Hvordan Madam tvinger mig til sex med tyk dame 9

Soen udblokkes om lidt. Slaven er gjort klar med piller og diverse påspændingsdildoer m.m. i alle mulige størrelser ..

Forfatter: Ssbbwdreamer

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Jeg slikker det bedste jeg har lært for at gøre Pia tilfreds. Fornemmer også det gør lidt godt på Soen.

Pludselig rejser Soen sig, jeg kan høre en mobiltelefon ringer. ”Hallo, De taler med Madams slave…Javel, et øjeblik”

Soen stiller sig pænt ved siden af Pia for at aflevere telefonen.

”Goddag Grevinde” siger Pia.” Hvad kan jeg hjælpe med….Hmmm, et besøg af Dem er ikke så godt lige nu. Jeg har fået fat i en mandlig slave som får chancen her i weekenden, for at blive en slave på et eller andet niveau fremadrettet.

Vi er lige blevet færdige med at pine Soen til det yderste og om lidt står den på udblokning. Slaven har fået hestepiller, så slavepikken står tyk og flot. Så vi har faktisk lørdagshygge….”

”Øjeblik Frue” ”Vatpik, stil dig ved siden af Soen så hun kan gnide Ormen mens jeg taler i telefon” Jeg skynder mig op på plads. Soen ser helt afslappet ud og har allerede hånden klar.

”Så er jeg klar igen, jeg forstår de er villig til at betale lidt mere men som nævnt skal Soen udblokkes om lidt. Alt er forberedt og Slaven er gjort klar med piller og diverse påspændingsdildoer m.m. i alle mulige størrelser, er også klar ………”

Mens jeg står og lytter på hvad Pia siger mens Soen bare gnider på min pik, ser jeg Pia række hånden ud og tage hårdt fat i Soens tykke og hårde brystvorte for at trække den ned ad så Soen automatisk bliver tvunget i knæ. ”Et øjeblik igen Frue”….Jeg vil set en gang sutning. Du tager Ormen i munden, går helt i bund til roden, bliver der 10 sekunder og så retur op til bagkanten af hovedet. Du skal hele tiden holde øjenkontakt med Vatpikken så han kan se hvor meget du er ved at kvæles hver gang Ormen ryger ned i din hals. Det fortsætter du med indtil jeg befaler noget nyt”

Javel Madam, svarede Soen lynhurtigt. Og min pik blev hurtigt ført ind i Soens mund.

Mit ego lige i dette øjeblik, håber at Pia befaler Soen skal gøre det i lang tid. Soen suger godt.

Pia fortsætter samtalen ”Jeg har tænkt følgende Frue:

• De overtager udblokningen som sidst de var her. Ø-størrelse er dog blev øget takket være min træning af Soens kusse, så forventer at Deres fetich kan opfyldes endnu mere, end De plejer at kunne få opfyldt. I dag var der planlagt et speculum beregnet til heste. Den mindste åbning er 6,5 cm men kan udvides til 11,5cm. Soen kan tage mere, men max længden må ikke overstige 30 cm. Fister De hende, så kun lige op til livmoderen. Husk at de sidste bånd skal gøres fast, så Soens skamlæber er max udstrakte med alle 10 bånd, hvis Soen ligger klar ned i stolen eller hvor De når gør det. Når De har givet Soen en orgasme, så tager de hjem.

• De tager Deres datter med, som jeg har fuld råderet over. Og jeg mener over hele hendes krop. Der tages ingen hensyn. Forventer hendes krops hygiejne er som den plejer. Deres datter bliver afleveret hjemme på Deres residens senest i morgen søndag middag. Hvordan lyder mit forslag?” Soen sutter helt vildt godt. Og jeg er slet ikke i nærheden af udløsning. De hestepiller må gøre virkningen. Og vil indrømme, jeg er både nysgerrig og bange på samme tidspunkt. Jeg har ingen fornemmelse på hvad min rolle skal være
”OK, så lige de sidste detaljer

• Deres datter ankommer i sorte ridestøvler, kort rød slimline latex nederdel, stram gul regnjakke med tryklås. En kraftig makeup skal bæres.

• De modtages af Soen som viser Deres datter ind til mig og Slaven, hvorefter Soen og De fortsætter til jeres værelse. Deres datter har de 20.000kr med.

• De er en pervers sadistisk Grevinde. Jeg forventer at de overholder vores aftale for leje af Soen. Opdager jeg De har overskredet beføjelserne, er vort mangeårigt sammenarbejde slut.

• De skal være her senest om en time.

Den er De med på!!….Ja men så er det en aftale…Vi ses”

Pia lagde på. ”Stop det sutteri. Vatpikken skal ikke have mere fornøjelse med dig i dag”

Efter at have overhørt hele dette optrin, er jeg meganervøs. Kan se Pia har et blik der lyser ud med store overraskelser.

”Normalt afbryder jeg ikke træningen af Soen. Næste akt var at Vatpikken skulle have deltaget i udblokningen af Soen, men da det er noget Grevinden gerne vil med Soen og jeg kan tjene 20.000kr, så er det ok. Vi 2 har så fornøjelse af Grevindens datter. Jeg er sikker på Vatpikken ikke bliver skuffet over at Soen ikke deltager resten af weekenden.” Igen har Pia sit ækle grin, der er lagt op til noget som jeg ikke har en anelse om.

”So, kan du fortælle Vatpikken hvad Grevinden plejer at gøre ved dig, og fortæl hvorfor du hader de besøg.”

Berta fortæller:

Soen undskylder over for Madam at Soens fede krop hader at stå til rådighed for Grevinden, men besøget gør hver gang, at hele underlivet er total ømt i en hel uge, da det er forbudt at være fugtig. Grevinden nyder at jeg altid skal være tør. Men jeg er som slave klar til at behage Madam og modtage den smerte som Madams kunder forlanger.

Grevinden ser ned på alle tykke kvinder. For hende er alle tykke kvinder udstyret med en stor kusse og store patter. Derfor må man gerne mishandle dem.

Grevindens fetich er typisk udblokning i det ekstreme. Bl.a. kæmpe dildoer, kraftige speclums, og store strapons indgår i hendes sadistiske perversiteter.

Og hendes datter…. ”STOOOP SO, hende skal du ikke beskrive. Hende tager jeg mig af sammen med Vatpikken når de kommer”

Pia kigger på mig og griner fælt. Jeg huer ikke dette her. Fornemmer ikke der er noget godt i vente.

Pia henvender sig til Soen ”Du går hen i det bagerste rum og gør klar til dit besøg. Find alle remedierne frem. Også dem du ikke kan lide. Derefter går du på toilettet og gør dit bagerste hul rent. Er sikker på Grevinden er sit onde hjørne, siden hun er villig til at betale det dobbelte af hvad hun plejer. Derefter stuepige outfit. Sort kort nederdel og en tynd hvid skjorte. Har Soen tid i overskud er det tilladt at gå op i køkkenet og smøre en fedtemad. Når Grevinden har mishandlet din fede kusse m.m. i en time, er det tilladt at få orgasme. Derefter hjælper du Grevinden ud, gør alt hvad I har brugt rigtig godt rent og kommer her ind bagefter” Soen slår øjnene ned og bekræfter med et JAVEL Madam.

Jeg tør slet ikke sige eller spørge om noget. Det er tydeligt at Soen er oplært i disse situationer…”Og dig Vatpik, gå over til skabet og find et kondom, sæt det på Ormen og kom herover igen”

Jeg kan kun adlyde. Jeg har ingen anelse hvad der sker om mindre end en time.

Min pik står stadig rimelig stiv så får kondomet rullet hurtigt på og retur til Pia.

”Jeg skal lige op ovenpå et stykke tid. Imens gør Vatpikken lokalet rent efter Soen og sig selv, inden Grevinden og datteren kommer. Kan jo ikke have at det hele stinker af Soens sprøjteorgasme. Kan han nå det, er det tilladt at benytte toilettet for at skide, men er Vatpikken pistrængende er det NO GO. Derfor kondomet er på så der kan holdes kontrol. Uanset hvor langt Vatpikken er nået, skal han sidde på stolen henne ved spejlet med øjenbind på når han hører dørklokken. Er det forstået?”

Jeg skyndte mig at sige javel og gik i gang med at gøre rent. Vil også gerne nå på toilettet inden jeg skal være klar. Hjernen arbejder på højtryk, hvordan vil timen med Grevinden og Soen foregå og hvor er jeg i spillet med Grevindens datter?

Føler jeg har gjort rent i en evighed, omvendt føler jeg også tiden løber. Jeg når akkurat lige at blive færdig med rengøringen og besøg på toilettet da klokken ringer. Skynder mig over på stolen og tager øjenbindet på som befalet.

Venter nervøst mens jeg kan høre der tales udenfor rummet.

”Kom med herind og stil dig foran spejlet med fronten mod Slaven og hører godt efter begge 2”

” Vi skal lige have et par ting på plads. Slaven tiltales som Vatpik og Grevindens datter tiltales SÆK. Når jeg siger til, går SÆKKEN over og giver Vatpikken et rigtig langt velkomstkys. Jeg vil se jeres tunger slås om at mødes. Nogen spørgsmål?”

Jeg svarede lynhurtigt nej, SÆKKEN sagde ikke noget. Åbenbart en fejl, for kunne høre 2 klask hurtigt efter hinanden….”Når jeg spørger om noget så forventer jeg et svar med det samme….er det forstået din lede SÆK?”

SÆKKEN svarede denne gang…Javel Madam ”Fint. Har du pengene med?” Ja, Madam bestemmer når de skal frigives. ”Fint, gå over og hils på Slaven. Sæt dig på hans skød og få så byttet noget mundvand”

Kan fornemme på lyden fra støvlehælen, at de er tunge…Og så kom der lige noget vægt på mine lår da Sækken sætter sig…Vægten er betydelig. Og samme er lugten, den er meget ram. Lyden af regnjakken kan ikke undgås. Det hele knirker.

”Hold dine hænder på ryggen og gør din mund klar til at kysse, jeg vil se jer 2 gnave hinanden. Hold kæft i 2 er et klamt syn. Kom så i gang”

Jeg turde ikke andet. Vil ikke just påstå SÆKKEN har en god ånde, ej heller en god duft. Er ved at vænne mig til smagen da Pia efter lang tid stopper os og befaler SÆKKEN op at stå mellem spejlet og mig igen.

”Nå Vatpik, hvordan var det at kysse med SÆKKEN og lugte til hendes parfume. Jeg syntes at kunne bemærke et vist ubehag under jeres kysseri. Lidt som da du skulle gøre Soen ren efter mange pikke. Smagte SÆKKENS mund som Soens kusse…..Har jeg måske ret i det?”

Jeg er ikke et sekund i tvivl om at Pia forventer et svar der giver hende ret, men hvordan fanden skal jeg formulere det?????

Madam har ret at SÆKKENS ånde kunne, hvis jeg tænker tilbage på smagen fra Soen, måske have noget med sperm at gøre. Og duften af den parfume som SÆKKEN benytter, synes jeg ikke passer til en kvinde.

Pia skraldgriner…”Den tager vi bagefter. Nu rejser du dig op og går et skridt frem. Jeg forlanger at du føler dig frem udvendigt på hele SÆKKENS overkrop samt røv og mave. Og Slaven beholder selvfølgelig bindet for øjnene imens. Om 5 minutter vil jeg høre en beskrivelse af vores legetøj indtil søndag middag. Tiden starter nu!”

Kan huske da jeg skulle slikke Soen ren over det hele, glemte jeg at holde styr på hvor jeg havde været, så lagde hurtig en plan med at starte fra oven og så nedad foran og så det samme bagpå.

Hvad fand… Regnjakkens hætte er bundet om hovedet. Hovedet virker stort med en stor næse. Fortsætter med at føle over skulderne og ned ad armene. Skulderen er bred henover, overarmene virke store men bløde. Fortsætter med at undersøger brysterne, synes det er svært at se det for sig, da regnjakken besværliggør at føle ordentlig efter. Men sikker på de hænger, de føles som 2 lange rør. Maven vil jeg beskrive som stor men føles ikke som den hænger. Hænderne undersøger ryggen, bekræfter at det er en stor flade. Undersøger røven. Balderne virker store og bredde men slappe trods de er pakket ind i en stram latex nederdel som var befalet.

Holy shit…Det kniber med at nå rundt oppe omkring brysterne……SÆKKEN er stor.

Og ud af det blå, giver alt det her åbenbart liv i pikken….Tænder de store kvinder mig???

” Nå hvad så Vatpik, din Madam er spændt på at høre hvad han har følt sig frem til. Og stadig med øjenbind på.”

Jeg fortæller hvad jeg har følt mig frem til, uden at pakke noget ind. Og konkluderer at jeg er sikker på at Grevindens datter er en kvinde af en stor størrelse på alle punkter.

Pia slår ud i en kæmpe latter ”Det med en stor størrelse, ja det har du ret i. Men så heller ikke mere. Om lidt tager du øjenbindet af og så vil jeg gerne høre din beskrivelse af skønheden som du kalder en kvinde”

Pia skraldgriner stadig ”NU”

Jeg tager øjenbindet af………Jeg bliver total paf……..

Sådan som SÆKKEN står der, er det nok det grimmeste jeg nogensinde har set. Et stort hoved med en stor næse, malede sorte øjenbryn, lilla mascara og mørkerød læbestift. Det hele stram omsluttet af hætten på den gule regnjakke. Og regnjakken fremhæver helt vildt hendes store overkrop, de store arme. Brysterne tør jeg ikke beskrive, men der er noget langt og tykt gemt bag trykknapperne, nøjagtigt som jeg følte mig frem til.

Nu kan jeg se hvordan latex nederdelen sidder hen over balderne. Havde den ikke siddet stram, så havde det set ud som noget blæver der ville hænge på en fed røv. Lårene fik jeg ikke lov til at føle men kan se de også er tykke. Det af benene som jeg kan se mellem nederdelen og ridestøvlerne er i pakket ind i noget der ligner sort fiskegarn.

Pia kommer over ved siden af mig og hvisker mig ind i øret ”Soen er en SSBBW og jeg hader tykke kvinder, derfor mishandler jeg hende. Når jeg ikke gider det mere, bliver de skiftet ud. Så kunne jeg måske overtage SÆKKEN fra Grevinden. Forestil dig at du her efter denne weekend godkendes som min husslave, hvem ville du så helst være partner med? Du skal ikke svare endnu, vi fortsætter legen med SÆKKEN”

”Sæt dig på knæ lige foran SÆKKEN” Pia ligefrem skubber mig frem og ned ”Er SÆKKEN ikke bare flot? Tag og knap regnjakken op stille og roligt nedefra. Huden som bliver synlig, kysser du og slikker ren bagefter. Nr. 2 knap løsnes men husk at starte helt nedefra igen. Sådan bliver du ved indtil alle er knappet op og vi kan se SÆKKENS flotte forside. Jeg vil høre fra SÆKKEN når du har åbnet den sidste knap. Sæt i gang dit liderlige svin.”

Tankerne flyver..Alle oplevelser med Soen har tændt mig for tykke kvinder. Og Pia har da ret i at jeg er liderlig nu. SÆKKEN tænder mig sku også.

Skynder mig tilbage til nuet inden Pia bliver utålmodig, begynder at knappe op og kysse og slikke som befalet. Efter det 3 første knapper er jeg sikker på, at det som jeg mente var fiskegarn, er en form for dragt. Tror det hedder fishnet dress. Jo mere jeg slikker den nøgne hud jo mere saltet er smagen.

”De sidste knapper tager du lige i mørke. Har en overraskelse bagefter” Pia griner højt …..KLIK”

Der blev mørkt så lidt af en udfordring resten af vejen op. Kan mærke med tungen, at jeg bevæger mig fra maveskind til hud på brysterne…..bemærkede jeg noget koldt…og remme?

Madam, Vatpikken har åbnet den sidste knap nu. ”Fint SÆK, ryk dig et skridt baglæns, jeg tænder lyset igen og så vil jeg høre en beskrivelse fra Vatpikken, om SÆKKENS forside af overkroppen inde under regnjakken”

Lyset bliver tændt…JAMEN…jeg er ved at tabe kæben…bliver tør i munden….ØH Madam, jeg ser lange bryster inde i et læderhylster der er strammet med remme. For enden af brysterne sidder der tykke ringe i vorterne. Den store mave virker flad inde under nettet.
Historien fortsætter under reklamen

” Smid regnjakken, Slavepikken skal have en belønning. Han skal se dig stå med nøgen overkrop” SÆKKEN skynder sig at løsne hætten og derefter fjerne regnjakken.

Pia griner igen ” Hold op Vatpikken må være glad for så et flot udsyn til en gudinde. Lover du får mere udsyn. Læg dig ned på ryggen så Sækken kan skræve hen over hovedet.”

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Anonym

    29/06/2022 kl 7:02

    Det er bare så frækt  Super👌👍

    Venter spændt på fortsættelse 🤪👍

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *