- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Skoledrenges sædkvalitet 5, Grethes Eventyr Del 2
Grethe havde suttet den af på talrige teenagedrenge (og yngre endnu), men havde endnu ikke tilladt sig selv ..
Forfatter: FristetOverEvne-Q
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
“Værsgo Grethe, han er din i aften”.
Med disse ord overlod Sandra sit velskabte 14-årige drengebarn til den gamle børnesygeplejerske Grethe, og den 61-årige madamme satte sig på sengen ved siden af den nøgne dreng der stadig havde kraftig rejsning efter Moderens blide kærtegn af hans pik, og Grethe fortsatte dennes kærlige håndarbejde ved forsigtigt at stryge to fingre op og ned af det blottede pikhoveds underside, med særlig opmærksomhed på den yderst følsomme lille streng.
Knægten åbnede langsomt øjnene, Grethe så nu direkte ind i hans smukke blå øjne der var helt blanke af salig nydelse tilsat en tydelig forlegenhed ved situationen.
-“Smid nu tøjet og mærk hvor dejligt det føles at mærke hans faste, stærke unge krop arbejde, når han boller dig, Grethe”.
Sandra sad mageligt tilbagelænet i en stol med endnu et glas koldt hvidvin i hånden, konstant opfordrende den gamle dame til at gå i seng med hendes purunge søn. Hun nød at se Grethes krop dirre af ophidselse ved udsigten til endelig at få lov til at gå linen ud og gå i seng med en dreng, ovenikøbet med drengens Mors velsignelse.
Grethe havde gokket og suttet den af på talrige teenagedrenge (og yngre endnu), men havde endnu ikke tilladt sig selv at gå hele vejen, og rent faktisk have samleje med en ulovligt ung knægt.
-“Han holder selvfølgeligt længere hvis du giver ham en ekstra suttetur inden I boller”, oplyste Sandra.
Grethe lod den højspændte unge pik være lidt i fred imens hun lettere tøvende klædte sig af, men hendes blik veg ikke ét sekund fra den struttende stang, og da hun nu kun iført trusser og BH atter satte sig på sengekanten, gik der ikke mange sekunder før hun atter lod sine bløde læber sutte den glinsende drengekæp dybt og intenst, denne gang dog med protesen på sin dertil indrettede plads i munden, som kort efter modtog endnu en vidunderlig belønning for sit omhyggelige arbejde i form af en dejlig, velsmagende mundfuld varm drengesæd, som hun lykkeligt slikkede i sig med stor ihærdighed.
-“Jaaa, Grethe!”
-“Slik ham ren og slik ham stiv igen, så er han bolleklar nu”.
Sandra lænede sig forover i stolen. Hun åndede tungt og rørte igen ved sig selv med den ene hånd, imens hun stadig havde vinglasset i den anden.
-“Smid nu undertøjet og lad ham røre ved din gamle, liderlige kusse”.
Drengens Mors opfordringer lød nu nærmest som lodrette ordrer, og da Grethe helt nøgen lagde sig i sengen ved siden af den unge dreng, fik hun det pludseligt helt skidt.
-“Gør han i virkeligheden det her frivilligt, eller tvinger hun ham til det?”.
Tankerne fór igennem Grethes hoved.
En eller anden form for tvang måtte der unægteligt være med i spillet hér, for en 14-årig ville da aldrig helt frivillig lægge krop til adskillige ældre kvinders lyster, og da slet ikke være sin egen Mors faste elsker. Inderst inde havde Grethe hele tiden været klar over hvor totalt urealistisk det ville være at Marcus som den naturligste ting i verden bare lå og knaldede sin Mor og andre gamle damer uden at tænke nærmere over dét, men trangen, lysten, begæret til hans unge, smukke og veltrænede drengekrop, havde indtil nu skubbet disse tanker i baggrunden, og det tog da heller ikke den uartige lille abe på hendes skulder mange øjeblikke at vende billedet af situationen denne gang.
-“Hvordan har Sandra mon gjort sin dreng SÅ føjelig?”.
-“Har hun tugtet ham til lydighed?”
Grethe gøs af lige dele chok og ophidselse ved tanken om den strenge kvinde med lærerinde-knolden i nakken, der flittigt brugte spanskrøret på den faste drengenumse hvis poden var ulydig og til Grethes skræk, var det et scenarie som hendes slemme skulder-abe ville elske at overvære, kunne hun mærke.
Hun fik dog rystet de fæle tanker af sig og vendte tilbage til virkelighedens verden, hvori hun nu lå helt nøgen på sengen sammen med den spændstige teenager. Han rørte forsigtigt ved Grethes våde køn, og følelsen af varm kvindekusse gjorde ikke pikken mindre hård.
-“Skal du ikke prøve Grethes dejlige varme kvindekusse, min dreng?” kvidrede Sandra.
-“Jo, Mor” svarede drengen.
Grethe lagde sig ryggen, spredte benene og mærkede hvor drivvådt hendes behårede køn var.
Marcus lagde sig ovenpå hende og lod langsomt sin granithårde drengekæp glide dybt ind i Grethes varme grotte der lukkede sig forbløffende tæt omkring den veludviklede unge manddom.
Hun lagde hænderne på skoledrengens skuldre og lod dem glide ned af hans veltrimmede krop efterhånden som han trængte dybere og dybere ind i hende, for endeligt at lade dem forme sig omkring den glatte, fine og faste drengenumse, da han var inde i hende helt til roden.
Drengen begyndte nu at glide ind og ud af hendes sjaskvåde gamle kusse i langsomme men dybe, dybe rytmiske stød imens den gamle dame havde et fast, nærmest hårdt greb om hans faste balder. Grethe var helt i ekstase, beruset af den ubeskriveligt hårde drengepik der i lange dybe stød igen, og igen og igen, fyldte hendes ellers så forsømte kusse HELT ud imens hun, klynkende som en lille pige, kyssede og slikkede hans hårde brystkasse og skuldre, der smagte så vidunderligt af ungdommelig friskhed.
-“JAA, knep hende min dreng, knep hende!!”.
-“HÅRDERE Markus, HÅRDERE!!”.
Sandra var sanseløst liderlig ved synet af hendes virile teenagesøn der stadigt hurtigere og hårdere stødte helt i bund på den gamle dames kusse, der slubrende og smaskende smurte drengepikken ind i sine safter, indtil drengen med et dybt og langtrukkent støn, lod sine unge nosser fylde Grethes indre med en skøn ladning varm teenagesperm.
Grethe kunne mærke orgasmen buldre igennem Marcus som et godstog da han var allerdybest inde i hende, og hans orgasme var så voldsom at den trak Grethe med, og sendte kraftige krampelignende rystelser igennem hendes gamle, sexhungrende krop.
Hendes modne kusse krævede ALT hvad drengenosserne rummede, holdt den unge pik som i en skruestik, og malkede den hårdt og insisterende, som en malkemaskine på et yver.
Marcus havde kneppet Grethe støttende på strakte arme for virkeligt at kunne støde til, og selvom albuerne rystede kraftigt under hans orgasme, formåede han at forblive på strakte arme, indtil Grethes hænder endeligt slap drengenumsen med de tydelige håndaftryk efter hendes hænder, og lod dem glide henover hans ryg og
videre op omkring de brede skuldre.
Grethe pressede den glinsende, svedige veltrænede drengekrop ned mod sin gamle og mindst ligeså svedige rynkede kvindekrop, imens hun stønnende og forpustet gispede i hans øre: -“Ååååhhh, dejlige dreng, dejlige dreng, du er SÅ dygtig, din dejlige dreng!”.
Grethe og skoledrengen tungekyssede intenst, indtil hun i stedet begyndte at slikke hans hals, skuldre og brystkasse som en kat der slikker sin unge ren, og at mærke ham sutte og slikke hendes rynkede bryster som et lille barn der får mælk af sin Mor, fyldte Grethe med en afgrundsdyb nydelse.
Imens Grethe og Marcus dyrkede sex havde Sandra smidt trusserne og sat sig på sengekanten, hvor hun kraftigt onanerende havde betragtet den unge hingsts bedækning af den gamle hoppe, og hun sad nu og gned sin modne men glatbarberede kusse med den ene hånd, imens den anden hånd befølte hendes søns faste numse, der var helt rød efter at have været i Grethes faste greb længe.
-“Jah, Mors store dygtige dreng, Du gør det så godt”.
Markus lagde sig på ryggen ved siden af Grethe der nu sad på sengekanten og fik serveret et glas kold hvidvin fra den nye flaske som Sandra netop havde åbnet, og selvfølgelig fik Mors store dygtige dreng også et glas af den gyldne, boblende væske som han tømte i én mundfuld, med en hurtig refill til følge.
-“Vi får altid et par glas når vi får besøg, for det gør ham lidt mere pjattet og afslappet” fortalte Sandra med et fnis og et indforstået, frækt lille blink med øjet.
Grethe nød sin kolde hvidvin imens hun nænsomt nussede og æltede drengebarnets klunker, og nu lå knægten mindsandten også og smilede til hende, efter at have søbet endnu et glas vin i sig.
-“Nå, det er sådan hun gør ham så føjelig.Hun drikker ham småfuld, og bruger ham til sex”.
Grethe tænkte at dét da kunne være en del af forklaringen på hans medgørlighed, og så tænkte hun ikke mere over dét, for så længe han lod hende sidde og nusse de vidunderlige drengenosser han var udstyret med, så var alt godt i hendes verden.
-“Har du prøvet at få den i numsen, Grethe?”
Sandras meget intime spørgsmål pirkede til Grethes nysgerrighed.
-“Er det ikke dejligt at bolle en dame i numsehullet, Marcus?” spurgte hun herefter sin nu småfulde søn.
-” Jo, vildt dejligt, især din numse Mor”, småsnøvlede han og sendte hende et drenget grin.
-” Skal Marcus og Jeg ikke vise dig hvordan man gør, og så kan du selv prøve bagefter?”
Skamløst!
Sandra ville have analsex med sin 14-årige søn for øjnene af Grethe, og derefter måtte Grethe også prøve hvis hun ville.
Sandra åbnede skuffen i det fine sengebord og fandt en halvtom tube glidecreme frem, hvorefter hun med et tøset fnis lagde sig ved siden af sin nøgne søn og begyndte at gøre ham hård for fjerde gang den aften.
-“Sådan en stor dreng har masser af saft i nosserne og kan gøre mange gange på én aften så bare rolig, der er også rigeligt til dig, søde Grethe” fniste hun videre, og begyndte blidt at slikke sin søns pik, imens hun så ham dybt i øjnene.
Historien fortsætter under reklamen
Nu var det Mors tur til at få sin dreng ind i sig, og Grethes tur til at kigge nysgerrigt på…
“Grethes Eventyr” ryger ud i 3 afsnit, selvom dette egentligt ikke var planen. Læs om Mor & Søns frække numselege i Del.3
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Anonym
06/11/2021 kl 10:19
Otroligt upphetsande och välskrivna sexiga historier! Låt Grethe få träffa flera unge guyter och lära dem opp…
Easy
16/07/2021 kl 1:45
Har lige læst denne – Du har det stadig, Fristet!
Damernes Ven
16/07/2021 kl 11:15 - som svar på Easy
ENIG..!!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
FristetOverEvne-Q
08/08/2021 kl 0:25 - som svar på Easy
Tak, Easy 😊
Jeg må indrømme at Jeg er gået lidt kold i denne historie, som om Jeg er kørt ud af en sidevej hvor der ingen vendeplads er, hvis du forstår?
Sidehistorien om Grethe er blevet for lang, så det ender måske med en brat afbrydelse af seancen hjemme hos Marcus & Mor, og dermed en tilbagevenden til begivenhederne på skolens sædklinik, hvor det vist er på tide at skolens nysgerrige piger får lov til at udforske de nøgne drenge på briksene.🧐
Easy
08/08/2021 kl 7:37 - som svar på FristetOverEvne-Q
Fristet, jeg har det på samme måde, som du måske har bemærket: Det er fristende at fortsætte en historie med et nyt afsnit, nogen gange går det (lidt for sent) op for mig, nu er det altså nok!
Min Komtessetrilogi, synes jeg dog, bliver sluttet på det rette tidspunkt (så fik jeg lige sneget lidt reklame ind).
The good boy
02/03/2021 kl 9:16
Elsker dem hvor drengene skal præstere igen og igen er der flere af dem her er svær og finde
FristetOverEvne-Q
07/03/2021 kl 2:11 - som svar på The good boy
Hej Gode Dreng
Du kan eventuelt suse ind på min forfatterprofil og læse min debut-novelle
“Fodbolddrenge til eksamen”.
2 uartige knægte på 15 somre bliver eksamineret af en moden kvinde på drømmesengene i stuen, imens hendes egen søn leverer varen til en purung pige i sengen på drengeværelset ovenpå.
Historien om to kåde og udfordrende teenagedrenge der spiller op til deres kammerats Mor, er ganske sand fra begyndelsen og frem til situationen hvor jeg står i køkkenet og kigger ind i stuen hvor drengene ligger og sover.
I virkelighedens verden gik Jeg bare op i min seng igen 🙁
I fantasiens verden?
Tja, læs novellen! 😉
Håber at du kan lide den. 🙂
The good boy
09/03/2021 kl 11:23 - som svar på FristetOverEvne-Q
Hej har læst den umhh en drøm og det samme med min veninde og hendes lille bror super fræk. Elsker fantasi med bestemte kvinder og unge fyre der skal kunne præsentere flere gange
Damernes Ven
07/03/2021 kl 8:29 - som svar på The good boy
Gode “The good boy”!
TRYK på den GRÅ “forfatterkasse” øverst .. altså TRYK på “FristetOverEvne-Q”, SÅ har du alle de eventyrlige-gode-saftige-og HELT reelle fantasier.. fra den HELT enestående kvindelige-virkelig-sensuelle, feminine, seksuelt-givende “Fristet…”
OG “Good boy…” – tænk at trykke på “Fristet…”..!!
det var bare det..!! fra Damernes Ven
Damernes Ven
28/02/2021 kl 22:53
“Fristet..”..!! – skimmet…
DU får så mange ting med som mor/moden-erfaren kvinde og ung dygtig dreng..
Yderligere følger… – men LÆS denne her drenge og KVINDER