Marie Louise og de andre piger – Del 13

Da Melina bagefter står med røven i vejret for enden af sengen og slikker Malou ren for min sperm, knepper jeg hende.


Forfatter: emp

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

I køkkenet fortsætter festen.

Pigerne begynder at rydde op, men Melina har samtidig travlt med at pille sig selv i tissekonen, og hun stønner mere og mere.

Malou tager nu chancen og hiver tøjet af sin veninde. Først trækker Malou blusen op over hovedet på Melina. Malou lukker også hendes bh-top op, så Melinas nærmest helt flade bryster bliver blottede. Malou får mig til at trække lidt i toppen, så den af sig selv kan glide af. Malou er lidt spændt på, om Melina overhovedet registrerer, at vi andre er ved at pille tøjet af hende.

Malou får mig også til at trække Melinas joggingbukser af, og nu står Melina kun i trusser. Men de dækker ikke meget, da Melina har hele sin hånd nede i dem. Melina står og kører sin langfinger ind og ud af sin egen tissekone. Hendes kønslæber skilles mere og mere fra hinanden. Malou og jeg kan dermed se mere og mere ind i selve tissekonen hos Melina.

Mentalt er Melina nok en lille smule mere moden end Malou, men hvad angår kønsmodenhed, står de to piger vist ret lige. De er ikke helt vildt kønsmodne, men alligevel virker det som om, de er ved at blive det mere og mere.

Malou kommer nu hen og visker noget ind i øret på mig. Igen er jeg lige ved at forgribe mig på hende, da hun næsten hænger på mig nøgen, som hun jo er.
Jeg er ikke meget for at filme, som Malou vil have jeg skal. Det er jo ikke sikkert Melina gider blive filmet nøgen af mig, men Malou får overtalt mig.
Derefter går hun hen og henter piskeriset fra den elektriske maskine, som pigerne har brugt, da de bagte deres kage.

Malou vasker det af og derefter placerer hun forsigtigt skaftet ud for sin tissekone. Forsigtigt presser hun håndtaget ind imellem sine kønslæber, og efterhånden får hun presset det længere og længere op. Til sidst har Malou nærmest hele håndtaget fra piskeriset oppe i sig selv. Hun kører det forsigtigt frem og tilbage oppe i sin tissekone, og efterhånden har hun udblokket sig selv helt. Malou får også proppet det op i sin skede. Helt oppe i bund, hvor hun lader det sidde lidt tid.

Herefter går hun hen og stiller sig foran Melina.

Malou er en lille smule lavere end Melina, så hun må stille sig lidt på tæer. Herefter prøver hun på at presse selve piskeriset ind i tissekonen på Melina, og godt nok er Melinas tissekone lidt åben og kønslæberne lidt spredte, efter hun nu i lang tid har pillet sig selv dernede med nærmest hele hånden. Men den er ikke så åben, at Malou bare kan stikke piskeriset ind i hullet på Melina.

Pludselig ryger det ud af Malou:

Du filmer, ikke?

Det gør jeg, selvom jeg vist også har min hånd på min pik. Igen er jeg fyldt med præsperm.

Jeg bliver helt rød i hovedet og meget flov overfor Melina, der da også igen denne dag kigger forarget hen mod mig.

Pigerne har jo ikke aftalt, jeg skulle filme dem. Det er bare noget Malou har lokket mig til.

Melina trækker nu en lille smule hårdt piskerisets skaft ud af Malous tissekone. Malou udbryder da også et auuv!

Melina vender piskeriset om og putter nu skaftet op i sin egen tissekone. Det glider op så let som ingenting, og Melina mærker nu safterne fra Malous tissekone.
Ret hurtigt får Melina piskerisets skaft dybt op i sig selv. Og nu er det hende der prøver på at presse selve piskeriset op i Malou.

Flere gange ømmer Melina sig i øvrigt. Hun er nemlig ikke blevet mindre øm på sine kønslæber efter alt det onani, hun har udsat sig selv for.

Melina presser nu selve piskeriset op i Malou, og lidt efter lidt bliver det presset længere og længere op. Malou har nu nærmest hele piskeriset oppe i sin tissekone, hvor Melina har hele skaftet fra piskeriset oppe i sin tissekone. Dette betyder, at de to små piger står helt tæt sammen og boller piskeriset og dets skaft.

Men så siger Malou, at det ikke engang kilder særlig meget.

Jeg lægger min telefon fra mig uden at tænke over, hvad jeg har på den, og med det samme råber Malou da også:

Du skal altså filme os!

Derefter tager hun min telefon, og pludselig hører jeg hende sige:

Nej, det er jo Molle.
Hvad? Næsten råber Melina.

Pigerne bliver enige om, at jeg nok også gerne vil bolle Molle, som de kalder Marie Louise.

Hun har også sådan nogen store flotte bryster og en kæmpestor fisse med hår på.
Dér bliver pigerne lidt uenige om Marie Louise egentlig har hår på fissen.

Vi kan da ringe og spørge hende, foreslår Malou.

Nej, det gør du altså ikke, svarer Melina, igen lidt surt og hårdt. Det gør du bare ikke.

Det kan jo være hun vil komme. Men hvad mener du egentlig med, at han nok gerne vil bolle Molle også, spørger Melina.

Malou er ikke i tvivl om, at jeg gerne vil bolle Molle, men at jeg helt klart også gerne vil bolle hende og Melina.

Du kan jo selv se, hvor stor hans den dér er, siger Malou, og får Melina til at kigge over mod mig.

Ja, det er klamt, siger Melina, og skælder igen Malou ud for over hovedet at have lukket mig ind.

Jeg tager den elektriske maskine og sætter piskerisene på. Herefter tænder jeg den. Først på trin 1. jeg presser piskeriset op mod Malous tissekone, der nu står ret åben, efter hun jo lige har haft det inde i sig.

Jeg stopper maskinen og presser nu piskeriset ind i selve tissekonen på Malou.

Melina råber: Det gør du bare ikke!

Men det gør jeg.

Da jeg har presset piskeriset lidt indenfor hos Malou, tænder jeg maskinen. Igen først på trin 1.

Malou står uroligt og siger grinende, at det kilder.

Da jeg tænder maskinen på trin 2, bliver Malou endnu mere urolig, og Melina må nu stå bagved og holde hende fast.

Melina placerer sine hænder på skuldrene af Malou, men Malou presser Melina til at flytte hænderne ned til hendes bryster,

Ja, sådan: Rag mig på patterne, siger Malou til Melina.

Melina er ikke meget for det, men så lægger Malou sine hænder udenpå Melinas.
Pludselig råber Malou højt op:

Det kilder. Det kilder i min kusse. Virkelig meget!

I et kort øjeblik sætter jeg maskinen på trin 3, og så får Malou ellers sit livs største orgasme.

Min knop kilder voldsomt, siger hun enormt stønnende.

Inden hendes mange små orgasmer er færdige med at rulle igennem kroppen på den lille pige, sætter jeg dog hastigheden på maskinen ned igen. Først til trin 2 og derefter til trin 1.

Da Malous orgasmer er slut, trækker jeg forsigtigt piskeriset ud af hendes meget åbne tissekone. Jeg kan herefter tydeligt se Malous indre kønslæber, der er svulmet voldsomt op.

Pigerne går nu igen ind på Malous værelse, og her lægger de sig i sengen.
Melina lægger sig på ryggen med benene en lille smule bukket op. Imellem Melinas ben, lægger Malou sig ind og placerer sit ansigt nede i skødet på sin veninde. Malou begynder nu at slikke Melinas tissekone. Flere gange rammer Malous tunge Melinas ømme kønslæber lige dér, hvor det mærkes mest.

Men Melina er nu mindst lige så liderlig, som Malou lige har været, så hun nyder helt klart, at Malou slikker hende.

Ingen af pigerne ænser nu, at jeg igen filmer dem. Denne gang er det mit eget valg. Malou har jo ikke sagt noget om, at jeg skulle filme, efter pigerne kom ind på hendes værelse.

Jeg filmer både pigerne fra siden, men jeg stiller mig også bag dem og filmer direkte Malous røv. Pludselig får jeg en lyst uden lige.

Jeg lægger telefonen fra mig og stiller mig nu bag Malou.

Som hun ligger dér med røven i vejret og slikker tissekone på Melina, passer det lige i højden til, at jeg kan stikke min pik hen mod hendes røv. Jeg placerer pikken mellem hendes baller, og så kører jeg ellers mit våde pikhoved, der er en lille smule blottet, op og ned i Malous numserevne. Samtidig rager jeg hende på ballerne.

Jeg er spændt på, hvordan Malou reagerer. Foreløbig er der ingen reaktion. Malou fortsætter bare med at slikke Melina.

Efter lidt tid får jeg ført pikken ind i Malous tissekone i stedet for hendes numserevne, og bagfra kører jeg den op og ned i hendes store runde åbne hul. Men Malous tissekone er blevet så udvidet af piskeriset, at hun nærmest ikke mærker, at min pik er derinde.

Imens jeg står dér og knepper Malou bagfra, tager jeg hende også på brysterne, og selvom hun måske er mindre liderlig end tidligere, virker hendes brystvorter stadig som to små hårde knopper.

Pludselig skal Malou tisse, så hun stopper med at slikke Melina, der er meget tæt på at få en gigantisk orgasme.

Før Melina når at reagere på det, har Malou sagt til mig, at jeg skal fortsætte med at slikke Melina.

Malou får frigjort sig fra mig og render ud på badeværelset og tisser for åben dør. Melina og jeg kan derfor høre hendes tis pible ud.
Lidt efter hører vi Malou sige:

Det var dejligt.

I lang tid sidder hun og tørrer sig i tissekonen, som hun også prøver på at lukke lidt mere sammen. Hun har aldrig før oplevet, at hendes tissekone har åbnet sig på denne underlige måde. Heller ikke når hun har pillet sig selv en lille smule dernede.

Jeg placerer mit ansigt, hvor Malou havde sit. Altså imellem Melinas spredte ben. Melina bliver bange for, at jeg skal ramme hendes ømme sted på kønslæberne, så hun bukker nu sine ben længere op.

Med tungen inde i Melinas tissekone, kan jeg dufte smagen af Malou, som jeg husker, fra jeg kyssede hende.

Jeg sidder imellem Melinas spredte ben på mine knæ, og både Melina og jeg skubber hendes ben længere og længere bagud. Pludselig har hun dem så langt tilbage, at de næsten er skubbet længere bagud, end hun ligger med sit hoved på Malous hovedpude.
Dette medvirker til, at Melinas tissekone åbner sig lige så meget som Malous lige har været. Melina ligger nu dér med hele sit køn åbent og nærmest til fri adgang og afbenyttelse.

I hvert fald lægger jeg mig henover Melina og placerer min meget store og stive pik lige foran hendes skede-indgang. Jeg trækker en lille smule i Melina, hvilket får hendes ben til at ryge endnu længere tilbage. Men så kan de vist heller ikke komme længere tilbage.

Selvom Melinas tissekone nu står så åben, er det ikke helt nemt at trænge ind i hende, presser jeg den først forsigtigt ind imellem hendes meget spredte kønslæber. Men selvom jeg er så enormt liderlig, er jeg ikke ligeglad med, om det gør ondt på hende. Både inde i hende, men igen også på hendes ømme yderste kønslæber. Efter lidt tid får jeg dog ført min meget store pik ind i tissekonen på den 11-årige pige. Jeg presser mig igennem hendes drivvåde indre kønslæber, og så ellers op i hendes hul.

Jeg boller Melina i skeden, og det er det syn Malou kommer ind til, da hun har været ude og tisse.
Malou udbryder:

Nej se: I boller. Han boller dig Melina. I boller rigtigt.

Nedenunder mig ligger Melina og stønnende med min stive pik inde i sig, visker hun:

Ja, det er så dejligt, Malou.

Men så råber Melina pludselig igen av for helvede min fisse. Min pik er nemlig nu så stor, at selvom jeg prøver på at tage hensyn til hende og passe på hendes ømme kønslæber, kan det slet ikke undgås, at jeg berører hende dér.

Jeg trækker mig ud af hende og rejser mig op.

Malou lægger sig igen som før, og denne gang lægger jeg mig med overkroppen oppe i hendes seng med ansigtet lige ved hendes tissekone.

Så imens hun igen ligger og slikker Melinas tissekone, slikker jeg Malous. Mine ben har jeg ude over kanten af fodenden af sengen. Flere gange rammer Malou ubevidst med sine fødder min pik. Den ene af gangene får den en ordentlig én på sinkadusen. Malou rammer så hårdt, at det næsten gør ondt.

Da Melina er meget tæt på sin orgasme, vil hun ud og tisse, og igen bryder pigerne op.

Jeg tager den frækhed at lægge mig på Melinas plads i Malous seng.
Så dér ligger jeg nøgen, da to mindreårige nøgne piger kommer ind ude fra badeværelset.

Malou sætter sig overskrævs på mig, og inden længe har hun placeret sig nede over mig. Malou begynder nu at ride mig ganske langsomt. Jeg holder hende om hofterne, og inden længe har Malou fået en kæmpeladning sperm op i sin tissekone. Imens hun har kneppet mig ridende, har jeg igen raget hende på brysterne.

Malou lægger sig på ryggen ovenpå mig, og Melina ligger sig imellem hendes ben og slikker hendes tissekone. Ovenpå mig i Malous seng, ligger Malou og stønner.
Lidt efter bytter pigerne plads, og selvom Malou ligger med sin tunge presset ind i tissekonen på Melina, presser jeg nu min pik, der igen er stiv, ind i skeden på Melina. Hun er sjaskhamrende våd, selvom hun med Malous hjælp tørrede sine ømme kønslæber, da pigerne var ude på badeværelset, for at Melina kunne tisse.
Men Melina er stadig liderlig og derfor meget våd inde i selve skeden.

Jeg har trukket Melinas ben så langt bagud igen, at hendes tissekone er så åben som muligt. Derfor er der nu plads til, at Malou kan ligge og slikke min stive pik inde i Melinas tissekone.

Pludselig kramper Melina voldsomt i hele kroppen, og i det samme får jeg også endnu en udløsning. Spermen vælter ind i Melinas tissekone og i Malous mund på én gang.

Da jeg har trukket min pik – der nu er blevet lidt slatten – ud af Melina, sutter Malou den ren for al den klistrede sperm.

Da Malou med sin tunge rammer mit pikhoved, bliver den stor og stiv igen.

Jeg får pigerne til at rejse sig, så jeg kan komme op fra sengen.

Pigerne lægger sig ved siden af hinanden i sengen, og efter at have trukket dem ud til kanten af fodenden, boller jeg nu dem begge to.

Jeg stikker først min pik ind i Malou, og lidt efter trækker jeg den ud af hende og stikker den ind i Melina. De to pigers tissekone-safter bliver blandet godt og grundigt.

Jeg boller Melina en lille smule forsigtigt. Men ikke så forsigtigt, at hun ikke kan mærke, når jeg rammer hendes ømme kønslæber.

Efter jeg har dryppet præsperm ind i Melinas tissekone, trænger jeg ind i Malou, og hende voldtager jeg nærmest.

Jeg presser den hårdt ind i hende, og efterhånden har hendes tissekone lukket sig lidt sammen igen, så hendes kønslæber sidder rimelig tæt sammen nu. Men jeg presser den en lille smule hårdt ind imellem Malous kønslæber, der igen nærmest sidder som en revne og ikke et rundt hul.

Da jeg har presset den ind i hendes revne, presser jeg mig igen længere og længere op i skeden på pigebarnet, som jeg går ud fra, endnu ikke har haft sin første menstruation. Jeg må dog erkende, at jeg ikke ved, om de to småpiger har haft deres første menstruation og endda måske er begyndt at have regelmæssig menstruation.

Jeg knepper Malou mere og mere hårdt, indtil jeg kommer.

Da Melina bagefter står med røven i vejret for enden af sengen og slikker Malou ren for min sperm, knepper jeg hende.

Først boller jeg hende i røven, og bagefter knepper jeg hende hårdt i tissekonen bagfra.

Jeg er igen så liderlig, at jeg bare må have sex med de to mindreårige piger, og denne gang tager jeg ikke hensyn til Melinas kønslæber, der ikke er blevet mindre ømme.

Jeg rager også begge piger på deres bryster, som de jo altså ikke har så meget af endnu.

Da jeg kommer hjem er jeg helt rundt på gulvet, og så er det ellers i gang med at sortere i telefonens billeder og videoer.

Efter jeg er gået, nyder pigerne deres Barbiekage med vanilje. De sidder helt nøgne ved spisebordet, og pga. de forholdsvis store vinduer i huset, kan forbipasserende udenfor godt få et lille glimt af de nøgne småpiger.

Malou foreslår nu, at pigerne skal gå i bad sammen, og det er Melina med på. Pigerne hjælper hinanden med at blive vasket over hele kroppen, og især Melinas ømme kønslæber, må Malou hjælpe med.

Hvad Melina ikke har opdaget er, at Malou har sat telefonen til at optage, og udover alle de andre, der kan se med, er Malou så sød at sende videoen personligt til mig.

Så selvom jeg ikke længere har pigerne fysisk hos mig, bliver de igennem natten bollet mange gange i mine tanker. Jeg onanerer natten væk og får ikke sovet ret meget.

Pigerne får igen masser af kommentarer fra voksne liderlige mænd, der naturligvis endnu mere end på det tidligere live streame ikke kan stå for dem.
Pigerne svarer dog ikke på nogen af kommentarerne.

Da Malous forældre Carina og Jesper kommer hjem, er køkkenet helt ryddet. Men det er ikke en hemmelighed, at pigerne har bagt, og Malous forældrene bliver da også tilbudt et stykke Barbiekage, de egentlig synes smager meget godt. Alligevel synes de lidt, den har en lidt underlig smag. Lidt henad sperm.

Det samme synes Melinas forældre, da de får et stykke hver, Melina har taget med hjem til dem.

Ingen af de fire forældre siger dog noget om dette til pigerne, der sidder på Malous værelse i hendes seng og hygger sig med at se noget telefon.

De sidder under hver deres dyne, men så tæt sammen, at de nærmest begge to sidder under begge dyner.

Begge piger er stadig helt nøgne, og det får Malous far ved et uheld et glimt af, fordi dynerne ryger ned over de to pigers nøgne kroppe.

Malous far får et glimt af både Melinas og Malous nøgne tissekoner, der stadig står en lille smule åbne – Melinas har åbnet sig igen – og også pigernes meget små bryster, ser Malous far.

Da han kommer ind i stuen igen, siger han til Malous mor, at han tror pigerne har hygget sig rigtig meget.

Om natten sover han ikke meget, da han ikke kan glemme synet af pigernes nøgne tissekoner og nøgne patter.

Malous far plejer ikke sådan at se sin datters kønsdele, og når hun har tøj på, ses hendes meget lille brysthævelse ikke meget. Men denne hævelse lægger han helt klart mærke til, nu hun er nøgen.

Han kan dog heller ikke glemme synet af Malous veninde Melinas nøgne patter, selvom hun jo stadig er så godt som helt flad.

Selvom det er mandag næste dag, får pigerne lov til at sove sammen, og i løbet af natten ligger de sammen dér i Malous seng og piller lidt ved hinanden visse steder.

Faderen kigger på et tidspunkt i løbet af natten ind til dem for at se, at de befinder sig godt. Da de i søvnen har sparket deres dyner af, og nu ligger dér helt nøgne og i søvne piller ved hinandens kønsdele, kan han næsten ikke stå for det. Han er meget tæt på at forgribe sig på de to piger. Han tager sig dog i det.
Han går ud på badeværelset og må have taget trykket. Idet samme kommer Melina derud, og havde hun ikke i søvnen glemt, at hun ikke var derhjemme, havde hun måske taget sin dyne eller noget tøj henover sig. Men hun kommer nøgen derud, netop som Malous far står og stønner de to pigers navne, og at de ser virkelig dejlige ud.

Ingen siger noget, og han giver Melina plads til, at hun kan sætte sig og tisse. Hun kommer til en lille smule højlydt at sige av min fisse; igen pga. hendes ømme kønslæber. Malous far er lige ved at ville undersøge, om hun er okay, men han tør ikke. Han satser på, at hun nok kommer til evt. Malous mor, hvis der er noget.
Bagefter tænker Melina bare. At alle voksne mænd er liderlige efter helt unge pigebørn.
Historien fortsætter under reklamen

Da pigerne har været i skole næste dag, tager Melina hjem til sig selv.
Pigerne glemmer vist sent denne weekend, eller i hvert fald denne søndag den 17. september 2023, og de er vist ikke de eneste.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *