- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Barbie, kapitel 21
“Slavinden dømmes til 150 slag med flogger, 50 på hver balle og 50 henover ryggen, hun tæller selv”
Forfatter: Kaptajn Bligh
kaptajnbligh1789@Gmail.com
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Lige fra jeg står op den næste dag, er min Herre meget opmærksom på mig. Mit serveringskostume ligger på en stol. Det består jo kun af en frygtelig kort nederdel, den ender midt på mine balder og et hvidt forklæde, der ganske vist dækker mine bryster, hvis man ser mig direkte forfra, men som slet ikke dækker siderne af de voldsomme meloner. Samme forklæde går langt nok ned over min forside til at dække min fisse, som nederdelen jo slet ikke ville kunne skjule. Til denne afslørende dragt er også de frygtelige stiletter, som tvinger mig helt op på tåspidserne lagt frem.
Jeg bliver tvunget til at gå rundt i de stiletter, så længe mine tæer kan klare det. Men får dog hyppige pauser. I begyndelsen synes jeg, Herren er grusom mod mig, men gradvist forstår jeg, at han ønsker at træne min evne til at balancere i de umulige sko, og derved give mig en chance.
Indvendigt smiler jeg. At klare en hel servering i det grufulde tingester er umuligt. Og at servere en hel middag, hvor gæsterne helt sikkert vil pille og pirre min krop og min fisse hele tiden. Få orgasme efter orgasme, uden at kikse serveringen. Jeg vil gøre mit yderste. Kæmpe som en gal. Men opgaven er umulig.
Op ad eftermiddagen kalder min Herre mig hen til sig.
”I aften er det din store aften. Jeg håber ikke du skuffer mig. Når jeg første gang kalder dig ind, knæler du ned foran mig, med knæene spredt og underarmene på lårene. Håndfladerne vender opad. Jeg ved, at du kender slavestilling nummer et.”
Den stilling kender jeg. Jeg skynder mig at svare ”Javel Herre”, før jeg fortsætter med de opgaver, han allerede har pålagt mig.
Jeg får lidt tid for mig selv, og bruger tiden til at træne i at komme ned på knæ. Det er frygteligt svært i skoene, der tvingen mine fødder og tæer til at pege direkte nedad i forlængelse ad mine underben. Og det er endnu sværere at komme op igen.
Kort efter meddeler Herren mig, at jeg kan gå op og gøre mig i stand. Kl. 18.30 præcist skal jeg træde ind i spisesalen og lægge mig på knæ for ham.
Jeg skynder mig over på badeværelset. Herren har givet mig rigelig med tid, men der må INGEN fejl være. Det hele skal gøres vildt omhyggeligt. Især barberingen bruger jeg ekstra tid på. Ikke kun området omkring fissen skal være fuldstændigt glat. Det skal min ben og andre områder med den mindste smule hår også være. Jeg ved, at Herren vil blive rasende, hvis han finder det mindste spor af hår, ud over min pragtfulde frisure. Også mit røvhul og alle folderne mellem mine abnormt opsvulmede skamlæber renser jeg med stor omhu.
Først da jeg er sikker på, at jeg er fuldstændigt glat, helt ren og med skinnede tænder og frisk ånde, forlader jeg badeværelset og tager mit tjenerkostume på. Skoene venter jeg med, til jeg skal ind til Herren.
Jeg har fået besked på at møde kl. 18.30 præcis, iført min serveringsdragt.
Kl. 18.29 banker jeg på den dør der fører ind til spisesalen.
B2 åbner døren og træder til side så jeg kan træde ind i rummet. Jeg takker høfligt, og skynder mig hen til min Herre, hvor jeg knæler ned i den klassiske slavindestilling.
Jeg kigger ydmygt ned i gulvet, men medens jeg går over til Herren, når jeg at se, at det er Logens medlemmer med slavinder, der har taget plads i det enorme lokale.
Der er ingen lyn at se i min Herres øjne. Tværtimod stirrer de ømt på mig og Han hvisker: ”I aften skal det ske… i aften skal du servere for mine gæster. Hvis du klarer opgaven, behager dem og gør mig stolt, så bliver du min med hud og hår.”
Et gys går gennem mig ved de ord…. var det virkelig sandt…. var jeg endelig nået så langt at Han var tilfreds, at Han ville eje mig? Hvorfor tænder det mig? Det er forståeligt, at jeg ønsker at blive ved Warren, for at undgå at komme tilbage til Patrick. Men hvorfor vil jeg så desperat gerne tilhøre Herren?
Warren skubber forklædet til side, for at kontrollere at barberingen var udført ordentligt. Og samtidig kan jeg mærke, Han presser noget koldt op i mig… jeg kan mærke, det begynder at vibrere og varmen der spreder sig lige så stille i underlivet…. et trådløst æg…. Han holder fjernbetjeningen i hånden og smiler drilsk til mig.
“Det skal blive på plads,” siger Han. “Falder det ud, vil slavinden blive straffet. Det samme gælder, hvis hun spilder ud over mine gæster, blot fordi hun ikke kan styre sin liderlighed.”
Herren trækker mig ud i køkkenet hvor B1 står og er i færd med at lægge sidste hånd på maden.
“Frem med hænderne” lyder en lidt skarpere stemme fra Warren, og jeg ved at det bestemt ikke er nu jeg skal diskutere eller stille spørgsmål. En meget stor bakke med to manchetter nedenunder bliver monteret om mine håndled således at jeg altid har bakken foran mig og ikke kan tabe den. Kun det der bliver stillet på den.
Mine enorme bryster er i den grad i vejen, så jeg kan ikke holde albuerne ind til kroppen, men må have armene mere strakt frem, end hvad en almindeligt bygget pige ville have haft dem. Jeg håber, at Herren husker mit handicap, og ikke kræver noget af mig, som brysterne gør helt umuligt.
Det her har Herren prøvet før, siden Han har sådan en anordning tænker jeg. Og jeg er åbenbart nem at læse, for Warren siger smilende: “Slavinden tror vel ikke hun er den første der er blevet testet? At kun hun er så dygtig?”
Jeg kunne kun svare med et “Nej Herre.”
“Slavinden skal om 10 minutter servere velkomstdrinks inde ved sofagruppen og hun bør huske hvordan en tøs opfører sig i nærheden af ordentlige Herrer.” Han vender sig om og forlader køkkenet. Tilbage står jeg med bakken på armene og tænker på hvordan jeg mon skal få glassene op på bakken? Mine arme er jo låst fast med manchetter til undersiden af bakken.
Men også det er åbenbart aftalt, for pludselig skubber B1 skubber lidt til mig:
“Op med bakken” lyder det kort og kontant, og uden yderligere ord begynder hun at stille glassene op på den.
”Shit,” tænker jeg. Nu begynder det at blive svært. Mens bakken havde været tom, havde mine arme kunnet hænge frit nedad, men nu skal den holdes stille og fuldstændigt vandret.
Med 7 glas balancerende på bakken, der står vinkelret ud fra min krop båret oppe af mine arme, må jeg stå og vente i fem minutter. Mine arme begynder allerede at syre lidt til da jeg pludseligt og uden varsel får endnu et lille puf som tegn til at nu skal jeg ind i stuen.
Jeg kommer ind i stuen og nejer, som jeg havde lært. Det er svært på de vanvittige stiletter. Med bøjet hoved går jeg rundt til hver enkelt for at byde dem et glas. Jeg begynder naturligvis med godsejeren.
“En smuk tøs du der har fået dig min ven,” kommenterer Lemond, som jeg lige har givet et glas. “Men er hun nu afrettet ordentligt?”
Min Herre kigger på mig og svarer: “Du kan jo afprøve hende”.
Lemond kalder mig tilbage.
Jeg kigger på min Herre, idet jeg stadig har to glas på bakken, som jeg mangler at aflevere. Han nikker og jeg går over og stiller mig foran Lemond, idet jeg sørger for at benene er let spredte, som jeg har lært. Jeg kan af gode grunde ikke tage armene om på ryggen. Lemond rejser sig og går om bag mig, idet han kæler for mine balder, som jo er næsten helt blottede under den latterligt korte nederdel. Hans smidige hænder fortsætter op over min ryg og min nakke, indtil hans hånd finder vej ind under forklædet og frem til mit ene overdimensionerede bryst. De kærtegnende fingre glider let henover det, før de pludseligt klemmer hårdt om vorten.
Det pludselige skift fra kælen til den lette smerte kommer bag på mig og det gav et lille sæt i mig. De sidste to glas på bakken skvulper faretruende, men jeg får hurtigt genvundet fatningen, så ikke en dråbe spildes. Jeg kigger på Herren, der smiler tilfreds over min selvkontrol. Fingrene der klemmer om den gigantiske brystvorte tager nu hårdere fat og trækker opad. Han klemmer endnu hårdere, og hvisker mig i øret: “For hver dråbe slavinden spilder, vil hun modtage en klemme i skamlæberne, som vil blive siddende indtil desserten”.
Tanken om klemmer i skamlæberne så længe både tænder og skræmmer mig. Jeg ved fra den ene gang, jeg har prøvet det, at jeg vil være super følsom og dejlig tæt på orgasme når først de bliver fjernet. Men at skulle gå rundt med dem vil også være yderst smertefuldt når de hiver i hinanden. Så mens Lemond bliver ved med at hive op i min ømme brystvorte, fokuserer jeg helt og holdent på at holde underarmene vandrette så bakken er i balance.
Lige så pludseligt som han havde taget fat, lige så pludseligt giver han slip og træder et skridt tilbage.
Det giver et gib i mig, idet blodet løber tilbage i vorten og jeg bukkede let i overkroppen mens jeg sørger for, at bakken stadig er vandret. Vinhandleren sætter sig ned og smiler.
Jeg skynder mig videre med de sidste to glas til slavinderne nr. 2 og nr. 3 og forsvinder derefter ud i køkkenet for at samle mig selv lidt.
Til min store skuffelse, får jeg kun lov til at lade armene hænge nedad ganske kort, før bakken bliver fyldt op med forretten. En klokke ringer og jeg får endnu puf, der sender mig i retning af stuen. Endnu engang nejer jeg høfligt, idet jeg kommer ind og går hen og stillede med ved Herrens højre side. Der er jo ikke tale om opøsning fra fad, så jeg håber, det er den korrekte side.
Han tager en tallerken og jeg knikser og går videre til Herren til højre for Warren, sådan som jeg har lært det.
Mens jeg venter på at Jørgen skal tage sin tallerken, lægger jeg mærke til, at der endnu ikke er nogen drikkevarer på bordet. Hvordan jeg skal servere det, ved jeg ikke. Mine hænder er jo fastlåst under bakken og jeg vil ikke kunne skænke op. jeg nåede næsten hele vejen rundt uden nogle problemer. Ved Ernst stiller jeg mig på hans højre side, og venter, idet han er fordybet i samtale Jørgen. Han ved, jeg står der, men lader mig vente.
Snart finder jeg dog ud af hvorfor. Mens jeg står og venter med let spredte ben, mærker jeg pludseligt to fingre snige sig op under nederdelen og forklædet. De finder mit skød og begyndte at udforske det. Skamlæberne bliver spredt og prøvende søger de vej mod klitten Fingrene finder deres mål og begynder rytmisk at massere min følsomme, strittende tap. At stå stille under den behandling er næsten umuligt, og jeg lukker øjnene et øjeblik i nydelse.
Pludselig skærer en stemme gennem luften: “Er det snart muligt at få noget mad?”
Jeg åbner øjnene, og opdager, at fingrene er forsvundet fra min dryppende fisse. Alle kigger på mig og rødmende slår jeg blikket ned. Jeg har fejlet og tilladt mig selv nydelse, tænker jeg.
Warrens stemme lyder brysk: ”Se at få serveret færdig, slavinde, og skrub så ud i køkkenet og få styr på dig selv, din forseelse vil blive afregnet efter hovedretten”.
Skamfuldt får jeg afleveret de sidste to tallerkener og skynder mig væk.
Ude i køkkenet kigger B1 bebrejdende på, mig men siger intet.
Ulykkeligt snøfter jeg. Tænk at jeg gik i den fælde. At nyde uden tilladelse er jo forbudt. Det ved jeg og alligevel har jeg givet mig hen til et par fingre. Jeg frygter, at Herren ville afvise mig nu. Han kan jo ikke bruge en slavinde, der ikke er opmærksom på sit arbejde. Tusind tanker flyver gennem hovedet på mig. Risikerer jeg nu at blive sendt til Patrick? Jeg husker alt for godt hans udtryk, da han kørte afsted med nr. 4. Jeg VED, han vil være frygtelig, hvis han igen får fingre i mig. Men noget andet blander sig i mine tanker. Jeg er så skuffet over at have svigtet Warren. Har faktisk dyb lyst til at adlyde og behage Ham.
Jeg lægger ikke mærke til, hvor lang en pause jeg får, men pludselig bliver jeg beordret op i den rette stilling, og der bliver lagt mere vægt på armene, idet en større bakke bliver monteret ovenpå den første. Nu er der plads til syv tallerkener på bakken på samme tid.
Klokken lyder igen, og jeg skynder mig ind. Indenfor døren nejer jeg hurtigt og skyndte mig hen på min plads ved Herrens højre side. Jeg stirrede ned på bakken, og ønsker blot at få alting overstået så jeg kan få at vide, at jeg havde fejlet og hvilken konsekvens det vil få. Desuden er bakken tung, så jeg er skræmt ved tanken om at skulle holde den for længe. Herren tager sin tallerken uden at kigge på mig og jeg går videre rundt med de resterende tallerkener. Mine øjne er konstant rettet mod bakken, for at undgå at møde gæsternes blikke. Da nr. 3, som den sidste gæst, har fået sin tallerken skynder jeg mig ud i køkkenet for at slippe lidt væk fra den spændte stemning.
Hvis jeg nu tror, at jeg har fred og ro mens de spiser, tager jeg fejl. Så snart jeg kommer ud i køkkenet bliver den store bakke taget af og et par flasker vin bliver stillet på den lidt mindre bakke, og jeg må afsted endnu en gang. Jeg stiller mig igen ved Herrens højre side og afventer hvad han vil foretage sig, da jeg jo ikke selv kan skænke op. Gudskelov tager Herren selv flasken og hælder op i sit glas hvorefter han stiller flasken tilbage på bakken. De øvrige gæster får også fyldt deres glas ved egen hjælp og jeg er på vej ud i køkkenet igen da Herrens stemme lyder, denne gang mere mildt: “Hvor skal slavinden hen? Må vi ikke få mere at drikke til maden? Stil dig over i hjørnet så du kan se når nogen mangler noget i glassene.”
Jeg stiller mig på den anviste plads og venter, mens samtalen summer lystigt og maden glider ned. Flere gange må jeg rundt, så de kan fylde deres glas. Hver gang jeg kommer hen til bordet og venter, er der flere fingre der søger mit skød og masserer min klit mens en anden skænker vin. Jeg bliver hurtigt godt liderlig, men gør mit yderste for ikke at få orgasme og for ikke at lade mig mærke af den skønne behandling.
Da næsten alle tallerkener er tomme, er Herrens glas også blevet tomt, og jeg træder frem for at han kan fylde det. Mens jeg står og venter på at Warren skal stille den tomme flaske, søger to fingre fra en anden gæst mit skød. Men i stedet for at massere min klit, søger de min varme og godt våde grotte. Fingrene bliver skubbet op og jeg kan ikke længere tilbageholde en lystfyldt klynken. Herren kigger op på mig, og jeg slår med det samme blikket ned. Gæsten trækker sine fingre til sig og udbryder: “Tøsen er jo sjaskvåd og liderlig”.
Warren rejser sig, tager fat i mit hår og trækker hovedet bagover.
“Hvad er den af slavinde? Står hun her og lader sine safter dryppe ned midt på gulvet?” Han fjerner med et snuptag de flasker der stadig står på bakken, og jeg bliver bøjet ind over bordet, som nr. 2 og nr. 3 lynhurtigt har ryddet. I mit hidtidige slaveri er jeg jo ikke blevet straffet med slag særligt ofte, men nu føler jeg mig sikker på, at Herren agter at piske eller spanke mig. Jeg gyser af frygt, men ved jo selv, hvor meget jeg har fejlet.
Herren begynder sin taktfaste opvarmning af balderne, mens andre løsner bakken og monterer manchetter på hænder fødder, der kyndigt bliver fastgjort til hver sin side af bordet, så jeg nu står fastlåst og foroverbøjet. Mine balder bliver mere og mere varme og er helt sikkert røde. Dog gør det ikke særligt ondt, idet Herren udelukkende slår med sin flade hånd. Faktisk føles det dejligt og pirrende.
Da Herren endelig stopper sine taktfaste slag, lyder hans faste stemme:
”Slavinde, du har i aften skulle servere ved dette selskab og behage os. Du har, siden gæsterne er kommet, både været uopmærksom og givet tydeligt udtryk for din egen nydelse og din liderlighed. Dette vil blive straffet og straffen udmåles af de Herrer der har måtte vente tålmodigt på at du var færdig med din egen fornøjelse”
Ernst, der jo måtte vente på forretten talte. “Slavinden dømmes til 150 slag med flogger, 50 på hver balle og 50 henover ryggen, hun tæller selv”.
”150 er ikke så meget,” tænker jeg. ”50 på hver balle, jeg har før fået det dobbelte på hver i løbet af en seance. Men alt afhænger naturligvis af, hvilken type flogger, de vil anvende.”
Jeg tæller de første halvtreds uden problemer og Herren skifter side for at gøre klar til de næste halvtreds. Floggeren er af ruskind, så slagerne føles tunge, men helt uden bidende snert. Jeg føler varmen i min røv, og prøver at skjule min nydelse. De 50 på modsatte balle går også let. Faktisk føler jeg ikke slagene med den behagelige flogger som smerte, men mere som en ophidsende pirring. Jeg er frygtelig bevidst om, at safterne læber ned over mine inderlår.
Herrens stemme lyder: “Så mangler tøsen de sidste halvtreds over ryggen. Dem vil Ernst selv få lov at eksekvere.”
Floggeren rækkes til fabrikanten, og jeg skælver let. Jeg har til dato ikke mærket pisken på ryggen, men tænker at det nok må være som på ballerne. Men jeg tager fejl.
Her er der ikke så meget kød til at tage af for floggerens snerter. Det gør ondt, og jeg giver mig lidt og stønner.
Warren træder om foran mig og sætter sig, så Han kommer i øjenhøjde. Han kigger mig dybt i øjnene og smiler.
Er der måske alligevel en mulighed? vil Han alligevel finde mig værdig? Tanken giver mig fornyet styrke til at tælle mig igennem alle halvtreds slag, der nu føles som virkelig smerte. Da det sidste slag er faldet, og jeg er blevet løst, mærker jeg pludselig noget summe i mit underliv.
Ægget. Jeg har fuldstændigt glemt det. Den intense snurren var svær at ignorere og jeg kan ikke stå stille. Mit underliv begynder at arbejde rytmisk. Ægget stopper og jeg klynkede lidt. Det havde været så dejligt. Helt vidunderligt. Min orgasme havde været så tæt på. Men jeg ved jo godt, at jeg for alt i verden må undgå at komme.
Warren rejser sig atter og henvender sig til Lemond, der jo var den mand, der havde stukket to fingre op i mig.
“Som du kan se, er dette et af de få punkter, hvor slavinden endnu lader meget tilbage at ønske. Så den straf du idømmer bør være hård så tøsen en gang for alle lærer det”
Der bliver en lang pause hvorefter Lemond blot siger “Sådan bliver det.”
”Sådan bliver hvad?” tænker jeg panisk. Jeg har intet hørt. Hvad mon der venter. Jeg stoler på Warren og på at han ikke vil mig noget ondt, men alligevel er jeg usikker. Usikker på, hvad Lemond kan finde på. Og stadigt allermest usikker på, om Warren vil acceptere mig som sin slavinde? Eller om han vil fravælge mig, og eventuelt sende mig tilbage til de frygtelige forhold hos Patrick.
Jeg bliver ført ind midt på gulvet, hvor der i loftet hænger en krog. Manchetterne bliver lynhurtigt bundet op til krogen så jeg nu er tvunget til at stå med fuldstændigt strakte arme over mit hoved. Jeg står jo i forvejen helt oppe på tåspidserne på grund af de forfærdelige stiletter. Mellem min ankler monteres en benspreder, så jeg ikke længere kan røre gulvet.
Lemonds stemme er hæs, da han siger: “Så liderlig som denne tøs nærmest konstant er, må her tages drastiske midler i brug. Tøsen dømmes til brug i alle huller, samtidig med at pisken danser overalt på kroppen”.
Et blindfold bliver hurtigt monteret og jeg kan høre der blev flyttet rundt på nogle ting. Hvilke kan jeg ikke placere. Så føler jeg, at forklædet og den mikroskopiske nederdel bliver taget af mig. Jeg hænger fuldstændigt nøgen, kun med de uhyggelige stiletter, som nu ikke engang kan røre gulvet, og så et blindfold. Aldrig har jeg følt mig så udstillet, så sårbar og så forsvarsløs.
Pludselig mærker jeg to fingre der trænger op i mig og trækker ægget ud. Kun for kort efter at erstatte det med en stor dildo der næsten fylder mig helt ud. Den bliver presset så hårdt op i mig at jeg næsten føler, at jeg sidder på den. Den mases hårdt op mod min livmoderhals i bunden af min fisse. Jeg kan føle at presset fra dildoen er konstant. Det er ikke en mand, der står og presser den op. Den må være forsynet med en lang stang, så den støtter på gulvet. Jeg forsøger at hæve mig en smule i armene, for at fjerne det smertefulde tryk mod bunden af skeden.
Noget koldt og vådt presses mod mit bagerste hul. ”Åh nej, ikke også det”, når jeg lige at tænke, inden ringmusklen langsomt men sikkert gennemtrænges.
”Slap af, slap af.” Herren hvisker mig i øret. ”Slap af og nyd at blive brugt som en rigtig slavinde.”
Jeg kan mærke, at dildoen i mit stramme røvhul glider nemmere nu, hvor jeg slapper af. Også den bliver presset langt op i mig så jeg nærmest er spiddet fra to vinkler. Jeg føler, at også denne dildo støtter mod gulvet. Jeg sidder nu på dildoerne. Selvfølgeligt hænger jeg i armene, men jeg har ikke kræfter til at hæve mig op, så meget af min vægt bæres af de to tykke dildoer i mine udblokkede huller.
Begge dildoerne i mine varme grotter begynder at vibrere, og jeg begynder snart at hænge uroligt. Det er frygteligt, at næsten al min vægt hviler på de gigantiske dildoer. Jeg kan ikke hænge stille, men uanset hvor meget jeg bevæger mig, forbliver dildoerne i deres position. De må altså være monteret på et stativ af en eller anden slags. Jeg slapper mere af. Jeg har ganske enkelt ikke kræfter nok til at hæve mig op i armene, og derved mindske presset fra de grusomme dildoer.
I stedet begynder jeg at nyde vibrationerne. De er så kraftige, og jeg er ved at eksplodere i en gigantisk orgasme.
Midt i det hele lyder den hæse stemme fra Lemond igen. “Sidder slavinden og nyder det? Har hun fået lov at være liderlig?
Jeg fremstammer et usikkert ”Nej, Herre.”
“Hvorfor er hun så lige ved at eksplodere af liderlighed?” tordner stemmen.
“Undskyld Herre,” skynder jeg mig at fremstamme, men for sent.
Flere bløde piske rammer min krop på samme tid. Balder, lår, ryg og bryster mærker igen og igen piskesnerternes dans. Igen og igen lander de, det ene øjeblik samtidigt, det næste øjeblik på skift med et afmålt interval og i fast rytme. Selvom jeg tror det kun er bløde ruskindspiske, som bestemt ikke er ubehagelige, er det alligevel mere end jeg kan klare. Slagene, fornemmelsen af fuldstændig hjælpeløshed, det ydmygende i at være udstillet sådan. Alt forstærker min vilde liderlighed, og med to kraftige vibratorer dybt oppe i mig, er jeg hjælpeløs, selv om jeg desperat forsøger at undertrykke liderligheden. Min krop ryster, og min klynken glider over i små, gispende skrig, medens en kraftig orgasme gennemryster mig. Sol, måne og stjerner dansede for min øjne da orgasmen kommer som en eksplosion
Piskeslagene ophører lige så pludseligt som de er startet. “Hvad fanden er det for en slavinde? Kommer uden at have fået lov.” Lemonds stemme lyder som torden.
Jeg forsøger at fremstamme nogle utydelige ord, men som resten af kroppen vil min mund bare ikke samarbejde, og det bliver kun til nogle underlige lyde.
Bensprederen bliver fjernet, og usikkert forsøger jeg at stå på mine vanvittige sko. Så bliver jeg løsnet fra rebet, der har båret min vægt hidtil. Jeg synker endnu mere ned over dildoerne der stadig snurrer lystigt. Hjælpeløst sidder jeg på dem. Det er på samme tid smertefuldt og ubeskriveligt pirrende.
“Når slavinden ikke engang vil svare, kan vi ligeså godt bruge den mund til noget fornuftigt,” hører jeg nogen sige, lige inden min overkrop bliver tvunget nedad, og en stor pik skiller mine læber ad og trænger sig halvt ned i halsen på mig. Manden tager et fast greb i mit hår og begynder at kneppe min mund, samtidigt med at det nu er ridepiske der danser hen over min krop. Disse slag gør forfærdeligt ondt. Pikken i min hals er alt for stor til at være Ernsts. Jeg gætter på, at det er Jørgen, der knepper min hals.
“Når slavinden ikke vil lystre, må vi gå hårdere til værks,” er der en der siger. Jeg er næsten sikker på, det er Lemond. Piskene rammer først blidt og pirrende, men bliver hurtigt mere og mere krævende og bider mere og mere i huden. Slagene regner ned over mig og pikken kører ind og ud af min mund mere og mere hensynsløst. jeg aner ikke længere, hvor mange der slår, eller hvor de slår. Jeg er svimmel og svæver væk i tåger. Sanser kun dildoernes pirrende snurren, pikken i min hals og piskene der dansede rundt i nogle hårde polkatrin.
Pikken i munden begynder at dunke og et øjeblik senere bliver den trukket ud, kun for at sende tykke stråler af klistret sperm ud over mine bryster. Trods alle mine anstrengelser, kan jeg ikke længere styre min stønnen, og nyder nu højlydt den skønne fornemmelser der endnu engang er begyndt at brede sig fra underlivet. Jeg føler, at en gag bliver presset ind mellem mine tænder.
“Så slipper vi for at høre på tøsens ulydigheder,” sagde en.
Jeg er i forvejen blindet af det blindfold, som jeg efterhånden har haft på længe. Nu fratager den gag mig enhver mulighed for at tale. Og så føler jeg, at en person giver mig høreværn på. De lukker effektivt for alle lyde fra lokalet, og oveni dette kommer ophidsende lyde fra vilde sexlege ud af højtalerne ved mine ører. Jeg er lukket helt inde i min egen lille verden der kun består at dildoerne der snurrer og piskenes leg på min hud. Og min egen altfortærende liderlighed. Som for at gøre alting endnu mere umuligt for mig. Føler jeg, at nogen presser en meget kraftig wand direkte mod min klitoris. Gennem de seneste uger er jeg blevet tvunget ud i vilde orgasmer, men denne aften har jeg forsøgt at bekæmpe dem så længe, at alt i mig nu går amok. Selv gennem gagen skriger jeg vildt, da jeg sønderrives af mit livs vildeste orgasme.
Mere husker jeg ikke, før Herren blidt stryger mig over kinden. jeg ligger på sengen i et rum, jeg ikke mener at have set før. Det første jeg ser, da jeg åbner mine øjne er Herren, der ligger ved siden af mig og smiler varmt til mig, og stryger mig blidt over kinden og hele vejen ned af kroppen. Jeg forsøger at sætte mig op men kan mærke at kroppen er helt mørbanket.
“Hvor er Deres gæster, Herre?” spørger jeg.
“De er gået,” er det eneste svar jeg får.
“Jamen jeg skulle jo… ”
“Ssshh,” hvisker Herren.
Jeg ligger lidt og nyder de dejlige omgivelser, og følelsen af, at denne pragtfulde Herre viser mig så megen venlighed, mens jeg tænker på det der er sket.
“Jeg er ked af at jeg ikke levede op til Deres forventninger, Herre,” starter jeg igen.
Herren kigger på mig og giver mig et langt varmt og kærligt kys.
“Du levede til fulde op til mine forventninger, slavinde. Og derfor skal du også have din belønning”
Han tager et fantastisk smukt, skinnede halsbånd, formet af rustfrit stål frem. Jeg kan se, at Hans navn er graveret ind i metallet. Med en lille nøgle låser Han det op, og anbringer det om min hals. Det sidder perfekt.
Jeg husker, at Han havde taget både mål af min hals og afstøbninger af mine skulderblade. Det må være derfor, at det speciallavede halsbånd nu passer så perfekt.
Historien fortsætter under reklamen
Indvendigt jubler jeg. Nu tilhører jeg denne pragtfulde mand. Han har accepteret mig som Hans helt specielle Loge slavinde. Jeg er svimmel af lykke.






Anonym
07/02/2021 kl 10:14
Ja det vidste jeg, men også en kontrol af om folk læser det punktum, som ikke er der. Desuden er det også et produkt af meget sort humor.
Jeg læser mange bøger. Dit fortæller sprog er forførende og med en naturlig lyst til at forsætte. Herinde er mange som; 1. staver meget dårligt, 2. gentager sig selv i flere afsnit/kapitler, så man ikke magter at læse videre (handlingen gentager sig selv), 3. Ikke har forstået, hvad der virker/ikke virker på skrift.
Jeg vil give dig ret i, at indimellem møder man forfattere herinde som har potentiale, men desværre ikke får det udlevet.
Jeg har dog respekt for at folk får skrevet ind. Jeg får ikke skrevet, og kommer ikke til det. Jeg er dog god til korrektur selvom, det ikke er min profession. Jeg nyder blot at læse.
Kaptajn Bligh
07/02/2021 kl 16:52 - som svar på
Jeg er faktisk enig med dig HrB, i det du skriver, både i midten og til sidst.
For selvom der afgjort findes noveller her på siden, hvor man som læser tænker, at forfatteren måske godt lige kunnet have læst korrektur, før den blev sendt ind, må man tænke på, at langt fra alle skribenter har det helt let med at se fejlene. Og jeg synes, man skal respektere ALLE for det de udgiver, uanset hvor meget sproglig uddannelse de har fået. NOGLE skriver, for at lave en novelle, der er spændende, velskrevet og tilnærmelsesvis møder de krav, der stilles til god litteratur. ANDRE skriver for at fortælle en liderlig historie. Og der skal være (OG ER) plads til begge dele på Totalsex. Det er med til at gøre siden så god.
Hvis du har lyst til at læse korrektur, er jeg overbevist om, at langt de fleste forfattere med taknemmelighed vil modtage din hjælp. Jeg bruger selv mine “fans” som korrekturlæsere i mange tilfælde
Anonym
30/01/2021 kl 12:47
Mmmm nyder at læse kaptajnens historier og endnu et super godt afsnit om barbie
Kaptajn Bligh
30/01/2021 kl 22:43 - som svar på
Jeg takker ydmygst. Og selv om den ikke endte så godt i årets afstemning, anser jeg det alligevel som det bedste jeg endnu har skrevet.
Anonym
31/01/2021 kl 12:03 - som svar på Kaptajn Bligh
Jeg har nu hver gang ved hvert afsnit givet dig 5 stjerner
Kaptajn Bligh
31/01/2021 kl 13:00 - som svar på
Tak min ven. Dejligt at der er en læser, der er enig med mig om, at dette er en rigtigt god novelle. Jeg håber, du også vil nyde de sidste 14 kapitler
Anonym
30/01/2021 kl 8:12
Kære Kaptajn Bligh.
Jeg læser med stor fornøjelse Barbie hver weekend. Enkelte passager har ikke været noget for mig. Jeg har den dybeste respekt for dine historier. Så velskrevet, detaljeret uden at være langtrukne, det kunne mange lære noget af. Vh HrB
Kaptajn Bligh
30/01/2021 kl 22:46 - som svar på
Tak Hr.B
Tak for de rosende ord.
Det er jo vigtigt for mig, at mine noveller får dybde og indhold, ikke bare sex.
Anonym
05/02/2021 kl 22:05 - som svar på Kaptajn Bligh
Velbekomme. Der er ikke tale om Hr.B, men blot HrB. Det er mine initialer, og jeg er Q. Vh HrB
Kaptajn Bligh
06/02/2021 kl 10:50 - som svar på
Sjovt med dit Nick.
Da du valgte at bruge dine forbogstaver på den måde, må du jo have vidst, at de fleste umiddelbart ville antage at du var en mand. Men så længe det blot drejer sig om kommentarer til novellerne er det jo også ligegyldigt.
Det du skrev i din første kommentar om, at mine noveller ikke var langtrukne……
Synes du, du støder på langtrukne historier herinde?
Selv synes jeg tværtimod, at jeg lidt for ofte læser noveller, hvor der med fordel godt kunne have været taget flere detaljer med.
Jeg håber , at fortsættelsen/afslutningen af min novelle også vil tiltale dig.