- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Helles 30 dage som 24-7 slavinde
Hvor mage slag der faldt på ryg baller og lår ved hun ikke men hun skreg, græd og kæmpede imod som et vildt dyr til sidst
Forfatter: Chastity
1 kapitel
Helle var nu virkelig nervøs nu blandet med liderlighed. I eftermiddag ville hun blive hentet af Ove og kørt op til huset i Sverige. Hun havde fået kontakt til Ove og Anita gennem en dating side og de havde mødtes et par gange i deres store Frederiksberg lejlighed og senere var de taget en weekend til Sverige sammen. Kæmpe villa, ikke en ødegård men ugenert på en stor grund og ejendom ved skærgården nær Göteborg.
De var noget ældre end hende. Og det var fint for det var svært for hende at blive domineret af jævnaldrende på 25 år. Anita var 39 og Ove 51. Velhavende og veltrænet begge to. De var begge sadister og elskede at have en ung tøs i deres hænder. Og Helle havde dyrket SM siden hun var 17 og fik en endefuld af hendes daværende kæreste. Gradvist fik hun mere end bare endefuld og hun blevet taget med til en fremmed. En moden mand som hendes kæreste havde aftalt skulle afstraffe hende med spanskrør. Og det blev hun så hun huskede det, den dag i dag. Frygten og magtspillet tændte hende, men de hårde slag med spanskrøret havde hun gerne været foruden. Men uden den frygt, intet spil.
Det var på deres 3. møde de havde præsenteret hende for ideen. De tændte på at eje en slavinde og ville tilbyde hendes 30 dage som deres slavinde uden andre rettigheder end at hun ikke måtte komme permanent til skade. Hun havde jo ikke planer for sommeren og de ville tilbyde hendes DKK 30.000 som hjælpe til studierne. De havde selv aflyst deres normale dyre ferie sydpå pga. af c19, men ville hygge sig med en slavinde.
Først havde hun sagt nej. Forsøgt med en uge men de var ikke villige til at forhandle. De talte om hvilke straffe hun ville få og de var meget ærlige og sagde at det ville blive en tand hårdere end det de havde leget med når de var sammen en weekend. De ville piske hende – smiske – som Ove sagde, så hun ville få den nødvendige respekt for dem. Men de ville lege med hende seksuelt og var ikke ude på at torturere hende hårdt i 30 dage.
Hun ville overveje det. Inden de tog hjem så de 2 nye stolper der var sat i jorden i baghaven bag ved gårdspladsen. Den var omgivet af et plankeværk og var en gammel hundegård de mest brugte til vasketøj og lignende. Anita sagde at hun da ville elske at stå lænket der en morgen og vente til at Ove kom ud for at piske hende.
Hun ringede allerede on onsdagen. Hun gav efter og sagde med bankende hjerte ja. De blev glade og ville straks sende hende kontrakten. Om fredagen drak de et glas vin sammen, mens hun underskrev kontrakten. De filmede hende som begge parter sikkerhed mens hun sad pænt påklædt på en stol med benene over kors.
”Nå Helle”, spurgte Anita, ”hvad står der i kontrakten du lige har skrevet under på?”
Helle svarede pænt at hun ville blive hentet om 3 uger og kørt til deres gård i Sverige og skulle være sexslavinde uden rettigheder. Hun ville blive pisket og udsat for ydmygende behandling. Der ville ikke være stopord eller mulighed for at komme hjem undervejs.
Anita opsummerede at ”vi passer på dig og sikre du ikke får nogen skader eller permanente ar. Og bliver du syg så får du naturligvis hvile og ingen pisk, men du er indforstået med at du ikke har stopord og ikke kan komme hjem før de 30 dage er gået. Og du skal forvente vi går lidt hårdere til dig end den sexleg vi hidtil har lavet sammen. Er du indforstået med den leg?”
Helle sukkede og hviskede ’ja’. ”højere tøs” sagde Anita. ”JA”. Og hvad mere med dine bryster? ”I må udvide mine piercinger i brystvorterne og montere store stål ringe, også selvom det ændrer mine vorter permanent ”
”Godt, så tag dit tøj af så vi kan få lidt billeder af hvad vi har købt og ikke mindst dine små piercede bryster”
2 kapitel
Der var gået 3 uger og Ove ville hente hende om lidt.
Hendes hjerte havde banket hele natten efter hun havde skrevet under og var blevet filmet af Anita. Hun havde taget tøjet af og var blevet filmet mens hun onanerede med en dildo og gav Ove et BJ, mens hun fik klemmer i vorterne. Og hun havde også skrevet under op at den video måtte deles på nettet hvis hun brød aftalen.
I ugen efter var hun liderlig hver dag og havde røde kinder ved den søde skræk for hvordan hun ville tilbringe sommerferien.
Hun pakkede kun en lille sportstaske med lidt tøj og make-up samt toilettasken. Hun skulle jo være nøgen og bo i en celle så tøj behøvede hun strengt taget ikke. Anita var taget i forvejen og Ove ville hente hende denne fredag efter hans sidste dag med møder i København inden ferien. Han var ejer og direktør i en IT-virksomhed.
En time senere sad hun i den store Volvo SUV på det glatte lyse læder. Hun havde kun en kort sommerkjole på som var anstændig nok til at gå ud i hans bil med. Ingen sandaler eller undertøj. De var forbi broen nu og på vej nordpå. Hendes telefon bippede og Ove sagde hun skulle slukke den og lægge telefon og nøgler ind i handskerummet. Hun skrev en seddel med pw’s og koder så de kunne holde øje med telefonen for hende.
Efter 2 timers kørsel, kørsel holdt han ind ved en ødeskovvej. ”Vi skal have en cola og de lækre sandwich jeg købte til at tage med.”, men jeg vil også nyde dit selskab alene en sidste aften inden du bliver vores slavinde i 30 dage. Hun var nervøs allerede men hun spiste og drak lidt.
”Du skal ikke være så nervøs, vi taget det stille i dag og drikker et glas vin sammen når vi er fremme. Men i morgen kommer du til at smage den nye pisk Anita har købt. Hun vil drikke sin morgenkaffe med udsigt til dig spændt ud mellem de 2 stolper. Men resten bliver nok en overraskelse ” Hun var ikke i tvivl. Anita var den mest sadistiske af de to og havde helt sikkert overraskelser i ærmet.
Han rejste sig og knappede hendes kjole op foran. Hun så han i øjnene og sagde hun nok skulle være en sød pige men han også skulle passe på hende. Hun kyssede ham.
Han kneppede hende bagfra hårdt, mens hun var bukket hen over bænken de havde siddet på. Hans pik var stor og hun elskede den var så stenhård. Første gang hun var blevet kneppet af ham var hun kommet i en vild orgasme. Tænk hun skulle være til rådighed i en måned. Han var helt vild med tanken. Og hun var en flot studine på 25, modelhøj og en fast velbygget krop. Langt lyst lidt rødligt hår og fregner. Ikke slank som Anita, men brede skuldre og en god fast og lidt bred røv der nok kunne tåle nogle slag med spanskrøret. Små bryster det stod lige ud med et par piercingstave i vorterne. Han elskede at give en ung tøs med spanskrøret. Han kunne ikke holde igen mere og kom med et brøl oppe i hende.
Hun kunne mærke det salte sæd klø lidt. Hun var liderlig da de kørte videre. Kjolen var ikke knappet og hun sad og modtog lidt blikke og en hånd på hendes bløde pigelår. Hun ville ønske hun måtte ride ham i nat til hun kom på den store hårde pik.
”fuck jeg har lyst til at ride dig hele natten” sagde hun og modtog et smil. ”haha, ja, Anita har nok andre planer for dig og din liderlighed tænker jeg”
På vejen til huset holdt han ind igen. ”5 minutter senere sad hun oven på ham på bagsædet af den store Volvo SUV’er. ”årrh den er så hård, århh den er så stor” stønnede hun mens hun red til en orgasme. Da hun var ved at komme, kneb han hende hårdt i brysterne mens hun rystede og klynkede i orgasme og smerte.
Hun blev bedt om at knappe helt op og fik håndjern på da den kørte videre. 15 minutter senere var de ankommet.
3 kapitel
Anita havde taget imod i døren og var i strålende humør. ”Er du meget nervøs, skat” havde hun lumsk smilet da hun hældte kold hvidvin op i tusmørket. Mere var der ikke sket den aften. Alle var trætte efter ugen og kl. 24 blev hun bedt om at afføre sig tøjet og blev ført over til stalden til hendes boks og celle.
”ja, det er så dit hjem de næste 30 dage” grinede Anita mens hun låste en fodlænke på den ene ankel. Hun havde stadig håndjern men de blev afløst af nogle kraftige manchetter, som blev låst på håndleddene og senere sat i en kæde. Hun lå nu forsvarsløs i høet i lænker. ”ja, du skal ikke kunne ligge og onanere, mens du tænker på hvor vildt jeg knepper Ove ved tanken om i morgen”
”Fik du tisset af? I morgen kommer du ind i stalden ved siden af med afløbet i gulvet. Der får du med den kolde vandslange efter vi har pisket dig”. Hun smilede og så oppe på væggen hvor der hang en ny 6 fods snakewhip i læder. ”har du prøvet sådan en før? ” Helle rystede på hovedet. ”I morgen aften vil jeg tro du ligger og græder dig i søvn når du har fundet ud af hvor hårdt det er at være slavinde.” Og det vil tænde os meget når vi ligger i soveværelset.” Så slukkede hun lyset og låste døren.
Helle kunne høre sit hjerte banke. Var det her en god ide? En uge måske men 30 dage ville blive slemt. Hun vidste godt de ville gå hårdere til hende end før men nu frygtede hun for alvor hvor slemt det ville blive.
”rise and shine slave” sagde Anita da hun åbnede døren.
”Du hyggede dig vist i går på vejen herop, Lidt mere end det BJ du havde fået besked til at give Ove på vejen herop. Fedt jeg kan straffe dig for vildt allerede den første dag”. Helle kiggede ned og sagde ikke noget. Hun blev ført ind i boksen ved siden af hvor der stod en stol med remme til ankler, håndled og hals. Hun blev bedt om at sætte sig og blev spændt fast.
”ja, vi skal lige have gjort dig klar til din piskning. Ove er klar om en halv time men vi skal lige have dit hår ordnet inden…”
30 minutter efter sad Helle og græd stille i stolen. Hun havde tigget, bedt og kæmpet imod i stolen, men Anita var ubøjelig, At blive kronraget og få fjernet alt hår på kroppen var ikke en permanent skade. Kun hendes øjenvipper fik lov at blive. Alt andet hår var blevet barberet af hende krop. Anita ville have at hun skulle ligne en slavinde og ikke en person. Hun var bare en ting eller et stykke kød der skulle bruges nu. Hun havde selv bedt om det og blev endda betalt, så der ville ikke blive udvist nåde med ting hun ikke havde lyst til eller gjorde alt for ondt. Anita glædede sg til at bruge hende.
”Nå er du tilfreds med resultatet?” Grinede Anita til Ove da han hentede Helle. Han smilede til hende mens hun blev spændt fast til stolperne. ”Du får denne her på slave, så du ikke kommer til skade”. Han gav hende en kort venligt strøg med fingeren på hendes kind mens han trak læderhætten og hendes hoved hals.
Hun kunne intet se men mærkede pisken smælde på hendes ryg. Hvor mange slag der faldt på ryg baller og lår ved hun ikke men hun skreg, græd og kæmpede imod som et vildt dyr til sidst. Ligesom da hun blev klippet og til sidst hang hun slap i en døs og reagerede ikke på slagene mere. Så hørte hun Anita råbe ”Stop, det rækker for i dag min elskling, så bliver det vist forsiden af kroppen i morgen”
Et par timer senere lå hun i Celle og Anita kom over med en flaske vand og lidt mad. Kun frugt og grønt. En måned uden alkohol og kød ville være godt for hendes krop og de få kilo for meget hun havde. Inden hun havde skrevet under, havde Anita pirret hende med at det ville blive en god kur for hende og at hun ikke ville kunne kende hendes nye slanke og veltrænede krop når hun kom hjem.
”Var det meget slemt? Spurgte Anita ”Men du vidste jo godt at vi ville give dig en omgang, så du lærer din plads at kende. Men jo, den er led den snakewhip. Jeg bad Ove give mig 10 hårde slag så jeg vidste hvad du ville gå i møde. Striberne sad i 17-18 dage bagefter”. Vi udsætter dig ikke for noget jeg ikke selv turde og du ved jeg er uddannet sygeplejerske. Jeg ved hvor meget kroppen kan tåle uden at der sker permanente skader.
Da jeg var yngre og inden jeg lærte Ove at kende, var jeg sub og har fået masser af pisk. Du skal lære at tage imod smerten og være taknemmelig for den opmærksomhed vi giver dig. Jeg kommer igen i eftermiddag, så vi kan afregne straf for at du red Ove. Vi har lavet en fin træhest du skal ride på foran bagterrassen mens vi sidder med et glas vin og nyder middagen …og synet af dig indtil det er blevet mørkt.
Jeg sad på den i 60 minutter for 2 uger siden og bad ham låse mig inde i laden og gå sin vej i en time. Allerede efter 10 minutter synes jeg en hel time var en dårlig ide, men kunne ikke råbe efter hjælp med en gag i munden. Jeg havde smerter i dagevis bagefter og ingen lyst, så jeg tænker det er en effektiv straf hvor du vil fortryde. Du må græde, klynke, men du skal tage din straf med værdighed og lade være med at tigge og råbe om at komme ned, for det kommer du ikke før det er mørkt.”
Klokken var lidt i fem da Helle stod foran den i baghaven.
”Slavetøs, du har brugt din fisse uden min tilladelse og for det straffes du med træhest til solnedgang. De næste 30 dage får du ingen pik, men Ove og jeg kan bruge din røv og mund når vi har lyst. Ser jeg dig få orgasme mens du er her, vil du blive straffet hårdt. I aften lægger jeg dig i seng og i morgen piercer jeg din fisse sammen, så jeg trygt kan sende min mand i stalden alene.”
Historien fortsætter under reklamen
Helle kiggede ned i jorden. Det sortnede næsten for hende. Det ville blive 30 dage i Helvede…






Bjarnebr
19/05/2021 kl 17:33
Glæder mig til fortsættelsen
Anonym
19/05/2021 kl 16:35
Rigtig dejlig start glæder mig til næste afsnit og håber på masser af nåle og piercinger