En salsaluders bekendelser – kapitel 97

Lægen kiggede ned i spørgeskemaet… Jeg gled stille ned på gulvet foran ham og spurgte pænt om lov til at give ham et blowjob …

Forfatter: Salsaluderen
.

Læs forrige afsnit

Hele weekenden var jeg så liderlig, at bare jeg rørte min fisse, så kom jeg i en kraftig orgasme. Jeg gik rundt og tænkte på min oplevelse på Blokhus strand. Jeg var øm i både fisse og røv, af den omgang jeg havde fået med to ølflasker.

Endelig blev det mandag morgen. Jeg var i lægens venteværelse klokken halv ni, selv om jeg først havde fået en tid klokken ni. Jeg havde forsøgt at indøve min tale hele weekenden. Endelig blev klokken ni og jeg kom ind. Til min store glæde kom jeg ind til den mandlige læge.

Jeg smed tøjet og lagde mig op på briksen, mens vi smalltalkede. Lægen kiggede på sin pc og sagde, at sekretæren nok havde misforstået mig. Han sagde, at der stod at jeg var træt og nedtrykt. Jeg smilede stort til ham og sagde, at det var helt rigtigt. Han så oprigtigt forvirret ud, da han svarede, at så behøvede jeg ikke at tage tøjet af.

Jeg spredte benene og kørte en finger ned over fissen. Jeg fortalte ham, at et af mine symptomer var, at jeg blev enormt liderlig, hver gang jeg så en mand. Lægen forsøgte at holde den professionelle distance. Han fandt hurtigt et spørgeskema, så han kunne afgøre om jeg havde en depression. Han holdt skemaet op foran sig som et skjold.

Jeg tog fat i mit højre bryst med venstre hånd, mens jeg lod mine fingre på højre hånd finde min klit. Lægen stillede sine spørgsmål og jeg stønnede ja og nej til spørgsmålene. Da jeg kom, stønnede jeg jaaaa højt og lægen kiggede på mig. Han sagde, at det var underligt, for det hang ikke sammen med mine andre svar. Jeg smilede mat til ham og sagde, at jeg ikke svarede ham. Jeg bekræftede bare, at jeg kom.

Lægen gentog spørgsmålet. Jeg svarede pænt nej. Lægen kiggede ned i spørgeskemaet, for at tælle mine svar sammen. Jeg gled stille ned på gulvet foran ham. Jeg greb fat i den tydelige bule, der var i kitlen. Da han kiggede ned på mig, spurgte jeg pænt om lov til at give ham et blowjob, mens jeg kørte hånden op og ned over hans stive pik.

Han svarede nej, men samtidig begyndte han at stønne let. Jeg gled ned på knæ foran ham og åbnede hans bukser. Hans pik sprang frem. Den var heldigvis stor og flot. Jeg trak forhuden tilbage og slikkede rundt langs kanten af pikhovedet. Det fik lægen til at sukke højt.

Jeg foldede hænderne bag ryggen og lod min mund glide ned over hans pik. Da jeg stødte næsen mod hans mave, sukkede han dybt igen. Jeg lod pikken hvile lidt i min mund og hals, før jeg sugede hårdt og begyndte at køre hovedet frem og tilbage. Der gik desværre ikke mange sekunder, før han greb fat i min nakke og sprøjtede sin sæd direkte ned i min hals.

blowjob ved lægenJeg slikkede hans pik helt ren og lod min tunge lege med revnen i spidsen af pikken. Jeg rejste mig langsomt og lagde mig på briksen igen. Jeg spredte benene og greb en af de tænger, lægen bruger til at åbne fissen, når han skal kigge. Jeg pressede tangen op i fissen. Metallet føltes koldt. Men da jeg spændte tangen, så fissen blev åbnet føltes det dejligt. Jeg kørte tangen ud og ind i fissen. Samtidig gned jeg hårdt på min klit. Da jeg var ved at være der, kunne jeg se, at lægens pik havde rejst sig igen.

Jeg rejste mig og lænede mig ind over briksen. Jeg pressede tangen op i min fisse igen og bad lægen om at kneppe mig hårdt i røven. Han greb en flaske glidecreme og hældte en god portion ud over min røv. Jeg stønnede, at han bare skulle kneppe min røv.

Lægen pressede sin store pik i bund i min røv i et hug. Jeg stønnede højt, at han skulle kneppe mig i røven. Han greb fat i mine hofter og kneppede mig hårdt. Jeg stønnede højere og højere. Dels for at få ham til at komme, men jeg nærmede mig også selv en orgasme igen.

Lægen greb fat i mit lange krøllede hår og trak mit hoved hårdt bagover. Han kneppede min røv hårdere og hårdere. Jeg kunne mærke orgasmen brede sig fra min røv. Jeg hørte et højt skrig og det gik op for mig, at det var mit eget orgasmeskrig.

Lægen lagde en hånd for min mund og øgede tempoet i min røv. Jeg mærkede hvordan kramperne bredte sig fra mit røvhul, der nærmest blev flænset af hans hårde store pik.

Endelig kom han med et halvkvalt brøl. Jeg mærkede hvordan spermen væltede ud i min røv. Jeg skubbede lægen lidt væk og satte mig på hug foran ham. Jeg tog pikken i munden og slikkede den ren. Jeg sugede og legede med hans kugler, men jeg kunne ikke få den op at stå igen.

Lægen rettede sit tøj og bad mig tage tøj på igen. Da jeg flyttede mig var der en lille sø af sperm og glidecreme under mig. Lægen tog et stykke papir og ville tørre det op, men jeg skubbede ham væk. Jeg satte mig på knæ og slikkede det hele op.

Mens jeg tog tøj på sagde lægen, at der var slet ikke ingen tvivl om, at jeg havde fortjent en henvisning til en psykolog. Han sagde, at det havde jeg nok fået under alle omstændigheder, for en tredjedel af kvinderne i begyndelsen af trediverne havde en let depression. Han spurgte, om jeg ville have nogen bestemt og jeg sagde, at jeg plejede at bruge Susanne på Vesterbro.

Han spurgte om jeg havde behov for et opfølgningsmøde næste mandag. Glad takkede jeg ja og tog imod den henvisning, han tog fra printeren.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

5 kommentarer

  1. Den Nådige Herre

    18/03/2015 kl 11:18

    Du trænger virkelig hårdt til psykolog, Salsa… OG efterfølgende check-ups…

    Men hvor ville det være fornøjeligt om du gik til en hypnotisør, som misbrugte dig, mens du var “ude”. Og misbrug ville det jo være, for du ville intet få ud af det. End ikke nydelse. Åh hvor ville det være ondt overfor dit sultne liderlige salsakusse.

    0
    • Salsaluderen

      18/03/2015 kl 22:27 - som svar på Den Nådige Herre

      Det var da en frygtelig tanke. At få pik uden at opdage det….

      0
      • Den Nådige Herre

        19/03/2015 kl 13:17 - som svar på Salsaluderen

        Nemlig!
        Det ville være det ypperste misbrug, for alt andet tænder du jo på.
        Måske du ville have godt af ikke bare at få frataget din frie vilje, men også al handlekraft. Komplet fikseret, så en række af mænd kan bruge dig uden at tilfredsstille dig.

        0
  2. Sharxxx

    17/03/2015 kl 19:09

    Tror squ også jeg havde taget den byttehandel 🙂

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *