Gæster til middag

“Kom så igang, du ved godt hvad jeg kan lide”..Langsomt nærmer hun sig hans ringmuskel med tungen, han stønner ..

Forfatter: frk1000fryd

Det er sendt fredag ​​eftermiddag og hun står ude i køkkenet kun iført et forklæde der lige knap dækker hendes store fyldige bryster.

Hun har mel på den ene balle, da hun har bagt brød til aftens gæster som ankommer om at få timer.

Hun har lidt travlt og er bagud med maden og tripper rundt på sine bare fødder. Hun kan se sit spejlbillede i vinduet, da det er vinter og allerede mørkt udenfor.
Hendes hår er hurtigt sat op i en hestehale, men en del hår er faldet ud og hun ville ønske hun kunne nå et hurtigt bad og få lidt make up på inden Han kom hjem fra arbejde.

10 min senere høre hun Hans bil i indkørslen. Hun skynder sig at tørre hænderne og iler ud i gangen og sætter sig på knæ ved fordøren som hun plejer.

Døren går op og iskold luft pirrer hendes hud og hendes brystvorter som hurtig er hårde og stive.
Hun kommer i tanke om forklædet , og gisper. Hun har glemt at få det af ,så hun er nøgen som Han ønsker.

Han lukker døren og vender sig om og kommer tæt på hende.

Uden at sige et ord løfter Han stille hendes hage så hun kigger ind i Hans øjne.

Hun har tåre i øjnene, ikke fordi hun er bange , men fordi hun ved hun har skuffet ham.

Hurtig falder der to lussinger , hun mærker tåre trille ned over sin kind, og løfter hovedet og kigger ind i Hans øjne.

Hun mærker Hans ene støvle, der er fyldt med sne, skubbe til hendes knæ. Hun spreder benene og retter sig mere op så støvlen kan finde ind til hendes køn.

Det er frygtelig koldt og hendes krop reager med kuldegysninger.

Hun læner sig frem og begraver sit ansigt i Hans skridt imens Han selv tager jakken af ​​og lader den falde på gulvet.
Han puffer forsigtigt til hendes pande så han kan komme til at lyne op og få sin køn frem.

Hun åbner villigt munden og begynder at sutte Ham ren efter en lang dag på arbejde.

Efter få minutter skubber Han hende blidt væk og lyner sine bukser.

” Hvor langt er du med maden pusling ?”

Hun rejser sig op og fortæller hun er bagud og har lidt travlt , han kigger på hende og smiler ” så må du heller skynde dig lidt”

Hun er næsten færdig i køkkenet, hun kan høre han har tændt for musikken i stuen og er ved dækker bord.

Hun går ind og stiller sig i døren og kigger på Han dækker bord og hun kan mærke hvordan hendes lyst vokser og hendes safter gør hedes køn våd.

Men det er ikke hende der er i fokus i aften, hun ved at forventes, at hun holder sig i baggrunden og opføre sig eksemplarisk.

” jeg er færdig med maden ” Han smiler og går over og sætter sig i sofaen, hun følger efter og sætter sig på knæ foran Ham.

På sofabordet ligger der et halsbånd med en mellem stor klokke som larmer pænt meget. Hun får halsbåndet på og Han kysser hende blidt i panden.

“Jeg forventer at du sidder under bordet fra nu af og indtil jeg kalder dig frem” . ” Du skal sørge for mine gæster har det godt imens vi spiser”

De kigger hinanden i øjnene og det samme ringer det på døren.

Middagen starter og de er 6 mænd i alt.Hun kender ikke nogen af ​​de mænd han har inviteret og sidder tæt op ad hans fødder. Hun føler sig ret udryg og lader en hånd glide ind og mærke Hans hud på benet.

Hun fornemmer en uro i den anden ende af bordet og kan se den ene Herre er ved at åben op for sine bukser og tage sin pik frem.

Forsigtigt kanter hun sig forbi alle fødder og ben, klokken i halsbåndet ringer frygteligt højt synes hun.

Hun lader forsigtigt tungen røre ved den fremmede pik. Manden har en lidt tung lugt og pikken smager lidt sur. Forsigtigt tager hun pikken i munden og lader tungen køre rundt på kanten at hovedet.

Herren sætter sig lidt mere yderlig på stolen og tager fat om hendes nakke og begynder at tvinge hendes mund i et hurtigt og voldsomt tempo ned over den stive pik.

Hendes klokke ringer voldsomt og hun føler sig ydmygt og lille da alle kan høre hvad der sker.

Herren stønner højlydt og kommer i et brøl og spermen fylder hendes mund, Hun forsøger at synke så meget hun kan og sutter de sidste rester sperm ud af prikken.

Hendes hals er lidt øm efter den voldsomme oplevelse.

Hun trækker sig lidt væk og vender sig om for at kravle tilbage til Ham .

Men opdager i det samme 3 halvstive pikke der venter på hendes mund.

Hun vælger at betjene de to der sidder ved sidden af ​​hinanden. Skiftevis bruger hun sine små hænder og hendes mund.

Den ene Herre kommer hurtigt og stille. Den anden Herre er mere udholdende og hun gør alt hvad hun kan med både hænder og sin mund.

Han skubber hende lidt væk og Hans hænder dukker op under bordet. Den ene hånd begynder at onaner og den anden hånd rækker han frem mod hende.

“kom med din tunge” hun lægger tungen på Hans fingerspidser og Han griber hårdt fast i den og trækker hende helt tæt til sin pik imens han onanere.

Det gør ondt i tungen og hun kan mærke savlen dryppe ud af munden og ned på hans pung. Hun kan mærke han klemmer til og tårnene løber ned af hendes kinder. Så kommer han og spermen lander midt i hendes ansigt.

Hun kan se de fleste har forladt bordet men der er stadig en der sidder og venter på hun kommer og betjener ham.

Hun trækker vejret dybt, da hun føler sig brugt og beskidt men kravler ydmyg over til den afventende Herre.

Da hun kommer derover kan hun se det er en hun kender . Hun ved hvad han ønsker sig fra Hende og hun bliver nødt til at overvinde sig selv. Langsomt trækker hun i hans bukseben og hjælper med at få dem af.

Herren skubber sin tallerken væk og placer begge fødder på bordkanten .

“Kom så igang, du ved godt hvad jeg kan lide”

Langsomt nærmer hun sig hans ringmusklen med tungen, han stønner,hun slikker videre imens han selv onaner, hun bruger hele sin tunge og slikker længe inden han endelig kommer ud over sig selv.

Herren rejser sig og går ud på badeværelset.
Historien fortsætter under reklamen

Hun ligger helt alene under spisebordet og lytter til mændenes snak indeni stuen
Langsomt bliver hendes øjne tunge og hun falder i søvn under bordet

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Angert

    07/03/2023 kl 11:44

    Wow sikken en fin betjening at få fra en ven, sådan en ven gad jeg sku godt have, det behøver selvfølgelig ikke være hans eller en af de andre kone, det kunne jo også bare være en integreret tøs.

    Kys kys Angert

    Angert9264@gmail.co

     

    0
  2. Damernes Ven

    27/03/2022 kl 7:53

    1.000-vis af fryde… SKAL genlæses… og med STIV våd pik… som følger!!

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *