- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Ord mod ord 3
Hold kæft den lille gymnasieluder havde været fræk! Han havde haft lyst til at gennemkneppe hende foran hele klassen.

Forfatter: Mrs.Curvy45
Det næste stykke tid fortsatte deres flirt og ture til kælderen fuldt offentligt. Ingen fattede mistanke til, at noget usædvanligt skulle være sket..og det var der måske heller ikke? Hun var ikke længere sikker. Lidt hård sex var jo almindeligt, når man var glade for hinanden..som han sagde. Han havde været blid ved hendes krop siden, og hun hungrede efter alt det, hans tunge kunne gøre ved hende.
Han fortsatte dog til hendes store irritation med at flirte med hendes veninde! Hun var mega jaloux! For at få så meget af hans opmærksomhed som muligt, opførte hun sig mere og mere forførende. Hun kom i skole med lange røde lakstøvler og en ultra kort sort nederdel, hvor det nederste af ballerne lige stak frem. Inden under havde hun en rød g-streng. For oven havde hun en stram corsage, der fik hendes lille gymnasiebarm til at virke noget mere svulmende. De bebumsede gymnasiedrenge rendte rundt i klassen med fjogede smil og synlige buler i bukserne. Hun gjorde alt for at bukke sig ned og samle noget op og læne sig ind over borde. Hun slikkede sig hen over overlæben og udstødte små støn, når hun talte. Pigerne i klassen var ved at eksplodere af raseri og jalousi over hendes opførsel! Ingen af drengene værdigede dem et blik! Hun var simpelthen for klam og en rigtig sæk!
Han lod sig ikke mærke med noget som helst. Faktisk virkede han netop denne dag enormt ligeglad med hende. Han gav veninden mere opmærksomhed end hende! Han gned sig op af hende og komplimenterede hende. Hun gik ud på toilettet og græd. Kunne han ikke lide hende mere? Hun sad og frøs og skammede sig på det kolde toiletbræt.
PLING lød det i den urinlugtende og klæbrige bås.
“Du er fræk i dag skat 🤤🔥”
Hendes puls steg øjeblikkeligt! Han har lagt mærke til mig! Tænkte hun lykkeligt.
Men lykken varede kort. Beskeden var ikke fra ham. Den var fra hendes veninde. Hende som lige nu var tættere på hans pik, tunge og opmærksomhed, end hun var.
“Tak” svarede hun kort og lidt surt.
“Hvor er du? Er du ok? 🤗” Spurgte veninden bekymret.
“Wc” svarede hun igen kort. Hvad Fanden ragede det hende. Kost!
“Skal vi mødes i kælderen?❤️”
De havde før hængt ud i en sofagruppe i kælderen, men lige nu var hun sur på veninden. Hun havde ikke gjort noget – men han var interesseret i hende- og det var nok! Hun ville alligevel gerne trøstes lidt ovenpå den dumme dag, så hun sagde ok, til at mødes.
Hun gik derned, og veninden sad og ventede på hende. “Kom her lækre” sagde hun og åbnede armene til et kram. Hun satte sig ved siden af hende i sofaen og lod sig omfavne. Sådan sad de lidt og vuggede. Hun hvilede sit hoved på venindens fyldige bryster, som hang ud af den nedringede bluse. De klædte sig begge som nogle hoes, og de var stolte af det. Hun mærkede venindens højre hånd glide op under hendes nederdel og kærtegne hendes inderlår. Hun blev varm forneden. De havde trøstet hinanden før, og det plejede at være frækt og rart. Nu trak hun den røde g-streng til side og begyndte at køre en finger rundt i hendes køn. Hun gav på sig. Hun var allerede våd. Hun vidste, hvad der ventede. Hun løftede hovedet og søgte venindens mund. Deres sut-pik læber fandt hinanden og deres våde tunger legede med hinanden. Fingeren blev også fugtet af deres tunger, og blev nu ført langsomt og kyndigt op i hendes unge mis. De lange falske negle skulle jo nødigt gøre skade. Hun stønnede og vred sig. Hun lænede sig frem og lagde sig hen over venindens skød. Der blev skiftet finger og hånd, og nu kunne veninden for alvor komme til at fingerkneppe hende. Åhr det var lækkert! Hun førte selv sin hånd ned under sig, og forkælede sin klit indtil hun kom i et sprøjt ud over den gamle sofa. De fniste og kyssede hinanden. Veninden sagde, at hun kunne gøre gengæld en anden dag, for nu var spisepausen slut.
Han stod under bruseren og spillede pik. Hold kæft den lille gymnasieluder havde været fræk i dag! Han havde næsten ikke kunnet styre sig! Han havde haft lyst til at gennemkneppe hende foran hele klassen. Selv de åndssvage drenges stive pikke havde fodret hans fantasi! Tænk hvis de havde råkneppet den billige so på skift inde i klassen hen over kartederet. Fået hende til at græde og besvime af bare udnyttelse og udmattelse! Alle de andre liderlige og misundelige gymnasiekællinger kunne få lov til at kigge på alle deres flotte pikke og kroppe, imens de gennempulede alle den lille møgfisses huller. Han kom alt for hurtigt! Hvad så nu? Han var sindssygt liderlig selvom spermen lige var skudt ud af ham. Hans kedelige kone rumsterede ude i køkkenet. Han gik derud. Han forsøgte med et smæk udenpå hendes joggingbukserøv. “Ej skat gider du lige” sagde hun irriteret. Han gad ikke engang forsøge at bolle hende. I stedet lagde han sig ind på sofaen, og scrollede igennem billederne af hendes ømme og gabende numsehul. Nej hvor ville han gerne stikke hele hans hånd op i hende! Han greb telefonen.
“Vil du snart med på hotel igen frække? 🍑❤️”
Der gik ikke længe før svaret kom.
“Kun hvis min veninde må komme med. Vi skal have 2000 kr hver inden”
Hvad Satan bildte den lille møgtøs sig ind!? Han blev både gal og liderlig på samme tid! Troede hun, at hun skulle til at bestemme pris og vilkår? Han tænkte sig lidt om. Han havde ikke fået varmet nogle nye friske piger op ..ingen tvivl om at han skulle igang med det! Og den lille luder skulle ikke begynde at tro, hun var noget! Han svarede:
“Hvis I møder glatbarberede op – OG er med på hvem af os 3 der bestemmer, hvad der skal ske- så kan i få 1000 hver…ikke en krone mere!
Som forventet gik pigerne med til det med det samme. Han grinte for sig selv. Kæft hvor var sådan nogle teenagepiger billige og nemme!
De mødtes foran hotellet. Det var torsdag. Han havde bildt konen ind, at han var på kursus. Pigerne var..som de havde fået besked på.. iført lette sommerkjoler, sneaks og en denimjakke. Deres lange lyse hår var sat op i høje hestehaler. Læberne var røde, der var blush på kinderne og de falske øjenvipper var malet med mascara. Præcis som han godt kunne lide dem – udenpå – indenunder havde han beordret dem til at iføre sig et nøje udvalgt lingerisæt fra Hunkemöller. Han havde valgt et sort sæt med bh og bundløse trusser – ” Køb Brasiliansk bundløs trusse Nisha og tilhørende bh begge 2″ havde han textet hende og sendt ekstra penge til det..han ville være sikker på, at han fik dem præcis som han ville!
Han vidste godt, at han skulle være charmerende ..i første omgang..så han mødte dem med smil og komplimenter. Han mente det – de var fucking lækre! De labbede det i sig! Han blev irriteret over, at de havde skoletasker med – men de sagde, at de skulle sove sammen bagefter, og så var det jo skoledag igen i morgen.
Da de havde overstået receptionistens mistroiske blik, og var kommet op på værelset – bredte han armene ud, smilede og sagde “kom her smukke piger” de fniste og puttede sig ind i deres yndlingslærers arme. Han duftede til deres hår. Krammede dem – Og søgte deres læber en af gangen. Han snavede dem godt og grundigt, gramsede dem uden på kjolerne og begyndte at tage styring. Han beordrede dem til at kysse hinanden, og blev overrasket over at se de 2 billige divaer kysse hinanden ømt, med smaskende lyde og lukkede øjne. Han havde regnet med, at de ville kvie sig ved det. “Tag tøjet af hinanden- ikke jeres undertøj” var næste kommando.
Pigerne fniste og hjalp hinanden af tøjet. Bare det at se dem stå og afklæde hinanden var ved at få hans pik til at eksplodere. De så smukke ud, som de stod der på skift og lignede små børn der stod helt stille og blev afklædt af deres søster eller mor. Så uskyldige og naive!
Under sommerkjolerne kom de sorte lingerisæt frem. Det bestod nærmest af sorte strenge der omkransede deres forskellige størrelser bryster og deres venusbjerge. De var bundløse forneden – selvfølgelig..han skulle have fri adgang! Han stod lidt og kiggede på deres forskellige bryster, og kom til at smågrine for sig selv. “Nå piger!” Sagde han med et smil. “Idag hedder du Nora Malkeko”, sagde han til veninden. “Og du hedder Gurli Gajol” sagde han til hende. De kiggede forvirret på ham. “Ej det er gas” grinte han. “Vi skal hygge os og I ser skide godt ud piger! Nu skal jeg lige tjekke om i har husket at barbere jer. Sæt jer her på sengekanten i fodenden, og læn jer tilbage i sengen” Han klappede på sengen. Han havde de 2 tæver i hans hule hånd. De gjorde alt, han bad dem om. Det var næsten for nemt! Han satte sig på knæ mellem venindes ben. Han nød udsigten, til den frodige skolepigemis der svulmede ud af de bundløse trusser. De fyldige kønslæber og resten af bjerget var helt glat. Han slikkede hende ganske let nogle få tungestrøg op og ned af revnen. “Den er godkendt” sagde han og gik på knæ over til hendes åbne skød. Her dukkede en mere petit lillepige revne frem i hullet af trusserne. Sådan en lille mis, som han i sit stille sind kaldte en tissekone, og som han lod som om tilhørte en mindreårig pige. Han stak tungen ind i hendes revne. Han kunne ikke vente med at smage hende. Hun smagte både sødt og salt, og ungt! Og ikke som hans trætte kones kusse derhjemme! Han slikkede hende længere end hun fortjente,simpelthen fordi hendes safter og sprøde fisse var euforiserende for ham. Hun stønnede og roterede underlivet op imod hans mund. Hun ville have mere! Han løftede sin våde mund og hage op og sagde beordrende “Kys hinanden”! Veninden vendte sig om på siden og lænede sig ind over hende, og stak hendes røde læber frem i en trutmund. “HÆJ!” sagde han hårdt! “Jeg vil se liderlige og hende tungekys igen – ikke det pis der!”
Pigerne suttede, slikkede og smaskede løs på hinandens læber og tunger. Han var tilfreds. Nu var det tid til det, han egentlig var kommet for! Nemlig at udnytte de naive små tøsers lækre fisser og numsehuller til fulde! De skulle skrige af smerte, de skulle græde, og han skulle gøre præcis hvad der passede ham!
Hun lå og nød hans tunge imellem hendes ben. Dét kunne han satme finde ud af! Hele hendes krop kildede og sitrede, og hun sprøjtede flere orgasmer i munden på ham. Hun kunne høre ham stønne, når han grådigt suttede og sugede safterne ud af hende. Hun nød også venindens våde kys, og hun begyndte så småt at fortryde deres plan. Det her var jo vildt fucking nice! Hun lukkede øjnene og tillod sig at nyde det bare lidt mere. Hun fantaserede en stund om hans fingre i hendes skede, og om venindens mis siddende på hendes ansigt.
Historien fortsætter under reklamen
Hun var så tændt og sprøjtede for sidste gang denne aften en orgasme ud af hendes liderlige underliv.
Nu var det tid til at tage hævn.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: