- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Oplevelser 5. Nanna indlemmes
Nanna generede sig for at skulle vise sig nøgen for første gang foran sin lærer, ikke mindst med to erfarne tilskuere….
Forfatter: naturisten
Forhistorie
Monica 1:”Min” fiktive elev Monica på 13 havde spottet mig nøgen i haven og opsøgte mig på stranden. Hun ”forførte” mig og krævede, at jeg gav hende private tysktimer i hendes hjem. Det gjorde jeg hellere end gerne.
Monica 2: De første lektioner med Monica og hendes mor.
Monica 3: Besøg af Hakim og Sandy
Monica 4: Monica og Nanna.
Monica 5: Nanna ind-lem-mes i tyskholdet.
Efter den sene morgenmad eller tidlige frokost lørdag tog de to piger og Sabine lidt tøj på og afventede Anders, som skulle give dem nogle flere tyskfærdigheder.
0Nanna trængte efter formiddagens oplevelser til en pause for at fordøje indtrykkene og alle de nye følelser, hun havde modtaget, og som lige nu fyldte hende til bristepunktet. Så hun gik ind på Monicas værelse, lukkede døren og håbede på, at hun kunne være lidt alene. Monica havde opfanget signalerne og gik ind i stuen sammen med sin mor, dækkede tebord og forberedte ”skoletimen”.
Nanna måtte først have styr på sine seksuelle oplevelser og nye følelser. Hun kunne mærke, at det havde været en enorm udfordring at slippe tøjlerne og deltage i intime pigelege – først med en jævnaldrende, senere med en voksen. Det havde været overvældende, men også fantastisk. Hun var ved at blive rigtig voksen, syntes hun.
Hun tænkte videre over den sprøjteorgasme, Monicas mor havde udsendt lige i hovedet på hende. Et ord fra en dansktime for nylig dukkede op i hendes tanker, ”ultimativ”. Det definitive, endelige og afgørende. Og hun tænkte på, om ikke Sabines orgasme kunne kaldes definitiv; hvor man giver sig selv totalt i følelsernes vold. Man ofrer alt, man har, uden hæmninger, helst mere end 100% – og ingen vej tilbage, ingen fortrydelsesret. Derfor er man kun 50% i live efter vulkanudbruddet. Man har i bogstaveligste forstand ”over-givet” sig selv og skal derfor hente det manglende tilbage, ’efterpå’, som det vist hedder på fremmedsprog.
Det måtte Sabine gerne lære hende; men måske skulle kroppen vokse mere – måske var det ikke alle, der kunne – eller måske kom det af sig selv. Det kunne der forhåbentlig blive mulighed for at finde ud af senere på dagen eller næste dag.
Men nu drejede hun tankerne over på den kommende tyskundervisning. Hvad ville den bringe? Anders ville komme og give dem noget undervisning, og hun måtte erkende, at hendes fokus lige nu koncentrerede sig på hans tissemand (hun var stadig lidt flov ved at tænke på ordet ’pik’).
Hun havde i flere uger haft den svævende foran sig i tankerne, og hun ønskede helt vildt, at det måtte blive den, der dybt oppe i hende en gang skulle give hende den første ”rigtige” orgasme – forhåbentlig inden alt for længe; hun havde svært ved at vente. Hun ville ikke have en uerfaren dreng til famlende at forsøge at gennemføre et samleje, som givet kunne ende i roderi og utilfredshed, og hun kunne for øjeblikket ikke forestille sig hvem det skulle være. Den først gang, der lige nu stod som et lysende mål foran hende, ville hun komme til at huske som noget ganske særligt, og den skulle bare være afbalanceret og vellykket og rettet direkte mod hende. Det måtte derfor være en erfaren mand, der skulle bringe hende den lykke. Og hun kunne jo ikke forestille sig nogen mere egnet, end Anders.
Hvor hun dog ønskede og bad til, at det snart ville ske. Hun havde gjort sig det klart, at både Monica og hendes mor havde ”læst” hende. Men hun var nervøs for, at hun måske ikke ville kunne skjule det for Anders, og hun ville for alt i verden ikke, hvis han opdagede det og morede sig over hende og afviste hende; det ville simpelt hen være en katastrofe.
Så hun sad med bankende hjerte og følte sin temperatur stige, mens hun skiftevis glædede sig voldsomt til at se Anders – og frygtede en total nedtur.
————————————————
Da jeg ankom til huset, gik jeg bare ind uden at ringe på, som vi havde vænnet os til (så Nanna hørte ikke, at jeg var i huset). Jeg gik ud i køkkenet, hvor Monica og Sabine var i færd med tysk-te’en, klædt minimalt i tynde bluser og Monica i shorts. Sabine havde en meget – særdeles meget – kort nederdel på; den sluttede lige under kussen, tænkte jeg; jeg kunne se hendes velformede, bare ben og især lår, i hele deres skønne længde, bare dejligt. Efter aftale havde jeg selv også kun t-shirt og shorts uden undertøj. Skoene havde jeg sat i entreen.
Vi fik krammet og kysset i køkkenet, inden jeg fik et kort, lavmælt referat af aftenens og formiddagens tildragelser og forstod, at vores plan og forventninger var lykkedes mere end til fulde. Nanna havde helt overgivet sin udvikling til de to piger og havde foretaget det første store og vellykkede spring ind i voksenverdenen.
Nu håbede vi så, at det næste, endnu vigtigere spring skulle lykkes lidt senere på dagen med samme succes. Vi havde aftalt, at det nu var mig, der skulle styre slagets gang, men at det var Nannas ”indvielse”, der var centrum for ”legen”, og at det var hende og hendes reaktioner, der bestemte hastigheden, og hvor langt vi gik. Vi var overbeviste om, at det nu var Nannas stærke ønske så snart som muligt at kunne foretage dette næste ”ultimative” skridt.
Men vi havde aftalt, at hvis hun på noget tidspunkt viste tegn på, at hun behøvede en pause eller måske alligevel helt fortrød, var det bestemmende for spillet; der måtte ikke være nogen antydning af pres eller tvang. Hun skulle bagefter uanset hvad kunne tænke tilbage på seancen som en helt igennem spændende og lykkelig oplevelse. En af de vigtigste i hendes liv.
Vi var også enige om, at for en genert og uerfaren pige som Nanna var det af stor betydning, at hun fik sit første rigtige samleje og sin
første rigtige skedeorgasme i tryg ”leg” sammen med en ”erfaren” mand, så hun blot kunne lade stå til og give sig i følelsernes vold uden at være nervøs for hvem, hvad eller hvordan.
Monica fortalte mig hviskende, at Nanna under formiddagens leg i sengen havde betroet hende et par intimiteter: at hun faktisk havde mistet sin mødom derhjemme for flere måneder siden under leg med gulerødder – kort efter sin første menstruation; og desuden at hun nu også var på pillen. Så det behøvede hverken hun eller jeg at bekymre os for under ”indvielsen”, som Nanna dog indtil nu var uvidende om, at vi havde planlagt for hende til i dag.
Da Monica havde spurgt lidt ind til det med pillen, for hun kendte jo lidt til de gammeldags forældre, havde Nanna fortalt, at hendes første menstruationer havde været ret smertefulde, så lægen havde presset på med at ordinere p-piller, selv om forældrene havde været imod det. Det var faktisk nok hendes mormor, der havde overtalt forældrene til at acceptere det; ”min mormor er meget mere moderne”, havde Nanna sagt.
”Og så er hun i øvrigt helt vildt betaget af min mors bryster”, tilføjede Monica – vist nok lidt stolt, og jeg tilføjede i mine tanker, at det var vi nok alle.
————————————————
Vi var nu klar til ’timen’ og gik ind i stuen, og Monica hentede Nanna, ”Anders er her!”. Da Nanna kom ind, så jeg, at hun allerede havde røde kinder og var lidt i vildrede med, hvor hun skulle kigge hen. Også hun var i t-shirt og shorts. Hun kom hen for at hilse med hånd; men i stedet gik jeg tæt på, lagde armene omkring hende og gav hende en krammer: ”Hej Nanna, godt at se dig”, sagde jeg.
Og der tog jeg fusen på hende; hun stivnede et øjeblik – det kom så pludseligt. Så tog hun sig sammen og lagde forsigtigt armene omkring mig. Jeg trak krammeren langt ud og trykkede lidt til, så jeg var sikker på, at hun kunne føle pikken, der allerede var godt stiv ved tanken om de næste timer, presse mod sin mave. Da jeg endelig slap, var hun blussende rød i ansigtet og forsøgte at skjule sig lidt. Sabine sendte mig et drillende smil og løftede øjenbrynene.
Vi satte os ved det lille bord, og vi havde forinden aftalt pladserne, så jeg sad for bordenden med Nanna på højre side og Sabine på venstre, mens Monica sad for den anden bordende. På den måde kunne Nanna hele tiden have udsyn til Sabines tydelige bryster bag t-shirten foran sig – brystvorterne pressede næsten hul i det tynde stof – og have skrå udsigt ned til mine bukser en halv meter til siden. Det prikkede lidt ekstra til hendes ophidselse ved situationen, at jeg havde shorts og ikke lange bukser på som i skolen, så mine ben og fødder allerede var nøgne.
Jeg var selv hele tiden ops på Sabines bryster ved siden af mig, og hendes korte nederdel var krøbet op helt op på maven, så jeg kunne se direkte ned til den våde kusse, hvor klitten stod mørk og tydeligt frem. Helt fint med håndklæderne på stolene. Jeg overså lidt Monica; hende måtte jeg kompensere senere.
Pikken stod derfor konstant stiv og strunk bag mine noget tynde og ret tætte og afslørende shorts, så Nanna nærmest kunne se den ”live”. Stivheden blev ikke mindre af, at jeg vidste, at Nanna sad og drømte om den og håbede og ønskede på mirakler, og jeg formodede, at hendes skridt var meget vådt. Nu havde hun jo også lige følt den hårdt mod sin mave og prøvede sikkert at bevare fornemmelsen.
Jeg sad jo også og tænkte på, hvordan hun så uden tøj og forestillede mig hendes nok ret små, men sikkert spændende ungpigebryster, som jeg havde gættet mig et indtryk af bag hendes t-shirt, og som snart skulle udforskes. Desværre var t-shirten løs og af et tykkere materiale, så brysterne kun kunne anes som to forhøjninger.
Vi fik drukket te og arbejdet forholdsvis seriøst en times tid med tysk – ”forholdsvis” i betragtning af udfordringerne. Det kneb noget for os alle at holde koncentrationen. Specielt for Nanna; hun havde under hele seancen højrøde kinder og ører, og hendes blik for rundt fra hendes papirer til bulen i mine bukser og til Sabines to buler. Hun sad ret uroligt på stolen og var ligesom ikke ret meget til stede for undervisningen. Hun skulle tage sig enormt sammen, når hun ”var på”.
Både Monica og hendes mor havde et lille smil på og var noget mere aktive.
”Så”, sagde jeg endelig, ”skolen er slut”. De klappede, og vi pakkede bøgerne sammen. Så rejste vi os, og Monica og hendes mor ryddede på et øjeblik te-sættet ud i køkkenet, trak derpå hurtigt deres få tøjstykker af igen og stod nøgne foran os andre. ”Nu begynder det sjove”, sagde Sabine.
Nanna var pludselig gået i stå. Hun generede sig for at skulle vise sig nøgen for første gang foran sin lærer, ikke mindst med to erfarne tilskuere. Det var ganske vist det øjeblik, hun havde drømt om nu i to uger. At hun skulle stå nøgen foran Anders, der også ville være nøgen, og se hans krop nær på og hans stive tissemand. Og nu turde hun pludselig ikke. Tænk, hvis han ikke kunne lide at se hendes tynde krop uden tøj. Hun stod helt stiv, og hovedet var totalt tomt.
For at vist hende vejen trak jeg min egen t-shirt over hovedet. Så åbnede jeg mine shorts og lod dem langsomt glide ned og trådte ud af dem. Nanna gav et sæt og et gisp, da hun så den stive pik lige foran sig. Det syn, der havde fyldt hendes hoved i ugevis. Hun havde jo godt nok set den ”live” før, men aldrig så tæt på. Hun stod nu fuldkommen fortabt og stirrede og glemte alt andet. ”Dette er ikke muligt”.
Jeg gik tættere på hende – hun gloede paralyseret på mit udstyr; at se sine våde drømmes mål så provokerende ligefor – og tog fat i hendes t-shirt og trak den forsigtigt opad. Hun løftede rent mekanisk armene, så jeg kunne trække den af.
Så knælede jeg ned foran hende og åbnede hendes shorts og trak dem i slowmotion ned – sammen med et par almindelige, klædelige trusser (med et lommetørklæde i) –, og langsomt kom hendes underliv til syne. For mig var det også en ny oplevelse, og den skulle nydes. Hun var ikke barberet; men hendes behåring var under udvikling, lys, tynd og krøllet. Kussen var stadig som en tissekone, smal og lukket, selv om den lige nu var noget opsvulmet.
Jeg blev liggende på knæ og beundrede hendes fuldendte krop, som var så smukt formet, smal og fast. De perfekte, små – nej ok, faktisk var de nærmest halvstore – bryster var spidse og pegede indbydende lige ud fra kroppen, og vorterne var blevet stikkende stive. Hendes kusse var nok barnligt lukket; men jeg formodede, at det kun var et spørgsmål om tid, før den ville åbne sig som en blomst i solen. Kroppen var perfekt, huden indbydende ung og glat, og jeg kunne ikke afholde mig fra at lade hænderne stryge over den faste hud og efterhånden samle sig om at gemme og føle de indbydende, faste bryster. Jeg kørte hænderne lidt rundt og masserede brysterne forsigtigt og mærkede øjeblikkeligt de hårde knopper stikke i mine håndflader.
I modsætning til os andre frisindede var Nannas hud hvid; hun var kun lidt brun på hals og hænder.
Som hun stod der, både flov over situationen og samtidig ophidset spændt på, hvad der måske og forhåbentlig skulle ske, lignede hun en perfekt idealiseret statue fra den græske oldtid i hvid marmor. Den lille, uerfarne og kropsligt naive skikkelse virkede så ”ren” og ubrugt, men var samtidig så åben og nysgerrig og bød sig tiggende til.
Hun havde indset, at nu var det tidspunkt kommet, som hun havde ønsket så hårdt og drømt om så længe. Hendes hjerte var ved at sprænges af forventning, og hendes nerver dirrede af lykke. Hver fiber i hendes krop var åben og hungrede efter oplevelser.
Jeg havde en sikker fornemmelse af hendes tilstand. Godt nok havde hun fra seksualundervisning på skolen og fra ”forbudne” kig i bøger og hæfter og snak fra veninder, en ide om hvad det gik ud på. Men hendes opfattelse af og formodninger om samlejet var nok alligevel næppe ret omfattende. Hun måtte være både ekstatisk lykkelig ved, at nu gik hun ind i en ny, spændende fase af sit liv, og samtidig urolig ved, hvordan den skulle forløbe.
Så det stod hele tiden lysende klart for mig, at hun i sit eget tempo skulle opdage og gennemleve denne del af indvielsen. Hun var den stille og eftertænksomme type – i modsætning til Monica – og der skulle være fred i processen til, at indtrykkene, følelserne og oplevelserne kunne falde på plads og gemmes harmonisk.
Nanna stod lige nu stadig uvirksom, klar og nysgerrig og lidt nervøs over for den nye verden, der var ved at åbne sig for hende. Hendes øjne stirrede stadig fast på min stive pik. Måske var hun forundret og bange for udsigten til sandsynligvis at skulle rumme den i sit indre. Måske bare overrasket over, at den nu faktisk var kommet til hende efter de sidste ugers intense drømme og leg.
Sabine og Monica havde lagt sig sammen på madrasserne ved siden af os og fulgte foreløbig lydløst med i den erotiske og senere seksuelle leg. De havde lagt armene om hinanden, af og til hørtes deres smasken og støn, når de kyssede hinanden, og ind imellem lod de hænderne glide kærtegnende og lidt æggende over hinanden og over os, især over Nannas krop.
Første del af programmet var mine hænder og min tunges arbejde. Jeg lå stadig på knæ, og mine hænder gled og kælede over hendes nøgne hud, min tunge fulgte efter, og jeg fornemmede, at hendes hud og krop sugede indtrykkene til sig. Mest stod hun uden at bevæge sig og tog bare helt åbent imod. Men ind imellem berørte jeg dele af kroppen, inderlår, bryster og brystvorter, ører, tæer, som fik hende til at dirre eller ryste, mens hun gispede. Jeg undlod at komme helt nær kusse og røv.
Hun var i starten usikker på, hvad hun selv skulle foretage sig. Hun havde overladt initiativet til en voksen, hun kendte, og hun ville ikke afbryde fortryllelsen ved at handle forkert eller gøre dumheder, – han vidste jo, hvordan det skulle gøres –. Så hun lukkede øjnene og lod blot stå til med armene hængende ned.
Efter at jeg i flere minutter havde kælet og slikket over hele hendes krop, rettede jeg nu ryggen og gik over til næste punkt: hendes mund. Jeg lagde armene om hende og bøjede hendes hoved ned mod mit, for knælende var jeg lidt lavere end hende. Og der var hun mere på hjemmebane; det havde hun dyrket sammen med både Monica og Sabine siden i går. Så hurtigt smeltede vi sammen i et langt vådt og efterhånden voldsomt kys. Jeg mærkede med glæde, at hun mestrede tungelegen, at hun kunne både suge og presse og kæmpe, så den del kunne vi bare nyde.
Vi kyssede i flere minutter, hvor de andre havde rejst sig og omfavnet os, kælede og kyssede os over det meste af kroppen – og ikke undlod at lege med mine ædlere dele –. Så lod jeg armene glide ned ad hendes ryg, tog stille fat om hende og lagde hende langsomt og forsigtigt ned på ryggen på madrasserne. Jeg blev liggende på knæ ved siden af hende.
Nanna lod sig følge med mine arme ned på madrassen, stadig med lukkede øjne. Hun følte sig tydeligt tryg ved de øvelser, hun forventede, at vi – og især jeg – ville indvie hende i og gennemføre med hende. Hun havde koblet tankerne fra i vished om, at hun nu var ved at overskride en usynlig tærskel til et nyt, ukendt – men lykkeligt land, hvor oplevelsernes sol aldrig ville gå ned. (Faktisk åbnede hun vist først øjnene igen, da hun var nået lykkeligt igennem hele indvielsen).
Jeg kunne se på hende, at hun havde opnået en tilstand af fuldstændig åbenhed, tiltro og underkastelse. Hendes unge krop udsendte en ro, som samtidig var klar til de nye indtryk, og hendes ansigt udviste en fred og en renhed, som var befriet for alle ubehagelige erindringer og tanker.
Både Monica og Sabine havde opfattet Nannas tilstand, og de forholdt sig nu på sidelinjen som tilskuere. De lagde sig igen tæt sammen på knæ ved siden af Nanna med hver en arm om den andens skulder og fulgte åndeløst og uden en lyd det sælsomme skuespil. Som de vel egentlig ikke selv havde oplevet i sin tid på samme intense måde.
Et sælsomt og smukt ritual, hvor en krop og en sjæl, der havde bestemt sig til at krydse grænsen mellem barnets kendte og trygge tilværelse og naive sex-lege over til nye og stærkere oplevelser i de muligheder, et voksent sexliv åbnede for.
Jeg var klar over, at det seksuelle skuespil, vi oprindelig havde planlagt – at jeg skulle have samleje med en jomfru – var blevet ændret til at handle om hende: en åndelig og legemlig indvielse af en jomfru til kvinde. Næsten som et klassisk religiøst ritual. Der var ligesom opstået en højtidelig atmosfære, hvor tiden stod stille, og hvor omgivelserne var forsvundet. Hvor universet kun bestod af os fire.
————————————————
Foran mig lå en – næsten helt – hvid marmorstatue, velskabt, lydefri. Ansigtet i smuk ro med antydning af et smil og forventning om det nye, der skulle ske, og som hun havde tænkt så meget på de sidste par uger. Hendes bryster var kun fladet en anelse, men vorterne pegede stift op. Maven var en anelse hvælvet, glat med en sød lille fordybning i midten. Benene havde hun samlet – foreløbig, og skødet sås kun som en smal revne mellem to bløde bakker under nogle tynde, lyse krøller.
Da jeg havde beundret hendes skønne krop længe nok, lagde jeg forsigtigt en hånd nederst på hendes bryst. Hun gav kun et lille sæt ved berøringen. Jeg lod hånden ligge lidt, inden jeg gav den lov at bevæge sig langsomt rundt igen. Og nu fulgte den anden efter.
Jeg koncentrerede mig først om hendes bryster – jeg er vild med bryster – og kælede, æltede, drillede, masserede, nulrede og klemte brystvorterne. Og Nanna reagerede med støn og små skrig, og hendes ben blev urolige, fordi det med garanti begyndte at klø i hendes revne. Hun havde jo allerede oplevet og nydt mange orgasmer, siden hun kom til huset i går.
Så blev det igen tid for min tunge og mund. Jeg bøjede ansigtet ned og slikkede roligt overalt på brysterne og tog hendes brystvorter i munden. Slikkede, bed og hev i dem, og hun dansede lidt med underkroppen, gispede og hylede en del. Efter nogle minutters leg flyttede jeg langsomt ned til navlen, som jeg forkælede godt og længe, mens hun igen hoppede uroligt.
Og så nåede jeg ned til revnen. Først slikkede jeg stille og roligt omkring den og legede med dunene. Så flyttede jeg mig meget forsigtigt ind mellem hendes ben. Sabine havde allerede spredt dem, så de nu lå i en pæn vinkel, og kussen havde åbnet sig lidt. Jeg så nogle lyserøde hudfolder, som var i færd med at presse sig ud.
Jeg slikkede fortsat på det øverste af revnen, mens jeg fik lagt mig helt ned mellem hendes ben, så jeg fik ansigtet længere ned ad kusseåbningen, sådan at jeg ind imellem kunne lade tungen foretage små udflugter ind mellem de yderste skamlæber og hilse på de næste.
Nanna var nu blevet helt urolig i underkroppen, så jeg greb med armene ind under hendes lår, for at jeg kunne holde hende fast og følge hendes bevægelser. Hun næsten småhulkede indimellem, og hendes kusse drev af saft. Så hun var tydeligvis blevet klar til næste træk. Og så måtte hendes klitoris vente på sin tur til senere.
Stille og roligt skubbede jeg mig opad, til mine læber via navle og brystvorter – uh, jeg elsker bryster – nåede op til hendes mund. Jeg kyssede hende, og hun gjorde helt vildt gengæld. Jeg tog mig også tid til at lade tungen gæste hendes ansigt, lege lidt med ørerne, slikke pande og kinder, glide hen over de lukkede øjenlåg.
Hun slog armene om mig, og jeg var klar over, at nu var hun parat. Ængstelig selvfølgelig, men parat.
Så jeg løftede mig lidt i underlivet og mærkede Sabines hånd på min pik. Den havde været stiv af forventning de sidste timer – jeg fornemmede ikke, hvor lang tid der var gået. Og nu hjalp Sabine pikken frem mod den yderste kant af Nannas skamlæber, hvor hun lod den glide op og ned langs åbningen og blive fedtet godt ind.
Nanna hikkede og gispede uden om tungerne, og ind imellem slap hun og råbte og tiggede: ”Nu, gør det nu!”. Så ganske langsomt trykkede jeg pikken ind mellem skamlæberne. Hun var stram. Nok ekstra meget, fordi fornemmelsen var ny og hun var usikker på det, der var ved at ske. Så jeg lod i begyndelsen bare pikken glide de første par centimeter ind og ud uden hastværk – Herregud, det var jo kun lørdag.
Kort efter begyndte hun at nyde det, og jeg mærkede hende slappe mere af. Jeg ventede, trak mig lidt ud, skubbede lidt ind og ventede. Så lidt ud og lidt ind. Kussen var våd og glat, og da Nanna begyndte at virke utålmodig på fortsættelsen og gav sig til at støde sig selv op mod pikken, lod jeg den i et par dybe stød komme i bund.
Hendes skede var ikke voksenstørrelse. Den var meget snæver, især selvfølgelig i starten, men hendes indbyggede safter hjalp godt på det. Til gengæld var skeden ikke så dyb, så jeg mærkede skedebunden, inden hele pikken var kommet ind. Så jeg skulle bare tage hensyn med mine stød.
Jeg hviskede en masse – og jeg mente det – søde og kærlige ord til hende, og hun begyndte at bevæge underlivet og kussen mod mig og min. Jeg fandt tiden inde til at give hende den første skedeorgasme, så jeg satte farten og trykket op. Pikken fik lov til at pumpe ud og ind, og jeg mærkede Nanna falde ind i tempoet. Kraftigere og kraftigere blev hendes modrytme, kraftigere og kraftigere blev hendes vejrtrækning og hendes udbrud, hyl, gisp, støn og tilråb.
Hun smækkede benene op på min ryg og pressede sig hårdt imod mig. Og så gik den for hende. Jeg mærkede skeden krampe omkring pikken, mens hun spændt sin krop op mod mig og næsten løftede mig. Hendes orgasme var lang – hun havde ventet 13 år på den –, og hele hendes krop gik nærmest i krampe.
Også jeg havde ventet på – og glædet mig til – at give hende den, så da hun i efterskælv stadig krampede og klemte om pikken, var det tid for mig at leve op til mine terrasse-forestillinger for hendes fornøjelse – og denne gang lade den sprøjte direkte op i hende.
Da hun følte de sprøjt, hun havde set på i ugerne ved vinduet og kun set i kikkerten, virkelig ramme sin skedebund – og for første gang i sit liv –, reagerede hun øjeblikkeligt og kom voldsomt igen, mens jeg stadig pumpede og sprøjtede det sidste – i denne omgang.
Monica og Sabine havde fulgt de sidste mange minutter liggende på hver side af os, og de havde strøget, kysset og kælet blidt for Nanna og de fortsatte, mens Nanna efter de to orgasmer langsomt vendte tilbage til normaltilstand. Pikken var stadig stiv og blev trofast liggende trygt begravet i Nannas varme og trygge skød.
Da vi havde ligget længe og hygget os i samdrægtighed, mærkede jeg noget bevæge sig omkring pikken. Den havde ind imellem lavet nogle små refleksbevægelser i bunden af kussen, og nu var kussen pludselig blevet opmærksom på fornemmelserne. Så hendes kusse tog til at gengælde bevægelserne.
Jeg blev opmærksom på provokationerne dernede, og jeg tænkte, at nu var det nok Nannas tur til at dirigere slaget, så jeg skubbede hendes ben ned fra mig ryg, og med et fast tag omkring hende fik jeg drejet os rundt, så jeg kom om at ligge på ryggen med Nanna øverst. Det lykkedes at holde pikken intakt i skeden. Hun var et øjeblik forskrækket over, hvad jeg havde gang i, og hvad det skulle ende med. Men hurtigt – nu var hun blevet kvikkere og mere aktiv selv – opfattede hun meningen og begyndte at ride mig.
Hun fandt meget snart den rytme, som tirrede hendes kusse og klit mest, og hjulpet af de andres hænder og tilråb nærmede hun sig på kort tid nok en gang sit klimaks. Hun havde rejst overkroppen og sad og tungekyssede med Monica. Mine hænder lagde sig hurtigt på Nannas bryster – jeg elsker bryster – som jeg grov-masserede og æltede.
Hun fik i denne stilling sin klitoris presset hårdt ned mod mine bækkenknogler, og masserede den selv kraftigt imod mig, hver gang, hun sænkede sig ned, så pikken kom endnu længere i bund, end før. Og kort efter rystede hun og skreg nu sin orgasme ud i stuen. Den var lang; hun kunne denne gang selv dirigere den, og jeg følte mig næsten hudløs, da hun klaskede sammen over mig og pustede ud.
Hun løftede sig lidt og så på mig med tindrende – og våde – øjne. ”Mand, det var mit livs oplevelse”, sagde hun og gav mig et kort, fugtigt kys på munden, ”det må vi gøre igen – og nu er jeg voksen og har haft mit første rigtige samleje!”. De to andre piger gav hende et skævt knus, såvidt det kunne lade sig gøre og lykønskede hende. ”Velkommen i de voksnes verden”.
Men jeg var ikke kommet af med min opsparing under hendes sidste orgasme, så pikken stod stadig ret op i hendes kusse og ventede tålmodigt. Nogle bevægelser jeg lavede med den, gjorde hende opmærksom, og så genoptog hun hensynsfuldt – hun kunne nok også selv lide det – sine bevægelser, mens hun igen lagde mine hænder op mod sine bryster. Og da jeg holder meget af bryster fik hendes ivrige bevægelser samtidig tirret pikken, så den svulmede helt op og kort efter kunne kvittere for hendes provokationer og for anden gang sende sin sperm ind i hendes livmoder. Og endnu engang fik Nanna givet los for en kraftig orgasme, som tappede hende for de sidste kræfter.
Næsten. For det lykkedes noget senere at lave endnu et vellykket ridt uden at vi havde været adskilt. Monica og Sabine havde indtil nu hold en lav profil. De havde ægget os med provokerende stryg og kild på de udsatte steder, de havde kysset og kælet med os. Men nu fandt de tidspunktet inde til selv at få lidt sjov, og med en indbyrdes hurtig 69’er fik de afløb for de spændinger, de havde opbygget under Nannas og min lange forestilling.
————————————————
Senere, da det var blevet mørkt og vi var udbombede seksuelt, lavede Sabine – også efter aftale – festmiddag for Nanna, som nu var godt ankommet til de voksnes rækker. De pyntede med blomster, farver og levende lys på bordet og rundt omkring og stille og behagelig musik. Nanna fik rødvin rigtigt for første gang – hun havde kun fået lov at smage det én gang hjemme, fordi forældrene mente, at hun ikke ville kunne lide smagen og derfor ville holde sig fra det.
Vi var selvfølgelig nøgne hele aftenen, og det gav lidt sjov, når vi ikke kunne holde hænder eller mund for os selv. Nogle legemsdele havde det også med at svulme lidt op af og til. Men vi holdt os på måtten.
Efter disse voldsomme strabadser og en begivenhedsrige dag gik vi relativt tidligt i seng. Sabine var flyttet ind i Monicas seng – og hvad de så lavede der? – så Nanna og jeg kunne dele den meget store dobbeltseng i soveværelset. Og der blev da lige tid til en tur til – nu havde vi haft tid til at spare kræfter og andet op – inden vi faldt i søvn i hinandens arme.
————————————————
Søndag morgen blev vi vækket af Monica og Sabine, som kom ind til os og lagde sig ind til os under den store dyne. Lidt efter, da de var begyndt at pille ved os, trak Monica dynen af, så vi kunne starte dagen med absolut fri fælles leg.
Jeg følte lidt dårlig samvittighed overfor Monica, fordi jeg havde parkeret hende på sidesporet under Nannas indvielse i går og i nat. Så jeg skyndte mig at hente hende tilbage på hovedsporet. Jeg trak hende ud i badeværelset, og under bruseren vaskede vi hinanden og fik gennemlevet den helt store genforeningsfest under bruserens silende regn, både forfra, bagfra, nedefra og oppefra.
Efter en meget sen frokost måtte jeg beskæmmet trække mig tilbage og tage hjem. Jeg var simpelt hen kørt tom og tør. Inden afskeden havde jeg en lang krammer – og kys – med Nanna, som helt havde forandret væsen. Den generte pige var nu blevet en selvbevidst kvinde; weekendens oplevelser havde givet hende selvtillid og troen på sig selv. Så der strålede et nyt lys ud af hendes øjne, da hun takkede mig og sagde ”på gensyn og samleg/je”.
Min korte vikariat i klassen varede heldigvis kun denne netop forgangne uge; ellers ved jeg ikke, hvad der kunne være sket af afsløringer i timerne.
————————————————
Men de private tysktimer fortsatte længe endnu, og også på det område lærte alle noget. Jeg flyttede kort efter ind i huset for en tid – det blev til et par år – af flere grunde, faktisk delte jeg det meste af tiden seng fast med Monica. Hakim flyttede hjem sammen med Sandy, så vi blev en lille sex-familie på 5, og havde ofte regulære 5-kanter. (Dog havde jeg ikke noget intimt samvær med Hakim; oplevelsen i starten var en provokeret en-gangs-forestilling. Vi kunne røre ved hinanden og provokere; men kun som forspil til leg med pigerne).
Og 6-kanter, når Nanna af og til kom på besøg for at holde de nyligt tillærte teknikker ved lige og udvide repertoiret. Hun nød desuden at lege både med Sandy og Hakim – og Sandys opfindsomme måde at variere legene på. Men hun måtte holde lidt igen med visitterne, da hendes forældre havde fået færten af, at der var sket eller ved at ske noget med deres dydige og generte pige og mente, at Monica havde en dårlig indflydelse på hende.
Efter et par år fandt både Monica (desværre) og Nanna (desværre) hver for sig et par jævnaldrende fyre, som de flyttede sammen med. Sandy og Hakim flyttede til København for at studere.
Så nu følte jeg tiden inde til finde nye græsgange med frisk græs og unge dyr. Jeg havde fremlejet min lejlighed de to år i Sabines hus, så jeg flyttede bare hjem igen; åben for nye eventyr.
Historien fortsætter under reklamen
Sabine havde på sin side også fået lyst til forandring – det ene med det andet. Hun solgte huset og flyttede sammen med et par ældre piger, som hun kunne dele sine interesser og krop med. Damerne var ikke interesserede i mænd, så vi mistede kontakten






Damernes Ven
10/08/2021 kl 11:02
“skimmet”… og tanker om… HAR jeg virkelig overset.. denne unikke ‘serie’..??
Vil(d…) virkelig genlæse…: ord for ord…
For NU: RENT-5 tal… – 5 stjerner – OG: Tak og TAK fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk