Salsadans del 5: Allan opsøger Nanna

”Det her har jeg drømt om lige siden dansetimen” stønnede jeg. ”Det har jeg også” stønnede hun tilbage

Forfatter: Allans Louise

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Jeg havde talt med Louise om det flere gange, at den dansetime, det der skete, det var vildt, det var dejligt, men det skulle vi lægge bag os, glemme det, det skulle ikke få lov at komme imellem os. Og det var det rigtige at gøre. Somme tider slog synet af David, der lå og kneppede Louise, ned i mig, men jeg kunne acceptere det, skubbe det væk – det var OK. Også fordi hun havde understreget flere gange at det aldrig kom til at ske igen. Hun var vist lidt sur på ham. Fint nok med mig.

Men når mine tanker faldt på Nanna, så ville de ikke slippe igen. Der gik flere uger, men det blev bare værre og værre. Til sidst blev det nærmest en besættelse. Jeg stalkede hende i smug, holdt øje med hvad hun foretog sig. Til sidst tog jeg mig sammen og sendte hende en besked på Messenger: ”Hej Nanna”, og et hjerte. Jeg lagde telefonen fra mig – det var for pinligt det her, for lavt, for tyndt. Hun kunne jo næsten være min datter for fanden, og hun er vel nærmest Nordjyllands dejligste kvinde, hvad fanden forestiller jeg mig? Der gik et stykke tid, hun svarede ikke. Men så pludselig sagde det pling fra min telefon på bordet.

Med bankende hjerte tog jeg den op, hvad mon hun skriver? ”Pas dig selv, klamme stodder” eller sådan noget? Med bange anelser åbnede jeg hendes besked: ”Hej Allan”, og en smiley, en ret neutral en, men trods alt glad, ikke sur. Åh, godt, en sten faldt fra mit hjerte. Sekundet efter kom en ny besked: ”Tak for sidst, hvordan har Louise det?” Nå ja, Louise ind over med det samme… så var det ligesom lukket for det mere intime spor, vi udvekslede et par almindeligheder. I et sidste forsøg sluttede jeg af med ”Jeg håber snart at se dig igen”, og et hjerte. Hun svarede: ”Ja, jeg vil også rigtig gerne se jer igen snart. Pas godt på hinanden imens”, og et hjerte tilbage igen.

Det var jo ikke ligefrem en åbning jeg havde fået, men alligevel blev Nanna ved med at kapre mine tanker, så nogle dage efter blev jeg nødt til at skrive til hende igen. Hun svarede høfligt, jeg dansede lidt om den varme grød, men til sidst blev jeg nødt til at springe ud i det, briste eller bære, så jeg skrev: ”Jeg kunne godt tænke mig at mødes med dig igen – bare os to”, med flere hjerter, kærlighedssmileys osv. i enden. Jeg ventede, jeg kunne se at hun havde læst den, men der gik længe hvor hun ikke svarede. Jeg nåede at fortryde, ”Fandens, jeg trådte over grænsen der, det skulle jeg ikke have gjort”. Lidt efter kom hendes svar: ”Husk nu du har en kone, ikke? Hun er dejlig (kærlighedssmiley), pas godt på hende”.

Beskeden kunne vel ikke være tydeligere? Alligevel kunne mine tanker ikke slippe hende. Min telefon blev en forbandelse, jeg kunne ikke gribe fat i den uden at tænke på hende. En fredag aften, da Louise var på døgnvagt, kunne jeg ikke dy mig, skrev til Nanna igen: ”Hej Nanna, dejligt med weekend, hvad laver du? Hygger du dig?” – en forsigtig, glad smiley. Der gik lang tid hvor hun ikke så den, og så endelig, hun så den og et svar tikkede ind: ”Er du fri? Kan du komme forbi? Jeg er i Jomfru Ane Gade, kan du komme og redde mig fra et par klamme drengerøve?” Om jeg kan!!! Om jeg så jeg skal rejse til månen, så er jeg klar til at redde dig, altid! Jeg skrev det lidt mere neutralt: ”Selvfølgelig, hvilket værtshus? Der går ½ time før jeg kan være der”. Jeg shinede mig op på 2 minutter i en smart, stram, hvid T-shirt, afslappede jeans og tilsvarende sko, så drønede jeg af sted, alt for hurtigt ude på motorvejen, nåede i gaden 33 minutter efter.

Jeg slentrede ind på værtshuset, prøvede at se afslappet ud, fik øje på Nanna, der stod nærmest klemt inde imellem to store unge fyre. Især den ene så ret selvfed ud, pumpet op i træningscenteret, solariefarvet, et bredt smil permanent klistret på ansigtet. Nanna derimod – hun så helt uimodståelig ud. En kort nederdel, frit udsyn til hendes smukke slanke ben, en tætsiddende bluse der understregede hendes slanke former, flotte runde bryster der tittede frem i udskæringen. Hun havde makeup på, der signalerede feststemning. Hun så ud som om hun kedede sig, men hun lyste op i et smil da hun fik øje på mig, pumpen spottede det og sagde i en smart tone til sin makker: ”Hov, se, nu kommer hendes far sgu!”. De grinede begge fjoget.

Nanna tog imod mig med et smil og en varm omfavnelse. ”Skal jeg bestille en drink?” fik jeg indskudt. ”Nej nej, lad os smutte nu” svarede hun, og slugte det sidste af sin drink i en hurtig mundfuld, greb sin taske og tog min hånd. ”Hov hov” sagde pumpen brovtende og tog fat i min skulder, holdt mig tilbage, ”du kan da ikke bare stikke af med hende, vi stod lige og snakkede”. Han så ud til at have en ret kort lunte, helt parat til at eskalere situationen. Jeg vendte mig imod han, skulle lige til at sætte ham på plads. Han var et halvt hoved højere end mig, men jeg var sikker på jeg kunne nedlægge ham hvis det kom dertil, han var fuld og han var langsom og usikker i sine bevægelser – men Nanna kom mig i forkøbet, hun gav ham et hårdt skub i brystet, så han vaklede baglæns, hun spiddede han med et blik der kunne skære i glas, så råbte hun: ”Hallo, dit røvhul, bliv lige tør bag ørene før du begynder at fortælle andre hvad de skal! Jeg gider sgu da ikke blive her sammen med dig, snothvalp!” Hun sydede.

Han så ret betuttet ud, rakte så begge arme i vejret og smilede usikkert, fik fremstammet ”rolig, rolig…”. Nanna vendte sig imod den anden, stirrede vredt på ham, han rykkede uvilkårligt to skridt baglæns. Jeg kiggede overbærende på dem begge to, fulgte så med Nanna da hun tog min hånd og skred. ”Din hånd på min røv – nu!” hviskede hun kommanderende, og jeg adlød straks. Jeg var fristet til at vende mig om, bare for at se deres misundelige blikke, men jeg lod være, nøjedes med at mærke Nannas dejlige lille runde balde i min hånd, kæle for den og give den et klem.

Da vi kom ud syntes jeg det var naturligt at flytte min hånd op til hendes skulder, lægge den anden arm rundt om hende og omfavne hende. Mmmm, dejligt. ”Hvad så, er du parat til at tage hjem nu?” spurgte jeg. ”Hey, du skal altså ikke tro noget” svarede hun og trak sig ud af min omfavnelse. ”Nej nej” svarede jeg afvæbnende, ”men nu har jeg reddet dig fra det farlige natteliv, så er jeg da også nødt til at følge dig hjem”. Hun stak i et grin, puttede sig ind til mig og sagde ”Okay”. Jeg nød at holde hende tæt ind til mig, mærke hendes nærhed, hendes varme. Jeg vidste jo hvor hun boede, men sørgede alligevel for at lade hende vise vejen, også da hun stoppede udenfor opgangen. ”Det er så her jeg bor – tak fordi du fulgte mig hjem”. Hun strakte sig op og gav mig et hurtigt kys, jeg nåede lige at kysse igen, så var hun væk igen. ”Skal jeg ikke lige følge dig op?” spurgte jeg, ”Der kunne jo stå en busserøvermand inde i opgangen”. Hun grinede, åbnede døren, og jeg fulgte med hende ind og op ad trapperne.

Da hun havde åbnet døren til lejligheden sagde hun ”tak” og gav min hånd et klem. ”Det var alligevel en lang køretur…” sagde jeg prøvende, ”og jeg nåede jo aldrig at få den drink”. Hun grinte det der dejlige grin igen, sagde ”Okay, så kom med ind til en hurtig en – altså en drink!”. Hun havde en velassorteret bar, viste det sig. Vi blev enige om en Gin Hass, som hun rutineret mixede to af. Jeg skyndte mig at sætte mig i sofaen, så yderligt så der var masser af plads til hende også, men så snart hun satte sig rykkede jeg tættere på for at skåle, vi sad og snakkede, hyggede – hun så lige så dejlig ud som altid. Et par gange strøg jeg en hånd igennem hendes hår, over hendes arm eller på hendes kind. Hver gang trak hun sig lidt tilbage, skubbede blidt og kærligt min hånd væk, sagde smilende, men også med et strejf af ærgrelse i stemmen ”Du har en kone”.

Jeg prøvede at få drinken til at vare så længe som muligt, men til sidst kunne den ikke trækkes længere. Jeg lænede mig tæt ind til hende, lagde en hånd bag hendes hoved, et fast greb der ikke inviterede til at blive skubbet væk, så skålede jeg med hende og tømte mit glas, hun tømte sit. Jeg satte mit glas på bordet, tog hendes ud af hendes hånd og satte det også, så lænede jeg mig helt over og kyssede hende. Hun kyssede igen, længe, intenst – det havde jeg længtes efter i mange uger. Hun trak sig væk, satte en finger på min mund, sagde ”det er forbudt”. Jeg greb fat i hendes finger, kyssede den, svarede ”du er uimodståelig”. ”Du er gift” svarede hun. ”Du er perfekt” svarede jeg. Jeg lænede mig frem igen, men hun kom mig i forkøbet, kastede sig frem, kyssede mig grådigt. Jeg havde stadig en hånd bag hendes hoved, den anden søgte rundt på hendes krop, hendes bryster, ned mellem hendes ben. Jeg mærkede hendes hænder overalt på mig, de trak T-shirten op, strøg over min mave og min brystkasse. Min hånd søgte op under hendes nederdel, fandt hendes trusser, greb fat i kanten, mærkede hendes dejlige venusbjerg inde bagved.

Pludselig trak hun sig væk, gispede ”Nej!”, sad lidt og stirrede. ”Vent her” sagde hun så, gik ind ved siden af. Der gik nogle få minutter, så kom hun tilbage iført en buksedragt, lange bukseben og lange ærmer, et eller andet fjerlet stof, der smøg sig om hendes krop. Jeg ved ikke hvad hun havde forestillet sig, men nu så hun bare endnu mere lækker ud. ”Vi skal ikke have gang i noget her” sagde hun, stadig lidt stakåndet. ”Det er okay at du rører ved mig, men kun uden på tøjet, ikke noget med at… kun uden på tøjet” understregede hun. Jeg nikkede, kunne ikke vente, det kunne hun åbenbart heller ikke. Vi kyssede, jeg befamlede hende overalt, hendes dejlige bryster, det var næsten som at have dem direkte i hånden når der kun var det tynde stof imellem. Hånden ned over hendes ryg, mærke hendes slanke, smidige ryg, ned over balderne, skiftevis faste og bløde, afhængigt af hvordan hun bevægede sig.

Hendes hænder var overalt på mig, inde under T-shirten igen, hun måtte åbenbart gerne røre hud mod hud, selvom jeg ikke måtte. Hendes ene hånd søgte ned til mine bukser, klemte om min stive pik uden på bukserne, begyndte at spænde bæltet op. Jeg kørte en hånd op mellem hendes lår, pressede den mod hendes venusbjerg, mærkede varmen, pressede mod hendes skamlæber, mærkede fugten. Jeg pressede en finger ind imellem dem, og det tynde stof fulgte villigt med, ind mellem hendes skamlæber, ind i hendes varme kusse. Hun klynkede, stønnede, lod mig bearbejde hende, køre fingeren op og ned over hendes klitoris. Det her var næsten endnu mere sexet end hvis hun var nøgen!

Hun flåede i mit bælte, fik det spændt op, fik åbnet mine bukser så meget så hun kunne få min pik frem, og i samme øjeblik satte hun sig ned og tog den i munden, suttede løs på den. ”Åh ja” stønnede jeg – det her havde jeg drømt om uafbrudt siden sidst. Hun fortsatte ivrigt, jeg prøvede at nå ned til hende, men kunne kun nå hendes hoved, lidt ned ad hendes ryg. Jeg greb fat i lynlåsen og trak den ned midt på hendes ryg, nu kunne jeg få hånden indenfor, strøg den rundt på hendes ryg, ned foran, forbi hendes kind, til hendes mund, som susede op og ned over min pik, ned til hendes bryster. Hun klynkede, stønnede, så meget hun kunne med min pik i munden.

Hun stoppede op, rejste sig, trak mig ivrigt med ind i soveværelset, og der flåede hun tøjet af mig i heftige utålmodige bevægelser. Til sidst stod jeg nøgen, og hun skubbede mig ned så jeg lå på ryggen på sengen. Hun stillede sig på knæ på madrassen, begyndte at tage buksedragten af. Hun krængede den af overkroppen, blottede sine bryster, men inden hun nåede længere havde jeg hånden oppe ved hendes kusse, og igen begyndte jeg at bearbejde den gennem det tynde stof. Det var en vild følelse med det tynde stof imellem. Og hun stønnede, pressede sig frem imod min hånd, gik i stå i sin afklædning. Jeg fik presset en finger halvt op i hendes bløde, drivvåde kusse. Stoffet i hendes dragt fulgte med og blev gennemvædet.

Så pludselig fik hun travlt, og i løbet af få sekunder havde hun rejst sig, ladet dragten dumpe på gulvet, sat sig overskrævs på mig og sænket sin kusse ned over min pik. Åh ja! Jeg blev overvældet af hvor hurtigt det gik, og over at mærke hvordan hun lukkede sig sammen om mig, om min pik, tog den ind i sig. Så begyndte hun at ride mig i langsomme bevægelser, mens hun havde hænderne på min brystkasse og hendes øjne var næsten lukkede, hendes ansigt udstrålede ren nydelse. ”Det her har jeg drømt om lige siden dansetimen” stønnede jeg. ”Det har jeg også” stønnede hun tilbage, og jeg kunne næsten ikke tro mine egne ører. Denne helt vidunderlige kvinde – har drømt om sex med mig???

Jeg satte hænderne på hendes hofter, fulgte hendes bevægelser mens hun red mig, langsomt, intenst. Jeg nød følelsen af hendes dejlige kusse, der gled op og ned over min pik, hendes skød der pressede sig ned mod mit i hver bevægelse, mine hænder søgte rundt på hende og nød hendes dejlige, slanke smidige krop. Og hun nød det tydeligvis også, hun sad med lukkede øjne og åben mund, stønnede for hver bevægelse. Hun virkede som om hun var i sin egen verden. Hendes bevægelser tog langsomt til i fart, blev mere energiske, hun stønnede højere, lænede sig mere frem, så hun kunne banke sit underliv ned over mit. Jeg klemte begge hænder om hendes bryster, hun borede neglene ind i min brystkasse, red i et vildt tempo nu, hun stønnede højere og højere. Lige som hun havde gjort sidst, så sugede hun min orgasme ud af mig, og jeg kom, og sprøjtede min varme sæd op i hendes kusse. Jeg svævede oppe under loftet, var helt væk, mærkede bare hendes dejlige krop opsluge min. Hun kom også, skreg højt, fortsatte sit ridt, tømte hver en dråbe ud af mig, mens hun stønnede og gispede ukontrolleret.

Vi kom begge ned på jorden igen, slappede af. Hun lagde sig ned over mig, jeg lagde armene omkring hende og klemte hende, hårdt, hun kyssede mig, det der kys med de der bløde læber, som kun hun kan kysse. Hun borede sit ansigt ned i min skulder. ”Undskyld” hviskede jeg. ”Undskyld?” gentog hun undrende og rettede sig lidt op, kiggede mig i øjnene. ”Ja, du havde jo sagt nej flere gange” forklarede jeg, ”og jeg blev bare ved med at presse på, blive hængende, til drinks osv. Det var vist lidt anmassende”. Hun smilede sit kærlige smil, som fjerner ens tanker fra alt andet, og sagde: ”Altså, jeg bliver nødt til at indrømme at jeg tænkte på det her, lige fra det sekund du sendte beskeden”. Jeg kiggede overrasket på hende. ”Ja altså, jeg har haft vildt lyst til det – men du er jo gift for fanden, og Louise er verdens mest vidunderlige, dejlige kone, så jeg har ikke villet… gøre det overfor hende. Men nu kunne jeg så alligevel ikke lade være”.

Jeg studsede – hvor godt kender hun egentlig Louise? De har mødt hinanden én gang, godt nok ret intenst, men alligevel. Det var jo mest intenst mellem Nanna og mig, og mellem Louise og David, og så havde hun lige givet et enkelt kys til Louise til sidst… ”Jeg skal nok holde fast i Louise” sagde jeg. ”Vi to kan jo heller ikke være par. Vi passer ikke sammen – jeg passer sammen med Louise. Men du er bare så dejlig, så perfekt. Jeg kunne ikke lige holde mig fra dig, bare lige en gang til”. Hun smilede, forstod, vi var enige, tror jeg. Det smil… ”Du bestemmer” sagde jeg. ”Med det smil kan du forføre mig til enhver tid. Så længe du ikke gør det, så kan intet komme imellem Louise og mig”. Det lød kliche-agtigt.

”Godt” hviskede hun. Min slappe pik var stadig inde i hende. Nu trak hun sig lidt bagud, så den gled ud, så kravlede hun op over mig, indtil hendes kusse var lige ud for mit ansigt. Hun sænkede den ned over mig. ”Vil hun slikkes – nu?” nåede jeg at tænke, så pressede hun skamlæberne imod min mund, og der var ikke andet at gøre end at gå i gang. Min tunge gik på opdagelse. Jeg kunne smage mig selv, men mest hendes dejlige kusse. Den der udefinerbare smag af uskyld, som vist på ingen måde var berettiget. Jeg satte begge hænder på hendes balder, holdt hende fast, og hun stønnede, gned sig imod mig. ”Hun skal have en orgasme mere” tænkte jeg, og arbejdede så målrettet jeg kunne. Virkningen udeblev ikke. Ingen tvivl om at hun var ved at komme igen.

Jeg flyttede en hånd ned, borede to fingre op i hendes kusse. Det gjorde hende endnu vildere, hun red på mine fingre, samtidig med at hun sørgede for at holdt kontakten til min mund. Jeg slikkede intenst, stemplede ind og ud med fingrene. Hendes ekstase var på vej… Jeg trak fingrene ud, flyttede den ene op til hendes bagerste hul, lod den glide ind der, samtidig med at jeg borede den anden tilbage i hendes kusse. Det løftede hende endnu tættere på orgasmen. Jeg stemplede ind og ud i begge hendes huller nogle få gange mere, så kom hun igen, skreg lige så højt som sidst, mens hendes underliv rystede ukontrolleret. ”Denne her skal vare evigt” tænkte jeg, og slikkede løs, borede fingrene ind, hun stønnede, gispede hulkede. Jeg fortsatte i hendes lange, endeløst orgasme, indtil hun til sidst hulkede ”stop”. Jeg satte farten ned. ”Stop”, hviskede hun igen, ”eller jeg dør…”.

Jeg stoppede, skubbede hende ned på siden, hun faldt slapt ned, lå lidt og sundede sig, sendte så det der smil, så jeg smeltede. ”Er du gal, det må du da ikke” hviskede hun lykkeligt. ”Det var dig selv der satte dig på mit ansigt” svarede jeg kærligt, med et hårfint strejf af bebrejdelse. ”Mmmm – jeg var seriøst ved at dø” hviskede hun. ”Seriøst” svarede jeg grinende, ”altså, du lider ikke nogen stille død – du er noget af en skriger. Du vækker da hele opgangen. Hvad mon naboerne tænker?”. ”De er vant til det” svarede hun. ”Ja, men to gange i streg” fortsatte jeg, ”de ringer da efter politiet snart”. ”Nej nej” fortsatte hun, ”med Louise…” Hun tav brat.

Jeg undrede mig, spurgte: ”Louise, hvad med hende?” Hun tøvede lige et sekund, sagde så: ”Giver du ikke også hende to orgasmer i streg?” Egentlig havde jeg ikke lyst til at snakke om Louise lige nu, men svarede alligevel: ”Joe, eller, ikke tit, men det hænder da…”
Historien fortsætter under reklamen

Vi snakkede videre om løst og fast mens vi lå og kælede. ”Du er bare så perfekt” fik jeg sagt. ”Vi gør ikke det her igen” svarede hun med fast stemme. ”Nej nej” svarede jeg, ”jeg vil tænke på dig, tit, meget tit, og på det her, det var vildt. Men jeg skal nok holde mig til Louise”. ”Det var godt” svarede hun og kyssede mig blidt, fortsatte så: ”Det er forskelligt hvordan man passer sammen. Jeg kunne mærke med det samme at vi to bare klinger sammen – vi har en kemi der passer perfekt sammen. Men det skal selvfølgelig ikke være os. Det skal være dig og Louise”. Jeg var enig, vistnok. Nanna har været mit drømmeobjekt nummer ét lige siden.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *