- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
BDSM – Bekendelser Delt af en Salsa Mor 02
Fyren der kneppede mig i røven og fyren der kneppede min mund fandt en fælles rytme, så min krop blev kastet frem og tilbage mellem dem.
Forfatter: Salsaluderen
Læs del 1
Jeg lå øm og gennemkneppet i Troels seng. Jeg trængte stadig til at smage en stor saftig pik, men både fisse og røv havde fået lidt af det jeg savnede.
Troels kom ind i soveværelset og spurgte om jeg trængte til mere pik. Jeg nikkede ivrigt og håbede at fyren med den store pik ville komme tilbage. Troels rejste sig fra sengen og jeg kunne høre, at han åbnede døren ud til gangen.
Jeg mærkede et par hænder, der hårdhændet begyndte at kæle for mine bryster. Mine bryster blev på skift klasket hårdt sammen og trukket hårdt op med et fast greb i brystvorterne. Lige som jeg elsker det. Jeg mærkede det gå lige i fissen.
Jeg blev først lidt forskrækket, da jeg mærkede et andet sæt hænder sprede mine ben. Min fisse reagerede instinktivt ved at sejle med fissesaft. Endelig skulle jeg have masser af pik igen. Jeg fik tre fingre proppet hårdt op i fissen, men de gled lige ind. Jeg hørte en stemme fortælle, at jeg var så våd at det ville være svært at få noget ud af det. Jeg håbede, at han ville prøve alligevel.
Fyren slap mit knæ og trak fingrene ud af min fisse. Jeg var slet ikke i tvivl om at det var den samme fyr, der trak pudebetrækket i stykker og flåede tapen af min mund. Hånden lugtede stærkt af fisse. Han trak stoffet ud af min mund, så jeg kunne stønne højt.
Jeg blev tilbudt en pik foran mine læber og åbnede straks munden, for at suge den ind. Fyren arbejdede med og bankede pikken langt ned i halsen på mig. Det kom så pludseligt at jeg for en gangs skyld fik brækfornemmelser. Fyren opdagede det tilsyneladende ikke og begyndte bare at kneppe min mund.
Jeg var helt væk i lykke over de to fyres behandling af min krop, så jeg opdagede ikke den tredje fyr før han pressede sin pik op i min fisse. Hans pik føltes dejligt stor. Jeg kunne mærke den trænge ind centimeter for centimeter. Jeg ville gerne juble af lykke, men jeg blev pulet hårdt i munden, så jeg slappede bare af og nød behandlingen.
Fyren der arbejdede med mine bryster blev åbenbart træt af ikke at få pikken stimuleret, så han begyndte at foreslå at løsne mig, så de kunne komme til alle tre. Jeg mærkede mine håndjern blive løsnet, så Troels var nok ikke en af de tre, for de fortsatte alle tre mens det skete.
Jeg trak armene ned og fyren der havde fat i mine bryster slap mig og pikken i min mund gled ud. Fyren der havde en pik i min fisse lagde sig oven på mig og trak mig med rundt, så jeg lå øverst. Jeg fik trukket hovedet ud til højre og pikken pressede igen mod mine læber. Jeg åbnede munden og sugede pikken ind igen. Den blev banket langt ned i min hals med sådan en kraft, at min næse blev trykket helt flad.
Jeg mærkede en pik mod min røv. Det var nok til at orgasmen skyllede ind over mig. Samtidig med at pikken trængte ind i min røv begyndte bølgerne af varme at skylle frem og tilbage gennem hele min krop. Jeg følte hele kroppen var tæt på at gå i krampe, når den spændtes i orgasmebølgerne.
Fyren der kneppede mig i røven og fyren der kneppede min mund fandt en fælles rytme, så min krop blev kastet frem og tilbage mellem dem.
Det fik min fisse til at køre op og ned over den store pik. Det føltes som om pikken voksede i min fisse. Min orgasme blev mere og mere intens. Måske hjulpet godt på vej af, at jeg ikke kunne få vejret med en pik, der det meste af tiden var dybt begravet i min hals.
En af fyren fik fat i mine patter og nærmest forsøgte at flå dem af. Det fik mig ud over kanten og hele min krop gik i krampe. Jeg mærkede varmen blive intens i hele kroppen og jeg kunne slet ikke rumme min orgasme. Endeligt blev jeg bare brugt som kneppedukke. Endeligt var der et formål med mit liv.
Jeg kom til mig selv ved at jeg fik varmt vand i hovedet. Det gik op for mig, at fyrene stod og pissede på mig. Min ryg var presset op mod noget koldt, så jeg var blevet flyttet et sted hen, hvor der var fliser på væggen. Fyrene sigtede helt sikkert efter mit hoved, for pudebetrækket var helt vådt og det stank af pis.
Jeg blev spulet med den kolde bruser. Det var behageligt i begyndelsen, men efterhånden blev jeg meget kold og sad og hundefrøs. Jeg fik besked på at stille mig på alle 4. Jeg vendte mig om og håbede, at jeg skulle kneppes.
Det føltes som om jeg skulle sprænges, da brusehovedet blev presset op i min fisse. Hvis jeg ikke havde vidst at fissen kunne udvide sig for et fosters hoved, så var jeg blevet bange. Nu bed jeg smerten i mig og forsøgte at slappe af. Bruseren blev tændt med koldt vand oppe i fissen. Det var vildt ubehageligt til at begynde med, men snart mærkede jeg bruserens massagestråler i min fisse. Det føltes mærkeligt at komme fordi jeg blev pulet med en bruser, men jeg kom. Det var helt sikkert.
Heldigvis skruede de bruser hovedet af, før de stoppede slangen op i min røv. Vandet blev tændt lige så langsomt, så det føltes som om jeg blev pustet op med vand. Jeg forsøgte panisk at klemme sammen om bruserslangen, så vandet ikke skulle sprøjte ud af mig, men til sidst var der så meget tryk på vandet, at jeg mærkede slangen glide ud af mig. Jeg klemte hårdt sammen for at holde på den. Gevindet på slangen flænsede min røv, da den endelig smuttede ud. Det gjorde ondt af helvede til. Jeg slappede af og lod vandet fosse ud.
Det ramte åbenbart ud på dem der stod bag mig. De råbte og skreg af mig og snart mærkede jeg et bælte hårdt på min ryg. Jeg mærkede hvordan hvert slag forplantede sig direkte ned i min klit og min fisse. Hvor jeg før havde været kold, mærkede jeg nu varmen brede sig.
Lige før jeg kom stoppede slagene. Jeg skreg højt. De må have opfattet det som et smertensskrig, for de snakkede om at jeg havde fået nok nu. Jeg råbte, at jeg ville have mere eller mere pik.
Den store pik blev presset mod min røv. Jeg skreg af smerte, da han pressede pikken ind med et fast tryk. Han greb fat i mine hofter og begyndte at kneppe mig taktfast. Det vendte hurtigt smerten til ren nydelse. Jeg stønnede højt for at vise min nydelse. Mine støn blev mere og mere stakåndede jo tættere jeg kom på orgasmen. Da jeg mærkede hans pik udvide sig i min røv bølgede orgasmen igen ind over mig. Jeg faldt sammen i brusekabinen, så mine bryster blev mast ned på de kolde gulvfliser. Brysterne var så ømme, at det lige gav det ekstra stød af smerte, der fik mig helt ud over kanten. Jeg skreg min orgasme ud i badeværelset og faldt helt sammen.
Jeg mærkede de sidste sprøjt af sperm op af ryggen. Fyren stillede sig ind over mig og gjorde pikken ren med bruseren. Det var behageligt varmt vand han brugte. Da han havde skyllet sig flyttede han sig og slog over på koldt vand. Jeg blev spulet ren igen.
Jeg fik et håndklæde og fik lov at tørre mig. Jeg bad om lov til at tage pudebetrækket af, så jeg kunne vaske mit hår først. Det udløste kun en latter. Jeg tørrede mig og blev stående midt i badeværrelset og ventede på hvad der nu skulle ske.
På en måde var jeg mæt, men min fisse begyndte at løbe igen ved tanken om at de måske ville kneppe mig mere.
Jeg blev utroligt skuffet, da Troels kom alene ud i badeværelset og trak pudebetrækket af mit hoved. Han gav mig mit tøj og sagde, at jeg godt kunne smutte. Jeg tog mit tøj på og som et sidste desparat forsøg bad jeg Troels om mere pik.
Troels lod mig allernådigst give sig et blowjob. Han stod og fortalte mig hvor meget jeg stank af pis, mens jeg sugede og slikkede på hans pik, det bedste jeg havde lært.
Jeg pressede en finger op i hans røv og fandt hans prostata. Jeg gned den taktfast, mens jeg lod hans pik være inde i min mund. Jeg pressede tungen op mod pikken i samme takt som min finger gned ned over hans prostata. Troels spændte i en bue og pressede sin mave ind mod mit ansigt. Han kom med et brøl og tre fire kraftige sprøjt der ramte mig lige i svælget.
Troels skubbede mig væk og åbnede yderdøren for mig. Jeg sagde tak for jeg måtte besøge ham og gik ned til bilen. Turen hjem til Nibe var lang og jeg forsøgte at slappe af, så min trang til mere pik kunne falde lidt til ro.
Heldigvis var min mand gået i seng, så jeg kunne snige mig ud på badeværelset og tage et langt bad. Mit hår blev skrubbet grundigt med fem gange shampoo, så stanken af pis kunne komme ud.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg måtte lige lade bruseren ramme min klit, mens shampooen virkede den sidste gang. Det var dumt. Jeg kom godt nok, men jeg blev samtidig bevidst om at jeg ikke kunne leve resten af livet uden at blive begæret af en flok vilddyr, der kun tænkte på at kneppe mig fra sans og samling. Det var jo det jeg var. Fra sans og samling.







Læserne siger: