- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Godsets kælder Del 65 – Leg med en begynder
Pernille lå og kunne se hvordan hendes store brystvorter blev suget op i glasset, så de ligesom voksede samtidig med
Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Vi lod Pernille hænge i korset, lod hende komme til sig selv igen.
Hun kikkede med våde øjne på mig, tiggende bad hun om at blive løsnet. Det gjorde ondt i hendes knæ, hun kunne ikke stå op så længe af gangen. En ny verden for mig, det havde jeg aldrig tænkt over, at det kunne være et problem at stå bundet op af korset, men jeg forstod hende og vi løsnede kæderne så hun kunne få en pause.
Jeg bad Sofie hente en flaske og tre glas, vi kunne jo lige så godt bruge pausen til noget konstruktivt, så som at drikke champagne.
Hun skænkede og gav os et glas hver.
”Tillykke med din første oplevelse i kælderen”
Pernille smilede og så faktisk ganske sød ud, når hun sad der helt nøgen med rødstribede bryster.
Efter et par glas kikkede hun på mig.
”Er der noget jeg kan gøre til gengæld”
Jeg smilede og spurgte om hun var frisk på mere, der kom et hurtigt nik.
”Kom læg dig på ryggen oppe på bordet”
Pernille kom op på bordet ved hjælp af en skammel og hun fik sig lagt på ryggen. Hun fyldte godt oven på egeplankerne og de huller der normalt var til læderremmene kunne ikke bruges, så jeg måtte improvisere.
Roligt tog Sofie hendes arme og trak dem bag over så manchetterne kunne sætte til kæderne under bordet. Jeg lagde en læderrem over hendes mave, men kunne se det ikke gik, fik den lagt lige over skambenet, jeg måtte sætte snore i remmen og spænde den ind under bordet, men effekten var det samme.
Pernille lå nu fikseret og kun ikke bevæge krop og arme.
I fællesskab fik vi hendes ankler bundet op til underlårene, med et par reb omkring opbindingen trak vi hendes ben og derved lårene fra hinanden så der blev plads mellem dem.
Jeg fjerne pladen i bordet og kunne nu stå helt tæt på hendes underliv. Kunne se Sofie havde fjernet pladen under hendes hoved, så det nu hang bagover.
Jeg nikkede til Sofie og hun smilede frækt tilbage inden hun tog sit tøj af. Hun flyttede skamlen så hun kunne træde op på den og stå med spredte ben over Pernilles ansigt.
”Slik Sofie, hvis hun ikke er tilfreds, må hun bruge pisken”
Pernille var ikke tryg ved tanken om pisken så hun stak tungen frem og prøvende slikkede hun på Sofies skamlæber, hun havde aldrig i sit liv prøvet at slikke en pige, men huskede hvordan Sofie havde gjort tidligere på aftenen.
Sofie mærkede tungen der forsigtigt prøvede sig frem og af en begynder gjorde det faktisk ganske godt, men hun valgte at svinge pisken en enkelt gang ned over Pernilles skamlæber.
Det gjorde ondt og for ikke at opleve det igen pressede Pernille tungen hårdt mod skamlæberne og fik tungen ind i hullet.
Jeg havde fået bukken flyttet op på bordet så den kunne stå hen over hendes krop lige over brysterne. Kikkede på hendes meget store brystvorter, der skulle mere end en klemme til, så med lidt snilde fik jeg samlet to japanklemmer med en kæde. Fik lagt en snor op over bukken, snoede den lidt med en lang pind, så jeg kunne stramme snore ved at dreje pinden og sætte den i klemme på et at bukkens ben.
Sofie brugte pisken igen og Pernille mærkede hvordan Sofie pressede sin klit hårdt mod hendes mund og hun prøvede at sutte på klitten, det gav straks et slag med pisken. Pernille slap klitten troede hun havde gjort noget forkert, det gav et nyt slag.
”Bid og sut”
Kom det fra Sofie og Pernille forstod, prøvende åbnede hun munden sugede klitten ind og satte forsigtigt tænderne i den mens hun med tungen pirrede den, det gav små rystelser i Sofie og Pernille vidste hun gjorde det godt nu.
Jeg havde fået udstyret klar og afventede, ville give Sofie mulighed for at komme, det havde hun fortjent.
Pernille blev modigere og prøvende trak hun i klitten mens hun lod tungen bevæge sig, det gav effekt og pludselig oplevede hun noget helt nyt.
Sofie kom krampende i munden på hende og hun mærkede hvordan væsken løb ind i hendes mund, en væske der smagte af erotik og lyst til mere.
Sofie løftede sig lidt op og trådte væk fra Pernille, smilede til mig inden hun løftede hendes hoved og satte pladen tilbage. Hun fandt en rund pøle, lagde den bag hendes hoved og nu kunne Pernille se hvad der var lige over hendes bryster.
”Tror du må finde en bold, bange for hun vil larme”
”Nej, det må du ikke”
Kom det panisk fra Pernille, da hun fik øje på klemmerne.
”Stopord”
”Nej”
Kom det svagt fra Pernille, vidste det ville gøre ondt, men glæden over de vilde orgasmer hun fik var nok til hun valgte at tie.
Snoren var slap og jeg åbnede den ene klemme, men jeg kunne ikke åbne den nok til at få den ind over brystvorten.
”Sofie, hent Christinas kopper og sugeren”
Hun kom tilbage med glaskopperne. Uden Pernille kunne se hvad jeg lavede, fik jeg indsatsen sat op i koppen. Smurte lidt olie på kanterne og satte dem på Pernilles bryster, brysterne var meget bløde og jeg måtte presse dem lidt før jeg var sikker på de lukkede tæt.
Jeg nikkede til Sofie og hun begyndte at pumpe og langsomt kom der et vakuum i kopperne.
Kunne se at brysterne løftede sig inde i koppen, omkring en otte centimeter i diameter blev løftet op og presset ind i koppen.
Pernille lå og kunne se hvordan hendes store brystvorter blev suget op i glasset, så de ligesom voksede samtidig med.
Nu havde de løftet sig mindst fem centimeter og Sofie sugede lidt hurtigere nu.
Pernille stønnede og hendes bryst bevægede sig kraftigt hendes puls var i maksimum nu, det gjorde vildt dejligt i brysterne.
Jeg kunne sig det nu var tæt på og nikkede til Sofie, der øgede suget endnu en gang.
Der kom et vildt skrig fra Pernille da nålene gik igennem spidsen af hendes hårde blodfyldte brystvorter, fortsatte et pænt stykke ind i brystvorten. Det gjorde helt vildt i brystvorterne hver gang hun trak vejret, som en syl der konstant penetrerede hendes nu følsomme brystvorter.
Hun kunne sig hvordan nålene bevægede sig ind og ud af brystvorterne når hun trak vejret, mærkede også en ny følelse i kroppen, nålene fik kroppen til at sende varme stråler ned i hendes underliv, gjorde hende liderlig og hun mærkede hendes fisse løb med væske.
Roligt lod jeg pisken røre hendes klit og hun stønnede af fryd.
Det første slag fik en ny reaktion i hendes fisse, hun oplevede at hun ønskede mere smerte nu.
Tiggende bad hun om forløsning, jeg nikke til Sofie.
I fællesskab bragte vi Pernille ud i en tilstand hun aldrig havde kendt til, roligt blev hun pisket på hendes hårde og vildt følsomme klit samtidig med Sofie lod sugeren bringe nålene helt ind i de kæmpe brystvorter.
Pernille så hvordan der dryppede blod fra brystvorterne, men lige nu tændte det blot hendes liderlige krop endnu mere og mens vi øgede smerten, kom hun skrigende og hendes store krop rystede så bordet bevægede sig.
Mens hun stadig lå i en orgasme døs fik vi fjernet tingene fra hendes krop og med stort besvær fik vi hende ned af bordet og over til gabestokken.
Hun begyndte at komme til sig sin da hendes arme og hoved blev fikseret under bjælken. Hendes ankler blev bundet ud til kanten så hun lå på knæ og var fri i begge ender.
Den tykke kom ind ad døren og smilende kom han over til os.
”Hej Tøser, hygger i”
”Jeps, vil du lege med”
Han nikkede og kikkede på Sofie, hun lagde sig straks på knæ og tog hans pik i munden, begyndte blidt at lege med ham.
Jeg fandt en bøjle til nederdele, den er god til brystvorter, to klemmer den kan justeres så de sider ud for brystvorterne og så kan der hænges vægt i krogen.
Denne gang kunne jeg åbne så meget at jeg kunne klemme omkring hendes brystvorter.
Der kom et dybt sukkende støn da fjedrene klemte brystvorterne flade og det blev ikke mindre da jeg hang et lod i bøjlen så brystvorterne der i forvejen var ømme blev trukket ned mod gulvet.
Han lagde sig på knæ bag Pernille, han havde aldrig set en så stor bagdel før, prøvende tog han fat i ballerne og trak dem ud til siden så hendes huller kom frem.
Sofie lagde en hånd omkring hans pik smurte den godt og trak forhuden tilbage mens hun styrede hovedet frem mod Pernille.
Hun mærkede en berøring og for sent indså hun hvad det var, det smertede langt op i hendes krop da hendes røv blev åbnet af hans pik, han pressede sig i bund i første forsøg.
Hans voldtægt af hendes jomfruelig røv fik hendes krop til at rykke frem og tilbage hvilket fik loddet til at svinge og øge trækket i hendes ømme brystvorter.
Pernille skreg af smerte af fryd af glæde, igen og igen fik hun orgasme af dette vilde overgreb på hendes store krop.
Til sidst da hun mærkede han sprøjtede langt oppe i hendes forpinte røv, måtte hun overgive sig og hun sprøjtede bagud af fryd.
Vi var kommet ind i det røde rum, sad med hver sin drinks, nogle stærke nogle, men det trængte især Pernille til.
Hun kikkede på os.
Historien fortsætter under reklamen
”Tak, jeg havde aldrig troet dette kunne ske for mig. Har altid set mig som en tyk og ulækker tøs”
Jeg smilede til hende.
”Store piger har også ret til kærlighed”
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Læserne siger: