Gymnasie pige møder par

Din straf for at røre mine bryster er at lære at slikke en kvinde til orgasme . .

Forfatter: Nysex

Lise en helt almindelig gymnasie pige i 2. G .

Ikke haft de store erfaringer med fyre og sex . Men nysgerrigeheden om at finde fyr og kærligheden voksede og voksede .

Hun var misundelig på pigerne fra hendes klasse , for de havde alle større bryster der tiltrak fyrenes opmærksomhed .

Hun gik for det meste i bukser og trøje for at skjule hendes b skål.

En fredag aften da hun havde været til fredags bar og måske blevet lidt fuld .

Kom hun hjem selv , da veninderne fra klassen var forduftet med fyre , så hun sad nu selv hjemme . Halvfuld og lidt liderlig .

Det fik hende til at lave en lille profil på en af de frække dating sider .

Der kom mange beskeder fra mange mænd , men ikke noget der fik hende til at ville svare , kiggede mest billeder .

Men lige inden hun lukkede ned for at ville sove , kom en besked fra et par .
De søgte en ung pige der ville servere til en lille privat fest de skulle holde .
Fik hende til at kigge på deres profil. Det var et par på 38 og 39 år.

Hun var med meget store bryster og kun i meget små kjoler på alle billeder , måske i den store størrelse .

Han var meget fit og veltrænet .

Fik hende alligevel til at svare på mailen at hun god kunne finde på at ville tjene en skilling på at skulle servere ril deres fest .

Det var damen der hurtig svarede tilbage at der ville være uniform hun skulle have på .

I hendes fuldskab og lidt liderlighed , svarede hun tilbage at det var ingen problem så længe at selskabet også var i de små kjoler hun kunne se på deres profil .

Mails gik frem og tilbage . Til sidst aftalte de at de skulle mødes dagen efter og se om der var kemi .

I sidste mail kom et lille film klip med hvor manden kun i boksershorts , pillede en lille kjole af kvinden . Så hun stod i corset der løftede de store bryster og i g streng .

Lise blev helt tændt af at se bulen i boksershorts og de store bryster , at hun tog et billed af sine balle i gstreng og sendte tilbage .

Næste morgen havde hun lidt tømmermænd og tænkte at hun håbede parret havde glemt alt om deres aftale om aften .

Dagen gik uden at høre noget . Men kl 18 kom en besked fra paret om at manden var til julefrokost , så hun sendte en taxi der vil være kl 19 hos Lise og den kendte adressen . Så skulle de aftale mere om den serverings aftale .

Ps. Stod der . Serverings pige går kun i g streng , nederdel og top .

Lise blev nervøs men alligevel også lidt nysgerrig på en dage sendte en så direkte besked.

Hun havde kun en gammel nederdel fra hun gik til dans , så det måtte blive den , sammen med en bh og strop top . Var noget mindre end hun normalt gik i .

Taxien kom og hun satte sig navøs ud i dag .

10 min senere stoppede den ved et stort hun .

Hun ringede på , men var rystende navøs hvad hun havde lokket sig selv ud i . Døren blev åbnet af damen . Hun var i en så lille kjole at den kun lige dækkede det meste . Og i meget høje støvler .

Hunlig blev hun Lise inviteret indenfor og i stuen stod allerede en drinks klar til dem . Lise drak hurtig din drinks for ikke at være så navøs .

Samtalen gik derud af , nok hjulpet på vej af flere drinks . Damen fortalte at det var en tema fest de skulle holde og tema var udfordrende udklædning .

Efter en del drinks var stemningen meget løssluppen og Lisa sagde at hun gene vil tage opgaven som serverings pige .

Damen vil vise hvad hun skulle have på og samtidig hente den uniform Lise skulle have på .

Gik næsten 20 min før damen kom tilbage . Så Lise havde taget et par drinks ekstra .

Damen kom i læder meget kort nederdel og et corset det kun dækkede lige under bryster og høje læder støvler .

I hånden havde hun noget meget blank tøj .

Lisa så kun på de store bryster der stod lige ud i luften , løftet af corsettet .

Lise opfattede næsten ikke at damen allerede havde taget hendes top og nederdel af hende .

Pludselig sagde damen at der stod top , nederdel og g streng . Ikke noget med bh . Så hun tog en saks og klippede bh over .

Lisa s b skåls bryster strittede lige ud mens damen vendte hende rundt . Hun kommenterede på de små bryster , men sagde de passede godt i stram latex ,

Lise blev smurt ind i glidecream så latex kjolen nemmer kunne komme på .
Den var meget kort og stram . Helt åben ryg og kun rundt om nakken .

Efter kom 2 lange og meget høje latex støvler på der gik op til midt på låre .

Lisa følte sig meget nøgen og man kunne se hendes g streng gennem latex kjolen .
Lille forklæde på , så hun rigtig lignede en serverings pige .

Lise fik besked på at gå rundt og øve sig i at gå i de høje hæle som hun aldrig havde prøvet før .
Det bar så svært .

Damen sagde at grunden til at hun skulle have g streng på var at gæster skulle gætte farven på trusserne , og efter desserten skulle hun give den gæst der havde gættet rigtig trusserne .

Lisa var blevet rigtig liderlig af at gå rundt næsten nøgen , så da damen rørte på latexen lige ud for Lisas brystvorten kunne hun ikke lade være med at røre dames store bryster der stod frit ud

Damen ændrede tone fald . En serverings pige røre ikke ved værts bryster uden det koster .

Lisa mærkede hænder på hendes skulder og blev presset ned på knæ . Lige ud for damen underliv .

Din straf for at røre mine bryster er at lære at slikke en kvinde til orgasme .
Lisa havde aldrig slikket en anden pige , kun en dreng hun forsøgte at scorer engang.

Men blev tændt af at få ordre , så løftede op i lædernederdelen og så der var ingen trusser på . Men tilgengæld 2 store piercinger i skamlæberne .

Hun slikkede så godt hun kunne , med hjælp fra damen hvordan hun ville have det .
Pludselig kun damen i en kæmpe orgasme der sprøjtede ud over Lisa .

Hun mærkede hænder i nakken så hun ikke kunne flytte hovede men måtte tage mange af damens safter i munden .

Efter damen var kommet sig , fik Lisa at vide derfor er du i latex . Nemt at tøre dig af .

Lisa følte sig brugt , men alligevel tændte det hende at være brugt at en dame der var dobbelt så gammel som hende selv .

De aftalte datoen for festen og Lisa skulle beholde latexen på når hun blev kørt hjem i taxien igen .

For hun kunne øve sig i at gå i de høje hæle og nyde at taxa chaufføren der ville kigge godt i bakspejlet på hendes små teen patter .
Historien fortsætter under reklamen

Lisa kom i taxa hjem og var blevet så liderlig at hun lod chaufføren sidde og kigge mens hun rørte sine brystvorte , så de rigtig kunne ses stritte gennem latexen .

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Luffe

    26/02/2024 kl 13:23

    lækker spændende hvad sker nu, jeg.venter spændt!

    0
  2. Evh

    01/12/2023 kl 18:02

    Wauu lækker story, kom gerne med mere.

    5+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *