Mand og kone – del 2

trans hofteholder lingeriKonen fandt et rødt sæt, som jeg skulle tage på. Rød hofteholder, g-streng og bh…

Forfatter: VejleButtet32
Læs forrige afsnit

Næste dag sov jeg over mig, så kom ikke op og fik lavet morgenmad til dem. Da jeg stod op var huset tomt og Christians bil væk. Jeg gik ind i soveværelset, hvor der heller ikke var nogen, men der hang en pisk og og nogle snore derinde. Så kom min kone ind og smækkede mig en lussing. “Du glemte vist morgenmaden, det skal du straffes for! Du har heller ikke taget nyt makeup på, tøs!!”. Hun nærmest skreg nu. Hun begyndte at slå mig flere gange og endte med at ligge på gulvet og beskytte mig med armene. Til sidst sagde hun, “rejs dig og stå stille”.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg adlød og blev bundet fast af snorene, ret stramt. Så hentede hun makeup og lagde en ny makeup på mig, inden hun begyndte at slå mit lem adskillige gange. “Din tøs!” hvæsede hun! “Jeg tror ikke, at du har forstået alvoren! Du er min slave nu! Og med slave mener jeg en som kryber for mine fødder, slikker dem rene og generelt gør alt hvad jeg siger!”. Hendes øjne lynede af raseri! Jeg havde aldrig set hende så vred før og aldrig haft så store smerter, for hun slog virkelig mit lem hårdt!

Efter et kvarters tid stoppede hun og løsnede mine bånd. Hun hentede et stykke papir og krævede, at jeg skrev under på det. Det var en slavekontrakt, som kort lød:
“Undertegnede accepterer frivilligt at indgå som XXXs slave fuld tid og lade mig udsætte for alt hvad XXX kræver. Jeg er indforstået med, at det kan have betydning for mit arbejdsliv og personlige liv, men jeg tager fuldt ansvar for de konsekvenser min slavetilværelse måtte have”.

Jeg var i chok, men hendes øjne fortalte tydeligt, at der skulle skrives under. Jeg forsøgte dog at være lidt kæk. “Hvad hvis jeg ikke skriver under?” Svaret var en gaffel i låret, en spids steakgaffel.

Jeg skrev under, med tårerne løbende ned af kinden og mascaraen blev ødelagt pga. det.

Konen smilede meget tilfreds og sagde så, at nu skulle vi ud at shoppe. Jeg kiggede forundret på hende og hun svarede som kunne hun læse mine tanker. “Min tøs skal have sin egen garderobe og den skal intet mangle!”

Vi tog ind i byen og først i H&M. Der købte vi en masse basis, som toppe, bh’er og g-strenge. “Det er bare for altid at have” sagde konen, “du skal have noget mere sexet også”. Dernæst tog vi i zizzi/solo og heldigvis var der ikke andre kunder, for konen sagde meget bramfrit. “Ham her skal gøres til den flotteste pige og I har frit valg til at foreslå alt!”. Ekspedienten kiggede noget på mig, men sagde ja til opgaven. På en times tid fik jeg prøvet kjoler, leggins og tunikaer til den store guldmedalje. Der kom kunder ind af og til, som kiggede noget, men sagde intet.

Vi endte med at købe for 5.000 kr tøj til mig. Dernæst fik vi ind i en Changebutik og konen var lige bramfri der. Den unge ekspedient på knap 20 smilede stort over det og ville gerne hjælpe os. Midt i det hele smuttede konen og så sagde ekspedienten, “bare rolig, skal nok finde noget fint undertøj og lingeri til dig selvom hun ikke er her. Konen siger, at det skal være en D skål du skal have, så skal bare have målt dig rundt og brystet”. “Jeg må erkende, jeg synes det er lidt akavet”, sagde jeg. “bare rolig”, sagde hun, “Du er i gode hænder”. Hun fandt en masse g-streng frem, som sagde forskelligt på en og fremhævede bagdelen forskelligt.

Jeg fik rejsning af at prøve dem og blev meget flov over det. “Undskyld”, sagde jeg. “Hun smilte og sagde, “det gør ikke noget, din kone har fortalt alt om, at du er en kvinde indeni og, at dette har været en drøm for dig i årevis! Vi kan dog ikke have, at den fortsat står op, så kan jeg ikke vurdere hvilke trusser der sidder bedst”. Så begyndte hun at spille den af på mig, til min store chok. Da jeg begyndte at stønne let, trak hun pludselig sine strømpebukser af og nederdelen af. Så trak hun nærmest mit lem op i hende og efter et minut kom jeg i hende. “Det siger vi ikke til din kone, vel?” smilede hun. Jeg nikkede.

Jeg fik prøvet en masse g-streng og hun udvalgte 10 til mig. Ved hofteholderne og bh’erne fik jeg samme problem med rejsning og hun løste det på samme måde hver gang. Jeg gik ud derfra med 10 sæt trusser, bh og hofteholdere med strømpebukser, i 10 farver. Inden jeg gik, hev hun mig ud i prøverum og kyssede mig. “Når du er helt trans, så skal du besøge min kæreste og jeg. Han vil gerne prøve to kvinder, men så lader vi være med at fortælle ham hvad du har mellem benene, indtil det er for sent. ok?”. Jeg smilede og sagde, at det måtte jeg først spørge konen om, men jeg var klar.

Jeg slæbte de mange poser op af strøget og pludselig stod konen der. Med uglet hår og tøjet var lidt krøllet. “Jeg så lige Torben, som jeg var sammen med en aften i byen”, hviskede hun mig i øret.

Jeg kiggede på hende og spurgte, “og så knaldede du ham??”. Hun stak mig en lussing på åben gade. “Du skal ikke tale ned til mig, SLAVE! Og ja, vi havde sex, det har jeg med hvem jeg vil!” Hun råbte og alle kiggede på os. Hun hev i mig og vi endte inde på et offentligt toilet. “Tag tøj på” råbte hun.

Jeg åbnede en zizzi pose, men hun slog mig og råbte: “tag alt på, tøs!”. Hun tog mine Change poser og fandt et rødt sæt, som jeg skulle tage på. Rød hofteholder, g-streng og bh. Mens jeg tog det på, fandt hun en hvid nederdel og hvid tunika, som var meget tynd.

Alle kunne se mit røde undertøj igennem tøjet og sådan måtte jeg så gå rundt i på strøget. Mange kiggede og konen storsmilede. Hun nød åbenlyst, at hun virkelig havde den fulde magt over mig. Da vi kom hjem, kastede hun sig nærmest over mig. Hun bandt mig fast, gav mig pisk bagi, klemmer på brystvorterne og udsatte mig for megen smerte. Imens smed hun mere og mere tøj og stod til sidst kun i sin bh. Hun sagde højt til mig; “hvor er jeg glad for vores nye liv, nyder simpelthen at kunne ydmyge dig som jeg vil og, at du intet har at sige!. Jeg smilede bare.

Til sidste bandt hun mig delvist op og krævede at jeg slikkede hende. Det gjorde jeg lystigt til hun kom. Så ville hun give mig et håndjob, men efter at være kommet flere gange op i ekspedienten, var der ikke meget sperm tilbage. Hun klemte om en brystvorte med to negle så jeg skreg. “Hvornår er du kommet uden tilladelse??!!??” ville hun vide. Jeg fortalte ALT om ekspedienten og konen kiggede bare på mig vantro. så bandt hun mig igen og gik.

Efter en time kom hun tilbage og før jeg vidste af det, havde hun sat et penisbur på mig. Hun smilede, “jeg tilgiver dig og forstår dig godt, men kan ikke have det sker igen”. Så lod hun mig ligge bundet, dog sørgede hun først for mit tøj så nogenlunde normalt ud, for en kvinde. Efter flere timer kom hun tilbage, alene. Hun satte sig ned ved siden af mig og sagde, at hvis vores ægteskab skulle holde, så måtte jeg fuldstændigt acceptere min skæbne som slave.
“hvad med børnene?” spurgte jeg.

“Dem fortæller vi ingenting, men du skal altid have kvindetøj på under dit almindelig tøj. Jeg vil have, at du bliver hjemmegående og har aftalt med Christian, at han køber dig ud af huset, så vi har råd til du går hjemme. Christian bliver deres “onkel” og tror hurtigt, at de vænner sig til han er der tit”.

Sådan blev det og Christian var på besøg 5 aftener om ugen. Jeg boede i gæsteværelset, så var oppe tidligt hver morgen inden børnene. Det gik nemt overraskende nemt, jeg har aldrig brudt mig om at gå hjemme i længere tid, men lærte at nyde min rolle som husholderske. Især når jeg fik frække sms’er fra konen i løbet af dagen, der gav mig nye ordrer.

Jeg havde altid kjole på om dagen, men tog almindeligt tøj på inden børnene kom hjem. Konen tog en del på mig, bare for at tjekke, at jeg havde tøjet på. En almindelig aften gik noget i stil med, at jeg lavede mad, serverede den for børnene, konen og Christian. Når de har spist, så rydder jeg af og vasker op. Så kan jeg selv spise, alene.
Historien fortsætter under reklamen

Børnene, konen og Christian hygger som en familie, jeg bliver sjældent inddraget – studser over at børnene bare accepterer det, men de ser ud til at nyde det.

Konens mave voksede støt og Christian skjulte ikke, at han var faderen. Det kommenterede børnene heller ikke på.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *