En salsaluders bekendelser – kapitel 100

Han bandt mine arme fast til sengen. Han fandt et sæt manchetter, som han brugte til at binde mine ben fast til sengen. Jeg lå nu strakt ud som et X i sengen

Forfatter: Salsaluderen
.

Læs forrige afsnit

Fredag aften var jeg frygtelig nedtrykt. Jeg tænkte på, hvad der var foregået om torsdagen. Jeg ville helst ikke være kendt som en billig luder. Jeg kunne slet ikke finde ud af det, så jeg kørte til Hjørring, for at tale med min mor.

Efter at have talt i mange timer, gik jeg endelig i seng. Jeg havde proppet mig med slik og kage, så jeg havde svært ved at sove, men til sidst faldt jeg i søvn. Jeg drømte om at blive gift og leve et i et lykkeligt parforhold. Da jeg vågnede lørdag morgen, kunne jeg stadig huske, at jeg havde drømt, at min ekskæreste friede til mig.

Da vi havde spist morgenmad, sendte jeg en forsigtig besked til ham, hvor jeg skrev, at jeg var ked af det hele. Der gik ikke mange minutter, før han svarede, at det var han også. Han skrev, at han var på vej til spinning. Jeg skrev, at så måtte han nyde synet af de næsten afklædte piger. Han svarede tilbage, at det var der ikke så meget ved, for han skulle jo ikke noget med dem.

Jeg dristede mig til at skrive, at han sikkert trængte til noget fisse. Og den nemmeste måde at forføre en ung pige på, var ved at give hende besked på at smide tøjet. Der kom hurtigt en besked tilbage, hvor der stod, at jeg skulle smide tøjet. Jeg sendte en retur, hvor jeg skrev, at det var der da ikke noget ved, når jeg var i Hjørring.

Han svarede, at så kunne jeg komme til Aalborg og få noget pik. Jeg svarede, at det ville jeg gerne, hvis der var nogen, der kunne give mig noget. Jeg ville stille min krop fuldt ud til rådighed for alle hans lyster. Han svarede, at så ville jeg få pik i alle mine huller, så jeg ikke kunne gå om søndagen. Han skrev, at nu var det min skyld, at han måtte gå ind i fitness-centeret med stiv pik. Jeg skrev hurtigt, at han bare kunne rive den af, før han gik ind til tøserne.

Svaret var, at jeg under ingen omstændigheder måtte røre min fisse. Jeg ville have godt af, at gå op opbygge min lyst hen over dagen. Jeg skrev, at jeg var nødt til at gøre fissen og røven grundigt rene, så de var lækre til ham.

Der gik over en time mens han var til spinning. Jeg tilbragte tiden i min seng med at ligge og gnide hårdt på min fisse. Jeg kom adskillige gange, mens jeg forestillede mig, hvordan han kneppede mig. Jeg håbede, at han ville smide mig ned på maven og kneppe mig hårdt i røven, ligesom i en af de pornofilm, vi havde set sammen.

Jeg skrev en sms, hvor jeg lagde op til, at han kneppede min røv, så jeg ikke kunne gå i flere dage. Jeg skrev, at det virkelig hidsede mig op, at tænke på, at han ville bruge mig som et bolledyr. Jeg håbede, at han ville kneppe mig hårdt og brutalt, uden at tage hensyn til hvad jeg havde lyst til.

Han skrev, at hvis det var det, jeg ønskede, så ville han gøre klar til det. Han skrev og spurgte, om jeg skulle spankes eller om det var for meget. Jeg skrev tilbage, at han var velkommen til at slå mig så hårdt, som han havde lyst til. Bare det ikke gav permanente ar.

Jeg kørte hjem, så var jeg i min lejlighed klokken nitten. Jeg havde sendt dørkoden og lovet, at min dør stod åben, når han kom op på fjerde sal. Jeg sad nøgen i gangen og ventede. Hver gang døren gik, kunne jeg mærke, at mit hjerte bankede hårdt.

Endelig åbnede han døren. Han smilede over hele hovedet, da han kiggede ind og så mig. Jeg trak ham hen til mig, da han lukkede døren. Jeg spændte hurtigt hans bukser op og fandt hans pik frem. Den var stiv som en pind. Jeg tog den i munden til roden, men trak hurtigt hovedet væk igen.

Jeg flyttede hans hænder op på min nakke og bad ham om at kneppe mig i halsen. Han pressede forsigtigt mit hoved ned over pikken igen. Jeg skubbede ham lidt væk, så jeg kunne sige, at han skulle være forsigtig. Han gjorde et halvhjertet forsøg på at kneppe min mund, men han var hele tiden alt for forsigtig, til at jeg troede på, at han bare tog mig.

Jeg rejste mig og slæbte ham med ind i soveværelset. Jeg fandt hurtigt mit nye undertøj, hvor brystvorterne var frie og der kun var et lille hjerteblad til at dække min fisse foran. Jeg lagde mig på ryggen på sengen og trak benene op i vejret, så han kunne se, at trusserne var bundløse.

Han åbnede sin pose og fandt et halsbånd med armlænker frem. Han gav mig forsigtigt det brede læderhalsbånd om halsen og spændte mine arme fast foran mig.

Han skubbede mig ned og ligge på ryggen. Jeg bad ham om at kneppe mig hårdt. Han pressede forsigtigt sin pik i bund i min meget våde fisse og sagde, at jeg ikke bestemte noget som helst. Jeg var der kun, for at tilfredsstille alle hans behov.

Jeg sagde, at jeg havde spist for meget slik, så han måtte ikke kneppe mig i røven. Jeg havde ikke kunnet skylle røven rigtig ren. Han sagde, at det var ok, så måtte vi finde ud af noget andet.

Han trak sig ud af min fisse og begyndte at slikke min fisse. Jeg kunne hurtigt mærke, at jeg var ved at komme, så jeg skubbede hans hoved væk. Han klagede sig lidt over det og fandt et reb i sin pose.

bondage_bdsmHan bandt mine arme fast til sengen. Han fandt et sæt manchetter, som han brugte til at binde mine ben fast til sengen. Jeg lå nu strakt ud som et X i sengen. Han lagde sig ind over mig og trængte forsigtigt op i min fisse. Han kneppede mig stille, mens han sagde, at nu havde han endeligt styr på mig.

Han lagde sig ned mellem mine ben og begyndte at slikke min fisse igen. Jeg kom i en kraftig orgasme og forsøgte at vride mig fri. Han slikkede bare videre og sænkede ikke engang tempoet. Jeg skreg, at han skulle stoppe, men han slikkede videre. Jeg mærkede hvordan orgasmen blev kraftigere og kraftigere. Til sidst mærkede det som om, min krop gik i kramper og jeg skreg min orgasme ud i mit soveværelse.

Han trak sig op over mig og kyssede mig. Jeg forsøgte at vende mit hoved væk og sagde, at han smagte af min fisse. Han grinede og pressede pikken op i min fisse. Han smilede og sagde, at det mærkede til, at min fisse havde kunnet lide at blive slikket. Den var i hvert fald våd.

Jeg tiggede og bad om at blive sluppet fri, mens han stille kneppede mig. Han smilede og sagde, at det var på tide, at jeg også lavede noget.

Han satte sig på knæ i hovedenden og tog fat i rebet i den modsatte side af sengen. Det fik hans pik til at strejfe min mund. Jeg åbnede automatisk munden og sugede pikken helt ind, uden at tænke over det. Jeg kørte hovedet op og ned, så pikken kneppede min hals. Da min arm kom fri, kom jeg i tanke om, at sådan havde jeg aldrig gjort med min kæreste før, så jeg skubbede ham lidt væk.

Jeg løsnede hurtigt de andre reb og satte mig op på ham. Jeg lod min fisse glide ned over hans pik. Jeg pressede hænderne sammen om mine bryster og spurgte, om han kunne lide mit nye undertøj. Han stønnede, at han synes, at det var flot.

Han skød underlivet op, så hans pik gled i bund i min fisse. Jeg sagde straks, at hans skulle sænke underlivet. Han adlød hurtigt og sænkede underlivet igen. Jeg red videre et par minutter mere, før jeg spurgte ham, om han ikke snart kom.

Han svarede, at han var lige ved at komme, da jeg sagde, at han skulle sænke underlivet. Jeg sagde til ham, at jeg ikke var en af hans blonde ludere, der kunne lide at få pikken helt op i halsen. Hans pik blev slap med det samme og han rejste sig fra min seng. Han pakkede hurtigt sine ting og sagde farvel.

Jeg lå længe og tænkte over, hvorfor jeg altid skulle lave noget der ødelagde alt, når jeg lige havde fundet noget, der kunne gøre mig lykkelig.

Historien fortsætter under reklamen

Søndagen brugte jeg på at græde og tænke over, hvad jeg skulle sige til Susanne om mandagen. Men heldigvis havde jeg jo også en aftale hos lægen først.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Thomas

    31/03/2015 kl 17:26

    Hej Salsa
    Hvornår kommer næste afsnit?

    0
    • Salsaluderen

      01/04/2015 kl 0:43 - som svar på Thomas

      Hej
      Jeg er i kontakt med et forlag, der vil udgive de næste to spændende år fra min dagbog i bogform.
      Det bliver i kortere form, men til gengæld med billeder fra alle vore salsafester.
      Hvis forhandlingerne er færdige inden den 3. Maj, så forventer jeg at bogen udkommer om præcist et år fra i dag.
      Knus

      0
  2. Salsaluderen

    24/03/2015 kl 18:15

    Tusind tak for de søde kommentarer.
    Knus

    0
    • dims og June

      24/03/2015 kl 19:15 - som svar på Salsaluderen

      Måske en fejring ville være på sin plads.. når vores ferie er slut.. Jeg kunne se et par muligheder for at fejre de 100.. Måske med 100 piskeslag på fissen eller lignende.

      0
  3. Sharxxx

    24/03/2015 kl 17:54

    Tillykke med de 100 Salsa!!! ,- Det betyder jo så også at du har fået mig til at komme 100 gange .)

    Du skal ikke være nedtrykt over at være en billig luder,- det er netop den kvalitet der gør dig til den ultimative drømme luder/tøs. Havde jeg været i din eks’s sted havde jeg forlangt at du dyrkede den side endnu mere,- jeg mener hvorfor kun stå til rådighed i weekenderne,- det er spild af gode Salsa huller!

    0
  4. Kaptajn Bligh

    24/03/2015 kl 14:19

    Tillyke med jubilæet Salsa.

    Jeg har med spænding fulgt udviklingen mellem dig, din kærreste, Ole, Bjarne og hvad de ellers hedder. Det er en dejlig serie.

    Og ikke mindst nyder jeg dine kommentarer til læserne under serien.
    Du er eminent dygtig til at få gang i en fræk snak med mange af dem der skriver ind.

    Jeg skriver til dig på din mail en af dagene, for jeg har 2-3 ting jeg gerne vil snakke med dig om.

    Men tillykke til den mest produktive forfatter herinde, som samtidigt er blandt de bedste

    Fra en begejstret “kollega”

    Kaptajn Bligh

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *