig forandring, men Tiffany havde lært, at med Crystal Candy var alt muligt.

Bunny Belle var ude af sig selv af iver. “Kom nu, Tiff! Vi skal lizzom i gang med et nyt eventyr! Jeg er total klar til at forme nogle tabere!” Hendes stemme var en højfrekvent kvidren af begejstring, mens hun utålmodigt greb fat i Tiffanys hånd og trak hende med sig hen mod det kæmpestore gulv-til-loft spejl.

Den pludselige, fysiske energi fra Bunny Belle, kombineret med løftet om et nyt, perverst eventyr, fik Tiffanys tanker om den mystiske simulator til at fordufte. Hun lod sig rive med af Bunny Belles entusiasme, allerede tændt ved tanken om, hvad der ventede dem.

Bunny Belle løb hen til det kæmpemæssige gulv-til-loft spejl, hendes lyserøde bægre klemte hun fast under armen. “Mig først, mig først!” kvidrede hun ivrigt. Hun puffede brystet frem og befalede den reflekterende overflade: “Klæd mig på, spejl!”

Med et svagt, mekanisk sus kom de mange slanke, sølvfarvede BimboTech-arme lydløst frem fra spejlets ramme. De bevægede sig med en uhyggelig præcision, mens de begyndte at arbejde med Bunny Belles hår. Store, bløde krøller faldt ned over hendes skuldre og ryg, der gav hende et næsten barnligt, landligt udtryk, om end med et tydeligt plastisk skær.

Samtidig fløj andre arme hen til en række tøjophæng, og et sæt tøj blev præsenteret. Det var en skinnende, sort latex-top, der var så stram, at den fik hendes 8000 ml bryster til at bule faretruende frem. Toppen var designet med en indbygget push-up effekt, der løftede og fremhævede hendes massive bryster yderligere, og den havde bittesmå, røde sløjfer strategisk placeret midt mellem brysterne. Et matchende, snehvidt latex-mini-skørt med røde blonder flagrede knap nok under hendes enorme bagdel, der svulmede under det tynde stof.

Makeup-armene svingede ind. Øjenlågene fik en glitrende lyserød øjenskygge, der passede perfekt til hendes bægre, og læberne blev malet en skinnende rød farve, der fik hendes “sausage lips” til at se endnu fyldigere ud. En fin, sort eyeliner gav hendes øjne et katteagtigt, dog uskyldigt udtryk.

Imens arbejdede andre arme med hendes fødder. Først påførte de et lag skinnende, gennemsigtig latex-strømper, der strakte sig helt op til hendes lår og fremhævede hendes voluminøse lår. Derefter blev de erstattet af et par knæhøje, skinnende grønne gummistøvler, af mærket NORA. De var brede og tunge, men formåede alligevel at fremhæve hendes lange, sensuelle ben.

“Total top nice!” udbrød Bunny Belle, da armene trak sig tilbage, og hun drejede rundt foran spejlet, helt forelsket i sit nye look.

Bunny Belle trak ivrigt Tiffany hen til det store spejl. “Kom nu, Tiff! Min tur var total nice! Nu er det lizzom din tur! Hvad skal du have på, skat?” Hendes øjne glimtede af forventning.

Tiffany kiggede nervøst på de mange slanke, sølvfarvede BimboTech-arme, der allerede svævede klar. Hendes futa-cock, som netop havde fået et solidt cum-shot ud i Bunny Belles mund, var stadig øm og følsom. Hun trak den forsigtigt, men hurtigt, tilbage i sig selv, så kun hendes klitoris var synlig. Better safe than sorry. Disse maskinarme var præcise, ja, men et uheld kunne nemt ske med så følsom en del af hendes krop.

Den ivrige Bunny Belle havde allerede befale armene: “Klæd Tiff på!”

Med et svagt sum kom armene til live. Tiffanys hår, der allerede var goth-sort med lilla laserstråler, blev yderligere stylet i en stram, høj hestehale, der faldt ned over hendes ryg som et pisk. Om hendes hoved blev der spændt et smalt, sort latex-hårbånd, der fremhævede hendes kindben og strammede ansigtet til.

Tøjet materialiserede sig: En skinnende, kulsort latex-bodysuit, der sad som en anden hud. Den fremhævede hver en kurve på hendes nyligt modificerede krop – de enorme bryster og den svulmende bagdel blev presset mod stoffets glatte overflade. Bodysuiten havde dybe udskæringer ved hofterne, der afslørede hendes skamlæber, hvor de seks små ringe glimtede. Omkring hendes hals blev der fæstnet et tykt, sort latex-halsbånd med små, sølvfarvede pigge, der matchede hendes næsering og de to “snake bites” på hendes læber. På ryggen, lige under nakken, var der en åbning, der afslørede en strækning af bar hud ned til midten af hendes lænd.

Makeup-armene arbejdede hurtigt. Hendes øjenlåg fik en dyb, lilla smokey eye, der passede perfekt til de lilla nuancer i hendes hår, og hendes fyldte læber blev malet en mørk, næsten sort mat farve. En skarp, sort eyeliner forstærkede hendes blik, der nu var mere gennemtrængende og dominerende end nogensinde.

Hendes fødder blev derefter beklædt. Først med netstrømper i en grovmasket, men skinnende sort latex, der strakte sig helt op til hendes lår. Derefter kom de: et par ekstremt høje plateau-stilethæle, også af mærket NORA, men i en dybsort, glinsende latex. Hælene var tynde og spidse som ishakker, og plateauet under forfoden var så massivt, at det løftede hende til en imponerende højde, der understregede hendes dominerende figur.

“OMG, Tiff! Du er total badass!” udbrød Bunny Belle, hendes øjne stjernende af beundring, da Tiffanys transformation var fuldendt. Tiffanys look var ren, ubarmhjertig dominatrix, klar til at knuse enhver modstand.

Bunny Belle gik imponeret omkring Tiffany, hendes øjne fæstnet på den nye, dominerende fremtoning. “OMG, Tiff! Du ser total badass ud i det der! Jeg er lizzom helt vild med det!” Hun drejede sig om og kiggede nysgerrigt på Tiffanys fødder. “Hvor høje er dine stiletter, skat? De er lizzom helt giga!”

Tiffany kiggede ned på de skinnende, sorte plateaustøvler. Hendes nye, hyperkvikke hjerne vurderede højden præcist. “De er nok omkring 25 centimeter,” sagde hun, hendes stemme rolig og selvsikker.

Bunny Belle gispede, hendes ansigt lysten. “Mega farlig! Du ser lizzom ud som en, der kan knuse folk med de der! Og de er total top nice!” Hun smilte sukkersødt, fuldstændig opslugt af Tiffanys truende udstråling.

Tiffany nikkede langsomt. “Der mangler stadig noget,” sagde hun, hendes blik gled over Bunny Belles forventningsfulde ansigt og hen til spejlet. Med en autoritær stemme befalede hun: “Spejl, find mig en passende pisk.”

Med et nyt, mekanisk sus svævede en pisk frem fra en skjult åbning i spejlets ramme. Den var lang, slank og udført i det samme glinsende, sorte latex som Tiffanys tøj. Håndtaget var tykt og ergonomisk formet, betrukket med et flettet mønster, der gav et solidt greb. Selve pisken var flettet af flere tynde strimler latex, der endte i en skarp, lydløs snært. Den så let og elegant ud, men dens potentielle kraft var umiskendelig. Tiffany greb den, og den føltes naturlig i hendes hånd – en forlængelse af hendes nye, dominerende identitet.

Bunny Belle stirrede på pisken med åben mund. “OMG, Tiff! Den er lizzom totalt perfekt! Du er mega klar til at nedbryde tabere nu!”

Tiffany sænkede blikket, et koldt og ekstremt dominerende udtryk hærdede hendes ansigt, mens hun stirrede direkte ned på Bunny Belle. Hendes øjne var som is, urokkelige. Bunny Belle, der netop havde jublet over pisken, faldt pludselig til tavshed, som om en usynlig hånd havde grebet hende om struben. Hendes knæ sank mod gulvet, og hun knælede foran Tiffany, ansigtet vendt opad i en blanding af ærefrygt og frygt. Langsomt åbnede hun munden og rakte lydigt tungen ud.

Tiffany gik koldt omkring den knælende Bunny Belle, hendes sorte latex knirkende ved hver bevægelse. Pisken, som hun holdt løst i hånden, kærtegnede let Bunny Belles bare ryg, et strejf af glat latex over den bløde hud. Bunny Belle klynkedede, en lyd der var en uhyggelig blanding af frygt, liderlighed og total underdanighed.

Pludselig faldt Bunny Belle forover, hovedet ned mod gulvet, hendes enorme, dækbare bagdel skudt i vejret. Tiffany så, hvordan Bunny Belles “donut-røvhul” spændte sig sammen og trak sig sammen i en voldsom analorgasme. En kaskade af gennemsigtig syntetisk væske strømmede ud, mens Bunny Belles krop skælvede ukontrolleret.

Tiffany satte sig langsomt på hug foran hende, et smil bredte sig på hendes læber. Hun rakte en hånd ud og strøg forsigtigt Bunny Belles hår. “Shhh, Bunny-boo,” mumlede Tiffany, hendes stemme blødere nu, næsten trøstende. “Jeg er ikke farlig over for dig. Det var bare for at drille dig.”

Bunny Belle løftede hovedet, hendes øjne stadig lidt tågede af efterdønningerne, men et smil begyndte at trække sig frem. “OMG, Tiff! Du er mega god som dominatrix! Jeg lizzom elsker det!”

Tiffany hjalp Bunny Belle op at stå. Hun gav hende et langt og varmt kram. Sammen gik de mod simulatoren. Dørene til simulatoren åbnede sig for dem og de gik ind. Et koldt hvidt lys fyldte med et lokalet.

Pludselig stod Tiffany og Bunny Belle i et rum, der umiskendeligt lignede en stald. Lugten af halm og noget der mindede om gødning hang tungt i luften, og det bløde lys, der sivede ind fra et par små vinduer, gav rummet en rustik, næsten landlig atmosfære. Bag dem smækkede en tung dør med et ekko. Bunny Belle vendte sig om, og hendes øjne spærredes op. “OMG, Tiff! Den dør der! Den ligner lizzom den i simulatoren! Den er total malplaceret her!”

Tiffany ignorerede Bunny Belles kommentar og lod blikket glide rundt. Hendes hyperkvikke hjerne tog alle detaljer ind. Det var et stort, åbent rum med et gulv af glat, opvarmet beton. Midt i lokalet stod ti underlige fikseringsanordninger, der så ud til at være designet til at fastholde en person siddende på hug. De var lavet af skinnende metal og så ud til at kunne justeres på et utal af måder. Ved siden af hver anordning var der monteret noget, der lignede avancerede malkemaskiner, og tykke slanger løb fra dem over gulvet til en stor, rusten tank i hjørnet af rummet.

Langs den ene væg var der ti båse, der hver især var indrettet som et lille, primitivt “værelse”. De var foret med et tykt lag halm og havde hver et fodertrug og en beholder med vand. Tiffany bemærkede, at hver bås kunne låses forsvarligt udefra, og et hurtigt tjek bekræftede hendes mistanke: de kunne ikke åbnes indefra.

På den modsatte side af rummet, over for båsene, var der et stort gulv-til-loft spejl, præcis som det de havde på deres værelser. Det reflekterede det mærkelige setup og gav rummet en surrealistisk dybde. I et andet hjørne stod et stort, rustent metalskab, der virkede malplaceret i de ellers så… funktionelle omgivelser. Til sidst, nær midten af rummet, var der to meget behagelige stole, som om de var til en form for observatører.

Bunny Belle gik forundret omkring i den mærkværdige stald, hendes store øjne flakkende fra de bizarre fikseringsanordninger til de halmfyldte båse. “OMG, Tiff! Det her er lizzom totalt mærkeligt! Hvorfor er der så mange malke-dimsere her? Og hvorfor er der lizzom små værelser med halm? Er det til… til at sove i? Og er de der til at lizzom fikse folk, der er total uartige?” Hun pegede usikkert på de skinnende metalanordninger, hendes ansigt en blanding af forvirring og barnlig nysgerrighed.

Tiffany ignorerede Bunny Belles ubehjælpsomme spørgsmål, hendes egen hjerne kørte på højtryk. Malkemaskiner. Fikseringsanordninger. Båse, der kun kunne låses udefra. Et grin, koldt og dybt, rystede hendes brystkasse. En klar, pervers vision begyndte at tage form i hendes sind. Crystal Candy og Bella Bomba havde skabt det perfekte miljø til at nedbryde og forme de to uheldige gymnasiepiger. De skulle ikke bare trænes; de skulle opdrages som… som husdyr. Malkes. Fodres. Fikseres. Tanken sendte en isnende bølge af ophidselse gennem Tiffany. Hendes futa-cock begyndte at dirre indeni hende, og en intens lyst til at påføre den kommende fornedrelse strømmede gennem hver eneste nerve. Hun var ikke blot tændt; hun var brændende ivrig efter at påtage sig sin rolle i dette perverse spil.

Pludselig skar en svag alarm gennem luften, og en mekanisk stemme lød fra døren: “De to forsøgskaniner ankommer om ti sekunder.” Over døren begyndte et digitalt display at tælle ned: 00:10… 00:09…

Bunny Belle lyste op, hendes ansigt strålende. “Kaniner!” udbrød hun begejstret. “OMG, Tiff! Kaniner er total mega søde! Skal vi lizzom ae dem? Har de blød pels?” Hendes begejstring var ægte, og det var tydeligt, at hun endnu ikke havde forbundet “forsøgskaninerne” med de to piger fra dagen før.

“Bunny-boo,” kaldte Tiffany roligt, hendes stemme skar igennem Bunny Belles forvirrede kanin-jagt. “Kom her. Vi skal tage godt imod vores… gæster.”

Tiffany og Bunny tog opstilling fem meter fra døren til simulatoren. “00:03…. 00:02…… 00:01…. Velkommen til simulation ‘milk maids 32” Simulatorens mekaniske stemme tav, og døren til simulatoren gled langsomt op. En dis af tågedamp krøb ud som dørene åbnes. Et skrapt modlys væltede brutalt ind i stalden. På den oplyste hvide baggrund kom to sorte silhuetter langsomt til syne. De gik forsigtigt og bange Bunny og Tiffany i møde. Forsigtigt trådte Laura og Denice ind i stalden. Tiffany så koldt på de to nyankommende, hvert eneste bevægelse fra de to blev nøje analyseret.
Historien fortsætter under reklamen

Bunny Belle så med gensynsglade på de to: “Har I kaniner med?”, spurgte Bunny Belle med en munter og glad stemme. De to så undrende på Bunny Belle, inden de med åben mund så sig rundt i stalden. De var tydeligt nervøse.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Just me

    03/08/2025 kl 20:02

    Altså jeg er stor fan.
    jeg kan li de beskrivelse af miljøret og hvad der sker. Så ja tak mere 

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *