Søs – Alices datter

Jeg mærkede hendes tunge glide ned under lemmet og hendes drøbel støde mod hovedet. Hun holdt presset lidt for så at trække sig tilbage.

Forfatter: Sanne

Vi var inviteret ned til nogle bekendte, hvor konen arbejder sammen med vores genbos kone.
Bare for at gøre historien indviklet, skulle vi absolut besøge dem, fordi vi engang havde siddet ved samme bord til genboens 40 års fødselsdag.

Når det blev fredag aften og vi tog af sted, konen og jeg. På vejen dertil snakkede vi om hvad vi skulle finde på at tale om, da vi overhovedet ikke kendte familien. Vi blev enige om at lade dem føre ordret og så ellers bare følge med.

Med besvær fandt vi huset, det var godt nok på landet og der var mørkt herude. Jeg parkerede AMG’en og vi kunne se konen allerede stod i døren og ventede på os. Hun var en lille krøl håret dame på omkring en 40 år.

Vi fik et velkomst knus og jeg lade mærke til hvor lav hun var i forhold til mig selv. Hun var en lille fin nips, med fyldige bryster der tydeligvis blev holdt oppe af en god bh, en der var købt for at kunne fremvise så meget bryst som muligt og det var lykkes ganske godt, jeg kunne ikke lade være med at betragte dem.

Hun fangede mine øjne og smilede sødt, jeg lod som om jeg så efter noget andet og tog min jakke af. Vi blev budt ind i stuen på en drink og vi konstaterede af hun var alene mor med to teenager. Mens vi sad og nippede til den lidt kraftige kirroyal kom hendes børn ind i stuen. En pige, som lignede moderen en del, gik i gymnasiet og drengen skulle konfirmeres til foråret, han mindede mest om en nørd der aldrig kom ud fra værelset. Vi fandt aldrig ud af hvad de hed, de blev kun kaldt Søs og Brormand.

Alice, som hun hed kom med en kande og tilbyd os lidt mere at drikke, hun undskyldte sig med at maden havde drillet hende lidt og hun var kommet bag ud med forretten. Søs satte sig i en stol sammen med os, mens Brormand loppede op på sit værelse igen. Vi sad og snakkede lidt om dagligdagen og det endte med at min kone gik ud i køkkenet til Alice for at holde hende lidt med selskab.

Jeg nippede til glasset og betragtede Søs i smug, hun var en pæn ung pige, der var klædt i nutidens tøjmode. Små stramme toppe og lavtaljet jeans. Jeg bemærkede at hun ikke gik med bh eller også var den meget tynd, da hendes nipler tydeligt kunne anes gennem da hvide Dolce Gabanna top. Mens hun kikkede på mig skød hun brystet lidt frem og med et frækt smil spurgte hun med om noget, der nær havde fået mig til at falde ned af sofaen.

”Skal jeg sutte den af på dig?”

”Øh, hvad siger du.”

”Jeg tænkte bare, at når du nu alligevel har klædt mig af mig øjnene kunne jeg jo ligeså godt tage den i munden og giv dig et godt blowjob.”

”Jeg tror lige du skal tie stille.” Svarede jeg hårdt.

Hun bukkede sig frem over og der var direkte adgang ned til hendes bryster.

”Din tone er ligeså hård som bulen i dine bukser.”

Jeg tog en tår kir.

”unge dame, nu må du hellere stoppe.”

Hun smilede til mig, satte sig tilbage i stolen tog fat i sin top og løftede den op så jeg kunne se hendes meget tynde bh, der på ingen måde kunne skjule et par flotte pige bryster.

”Stop så, der kunne jo komme nogen ind i stuen.”

Hun trak i bh’en og blottede det ene bryst. Hun nulrede brystvorten og slikkede sig om munden.
”Når, du er mest nervøs for om der kommer nogen, ikke for det du ser.”

Jeg bandede indvendig, hun havde jo ret. Hun blottede det andet bryst og mens hun åbenlyst legede med brystvorterne kikkede hun på mig.

”Dem ville du gerne lege med, få lov til at kramme og slikke dem, mens du presser dit store lem langt op i mig.”

”Stop så tøs.” Jeg var ved at være på panikkens rand, tænk hvis min kone kom ind i stuen nu og så hvordan hun lå der med blottet overdel.

Pludselig rettede hun sig op, puttede brysterne ind i bh’en og trak sin top på plads, kikkede storsnuet på mig.

”Jeg tror sgu det er rigtigt hvad mor siger om dig. Du er en impotent skid, der kun kan tænde på store biler.”

Hun rejste sig og forlod stuen hastigt.

Jeg sad tilbage og gloede ud i luften, impotent var jeg ikke, jeg kunne næsten ikke holde min rejsning i bukserne og jeg rejste mig og gik på toilet. Hurtigt fik jeg bukserne åbnet og jeg mærkede hvordan mine nosser trak sig sammen og en ladning af sperm sprøjtede ud i min hånd.
Det lettede, jeg trak i toilettet for lydens skyld og begyndte af vaske sædrester af mit lem og fingre. Jeg tørrede mig og gik ud igen, fandt pigerne i køkkenet.

”Maden er lige straks klar. Fik du en snak med Søs.”

”Jo, vi sludrede lidt sammen.” Fik jeg sagt.

”Ja, hun er kommet i den alder, at hun absolut skal blande sig i de voksnes snak. Hun tror hun er ældre en de 17 år hun er.”

Vi gik til bords, jeg sad ved siden af min kone og overfor satte Søs sig, hun smilede sødt til os. Alice tog sit glas. ”Skål og velkommen til, det er ikke så tit vi har besøg mere efter at Emil mistede hovedet.”

Vi skålede og jeg kikkede over mod Søs, som svagt løftede den ene finger da hun drak, så jeg kunne se at hun på spidsen af fingeren havde en rest af min sæd. Hun smilede frækt til mig og lod fingeren glide hen over hendes læber og hun suttede fingeren ren. Jeg havde godt hørt at døren til toilettet blev åbnet kort tid efter at jeg havde været der, men at det skulle være Søs og at hun havde ledt og fundet en spermrest i håndvasken, det havde jeg aldrig tænkt.
Tøsen var mig lidt for snu og jeg havde det svært med at hun nu for alvor havde tændt mig.

Middagen var ganske lækker og vi fik talt om mangt og meget. Det viste sig at Søs var ganske vidende og hun fulgte fint med i samtalen. Det viste sig at Emil ikke var død, men havde fundet en ny elskerinde. Alice var ikke ked af at han rejste, hun havde bedt om skilsmisse og har fået halvdelen af værdierne, så hun og ungerne led ikke nød økonomisk.

”Mor, du trænger til en ny mand.” Kom det pludseligt fra Søs.

”Hvad siger du, min pige.” Alice prøvede at lade som ingenting, men hun skævede over mod os for at sig vores reaktion.

”Det er jo ikke så længe siden Emil rejste.” Prøvede min kone.

”Nej, men det er længe siden min mor har fået noget.”

”Søs dog, kan du så tie stille.” Kom det hurtigt fra Alice.

”Jamen, det er jo rigtigt, jeg kan jo høre hvordan du ligger om aftenen og gør det selv.”

Alice blev rød i hovedet. ”Det må I altså undskylde, Søs er i den alder hvor hun taler før hun tænker.”

”Mor, der er sgu da ikke noget forkert i at du ligger og leger med dig selv, det gør jeg da også.” Søs smilede frækt mod mig og fortsatte. Måske jeg skulle finde en der kan ordne os begge to.”

Alice kikkede på Søs. ”Vil du straks forlade bordet.”

Søs smilede til mig og slikkede sig om munden, mens hun drejede hovedet mod hendes mor.
”Det er bare fordi du er misundelig på mig, at jeg ser bedre ud og nemmere kan få en at sprede ben for.”

Hun forlod stuen, smækkende med døren.

”Det må I undskylde.” Begyndte Alice.

”Du behøver da ikke at undskylde, sådan er teenager.” Svarede min kone.

”Jamen problemet er at Søs har ret i det hun siger.” Alice lagde bestikket fra sig.

”der er da ikke noget forkert i at tilfredsstille sig selv, nå der ikke lige er andre muligheder.” Alice afbryd min kone.

”Jeg er 38 år, er stadig liderlig flere gange om ugen, hvordan tror I det er at høre Søs sidde og fortælle om mit manglende sexliv.”

Jeg blandede mig i samtalen. ”Så må du jo se at få gang i det igen, du er da stadig en køn pige, der må da være mænd nok der er interesseret.”

Alice kikkede på mig, derefter på min kone og så igen på mig. ”Ville du være interesseret, hvis du fik tilbuddet?”

Jeg tænkte, hun så helt godt ud, men hvis jeg skulle være min kone utro lige nu, ville jeg gå op på 1. salen bukke Søs ind over hendes seng og så tage hende bagfra i et langt og tiltrængt stød, så hun både ville se, høre og især mærke mig.

”Nu er vi jo inde i en teoretisk samtale, du ser da pæn ud og du ville også være tiltrækkende, men jeg har jo min kone, så den interesse ville jo ikke være til stede.”

Min kone begyndte at grine højlydt. ”Nu har jeg aldrig hørt mage til.”

Jeg kikkede lidt forlegent, jeg viste godt hvad hun tænkte på, men det var vel ikke lige nu vores hemmeligheder skulle frem.

”Undskyld, jeg fik formuleret mig helt forkert. Det var jo ikke for at ligge op til noget jeg spurgte sådan.”

Min kone kikkede på Alice. ”Vi har ingen forbehold over for sex og hvis du er interesseret, så er min mand også interesseret.”

Hun holdt mig i hånden får at vise overfor Alice at hun mente det.

”Jamen sådan kan du ikke sige, du sidder jo og lader din mand være dig utro.”

”Nej han er ikke utro, han er deltagende i vores seksuelle leg.”

Alice gloede på os. ”Sidder du og tilbyder din mand til sex, hvis jeg har lyst til ham.”

”Nej, jeg tilbyder dig, at du må være med.”

”Hun mener, at du må være med i en trekant.” Søs var igen kommet ind i stuen.

Alice kikkede over på Søs. ”Havde jeg ikke bedt dig om at forsvinde op på dit værelse.”

”Jo, men jeg er ligeså liderlig og våd i trusserne som du er. Tag dog i mod tilbuddet ellers gør jeg det.”

”Nu er det jo ikke en auktion på gruppesex vi har gang i.” Svarede min kone og kikkede på os alle.

”Alice, har du nogen sinde været sammen med en anden kvinde?”

Alice rystede på hovedet. ”Nej, det har altid været mænd eller højre hånden.”

Min kone kikkede igen på os. ”Lad os vente med desserten og så dele os.”

Alice sad blot og kikkede. ”Søs hvad har du dog gjort.”

”Søs har intet gjort forkert, hun har blot sagt det som du inderst inde ikke kunne sige højt.
Min kone rejste op gik rundt om bordet til Alice. Hun lagde sine hænder på hendes skuldre og lod dem glide ned over hendes hals og omkring hendes bryster. Hun klemte dem blidt og gav Alice et kindkys.

”Kom Alice, nu går vi to i bad og hjælpe hinanden med sæben, så kan min mand hjælpe Søs, med at få tørret sine trusser.”

Min kone løftede langsomt op mens hun stadig holdt omkring Alices bryster og Alice fulgte med.
De gik ud af stuen og jeg kikkede på Søs. Vi fulgtes ad hen til sofagruppen. Jeg stillede mig bag hende tog omkring hendes top og løftede den over hendes hoved, løsnede bh’en og lod del falde til gulvet.

Hun drejede ansigtet mod mig. ”Knep mig.”

Jeg smilede tilbage og klemte hendes faste bryster hårdt.
”Ikke endnu, du kommer til at vente.”

Jeg løftede den spinkle pige ved at klemme omkring hendes bryster og blidt løftede jeg hende bagover og ned i sofaen. Hun sad oven på mig med ryggen til.

”Tag dine hænder omkring min nakke.” Bad jeg hende.

Hun adlød villigt. Jeg lod hænderne glide ned over hendes krop, ned over maven til jeg rørte buksekanten. Roligt knappede jeg hendes jeans op og trak dem ned over hendes baller. Hun løftede benene op i luften og jeg fjernede jeans og trusser fra hende. Hun var som mange andre unge piger er i dag, der var ikke et hår i hendes skød. Jeg flyttede hendes ben så de lå på ydersiden af mine.

Jeg spredte mine ben og hendes skød åbnede sig for mig. Hun var tændt, hendes skamlæber var fyldige og glinsede i lyset. Blidt lod jeg en finger glide hen over hendes klit og ned mellem hendes våde skamlæber.

”Åh.” Sukkede hun, mens hendes bryst pulsede kraftigt.

Med den ene hånd fandt jeg hendes højre brystvorte, lod fingrene kærtegne den til dem blev hård. Blidt klemte jeg omkring roden på brystvorten og lukkede af for blodet.
Langsomt trak jeg opad og spændte brystvorten mellem mine fingre så jeg kunne se hvordan hendes bryst fulgte med.

Med smerten fokuseret på brystet, spredte jeg hendes skamlæber og lod en finger glide op i hendes skød. Roligt lod jeg den blive så langt oppe jeg kunne nå. Jeg bøjede fingeren oppe i skeden og mærkede hvordan hun gav efter når jeg holdt fingeren på tværs og pressede mod hendes blære. Hun sukkede lavt og løftede sit skød for bedre at kunne mærke mig.

Jeg trak fingeren ud og lod hende se den våde finger. Jeg holdt fingeren foran hendes ansigt.
”Smag, hvor liderlig du er.” Hun åbnede sin mund og jeg førte fingeren ind i munden. Med tungen slikkede og suttede hun den ren.

”kom læg dig op på sofabordet.”

Hun slap mig og lagde sig på ryggen. Hun kikkede på mig. ”Kom lad mig få lov til at sutte den af på dig.”

”Bare vent, det kommer Søs.”

Jeg lagde mig på knæ foran hende, tog omkring hendes knæ og spredte hendes lår, bukkede mig ned over hendes skød, lod tungen berører hendes skamlæber.

”Argh, gør noget ved mig.” Stønnede hun igen.

Jeg lod tungen gå på opdagelse mellem skamlæberne, fandt åbningen til hendes skede og blidt stødte jeg med tungen så min næsetip hele tiden pirrede hendes lille klit. Hun var virkelig tændt og pludselig kom der et langtrukken rallende hyl fra hende og hendes første orgasme den aften kom som et lyn for en klar himmel.

Rystende klemte hun benene omkring mig og mit ansigt blev presset mod hendes hårløse skød. Et lille minut fortsatte hendes orgasme før hun kom til sig selv igen. Forpustet lå hun på bordet og kikkede på mig. Jeg løftede hovedet og kikkede på hende. Hun smilede til mig. ”Det var min anden orgasme i aften, det er helt vildt.”

”Din anden?”

”Ja, jeg nåede lige at give mig selv en oppe på værelset mens I talte sammen nede i stuen.”

”Du er vist en være en Søs.”

Hun rejste sig op på albuerne og kikkede på mig med frække øjne.

”Nu er det vist din tur til at mærke Søs’ evner med munden.”

Jeg satte mig tilbage i sofaen og lod Søs klæde mig af. Hun brugte sine hænder utroligt frækt og nærgående, mens hun fik fjernet mit tøj. Hun smilte til mig og blidt tog hun omkring mit lem.
Hun lod den ene hånd glide ned over skaftet så de safter der var, blev smurt ned over hele lemmet. Hun holdt fast rundt omkring ved roden og med den anden hånd holdt hun lige over, så kun selve hovedet var blottet.

Hun holdt stramt med begge hænder og endelig mærkede jeg hendes våde læber omkranse med hoved.
Blidt suttede hun hovedet ind i hendes mund og med tungen pirrede hun mig til det yderste.
Sådan gjorde hun længe og jeg havde svært ved at holde mig tilbage, men det stramme greb hun havde gjorde at jeg ikke kunne komme.

Hun slap med den øverste hånd og straks gled hendes mund længere ned over mig, jeg mærkede hendes frække tunge pirre mit lem på bagsiden, mens hun med ganen masserede mit meget følsomme hoved. Hun klemte omkring mine nosser så kunne mærke hvordan det trak i huden og forbindelsen mellem dem og mit lem effektivt var lukket af. Hun strammede grebet og slap med den anden hånd.
Mit lem var vildt hårdt, enhver blodåre var fyldt til bristepunktet.

Hun åbnede munden og tog lemmet ud, slikkede sig om munden og samlede så meget mundvand hun kunne.

Deepthroatblowjob

blowjob-deepthroat-4-billederIgen bukkede hun sig ned over mig, med læberne lukkede pressede hun hovedet ind mellem læberne, jeg mærkede at hun havde fyldt munden med væsken for bedre at kunne glide ned over mig.

Forsigtigt og med blikket rettet mod mine øjne, begyndte hun nu langsomt at glide ned over mit lem. Jeg mærkede hendes tunge glide ned under lemmet og hendes drøbel støde mod hovedet. Hun holdt presset lidt for så at trække sig tilbage.

Hun åbnede munden trak vejret og smilede sødt til mig. Hun klemte hårdere omkring mine nosser og igen førte hun sine læber ned over lemmet. Denne gang gled hovedet forbi hendes drøbel og jeg mærkede hvordan hun tog mig fuldt ud.

Hun kikkede mig i øjnene og langsomt gled hun tilbage, men denne gang for straks at glide helt ned over mig. Jeg kunne næsten ikke mere og enhver blodårer i lemmet pumpede hårdt. Hun kikkede på mig og langsomt begyndte hun at lade mig glide helt ind hver gang hun havde løftet hovedet lidt.

Nu kunne jeg ikke mere. Jeg tog fat omkring hendes nakke pressede hendes kønne ansigt helt ned over mit lem og mærkede at jeg var helt inde i hende nu. Hun spærrede øjnene op og slap mine nosser så jeg kunne komme.

Og jeg kom og kom. Jeg holdt fast i hendes hoved og mærkede hvordan jeg pumpede min sperm direkte ned i halsen på hende. Hun prøvede at lave synke bevægelser, det gjorde blot det at jeg pumpede endnu mere ind i hende.

Historien fortsætter under reklamen

Langsomt slap jeg hendes hoved og forpustet trak hun sit hoved væk fra mit lem. Hun kyssede blidt spidsen og rettede sig op på knæ. En blanding af sperm og mundvand løb ud af hendes mund. Hun pustede lidt, men fik sagt.

”Det er første gang jeg prøver at sutte den af på nogen.”

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

0 kommentarer

  1. Anton

    19/01/2012 kl 9:01

    Utroligt go novelle. Det er min dejligste drøm at prøve sådant

    1+
  2. Troels

    17/01/2012 kl 6:29

    KANON HISTORIE!!!

    1+
  3. bananen

    16/01/2012 kl 11:02

    Ja vrkekelig god historie godt og liderligt fortalt ,måtte have fat i den stive da man ikke lige havde en til at slikke pik.

    1+
  4. Oral-lover

    16/01/2012 kl 9:48

    Endnu engang en velskrevet historie fra dig. Fik mig til at komme for hårdt!!!

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *