Chris og Lena del 1.

jo mere han pressede på kunne hun mærke at hun var hjælpeløs, hun kom højlydt, rystende og sprøjtede lidt, men blev meget våd.

Forfatter: H.S.S.

Lad mig præsentere mine 2 Pers. i mine kommende historier.

Chris er en ung mand på 24 år,ca. 190 høj,solbrun,pæn trænet,let behåret på brystkassen,fremtrædende åre på armene, mørkt hår,spillende blå øjne og ganske udmærket udstyre.
Han er færdig uddannet, men fyret efterfølgende,nu holder han sabbatår, dog ingen økonomiske problemer.

Han er dominerende i sengen, også gerne lidt uden for sengen, han har bare ikke fundet kvinden der kan udfordre ham.

Lina er en ung kvinde på 19 år, ca. 170 høj,solbrun,sporty,X-figur med en fast 95D i brystmål, spillende grønne øjne og langt gråblondt hår.

Hun har kun folkeskolen, da hun ikke ved hvad hun vil endnu, men pt. Har hun ikke de store plane, da kun hun og banken ved, at hun vandt kassen i lotto for ca. ½ år siden.

Hun har ikke de store seksuelle erfaringer, for hende skal det nærmest bare overstås.

Chris og Lina mødtes på en lidt finurlig måde, de mødtes via en fælles ven som Lina havde overnattet hos, indtil hendes lille lejlighed var klar, som hun selv var inde over ved renoveringen.

Chris havde selv overnatter hos fælles vennen, bare for at være nær hende men havde ikke fået de store vibes fra hende om interessen var gensidigt.

Så da Lina inviterede til indflytter fest øjnene Chris chancen, hvilket Lina håbede på, hun var god til at skjule hvis hun kunne lide en Pers.

Lina havde gjort lidt mere ud af sig selv til festen, en Marilyn Monroe kjole i beige og stilletter, håret pænt sat op og en let makeup, det burde da få Chris op i gear.

Vennerne kom, samt Chris som havde en vase med en stor buket blomster og champagne som Lina stillede i køleskabet, han var selv i et par sorte jeans og skjorte, ærmerne rullet op og lidt åbent i halsen.

Aftenen gik med mad og drikke og da tiden var inde til byturen, sendte Lina dem afsted for hun rydtede lige op, pigerne i selskabet skubbede Chris tilbage i lejl. Med kække smil og blink, lukkede døren og væk var de.

Chris rømmede sig : ”Ehm skal jeg hjælpe?”

Lina farede rundt : ”Hey Ehm ja gerne.”

Endelig havde de hinanden for sig selv tænkte de, men hvordan kommer vi mon herfra.

Chris hjalp til og da de var færdige, spurgte Lina om de skulle smage på champagnen han havde taget med, den var Chris med på.

Hun snurrede rundt så han lige kunne skimte at hendes balder var bar, hvilket tændte ham, da hun kom tilbage spurgte hun om hun skulle hælde op til ham, nikkede han, hun bøjede let forover med struttende røv, han kunne ikke dy sig at kigge og opdagede at hun ikke havde noget på indenunder måtte han diskret rette på pikken, men hun havde opdaget ham og smilede .

”Hvad skal vi skåle på?”

”en god dag?”

”hmmm… nej”

Han kiggede på hende ”hvad med en god fremtid?”

”Forhåbentlig med god sex” svarede hun og klingede mod hans glas og tog en tår.

”uh den er god”

”nogen kvinder siger, den gør dem ophidset”.

Hun smilede kækt ”virkelig?”

”kan kun sige, hvad de siger”

Hun tog en tår til ” så det du fortæller mig, er at du vil knep mig”.

Han kiggede på hende ”det har jeg ville længe”.

Han lænede sig mod champagnen, hældte endnu engang op i deres glas .
Hun tog sit glas og flasken, rejste sig og gik ned mod soveværelset, vente sig

”så kom, jeg har set hvad du render rundt med, når du er kommet ud af badet… og har længe drømt om at blive kneppet af dig”

Han svarede ikke men fulgte efter hende, ””fuck havde hun seriøst det?? Hvorfor havde jeg ik opdaget det””

Hun drak resten af champagnen i sit glas, stillede glasset, vente sig om mod ham.

”Hvor vil du ha mig?”

Han drak resten af sin champagne, stillede glasset og tog rundt om hende og kyssede hende blidt, derefter bestemt.

Den ene hånd fik fat rundt om baghovedet og hals så han kunne kysse hende på sin måde, den anden hånd gled ned mod hendes røv og op under kjolen, hvor han opdagede at hun var helt nøgen, han trak hovedet væk.

”har du været nøgen under hele festen”

et lille kækt smil fortalte ham, at det havde hun.

”fuck”

Han pressede sin pik mod hende, så hun mærkede at det tændte ham.

Hun begyndte at knappe hans skjorte op og fik den af ham, da hendes hænder gled hen over brystkassen og mærkede hårene smilede hun, hun forsat med at åbne hans jeans og smuttede ud af hans hænder, da hun vil le tage dem af, men han stoppede hende.

Han forsatte selv med at tage sine sko og jeans af, så han kun stod i boxers, da hun ville tage dem af nægtede han hende det, men i stedet fik hendes kjole af og fik lagt hende på sengen.
Han kiggede på hendes krop, så fin og perfekt i hans øjne, han lagde sig ved siden af hende og kiggede på hende, lod sine fingre vandre på hendes krop og kunne mærke hendes utålmodighed, han kiggede på hende.

”har du travlt?”

”nej, er bare vant til lige på”.

Han smilede
” ikke i dag, i dag bliver du min”.

Og kyssede hende.

Han forsatte med at kysse hende, med den info at hun ikke har haft rigtig sex og ville gear ned på det dominante i dag.

Han kyssede hendes bryst, masserede dem og forsatte ned mod hendes fisse, hvor han først kyssede, lagde sig tilrette og begyndte så at lege med hendes klit, fisse og lidt hendes røv, dog måtte han tage fat i hendes lår da hun skubbede sig væk, hver gang han ramte hendes punkt.

Hun stønnede højlydt, gav sig og mærkede hvordan kroppen kilderede hele tiden

””fuck hvad gør han ved mig, pls bare knep mig” Tænkte hun, men kunne intet få sagt, hun mærkede hvordan det startede i underlivet, op i hoften og maven, hun svajede let og pressede sig mod hans sugende mund om sin klit, stønnede højlydt og kom så kort efter.

Han smagte hendes safter, let sød og krydret, han trak sig for at tage sine boxers af og lagde sig over hende for at kysse hende så hun kunne smage sig selv, derefter ved hendes side og kærtegnede hende, hun kom sig hurtigt, smilede kort og fik ham om på ryggen…

”Næ, hov.. hvad la…”

”min tur ”

Afbrød hun ham og kyssede ham så, nappede og bed blidt hans hals og derefter hans brystvorte.

”” godt, så ved jeg at jeg kan gå mere til den”” tænke han og nød det.

Hun forsat ned mod hans pik og til hendes overraskelse havde hun fejlbedømt hans str. 20-22cm lang og omkring 10cm i omkreds.

””jøsses den kan jeg jo ik gi deeptroath på eller holde om med en hånd”” tænkte hun. Men forsatte, hun kunne have pikhovedet og lidt mere i munden og måtte bruge begge hænder til resten af pikken, hun hørte at hun gjorde det godt for han stønnede meget og når hun legede med tungen om pikhovedet kom han med en del knurren, hun lod tungen glide ned af pikken mod hans testikler og forsigtigt tog dem i munden, men smilede så, han havde med vilje ramt hendes røv og nu vil hun gøre det samme, hun spidsede tungen yderligere og lod den kredse om røven, et støn og knurren kom på samme tid fra ham

”fuck” knurrede ham.

Kiggede ned og mødte et djævels smil og blik fra hende, han lod sig falde tilbage
og mærkede hvordan hans pik bankede i hendes hånd, han prøvede at komme op og skubbe hende væk, for han var ved at komme, men hendes blik fortalte ham noget andet..

”argh.. fuck det er godt”

Mærkede at han var tæt på og mærkede så hendes mund om sin pik og kort efter hvordan hun tog imod hans sperm, der kom ned i halsen og mund, hvordan hun slikkede resten af hans sperm i sig på sin pik og om sin mund, han tog en dyb indånding.

”det der… er payback” knurrede han.

Hun hældte resten af champagnen op i deres glas og rakte ham sit, drak sit glas og kiggede på ham.

” Hvorfor, du kunne jo lide det” smilede hun nok så sødt.

Han kneb øjnene sammen, drak sit glas, tog hendes og stillede dem, vente sig og fik hende om på ryggen og lagde sig ved siden af hende.

”Ved du hvad sprøjteorgasmer er?”

”Har hørt om dem, men ik prøvet”

”godt” smilede han.

Lod sine fingre glid ned til hendes fisse og pressede 2 finger op i den

”” fuck hun er stram”” tænkte han

og forsatte, begyndte at massere fissen og klitten i ryk og så hvordan hun reagerede.
Hun gav et gib og derefter et støn, da han forsatte blev hendes øjne store og hun tog fat i sengen som hun borede neglene i.

”” Fuck hvad sker der.. nej nej nej det puuhh”” tænkte hun

”stop stop du får mig til at tisse”

Han smilede
” nej, det føles bare sådan”

Satte op i fat, hun klynkede kort, hev benene op

” åhh fuck”

Hun mærkede hvordan hun blev presset til orgasme og kunne ikke finde ud af om hun kunne lide det eller ej, hun stønnede mere og prøvede ihærdigt ik at komme, men jo mere han pressede på kunne hun mærke at hun var hjælpeløs, hun kom højlydt, rystende og sprøjtede lidt, men blev meget våd.
Hun hev efter vejret, og han så hvordan hun hurtigt samlede benene.

”hvem siger jeg er færdig? Denne gang prøv at slappe af”

Hun stirrede på ham og mærkede at han gjorde det igen, hele hendes krop reagerede med en rysten og hun prøvede at slappe af denne gang var det mere behageligt og lukkede øjnene, hun pressede automatisk fissen mod hans hånd og kom igen, ligesom før.

Han nød at se hende sådan, tog sine finger i munden og smagte på hende og derefter lod hende smage på sig selv.

Han lagde sig over hende, med pikken lige uden for fissen, så hende i øjnene og pressede pikhovedet op i hende, han nød at se hvordan kvinderne reagerede på hans str. Når han trængte op i dem og mere hendes, hun så ham direkte tilbage med halvåbent mund og tog nogle dybe indåndinger,
””fuck hun er stram””

Han var lidt nervøs for om de kom videre, han trak sig lidt ud, men blev stoppet af hendes ben, som skubbede ham ind igen.

”Knep mig forsigtigt i starten og sæt farten op, jeg vil mærke hele din pik I mig, så fyld mig op”.

Det skulle hun ikke sige 2 gange og begyndte at knep hende, hun skubbede selv imod når han trængte op i hende, hendes små støn gjorde det kun bedre.

”Ååhh du rammer mine punkter” stønnede hun.

Skubbede imod ham, og han mærkede hvor stram hun virkelig var om sin pik.

” fuck du er stram” Stønnede han

Begyndte at sætte farten op, han kom helt I bund og et lille klynk kom fra hende men ikke mere, hun ville have hans pik og den skulle hun få.

Hun spredte sine ben mere og lod ham komme til, pressede ham helt I bund for hvert stød, hun mærkede hvordan hele hans pik ramte alle punkter og ville have mere, farten var fin og hun mærkede hvordan orgasmen snart ville rulle hen over hendes krop, som hun skød op i mod ham da hun kom, han var ved at trække sig ud, da han ville komme, men hendes ben stoppede ham så han kom op i hende.

Da han kom op i hende, trak han sig kort efter og lod sæden rende, han lagde sig på ryggen men pikken var stadig stiv og det så hun, hun lænede sig over ham og lod tungen glide over pikhovedet.Hun lænede sig op til han øre.

”mere?”

Han kiggede på hende og tog fat i hende så hun sad over ham.

”Kan du ta mig sådan i bund?”

Hun smilede og lod sig glide ned over hans pik, smerten da hun gled ned over den blev erstattet med nydelse.

”” Åh fuck hvor er han stor””

Og fik ham i bund, hun stoppede og kiggede på ham med et lille djævelsk blik, inden hun begyndte at ride ham, nogle gange ved pikhovedet hvor han var følsom og nogle gange helt I bund

”fuuck”

Hun kunne se hvordan han kæmpede men til sidst tog han fat i hendes hofter, holdt hende stille og bankede pikken I bund flere gange og begge kom samtidigt.

Hun lod sig glide ned af ham og gik på wc for at få rest-sæden ud, da hun kom tilbage gik han derud og kom igen, han lagde sig og hev hende ind til sig, der lå de stille uden at sige noget og faldt i søvn.

Da de vågnede nogle timer efter lå hans pik op af maven på ham, hun lod fingrene glide over den og hans krop.

”pas nu på ikke”

” Hvad skal jeg passe på”

” det kunne jo være jeg vil kneppe dig igen”

Hun smilede skævt ” du skal være velkommen”

Han tog fat i hendes hår og tvang hende om på ryggen spredte hendes ben hårdt, spyttede ned på hendes fisse og tvang pikken hårdt op i hende, kneppede hende hårdt og kunne høre hun gav sig med små klynk men ignorerede dem, tiden var inde hun fik afvide hvem han var, han forsat til han kom, lænede sig ned over hende.
Historien fortsætter under reklamen

” Min og jeg vil vise dig en helt ny sex verden”

Hun kiggede op på ham overvejene.

”Så længe du også er min”.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *