- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Hvordan Mark blev en del af modne Lones cuckold harem af unge fyre
Lone stønnede dybt, mens hun skiftede mellem de to pikke, og lydene fyldte rummet med en sensuel melodi ..
Forfatter: Seriøse Oplevelser
Mark stod tidligt op den morgen. Klokken var knapt seks, og solen var allerede begyndt at stige over horisonten, kastede lange, gyldne skygger over den stille landsby. Luften var frisk og fyldt med duften af nyklippet græs og fugtig jord, der steg op fra den varme sommerjord. Han strækket sig, mærkede hvordan hans muskler protesterede svagt fra gårdagens arbejde – en smerte, der var behagelig, for den vidnede om, at han havde givet den gas. Sommerferien var i fuld gang, og for Mark betød det én ting: arbejde.
Han var femten år, slank, med et udseende, der stadig bar præg af barndommen, men hvor de første tegn på manddom begyndte at vise sig. Hans arme var blevet mere muskuløse fra det hårde arbejde med at slå græs, bære tungt haveaffald og skrubbe poolkanter. Hans skuldre var begyndt at blive bredere, og hans hud var begyndt at blive solbrændt af de mange timer under den brændende sommersol, så den nu havde en gylden glød, der vidnede om de lange dage udendørs. Hans mørke hår faldt ned over hans pande i uplejede krøller, og hans øjne – store, mørke og nysgerrige – spejlede en dreng, der var ivrig efter at lære, udforske og bevise sin værdi. Han gik i gamle, slidte arbejdstøj, der var arvet fra en ældre fætter. Bukserne var for store, og skjorten hang løst over hans slanke krop, men det var tøj, der var beregnet til at blive beskidt, og det passede ham perfekt. Hans hænder var begyndt at blive ru og hårde af det hårde arbejde, og hans negle havde altid et lag snavs under sig, uanset hvor meget han skrubbede.
Hans mor havde fundet jobbet til ham. “Du skal lære at arbejde, Mark,” havde hun sagt med den bestemte tone, han kendte så godt. “Det er godt for dig. Det gør dig til en mand.” Og hun havde ret. Det var hårdt arbejde, men det var også givende. Han nød at se resultaterne af sit slid – den pletfri pool, den velklippede have, de rene terrasser. Det gav ham en følelse af stolthed, en følelse af at kunne klare sig selv. Han var ikke længere den lille dreng, der kun kunne sidde og se på, mens andre arbejdede. Han var en, der kunne gøre en forskel, en der kunne bidrage.
Da han ankom til Lone og Jens’ hus, blev han mødt af en syn, der fik ham til at stoppe op et øjeblik. Huset var stort og imponerende, med hvide vægge og et rødt tegltag, der glinsede i solen. Haven var kæmpe, med velplejede blomsterbede, klippede hække og en pool, der syntes at strække sig ud som en blå oase midt i det grønne. Der var træer, der gav skygge, og en stor terrasse med fine havemøbler, hvor der stod et udendørs køkken. Det var et hus, der vidnede om, at de havde penge, at de havde det godt.
Jens stod på terrassen med en kop kaffe i hånden, da Mark kom gående. Han var en ældre herre, midt i 50’erne, med gråt hår, der var begyndt at tyndes ud, men som alligevel passede ham perfekt. Hans ansigt var venligt, med dybe rynker, der vidnede om mange år med smil. Han bar en lyseblå skjorte og hvide shorts, og han havde en måde at bevæge sig på, der var rolig og selvsikker. Han så ud som en mand, der nød livet, en mand der ikke havde noget imod at dele det med andre.
“Godmorgen, Mark,” sagde Jens med en dyb, rolig stemme, der fik Mark til at føle sig velkommen. “Du er tidligt ude i dag. Godt at se, at du er en flittig dreng.”
Mark takkede for komplimentet og begyndte at pakke sine redskaber ud. Han havde en stor rygsæk med sig, fyldt med alt det, han havde brug for: en græsslåmaskine, en kost, en skovl, nogle havehandsker og en flaske vand. Han var klar til at gå i gang.
“Lad mig vise dig rundt, så du ved, hvad der skal gøres,” sagde Jens, og de begyndte at gå rundt i haven.
Jens viste Mark alle de opgaver, der skulle udføres. Der var græsplænen, der skulle slås – den var stor og velholdt, men den var begyndt at blive lidt for lang. Der var buskene, der skulle beskæres, for de var begyndt at vokse vildt. Der var blomsterbedene, der skulle luges, for ukrudtet var begyndt at tage over. Og så var der poolen – stor, blå og indbydende, men med blade og snavs, der skulle fjernes. Der var også nogle træer, der skulle beskæres, og nogle hække, der skulle klippes.
“Det her tager nok et par dage, Mark,” sagde Jens, mens de stod foran poolen. “Men du ser ud til at kunne klare det. Du er en flittig dreng, og det kan vi lide. Du kan starte med græsplænen, så kan du gå videre til det andet, når du er færdig med det.”
Mark nikkede. Han var klar til at gå i gang. Han elskede at arbejde, elskede at se resultaterne af sit slid.
Mens Mark arbejdede, kunne han høre lyde fra huset. Først var det bare latter og snak, men snart begyndte han at høre andre lyde – lyde, der fik ham til at stoppe op et øjeblik.
Smasken, klasken, stønnen. Det var lyde, der var svære at ignorere, lyde der fik ham til at blive lidt rød i kinderne. Han prøvede at koncentrere sig om sit arbejde, men det var svært. Han var en ung dreng, og han var nysgerrig.
Han fortsatte med at slå græsplænen, og snart var han i en god rytme. Sveden perlede ned ad hans ryg, og hans muskler brændte, men han nød det. Det var en god følelse at mærke, at han arbejdede hårdt, at han gjorde en forskel.
Græsslåmaskinen brummede, og luften blev fyldt med duften af nyklippet græs. Han nød at se, hvordan græsset faldt ned i jævne rækker bag ham, hvordan haven langsomt forvandlede sig under hans hænder.
Et par minutter senere begyndte Mark at høre lyde fra huset. Først var det bare latter og snak – høje, glade stemmer, der vidnede om, at de havde det godt. Men snart begyndte lydene at forandre sig. Han hørte smasken af læber, der mødtes i lange, lidenskabelige kys. Han hørte klasken af kød, der mødtes med kraft. Og han hørte stønnen af nydelse – dybe, hæslydende støn, der vidnede om, at der skete noget intens og lidenskabeligt inde i huset.
Det var lyde, der var svære at ignorere.
Lyde, der fik ham til at stoppe op midt i sit arbejde, med græsslåmaskinen stadig brummende i baggrunden. Hans hjerte begyndte at banke hurtigere, og han kunne mærke, hvordan sveden perlede ned ad hans ryg, ikke kun fra arbejdet, men også fra spændingen. Hans åndedræt blev hurtigere, og han kunne mærke, hvordan hans lem begyndte at blive hård i bukserne. Det var en mærkelig fornemmelse, en fornemmelse, der var ny for ham – en blanding af nysgerrighed, spænding og en lille smule frygt.
Han prøvede at koncentrere sig om sit arbejde. Han forsøgte at fokusere på græsslåmaskinen, på de jævne rækker af nyklippet græs, der faldt ned bag ham. Men hans tanker vandrede konstant tilbage til huset, tilbage til de unge fyre, tilbage til Lone. Han forestillede sig, hvordan Lone lagde sig ned foran dem, hvordan de tog hende på skift, hvordan hun stønnede af nydelse, mens hendes krop rystede under deres berøringer. Han prøvede at fordrive tankerne, men de vendte altid tilbage, som om de var fastlåst i hans hoved.
Han fortsatte med at arbejde, men hans bevægelser var ikke længere så præcise. Han tøvede, han kiggede op mod huset hele tiden, han lyttede intenst efter lyde. Han vidste, at han burde ignorere det, at han var der for at arbejde, ikke for at kigge på, hvad der skete inde i huset. Men det var svært. Han var en ung dreng, og han var nysgerrig. Han havde aldrig hørt lyde som disse før, og han ville gerne vide, hvad der skete bag de lukkede døre.
Han prøvede at tænke på andet. Han tænkte på sin mor, på sit arbejde, på de penge, han ville tjene. Han tænkte på, hvordan han ville bruge lønnen – måske på en ny cykel, eller på noget tøj, der passede ham bedre. Men hans tanker vandrede konstant tilbage til huset, tilbage til de unge fyre, tilbage til Lone. Han vidste, at der var noget specielt ved det hus, noget der var lidt mere vildt end det, han var vant til. Han vidste, at der skete noget inde i huset, noget der involverede sex og lyst og forbudt nydelse. Men han prøvede at ignorere det. Han var der for at arbejde, ikke for at deltage i, hvad der skete inde i huset.
Alligevel kunne han ikke lade være. Han lyttede efter hver eneste lyd, han kiggede op mod huset hver gang, han hørte noget. Han forestillede sig, hvordan det ville føles at være inde i huset, at være en del af det, der skete derinde. Han vidste, at det var forkert at tænke sådan, men han kunne ikke stoppe. Han var en ung dreng, og han var fuld af nysgerrighed. Og han ville gerne vide, hvad der skete bag de lukkede døre.
Da Mark endelig var færdig for dagen, var solen begyndt at gå ned. Han havde arbejdet hårdt, og han var træt, men tilfreds. Han gik ind for at melde, at han var færdig.
Han bankede på døren, og Jens åbnede. Han smilede, da han så Mark.
“Jeg er færdig for i dag,” sagde Mark.
Jens smilede og nikkede. “Godt arbejde, Mark. Du har gjort det godt. Der er stadig mere at gøre i morgen, men du har klaret det meste af det hårde arbejde i dag.”
Mark gik ind i stuen for at få sin løn. Der sad Lone på sofaen, letpåklædt i en tynd, gennemsigtig kimono, der knapt dækkede hendes krop. Hendes hår var stort og bollet, som om hun lige var kommet ud af sengen, og hendes hud var svedig og glinsende. Hun smilede til ham med et tilfreds, træt smil.
“Du har arbejdet hårdt, Mark,” sagde hun med en hæs stemme. “Vi sætter pris på det.”
Jens gav ham hans løn for dagen. “Du kommer igen i morgen, vel?” spurgte han.
Mark nikkede. “Ja, der er stadig mere at gøre.”
Jens smilede.
“Godt. Vi ses i morgen, Mark. Og Mark…” han tøvede et øjeblik, “…du gør det rigtigt godt. Vi er glade for at have dig her.”
Mark gik hjem med en følelse af tilfredshed. Han havde arbejdet hårdt, og han vidste, at han ville gøre det igen i morgen. Men han kunne ikke lade være med at tænke på de lyde, han havde hørt, og på de unge fyre, han havde set. Han vidste, at der var noget specielt ved det hus, noget der var lidt anderledes. Og han var nysgerrig på at finde ud af, hvad det var. Han vidste, at han ville vende tilbage i morgen, og at han ville finde ud af, hvad der skete bag de lukkede døre.
Næste morgen vågnede Mark atter tidligt, mens solen endnu kun var en svag, rødlig strejf på himlen. Han havde sovet uroligt, og hans tanker havde kredset om de lyde, han havde hørt dagen før – det smasken af læber, det klasken af kød, de dybe, hæslydende støn, der havde fyldt huset. Han havde prøvet at fordrive billederne, men de havde været der, fastbrændt bag hans øjenlåg, som om de nægtede at forsvinde.
Han stod op, klædte sig i sit slidte arbejdstøj – de for store bukser, der hang løst på hans slanke hofter, og den udvaskede T-shirt, der klistrede til hans svedige ryg. Han spiste en hurtig morgenmad bestående af brød og marmelade, drak en kop kaffe, der var for stærk, og gik ud i den tidlige morgensol. Luften var frisk, og den svage duft af dug og jord fyldte hans næse, mens han cyklede mod Lone og Jens’ hus.
Da han ankom, var solen begyndt at varme luften op, og den gulden glød lagde sig over haven som en tyk, honningfarvet tæppe. Han gik op ad indkørslen, og da han nåede terrassen, så han Jens stå med en kop kaffe i hånden. Han var iført en lyseblå skjorte med opslåede ærmer og hvide shorts, der lod hans solbrunne ben komme til syne. Han smilede, da han så Mark, og der var noget i hans blik – en rolig, tilfreds glæde, som om han vidste noget, som Mark endnu ikke havde opdaget.
“Godmorgen, Mark,” sagde Jens med sin dybe, rolige stemme, der lød som en beroligende bølge. “Du er tidligt ude igen. Godt at se, at du er en flittig dreng.”
Mark smilte og nikkede. Han var klar til at gå i gang. Men inden han kunne sige noget, kom Lone ud på terrassen. Hun var mere udfordrende klædt end dagen før.
Hendes bluse var tynd og hvid, næsten gennemsigtig, og den knapt dækkede hendes store, fyldige bryster, der svajede let med hver bevægelse, som om de havde deres eget liv. Hendes shorts var korte og stramme, og de lod hendes lange, slanke ben komme til syne, ben der var så glatte og velformede, at det var svært ikke at kigge. Hendes hår var opbundet i en hestehale, der svajede, når hun bevægede sig, og hendes læber var malet med en dyb, rød læbestift, der fik dem til at se endnu mere indbydende ud. Der var noget ved hende, en sensuel selvtillid, der fik ham til at føle sig lidt fremmedgjort, men også lidt ophidset.
“Godmorgen, Mark,” sagde hun med en varm, indbydende stemme, der fik ham til at føle en varm glød sprede sig i hans mave.
“Jeg håber, du er klar til endnu en dag med hårdt arbejde. Vi har glædet os til at have dig her igen.”
Mark nikkede, men han kunne mærke, hvordan hans hjerte bankede lidt hurtigere, og hvordan hans lem begyndte at blive hård i bukserne. Han prøvede at ignorere det, prøvede at koncentrere sig om arbejdet, men det var svært, når Lone stod der foran ham med det perfekte smil og de indbydende øjne.
Jens begyndte at vise Mark rundt i haven, fortalte ham, hvad der skulle gøres den dag. Lone fulgte med, hendes øjne fastlåst på Mark, hendes smil lidt for bredt. Hun lod sine fingre glide over hans arm, da de gik forbi hinanden, og Mark kunne mærke, hvordan hans hud brændte under hendes berøring. Det var en fornemmelse, der var ny for ham, en fornemmelse, der fik ham til at føle sig lidt usikker, men også lidt ophidset.
“I dag skal du slå græsplænen igen, Mark,” sagde Jens, mens de stod foran den store, grønne plæne, der strækket sig ud som et tæppe.
“Og så skal du luge blomsterbedene. Der er også nogle buske, der skal beskæres, og poolen skal rengøres. Det er et stort job, men du ser ud til at kunne klare det.”
Mark nikkede. Han var klar til at gå i gang. Han elskede at arbejde, elskede at se resultaterne af sit slid. Der var noget tilfredsstillende ved at se, hvordan haven forvandlede sig under hans hænder, hvordan græsset blev jævnt og pænt, hvordan ukrudtet forsvandt, hvordan poolen blev krystalklar.
Han gik i gang med at slå græsplænen, og snart var han i en god rytme. Græsslåmaskinen brummede, og luften blev fyldt med duften af nyklippet græs og friske sommerblomster. Han nød at se, hvordan græsset faldt ned i jævne rækker bag ham, hvordan haven langsomt forvandlede sig under hans hænder.
Og selvom at han troede at Lone havde fået rigeligt i går, så var der rigeligt med lyde at forholde sig til i dag. Hans tanker vandrede konstant tilbage til dagen før, tilbage til de lyde, han havde hørt, tilbage til de unge fyre, han havde set. Og så var der det rumsteren i hans bukser. Han prøvede at ignorere det, prøvede at koncentrere sig om sit arbejde, men det var svært. Hans pik var hård, og det generede ham, mens han arbejdede. Han prøvede at justere sin bukser, prøvede at fokusere på græsslåmaskinen, men det hjalp ikke. Det var, som om hans krop havde sin egen vilje, en vilje, der nægtede at blive ignoreret.
Han hørte lyde fra huset – latter, snak, smasken, klasken, stønnen. Det var de samme lyde som dagen før, og de fik ham til at stoppe op midt i sit arbejde. Han kiggede op mod huset, men han kunne ikke se noget gennem vinduerne. Han prøvede at ignorere det, men det var svært. Han vidste, at der skete noget inde i huset, noget der involverede Lone og de unge fyre. Han prøvede at fordrive tankerne, men de vendte altid tilbage, som om de var fastlåst i hans hoved.
Midt på formiddagen, da solen stod højest på himlen og varmen begyndte at blive for trykkende og kvælende, hørte Mark en knirkende lyd fra vejen foran huset. Han løftede hovedet fra sit arbejde med græsslåmaskinen, skrubbede sig over panden med en svedig, snavset hånd og så to racercykler holde stille på den støvede vej. Det var dyre cykler, glinsende i solen med sorte og hvide farver, der vidnede om, at de var af høj kvalitet – den slags, som kun unge mænd med penge og tid til overskud kunne have råd til. Cyklerne havde tynde, aerodynamiske rammer og skinnende kæder, der glinsede, når de bevægede sig i sollyset.
De to fyre steg af cyklerne med en let, afslappet bevægelse, som om de var vant til at bevæge sig med en naturlig elegance. Den første var høj og slank, med mørkt hår, der var klippet kort, og øjne, der var mørke og indbydende, som om de gemte på en hemmelighed. Han bar en hvid T-shirt, der var stram over hans bryst, så man kunne se konturerne af hans muskler, og korte, sorte shorts, der lod hans muskuløse ben komme til syne. Hans ben var dækket af et tyndt lag sved, der glinsede i solen, og hans hud var solbrun, som om han havde tilbragt mange timer udendørs.
Den anden var lidt kortere, men lige så slank, med blond hår, der faldt ned over hans pande i lette, solblegede krøller. Han bar en blå T-shirt og hvide shorts, der lod hans lår komme til syne. Hans hud var dybt solbrændt, og han havde en tatovering på sin venstre overarm, der lignede en slange, der snoede sig op ad armen. Hans stemme var høj og klar, og han lo frit og ubesværet, som om han ikke havde en bekymring i verden.
De gik op ad indkørslen med en let, afslappet gang, der vidnede om, at de var vant til at blive set på. De lo og jokede med hinanden, og deres stemmer var høje og selvsikre, fyldt med en ungdommelig energi, der var smitsom.
“I er klar på mere Lone?” kunne Mark høre Jens fortælle i døråbningen – Som at Mark SKULLE høre det?
De gik ind i huset, og døren lukkede sig bag dem med et blødt klik. Mark vendte tilbage til sit arbejde, men han kunne ikke lade være med at tænke på dem. Han vidste, at de var noget anderledes end de fleste unge mænd, han kendte. De havde en selvsikkerhed, en frihed, der var smitsom, og som fik ham til at føle sig lidt usikker, men også lidt ophidset.
Et par minutter senere begyndte Mark at høre lyde fra huset. Først var det bare latter og snak – høje, glade stemmer, der vidnede om, at de havde det godt. Men snart begyndte lydene at forandre sig. Han hørte smasken af læber, der mødtes i lange, lidenskabelige kys. Han hørte klasken af kød, der mødtes med kraft, som om to kroppe var blevet smidt sammen med fuld fart. Og han hørte stønnen af nydelse – dybe, hæslydende støn, der vidnede om, at der skete noget intens og lidenskabeligt inde i huset. Det var lyde, der var svære at ignorere, lyde, der fik ham til at stoppe op midt i sit arbejde, med græsslåmaskinen stadig brummende i baggrunden.
Hans hjerte begyndte at banke hurtigere, og han kunne mærke, hvordan sveden perlede ned ad hans ryg, ikke kun fra arbejdet, men også fra spændingen. Hans åndedræt blev hurtigere, og han kunne mærke, hvordan hans lem begyndte at blive hård i bukserne. Det var en mærkelig fornemmelse, en fornemmelse, der var ny for ham – en blanding af nysgerrighed, spænding og en lille smule frygt.
Igen forsøgte Han at koncentrere sig om sit arbejde. Fokus på græsslåmaskinen, på de jævne rækker af nyklippet græs, der faldt ned bag ham. Men hans tanker vandrede konstant tilbage til huset, tilbage til de unge fyre, tilbage til Lone. Men han var ikke i tvivl om hvad der skete inde i huset.
Han fortsatte med at arbejde, men hans bevægelser var ikke længere så præcise. Han tøvede, han kiggede op mod huset hele tiden, han lyttede intenst efter lyde. Han vidste, at han burde ignorere det, at han var der for at arbejde, ikke for at kigge på, hvad der skete inde i huset. Men det var svært. Han var en ung dreng, og han var nysgerrig. Han havde aldrig hørt lyde som disse før, og han ville gerne vide, hvad der skete bag de lukkede døre.
Han prøvede at tænke på andet. Men det var umuligt. Han forsøgte gang på gang. 5 minutters fokus, og så måtte han give fortabt igen
Han lyttede efter hver eneste lyd, han kiggede op mod huset hver gang, han hørte noget. Han forestillede sig, hvordan det ville føles at være inde i huset, at være en del af det, der skete derinde. Han vidste, at det var forkert at tænke sådan, men han kunne ikke stoppe. Han var en ung dreng, og han var fuld af nysgerrighed. Og han ville gerne vide, hvad der skete bag de lukkede døre.
—-
Solen stod nu højt på himlen, og varmen var begyndt at blive trykkende. Mark svedte, og hans tøj klistrede til hans krop som en anden hud. Han havde drukket det sidste af sin vandflaske for længe siden, og hans mund føltes som om den var fyldt med sand. Han prøvede at ignorere tørsten, prøvede at koncentrere sig om sit arbejde, men det var svært. Hans tanker vandrede konstant tilbage til huset, tilbage til de lyde, han havde hørt, tilbage til de unge fyre, han havde set. Han vidste, at han måtte gå ind for at få noget at drikke, men han ville ikke. Han vidste, hvad der skete inde i huset, og han ville ikke se det. Han vidste, at det var forkert at kigge, at det var usundt at tænke på de ting, han havde hørt. Men han kunne ikke lade være.
Han arbejdede hårdere, prøvede at fordrive tankerne, men det hjalp ikke. Hans pik var hård som stål i bukserne, og det generede ham, mens han skubbede græsslåmaskinen fremad. Han prøvede at justere sin bukser, prøvede at fokusere på det jævne mønster, græsset faldt ned i, men hans tanker vandrede konstant tilbage til stuen, tilbage til Lone, tilbage til de unge fyre. Han forestillede sig, hvordan det ville føles at være derinde, at være en del af det, der skete. Han vidste, at det var forkert at tænke sådan, men han kunne ikke stoppe. Han var en ung dreng, og han var fuld af nysgerrighed.
Til sidst gav han op. Han måtte have vand. Han gik mod huset, hans hjerte bankede hurtigt i brystet, og hans lem trykkede ubehageligt mod bukserne. Han prøvede at liste ind, men døren var lukket. Han bankede, men der var ingen, der svarede. Han prøvede at kigge ind gennem vinduerne, men gardinerne var trukket for, og han kunne ikke se noget. Han gik rundt om huset, prøvede at finde en åben dør, men alle døre og vinduer var lukkede.
Til sidst gik han tilbage til fordøren og bankede hårdere. Han vidste, at han måtte ind. Han havde brug for vand.
Jens åbnede døren med et smil, der var lidt for bredt, lidt for vidende. Han havde en hånd om en kande, som om han netop var på vej ud med den, men Mark vidste, at den var tom. Ellers ville han have tilbudt den med det samme.
“Mark?” sagde Jens med et overrasket udtryk, der dog virkede lidt spillet. “Hvad er der, dreng? Du ser ud som om du har set et spøgelse.”
“Jeg… jeg har brug for et glas vand,” stammede Mark, mens han prøvede at kigge væk fra Jens’ blik og ind i huset. Luften, der strømmede ud, var tung og varm, fyldt med en duft af parfume, sved og noget mere primalt.
Jens trådte til side med et smil, der var både venligt og lidt ondskabsfuldt. “Åh, forladt mig, Mark. Jeg burde have givet dig en kande vand. Kom ind, kom ind. Du ser ud til at være ved at falde om af tørst. Herinde i vores lille hyggehule kan du slappe af et øjeblik.”
Mark tøvede på tærsklen. Han vidste, at han burde blive ude, at han burde vente på, at Jens kom ud med et glas vand. Men tørsten var for stærk, og nysgerrigheden endnu stærkere. Han trådte ind i den kølige stue, og det, han så, fik ham til at stoppe op midt i skridtet.
Stuen var dæmpet oplyst, med gardinerne trukket for for at holde den brændende sol ude. Men der var nok lys til at se, hvad der foregik. Midt i rummet, på en stor, blød sofa, knælede Lone, med de to unge fyre foran hende. Hun havde intet på overkroppen, og hendes store, fyldige bryster hang ned, mens hun skiftedes mellem at sutte på den ene fyrs pik og derefter den andens. Hendes hår var løst og faldt ned over hendes skuldre som en mørk, silkeagtig slør, og hendes øjne var halvåbne, som om hun var i en tilstand af ren, ufortyndet nydelse.
De to fyre stod foran hende, nøgne fra livet og nedad, med hårde, glinsende pikkes, der pegede opad som om de bad om opmærksomhed. Den ene havde en tyk, lang pik, der stak op som en søjle, med tykke, blå årer, der pulserede under huden. Den anden havde en kort, tyk pik, der så ud, som om den var skabt til at fylde en kvinde helt op. Begge havde hænderne i Lones hår, guider hende, mens hun suttede og slikkende arbejdede dem med en ekspertise, der vidnede om års erfaring.
Lone stønnede dybt, mens hun skiftede mellem de to pikkes, og lydene fyldte rummet med en sensuel melodi. Hendes tunge arbejdede dem med præcise, hurtige bevægelser, og hendes læber var våde og glinsende af spyt. Hun tog dem dybt, indtil hendes næse ramte deres underliv, og så trak hun sig tilbage med et smaskende lyd, inden hun tog den næste i munden.
“Mmm… I smager så godt,” mumlede hun med munden fuld, og hendes stemme var hæs af lyst. Hendes øjne mødte Marks, og hun smilede, mens hun fortsatte med at sutte. Det var et smil, der lovede synd, et smil, der sagde: Kom her, dreng. Du ved, du vil.
Jens gik foran Mark ind i stuen, som om intet var hændt. Han klappede Mark på skulderen med en varm, fast hånd.
“Undskyld, at der ikke var en kande vand klar, dreng,” sagde han med et ondt smil. “Men du kan jo slappe af herinde i vores lille hyggehule, mens du venter. Vi har det godt herinde.”
Mark vidste ikke, hvad han skulle sige. Han stod der, frosset, mens han så på scenariet foran ham. Hans hjerte bankede vildt, og han kunne mærke, hvordan sveden perlede ned ad hans ryg. Han prøvede at sluge, men hans mund var tør som ørkenen.
Lone trak sig tilbage fra de to fyre med en langsom, sensuel bevægelse, der fik hendes fyldige bryster til at svaje frit, mens hendes tunge gled over sine læber i en gestus, der skreg af lyst. Hendes øjne var mørke og glødende, og hendes stemme var hæs og fyldt med begær, da hun sagde: “Ah, Mark… Du er netop til tiden. Vi var lige ved at blive tørstige herinde.” Hun stod op fra sofaen, hendes nøgne krop glinsende af sved, og gik tæt på ham, indtil han kunne mærke hendes varme ånde mod sit ansigt. Hendes fingre gled ned over hans bryst, mens hun kiggede ham dybt i øjnene med et blik, der lovede forbudt nydelse.
“Hvor gammel er du, Mark?” spurgte hun med et ondt smil, mens hendes fingre cirklede rundt om hans brystvorter gennem det tynde stof af hans T-shirt. “Du ser ud til at være… ung.”
Mark svulmede, mens han prøvede at kigge væk fra hendes nøgne krop. “F-femten,” stammede han, og han kunne mærke, hvordan hans ansigt brændte af forlegenhed.
Lones øjne vidtede sig en smule, og hendes smil blev bredere. “Femten?” Hun lod sine fingre glide ned over hans mave, indtil de dvalede tæt på hans bælte. “Oh, du er en lille, uskyldig dreng,” sagde hun med en stemme, der var fyldt med lyst og begær. “Har du nogensinde været med en kvinde før, Mark?”
Mark rystede på hovedet, og hans hjerte bankede vildt. Han vidste ikke, hvor han skulle kigge hen – på hendes ansigt, på hendes bryster, på de to fyre, der stod bag hende med hårde, glinsende pikkes.
“Perfekt,” sagde Lone med et tilfreds, pervers smil. “Jeg elsker unge drenge. Der er noget så uskyldigt og frisk ved jer.” Hun lod sine fingre glide ned over hans bukser, hvor hans lem var hård som stål. “Og din pik ser ud til at være klar til at blive brugt,” hviskede hun. “Den ser ud til at være stor for din alder.”
De to fyre smilede bredt og nikkede. Den mørkhårede fyr, der stod bag hende, lod sine hænder glide ned over hendes hofter, mens han pumpede sin pik med den ene hånd. “Han ser ud til at have en fin størrelse for sin alder,” sagde han med en dyb, hæs stemme. “Vi kan vise ham, hvordan man gør det rigtigt.” Hans øjne var fastlåst på Mark, og der var et sultent udtryk i dem, som om han alligevel ikke kunne vente med at komme videre.
“Ja, vi kan lære ham at kneppe,” sagde den blonde fyr, mens han lod sine fingre glide over Lones røv og klemme i hendes kød. “Lone elsker at lære unge drenge det. Hun elsker at blive taget af en frisk, ung pik.”
Jens kom ind i stuen med et glas vand i hånden. Han smilede bredt, da han så Mark stå der, frosset og ophidset. “Her, Mark,” sagde han med et varmt, indbydende smil og rakte ham glasset. “Drik dette. Du ser ud til at have brug for det.” Han klappede Mark på skulderen med en fast, opmuntrende hånd. “Og du skal ikke bekymre dig, dreng,” fortsatte han, mens hans øjne gled ned over Marks krop. “Det er godt med en erfaren kvinde til en ung pik som din. Lone vil passe godt på dig.” Han smilede endnu bredere. “Hun elsker at tage sig af unge drenge. Det er hendes specialitet.”
Lone smilede og lod sine fingre glide ned over Marks bukser, indtil hun kunne mærke hans hårdhed gennem stoffet. “Kom her, Mark,” hviskede hun med en hæs, forførende stemme. “Lad os vise dig, hvordan man gør det. Du er i gode hænder her.” Hun lod sine fingre arbejde med hans bælte, og snart faldt hans bukser ned, og hans pik sprang fri – hård, tyk og glinsende af forventning.
De to fyre gik bag Lone og begyndte at gøre hende klar. Den mørkhårede fyr lod sine fingre glide ind i hende, mens den blonde fyr knædede hendes bryster og kyssede hende på nakken. “Vi gør hende klar til dig, Mark,” sagde den blonde fyr med et ondt smil, mens hans fingre arbejdede hendes våde skamlæber. “Hun elsker at blive taget af unge drenge som dig. Og vi elsker at se hende blive taget.”
Lone stønnede e dybt, mens de arbejdede hende, og hendes krop rystede under deres berøringer. “Ja… gør mig klar,” hviskede hun med en hæs stemme, der var fyldt med lyst og begær. “Gør mig klar til Mark… Jeg vil have ham inde i mig.” Hendes øjne var fastlåst på Marks pik, og hendes tunge gled over sine læber. “Mmm… du ser lækker ud, Mark. Kom her… lad os vise dig, hvordan man gør det rigtigt.”
Mark føltes presset. Alle kiggede på ham, alle ventede på ham. Han vidste, at han burde gå, at dette var forkert, at han var for ung, for uerfaren. Men lysten var for stærk, og gruppepresset var for overvældende. De smilede alle til ham, de opmuntrede ham, de skabte en stemning, hvor han føltes som om, han ville gå glip af noget stort, hvis han sagde nej.
Den mørkhårede fyr lod sine fingre glide ud af Lone og begyndte at massere hendes klitoris, mens den blonde fyr fortsatte med at legede med hendes bryster. “Vi gør hende klar til dig, Mark,” sagde den blonde fyr med et smil. “Hun elsker at blive taget af unge drenge som dig. Og vi elsker at se hende blive fyldt op.”
Jens lod sin hånd glide ned over sin egen pik, mens han sad og så på. “Du vil ikke fortryde det, Mark,” sagde han med et smil. “Lone er den bedste lærere. Hun vil vise dig, hvordan man virkelig gør det.” Hans øjne var fastlåst på Mark, og der var et tilfreds udtryk i dem, som om han nød synet af Marks usikkerhed.
Lone lod sine fingre glide ned over Marks pik og begyndte at pumpe ham langsomt. “Lad os vise dig, Mark,” hviskede hun med en hæs, forførende stemme. “Lad os gøre dig til mand.” Hun smilede, og hendes øjne var fyldt med lyst. “Du vil elske det. Vi vil alle elske det.”
Lone lod sine fingre glide ned over Marks pik med en blød, men fast berøring, der fik ham til at stønne lavt. Hun smilede, mens hendes tunge gled over sine læber i forventning. “Lad os vise dig, Mark,” hviskede hun med en hæs, forførende stemme, der sendte rystelser ned ad hans ryg. “Lad os gøre dig til mand.” Hun lod sine læber glide ned over hans spids, og Mark stønnede e højt, da han mærkede hendes varme, våde mund omfavne ham. Hendes tunge arbejdede hans lem med præcise, hurtige bevægelser, og hendes hånd masserede hans kugler med en firm, men blid berøring.
“Mmm… du smager lækker, Mark,” mumlede hun med munden fuld, og hendes stemme var hæs af lyst. “Din pik er sød og ung… perfekt til at blive slikket.” Hun trak sig tilbage et øjeblik og lod sine fingre glide op ad hans skaft, mens hun så på ham med sultne øjne. “Jeg kan mærke, hvordan du ryster,” hviskede hun. “Du er nervøs, ikke? Det er sødt.” Hun lod sin tunge glide ned ad hans skaft igen, mens hendes øjne var fastlåst på hans. “Men du skal ikke være nervøs. Vi vil passe på dig.”
Bag hende var de to fyre begyndt at tage hende på skift. Den mørkhårede fyr lod sin tykke, lange pik glide ind i hende bagfra, mens den blonde fyr stod foran hende og tog hendes mund. Lone stønnede dybt, mens hun fortsatte med at sutte Mark, og hendes stemme var fyldt med lyst, da hun hviskede: “Åh… gud, de tager mig så godt… fylder mig op…” Hendes krop rystede under deres stød, men hun holdt fast i Marks lem, mens hendes tunge arbejdede ham med en ekspertise, der vidnede om års erfaring.
“Du smager perfekt, Mark,” hviskede hun, da hun trak sig tilbage et øjeblik. “Din pik er sød og ung… og den vokser, mens jeg sutter på den.” Hun lod sin tunge glide ned ad hans skaft igen, mens hendes øjne var fastlåst på hans. “Mmm… jeg elsker det.” Hendes fingre gled ned over hans kugler og masserede dem blidt, mens hun suttede mere lidenskabeligt og tog hans pikke dybere ind, indtil hans spids ramte bagerst i hendes hals.
Mark kunne mærke, hvordan spændingen byggede sig op i hans underliv. Han prøvede at holde ud, men det var svært – fornemmelserne var for intense, for nye. Lone suttede ham med en ekspertise, der vidnede om årtiers erfaring, og hendes støn, mens de to fyre tog hende bagfra, fik ham til at blive endnu mere ophidset.
“Jeg kommer…” hviskede han, og hans hofter begyndte at rykke ufrivilligt.
“Ja, Mark,” hviskede Lone med en hæs stemme. “Kom for mig… fyld min mund.” Hun lod sin mund glide ned over ham igen, og denne gang tog hun ham dybt, indtil hans spids ramte bag i hendes hals. Hans hofter skubbede opad, og han kom med et dybt støn, mens hans sæd pumpede ud i hendes mund. Lone slugte det hele med et tilfreds smil, mens hun slikkede sine læber.
“God dreng,” sagde hun med et pervers smil. “Du smager lækker.” Hun lod sine fingre glide op ad hans skaft, der stadig var halvhård. “Men nu skal du se, hvordan rigtige mænd gør det.”
Mens Mark fik en lille pause og drak sit vand, begyndte de to fyre virkelig at vise, hvordan man gør det. De tog hende i forskellige stillinger, hver en mere pervers end den forrige.
Lone satte sig oven på den mørkhårede fyr, hendes store, fyldige bryster svajede frit, da hun lod sig synke ned på hans hårde, tykke pik. Hun stønnede dybt, da hun mærkede, hvordan han strak hende ud, hvordan han fyldte hende helt op. “Åh… ja,” hviskede hun med en hæs stemme, mens hun begyndte at ride ham med langsomme, sensuelle bevægelser, der fik hendes hofter til at svaje som bølger på havet. Hendes hår faldt ned over hendes skuldre, og hendes læber var let åbne, som om hun ventede på mere.
Den blonde fyr trådte frem foran hende, hans tykke, glinsende pik bare centimeter fra hendes ansigt. Hans pik var lang og tyk, med tykke, blå årer, der pulserede under huden, og spidsen var rød og glinsende af forventning. “Åbn munden, skat,” hviskede han med en dyb, hæs stemme, og Lone adlød med det samme. Hendes læber åbnede sig, og hans pik gled ind mellem dem, indtil spidsen ramte bag i hendes hals. Hun blev lettere kvalt, men fortsatte med at ride den mørkhårede fyr, mens den blonde fyr begyndte at støde ind i hendes mund med dybe, kontrollerede bevægelser.
“Tag det, skat,” hviskede han, mens hans hofter begyndte at bevæge sig hurtigere. “Tag min pik dybt. Du kan klare det.” Hans hånd greb fat i hendes hår, og han begyndte at styre hendes bevægelser, skubbe hende dybere ned på sin pik, hver gang han stødte opad. Hendes næse ramte hans underliv med et blødt bump, og hun kunne mærke, hvordan hans pik fyldte hendes mund helt op.
Lone stønnede en dyb, hæs lyd. Hendes øjne var halvåbne, og hun kiggede op på den blonde fyr med et blik, der var fyldt med lyst og underkastelse. Den mørkhårede fyr greb fat i hendes hofter og begyndte at støde opad i takt med den blondes stød. Hendes krop rystede mellem dem, og hendes bryster svajede vildt med hver bevægelse, som om de havde deres eget liv. Hendes brystvorter var hårde og spidse, og de glinsede af sved.
“Åh… gud,” stønnede hun, mens hun klemte sine bryster og lod sine fingre glide ned over sin mave. “I tager mig så godt, fylder mig op!” Hendes stemme var hæs og fyldt med lyst, og hun fortsatte med at ride den mørkhårede fyr, mens den blonde fyr fortsatte med at facefucke hende. Hendes spyt dryppede ned ad hans pik, og lydene af hendes kvælen blandede sig med hendes støn af nydelse.
Den mørkhårede fyr grep hårdere fat i hendes hofter og begyndte at støde opad med mere kraft. “Tag hende hårdt, dreng,” sagde han til Mark med et smil, mens han kiggede på Mark med et blik, der lovede, at han snart ville få sin tur. “Sådan her gør man det. Man tager kontrollen. Man knepper hendes mund, mens hun rider en anden. Det er den bedste måde at gøre det på.”
Lone stønnede højt, da den blonde fyr begyndte at støde dybere ind i hendes mund, indtil hans spids ramte bag i hendes hals. Hendes øjne var vidt åbne, og tårer begyndte at trille ned ad hendes kinder, men hun fortsatte med at ride den mørkhårede fyr, mens den blonde fyr fortsatte med at facefucke hende. Hendes spyt dryppede ned ad hans pik, og lydene af hendes kvælen blandede sig med hendes støn af nydelse. Hendes fingre gravede sig ned i sofaen, mens hun prøvede at holde balancen mellem de to fyre.
“Du gør det godt, skat,” hviskede den blonde fyr, mens han fortsatte med at støde ind i hendes mund. “Tag min pik… tag den hele. Du er så god til at sutte pik.” Han begyndte at støde hurtigere, hårdere, og Lone stønnede højt, hver gang hans spids ramte bag i hendes hals. “Jeg elsker at fucker din mund. Jeg elsker at mærke, hvordan din hals arbejder omkring min pik. Jeg elsker at se, hvordan du bliver kvalt, men fortsætter alligevel.”
Han greb hårdere fat i hendes hår og begyndte at støde endnu dybere, indtil hans pik fyldte hendes mund helt op. “Fuck… du er god, skat,” stønnede e han, mens han fortsatte med at facefucke hende. “Din mund er perfekt. Den er varm, våd og stram. Jeg elsker at fucker den.”
Dernæst skiftede de til en ny position, De to fyre stod på hver side af hende, den ene foran, den anden bagfra, og tog hende samtidigt. Lone stønnede højt, mens de stødte ind i hende fra begge sider, og hendes krop rystede voldsomt under deres kraftige stød. “Ja… fyld mig,” skreg hun, mens hendes negle gravede sig ned i sofaen. “I fylder mig så godt…”
Den blonde fyr greb fat i hendes hår og trak hende tættere på sin pik, mens den mørkhårede fyr grep fat i hendes hofter og stødte opad. “Se det her, Mark,” sagde den blonde fyr med et grinende smil. “Det her er Tag Team. Man tager hende sammen.”
Jens smilede og nikkede, mens han pumpede sin pik. “De gør det godt, ikke?” sagde han til Mark. “Lone elsker at blive taget hårdt. Hun elsker at blive fyldt op fra begge sider.”
Så skiftede de til spitroast. Lone lagde sig ned på ryggen på sofaen, med den mørkhårede fyr foran hende, der tog hendes mund, og den blonde fyr bagfra, der tog hende i fissen. Hendes krop rystede voldsomt under deres samtidige stød, og hendes støn fyldte rummet med en sensuel symfoni. “Åh… fuck,” skreg hun, mens hendes ben var spredt vidt, og hendes fødder gravede sig ned i sofaen. “I fylder mig helt op… jeg kan mærke jer begge…”
Den mørkhårede fyr greb fat i hendes hår og stødte dybt ind i hendes mund, mens den blonde fyr greb fat i hendes hofter og stødte opad. “Tid til spitroast, Mark,” sagde den mørkhårede fyr med et smil. “Man tager hende på skift… men samtidigt.”
Jens lod sin hånd glide ned over sin pik, mens han sad og så på. “De gør det perfekt,” sagde han med et tilfreds smil. “Lone elsker at blive taget på den måde. Hun elsker at blive fyldt op.”
Lone knælede foran den mørkhårede fyr, hendes store, fyldige bryster hængende ned og svajende med hver bevægelse, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra med dybe, hårde stød, der fik hende til at stønne højt. Hun lod sine hænder glide ned over den mørkhårede fyrs muskuløse, svedige ben, og hendes fingre fandt vej til hans røv. Hun lod sine fingre glide ind mellem hans balder, og hun begyndte at massere hans røvhul med bløde, cirkulære bevægelser, der fik ham til at ryste lidt.
“Mmm… du har en lækker, stram røv,” hviskede hun med en hæs stemme, der var fyldt med lyst. “Lad mig slikke den. Jeg elsker at slikke røv.” Den mørkhårede fyr smilede og spredte sine ben lidt mere, så hun havde bedre adgang. Han lod sine hænder glide ned over hendes hår og greb fat i hendes hestehale, mens han skubbede sin røv lidt frem mod hendes ansigt.
Lone lod sin tunge glide ud – varm, blød og fugtig – og begyndte at slikke hans røvhul med langsomme, sensuelle bevægelser. Hendes tunge gled op og ned over hans røvhul, og hun lod sine fingre glide ned over sin egen krop, mens den blonde fyr fortsatte med at støde ind i hende med dybe, hårde stød. “Mmm… jeg elsker det,” hviskede hun med en stemme, der var fyldt med lyst. “Jeg elsker at smage din røv, mens jeg bliver kneppet hårdt.”
Hun lod sin tunge glide op fra hans røvhul, langs hans perineum, og videre op til hans pik. Hendes tunge var varm og blød, og den gled op ad hans skaft med langsomme, sensuelle bevægelser. Da hun nåede spidsen, lod hun sin tunge cirkle rundt om den, inden hun lod sin tunge glide ned igen, tilbage til hans røvhul. Hun gentog denne bevægelse igen og igen, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra.
“Fuck… det er godt, skat,” stønnede e den mørkhårede fyr, mens Lone fortsatte med at slikke hans røv og pik. “Din tunge er perfekt. Den er varm og blød, og den gør mig vild.” Hans hofter begyndte at bevæge sig let, som om han prøvede at skubbe sin røv tættere på hendes tunge.
Lone fortsatte med at slikke hans røv og pik, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra. Hendes tunge gled op og ned, op og ned, mens hendes fingre arbejdede på hendes klitoris. “Åh… gud,” stønnede hun, mens hun lod sine fingre glide ind i sig selv. “Jeg elsker at slikke røv og pik, mens jeg bliver kneppet hårdt. Det er den bedste følelse i verden.”
Hun lod sin tunge glide op fra hans røvhul til spidsen af hans pik, og derefter ned igen, i en uendelig, sensuel bevægelse. Hendes øjne var halvåbne, og hun kiggede op på ham med et blik, der var fyldt med lyst og tilfredshed. “Mmm… du smager lækker overalt,” hviskede hun, inden hun lod sin tunge glide ned igen, tilbage til hans røvhul.
Den mørkhårede fyr greb fat i hendes hår og skubbede hende tættere på sin røv. “Slik mig godt, skat,” hviskede han med en hæs stemme. “Lad mig mærke din tunge overalt.” Lone adlød og lod sin tunge glide dybere ind mellem hans balder, mens den blonde fyr fortsatte med at støde ind i hende med hårde, dybe stød, der fik hende til at stønne højt.
“Jeg elsker det, når du slikker min røv,” stønnede e den mørkhårede fyr, mens Lone fortsatte med at arbejde hans røv med sin tunge. “Din tunge er forbasket god.” Han lod sine hofter bevæge sig i takt med hendes tunge, og hans pik var nu fuldt oprejst og glinsede af forventning.
“Åh… fuck,” stønnede den blonde fyr, mens han stødte ind i hende. “Hun er vild, Mark. Hun elsker at blive taget, mens hun slikker røv.” Han greb fat i hendes hofter og stødte endnu hårdere, mens Lone fortsatte med at slikke den mørkhårede fyrs røv og pik.
“Ja… slik mig overalt,” hviskede den mørkhårede fyr, mens Lone lod sin tunge glide op og ned over hans røv og pik. “Jeg elsker det, når din tunge lege med mit røvhul.” Han lod sine fingre glide ned over hendes ryg, og han klemte blidt i hendes balder, mens hun fortsatte med at slikke ham.
Lone trak sig tilbage fra den mørkhårede fyrs røv og lod sine fingre glide ned over sin egen krop, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra. “Åh… jeg er klar,” stønnede e e hun, mens hendes øjne var fastlåst på Mark. “Jeg er klar til dig, Mark… klar til at blive taget af din unge pik.”
Mark stod der, frosset, mens han så på scenariet foran ham. Hans pik var hårdt som stål igen, og hans åndedræt var hurtigt. Han vidste, at han burde gå, men lysten var for stærk, og gruppepresset var for overvældende.
Den mørkhårede fyr trak sig tilbage og lod sin pik glide ud af hende. “Din tur, Mark,” sagde han med et smil. “Vi har gjort hende klar til dig. Nu er det din tur.”
Lone smilede og lod sine fingre glide ned over sin egen krop, mens hun kiggede på Mark med sultne øjne. “Kom her, Mark,” hviskede hun med en hæs stemme. “Lad os vise dig, hvordan man gør det rigtigt.” Hun lod sine fingre glide ned over sin fisse og begyndte at gnide sig selv, mens hun så på ham. “Jeg venter på dig…”
Mark vidste, at dette var begyndelsen på noget nyt, noget vildt, noget forbudt. Og han ville gerne være en del af det. Men det tager vi i næste del.
Lone tog Marks hånd førte ham ind i soveværelset. Rummet var indrettet til nydelse og lyst – store, bløde puder lå spredt ud over sengen, tæpperne på gulvet var tykke og indbydende, og et stort spejl på væggen reflekterede deres skygger i det dæmpede lys. Luften var tung af duften af parfume, sved og sex, en duft, der vidnede om de mange timer af lyst, der havde fundet sted herinde. Mark føltes nervøs, men også utroligt ophidset. Hans lem var hård som stål, og den trykkede mod hans bukser, som om den ville bryde fri.
“Du skal ikke være nervøs, Mark,” hviskede Lone med en stemme, der var blød som silke og varm som honning. Hun lod sine fingre glide op ad hans arm, mens hun kyssede ham blidt på kinden. Hans hud brændte under hendes berøring, og han kunne mærke, hvordan hans hjerte bankede vildt i brystet. “Jeg passer på dig. Jeg vil vise dig, hvordan man gør det. Du er i de bedste hænder.”
Hun skubbede ham blidt ned på sengen. Madrassen sank under hans vægt, og han føltes lille og sårbar i den store seng. Lone klatrede oven på ham, hendes krop en perfekt kontrast til hans – hun var blød, hvor han var hård; erfaren, hvor han var uskyldig; moden, hvor han var ung. Hendes store, fyldige bryster pressede mod hans bryst, og han kunne mærke hendes varme, fugtige skamlæber mod sin lem. Han stønnede lavt, da han mærkede hendes varme.
“Se på mig, Mark,” hviskede hun, mens hun greb fat i hans lem med sine bløde, erfarne fingre. “Se, hvordan din pik ser ud. Den er perfekt.” Hun førte hans femten-´årig pik op mod sin fisseåbning, og han kunne mærke hendes varme fugtighed mod sin spids. “Jeg vil vise dig, hvordan man gør det. Du skal bare slappe af og lade mig styre. Lad mig vise dig, hvordan en rigtig kvinde tager en mand.”
Hun lod sig synke ned på ham, centimeter for centimeter, indtil han var helt inde i hende. Mark stønnede højt, da han mærkede, hvordan hun omfavnede ham, hvordan hun var varm, fugtig og stram omkring hans lem. Det var en fornemmelse, der var ny for ham, en fornemmelse, der fik ham til at ryste. “Åh… det er godt, Mark,” hviskede hun, mens hun begyndte at bevæge sig med langsomme, sensuelle bevægelser. “Du passer perfekt ind i mig. Jeg kan mærke dig dybt inde i min fisse.” Hendes bevægelser var bløde, sensuelle, som om hun ville lære ham at nyde hver eneste fornemmelse. “Mærker du, hvordan jeg klemmer om dig? Mærker du, hvordan din unge pik strækker min modne fisse?”
Hun begyndte at ride ham med en rytme, der fik hendes bryster til at svaje foran ham som to store, bløde bølger. Hendes brystvorter var hårde og spidse, og de glinsede af sved. “Du skal mærke mig omkring dig, Mark,” hviskede hun, mens hun lod sine fingre glide ned over hans bryst. “Mærke, hvordan din unge pik strækker min modne fisse. Mærke, hvordan vi to passer sammen.” Hun lod sine negle skrabe let over hans hud, og det fik ham til at ryste af nydelse. “Du er så spinkel, Mark. Jeg elsker det. Jeg elsker at mærke din unge krop under mig. Du er perfekt til mig.”
Efter at Mark havde fundet sin rytme og var begyndt at slappe af, skiftede Lone stilling. Hun lod ham komme op, og hun lagde sig ned på sengen, hendes ben spredt vidt, hendes skamlæber glinsende af fugt og forventning.
“Kom her, Mark,” hviskede hun med en stemme, der var fyldt med lyst og opmuntring. “Lad mig vise dig, hvordan man rider en mand. Du skal lære at tage kontrollen, at nyde fornemmelserne.”
Hun førte hans lem ind i sig igen, og begyndte at ride ham med langsomme, sensuelle bevægelser. Hendes store bryster svajede foran ham, og han kunne ikke lade være med at række op og tage dem. De var tunge og bløde i hans hænder, og han kunne mærke, hvordan hendes brystvorter var hårde og spidse mod hans håndflader.
“Ja, Mark,” hviskede hun, mens hun fortsatte med at ride ham. “Rør ved mine bryster. Klem dem. Jeg elsker det, når du rører ved dem.” Hendes bevægelser blev hurtigere, og han kunne mærke, hvordan hun blev endnu mere våd omkring hans lem. “Du skal mærke, hvordan din pik passer ind i min fisse. Mærk hvordan vi to passer sammen.” Hun lod sine fingre glide ned over hans bryst, og han kunne mærke, hvordan hendes negle skrabede let over hans hud. “Mærke, hvordan din unge krop og min modne krop smelter sammen til én.”
Hun viste ham, hvordan man bevæger hofterne, hvordan man finder den rette rytme. “Du skal lade dig guide af min krop, Mark,” hviskede hun. “Mærke, hvordan jeg klemmer om dig. Mærke, hvordan din pik gør mig våd.” Hendes stemme var blød og opmuntrende, som om hun ville lære ham at elske sex. “Mærke, hvordan din pik får mig til at stønne.”
Hun lod sine fingre glide ned over hans bryst. “Du gør det godt, Mark,” hviskede hun. “Du lærer hurtigt. Din pik passer perfekt ind i min fisse. Den er perfekt til min sultne fisse.”
Dernæst skiftede de til doggy. Lone knælede foran ham, hendes store, fyldige røv vendt mod ham, hendes skamlæber glinsende af fugt og forventning. Hun kiggede tilbage over skulderen på ham med et blik, der var fyldt med lyst og opmuntring.
“Sådan her, Mark,” hviskede hun. “Du skal tage kontrollen. Du skal støde ind i mig. Du skal vise mig, at du kan gøre det hårdt.” Hun førte hans lem ind i sig, og han begyndte at støde ind i hende. Først var han usikker, men snart fandt han rytmen.
“Ja, Mark,” stønnede hun, da han begyndte at støde hårdere. “Hårdere. Jeg elsker det, når du tager mig hårdt.” Hendes stemme var fyldt med lyst, og hun skubbede sin røv tilbage mod ham. “Jeg elsker at mærke din unge, hårde pik dybt inde i min modne fisse. Du gør det godt, skat. Du lærer hurtigt.”
Hun lod sine fingre glide ned over sin krop, og han kunne se, hvordan hun begyndte at gnide sin klitoris, mens han tog hende bagfra. “Åh… gud,” stønnede e hun. “Du gør det godt, Mark. Du lærer hurtigt.” Hendes bevægelser blev hurtigere, og han kunne mærke, hvordan hun blev endnu mere våd omkring hans lem. “Din pik er perfekt til min fisse.”
Lone lod ham ligge ned igen, og hun lagde sig oven på ham. Hendes bryster hang ned over hans ansigt, og han kunne ikke lade være med at tage dem i munden. De var bløde og tunge, og han kunne mærke, hvordan hendes brystvorter var hårde og spidse mod hans tunge.
“Sug på dem, Mark,” hviskede hun. “Jeg elsker det, når du sutter på mine bryster.” Hun begyndte at bevæge sig igen, langsomt, sensuelt. “Du skal nyde det, Mark. Du skal mærke min krop mod din.” Hendes stemme var blød og opmuntrende. “Mærke, hvordan vi passer sammen. Mærke, hvordan din unge krop og min modne krop smelter sammen til én.”
Hun viste ham, hvordan man gør det blidt, hvordan man gør det hårdt. Hun lod sine fingre glide ned over hans krop, mens han tog hende. “Du er så god, Mark,” hviskede hun. “Du lærer hurtigt. Din pik passer perfekt ind i min fisse.”
Hun lod sine læber glide ned over hans hals, og han kunne mærke, hvordan hendes varme ånde mod sin hud fik ham til at ryste. “Du skal lære at nyde alle fornemmelserne, Mark,” hviskede hun. “Du skal lære at nyde at være inde i en kvinde. Du skal lære at nyde at mærke hendes krop omkring din pik.”
Lone skiftede til side-stilling. Hun lagde sig ned på sengen, og Mark lagde sig ned bag hende. Hendes røv var blød og varm mod hans hofter, og han kunne mærke hendes varme krop mod sin.
“Sådan her, Mark,” hviskede hun. “Du skal mærke min krop mod din. Mærke, hvordan vi passer sammen.” Hun førte hans lem ind i sig, og han begyndte at støde ind i hende. “Ja, Mark,” stønnede hun. “Langsomt. Nyd fornemmelserne. Nyd at være inde i mig.”
Hun lod sine fingre glide ned over hans arm, og han kunne mærke, hvordan hendes negle skrabede let over hans hud. “Du gør det godt, Mark,” hviskede hun. “Du lærer hurtigt. Din pik passer perfekt ind i min fisse.” Hendes bevægelser var bløde og sensuelle, og han kunne mærke, hvordan hun klemte om ham med hver stød.
De to fyre og Jens stod i døråbningen og kiggede på. De lader ham have sit moment, observerer, mens Lone lærere ham. Deres øjne var fastlåst på scenen foran dem, og de smilede tilfreds, mens de så Mark lære at kneppe.
“Han gør det godt for en førstegangsdreng,” hviskede den blonde fyr til Jens, mens han lod sin hånd glide ned over sin pik. “Han har en naturlig begavelse.”
“Ja,” sagde Jens med et smil. “Lone er en god lærer”. “Hun ved, hvordan man tager sig af en ung dreng. Hun ved, hvordan man gør dem til mænd.”
Den mørkhårede fyr nikkede. “Han har en fin pik for sin alder,” sagde han. “Jeg glæder mig til at se, hvordan han klarer sig, når vi alle tager hende sammen.” Hans øjne var fastlåst på Lone, og han pumpede sin pik langsomt, mens han så på.
Lone smilede til Mark, mens hun fortsatte med at ride ham i side-stilling. “Du gør det godt, Mark,” hviskede hun. “Du lærer hurtigt.” Hendes stemme var blød og opmuntrende. “Men du skal lære at dele.” Hun lod sine fingre glide ned over hans bryst. “Du skal lære at give andre en chance for at nyde min fisse.” Hendes øjne var fyldt med lyst. “Vi er mange, der vil have en chance for at tage din lærers fine, våde fisse.”
Hun lod sine fingre glide ned over hans mave, og han kunne mærke, hvordan hans spænding byggede sig op. Han vidste, at han snart ville komme, men Lone kunne mærke det.
“Du skal ikke komme endnu, Mark,” hviskede hun med en hæs stemme. “Du skal lære at holde ud.” Hendes bevægelser blev langsommere, og hun lod sin krop glide op og ned på hans lem med kontrollerede, sensuelle bevægelser. “Du skal lære at nyde fornemmelserne længere.” Hun smilede til ham, og hendes øjne var fyldt med lyst og tilfredshed. “Du skal lære at dele mig med andre.”
Hun lod sine læber glide ned over hans hals, og han kunne mærke, hvordan hendes varme ånde fik ham til at ryste. “Men du gør det godt, Mark,” hviskede hun. “Du lærer hurtigt.” Hendes stemme var fyldt med tilfredshed. “Og snart skal du lære at dele mig med de andre. Snart skal du lære at nyde at se, hvordan de tager mig.”
Lone lagde sig ned på sengen med en grace, der vidnede om års erfaring med at blive beundret, med at blive ønsket. Hendes krop var en symfoni af kurver – store, fyldige 38K bryster, der svajede let, da hun bevægede sig, en blød mave, der vidnede om god mad og bedre selskab, brede hofter, der var perfekte til at blive grebet fat i, og en fisse, der allerede var våd og glinsende, klar til at modtage ham. Hendes hud var varm og glinsende af sved, og hendes hår var løst, spredt ud over puden som en mørk, silkeagtig sky. Hun smilede til ham, og det var et smil, der lovede, at han ville blive taget godt af.
“Kom her, Mark,” hviskede hun med en stemme, der var blød og indbydende som en varm sommerbrise. “Lad os tage det roligt. Du skal have en god første gang.” Hendes øjne var varme og venlige, og de fik ham til at føle sig lidt mere tryg.
Mark knælede sig foran hende, hans krop slank og ung – en stærk kontrast til hendes modne, fyldige former. Hans lem stod stolt op, klar til at blive brugt for første gang. Han var nervøs, men ophidset – en blanding af frygt og begær, der fik hans hjerte til at banke vildt i brystet. Hans hænder rystede let, og han vidste ikke, hvad han skulle gøre. Men Lone guidede ham med bløde hænder og blidere ord.
“Læg dig ned over mig,” hviskede hun, mens hun tog hans hånd i sine og førte den ned mod sin fisse. Hendes fingre var varme og bløde mod hans hud, og han kunne mærke, hvordan hun ledte ham hen mod hendes våde, indbydende åbning. “Lad mig vise dig, hvordan man gør det.”
Mark lagde sig ned over hende, og hun guidede hans lem op mod sin fisse. “Langsomt,” hviskede hun, mens han begyndte at skubbe ind. “Mærk mig omkring dig… Mærk, hvordan jeg omfavner dig.”
Han stønnede lavt, da han mærkede, hvordan hun omfavnede ham, hvordan hun var varm og stram omkring hans lem. Det var en fornemmelse, der var for intens, for ny. Han prøvede at holde ud, men det var svært. Hans hofter begyndte at bevæge sig ufrivilligt, og han stødte ind i hende med korte, usikre bevægelser.
“Godt,” hviskede Lone, mens hun lod sine hænder glide ned over hans ryg. “Du gør det godt, Mark. Du er naturlig.” Hendes stemme var blød og opmuntrende, og hun lod sine fingre glide ned over hans balder, mens han fortsatte med at støde ind i hende. “Lad dig bare gå. Nyd det. Nyd mig.”
Mark fortsatte med at støde ind i hende, og snart fandt han en naturlig rytme. Hans hofter begyndte at bevæge sig mere selvsikkert, og han kunne mærke, hvordan Lones krop omfavnede ham, hvordan hun var varm, fugtig og stram omkring hans lem. Hendes bryster, store og bløde, pressede mod hans bryst, og han kunne mærke hendes hårde brystvorter gnide mod sin hud. Det var en fornemmelse, der var for god, for perfekt.
“Ja, sådan,” hviskede Lone med en stemme, der var fyldt med tilfredshed. “Du gør det godt, Mark. Du er en god dreng.” Hendes hænder gled ned over hans ryg, og hun trak ham tættere ind mod sig, mens han fortsatte med at støde. “Nyd det. Nyd os.”
Efter et stykke tid skubbede Lone ham væk med et smil, der var fyldt med lyst. “Nu skal du lære at ride mig,” hviskede hun. Hun sat sig oven på ham, og hans lem gled ind i hende igen – dybere denne gang, som om hun ville have ham helt ind i sig. “Sådan,” hviskede hun, mens hun begyndte at bevæge sine hofter i langsomme, sensuelle cirkler. “Du skal lade mig gøre arbejdet. Nyd synet af mine bryster.”
Mark stønnede e dybt, da han mærkede, hvordan hun bevægede sig op og ned på ham. Hendes bryster svajede foran ham – store, fyldige, og perfekte til at blive taget i munden. Han lod sine hænder glide op og tog dem, og han kunne mærke, hvordan de fyldte hans hænder helt ud. “Ja, klem dem,” hviskede hun med en hæs stemme. “De er til dig. Sug på dem, hvis du vil.”
Mark lod sine læber glide hen over hendes brystvorter, og hun stønnede, da han begyndte at suge på dem. “Ja… sug dem,” hviskede hun. “Bid dem. Gør det.” Hendes hænder gled ned over hans bryst, og hun lod sine fingre cirkle rundt om hans brystvorter, mens han fortsatte med at suge på hende. Det var en fornemmelse, der var for god, for intens – hendes bløde krop mod hans unge, hårde krop, hendes erfaring mod hans uerfarenhed.
Dernæst lod hun ham tage hende bagfra. Hun knælede foran ham, og han stødte ind i hende fra bagfra, mens hun lod sine hænder glide ned for at støtte sig selv. “Hårdere,” hviskede hun med en hæs, lysten stemme. “Jeg kan tage det. Jeg elsker at blive taget hårdt.” Hendes røv svajede foran ham – bred og blød – og han lod sine hænder glide ned over hendes balder, mens han stødte ind i hende med dybere, hårdere stød.
“Ja… sådan,” stønnede e Lone, mens han fortsatte med at tage hende bagfra. “Tag mig hårdt, Mark. Jeg elsker det.” Hendes stemme var fyldt med lyst, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun nød fornemmelserne. Hendes hofter bevægede sig tilbage mod ham, som om hun ville have ham dybere, og han kunne mærke, hvordan hendes krop omfavnede ham på en helt ny måde.
Dernæst lod hun ham prøve at tage hende på side. Hun lagde sig ned og spredte sine ben for ham. “Prøv denne stilling,” hviskede hun med et ondt smil. “Du kan tage mig dybt på den måde.” Mark lagde sig ned ved siden af hende og stødte ind i hende, mens hun lod sine ben glide op over hans hofter. “Ja… sådan,” stønnede e hun. “Du kan mærke mig dybt inde i dig på den måde.”
Hun lod sine fingre glide ned over hans ryg, og hun trak ham tættere ind mod sig, mens han fortsatte med at støde. “Mærk mig, Mark… Mærk, hvordan jeg omfavner dig.” Hendes øjne var fastlåst på hans, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun ventede på hans næste stød.
Mark kunne mærke, hvordan spændingen bygede sig op i hans underliv. Han prøvede at holde ud, men det var svært. Fornemmelserne var for intense, for nye. Han stønnede e , da han mærkede, hvordan Lones krop omfavnede ham, hvordan hun var varm og fugtig omkring hans lem. Hendes bryster pressede mod hans bryst, og han kunne mærke hendes hårde brystvorter mod sin hud. Det var en fornemmelse, der var for god, for perfekt – en blanding af ungdom og erfaring, af spinkel krop og fyldige former.
“Jeg kommer,” hviskede han med en rystende stemme, og hans hofter begyndte at rykke hurtigere.
“Ja, Mark,” hviskede Lone med en hæs, opmuntrende stemme. “Kom for mig… Fyld mig op.” Hendes øjne var fastlåst på hans, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun ventede på hans udløsning. “Lad dig gå, skat. Nyd det.”
Han stønnede e dybt, da han kom, og hans sæd pumpede ud i hende i voldsomme stråler. Lone stønnede e højt, da hun mærkede, hvordan han fyldte hende op, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun nød fornemmelsen. “God dreng,” hviskede hun, da han trak sig ud af hende. “Du har lært hurtigt.” Hendes stemme var fyldt med tilfredshed, og hun smilede til ham med et varmt, stolt smil.
Jens kom hen med et tilfreds smil. “Lad mig rengøre op,” sagde han med en varm stemme og begyndte at slikke Lones fisse ren, mens han lod sine fingre glide op ad Marks lem, der stadig var halvhård. “Du har gjort det godt, dreng.” Hans tunge arbejdede hendes våde, glinsende skamlæber, mens han slikkede hver eneste dråbe af Marks sæd op. “Din første gang var god.”
Mark stod der, frosset, mens han så på scenariet foran ham. Han var forpjavsket over det, der var sket. Han vidste ikke, hvad han skulle sige, hvad han skulle gøre. Hans lem var stadig hård, trods udløsningen, og han kunne mærke, hvordan hans hjerte bankede vildt i brystet. Det var, som om hans krop ikke ville slappe af, som om han ville mere.
Lone smilede og lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun kiggede på ham med sultne øjne. “Du var god, Mark,” hviskede hun. “Men du skal lære at dele.” Hun lod sine fingre glide ned over sin fisse og begyndte at gnide sig selv, mens hun så på ham.
De to fyre havde set nok. De kom hen til sengen, deres pikkes hårde og glinsende, klar til action. Den mørkhårede fyr lod sin hånd glide ned over Lones ryg, mens han smilede til Mark med et ondt, indbydende smil. “Nu skal du lære at dele, Mark,” hviskede han med en dyb, hæs stemme. “Vi skal alle have en tur med hende.”
Lone smilede bredt og lod sine fingre glide ned over Marks lem, der var begyndt at blive hård igen trods hans første udløsning. “Ja, det er tid til at lære dig at dele, Mark,” sagde hun med en hæs, forførende stemme. “Du skal lære at dele mig med os alle. Det er sådan, vi gør det her.” Hendes øjne var fyldt med lyst, og hun lod sine fingre arbejde hans lem, mens hun så på de to fyre med et sultent blik.
Den blonde fyr knælede sig bag Lone og begyndte at gnide sin pik mod hendes røv. “Vi skal alle have en tur,” sagde han med et smil, mens han lod sine hænder glide ned over hendes balder. “Og vi skal vise dig, hvordan man virkelig gør det, Mark.”
Lone sat sig oven på Mark igen, og hans lem gled ind i hende med et dybt støn fra dem begge. Hendes krop var varm og fugtig, og han kunne mærke, hvordan hun omfavnede ham med en intensitet, der fik ham til at stønne højt. Den mørkhårede fyr knælede sig foran hende, og hun tog ham i munden med et sultent smil, mens den blonde fyr kom bagfra og begyndte at tage hende med dybe, hårde stød.
“Åh… gud,” stønnede e Lone, mens hun blev taget fra alle sider. “I fylder mig så godt op… Jeg kan mærke jer alle inde i mig.” Hendes bryster svajede foran Mark, store og fyldige, og han lod sine hænder glide op og tog dem, mens han stødte opad i hende. Hendes brystvorter var hårde og spidse, og han lod sine tommelfingre cirkle rundt om dem, mens han nød synet af hende, der blev taget af de to fyre.
Mark stønnede e dybt, da han mærkede, hvordan Lone bevægede sig op og ned på ham, mens de to fyre tog hende forfra og bagfra. Det var en fornemmelse, der var for intens, for vild. Han grep fat i hendes hofter og begyndte at støde opad i takt med de andre. “Ja, Mark,” hviskede Lone med en hæs, opmuntrende stemme. “Sådan… Tag mig sammen med dem. Vi er alle en del af dette. Nyd det.”
De skiftede stillinger. Lone kom på alle fire, og de tre fyre tog hende på skift – en forfra, en bagfra, en i munden. Hun stønnede e højt, mens de tog hende fra alle sider, og hendes krop rystede voldsomt under deres hårde, dybe stød. Hendes hår faldt ned over hendes ansigt, og hendes øjne var halvåbne, som om hun var i en tilstand af ren nydelse.
“Fyld mig,” hviskede hun med en hæs stemme. “Fyld mig med jeres pikkes… Jeg vil have jer alle inde i mig.” Hendes stemme var fyldt med lyst, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun nød fornemmelserne.
Den mørkhårede fyr tog hende forfra, mens den blonde fyr tog hende bagfra, og Mark stod foran hende og tog hendes mund. Lone stønnede e højt, mens de alle tre tog hende samtidigt. “Åh… fuck,” skreg hun. “I fylder mig helt op… Jeg kan mærke jer alle.”
Hun lod sine fingre glide ned over sin krop, og hun begyndte at gnide sin klitoris, mens de tog hende. “Ja… sådan,” stønnede hun. “Fyld mig… fyld mig med jeres pikkes.” Hendes hofter bevægede sig tilbage mod den blonde fyr, mens hun suttede dybt på den mørkhårede fyrs pik.
De skiftede stillinger igen. Lone lagde sig ned på ryggen, og den mørkhårede fyr satte sig oven på hende, mens den blonde fyr tog hendes mund, og Mark tog hendes fisse. Hun stønnede højt, da Mark stødte ind i hende, mens den mørkhårede fyr tog hende forfra, og den blonde fyr fuckede hendes mund.
“Åh… gud,” stønnede hun. “I fylder mig overalt… Jeg kan mærke jer i alle mine huller.” Hendes øjne var fastlåst på Mark, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun nød fornemmelserne. “Ja… sådan… fyld mig.”
De skiftede stillinger en gang til. Lone knælede foran den mørkhårede fyr, mens den blonde fyr tog hende bagfra, og Mark stod foran hende og tog hendes mund. Hun suttedee dybt på den mørkhårede fyrs pik, mens den blonde fyr stødte hårdt ind i hende bagfra, og Mark lod sin lem glide ind i hendes mund.
“Mmm… fyld min mund,” mumlede hun med munden fuld, og hendes øjne var halvåbne, mens hun så op på Mark. “Jeg elsker at blive fyldt overalt.” Hendes tunge arbejdede den mørkhårede fyrs pik, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra med dybe, hårde stød.
De fortsatte med at skifte stillinger, hver gang mere intens end den forrige. Lone var i centrum, og de tre fyre tog hende på alle mulige måder. Hun stønnede , skreg og kvælede, mens de fyldte hende op med deres hårde, glinsende pikkes. Hendes krop var en symfoni af nydelse, og hun nød hver eneste stød, hver eneste berøring.
Den mørkhårede fyr tog hende forfra, mens den blonde fyr tog hendes mund, og Mark tog hende bagfra. Hun stønnede højt, da Mark stødte ind i hende, mens de to andre fyre fyldte hendes mund og fisse.
“Åh… fuck,” skreg hun. “I fylder mig overalt… Jeg kan mærke jer i alle mine huller.” Hendes øjne var vidt åbne, og hun så på dem alle med et blik, der var fyldt med lyst og tilfredshed.
De fortsatte med at tage hende, hver gang mere hårdt, mere intens. Lone var i himlen, og hun stønnede højt, mens de fyldte hende op med deres pikkes. Hendes krop rystede voldsomt, og hendes bryster svajede med hver bevægelse.
Den mørkhårede fyr begyndte at støde hurtigere, og Lone stønnede højt, da han ramte dybt ind i hende. “Ja… hårdere,” hviskede hun. “Fyld mig… fyld mig med jeres pikkes.”
De fire fortsatte med at tage hinanden i et vildt, lidenskabeligt dans af kroppe, indtil spændingen blev for stor. Den mørkhårede fyr var den første, der kom – han stødte dybt ind i Lone, og hans sæd pumpede ud i hende i voldsomme stråler, mens han stønnede højt. “Fuck… Lone,” skreg han, mens han fyldte hende op.
Lone stønnede dybt, da hun mærkede, hvordan hans sæd fyldte hende, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens den blonde fyr fortsatte med at tage hende bagfra. “Ja… fyld mig,” hviskede hun med en hæs stemme. “Fyld mig med jeres sæd.”
Den blonde fyr var den næste. Han trak sig ud af hende og begyndte at pumpe sin pik, mens han så på Lone, der ventede med åben mund. “Åbn munden, skat,” hviskede han, og Lone adlød med det samme. Hans sæd pumpede ud i hendes mund, og hun slugte det hele med et tilfreds smil, mens hun slikkede sine læber.
Mark kunne mærke, hvordan spændingen bygede sig op i ham igen. Han stødte hurtigere, hårdere, og snart kom han med et dybt støn, mens hans sæd pumpede ud i Lones fisse. Hun stønnede højt, da hun mærkede, hvordan han fyldte hende op, og hun lod sine fingre glide ned over sin krop, mens hun nød fornemmelsen.
Til sidst kom Jens. Han gik hen til Lone og begyndte at pumpe sin pik, mens han så på hende med et tilfreds smil. “Min tur,” hviskede han, og hans sæd pumpede ud over hendes bryster, der glinsede af sved og sæd. Lone lod sine fingre glide op og begyndte at gnide hans sæd ind i sine bryster, mens hun smilede til ham.
De fire mænd stod trætte, men tilfredse, mens Lone lagde sig ned midt imellem dem, dækket af sæd. Hendes krop var glinsende af sved og sæd, og hendes øjne var halvåbne, som om hun var fuldstændig tilfreds. “Godt gjort, drenge,” hviskede hun med en hæs, tilfreds stemme. “I fyldte mig godt op.”
Jens smilede og sad tilbage i sin stol, mens han så på dem alle med et tilfreds smil. Han havde ikke deltaget, men han havde nydt synet af sin kone, der blev taget af fire unge mænd. “Godt arbejde,” sagde han med et smil. “I gør det godt.”
Jens stod op fra sin stol med et tilfreds, afslappet smil. Han havde nydt showet, men nu var det tid til at lade de unge fyre få deres pause. Han klappede den mørkhårede fyr på skulderen med en venlig, fast hånd. “I gør det godt, drenge,” sagde han med et varmt smil. “Lone elsker det, I gør. Vi ses snart igen.”
De to fyre nikkede og smilede. “Tak for i dag, Jens,” sagde den mørkhårede fyr med et smil. “Lone er for vild. Vi kommer gerne igen.”
Jens lo og rystede på hovedet. “Det ved jeg. Hun elsker unge fyre som jer. Kom, jeg følger jer ud.” Han gik foran dem ud af stuen, og snart lukkede døren sig bag dem.
Huset var nu fyldt med en tung, sexfyldt luft – en blanding af sved, sæd og nydelse. Lone lagde sig tilbage på sengen med et tilfreds, træt smil. Hun var dækket af sved og sæd, og hendes bryster steg og faldt hurtigt, mens hun fangede vejret. Hendes hår var løst og spredt ud over puden som en mørk, silkeagtig sky, og hendes øjne var halvåbne, som om hun var i en tilstand af ren tilfredshed.
“De er gået,” hviskede hun til Mark med en hæs, tilfreds stemme. “Nu er det kun os to.” Hun lod sine fingre glide ned over hans bryst, mens hun kiggede på ham med et varmt, indbydende smil. Mark lå stadig på sengen, hans krop træt, men tilfreds. Han vidste ikke helt, hvad han skulle sige, men han nød den varme fornemmelse af at ligge ved siden af hende. Han kiggede på hende – på hendes store, fyldige bryster, på hendes bløde mave, på hendes våde, glinsende fisse – og han vidste, at han var midt i en drøm, der føltes for god til at være sand.
Lone lod sine fingre glide ned over hans mave og ned mod hans lem, der allerede var begyndt at blive hård igen. “Du behøver ikke at arbejde resten af dagen, Mark,” hviskede hun med et smil, der lovede mere nydelse. “Så længe du bliver her i sengen med mig.”
Hun lod sine fingre glide op ad hans lem, mens hun saw på ham med sultne øjne. “Vi kan have det godt, du og jeg,” sagde hun med en hæs, forførende stemme. “Hvad siger du til det?” Hendes smil var varmt og indbydende, og hun lod sine fingre cirkle rundt om hans spids, mens hun ventede på hans svar.
Mark smilede. Han vidste, at han burde sige nej, at han burde gå tilbage til arbejdet. Men lysten var for stærk, og Lone var for fristende. Han kiggede på hende – på hendes smil, på hendes krop, på den måde, hun saw på ham – og han vidste, at han ikke ville forlade dette rum foreløbig.
“Jeg bliver,” hviskede han med et smil.
Lone smilede bredt, og hendes øjne glødede af tilfredshed. “God dreng,” sagde hun og trak ham tættere ind mod sig. “Lad os slappe af sammen.” Hun lod sine fingre glide ned over hans ryg, og han lod sine hænder glide op over hendes bryster. De lagde sig tæt ind mod hinanden, og Mark kunne mærke hendes varme krop mod sin.
“Vi kan gøre, hvad vi har lyst til,” hviskede Lone med en hæs, forførende stemme. “Ingen arbejde. Kun nydelse.”
Historien fortsætter under reklamen
Hendes fingre gled ned over hans balder, og hun trak ham endnu tættere ind mod sig. “Du er min for resten af dagen, Mark. Og jeg har mange planer for dig.”







Damernes VEN
22/08/2026 kl 14:01
TAK for Unik nyskabelse! Jeg har særligt forhold til Aldersforskelle, ung og sammen med Moden Kvinde. Og så med de længder, som nydes
Mere og Flere!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Damernes Ven
22/08/2026 kl 10:38
En UNIK Debut. Med yndlings-Emnet: Aldersforskelle Og Bedst Når: Moden Q med krav til os unge drenge! Derudover lange skriv og sluttelig: ‘fortsættes’!!
TAK og lige: Damernes Ven TAKKER med åben mail: brevven69@yahoo.dk