Møde i station 2

Nu havde jeg to pikke foran mig, den yngste der dinglede op og ned mens han fik den anden i røven.

Forfatter: Kristian P

1.

Aftenen var bestemt til hygge på mødetelefonen, og da jeg kom igennem var der en del på linjen som stønnede og råbte på opmærksomhed. Jeg blandede mig i koret og håbede på at finde en fyr jeg kunne have telefonsex med. Som det oftest skete gik der lidt tid før en fyr fangede min opmærksomhed og vi talte godt sammen, og fik spurgt ind til hvad vi hver især kunne lide. Hans frække stemme og yderst frække ord tiltrak mig og det gik lige i pikken på mig. Han var 21 år, jeg 52, og vi blev ret hurtige enige om at mødes på stationen ved toiletterne en halv time senere, og så tage den derfra og finde ud af hvad vi skulle. Jeg var klar, for jeg havde taget et bad efter jeg kom fra arbejde, og min pik og nosser varm fyldte og glatbarberede.

På stationen var der en håndfuld mennesker denne frostkolde aften, og jeg gik ned i den bagerste del af stationen og satte mig på en lidet oplyst bænk og ventede. Et par minutter i aftalt tid kom han gående. Han var som lovet høj, tynd, så ungdommelig ud. Vi gav hænder og jeg foreslog vi gik om bag stationsbygningen hvor mørket var tættere.

Vi stod på tæt på hinanden i mørket og han begyndte at kramme mig og kysse med tungen mens hans hånd kørte uden på mine bukser til jeg blev stiv. Jeg gjorde det samme ved ham. Hans joggingbukser var løse og jeg kunne let få hånden inden for og få fat i hans pik. Han havde ingen underbukser på. hans pik var stiv i min hånd og mens vi kyssede spillede jeg ham, og han mig. “Lad os gå ind på toilettet” stønnede han og vi pakkede sammen og smuttede tilbage af perronen og listede ubemærkede ind på det opvarmede handicaptoilet. Her smed vi jakkerne og bukser og bluse og stod kun i sko og sokker. Han havde en glat tynd overkrop uden hår, og hans pik var helt gennemglat. Den var tyk og ikke lang, og jeg blev utrolig hurtigt tændt.

“Kom så dadi, sut mig” stønnede han og pressede mig på hug.. Hans stive pik kørte hurtigt ind og mens hans unge nosser bankede mod min hage. Der gik ikke længe før jeg fik en varm stråle af ham som jeg slugte begærligt, mens jeg nev ham lidt på brystvorterne. Jeg rejste mig op og kyssede ham, og det var han vild med, for han blev ved mens han tog om min røv. “Knep mig daid, jeg vil mærke dig.” Han vendte sig om og løftede det ene ben op på toiletkummen og bukkede sig forover så jeg kunne trænge op i ham. Hans stramme røvfisse tog i mod mig og hans unge krop tog i mod.

Da jeg havde banket mig op i ham ville vi skifte stilling. Jeg satte mig på kummen og lod ham glide med ansigtet mod mig, glide ned over mig og ride mig. Hans pik dinglede op og ned og jeg spillede ham, kyssede, nev og bed i hans brystvorter mens han stønnede “åhh dadi” og red mig. Så kom han igen og sprøjtede op ad mit bryst og så langt jeg fik noget på læberne. “Du er dygtig dadi” hviskede han i mit øre, “kom og knep mig hver dag jeg elsker sådan en tyk fed voksen mandepik som din”, Jeg smilede, “men er du … bor du alene, har du ejen lejlighed?” Han tav og blev helt stille så hans pik dalede.

Han trak sig af mig og vendte sig om. Det lød som om han snøftede og græd. Jeg rejste mig op, stillede mig bag ham som min pik ramte hans revne. Han tog en håbd bagud og holdt om den, men fortsatte med at snøfte. “Jeg er kun 16″ sagde han, men jeg er til fyre, og du var så sød”. Jeg trøstede ham, trak ham ind til mig, og holdt hans ungpik i hånden, og spillede ham lidt, så han fik modet i gen. “Hvis dte kan hjælpe, så kom du blot hjem til mig, så kan vi altid snakke og jeg kan altid sutte dig hvis du trænger.” Han smilede og nikkede. Jeg fortsatte og sagde “og tag du blot en ven med, hvis du føler dig bedst med det.”. Han nikkede i gen, “jah, jeg har en kamarat som også næsten er 16, og han er også til fyre. Vi plejer at lege i kælderen under min boligblok når vi trænger.”

Min pik var blevet hård i gen. “Kom min dreng, hjælp dadi færdig.” Vi lagde os på det snavsede gulv og jeg trænge op i ham bagfra og kneppede ham hårdt, mens jeg klaskede hans røv ti lden blev rød, og der gik ikke længe før jeg bad ham gøre mig færdig. Han lagde sig på hug og gav mig det bedste blow jeg havde fået længe, og han var dygtig, og tog både mine nosser og pik med sin frække mundfisse. Til sidst lå vi en en 69’er før vi begge kom i hinandens munde. Vi fik taget tøj på og listede ud en ad gangen. I mørket på stationen aftale vi af ses igen, sammen med hans unge ven, hjemme hos mig.

2.

Dørklokken ringede og den unge mand jeg ugen før havde mødt på stationen stod nu sammen med sin lidt mindre ven. “Kom ind”. Jeg gennede dem ind i stuen. Vi satte os ned og mens de drak en sodavand drak jeg en øl. “Hvad så drengene, hvad er til idag? De byndte så småt at kysse hinanden og befamle hinandens kroppe, lod hænderme glide op under bluserne og så henover bukserne. De havde begge to jogging tøj på så det var hurtigt taget af så de kun sad sokker. Jeg sad og nød synet og fik selv et lille jern på.

“Kom leg med hinanden” sagde jeg. De begyndte igen at kysse og slikkede hinandens brystkasser og brystvorter og spile hinandens pikke. Den gode ven han havde tage med have en mindre pik, helt glat, men den strittede allerede lige ud. Jeg satte mig over og hjalp ham med at spille den, mens hans kammerat stak sin noget større ind i munden på ham. Mens jeg spillede ham forsøgte han at åbne mine bukser. Jeg trak selv af tøjet og satte mig igen ned og lod ham tage fat.

Hans kolde hænder lukkede sig om mig og gjorde mig så liderlig, at jeg bukkede mig ned og suttede ham. Hans ungpik var gladt og blød og kørte glat ind og ud af min mund, mens jeg legede mes hans små, men fyldte nosser.
Næsten per automatik tog den ældste fyr pikken ud af sin kammerats mund og lagde sig på ryggen og bad ham lægge sig oven på ham omvendt, og trængte sig så op i ham.

Nu havde jeg to pikke foran mig, den yngste der dinglede op og ned mens han fik den anden i røven. Skiftevis suttede og slikkede jeg dem begge, hvor pikken mødte hullet mens jeg forsøgte at spille mig selv.

“Hvor er i dygtige drenge” sagde jeg til dem. Lidt efter blev det så min tur. Først forsøgte de at ligge på spisebordet, med benene oppe og en neste skuldre, og kneppe mig stående og den anden i munden, men mine ben var for tunge, så de ville have mig ned på alle fire i sengen. Den stak sin pik op i mig let og ubesværet mens den store først stod foran mig så jeg kunne sutte ham. Jeg huskede hans store pik fra stationen og slikkede og suttede ham så godt jeg kunne til der kom pre-sperm på min tunge.

Så lagde han sig ned under mig med hovedet under min pik og tog den, mens han legede med mine nosser og sin vens nosser der bankede mod mig, og samtidig blowede han min pik. Det varede ikke længe før den yngste kom i en voldsom orgasme oppe mig så safterne drev ned af hans pik og ned i hovedet på den ældste fyr der lå under mig. jeg hørte ham smaske søden i sig, og de væltede mig begge om på ryggen og lagde sig begge til at sutte mig sammen, til jeg kom i en tyk stråle som de delte. Så lagde vi os i ske i min seng og faldt i søvn.

Efter tid vågnede jeg og mærkede en trang. Jeg kravlede forsigt op af sengen og satte mig på hug ved den yngste der lå forrest og pressede min halvstive pik ind mellem hans læber. Der lod jeg den ligge og lidt efter lidt begyndte han at sutte på den til jeg blev stiv igen.

Jeg så hvordan hans unge pik voksede, og da den ældre fyr vågnede begyndte han at sutte ham samtidig. Så kom han i munden på ham, og den ældre fyr stak sin pik i munden på mig, mens den yngre hjalp mig med at tømme ham. Vi tog et fælles bad, hvor vi vaskede hinanden. Deres unge glatte kroppe var lækre at bade med, og vi vaskede hinanden alle steder til vores pikke ikke kunne kalre mere. Jeg pressede den yngste ned at sidde og pissede på ham og min gyldne væske gjorde ham så vild at han åbnede munden og tog i mod, og sank flere gange, mens han atter spilelde sin umættelige pik. Den ældste og jeg kyssede med tungen og den yngre fyr trak min pik helt ind i munden og suttede mig til det var min tur til at fylde ham, og so mden gode dreng han var, slugte han mig og gjorde mig ren.
Historien fortsætter under reklamen

Da de forlod mig senere sagde de mange tak, og spurgte om de måtte komme forbi en anden gang. Jeg klappede dem på hovederne og de tog om min pik på vej ud ad døren “ok, v i ses dadi”.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *