- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Storfamilie med bonus 17 – En ulykke rammer
“Når far var hjemme måtte jeg ikke have trusser på…og når jeg skulle tisse skulle gik han med” ..

Forfatter: Gamle Nissen
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg vågner som den første, vinden er stadig voldsom vender mig i sengen og ligger mig tæt op af Clara så vi ligger i ske.
Jeg nusser hende blidt og falder hen igen, da jeg igen vågner, er det til hendes blide stemme der stiller siger nå er i to vågen og så er hun ellers under dynen.
Og hun var mere ind flittig så snart var jeg lys vågen, jeg fjerner dynen griber fat i hende får hende vendt rundt så hun ligger på ryggen, og så er det ellers min tur til at yde.
Hun er vild som i sygt vild, snart har hun et fast greb i mit hoved, og så styre hun ellers slagets gang, så sker det hun går i bro, og skriger så ellers sin orgasme ud i rummet efter fuldt af knep mig for fanden knep mig som det vild dyr du er, skreg hun.
Og det blev hun så og det kunne ses bagefter ikke på hende men på mig, tydelige mærker efter hendes negle i min ryg og et fast bide mærke i min skulder efter en sprøjte orgasme som betød at jeg tømte mig dybt i hende mens hun rystede i hele kroppen og det unge underliv malkede min pik til det sidste.
Da jeg kommer ud af badet ligger hun stadig i sengen hun ligger og stiger tomt ind i hendes mobil, er der noget galt min skat siger jeg?
Min far er død – Hvad for noget siger jeg, hun siger igen min far er død onkel, mor har lige skrevet det jeg har prøvet at ringe hende men kan ikke få fat i hende.
Det er jeg ked af Clara, vil du gerne at vi køre hjem selv om det nok kommer til at tage tid i den her storm, nej vi bliver her kan jo ikke gøre noget alligevel vel.
Det måtte jeg jo give hende ret i, jeg finder min mobil kan se at tante har skrevet næsten det samme hun skriver de prøver om de kan ringe senere.
Jeg går ud i køkkenet i ren refleks trykker jeg på kontakten til lyset og så var der lys, Clara vi har fået strøm i huset igen min skat råbte jeg til hende.
Hun kommer ud til mig stadig nøgen kigger på mig og krammer mig længe jeg holder bare om hende så godt jeg nu kan og sådan står vi længe.
Clara skal du ikke have noget tøj på?
Syntes du det er nødvendig Onkel?
Jeg syntes at du skal tage dig et varmt bad smukke og så hoppe i noget hygge tøj så laver jeg lige noget morgenmad i mens.
Ok aftale siger hun kysser mig og da hun går vender hun sig kort og siger, er du så desserten bagefter med et blik i hendes øjne der lod til at være i gang med at æde min krop stykke for stykke.
Da vi sidder ved bordet og nyder morgenmaden spøger jeg ind til om hun ikke er ked af det, hvortil hun svare ikke rigtigt for jeg kom der kun af pligt ikke af lyst hvis du forstår.
Mor har altid forlangt at jeg skulle der ud også da jeg selv kunne bestemme var det bare reglen der ikke kunne laves om.
Var du ikke glad for ham? Både og Onkel han stak mig altid 500 kr. når jeg kom så kørte han når han så kom hjem klokken lort om natten vækkede han mig og så skulle jeg sprede ben du ved.
Når han var hjemme måtte jeg ikke have trusser på og når jeg skulle tisse skulle jeg sige det til ham så gik han altid med og så skulle jeg pisse ham på hånden eller i munden.
Når jeg så skulle hjem igen fik jeg igen 500 kr. så det var faktisk sådan at da han begyndte at give mig de penge følte jeg han lejede mig på en måde.
Ved din mor noget om det her? Jep det gør hun men sku ikke at han, gav mig penge de er da heldigvis gemt godt af vejen.
Så du er ikke ked af det som sådan er det sådan du ser på det Clara? Ja faktisk så skal jeg ikke der ud mere og jeg slipper for at stå til rådighed for ham.
Men onkel skal vi ikke lade det ligge og så bare nyde det hele lige nu og lige her sagde hun roligt? Jo lad os det men stormen gør vi ikke rigtig kan komme ud og køre, det gør ikke noget for mig jeg nyder det faktisk bare at slappe af og være sammen med dig Onkel.
Efter morgen maden, siger Clara kan vi ikke køre ind til byen og se hvad der er åben? Jo lad os det siger jeg, kort tid efter er vi i centrum, og går rundt og kigger på butikker, lidt inde i en gyde lå der en lille butik, den så lidt skummel ud og jeg sagde her tror jeg ikke lige vi skal ind Clara og vi går væk der fra, da vi vender rundt ser vi en familie komme i mod os mor, far og to børn en dreng og en pige.
De passere os manden hilser med et kort nik, da de er forbi os vender jeg mig og ser de alle sammen går ind i butikken.
Noget siger mig at vi skal der ind, så jeg siger til Clara kom vi går der ind og ser hvad det er for noget, fedt onkel siger hun og ser ganske vel tilpas ud over min beslutning.
Da jeg vil tage i døren er den låst, en lem åbner og en stemme siger: I ønsker? Aner ikke hvad jeg skal svare men Clara er hurtig og siger varme, døren går op og vi går inden for.
Nå dejligt at se jer, i er jo dem der har lejet sommerhuset, jeg kigger på damen og siger hvor ved de fra at vi har lejet et sommerhus.
Igen afbryder Clara og siger, ja det er rigtigt og det her er Onkel og jeg er hans niece sådan officielt, men han er altså mest min elsker og beskytter, og han er veludstyret.
Velkommen siger damen dejligt i kiggede ind, var det svært at finde? Svært at finde siger jeg? nej siger Clara og forsatte det var nemt nok.
I kan gå der ud og ligge tøjet og når i, kommer her ud igen så viser jeg jer til baren, kom Onkel siger Clara og vi er snart i gang med at smide tøjet, Clara er det her noget du ved noget om? Måske siger hun kom nu Onkel.
Vi går tilbage til damen og hun siger, der er i øjeblikket tre hold gæster i baren, de ved at i, kommer og når i, kommer ind vil ingen spørge til navne eller noget man snakker som man altid har kendt hinanden og der kommer heller ikke flere i dag.
Man må gerne spørge til alder men det gør man kun diskret øre til øre i ved, men kom nu i ligner nogen der trænger til en drink.
Da vi kommer ind og får os sat, hilser alle med et hej godt i vil komme, og inden længe sad vi alle og snakkede lystigt.
Jeg sidder og taler med en pige ved siden af mig meget spinkel og ikke en dag over 15 år gammel, Clara sidder og taler med en anden pige som er godt i stand og nogen pæne bryster.
Så rejser Clara sig op og går med pigen ved siden af hende, efter noget tid er flere og flere i baren trukket ud til nogen, mindre borde, i nogle båse.
Jeg mærker pigens hånd på min pik og den er ikke sen til at byde hende velkommen, jeg ligger min hånd på hendes lår og hun spreder villigt sine ben, så min hånd kan komme til hendes fisse, som er helt glat og fedtet.
Hun siger så du er dejlig stor og klemmer min pik mens hun stille onanere den, jeg stikker en finger inden for i hendes fisse og siger, og du er vel nok dejlig stram.
Skal vi ikke finde et sted spørger hun, jo men hvor skal det være tænker du, kom siger hun og snart har hun mig i hånden og jeg følger efter hende.
Hun finder et ret stort rum der mest af alt ligner et badeværelse der er et stort spa og en bruser et wc og en dobbelt seng.
Spaen er fyldt og hun siger skal vi hoppe i, ja lad os det men kunne nu godt bruge en drink til at hygge med, hun smiler og siger den kommer.
Så sidder vi ellers der sammen hun sidder helt op af mig og leger lystigt med min pik, jeg kigger på hende og giver hende et let kram og visker hvor gammel er du?
12 måske 13 eller 11 hvem ved visker hun tilbage, vil du kysse mig? Jeg svare ved at kysse hende let men snart var hendes tunge i fuld gang med min og hun nød det, det var mere ind tydeligt.
Hun stopper og rejser sig og siger kys mine bryster, jeg kysser hendes små bryster hun har godt nok nogen kraftig hævet brystvorter jeg kysser dem blidt hun siger sut dem jeg sutter dem på skift, hun stønner let og siger sut den ene hårdt og niv den anden lige så hårdt.
Hun vrider sig og stønner nu heftigt og så stønner hun jeg vil tisse dig i munden lige nu og her, jeg stopper og siger at det nok ikke lige er mig.
Så fjerner hun sig let fra mig og kigger stift på mig, og ud af det blå som et lyn får jeg en flad og hun siger bestemt, her er det mig der bestemmer og vil jeg tisse dig i munden så tager du bare i mod og sluger at du ved det er det forstået.
Ej hør lige her siger jeg, så fik jeg en flad mere og så en mere, nu løfter du mig over i sengen og så gør du som jeg siger råber hun nu i hoved af mig.
Jeg rejser mig og løfter hende hun vejer ikke meget den lille satan tænker jeg, da vi når sengen, siger hun sæt mig ned og lig dig på ryggen, i midten nu.
Jeg ligger mig og hun svinger sine ben over mit hoved i en 69er og siger nu slikker du og når jeg siger til så drikker du bare det der kommer og så suttede hun ellers min pik som en gal, og hun have et godt tav i den og jeg slikkede hende det bedste jeg kunne og sikke en smag hun er jo skøn den lille satan, så nu hyler hun og i næste nu pibler hendes urin ud af hende og ind i min mund, jeg synker det bedste jeg kan og hun ryster over det hele og suger min pik ind i hendes mund.
Historien fortsætter under reklamen
Da hun er færdig siger hun, du er vel nok dygtig til at modtage mit tis, men så må vi jo se om du også er dygtig til at styre mig når du om lidt skal kneppe mig.






Ok
18/03/2022 kl 16:02
Glæder mig til mange flere afsnit