- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Godsets kælder 30. del – Stopordet
Mie trak hendes jeans helt af og spredte hendes ben mere og mens Lotte holdt hendes overkrop begyndte Mie at slikke Sofies våde fisse.
Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Vi hyggede os resten af aftenen med snak og lidt seriøs samtale omkring mine forventninger til hende i hverdagen. Det var vigtigt at hun passede sit studie, til gengæld ville vi give hende al den støtte hun havde brug for, så hun kunne komme gennem studiet med et godt resultat.
Vi blev enige om en aftale.
Sofie blev ansat som stuepige i den tid hun studerede, hun fik fribolig og kost, mod at gå til hånde i huset når det var påkrævet.
Hun havde frihed til at studere og vi havde pligt til at hjælpe hende gennem studiet.
En aftale hun kunne præsenter for hendes forældre uden de ville fatte mistanke om noget fordækt.
Sofie skrev under på aftalen og jeg kikkede på hende.
”Fra nu af er du huset legetøj”
Hun kikkede over på mig.
”Skal jeg være sådan en geisha for jer”
”Nej, du vil være en ligeværdig deltager i vores lege og jeg vil oplære dig over tid”
”Hvordan oplære, jeg er jo ikke jomfru”
”Måske er du ikke jomfru, men der er rigtig meget du ikke kender til, dele af spændende lege som du vil lære at nyde og ikke vil undvære fremover”
”Skal jeg også have med spanskrøret”
”En dag vil det være nødvendigt at straffe din smukke røv, men først den dag du vil finde nydelse i at mærke spanskrøret”
”Jeg tror der går lang tid før det sker”
”Næppe, men vi går roligt frem, så du kan flytte grænsen for dit stopord”
Næste morgen kom Sofie ned i køkkenet i ført jeans og T-shirt.
”Godmorgen Sanne”
”Godmorgen, der er kaffe på kanden”
Vi sad stille og nød kaffen, jeg vil gerne have ro om morgenen, så det var fint at Sofie også var stille.
”Har du studiemæssige ting du skal have klar til næste uge eller skal jeg hjælpe dig med flytningen”
”Jeg vil være rigtig glad hvis du ville hjælpe mig, da jeg skal hente en del ting hos min ex”
”Jeg laver en aftale med min søster, hun vil sikkert gerne hjælpe dig”
Sofie gik op til sig selv og jeg gik ind til Lotte, fortalte om det nye legetøj jeg havde fået og om hun ville se på det, for så kunne hun hjælpe med af flytte hendes ting.
Lotte havde smilet og sagt hun glædede sig til at se hvad det var jeg havde fået, om det var noget hun kunne fornøje sig med.
Jeg måtte skuffe hende med at det var ikke opdraget endnu, så jeg måtte have det i lære et stykke tid først.
Lotte kom under flytning og roste mig for mit finde valg af legetøj, særligt kunne hun lide legetøjets små smukke bryster, dem glædede hun sig til at berører med en pisk.
Vi fik Sofie installeret med de ting hun havde haft i lejligheden hos hendes ex, han havde valgt at forlade lejligheden da vi kom, så vi havde ro til at flytte.
Vi aftalte at spise sammen om aftenen og Lotte ville komme sammen med hendes datter. Sofie viste af gode grunde ikke hvem hendes datter var og det var vist meget godt at hun ikke var klar over hun skulle til middag med hele logen.
Sofie kom ned i køkkenet.
”Er der noget jeg må hjælpe dig med Sanne”
”Du kan gå i kælderen og hente vin til dampet asparges og oksemørbrad”
Jeg ville teste hendes viden omkring vin.
Sofie gik i kælderen, hun gys lidt da hun gik forbi døren til det røde rum, men ikke mere end at hun lige skulle kikke ind igen. Hun gik ind og kikkede rundt på de mange skabe bag baren, hendes nysgerrighed fik hende til at gå hen til dem, det var derfra Sanne havde hentet pisken.
Hun fik et chok da hun åbnede det første skab, der hang mange slags piske. Hun kunne dog ikke holde fingrene fra dem og tog en tynd pisk frem, stod med den i hånden, prøvede at svinge den i luften. Der kom en susende lyd fra den, hun valgte at hænge den tilbage, hun var ikke sikker på det var noget for hende.
Hun gik ind i vinkælderen kikkede sig omkring og fandt de helt rigtige flasker til asparges og rødt kød.
Jeg måtte erkende hendes valg af vin som perfekt og lovede hende en bonus i aften.
Hun smilede til mig og jeg så hun allerede forstod hvad bonus var.
Vi fik middagen klar til tiden og hun mødte Lotte og Mie.
Mie var meget interesseret i Sofie ikke kun fordi hun blot var 4 år ældre end hende selv, men fordi Mies ønske var et jurastudie.
Efter middagen hvor snakken havde været langt omkring, men logen havde aldrig været nævnt. Rejste Lotte sig, tog en af stolene fra bordet og satte den ud på gulvet.
”Sofie, kom og sæt dig her” Lotte kikkede over mod Sofie, som valgte at rejse efter jeg havde nikket.
Hun satte sig og hurtigt tog Lotte fat i kanten på hendes T-shirt og trak den op over hendes hoved. Sofie vred sig, men fattede hurtigt at hun måtte affinde sig med at sidde topløs foran dem.
Lotte tog et langt bomuldsreb, tog fat i Sofies ene arm trak den om bag stolen og bandt rebet omkring armen lige over albuen. Den anden arm blev vredet om bagved også og roligt blev hendes arme fikseret bag stolen med en stram opbinding fra albuerne op til lige under armhulerne. Det strammede og Sofie kunne se hvordan hendes bryst blev skudt frem på denne måde, hendes bryster strittede endnu mere end de plejede.
Lotte kom med et reb mere, fandt midten og lagde det rundt om hendes hals, lod stykkerne falde ned mellem hendes bryster. Hun bandt en knude lige over kanten på brysterne og en mere lige under brysterne.
Sofie syntes det var lidt frækt at sidde her topløs og blive bundet mens de kikkede på.
Lotte tog det ene rebstykke og roligt trak hun det ind under det venstre bryst lod rebet stramme rundt om brystet. Hun tog fat i brystvorten trak den ud så brystet blev lidt længere, Sofie ømmede sig lidt. Langsomt blev hele rebet viklet stramt meget stramt rundt om hendes lille bryst og Sofie kunne se hvordan brystet blev klemt frem og gjort længere ud mod brystvorten der lige nu var blevet meget hård og vildt følsom.
Sofie lukkede øjnene og hun nød den dejlige følelse af smerte der kom fra det meget stramme reb.
Hun glædede sig til at det andet bryst blev bundet op også.
Hendes fisse var begyndte at løbe nu og hun kunne mærke at Sanne havde ret da hun sagde af denne form for erotik ville gå lige ned i hendes liderlige fisse.
Lotte var færdig og hun kælede blidt omkring Sofies brystvorter og hun kunne ikke holde sin glæde tilbage hun stønnede af fryd.
”Rejs dig op tøs” Kommanderede Lotte og Sofie fik med besvær rejst sig op fra stolen. Lotte stod med hendes T-shirt, den blev trukket ned over hendes hoved og med armene bundet op på ryggen strammede den vildt meget hen over de følsomme bryster og Sofie havde svært ved at stå op så godt gjorde det i brystvorterne.
Lotte knappede hendes jeans op og lynene helt ned så hun kunne få en hånd ned i Sofies bukser. Hun kikkede over på Mie.
”Hun er klar”
Mie smid sine pants og stillede sig med spredte ben op af sofaens kant. Med en finger kaldte hun på Sofie.
Sofie viste godt hvad hun ville have, det havde hun aldrig gjort og hun viste at hun ikke var til piger, så det ville hun ikke.
”Nej, det gør jeg ikke”
Jeg kikkede på Sofie, gik over til skabet fandt en tynd ridepisk frem.
”Træk hendes jeans ned til knæene”
Lotte trak dem hurtigt ned og Sofie stod med røven bar.
”Buk hende ind over sofaen og hold hende fast”
Sofie hang ind over sofaen og hun var panisk nu. Hendes fisse løb og hun mærkede hvordan der var dråber ned af hendes inderlår og samtidig var hun tæt på at bruge sit stopord.
”Sofie, du har ikke ret til at nægte, du må bruge dit stopord hvis du ikke ønsker at deltage mere”
Sofie tænkte og tænkte.
”Jeg fortsætter og er klar til at tage min straf”
Mie trak hendes jeans helt af og spredte hendes ben mere og mens Lotte holdt hendes overkrop begyndte Mie at slikke Sofies våde fisse.
Sofie stønnede ved første berøring af hendes følsomme klit og hun mærkede at en piges slik kunne være skønt.
Hun fik dog hurtigt noget andet at tænke på.
Det først slag med pisken ramte hendes ene stramme balle med en kraft hun aldrig havde drømt om kunne komme.
Hun skreg af smerte og inden hun kunne nå at reagere ramte det næste slag den anden balle.
Med et rask tempo fik hun 10 slag på hendes jomfruelige baller. Nu var ballerne mærket og varmen bredte ind gennem kroppen til hendes fisse som kvitterede med at give hende orgasme som tak for piskningen.
Sofie hang over sofaen med lukkede øjne, hendes krop var helt slap, det havde taget hårdt på den at gennemleve den sidste time. En time hun aldrig vil glemme, den time der overbeviste hende om at hun var til mere en pik i fissen.
Stopordet var nu kun til pynt.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Tanja
05/11/2018 kl 11:51
Tag hende hårdt ind med Den
piah86
30/10/2018 kl 19:00
Hun skal bare have det hårdt og lære at fejl straffes og at hun kun er en ussel slave der har fået billig husly. Jeg har selv en slave til at klare alt det huslige, og når han er ulydig tager jeg gerne ham med i stalden så han får lov at mærke hvordan en brunstig tyr eller hingst behandles.
Den Liderlige Bedstefar ?????
30/10/2018 kl 0:34
Sofie skal nok hurtigt falde på plads hos den sexglade familie, der samtidig udgør rygraden i Logen, eller rettere Logerne. For der er jo repræsentanter for både “Voksen Logen” og “Ungdoms Logen”.
Så må vi se i hvilken af Logerne der først er møde for at indvi Sofie ….