En Skolepiges oplevelser 4 – Tysklærerinden

Vis mig hvor en liderlig lille pige du er – vis din frøken hvor dygtigt du kan komme ..

Forfatter: Jens G

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Line er i svømmehallen. Hun har lige svømmet 500 meter og nu står hun under bruseren ude i bruserummet. Hun lukker øjnene og nyder det varme vand, der risler ned over hendes nøgne krop.

Da hun åbner øjnene ser hun hende. Hun står under bruseren lige skråt overfor Line. Hendes tysklærerinde frøken Nedergaard – hendes hadelærer nr. 1, ja hele klassens hadelærer – de kalder hende “frøken Nedern-går” – men selvfølgelig ikke når hun hører på det – for det tør de ikke. Hun er skrap og altid mega seriøs – der bliver aldrig lavet sjov i hendes timer – og så er det jo TYSK – det værste fag af alle.

Line vender sig og håber, at frøken Nedergaard ikke har set hende. Men det er for sent. “Goddag Line” siger hun. Line vender sig om igen. “Goddag frøken Nedergaard” svarer hun. Frøken Nedergaard er ikke en man siger “hej” til. Ikke ligesom Søren, deres matematiklærer, ham siger de bare “Hej, Søren” til når de møder ham. Faktisk ved Line ikke engang hvad frøken Nedergaard hedder til fornavn.

“Har du været inde og svømme?” spørger frøken Nedergaard. “Ja, 500 meter” svarer Line. “Det var dygtigt” siger frøkenen, “du skal jo holde din smukke lille krop pæn og slank”. Line forstår ikke noget. Hvorfor siger hun det? Hvorfor siger hun noget om hendes krop? Og så går det pludselig op for Line at hendes skrappe frøken – hende som altid har håret sat op i en knold i nakken og går i kedeligt tøj – lange bukser og skjorte og blazer eller buksedragt – lige nu står splitter nøgen overfor med håret hængende ned over skuldrene.

Line prøver i smug at kigge over på frøken Nedergaard. Til sin overraskelse ser hun, at hun er en meget smuk kvinde. Så vidt Line ved, er Frøken Nedergaard midt i fyrrerne. Men hun har en meget slank og veltrænet krop. Ikke et gram for meget og tydelige mavemuskler og stærke arme og ben. Line kan regne ud, at hun må træne meget for at se sådan ud. Måske var det derfor, hun sagde, at Line skulle passe på sin krop? Og så ser Line at frøkenen har piercinger i begge brystvorter, og så vidt hun kan se, er der også noget metal som skinner nede ved hendes glatbarberede fisse. Uhhh, det må have gjort ondt at få lavet, tænker Line. Hun er meget overrasket over, at hendes forhadte kedelige skrappe tysklærer viser sig at være en flot veltrænet kvinde og tilmed en sej kvinde, som har piercinger på frække ømfindtlige steder.

Hvad Line selvfølgelig ikke ved er, at frøken Nedergaard har specielle seksuelle lyster. Hun er domina og har et specielt indrettet rum derhjemme, hvor hun leger med både unge fyrer og piger og ældre mænd og kvinder. Både enkeltvis eller med flere ad gangen. Med fyrer og mænd deltager hun aldrig selv i de egentlige seksuelle akter. Frøken Nedergaard er nemlig lesbisk. Så hun leger selvfølgelig helst med kvinder og kun dem har hun selv sex med. Også med piger. Meget gerne unge piger. Hun elsker at lære en ung pige op i sexlivets glæder.

Hvad Line heller ikke ved er, at det slet ikke er et tilfælde, at Frøken Nedergaard står der overfor hende i baderummet i svømmehallen. Det hele er planlagt. Frøken Nedergaard har nemlig udvalgt Line som sin næste “elev”. Ikke tyskelev, men sexelev hjemme i sit private hjem. Frøken Nedergaards trænede øje har nemlig tydeligt kunnet se Lines forandring. Hun har – modsat de fleste andre – “læst” Line som en åben bog. Hun har kunnet se i hendes øjne, på hendes ofte metale fravær og på hendes kropssprog, at Line har opdaget seksualiteten og uden tvivl er begyndt at eksperimentere med den. Så nu er der ingen tid at spilde – frøken Nedergaard vil have fat i Line inden hun oplever for meget, så hun kan lede hende i den rigtige retning, lære hende hvordan en kvinde opnår den skønneste seksuel nydelse og oplære hende til villigt at give andre de bedste seksuelle oplevelse. DERFOR er frøken Nedergaard i svømmehallen. DERFOR står hun nu i baderummet sammen med Line. Og DERFOR vil hun om lidt tage Line med hjem. Alt det er Line totalt uvidende om.

Line står i sine egne tanker og har helt glemt tid og sted. “Har du vasket dig grundigt?” Line bliver revet ud af sine tanker. Hun opdaget at Frøken Nedergaard står lige foran hende. “Øh, hvad?” siger Line forvirret. “Jeg spørger om du har vasket dig grundigt?” gentager frøkenen. “Ja, ja” svarer Line. “Det hedder ikke ja, ja” siger frøkenen bestemt, “Meget grundigt?” fortsætter hun. “Ja” svarer Line. “Dygtigt” siger frøkenen, “Så kom ud og få tøj på – du skal med mig hjem – der er noget vi skal snakke om”. Nej – hvad snakker hun om, tænker Line, jeg skal da ikke hjem til “Nedern-går”.

Men frøken Nedergaard er ikke en man siger nej til. “Ja, okay” svarer Line. “Og det hedder heller ikke ja okay” siger frøkenen meget bestemt. “Nej nej, undskyld” svarer Line og så tørrer hun sig og skynder sig ud i omklædningsrummet og åbner skabet og begynder at tage tøj på. Hun havde tidligere bestemt, at hun ikke ville have trusser på hjem, men nu hvor frøken Nedergaard står i nærheden, tør hun ikke lade være med at tage dem på. Line er hurtigt færdig med at komme i tøjet og hun skynder sig hen mod døren. “Hov hov unge frøken” lyder det fra frøken Nedergaard, “du bliver her og venter på mig”. Line sukker og sætter sig på bænken. Hun havde håbet, at hun lige kunne smutte ud, uden at frøkenen opdagede det. Men nu var hun nødt til at vente. Hvad vil hun tale med mig om? Jeg ved godt jeg er dårlig til tysk og jeg ikke ret tit laver mine tysklektier, men hvorfor skal jeg med hende hjem? Hvorfor kan hun ikke sige det her – eller i skolen i morgen? Line forstod ingenting. Kun at hun ikke turde andet end at gøre hvad frøken Nedergaard sagde.

Da frøkenen var klædt på gik hun hen mod døren. “Kom så Line” sagde hun, og Line fulgte hende ud til hendes bil. Line kendte godt hendes bil – det var en rød Mazda MX-5. Den var mega sej og især drengene snakkede tit om, hvorfor sådan en kedelig dame kørte i sådan en smart bil. Men nu hvor hun havde set, at frøkenen åbenbart ikke var sådan en kedelig dame, som de troede, så forstod Line det lidt bedre. Og udsigten til at komme ud at køre i den fede bil hjalp lidt på Lines nervøsitet og hun satte sig villigt ind på passagersædet. Turen blev dog ikke så lang for et kvarter senere var de ved frøkenens hus og hun parkerede bilen i indkørslen. Hun steg ud og åbnede hoveddøren og gik ind i entreen. Line fulgte lydigt efter.

“Stil din taske der Line og kom med mig” sagde frøkenen. Line stillede sin taske og fulgte efter frøkenen ud i køkkenet. Frøkenen trak en stol ud fra spisepladsen og vendte den om. “Sæt dig der” sagde hun, og Line satte sig nervøst. Frøkenen stillede sig foran hende. “Søde Line” sagde hun, “nu stiller jeg dig nogle spørgsmål og du svarer ærligt. Jeg vil ikke have, at du lyver for mig. Jeg kan se på dig, hvis du lyver. Er det det forstået?” “Ja” svarede Line stille. Hun forstod slet ikke hvad der foregik. Ud over at hun ikke lavede sine lektier og ikke altid fulgte med i timerne, så synes hun bestemt ikke, at hun havde gjort noget, som skulle få frøkenen til at tage hende med hjem og udspørge hende. Hun var meget forvirret og lidt bange.

“Kan du lide at tysk i skolen” spurgte frøkenen, “og husk nu at sige sandheden”. Line kiggede op på frøkenen. Væk var den veltrænede seje kvinde fra svømmehalen – nu var hun igen den skrappe tysklærer. “Nej” svarede Line. “Kan du lide mig?” spurgte frøkenen. Lines mave krampede sig sammen – hun kunne ikke fordrage frøkenen og nu sad hun hjemme i hendes køkken og var nødt til at indrømme det. “Nej” svarede Line. “Hvorfor ikke?” Line tøvede, men tog mod til sig og svarede: “Du er skrap og sur og der er aldrig noget sjov i dine timer”. “Det er ikke min opgave at sørge for I har det sjovt” sagde frøkenen bestemt, “det er min opgave at lærer jer tysk”. Line fristedes til at sige, at de godt kunne have lidt sjov i matematik og stadig lære noget, men hun lod være. “Laver du dine lektier Line?” spurgte frøkenen så. “Nogen gange” svarede Line.

“Følger du med i timerne?” “Ikke altid” svarede Line. “Ikke ret tit vel Line” forsatte frøkenen. “Nej” svarede Line. “Og hvad sidder du så og tænker på?” spurgte frøkenen. “Ik, noed” sagde Line. “Line” sagde frøkenen meget bestemt, “nu fortæller du mig sandheden – hvad sidder du og tænker på?” “At tiden skal gå så jeg kan komme hjem” svarede Line. “Og hvorfor har du så travlt med at komme hjem, så du ikke kan koncentrere dig i timerne? Hvad skal du hjem og lave Line? Sandheden unge dame”. Frøkenens stemme var meget bestemt.

Line var i vildrede. Hun kunne jo ikke fortælle, at hun ville ud i bussen og prøve at flirte med nogle mænd og så hjem og ligge nøgen i sin seng og kæle for sin krop. Nej, det kunne hun bestemt ikke fortælle. Men hvad nu hvis det var rigtig, hvad frøkenen sagde, at hun kunne se, hvis hun ikke fortalte sandheden. Line anede ikke hvad hun skulle gøre og svarede ikke. “Ved du hvad jeg tror?” sagde frøkenen så, “Nej faktisk er jeg sikker på, at jeg VED, hvad du sidder og tænker på”. Line kiggede forskrækket op på frøkenen. “Jeg tror”, fortsatte frøkenen, “at du sidder og tænker på frække ting – på drenge – eller på piger måske. Og jeg tror, at du har så travlt med at komme hjem, fordi du vil hjem og ligge på dit værelse og lege med dig selv”. Neeeeeej, tænkte Line, neeeeeej det kan hun da umuligt vide. Line var chokeret – hvordan kunne hun vide det? Havde Cille fortalt om hende til frøken Nedergaard. NEJ, det var Line helt sikker på, at Cille ikke havde. “Line” sagde frøkenen i sin mest skrappe tone, “Sandheden! Det er sådan det er, ikke?”. Line kunne ikke nægte – frøkenen vidste det jo af en eller anden grund allerede. Men hvorfor spurgte frøkenen hende ud om sådan noget? Line kiggede ned i gulvet. “Jo” svarede hun stille.”

“Godt” sagde frøkenen, “Du har svaret ærligt på mine spørgsmål indtil nu. Fortsæt med det. Fortæl mig nu hvad du har prøvet. Du leger med dig selv tit ikke?” “Jo” svarede Line. “Har du været sammen med en dreng?” fortsatte frøkenen. “Nej” svarede Line. “En mand?” spurgte frøkenen videre. Line rystede på hovedet. “Så du er stadig jomfru?”. Line nikkede. “Det er godt” sagde frøkenen, “rigtig godt”. Line vidste ikke hvorfor frøkenen synes det var godt, men det var vel fordi hun mente, at Line var for ung til at have sex. “Har du været sammen med en pige? Og du ved godt hvad jeg mener Line” sagde frøkenen. Line tøvede men nikkede så. “Det må jo så være Cille” sagde frøkenen. Line kiggede forskrækket op. Hvordan kunne hun også vide DET.

“Rolig” sagde frøkenen, “jeg skal nok tage mig af Cille også”. Nu blev Line virkelig bange. Tage sig af Cille også. Var det det, som dette handlede om? Ville frøkenen afsløre, at hende og Cille havde gjort forbudte ting sammen. For deres forældre, for deres klassekammerater, for hele skolen. Line var skrækslagen. Hun sprang op og greb fat i frøkenen. “Please, please please, du må ikke sige det til nogen. Jeg lover at lave lektier altid og følge med i alle timerne. På æresord. Bare ikke sige det med Cille og mig til nogen please.” Frøkenen kiggede strengt ned på Line. “Vil du straks slippe mig og sætte dig tilbage på stolen” sagde hun højt. “Undskyld undskyld” sagde Line og satte sig igen i stolen, “men please ikke sige noget til nogen”. “Lille Line lille Line” sagde frøkenen i et lidt blidere tonefald, “jeg kunne aldrig drømme om at fortælle det til nogen. Det kommer ingen ved ud over dig og Cille og MIG”. Line forstod intet men slappede lidt mere af. Men hvad så? Hvis frøkenen ikke ville sladre, hvad gik det så ud på?

“Line” frøkenen forsatte med sine spørgsmål, “kiggede du i smug på mig ude i baderummet?”. Line kunne ikke nægte – det lod jo til at frøkenen alligevel vidste alt. “Ja” svarede hun. “Og hvad så du så? Så du en streng tysklærer, som du ikke kan li?”. “Nej” svarede Line. “Fortæl mig så ærligt hvad du så.” “Jeg så en smuk meget veltrænet kvinde. Og du må også være sej, når du turde få piercinger – de steder”, svarede Line. “Smerte giver seksuel nydelse Line – det vil du lære”. Det forstod Line ikke – hverken at smerte og nydelse kunne hænge sammen eller hvordan og hvorfor hun skulle lære det.

“Ved du hvad en Domina er Line?” spurgte frøkenen så. Det vidste Line ikke. “Det er en kvinde som i seksuelle lege bestemmer over andre og som oplærer andre indenfor sex. Og sådan en er jeg” forklarede frøkenen, “og da jeg har lagt mærke til, at du har opdaget din seksualitet og er begyndt at eksperimenter med den, så har jeg bestemt, at jeg vil tage mig af dig. Jeg vil lære dig at opnå den størst mulige seksuelle nydelse og jeg vil lære dig op til at blive en dygtig pige, som både mænd og kvinder kan få stor glæde af.” Line lyttede for en gangs skyld intenst og interesseret til det frøken Nedergaard sagde. Hun forstod ikke præcis hvad det betød, men hun forstod “stor seksuel nydelse”, “dygtig pige” og “som mænd og kvinder kan få glæde af” og hun mærkede straks den der velkendte fornemmelse i kroppen – den fornemmelse som hun for få måneder siden ikke vidste hvad var – men som hun nu udmærket godt vidste var liderlighed. Det frøkenen stod og sagde tændte liderligheden og lysterne i Line unge krop.

Frøkenen pågreb sig igen Lines opmærksomhed: “Forstår hvad jeg siger Line?” “Ja, lidt” svarede Line. “Så du forstår, at du nu er min sexelev, min tøs, mit legetøj – og at du skal lystre mig og gøre alt hvad jeg siger?” spurgte hun. Hun spørger mig ikke engang om jeg vil det, tænkte Line, men hun ved åbenbart alt, også at jeg ville sige ja, hvis hun havde spurgt, “Ja, frøken Nedergaard” svarede Line, “det forstår jeg. “Dygtig pige” sagde frøken Nedergaard, “Rejs dig så op og tag alt dit tøj af”. Line mærkede igen liderligheden bredde sig i kroppen. Dette var ikke ligesom i baderummet tidligere i dag. Nu skulle hun skulle stå nøgen foran frøken Nedergaard i hendes køkken – fordi hun fik besked på det. Hun tog sit tøj af, lagde det på stolen og stillede sig splitter nøgen foran frøkenen.

“Fra nu af gør du alt hvad du får besked på – og hvis du er uartig eller ikke lystrer og gør præcis hvad du får besked på, så vil du blive straffet – du vil få smæk til du lærer det – er det forstået tøs?” “Ja frøken Nedergaard” svarede Line stille. Line var forvirret – smæk det ville jo gøre ondt – men alligevel kunne hun mærke liderligheden bruse i kroppen, da frøkenen sagde det.

“Du har en smuk slank lækker krop Line og den skal du passe på så den bliver ved med at være ligeså lækker – ellers er der jo ingen der gider ha dig vel tøs? Så fra nu af da svømmer du 2 gange om ugen og hver uge svømmer du 50 meter mere, indtil du til sidst er oppe på 1000 meter pr. gang. Er det forstået?” Line vidste godt at hendes oplæring allerede var startet og hun vidste også helt instinktivt, at hun skulle være høflig og selvfølgelig også at hun skulle gøre som hun fik besked på. “Ja, frøken, det skal jeg nok” svarede Line.

Frøkenen kom helt hen foran Line. Line var en lille spinkel pige, så frøkenen var mindst et hoved højere end Line. Hun tog et fast greb i Lines nakke og trak hende op mod sig og så begyndte hun at kysse Line. Line kyssede lydigt og villigt tilbage og frøkenen legede med hendes tunge. Så slap hun sit greb om nakken. “Jeg skal nok få lært dig at kysse ordentligt” sagde hun og så tog hun fat i Lines arm og trak hende med ud til kældertrappen. “Gå ned for enden af trappen og vent der – jeg kommer tilbage om 5 minutter. Line gik ned i kælderen og ventede for enden af trappen. 5 minutter efter kom frøkenen tilbage.

Line kiggede overrasket på hende. Frøken Nedergaard havde en stram sort læderdragt på. Hendes faste bryster stod rankt ud gennem to huller i dragten og der var også et hul i skridtet så hendes fisse var helt nøgen. “Lad være med at glo tøs” sagde frøkenen i en skarp tone. Line skyndte sig at kigge væk. Så trak frøkenen hende med ind i et mørkt rum for enden af gangen. Hun tændte et svagt lys og Line så at der var mange mærkelige anordninger – bl.a. et stort sort X på væggen med remme i alle 4 hjørner, et lille bur, en gynækologstol, en masse kroge og snore og piske og på er lille bord lå der dildoer i mange størrelser og farver og nogle andre ting som Line ikke vidste hvad var. Frøkenen trak Line hen til en høj bænk – den lignede lidt den de skulle springe over i gymnastik, som blev kaldt en hest. Frøkenen pressede Lines overkrop ned over bænken og trak hendes arme hen over hovedet og bandt hendes håndled fast til enden af bænken.

Så mærkede Line at hendes ben blev bundet fast til foden af bænken. Nu var hun total fikseret og hjælpeløs. Line forstod det ikke, for hun burde vel være lidt bange, men det var hun ikke og hun kunne igen mærke liderligheden bruse kraftigt i hendes krop. “Du har været en meget uartig tøs” sagde frøkenen, “Du laver ikke dine lektier i tysk og du tænker på frække ting i timerne og følger ikke med i undervisningen. Er det korrekt tøs?” “Ja, frøken” svarede Line stille. “Det får du nu din straf for. 10 slag for ikke at lave lektier og 10 slag for ikke at følge med i undervisningen. Og i dag bliver det kun med hånden, men fremover får du med pisken hvis du ikke gør, som der bliver sagt, og det gælder både i tysk og her”. Men du har også været en dygtig pige, fordi du har udforsket din krop og leget med den og fordi du også har leget frækt med Cille. Som belønning for det, får du lov til at komme bagefter.

“Tak frøken” sagde Line. Hun var allerede meget liderlig og glædede sig til at få orgasme. Men hun var også bange for hvor ondt det ville gøre at få smæk af frøkenen. Men Line bestemte sig for at hun ville være sej og forhåbentlig ikke pive for meget, så frøkenen ikke ombestemte sig mht. at lade hende komme bagefter.

SLASK! Line blev totalt overrumblet af det første slag. “AV” råbte hun. “Stille tøs, hold op med at pive” sagde frøkenen bestemt. De næste slag tog Line imod uden at sige andet end nogle små stønnelyde. Line mærkede hvordan varmen fra slagene bredte sig ind gennem hende faste numse og frem til fissen, som hun kunne mærke blev mere og mere våd. Hun synes stadig det var mærkeligt, men hun forstod allerede, at smerte kunne give en form for nydelse – hun blev i hvert fald liderlig af det.

Da hun havde fået de 20 slag, mærkede hun frøkenens hånd mod sin fisse. Åh ja tænkte Line, men frøkenens hånd forsvandt hurtigt igen. “Jeg havde helt ret” sagde hun, “du er en meget liderlig pige og du bliver en dygtig og lydig tøs, når jeg er færdig med dig, og du kommer til at glæde for mange mænd og kvinder.” Line var meget liderlig nu og hun ønskede bare, at hun ville blive til glæde for en eller anden lige nu – NU NU NU! Men nu mærkede hun noget andet mod sin drivvåde pigefisse. Og nu begyndte det at vibrere. Åh frøkenen gnubbede hende liderlige fisse med en vibrator. Line kunne slet ikke ligge stille. Hun vred sig på bænken og stønnede højere og højere. “Det er godt lille tøs” sagde frøkenen, “lad din liderlighed kommer ud.

Vis mig hvor en liderlig lille pige du er – vis din frøken hvor dygtigt du kan komme.” Line var allerede mega tændt efter alt det frøkenen havde fortalt ville komme til at ske og ikke mindst efter de smæk hun havde fået, og frøkenens opildnende ord gjorde hende blot endnu mere liderlig. Hun lagde ingen bånd på sig selv – hun stønnede og vred sig og nød til fulde vibratorens effekt på hendes fisse og kilder og der gik heller ikke længe før Lines krop eksploderede i den dejligste og vildeste orgasme hun hidtil havde fået. Hun skreg sin nydelse ud og hende krop rystedes af adskillige “jordskælv” indtil hun til sidst bare lå stille og slapt hen over bænken.

Frøkenen kom hen og kiggede Line i øjnene. “Du ER virkelig en rigtig liderlig lille pige. Det er ikke mange i din alder, der kommer så nemt og er så dygtig til at vise sin nydelse. Dig får vi rigtig meget glæde af”. Vi tænkte Line – hvem er vi? Så løsnede frøkenen Lines hænder og fødder og trak hende med hen til gynækologstolen. Frøkenen satte sig op i stolen og lagde sine ben op på stativerne.

“Slik mig tøs – slik din frøken til jeg kommer” Line stirrede på frøkenens lækre glatte fisse med den blanke piercingring. Så bukkede hun sig frem og begyndte at slikke frøkenens våde fisse. Nu var hun rigtig glad for, at hun havde prøvet det på Cille, så hun vidste lidt om, hvordan hun skulle gøre. Hun gjorde sig virkelig umage og slikkede hendes frøken det bedste hun kunne. Lod hende lille tunge cirkle rundt om frøkens knop og ind i hendes revne. Ind i mellem sugede hun piercingringen ind i munden og tak lidt ud i den. Så tilbage til klitten og slikke frem og tilbage på den og omkring den. Pludselig tog frøkenen fat i hende nakke og pressede hendes hoved hårdt mod sin fisse og så kom hendes orgasme som et vulkanudbrud. Line havde svært ved at få luft men hun slikkede fortsat så godt hun kunne på frøkenens hævede knop. Da frøkenens orgasme klingede ud, kiggede hun på Line og sagde: “Du er allerede meget dygtig til at betjene en kvinde min tøs. Men du skal lære, at når orgasmen kommer, må du ikke længere slikke direkte på klitten, men kun rundt om den. Husk det fremover tøs – du bliver straffet ,hvis du skal have det at vide igen.” “Det skal jeg nok huske frøken” svarede Line.

“To ting inden du går” sagde frøkenen, “1. Du kan selvfølgelig ikke fortælle nogen som helst om det her. Heller ikke Cille. Slet ikke Cille. Hvis du fortæller noget til Cille, vil jeg kunne se på hende, at hun ved noget og så bliver det meget slemt for dig tøs. Cille tager jeg mig selv af senere. Er det forstået?” “Ja frøken helt klart forstået”. “Og 2. Hvis jeg har tydet dig rigtigt og det er jeg sikker på jeg har, så ønsker du ikke at forblive jomfru ret meget længere. Du vil gerne tages af en mand, er det ikke rigtigt Line?” “Jo frøken det har jeg fantaseret om et stykke tid” svarede Line. “Godt min tøs. Så fra nu af skal du stå til rådighed for mænd. Du må ikke selv opsøge sex med nogen. Men hvis der er en mand, som vil ha dig, så skal du lade ham få dig. Ikke drenge – dem gider vi ikke beskæftige os med – kun mænd over 30. Er det helt forstået tøs?”

“Ja, frøken det er forstået”. “Nå ja og 3. Du kommer her en gang om ugen og hver gang starter du med at fortælle mig ALT hvad du har lavet af frække ting og ALT hvad du har tænkt på af frække ting – er det også forstået?” “Ja frøken”. “Dygtig pige – smut så med dig”.
Historien fortsætter under reklamen

Line løb op ad trappen, tog sit tøj på og skyndte sig hjem. Tankerne om hvad der ventede hende, hvad hun ville komme til at opleve fyldte hendes hoved til bristepunktet og det varede længe inden hun faldt i søvn den aften.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

4 kommentarer

  1. El Sante

    01/04/2021 kl 23:32

    En fantastisk historie som får sexlysyene til å stige rett fort og bli, den vises på min kropp og vil ha MERE, plesse.

    1+
  2. Jens

    01/04/2021 kl 15:19

    Tak for de pæne kommentarer. Afsnit 5 er på  vej 🙂

    Jens

    1+
  3. frankchr

    01/04/2021 kl 13:51

    forsæt endelig med den historie er så fræk at hun skal optræde som en lille luder for mænd og kvinder

    2+
  4. Damernes Ven

    01/04/2021 kl 9:55

    tysk lærerinde… DOMINA.. hænger sammen når man tænker hurtigt.. – og så alligevel jo kun delvist… tyskere er også meget andet… seksuelt.. VED det..!!

    igen en historie som fortsætter.. og mens man læser.. skeler til højre.. “Yes, der ER gode lang tid endnu..”..!!

    5 stjerner og fortsæt… super-forfatter!!

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *