- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min ekstreme barndom 4
Jeg gjorde som jeg havde lovet, så jeg slikkede både fissen og hendes numsehul længe og grundigt og ..

Forfatter: RasmusP
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
En dag jeg er på vej hjem fra skole, hvor jeg kører forbi en stor halmstak der har sået under et halvtag siden det blev høsten, det er nok strøelse eller foder til nogle køer og grise. En lille dreng forsøgte at kravle op i den, men det lykkedes ikke rigtigt, så jeg stopper op og spørger om jeg skal hjælpe ham.
Ja det må du gerne siger han.
Han heder Søren og er 4 år, og lige idet jeg tager fat i ham kommer jeg til at tænke på de billeder Ejner havde af små drenge, det var lige den her størrelse. Jeg fik det pludselig i maven som når man skal til eksamen. Jeg var 13 på det tidspunkt og husker stadig følelsen af da jeg satte mine hænder på hans lille numse og skubbede ham op på den næste halmballe, han var så lille og så blød og jeg fik vildt meget ståpik i mine bukser. Jeg fik ham bakset helt op i toppen af stakken og deroppe, lige under taget lavede vi en lille hulning så vi ikke kunne ses nede fra vejen, sådan en slags hytte og der lå vi bare og gemte os og snakkede lidt.
Vil du se min tissemand Søren? Og ja, det ville han gerne, så jeg trækker mine bukser ned og viser ham stiverikken der havde lidt hår på efterhånden.
Du må også se min siger han og trækker sine bukser ned, og det var helt som på Ejners billeder, ud over at hans lille diller ikke var stiv. Jeg spørger ham om den ikke kan blive stiv. Jo ho, siger han og gnider lidt på den og straks stritter den.
Må jeg sutte på den? Han kigger lidt mærkeligt på mig men siger ja, hvis jeg vil.
Jeg tager den lille tap i munden og sutter på den, og jeg kan mærke der kommer sådan nogle små ryk i den en gang imellem, lige som når jeg får orgasme, men det gør han selvfølgelig ikke, men han kan godt lide jeg sutter, men for rigtigt at mærke ham er jeg også nød til at tager hans små klunker ind i munden også og han ligger bare helt stille og nyder. Det kilder siger han, og ellers ikke noget.
Så er det jeg får lyst til at slikke videre, nemlig mellem hans baller, de var så små og bløde og lækre at røre ved, så jeg presser min tunge ind i revnen lige ind til hullet, han griner og vrider sig lidt og siger det kilder, men da jeg vil stoppe siger han, mere, mere!
Jeg vil ikke siger at jeg synes det smagte godt lige i starten, men det gjorde mig liderlig at slikke ham der og efterhånden smagte det ikke af noget.
Vil du se min tissemand kan spytte? Ja det ville han i hvert fald gerne, men så bilder jeg ham ind at den kun kan hvis jeg lige får lov til at stikke den lidt ind i hans numsehul og så trække den ud når den spyttede.
Det var så helt i orden med ham sagde han uden at egentligt at vide hvad der skulle ske, men alt det vi lavede var jo nyt og spændende for ham. Jeg får ham til at lægge sig på ryggen og jeg hen over den her lille spinkle dreng, men få med min stive pik ram på hans hul, og selv om han er vildt stram der og brokker sig lidt, lykkedes det mig at få den ind, men jeg kan også mærke at jeg trænger til at sprøjte om ikke ret lang tid, men holder mig i ham til sidste øjeblik. Det første sprøjt kommer ind i ham inden jeg når at få den ud, men resten rammer hans lille stive pik, nosser og mave.
Han kigger med stor undren på hvad der var sket og sagde at han ikke troede min kunne sådan noget, men nu vidste han den kunne.
Jeg kunne mærke på mig selv efter jeg var kommet at jeg begyndte at blive flov over der jeg lige havde lavet og ville gerne hjem. Jeg skyndte mig at trække bukserne op og hjalp også ham og hjalp ham også ned at halmstakken inden jeg kørte.
Inderst inde viste jeg jo godt det var forket det jeg havde lavet, men til gengæld havde det været noget så dejligt, men i meget langt tid derefter kørte jeg en anden vej til og fra skole, tror nok jeg var bange for at han havde sladret om det selv om vi havde aftalt at det måtte han ikke, og i tankerne kunne jeg se hans far stå ude ved vejen og vente på mig.
Selv om jeg inderst inde følte det var forkert blev jeg ved med at forfølge den slags, for jeg lærte jo i hele starten af min barndom at sådan gjorde man med hinanden, og der var ikke nogen der koreksede mig, så det fik lov til at fortsætte, lige indtil jeg kom i den store byskolen hvor jeg skulle gå 8. og 9. klasse, der fik jeg en biologilærer der gik mod strømmen og underviste i seksualundervisning, selv om det ikke var indført i folkeskolen endnu. Her hørte jeg for første gang ordet incest og pædofili og om konsekvensen, og der kom drengen fra landet på andre tanker og stoppede det han havde gang i, men skulle dog lige et par ting mere igennem.
Jeg var lige blevet konfirmeret, var blevet 14 og trådt ind i de voksnes rækker som min onkel sagde i konfirmationstalen, selv om jeg absolut ikke følte mig voksen, jeg var stadig en lille dreng der havde lyst til at ”lege” med små drenge og piger.
På en af de større bondegårde her hvor jeg bor havde de en lille datter på 4, og da de stod og skulle til noget bryllupsfest uden børn mente de jeg var blevet gammel nok til at passe deres lille pige mens de festede nu da jeg var konfirmeret, for de havde jo lagt mærke til hvor god jeg var til at lege med de andre børn her omkring.
Hun hed Mette og jeg kendte hende godt da hun tit kom ind og legede med mine mindre søskende og vi kunne godt lide hinanden, så alt var jo fint.
Vi havde en fantastik dejlig eftermiddag og aften indtil forældrene kom hjem, vi havde været ude at gå tur, vi havde leget, spist aftensmad, jeg havde badet hende og puttet hende i seng til aftalt tid og som prikken over i’et havde jeg også vasket op efter aftensmaden. Da de kom hjem blev de så glade for det hele at jeg blev ansat som fast barnepige når de skulle noget. Bliver dog lige nød til at indrømme, at da jeg badede hende fik jeg selvfølgelig fornemmelser og kom vis til at røre lidt rigeligt ved hendes numse og tissekone, dog ikke rigtigt noget seksuelt, bare røre når jeg skulle vaske.
Der gik ikke ret lang tid før der var bud efter mig igen, og Mette havde sagt til sine forældre at hun kun ville passes af mig for jeg var så flink og jeg havde lyst til at lege med hende, så selvfølgelig blev det sådan.
Jeg skulle komme lige efter aftensmaden hvor der kom en taxa og hentede dem til en 40 års fødselsdag.
Da klokken var henad puttetid sad hun på skødet af mig og plagede om, at få lov til at blive lidt længere oppe, bare en halv time, og de der store blå øjne kunne jeg ikke stå for, så hun fik selvfølgelig lov. Hun blev siddende hos mig og jeg skulle læse for hende, historien om Karius og Baktus.
Hun sad godt nok lige på et følsomt sted der fik vokseværk, men det registrerede hun selvfølgelig ikke, og jeg glædede mig til jeg endelig kunne putte hende og så komme ud på toilettet og få mig en spiller.
Da historien var slut og jeg siger hun skal i seng begynder hun forfra med en ny halv time og en ny historie, men jeg holder fast, også selv om de store dådyrøjne forsøger at overtale mig, for min pik var så øm efter at have været stiv så længe i mine bukser.
Hun kigger pludselig på mig på en lidt skælmsk måde, som kun hun kan gøre når hun er i gang med at lave narrestreger, og pludselig mærker jeg at jeg bliver varm i skødet. Den lille bandit har siddet og tisset på mig mig, om det var straf eller for at vinde tid ved jeg ikke, men med vilje var det i hvert fald. Var jeg ikke stiv i forvejen, så blev jeg det i hvert fald nu.
Jeg skulle lige til at skælde hende ud, for hun havde jo lige været i bad, og jeg kunne ikke putte hende i seng med tisvåde underbukser, så det var en ommer, men jeg besindede mig for jeg nød det jo.
Undskyld sagde hun men med et stort smil om læberne.
Hvorfor gjorde du det din lille frækkert, hvorfor tissede du på mig.
For sjov skyld siger hun bare, og hun fik i hvert fald det ud af det, at hun fik lidt mere tid sammen med mig.
Da jeg trækker hendes tisvåde trusser af ude på badeværelset tror jeg min hjerne kortsluttede for jeg siger at den lille frække tissekone ikke skal tisse på mig, så nu spiser jeg den og satte mine tænder blidt omkring hendes lille tisserevne, kom vist også til lige at lade tungen løbe en tur ind i revnen og gav hende et lille slik, det var lige så jeg så stjerne af ren og skær velbehag.
Hun hylede af grin da jeg ”spiste” hendes tissekone, spis mere fjoller hun og strutter underlivet frem mod mig og jeg giver hende en tur mere, denne gang med mere slikkeri, og da jeg stoppede ville hun mere, så jeg gav mig til decideret at slikke fisse på hende. Hun blev meget stille og stod bare og nød det da hun pludselig siger at hun kan se min tissemand er blevet tyk, det kunne hun se på mine bukser, må jeg se den.
Jeg skulle lige til at sige nej det må du ikke, men som i trance trak jeg mine bukser ned og viste hende det hun ville se.
Hun stod og kiggede på den og rækker så hånden frem og tager fat omkring den, sådan bare for at røre, men i det sekund hendes lille hånd rører min pik sprøjter den, jeg kunne slet ikke lade være og hendes lille Olelukøje natkjole bliver klistret til. I det samme rammer skylden mig igen og jeg fortæller hende at hun aldrig må sige det her til nogen, for så får jeg aldrig lov til at passen hende mere men kommer på et børnehjem, hvilket jeg også tror hun gør lyver jeg.
Jeg får tøjet af hende, et hurtigt bad, nyt nattøj og så i seng med hende.
Jeg har jo lige en del rengøringsarbejde jeg skal havde klaret så alle spor slettes, og hendes nattøj bliver lige skylle godt op og hængt til tørre, jeg kan jo sagtens forsvare at hun havde tisset i bukserne for at få lidt mere oppetid.
Det morede hendes forældre sig lidt over da jeg fortalte det og gav mig lidt ekstrapenge for den pasning fordi jeg havde været nød til at gå rundt med tisvåde bukser en hel aften. Jeg undlod selvfølgelig at fortælle at jeg faktisk havde nydt det, i hvert fald indtil jeg fik orgasme og sprøjtede på deres pige.
Jeg kan huske jeg dengang tænkte at hun selv var ude om det for det var jo hende der startede, det var vist bare for at legalisere at jeg havde ladet hende spille min pik af.
Selvfølgelig lagde skammen sig hurtigt og allerede næste gang jeg skulle passe hende havde jeg, om ikke glemt det, så i hvert fald skubbet det fra mig som noget der tyngede mig.
Hendes forældre var ikke mere end lige kørt da hun siger at jeg skal spise hendes tissekone lige som sidste gang, og her var jeg allerede leveret og sagde at det ville jeg da gerne, men først når hun var kommet i seng. Det var ok med hende og hun var klar til at gå i seng med det samme selv om klokken kun var 19, men jeg fik med lidt overtalelse skubbet det til kl. 20 ved at love at jeg spiste den rigtig længe så.
Hun havde meget travlt med så endelig at komme i bad og blive puttet og skynder sig at tage sine trusser af. Sådan, nu kan du spise siger hun og lægger sig med spredte ben i sengen.
Jeg tog lige mine lange bukser af inden jeg lagde mig ned til hende og gav mig til at slikke den lille fisse. Jeg gjorde som jeg havde lovet, så jeg slikkede både fissen og hendes numsehul længe og grundigt og var snart så liderlig at jeg hvert sekund kunne sprøjte i mine underbukser.
Jeg var efterhånden så forpustet at jeg måtte holde en pause med slikkeriet, og hun spørger mig og min tissemand også skal kaste op i dag.
Ja det skal den siger jeg helt forpustet, men kun hvis den får lov til at give din tissekone et kys.
En tissemand kan da ikke kysse griner hun, nej, men det leger vi bare, jeg rører ved din tissekone med min tissemand og leger de kysser hinanden, og så kaster den op med det samme.
Thi hi griner hun, prøv.
Jeg lægger mig så jeg kan komme til at få min eksplosionsklare pik ind mellem de små bløde puder, og i samme sekund jeg rører hendes fisse med min pik vælter spermen ud. Jeg får presset så meget mod hendes hul at det meste kommer op i hende men noget løber selvfølgelig ved siden af og ned på lagnet.
Febrilsk forsøger jeg bagefter at tørre hendes lagen af med mine bukser så der ikke er noget der kan afsløre hvad der er foregået.
Historien fortsætter under reklamen
Så giver jeg hende trusserne på og kysser hende godnat, sætter mig ud i stuen og skammer mig i en times tid, inden hendes forældre kommer tilbage fra festen, godt snalrede, stikker mig dobbelt betaling, ved ikke hvorfor, men sikkert fordi de er fulde efter fødselsdagsfesten og jeg lusker hjem, det blev så sidste gang en lille dreng fra udkants Danmark lavede den slags narrestreger, men nøjedes med at udleve det i fantasien efter han er blevet voksen.
Voksen og følsom og stadig liderlig!
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: